Avaleht
otsing leidis 580 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Telia Koduinternet
loox

vastuseid: 23979
vaadatud: 5697043

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 28.03.2026 15:53:30   pealkiri: Telia Koduinternet
Juhendis öeldakse, et punane on WAN-port. Seda kasutad siis, kui seade töötab ruuterina, sellest lased interneti sisse.
Kollased on LAN-pordid, ehk sisevõrgu jaoks. Kas sillatud ja/või konfitava ...
  teema: Telia Koduinternet
loox

vastuseid: 23979
vaadatud: 5697043

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 28.03.2026 12:12:27   pealkiri: Telia Koduinternet
Mul tekkis küsimus EX600 võrgulaiendaja trükitud juhendit lugedes. Seal on NB!-ga lõik, mis ütleb, et EX600 punasesse pessa ei tohi ühtegi sisevõrgu seadet ühendada. Ilma täiendava selgituset ...
  teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
loox

vastuseid: 10301
vaadatud: 2681988

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 20.10.2022 15:44:01   pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
EU piirab display max power consumptionit alates 03.2023
https://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1665647227
Hea leid. Algupärane dokument on miskipärast hästi peidus, otsi ...
  teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
loox

vastuseid: 10301
vaadatud: 2681988

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 04.04.2022 19:15:53   pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)

EDIT: Pilt on küll super, eriti peale kalibreerimist. thumbs_up.gif
Ainult et, nahk ta nii õhuke peab olema, liigutamine oli küll räige peavalu… icon_lol.gif
Kuidas see kalibreerimine käib? Kas pannakse X-R ...
  teema: Vinüülplaadid, nende mängijad ja kõik nendega seonduv
loox

vastuseid: 448
vaadatud: 157168

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 05.10.2021 19:57:55   pealkiri: Vinüülplaadid, nende mängijad ja kõik nendega seonduv
Millist nõela nendele masinatele 78 RPM mängimiseks soovitate?
  teema: Vinüülplaadid, nende mängijad ja kõik nendega seonduv
loox

vastuseid: 448
vaadatud: 157168

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 04.05.2021 20:52:57   pealkiri: Vinüülplaadid, nende mängijad ja kõik nendega seonduv

Ainuke asi on see, et signaali kaabli peab teise tegema sellest: https://www.thomann.de/intl/ee/pro_snake_phono_line.htm õigem oleks kuskilt leida topelt varjestusega kaablit.

Eraldi maandus ...
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
loox

vastuseid: 10475
vaadatud: 2417072

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 23.02.2021 18:56:23   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Millistel juhtudel võib vaja minna USB C-d monitoril?
Põhimõtteliselt ei vaja läpakas laual enam dokki. Osadel monitoridel on nüüd juba lisaks USB-C pesale ka LAN pesa ning kaablivõrk tuleb ko ...
  teema: Vinüülplaadid, nende mängijad ja kõik nendega seonduv
loox

vastuseid: 448
vaadatud: 157168

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 26.10.2020 18:26:20   pealkiri: Vinüülplaadid, nende mängijad ja kõik nendega seonduv
Vaadates AT-LP120XUSB ja PLX-500 välimust tekib kuri kahtlus, et need tulevad samast vabrikust.

Ma oletan, et 78 rpm nõel ei tule komplektis kaasa. Mida selleks puhuks soovitatakse?
  teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
loox

vastuseid: 10301
vaadatud: 2681988

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 06.10.2020 17:43:46   pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
See teleri ümbruse taustvalgus on suht popp asi, ma vaatan. Mis hüvet selles ka nähakse?Pimedas toas muidu kontrast ekraani ja ümbruse vahel liiga suur. Teiseks, IPS paneeli puhul kaotab ebapiisav ...
  teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
loox

vastuseid: 10301
vaadatud: 2681988

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 05.10.2020 20:51:11   pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
Kasutan 2 aastat 55" LG LCD teleka taga seda https://www.amazon.co.uk/Luminoodle-USB-Bias-Lighting-Backlight-White/dp/B01LR3RAVU . Võtab umbes 700 mA teleka USB2 pesast. Et valgust rohkem saada, klee ...
  teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
loox

vastuseid: 10301
vaadatud: 2681988

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 13.07.2020 19:18:28   pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
Mis LG CX48 hinnaks on?https://www.hinnavaatlus.ee/1810763/lg-48-oled48cx8/Kirjelduse tabelist:
LCD LED Jah

icon_rolleyes.gif
  teema: Plex üldteema (player/server)
loox

vastuseid: 634
vaadatud: 243320

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 20.02.2020 22:31:28   pealkiri: Plex üldteema (player/server)
See list kirjeldab "transcoding" võimekust.
Kui sul on NAS lokaalses võrgus, siis teleris määra settingute all "direct play" või mis iganes seal on, kvaliteet "original" vms.

