Avaleht
otsing leidis 49 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: pappel
loomet

vastuseid: 4
vaadatud: 2716

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.06.2023 19:34:36   pealkiri: Kommenteerimine: pappel
kiire kaup, kõik OK.
  teema: Kommenteerimine: f-kun
loomet

vastuseid: 18
vaadatud: 6144

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.05.2023 20:51:47   pealkiri: Kommenteerimine: f-kun
Tänan, igati OK. Kaup ruttu tehtud.
  teema: Kommenteerimine: logitech13
loomet

vastuseid: 224
vaadatud: 66348

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.02.2023 22:15:22   pealkiri: Ratas
Ostsin ratta, kaup kiirelt Cargoga koju. Igati positiivne.
  teema: Kommenteerimine: Xvc
loomet

vastuseid: 806
vaadatud: 107989

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.08.2021 16:06:53   pealkiri: Kommenteerimine: Xvc
tiptop, ostsin läpaka. kaup kiirelt tehtud.
  teema: Kommenteerimine: gj
loomet

vastuseid: 240
vaadatud: 139211

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.06.2021 20:45:28   pealkiri: Kommenteerimine: gj
Tänud, väga rahul!
  teema: Kommenteerimine: digweed
loomet

vastuseid: 674
vaadatud: 190249

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.04.2020 21:51:16   pealkiri: Kommenteerimine: digweed
Sain 1tb ketta kiirelt pakimaati. Tänan.
  teema: Kommenteerimine: warwas
loomet

vastuseid: 246
vaadatud: 94656

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.04.2018 12:45:58   pealkiri: Kommenteerimine: warwas
kaup kiirelt tehtud, super!
  teema: Kommenteerimine: armaani
loomet

vastuseid: 151
vaadatud: 33956

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.07.2017 18:19:54   pealkiri: mälud
ostsin mälud, kaup kiire ja korralik.
  teema: Kommenteerimine: jax
loomet

vastuseid: 52
vaadatud: 16629

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.10.2015 21:04:06   pealkiri: klaver/hiir
Kaup kiiresti pakiautomaadis. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: -XD-
loomet

vastuseid: 113
vaadatud: 24213

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.09.2015 17:40:10   pealkiri: super
Ideeaalne, kaup paari tunni jooksul koju kätte!
  teema: Kommenteerimine: Jaanus
loomet

vastuseid: 716
vaadatud: 147300

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.02.2015 21:04:25   pealkiri: Kommenteerimine: Jaanus
tegime kaupa
  teema: Nokia 5800 "tube"
loomet

vastuseid: 5608
vaadatud: 1172061

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 12.01.2014 16:28:20   pealkiri: Nokia 5800 "tube"
See ka. Hotfile on kinni.
  teema: Kommenteerimine: Aista
loomet

vastuseid: 450
vaadatud: 66655

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.12.2013 11:40:01   pealkiri: Kommenteerimine: Aista
ostsin ketta thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: KIVIKUJU
loomet

vastuseid: 363
vaadatud: 55649

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.12.2013 15:01:19   pealkiri: Kommenteerimine: KIVIKUJU
tänud kiire mandariinitarne eest!
  teema: Nokia 5800 "tube"
loomet

vastuseid: 5608
vaadatud: 1172061

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 24.11.2013 19:35:10   pealkiri: Nokia 5800 "tube"
kellelgi äkki alla sikutatuna Symbian Anna v7.9 for Nokia 5800? kõik lingid katki internetis icon_sad.gif
  teema: LG optimus G (E975)
loomet

vastuseid: 583
vaadatud: 142764

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 10.09.2013 19:29:34   pealkiri: LG optimus G (E975)
palju siin CM10 kasutajaid on? kas toimib tõrgeteta?
mingi vahe akupidamises või mõni oluline featuur ka puudu?
  teema: NFC
loomet

vastuseid: 101
vaadatud: 42345

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 30.04.2013 22:04:07   pealkiri: NFC
kes kähku tahab saada, siis:
http://www.ebay.de/itm/15x-NFC-Tag-Label-Sticker-fuer-Smartphone-Tablets-25mm-/380605888030?ssPageName=ADME:X:AAQ:DE:1123

selle müüja käest tulid paari päevaga..
  teema: Asus|Google Nexus 7
loomet

vastuseid: 1189
vaadatud: 358638

sõnumfoorum: Tahvelarvutid ja e-lugerid   postitatud: 09.01.2013 23:20:50   pealkiri: Asus|Google Nexus 7
Ümbrisesse võiks olla sisseehitatud microSD lugeja.
Optimist.. icon_smile.gif

Aga see on päris hea: http://www.ebay.com/itm/Smart-Cover-Stand-Magnetic-Slim-Case-Skin-for-Asus-Google-nexus-7-Tablet-PC-New-/ ...
  teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S
loomet

vastuseid: 2640
vaadatud: 644927

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 11.12.2012 00:13:42   pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S
Viimane stabiilne CM10 on nüüd paar nädalat lustlikult ilma igasuguste probleemideta toiminud. Mobiili ID toimib, akut otseselt ei õgi..

