|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Telia Koduinternet |
loox
vastuseid: 23979
vaadatud: 5696984
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 28.03.2026 15:53:30 pealkiri: Telia Koduinternet |
Juhendis öeldakse, et punane on WAN-port. Seda kasutad siis, kui seade töötab ruuterina, sellest lased interneti sisse.
Kollased on LAN-pordid, ehk sisevõrgu jaoks. Kas sillatud ja/või konfitava ... |
teema: Telia Koduinternet |
loox
vastuseid: 23979
vaadatud: 5696984
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 28.03.2026 12:12:27 pealkiri: Telia Koduinternet |
| Mul tekkis küsimus EX600 võrgulaiendaja trükitud juhendit lugedes. Seal on NB!-ga lõik, mis ütleb, et EX600 punasesse pessa ei tohi ühtegi sisevõrgu seadet ühendada. Ilma täiendava selgituset ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
loox
vastuseid: 10301
vaadatud: 2681963
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 20.10.2022 15:44:01 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
EU piirab display max power consumptionit alates 03.2023
https://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1665647227
Hea leid. Algupärane dokument on miskipärast hästi peidus, otsi ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
loox
vastuseid: 10301
vaadatud: 2681963
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 04.04.2022 19:15:53 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
EDIT: Pilt on küll super, eriti peale kalibreerimist.
Ainult et, nahk ta nii õhuke peab olema, liigutamine oli küll räige peavalu…
Kuidas see kalibreerimine käib? Kas pannakse X-R ... |
teema: Vinüülplaadid, nende mängijad ja kõik nendega seonduv |
loox
vastuseid: 448
vaadatud: 157168
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 05.10.2021 19:57:55 pealkiri: Vinüülplaadid, nende mängijad ja kõik nendega seonduv |
| Millist nõela nendele masinatele 78 RPM mängimiseks soovitate? |
teema: Vinüülplaadid, nende mängijad ja kõik nendega seonduv |
loox
vastuseid: 448
vaadatud: 157168
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 04.05.2021 20:52:57 pealkiri: Vinüülplaadid, nende mängijad ja kõik nendega seonduv |
Ainuke asi on see, et signaali kaabli peab teise tegema sellest: https://www.thomann.de/intl/ee/pro_snake_phono_line.htm õigem oleks kuskilt leida topelt varjestusega kaablit.
Eraldi maandus ... |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
loox
vastuseid: 10475
vaadatud: 2417009
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 23.02.2021 18:56:23 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Millistel juhtudel võib vaja minna USB C-d monitoril?
Põhimõtteliselt ei vaja läpakas laual enam dokki. Osadel monitoridel on nüüd juba lisaks USB-C pesale ka LAN pesa ning kaablivõrk tuleb ko ... |
teema: Vinüülplaadid, nende mängijad ja kõik nendega seonduv |
loox
vastuseid: 448
vaadatud: 157168
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 26.10.2020 18:26:20 pealkiri: Vinüülplaadid, nende mängijad ja kõik nendega seonduv |
Vaadates AT-LP120XUSB ja PLX-500 välimust tekib kuri kahtlus, et need tulevad samast vabrikust.
Ma oletan, et 78 rpm nõel ei tule komplektis kaasa. Mida selleks puhuks soovitatakse? |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
loox
vastuseid: 10301
vaadatud: 2681963
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 06.10.2020 17:43:46 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
| See teleri ümbruse taustvalgus on suht popp asi, ma vaatan. Mis hüvet selles ka nähakse?Pimedas toas muidu kontrast ekraani ja ümbruse vahel liiga suur. Teiseks, IPS paneeli puhul kaotab ebapiisav ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
loox
vastuseid: 10301
vaadatud: 2681963
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 05.10.2020 20:51:11 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
| Kasutan 2 aastat 55" LG LCD teleka taga seda https://www.amazon.co.uk/Luminoodle-USB-Bias-Lighting-Backlight-White/dp/B01LR3RAVU . Võtab umbes 700 mA teleka USB2 pesast. Et valgust rohkem saada, klee ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
loox
vastuseid: 10301
vaadatud: 2681963
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 13.07.2020 19:18:28 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Mis LG CX48 hinnaks on?https://www.hinnavaatlus.ee/1810763/lg-48-oled48cx8/Kirjelduse tabelist:
LCD LED Jah
 |
teema: Plex üldteema (player/server) |
loox
vastuseid: 634
vaadatud: 243320
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 20.02.2020 22:31:28 pealkiri: Plex üldteema (player/server) |
See list kirjeldab "transcoding" võimekust.