Mul server väli ...
  teema: Vinüülplaadid, nende mängijad ja kõik nendega seonduv
loox

vastuseid: 448
vaadatud: 157168

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 12.02.2020 11:34:53   pealkiri: Vinüülplaadid, nende mängijad ja kõik nendega seonduv
Nõel ei saa kuidagi heli valjemaks või vaiksemaks teha, helipea on see, mille vahetamine võib aidata.
See mugandus on ilmselt sellest tekkinud, et paljud inimesed ei tea, et helipeas saab nõelu ...
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
loox

vastuseid: 10475
vaadatud: 2417072

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 17.01.2020 18:17:28   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Dell tunnistab ametlikult, et nende UHD monitorid ei ole sisuliselt Windowsiga DisplayPort-i taga kasutatavad: https://www.dell.com/support/article/us/en/19/sln295708/display-windows-move-resize-after ...
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
loox

vastuseid: 10475
vaadatud: 2417072

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 07.01.2020 00:06:21   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Dell tunnistab ametlikult, et nende UHD monitorid ei ole sisuliselt Windowsiga DisplayPort-i taga kasutatavad: https://www.dell.com/support/article/us/en/19/sln295708/display-windows-move-resize-after ...
  teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
loox

vastuseid: 10301
vaadatud: 2681988

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 03.01.2020 15:14:49   pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
Kas tänapäeval on 3D televiisorites surnud?

Vaatasin HV toodete lehel televiisoreid - alguses rõõmustasn, et valides 3D on päris mitu valikut.
Süvenedes sain aru, et ni iikka pole - tootekir ...
  teema: SSD versus HDD
loox

vastuseid: 13298
vaadatud: 2419156

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 23.12.2019 11:27:58   pealkiri: SSD versus HDD
Synology RS3617xs+ ja 6tk HGST Ultrastar 8 TB ketast teevad 10Gb järjestiklugemist 2.5 GB/s ja kirjutavad 520 .. 500 MB/s. Ilmselt võiks SSD ka cacheks juurde pista .. aa muidu järjestiklugemises S ...
  teema: Emaplaadi USB osaliselt rikkis?
loox

vastuseid: 11
vaadatud: 5149

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 16.12.2019 21:36:33   pealkiri: Emaplaadi USB osaliselt rikkis?
Võib USB kala ka olla. Need seadmed on erinevate kiirustega (klaver ja hiir on aeglased ("Low speed"), helikaart on "kiire" ("High speed" USB nomenklatuuris)). USB 2 jaoks võib olla emaplaadil ainu ...
  teema: Telia Mobiilne Internet
loox

vastuseid: 5654
vaadatud: 1473360

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 19.09.2019 18:55:00   pealkiri: Telia Mobiilne Internet
Kas Telia on ainuke mis sul seal normaalselt levib? Elisal ja Tele2-l on sinu jaoks sobivamaid pakette ka.
Siis kui seda pandud sai, oli Telia seal kõige normaalsem. Mobiilse elu pakett kärab tegel ...
  teema: Telia Mobiilne Internet
loox

vastuseid: 5654
vaadatud: 1473360

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 19.09.2019 14:11:41   pealkiri: Telia Mobiilne Internet
, Ma küll detailselt ei tea aga kas see M2M pole mitte KB tarbivatele automaatikasüsteemidele? Miks peaks mingi andur või valve tarbima nii suurt mahtu? See pigem võiks olla vale paketivalik vasta ...
  teema: Telia Mobiilne Internet
loox

