Avaleht
otsing leidis 2000 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 38, 39, 40  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: NATO, Eesti kaitsevõimekuse ja militaartehnika vaatlus
londiste

vastuseid: 4252
vaadatud: 649510

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 22.06.2026 19:36:50   pealkiri: NATO, Eesti kaitsevõimekuse ja militaartehnika vaatlus
, ei näe, paywalli taga olulised punktid. fair enough.

edit:
krt, ei oska isegi kuidagi otsida. tahaks näha kuidas see tanki sealt läbi tulemine välja näeb icon_smile.gif
  teema: NATO, Eesti kaitsevõimekuse ja militaartehnika vaatlus
londiste

vastuseid: 4252
vaadatud: 649510

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 22.06.2026 19:27:03   pealkiri: NATO, Eesti kaitsevõimekuse ja militaartehnika vaatlus
pilti vaadates sügavamad võiks need tõesti olla. samas kaldus seinte osas ma küll nii kindel ei oleks. kui tank kraavi peale - s.t. üle kraavi - kuidagi sõita ei suuda, siis sellise nurga all se ...
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
londiste

vastuseid: 15977
vaadatud: 3372565

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 18.06.2026 08:58:28   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
https://www.technology.org/2026/06/16/amd-strips-memory-encryption-consumer-ryzen-cpus/
AMD has quietly removed a security feature from its consumer Ryzen processors, and it never told customers. The ...
  teema: NATO, Eesti kaitsevõimekuse ja militaartehnika vaatlus
londiste

vastuseid: 4252
vaadatud: 649510

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 17.06.2026 14:23:10   pealkiri: NATO, Eesti kaitsevõimekuse ja militaartehnika vaatlus
https://www.err.ee/1610057332/veiko-vello-palm-eesti-on-droonirevolutsiooni-maha-maganudmitte, et jutt vale oleks, aga selliste lugude juures häirib veidi, kuidas tegemist on kindralmajoriga reservis ...
  teema: Telia Koduinternet
londiste

vastuseid: 23978
vaadatud: 5692441

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 16.06.2026 16:34:33   pealkiri: Telia Koduinternet
kuumeneb üle enam kui tõenäoliselt. juba pildilt näha, et pole lapikult asetamiseks mõeldud. ja manuaal ka kiirelt mainib, et kas ainult püsti või seinale monteeritult (mis on ka püsti).
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
londiste

vastuseid: 15977
vaadatud: 3372565

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 16.06.2026 11:00:13   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
5800x3d on küll am4 final form aga suuremas pildis annab mängimiseks sama tulemuse am5 peal 7700 kätte.
täna on lihtsalt see mälude lugu platvormide teemat parasjagu segamini peksnud.
  teema: Arutlused majanduse teemal vol.2
londiste

vastuseid: 938
vaadatud: 50024

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 15.06.2026 12:42:54   pealkiri: Arutlused majanduse teemal vol.2
pensionite indekseerimisel tuleb 20% thi muutusest, ülejäänud 80% eelmise aasta laekumiste järgi.
  teema: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207)
londiste

vastuseid: 1812
vaadatud: 256211

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 14.06.2026 22:14:16   pealkiri: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207)
, millist juhet on vaja 25a jaoks?
  teema: Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?)
londiste

vastuseid: 27763
vaadatud: 2150871

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 10.06.2026 07:44:49   pealkiri: Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?)
kas täna juba pea kõik autod midagi sarnast ei tee? küll enamasti suunatuledega.
  teema: NATO, Eesti kaitsevõimekuse ja militaartehnika vaatlus
londiste

vastuseid: 4252
vaadatud: 649510

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 01.06.2026 22:34:10   pealkiri: NATO, Eesti kaitsevõimekuse ja militaartehnika vaatlus
Kas ekres nii palju liikmeid üldse on?
2,3 tuh jälgijat.ekre on liikmete arvult eesti teine erakond. keskerakond on esimene, suurusjärk 11k liiget. ekre teine üle 9k liikmega ja kui õigesti mäl ...
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
londiste

vastuseid: 15977
vaadatud: 3372565

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 01.06.2026 09:50:22   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
suggested e-tail price. peaks veidi amd spetsiifiline termin olema. suuresti msrp.
  teema: Konsoolid vs PC
londiste

vastuseid: 6458
vaadatud: 853033

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 30.05.2026 14:30:45   pealkiri: Konsoolid vs PC
tsiteeritud postis on ju deluxe vms editionid. e33 deluxe on 59.99, pragmata deluxe on 69.99, re requiem deluxe on 79.99, olden era ongi odavama kategooria mäng.

võrrelda tasub võrreldavaid asju ...
  teema: Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?)
londiste

vastuseid: 27763
vaadatud: 2150871

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 29.05.2026 22:15:28   pealkiri: Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?)
A8 tootmine lõpetati ka ära.kas audi juba ei kommenteerinud seda uudist, et järgmine põlvkond on töös?