Kui sul on NAS lokaalses võrgus, siis teleris määra settingute all "direct play" või mis iganes seal on, kvaliteet "original" vms.
Mul server väli ... |
teema: Vinüülplaadid, nende mängijad ja kõik nendega seonduv |
loox
vastuseid: 448
vaadatud: 157168
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 12.02.2020 11:34:53 pealkiri: Vinüülplaadid, nende mängijad ja kõik nendega seonduv |
Nõel ei saa kuidagi heli valjemaks või vaiksemaks teha, helipea on see, mille vahetamine võib aidata.
See mugandus on ilmselt sellest tekkinud, et paljud inimesed ei tea, et helipeas saab nõelu ... |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
loox
vastuseid: 10475
vaadatud: 2417009
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 17.01.2020 18:17:28 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
| Dell tunnistab ametlikult, et nende UHD monitorid ei ole sisuliselt Windowsiga DisplayPort-i taga kasutatavad: https://www.dell.com/support/article/us/en/19/sln295708/display-windows-move-resize-after ... |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
loox
vastuseid: 10475
vaadatud: 2417009
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 07.01.2020 00:06:21 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
| Dell tunnistab ametlikult, et nende UHD monitorid ei ole sisuliselt Windowsiga DisplayPort-i taga kasutatavad: https://www.dell.com/support/article/us/en/19/sln295708/display-windows-move-resize-after ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
loox
vastuseid: 10301
vaadatud: 2681963
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 03.01.2020 15:14:49 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Kas tänapäeval on 3D televiisorites surnud?
Vaatasin HV toodete lehel televiisoreid - alguses rõõmustasn, et valides 3D on päris mitu valikut.
Süvenedes sain aru, et ni iikka pole - tootekir ... |
teema: SSD versus HDD |
loox
vastuseid: 13298
vaadatud: 2419149
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 23.12.2019 11:27:58 pealkiri: SSD versus HDD |
| Synology RS3617xs+ ja 6tk HGST Ultrastar 8 TB ketast teevad 10Gb järjestiklugemist 2.5 GB/s ja kirjutavad 520 .. 500 MB/s. Ilmselt võiks SSD ka cacheks juurde pista .. aa muidu järjestiklugemises S ... |
teema: Emaplaadi USB osaliselt rikkis? |
loox
vastuseid: 11
vaadatud: 5149
|
foorum: Protsessorid postitatud: 16.12.2019 21:36:33 pealkiri: Emaplaadi USB osaliselt rikkis? |
| Võib USB kala ka olla. Need seadmed on erinevate kiirustega (klaver ja hiir on aeglased ("Low speed"), helikaart on "kiire" ("High speed" USB nomenklatuuris)). USB 2 jaoks võib olla emaplaadil ainu ... |
teema: Telia Mobiilne Internet |
loox
vastuseid: 5654
vaadatud: 1473354
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 19.09.2019 18:55:00 pealkiri: Telia Mobiilne Internet |
Kas Telia on ainuke mis sul seal normaalselt levib? Elisal ja Tele2-l on sinu jaoks sobivamaid pakette ka.
Siis kui seda pandud sai, oli Telia seal kõige normaalsem. Mobiilse elu pakett kärab tegel ... |
teema: Telia Mobiilne Internet |
loox
vastuseid: 5654
vaadatud: 1473354
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 19.09.2019 14:11:41 pealkiri: Telia Mobiilne Internet |
| , Ma küll detailselt ei tea aga kas see M2M pole mitte KB tarbivatele automaatikasüsteemidele? Miks peaks mingi andur või valve tarbima nii suurt mahtu? See pigem võiks olla vale paketivalik vasta ... |
teema: Telia Mobiilne Internet |
loox
vastuseid: 5654
vaadatud: 1473354
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 19.09.2019 08:54:03 pealkiri: Telia Mobiilne Internet |
Need skeemid on ikka tehtud selleks, et kui paketimaht otsas saab sult kõik ülejäänud raha kiirelt ära süüa.