vastuseid: 5654
vaadatud: 1473360

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 19.09.2019 08:54:03   pealkiri: Telia Mobiilne Internet
Need skeemid on ikka tehtud selleks, et kui paketimaht otsas saab sult kõik ülejäänud raha kiirelt ära süüa.
M2M Euoopa pakett on selle kohta hea näide. Mahu täitudes hakatakse vaikselt 0,21 ...
  teema: Telia Mobiilne Internet
loox

vastuseid: 5654
vaadatud: 1473360

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 17.09.2019 18:52:59   pealkiri: Telia Mobiilne Internet
Need skeemid on ikka tehtud selleks, et kui paketimaht otsas saab sult kõik ülejäänud raha kiirelt ära süüa.
M2M Euoopa pakett on selle kohta hea näide. Mahu täitudes hakatakse vaikselt 0,21 ...
  teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
loox

vastuseid: 10301
vaadatud: 2681988

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 13.09.2019 01:08:42   pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
Jep, seda näitab ka "fancymate" telerite väike turuosa
https://foorum.hinnavaatlus.ee/files/screenshot349_234.png
Tükihindades on ka väike vahe: 2333 ja 472.
  teema: Toimiv riistvara Linuxi jaoks
loox

vastuseid: 32
vaadatud: 15570

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 29.08.2019 01:09:15   pealkiri: Toimiv riistvara Linuxi jaoks
Trekstor-i SurfBook E11B-CO on üks kummaline nähtus, sest Lubuntu-18.10-ga töötab kõik.
https://www.hinnavaatlus.ee/1349741/trekstor-surfbook-e11b-co-n4000-4gb-ram/
https://www.idealo.de/preisv ...
  teema: Autokaamerate arutelu
loox

vastuseid: 1406
vaadatud: 506561

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 12.08.2019 19:11:06   pealkiri: Autokaamerate arutelu
  teema: Xperia XZ1 ja XZ1 Compact teema
loox

vastuseid: 365
vaadatud: 118116

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 07.05.2019 18:18:27   pealkiri: Xperia XZ1 ja XZ1 Compact teema
See oli ilmselt natuke rohkem, kui turvauuendus. Juba eelmise uuendusega nädal-paar tagasi läks akukasutus paremaks. Pärast eilset uuendust langes XZ1 aku tase ööpäeva jooksul 100% pealt kusagil ...
  teema: Xperia XZ1 ja XZ1 Compact teema
loox

vastuseid: 365
vaadatud: 118116

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 22.03.2019 12:13:08   pealkiri: Xperia XZ1 ja XZ1 Compact teema
Mulle tundub, et IPv6 põhjustab probleeme. Kodus on mul tp-link 1043 ruuter, millel jooksis gargoyle soft, mis ei teadnud IPv6-st midagi, wifiga null probleemi. Nüüd muutsin puhta open-wrt peale, m ...
  teema: Xperia XZ1 ja XZ1 Compact teema
loox

vastuseid: 365
vaadatud: 118116

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 05.03.2019 22:39:38   pealkiri: Xperia XZ1 ja XZ1 Compact teema
  teema: Huawei E3372h-153 modemina tööle
loox

vastuseid: 2
vaadatud: 1782

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 21.02.2019 20:58:21   pealkiri: Huawei E3372h-153 modemina tööle
Tegin umbes 3 aastat tagasi selle õpetuse järgi http://blog.asiantuntijakaveri.fi/2015/07/convert-huawei-e3372h-153-from.html
Siiamaani töötab.
  teema: Huawei E3276 Openwrt tööle
loox

vastuseid: 8
vaadatud: 3739

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 21.12.2018 11:17:19   pealkiri: Huawei E3276 Openwrt tööle
Üldiselt tty-dega otse käsurealt suhelda ei saa, selleks kasutatakse minicom või microcom programme. Viimane peaks OpenWRT busybox-i koosseisus esinema.

Kui ma õigesti mäletan, siis json forma ...
  teema: Openwrt ja 3G/4G usb modem
loox

vastuseid: 5
vaadatud: 2610

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 04.12.2018 15:50:34   pealkiri: Openwrt ja 3G/4G usb modem
OpenWRT-l oli kunagi 3G PIN-i kasutamine sisse ehitatud. Võibolla see jamab mingist otsast.
(mul oli SIM-il 5-kohaline PIN, ja seda ta ei suutnud teha, toimis ainult 4-kohalisega).

