|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: pappel |
loomet
vastuseid: 4
vaadatud: 2716
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.06.2023 19:34:36 pealkiri: Kommenteerimine: pappel |
| kiire kaup, kõik OK. |
teema: Kommenteerimine: f-kun |
loomet
vastuseid: 18
vaadatud: 6144
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.05.2023 20:51:47 pealkiri: Kommenteerimine: f-kun |
| Tänan, igati OK. Kaup ruttu tehtud. |
teema: Kommenteerimine: logitech13 |
loomet
vastuseid: 224
vaadatud: 66348
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.02.2023 22:15:22 pealkiri: Ratas |
| Ostsin ratta, kaup kiirelt Cargoga koju. Igati positiivne. |
teema: Kommenteerimine: Xvc |
loomet
vastuseid: 806
vaadatud: 107989
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.08.2021 16:06:53 pealkiri: Kommenteerimine: Xvc |
| tiptop, ostsin läpaka. kaup kiirelt tehtud. |
teema: Kommenteerimine: gj |
loomet
vastuseid: 240
vaadatud: 139211
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.06.2021 20:45:28 pealkiri: Kommenteerimine: gj |
| Tänud, väga rahul! |
teema: Kommenteerimine: digweed |
loomet
vastuseid: 674
vaadatud: 190249
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.04.2020 21:51:16 pealkiri: Kommenteerimine: digweed |
| Sain 1tb ketta kiirelt pakimaati. Tänan. |
teema: Kommenteerimine: warwas |
loomet
vastuseid: 246
vaadatud: 94656
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.04.2018 12:45:58 pealkiri: Kommenteerimine: warwas |
| kaup kiirelt tehtud, super! |
teema: Kommenteerimine: armaani |
loomet
vastuseid: 151
vaadatud: 33956
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.07.2017 18:19:54 pealkiri: mälud |
| ostsin mälud, kaup kiire ja korralik. |
teema: Kommenteerimine: jax |
loomet
vastuseid: 52
vaadatud: 16629
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.10.2015 21:04:06 pealkiri: klaver/hiir |
Kaup kiiresti pakiautomaadis.  |
teema: Kommenteerimine: -XD- |
loomet
vastuseid: 113
vaadatud: 24213
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.09.2015 17:40:10 pealkiri: super |
| Ideeaalne, kaup paari tunni jooksul koju kätte! |
teema: Kommenteerimine: Jaanus |
loomet
vastuseid: 716
vaadatud: 147300
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.02.2015 21:04:25 pealkiri: Kommenteerimine: Jaanus |
| tegime kaupa |
teema: Nokia 5800 "tube" |
loomet
vastuseid: 5608
vaadatud: 1172061
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 12.01.2014 16:28:20 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
| See ka. Hotfile on kinni. |
teema: Kommenteerimine: Aista |
loomet
vastuseid: 450
vaadatud: 66655
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.12.2013 11:40:01 pealkiri: Kommenteerimine: Aista |
ostsin ketta  |
teema: Kommenteerimine: KIVIKUJU |
loomet
vastuseid: 363
vaadatud: 55649
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.12.2013 15:01:19 pealkiri: Kommenteerimine: KIVIKUJU |
| tänud kiire mandariinitarne eest! |
teema: Nokia 5800 "tube" |
loomet
vastuseid: 5608
vaadatud: 1172061
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 24.11.2013 19:35:10 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
kellelgi äkki alla sikutatuna Symbian Anna v7.9 for Nokia 5800? kõik lingid katki internetis  |
teema: LG optimus G (E975) |
loomet
vastuseid: 583
vaadatud: 142764
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 10.09.2013 19:29:34 pealkiri: LG optimus G (E975) |
palju siin CM10 kasutajaid on? kas toimib tõrgeteta?
mingi vahe akupidamises või mõni oluline featuur ka puudu? |
teema: NFC |
loomet
vastuseid: 101
vaadatud: 42345
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 30.04.2013 22:04:07 pealkiri: NFC |
kes kähku tahab saada, siis:
http://www.ebay.de/itm/15x-NFC-Tag-Label-Sticker-fuer-Smartphone-Tablets-25mm-/380605888030?ssPageName=ADME:X:AAQ:DE:1123
selle müüja käest tulid paari päevaga.. |
teema: Asus|Google Nexus 7 |
loomet
vastuseid: 1189
vaadatud: 358638
|
foorum: Tahvelarvutid ja e-lugerid postitatud: 09.01.2013 23:20:50 pealkiri: Asus|Google Nexus 7 |
Ümbrisesse võiks olla sisseehitatud microSD lugeja.
Optimist..
Aga see on päris hea: http://www.ebay.com/itm/Smart-Cover-Stand-Magnetic-Slim-Case-Skin-for-Asus-Google-nexus-7-Tablet-PC-New-/ ... |
teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
loomet
vastuseid: 2640
vaadatud: 644927
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 11.12.2012 00:13:42 pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
Viimane stabiilne CM10 on nüüd paar nädalat lustlikult ilma igasuguste probleemideta toiminud. Mobiili ID toimib, akut otseselt ei õgi..