M2M Euoopa pakett on selle kohta hea näide. Mahu täitudes hakatakse vaikselt 0,21 ... |
teema: Telia Mobiilne Internet |
loox
vastuseid: 5654
vaadatud: 1473354
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 17.09.2019 18:52:59 pealkiri: Telia Mobiilne Internet |
Need skeemid on ikka tehtud selleks, et kui paketimaht otsas saab sult kõik ülejäänud raha kiirelt ära süüa.
M2M Euoopa pakett on selle kohta hea näide. Mahu täitudes hakatakse vaikselt 0,21 ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
loox
vastuseid: 10301
vaadatud: 2681963
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 13.09.2019 01:08:42 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Jep, seda näitab ka "fancymate" telerite väike turuosa
https://foorum.hinnavaatlus.ee/files/screenshot349_234.png
Tükihindades on ka väike vahe: 2333 ja 472. |
teema: Toimiv riistvara Linuxi jaoks |
loox
vastuseid: 32
vaadatud: 15570
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 29.08.2019 01:09:15 pealkiri: Toimiv riistvara Linuxi jaoks |
Trekstor-i SurfBook E11B-CO on üks kummaline nähtus, sest Lubuntu-18.10-ga töötab kõik.
https://www.hinnavaatlus.ee/1349741/trekstor-surfbook-e11b-co-n4000-4gb-ram/
https://www.idealo.de/preisv ... |
teema: Autokaamerate arutelu |
loox
vastuseid: 1406
vaadatud: 506560
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 12.08.2019 19:11:06 pealkiri: Autokaamerate arutelu |
|
teema: Xperia XZ1 ja XZ1 Compact teema |
loox
vastuseid: 365
vaadatud: 118116
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 07.05.2019 18:18:27 pealkiri: Xperia XZ1 ja XZ1 Compact teema |
| See oli ilmselt natuke rohkem, kui turvauuendus. Juba eelmise uuendusega nädal-paar tagasi läks akukasutus paremaks. Pärast eilset uuendust langes XZ1 aku tase ööpäeva jooksul 100% pealt kusagil ... |
teema: Xperia XZ1 ja XZ1 Compact teema |
loox
vastuseid: 365
vaadatud: 118116
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 22.03.2019 12:13:08 pealkiri: Xperia XZ1 ja XZ1 Compact teema |
| Mulle tundub, et IPv6 põhjustab probleeme. Kodus on mul tp-link 1043 ruuter, millel jooksis gargoyle soft, mis ei teadnud IPv6-st midagi, wifiga null probleemi. Nüüd muutsin puhta open-wrt peale, m ... |
teema: Xperia XZ1 ja XZ1 Compact teema |
loox
vastuseid: 365
vaadatud: 118116
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 05.03.2019 22:39:38 pealkiri: Xperia XZ1 ja XZ1 Compact teema |
|
teema: Huawei E3372h-153 modemina tööle |
loox
vastuseid: 2
vaadatud: 1782
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 21.02.2019 20:58:21 pealkiri: Huawei E3372h-153 modemina tööle |
Tegin umbes 3 aastat tagasi selle õpetuse järgi http://blog.asiantuntijakaveri.fi/2015/07/convert-huawei-e3372h-153-from.html
Siiamaani töötab. |
teema: Huawei E3276 Openwrt tööle |
loox
vastuseid: 8
vaadatud: 3739
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 21.12.2018 11:17:19 pealkiri: Huawei E3276 Openwrt tööle |
Üldiselt tty-dega otse käsurealt suhelda ei saa, selleks kasutatakse minicom või microcom programme. Viimane peaks OpenWRT busybox-i koosseisus esinema.
Kui ma õigesti mäletan, siis json forma ... |
teema: Openwrt ja 3G/4G usb modem |
loox
vastuseid: 5
vaadatud: 2610
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 04.12.2018 15:50:34 pealkiri: Openwrt ja 3G/4G usb modem |
OpenWRT-l oli kunagi 3G PIN-i kasutamine sisse ehitatud. Võibolla see jamab mingist otsast.