Konkreetne log ...
  teema: Telia TV
loox

vastuseid: 59365
vaadatud: 14172282

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 15.10.2018 14:48:36   pealkiri: Telia TV
Ei maksa seda 100-st switchi ülearu ka kiita. Mul on kõvakettal üks 4K demo video, mis teleka 100-sest võrgupeasast kuidagi sisse ei mahu. Töötab sujuvalt siis kui ketas on teleka küljes icon_smile.gif
Pe ...
  teema: Microlab kõlarid
loox

vastuseid: 993
vaadatud: 421322

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 02.09.2018 16:36:30   pealkiri: Microlab kõlarid
Valjuhääldil on natuke rohkem asjassepuutuvaid parameetreid, kui läbimõõt ja kinnitused.
Näiteks resonantsisagedus, hüvetegur, ekvivalentne ruumala, tundlikkus jne. Need peaks viisaka tulemuse ...
  teema: Telia TV
loox

vastuseid: 59365
vaadatud: 14172282

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 22.08.2018 15:30:42   pealkiri: Telia TV
h.265 üleminek pole enam mingi mustkunst, paar klõpsu ja valmis. arrised peaks seda supportima küll.
Kindel pole aga minumeelest kõiki striime ümber ei kodeerita hetkel, tulevad otse tootjalt ed ...
  teema: Telia TV
loox

vastuseid: 59365
vaadatud: 14172282

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 28.06.2018 17:40:15   pealkiri: Telia TV
, Mnator mõtleb seda, kus PAL-värvisignaal tehti ümber SECAM-signaaliks ja alles SECAM-dekooder harutas selle telekale arusaadavaks. See konverter tegi tõepoolest kvaliteetse pildi, mul vist paar ...
  teema: Telia TV
loox

vastuseid: 59365
vaadatud: 14172282

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 20.06.2018 21:21:39   pealkiri: Telia TV
Kas Motorola VIP1003 ja VIP1903 on ka mingi vahe? Üks uuem ja parem või?
1903-l on rohkem väljundeid, näiteks komponent video. Aga sellest on vähe kasu, sest Telia on sealt HD resolutsiooni ära ...
  teema: Telia TV
loox

vastuseid: 59365
vaadatud: 14172282

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 05.04.2018 07:49:49   pealkiri: Telia TV
Viasat Motor läks täna HD kvaliteedile. Lülitus toimus 14:00.
Aga kuidas selle inglise keelega oleks F1 ajal.....valikut lisada ei anna?

E:

Läks meelest, et f1 me enam sealt ei näe icon_lol.gif ...
  teema: HP Probookis teine ketas lendas
loox

vastuseid: 7
vaadatud: 2891

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 04.04.2018 18:11:05   pealkiri: HP Probookis teine ketas lendas
, jäta see windows 10 rahule juba. Kui see probleem oleks tõsine, siis oleks mikisoft selle juba ammu ära parandanud.

Ei ole see asi nii lihtne. Mul on Win10 Pro Lenovo X240 peal portatiivselt t ...
  teema: SSD versus HDD
loox

vastuseid: 13298
vaadatud: 2419156

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 31.01.2018 13:31:57   pealkiri: SSD versus HDD
USB3 on vist ka väliste ketaste jaoks aeglaseks jäänud nagu SATA arvuti sisemiste ketaste jaoks. Thunderbolt 3 väliseid kettaid ei ole veel saada?
Samsa T5 suudab veidi üle 500MB/s kätte saad ...
  teema: Telia TV
loox

vastuseid: 59365
vaadatud: 14172282

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 13.12.2017 01:12:21   pealkiri: Telia TV
Ja sellest ei suudeta ka aru saada, et vahet pole kas telekas on FHD või UHD - diagonaali suurenemisega pead arvestama ka sellega, et SD pilt tundub aina kehvem. Ei ole asi selles, et UHD paneel teeb ...
  teema: Telia TV
loox

vastuseid: 59365
vaadatud: 14172282

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 24.11.2017 00:22:13   pealkiri: Telia TV
SCARTiga jookseb, HDMI-ga mitte. Teoreetiliselt peaks HDMI ka seda signaali edastama (teatud bitid juhtsignaalis), aga pole veel ühegi aparaadiga seda tööle saanud. Seega ekraani määran HDMI sise ...
  teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
loox