Voolutarve on küll suurem kui GB, aga toimib ikka üli ...
  teema: Asus|Google Nexus 7
loomet

vastuseid: 1189
vaadatud: 358638

sõnumfoorum: Tahvelarvutid ja e-lugerid   postitatud: 11.12.2012 00:09:25   pealkiri: Asus|Google Nexus 7
mul on hakanud ekraan servast natuke lahti ka tulema korpuse küljest.. võrgus selle kohta kurtmist üksjagu.
hetkel veel ei häiri ja kasutamist ei sega.

Garantiiremont?

Ei viitsi veel.
Umb ...
  teema: Asus|Google Nexus 7
loomet

vastuseid: 1189
vaadatud: 358638

sõnumfoorum: Tahvelarvutid ja e-lugerid   postitatud: 03.12.2012 21:24:41   pealkiri: Asus|Google Nexus 7
mul on hakanud ekraan servast natuke lahti ka tulema korpuse küljest.. võrgus selle kohta kurtmist üksjagu.
hetkel veel ei häiri ja kasutamist ei sega.
  teema: Kommenteerimine: LauriMae
loomet

vastuseid: 35
vaadatud: 9841

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.12.2012 19:59:12   pealkiri: Kommenteerimine: LauriMae
sain kõlari
  teema: Kommenteerimine: Sebastian
loomet

vastuseid: 156
vaadatud: 33682

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.11.2012 21:12:31   pealkiri: Kommenteerimine: Sebastian
kaup kiire, korralik. sain ruuteri.
  teema: Android root ROM millel töötaks Sim-Toolkit Mobiil-id lahendus.
loomet

vastuseid: 76
vaadatud: 43677

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 13.07.2012 16:21:30   pealkiri: Android root ROM millel töötaks Sim-Toolkit Mobiil-id lahendus.
kui sügaval karukoopas see STK uba on? kas mingi update.zip on ka võimalik genereerida, mis suvalise ICSi romi puhul asja tööle aitaks?

parimat,
r.
  teema: Android root ROM millel töötaks Sim-Toolkit Mobiil-id lahendus.
loomet

vastuseid: 76
vaadatud: 43677

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 12.07.2012 20:47:54   pealkiri: Android root ROM millel töötaks Sim-Toolkit Mobiil-id lahendus.
jee icon_smile.gif lõpuks ometi.. ma olin ICSi mõtte juba maha matnud, ilma M-id'ta ei oska elada
  teema: Kommenteerimine: rally
loomet

vastuseid: 43
vaadatud: 11825

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.07.2012 12:16:43   pealkiri: Kommenteerimine: rally
sai kiire madratsidiil tehtud icon_smile.gif
  teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S
loomet

vastuseid: 2640
vaadatud: 644927

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 17.01.2012 21:32:07   pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S
ROM] OC’s Ice Cream Sandwitch RC3-PLUS'is on küll "App added STK.." aga kas ta ka toimib, see on ise asi. Keegi usin võiks proovida siiski icon_smile.gif

ei mäleta täpselt millist viimati proovisin, onec ...
  teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S
loomet

vastuseid: 2640
vaadatud: 644927

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 19.09.2011 22:11:42   pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S
klappidest ei taha keegi loobuda mingi € eest? kass krt tegi juhtmevabadeks mu omad icon_cry.gif
  teema: Nokia 5800 "tube"
loomet

vastuseid: 5608
vaadatud: 1172061

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 15.09.2011 12:20:59   pealkiri: Nokia 5800 "tube"
sai ka eile .101 koos pudruga peale pandud.. alguses võttis kukalt kratsima, siis tuli JAFi kasutamine meelde icon_smile.gif
tundub suht nobedalt toimivat.. vähemalt esialgu
  teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S
loomet

vastuseid: 2640
vaadatud: 644927

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 15.06.2011 13:51:26   pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S
soovitaks GoLauncher´it.. paindlikum ja sätitavam kui stock
  teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S
loomet

vastuseid: 2640
vaadatud: 644927

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 19.05.2011 23:25:26   pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S
minagi "lahendasin" selle aku söömise jama samuti watchdogiga.. seadistad süsteemiprotsesse jälgima ja toimetab rahulikul.. tavapärasel kasutamisel (veeb, muss, gps jms) esineb bugi u 3 päeva ta ...
  teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S
loomet

vastuseid: 2640
vaadatud: 644927

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 30.04.2011 12:12:24   pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S
2.3.3 Gingerbreadiga tõsine akujama igatahes .. miskit jääb kusagile rippuma aegajalt ja aku tiksub 0-i ära. Kui rippuma ei jää, kestab päris hästi icon_smile.gif aga kuna tegemist on kontrollimatu värgi ...
  teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S
loomet

vastuseid: 2640
vaadatud: 644927

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 17.04.2011 21:24:03   pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S
On keegi tsekkinud mis see Kies selle Gingurbreedi kohta räägib? Ehk siis kas ametlik Balti versioon on väljas?
  teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S
loomet

vastuseid: 2640
vaadatud: 644927

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 25.12.2010 19:38:31   pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S
minul läks peale lagfixi asi täiesti normaalseks.. wipet ei viitsinud teha
  teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S
loomet

vastuseid: 2640
vaadatud: 644927

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 24.12.2010 13:59:23   pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S
kaduma ei läinud midagi.. mingid seaded unustas ära aga muu kõik alles.. ei viitsinud backupida ennem midagi.