Voolutarve on küll suurem kui GB, aga toimib ikka üli ... |
teema: Asus|Google Nexus 7 |
loomet
vastuseid: 1189
vaadatud: 358638
|
foorum: Tahvelarvutid ja e-lugerid postitatud: 11.12.2012 00:09:25 pealkiri: Asus|Google Nexus 7 |
mul on hakanud ekraan servast natuke lahti ka tulema korpuse küljest.. võrgus selle kohta kurtmist üksjagu.
hetkel veel ei häiri ja kasutamist ei sega.
Garantiiremont?
Ei viitsi veel.
Umb ... |
teema: Asus|Google Nexus 7 |
loomet
vastuseid: 1189
vaadatud: 358638
|
foorum: Tahvelarvutid ja e-lugerid postitatud: 03.12.2012 21:24:41 pealkiri: Asus|Google Nexus 7 |
mul on hakanud ekraan servast natuke lahti ka tulema korpuse küljest.. võrgus selle kohta kurtmist üksjagu.
hetkel veel ei häiri ja kasutamist ei sega. |
teema: Kommenteerimine: LauriMae |
loomet
vastuseid: 35
vaadatud: 9841
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.12.2012 19:59:12 pealkiri: Kommenteerimine: LauriMae |
| sain kõlari |
teema: Kommenteerimine: Sebastian |
loomet
vastuseid: 156
vaadatud: 33682
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.11.2012 21:12:31 pealkiri: Kommenteerimine: Sebastian |
| kaup kiire, korralik. sain ruuteri. |
teema: Android root ROM millel töötaks Sim-Toolkit Mobiil-id lahendus. |
loomet
vastuseid: 76
vaadatud: 43677
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 13.07.2012 16:21:30 pealkiri: Android root ROM millel töötaks Sim-Toolkit Mobiil-id lahendus. |
kui sügaval karukoopas see STK uba on? kas mingi update.zip on ka võimalik genereerida, mis suvalise ICSi romi puhul asja tööle aitaks?
parimat,
r. |
teema: Android root ROM millel töötaks Sim-Toolkit Mobiil-id lahendus. |
loomet
vastuseid: 76
vaadatud: 43677
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 12.07.2012 20:47:54 pealkiri: Android root ROM millel töötaks Sim-Toolkit Mobiil-id lahendus. |
jee lõpuks ometi.. ma olin ICSi mõtte juba maha matnud, ilma M-id'ta ei oska elada |
teema: Kommenteerimine: rally |
loomet
vastuseid: 43
vaadatud: 11825
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.07.2012 12:16:43 pealkiri: Kommenteerimine: rally |
sai kiire madratsidiil tehtud  |
teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
loomet
vastuseid: 2640
vaadatud: 644927
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 17.01.2012 21:32:07 pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
ROM] OC’s Ice Cream Sandwitch RC3-PLUS'is on küll "App added STK.." aga kas ta ka toimib, see on ise asi. Keegi usin võiks proovida siiski
ei mäleta täpselt millist viimati proovisin, onec ... |
teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
loomet
vastuseid: 2640
vaadatud: 644927
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 19.09.2011 22:11:42 pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
klappidest ei taha keegi loobuda mingi € eest? kass krt tegi juhtmevabadeks mu omad  |
teema: Nokia 5800 "tube" |
loomet
vastuseid: 5608
vaadatud: 1172061
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 15.09.2011 12:20:59 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
sai ka eile .101 koos pudruga peale pandud.. alguses võttis kukalt kratsima, siis tuli JAFi kasutamine meelde
tundub suht nobedalt toimivat.. vähemalt esialgu |
teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
loomet
vastuseid: 2640
vaadatud: 644927
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 15.06.2011 13:51:26 pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
| soovitaks GoLauncher´it.. paindlikum ja sätitavam kui stock |
teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
loomet
vastuseid: 2640
vaadatud: 644927
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 19.05.2011 23:25:26 pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
| minagi "lahendasin" selle aku söömise jama samuti watchdogiga.. seadistad süsteemiprotsesse jälgima ja toimetab rahulikul.. tavapärasel kasutamisel (veeb, muss, gps jms) esineb bugi u 3 päeva ta ... |
teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
loomet
vastuseid: 2640
vaadatud: 644927
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 30.04.2011 12:12:24 pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
2.3.3 Gingerbreadiga tõsine akujama igatahes .. miskit jääb kusagile rippuma aegajalt ja aku tiksub 0-i ära. Kui rippuma ei jää, kestab päris hästi aga kuna tegemist on kontrollimatu värgi ... |
teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
loomet
vastuseid: 2640
vaadatud: 644927
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 17.04.2011 21:24:03 pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
| On keegi tsekkinud mis see Kies selle Gingurbreedi kohta räägib? Ehk siis kas ametlik Balti versioon on väljas? |
teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
loomet
vastuseid: 2640
vaadatud: 644927
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 25.12.2010 19:38:31 pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
| minul läks peale lagfixi asi täiesti normaalseks.. wipet ei viitsinud teha |
teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
loomet
vastuseid: 2640
vaadatud: 644927
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 24.12.2010 13:59:23 pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
kaduma ei läinud midagi.. mingid seaded unustas ära aga muu kõik alles.. ei viitsinud backupida ennem midagi.