vastuseid: 10301
vaadatud: 2681988

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 05.10.2017 00:53:16   pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
Kui ma ostaksin teleri 10-20 aasta tarbeks nagu vanasti kineskoope osteti, siis ilmselt poleks see 2999,- mingi probleem.
Samas kui aasta pärast on teleri tootja selle asemel juba uue sünnitanud mi ...
  teema: Xperia XZ1 ja XZ1 Compact teema
loox

vastuseid: 365
vaadatud: 118116

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 03.10.2017 02:47:32   pealkiri: Xperia XZ1 ja XZ1 Compact teema
Kas keegi teab, kuidas XZ1 Galileo positsioneerimisega läbi saab? Paaril veebilehel on Galileo spetsifikatsioonide sekka ära eksinud, Telia lehel (müügiagent?) vastas ka, et toetab. Aga Sony enda ...
  teema: Telia Koduinternet
loox

vastuseid: 23979
vaadatud: 5697043

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 12.09.2017 15:14:55   pealkiri: Telia Koduinternet
Vaatasin kiirelt hirmuga üle ja mul õnneks veel näitab: "Sinu aadressil valmib tulevikuvõrk 29.09.2017"Ah sellepärast ongi tulevikuvõrk, et kuupäev on koguaeg tulevikus icon_smile.gif
  teema: ID-kaardi kiibis avastati turvarisk
loox

vastuseid: 1363
vaadatud: 280539

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 05.09.2017 16:08:15   pealkiri: ID-kaardi kiibis avastati turvarisk

E-valimised pole rohkem ohus kui muud teenused. Häälte hulgaline võltsimine pole selle kõrge kulu tõttu mõeldav.

Oluline pole mitte kulu vaid füüsiline võimekus, näiteks ajakulu. Kui on ...
  teema: Asus RT-N16/RT-N66U/RT-AC66U/RT-AC68U/RT-AC87U jt. seadistamine Elioni DigiTv -ga
loox

vastuseid: 534
vaadatud: 310600

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 03.04.2017 21:33:30   pealkiri: Asus RT-N16/RT-N66U/RT-AC66U/RT-AC68U/RT-AC87U jt. seadistamine Elioni DigiTv -ga
RT-N66U kohta on mul natuke ebameeldiv tähelepanek, et uute firmwaredega (nii stock 3.0.0.4.380_3831 kui ka Merlin 380.64_2) on tõsised probleemid 5 GHz Wifi ja Apple toodetega. Kas ei näe üldse t ...
  teema: Telia TV
loox

vastuseid: 59365
vaadatud: 14172282

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 28.03.2017 20:09:08   pealkiri: Telia TV
Need vihjed , et võiks olla HD's paraku ei anna midagi. VSB vormeli hooajal oleks ülisuper kui veidigi teravam oleks (praegu lausa lõhub silmi), paraku on see tootja taga kinni.
Telia pistab kohe ...
  teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2
loox

vastuseid: 2885
vaadatud: 703630

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 09.03.2017 00:10:16   pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2
Bumblebee projekt tegeles kunagi Optimus kivide tööleajamisega Linuxis. https://github.com/Bumblebee-Project/Bumblebee/wiki/Install-and-usage
Aga ma ei tea, kui kasutajasõbralik ta on. Vostro 3500 ...
  teema: Telia TV
loox

vastuseid: 59365
vaadatud: 14172282

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 08.03.2017 03:48:07   pealkiri: Telia TV
Ma arvan, et siis usume sind aga kordan, striim on mõlemas boksis 1:1 sama sõltumata menüüst. Antud seadistuses ei toimu ka digiboksis mingeid striimi muutmiseid ja digisignaal liigub HDMI kaudu o ...
  teema: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet
loox

vastuseid: 3974
vaadatud: 1286791

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 18.01.2017 21:06:03   pealkiri: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet
Antenn on selle kohta ehk natuke palju öeldud, aga varjestuse töö teeb ta kindlasti ära. Nii et majasisesed häireallikad, signaali peegeldused ja "valed" tugijaamad võiks ta küll alla suruda.
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.