(mul oli SIM-il 5-kohaline PIN, ja seda ta ei suutnud teha, toimis ainult 4-kohalisega).
Konkreetne log ... |
teema: Telia TV |
loox
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172141
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 15.10.2018 14:48:36 pealkiri: Telia TV |
Ei maksa seda 100-st switchi ülearu ka kiita. Mul on kõvakettal üks 4K demo video, mis teleka 100-sest võrgupeasast kuidagi sisse ei mahu. Töötab sujuvalt siis kui ketas on teleka küljes
Pe ... |
teema: Microlab kõlarid |
loox
vastuseid: 993
vaadatud: 421316
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 02.09.2018 16:36:30 pealkiri: Microlab kõlarid |
Valjuhääldil on natuke rohkem asjassepuutuvaid parameetreid, kui läbimõõt ja kinnitused.
Näiteks resonantsisagedus, hüvetegur, ekvivalentne ruumala, tundlikkus jne. Need peaks viisaka tulemuse ... |
teema: Telia TV |
loox
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172141
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 22.08.2018 15:30:42 pealkiri: Telia TV |
h.265 üleminek pole enam mingi mustkunst, paar klõpsu ja valmis. arrised peaks seda supportima küll.
Kindel pole aga minumeelest kõiki striime ümber ei kodeerita hetkel, tulevad otse tootjalt ed ... |
teema: Telia TV |
loox
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172141
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 28.06.2018 17:40:15 pealkiri: Telia TV |
| , Mnator mõtleb seda, kus PAL-värvisignaal tehti ümber SECAM-signaaliks ja alles SECAM-dekooder harutas selle telekale arusaadavaks. See konverter tegi tõepoolest kvaliteetse pildi, mul vist paar ... |
teema: Telia TV |
loox
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172141
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 20.06.2018 21:21:39 pealkiri: Telia TV |
Kas Motorola VIP1003 ja VIP1903 on ka mingi vahe? Üks uuem ja parem või?
1903-l on rohkem väljundeid, näiteks komponent video. Aga sellest on vähe kasu, sest Telia on sealt HD resolutsiooni ära ... |
teema: Telia TV |
loox
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172141
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 05.04.2018 07:49:49 pealkiri: Telia TV |
Viasat Motor läks täna HD kvaliteedile. Lülitus toimus 14:00.
Aga kuidas selle inglise keelega oleks F1 ajal.....valikut lisada ei anna?
E:
Läks meelest, et f1 me enam sealt ei näe ... |
teema: HP Probookis teine ketas lendas |
loox
vastuseid: 7
vaadatud: 2891
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 04.04.2018 18:11:05 pealkiri: HP Probookis teine ketas lendas |
, jäta see windows 10 rahule juba. Kui see probleem oleks tõsine, siis oleks mikisoft selle juba ammu ära parandanud.
Ei ole see asi nii lihtne. Mul on Win10 Pro Lenovo X240 peal portatiivselt t ... |
teema: SSD versus HDD |
loox
vastuseid: 13298
vaadatud: 2419149
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 31.01.2018 13:31:57 pealkiri: SSD versus HDD |
USB3 on vist ka väliste ketaste jaoks aeglaseks jäänud nagu SATA arvuti sisemiste ketaste jaoks. Thunderbolt 3 väliseid kettaid ei ole veel saada?
Samsa T5 suudab veidi üle 500MB/s kätte saad ... |
teema: Telia TV |
loox
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172141
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 13.12.2017 01:12:21 pealkiri: Telia TV |
| Ja sellest ei suudeta ka aru saada, et vahet pole kas telekas on FHD või UHD - diagonaali suurenemisega pead arvestama ka sellega, et SD pilt tundub aina kehvem. Ei ole asi selles, et UHD paneel teeb ... |
teema: Telia TV |
loox
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172141
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 24.11.2017 00:22:13 pealkiri: Telia TV |
| SCARTiga jookseb, HDMI-ga mitte. Teoreetiliselt peaks HDMI ka seda signaali edastama (teatud bitid juhtsignaalis), aga pole veel ühegi aparaadiga seda tööle saanud. Seega ekraani määran HDMI sise ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
loox
vastuseid: 10301
vaadatud: 2681963
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 05.10.2017 00:53:16 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Kui ma ostaksin teleri 10-20 aasta tarbeks nagu vanasti kineskoope osteti, siis ilmselt poleks see 2999,- mingi probleem.