ilma ühegi lagfixita tundub jubedalt aeglane nüüd nagu.. :S
aga no eks rohkem ... |
teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
loomet
vastuseid: 2640
vaadatud: 644927
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 10.12.2010 15:51:54 pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
Kannatamatutele Galaxy ja Froyo kohta siis veel kord ametlikust allikast infi - nendele kes ei viitsi updatemiseks häkkida:
TERE Riivo,
Android 2,2 jõuab Eesti turule detsembri lõpus (24.det ... |
teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
loomet
vastuseid: 2640
vaadatud: 644927
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 06.12.2010 14:02:28 pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
See kondoomivärk on veits kahtlane no offence
Ilma kummita ikka asisem natuke ja mis sellest sAMOLED ekraanist kasu on kui ta tuhmi kile taha peidan. Tagakaanele paneks invisibleShieldi peale kü ... |
teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
loomet
vastuseid: 2640
vaadatud: 644927
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 03.12.2010 11:46:07 pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
| Selle lagfixi kasulikkust kahjuks mõõta ei jõudnud .. ühe päeva kasutasin ilma ja siis jõudsin kohe panin peale. Aga ilma lagfixitagi oli n5800xm-ist nii palju väledam, et ei osanud seda lagi v ... |
teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
loomet
vastuseid: 2640
vaadatud: 644927
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 29.11.2010 23:46:31 pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
"tuunijatele" kellel kolmenupu recovery ei tööta:
Kas said sellega tööle nii Download mode`i kui ka Recovery mode`i?
jep, mõlemad toimivad. |
teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
loomet
vastuseid: 2640
vaadatud: 644927
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 27.11.2010 00:44:42 pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
| ütles, et no update avalible |
teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
loomet
vastuseid: 2640
vaadatud: 644927
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 26.11.2010 17:04:06 pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
"tuunijatele" kellel kolmenupu recovery ei tööta:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=785201
minul tele2-st ostetud Galaxy'ga lahendas probleemi. |
teema: Keegi CNC pinki on ehitanud? |
loomet
vastuseid: 399
vaadatud: 374268
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 06.04.2010 13:41:46 pealkiri: Keegi CNC pinki on ehitanud? |
huvi pärast küsiks, et palju seniehitatu maksma on läinud? tundub asjalik tükk olema ..
kust detailid pärinevad?
Kuna Z telg on lõpusirgele jõudnud, peab aru pidama uue ostu üle. Kress 10 ... |
teema: Kommenteerimine: [VaHuR] |
loomet
vastuseid: 457
vaadatud: 101432
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.01.2010 16:35:36 pealkiri: Kommenteerimine: [VaHuR] |
| Samuti patakas kilesid tellitud. Kõik tiptop. |
teema: PHILIPS 170S4 probleem |
loomet
vastuseid: 1
vaadatud: 1036
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 03.11.2009 14:30:48 pealkiri: PHILIPS 170S4 probleem |
sama nali mul
edit: probleem on OSD mälukivis.. kui mure aktuaalne veel siis viska PS, saan ehk aidata. |
teema: Kommenteerimine: Tbit |
loomet
vastuseid: 264
vaadatud: 86246
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.09.2007 12:04:28 pealkiri: Kommenteerimine: Tbit |
| tiptop. kaup tehtud. |
teema: Kommenteerimine: ärihai |
loomet
vastuseid: 140
vaadatud: 49252
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.08.2007 23:48:52 pealkiri: Kommenteerimine: ärihai |
| tiptop |
teema: Kommenteerimine: j6nks |
loomet
vastuseid: 63
vaadatud: 17806
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.06.2007 10:56:08 pealkiri: Kommenteerimine: j6nks |
| tiptop - väga kiirelt sai kaup tehtud ja pakk oli juba järgmine päev kohal. |
teema: Kommenteerimine: marko |
loomet
vastuseid: 177
vaadatud: 50035
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.10.2005 20:59:52 pealkiri: Kommenteerimine: marko |
| ostsin vindi. norm ja kiire kaup. |
teema: Kommenteerimine: strauss3 |
loomet
vastuseid: 100
vaadatud: 21463
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.09.2005 23:06:09 pealkiri: Kommenteerimine: strauss3 |
väga hea nii kiirelt pole varem veel kaupa teinud. |
| |