ilma ühegi lagfixita tundub jubedalt aeglane nüüd nagu.. :S

aga no eks rohkem ...
  teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S
loomet

vastuseid: 2640
vaadatud: 644927

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 10.12.2010 15:51:54   pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S
Kannatamatutele Galaxy ja Froyo kohta siis veel kord ametlikust allikast infi - nendele kes ei viitsi updatemiseks häkkida:

TERE Riivo,

Android 2,2 jõuab Eesti turule detsembri lõpus (24.det ...
  teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S
loomet

vastuseid: 2640
vaadatud: 644927

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 06.12.2010 14:02:28   pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S
See kondoomivärk on veits kahtlane icon_smile.gif no offence
Ilma kummita ikka asisem natuke ja mis sellest sAMOLED ekraanist kasu on kui ta tuhmi kile taha peidan. Tagakaanele paneks invisibleShieldi peale kü ...
  teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S
loomet

vastuseid: 2640
vaadatud: 644927

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 03.12.2010 11:46:07   pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S
Selle lagfixi kasulikkust kahjuks mõõta ei jõudnud .. ühe päeva kasutasin ilma ja siis jõudsin kohe panin peale. Aga ilma lagfixitagi oli n5800xm-ist nii palju väledam, et ei osanud seda lagi v ...
  teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S
loomet

vastuseid: 2640
vaadatud: 644927

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 29.11.2010 23:46:31   pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S
"tuunijatele" kellel kolmenupu recovery ei tööta:


Kas said sellega tööle nii Download mode`i kui ka Recovery mode`i?

jep, mõlemad toimivad.
  teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S
loomet

vastuseid: 2640
vaadatud: 644927

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 27.11.2010 00:44:42   pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S
ütles, et no update avalible
  teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S
loomet

vastuseid: 2640
vaadatud: 644927

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 26.11.2010 17:04:06   pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S
"tuunijatele" kellel kolmenupu recovery ei tööta:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=785201

minul tele2-st ostetud Galaxy'ga lahendas probleemi.
  teema: Keegi CNC pinki on ehitanud?
loomet

vastuseid: 399
vaadatud: 374268

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 06.04.2010 13:41:46   pealkiri: Keegi CNC pinki on ehitanud?
huvi pärast küsiks, et palju seniehitatu maksma on läinud? tundub asjalik tükk olema ..
kust detailid pärinevad?

Kuna Z telg on lõpusirgele jõudnud, peab aru pidama uue ostu üle. Kress 10 ...
  teema: Kommenteerimine: [VaHuR]
loomet

vastuseid: 457
vaadatud: 101432

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.01.2010 16:35:36   pealkiri: Kommenteerimine: [VaHuR]
Samuti patakas kilesid tellitud. Kõik tiptop.
  teema: PHILIPS 170S4 probleem
loomet

vastuseid: 1
vaadatud: 1036

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 03.11.2009 14:30:48   pealkiri: PHILIPS 170S4 probleem
sama nali mul

edit: probleem on OSD mälukivis.. kui mure aktuaalne veel siis viska PS, saan ehk aidata.
  teema: Kommenteerimine: Tbit
loomet

vastuseid: 264
vaadatud: 86246

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.09.2007 12:04:28   pealkiri: Kommenteerimine: Tbit
tiptop. kaup tehtud.
  teema: Kommenteerimine: ärihai
loomet

vastuseid: 140
vaadatud: 49252

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.08.2007 23:48:52   pealkiri: Kommenteerimine: ärihai
tiptop
  teema: Kommenteerimine: j6nks
loomet

vastuseid: 63
vaadatud: 17806

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.06.2007 10:56:08   pealkiri: Kommenteerimine: j6nks
tiptop - väga kiirelt sai kaup tehtud ja pakk oli juba järgmine päev kohal.
  teema: Kommenteerimine: marko
loomet

vastuseid: 177
vaadatud: 50035

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.10.2005 20:59:52   pealkiri: Kommenteerimine: marko
ostsin vindi. norm ja kiire kaup.
  teema: Kommenteerimine: strauss3
loomet

vastuseid: 100
vaadatud: 21463

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.09.2005 23:06:09   pealkiri: Kommenteerimine: strauss3
väga hea icon_smile.gif nii kiirelt pole varem veel kaupa teinud.
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.