Samas kui aasta pärast on teleri tootja selle asemel juba uue sünnitanud mi ... |
teema: Xperia XZ1 ja XZ1 Compact teema |
loox
vastuseid: 365
vaadatud: 118116
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 03.10.2017 02:47:32 pealkiri: Xperia XZ1 ja XZ1 Compact teema |
| Kas keegi teab, kuidas XZ1 Galileo positsioneerimisega läbi saab? Paaril veebilehel on Galileo spetsifikatsioonide sekka ära eksinud, Telia lehel (müügiagent?) vastas ka, et toetab. Aga Sony enda ... |
teema: Telia Koduinternet |
loox
vastuseid: 23979
vaadatud: 5696984
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 12.09.2017 15:14:55 pealkiri: Telia Koduinternet |
Vaatasin kiirelt hirmuga üle ja mul õnneks veel näitab: "Sinu aadressil valmib tulevikuvõrk 29.09.2017"Ah sellepärast ongi tulevikuvõrk, et kuupäev on koguaeg tulevikus  |
teema: ID-kaardi kiibis avastati turvarisk |
loox
vastuseid: 1363
vaadatud: 280538
|
foorum: Pressiteated postitatud: 05.09.2017 16:08:15 pealkiri: ID-kaardi kiibis avastati turvarisk |
E-valimised pole rohkem ohus kui muud teenused. Häälte hulgaline võltsimine pole selle kõrge kulu tõttu mõeldav.
Oluline pole mitte kulu vaid füüsiline võimekus, näiteks ajakulu. Kui on ... |
teema: Asus RT-N16/RT-N66U/RT-AC66U/RT-AC68U/RT-AC87U jt. seadistamine Elioni DigiTv -ga |
loox
vastuseid: 534
vaadatud: 310597
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 03.04.2017 21:33:30 pealkiri: Asus RT-N16/RT-N66U/RT-AC66U/RT-AC68U/RT-AC87U jt. seadistamine Elioni DigiTv -ga |
| RT-N66U kohta on mul natuke ebameeldiv tähelepanek, et uute firmwaredega (nii stock 3.0.0.4.380_3831 kui ka Merlin 380.64_2) on tõsised probleemid 5 GHz Wifi ja Apple toodetega. Kas ei näe üldse t ... |
teema: Telia TV |
loox
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172141
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 28.03.2017 20:09:08 pealkiri: Telia TV |
Need vihjed , et võiks olla HD's paraku ei anna midagi. VSB vormeli hooajal oleks ülisuper kui veidigi teravam oleks (praegu lausa lõhub silmi), paraku on see tootja taga kinni.
Telia pistab kohe ... |
teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2 |
loox
vastuseid: 2885
vaadatud: 703619
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 09.03.2017 00:10:16 pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2 |
Bumblebee projekt tegeles kunagi Optimus kivide tööleajamisega Linuxis. https://github.com/Bumblebee-Project/Bumblebee/wiki/Install-and-usage
Aga ma ei tea, kui kasutajasõbralik ta on. Vostro 3500 ... |
teema: Telia TV |
loox
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172141
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 08.03.2017 03:48:07 pealkiri: Telia TV |
| Ma arvan, et siis usume sind aga kordan, striim on mõlemas boksis 1:1 sama sõltumata menüüst. Antud seadistuses ei toimu ka digiboksis mingeid striimi muutmiseid ja digisignaal liigub HDMI kaudu o ... |
teema: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet |
loox
vastuseid: 3974
vaadatud: 1286725
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 18.01.2017 21:06:03 pealkiri: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet |
| Antenn on selle kohta ehk natuke palju öeldud, aga varjestuse töö teeb ta kindlasti ära. Nii et majasisesed häireallikad, signaali peegeldused ja "valed" tugijaamad võiks ta küll alla suruda. |
| |