https://majandus.postimees.ee/8480724/audi-sukeldus-sugavasse-kriisi-elektriautode-tehas ...
  teema: Arutlused erinevate õnnetuste ja maailma konfliktikollete teemal vol. 2 (Venemaa agressioon ja Vene-Ukraina sõda)
londiste

vastuseid: 17727
vaadatud: 1965449

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 29.05.2026 11:09:25   pealkiri: Arutlused erinevate õnnetuste ja maailma konfliktikollete teemal vol. 2 (Venemaa agressioon ja Vene-Ukraina sõda)
claude code ai ja ilma bloatwareta? icon_smile.gif
sa alahindad tugevasti sellise kontoritarkvara keerukust.

isegi lihtsama funktsionaalsuse juures on oluline ka kasutajate koolitus, kogu kasutuselevõtuga se ...
  teema: Elektri- ja vesinikautode (ja muude alternatiivide) teema
londiste

vastuseid: 15301
vaadatud: 1626529

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 28.05.2026 15:45:29   pealkiri: Elektri- ja vesinikautode (ja muude alternatiivide) teema
konkreetseid mudeleid ei avaldatud nagu loost lugeda võib. kiirtee mängib seal vast ka rolli.
  teema: Liikluskultuuri(tuse) teema vol.4
londiste

vastuseid: 24631
vaadatud: 2191554

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 27.05.2026 15:34:59   pealkiri: Liikluskultuuri(tuse) teema vol.4
mul on täisealine auto, millel ei ole püsikiirushoidjat. jalg on raske ja kiirustunnetus varieerub, eriti maanteekiirustel.
on trahvide najal selgeks saanud, et spidomeeter ja sõidukiirus on kõig ...
  teema: NATO, Eesti kaitsevõimekuse ja militaartehnika vaatlus
londiste

vastuseid: 4252
vaadatud: 649510

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 27.05.2026 15:03:23   pealkiri: NATO, Eesti kaitsevõimekuse ja militaartehnika vaatlus
Mulle jäi juba tookord segaseks, kui see segab radarite tööd, siis miks neil üldse ehitadada lasti? Või on kellegi majanduslikud huvid (nagu ikka) olulisemad, kui ühiskonna omad?suurima probleem ...
  teema: Elektri- ja vesinikautode (ja muude alternatiivide) teema
londiste

vastuseid: 15301
vaadatud: 1626529

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 27.05.2026 08:36:14   pealkiri: Elektri- ja vesinikautode (ja muude alternatiivide) teema
Tänasest tuli FSD kuumaksega ostuvõimalus äppi ja ekraanile. See küll pole veel meil käiku lubatud aga EAP , summoni ja autoparki saab sellega kaasa mis töötavad küll.
Leedu ja Holland praeg ...
  teema: Konsoolid vs PC
londiste

vastuseid: 6458
vaadatud: 853033

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 25.05.2026 19:02:09   pealkiri: Konsoolid vs PC
ei ole vaja mängida platvormil, kus mänge ei ole icon_biggrin.gif
ma ütleks küll, et kõik gta-d on ilusasti mängitavad.
  teema: Konsoolid vs PC
londiste

vastuseid: 6458
vaadatud: 853033

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 25.05.2026 18:45:29   pealkiri: Konsoolid vs PC
Räägi lähemalt. Ametlikult ei ole see võimalik. :roll:ma ei saanud küsimusest aru.
https://www.upload.ee/thumb/19380272/gta4.jpg
  teema: Konsoolid vs PC
londiste

vastuseid: 6458
vaadatud: 853033

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 25.05.2026 17:47:27   pealkiri: Konsoolid vs PC
, gta4 uuesti läbi teha? paned käima ja mängid.
  teema: NATO, Eesti kaitsevõimekuse ja militaartehnika vaatlus
londiste

vastuseid: 4252
vaadatud: 649510

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 20.05.2026 16:00:13   pealkiri: NATO, Eesti kaitsevõimekuse ja militaartehnika vaatlus
pole õrna aimugi, mis seoses või tingimused antud asjas on aga kas uue kohaliku ärikeha loomine ei ole ettevõte välismaal tegelema hakkamise jaoks standardne lähenemine?
  teema: NATO, Eesti kaitsevõimekuse ja militaartehnika vaatlus
londiste

vastuseid: 4252
vaadatud: 649510

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 16.05.2026 19:50:22   pealkiri: NATO, Eesti kaitsevõimekuse ja militaartehnika vaatlus
See radarilennuk tiirutas täna terve päeva taevas.seoses viimaste drooniskandaalidega hoitakse õhuruumil pingsamalt silma peal?
  teema: Konsoolid vs PC
londiste

vastuseid: 6458
vaadatud: 853033

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 08.05.2026 14:36:27   pealkiri: Konsoolid vs PC
Ei viitsi eriti sellest GTA_st rääkida, aga kas ma saan siis õigesti aru ,et x360-le ei ole 1st person viewed?ps3 ja xbox360 ei saanud 1st person vaadet. see tuli ps4/xb1/pc versiooniga.
  teema: Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?)
londiste

vastuseid: 27763
vaadatud: 2150871

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 08.05.2026 14:34:23   pealkiri: Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?)
soetushinna või liisingmakse arvestamine sinna sisse on keeruline. ei ütle, et see oleks arvestuses vale, kindlasti mitte, aga see osa maksumusest selgub alles pärast auto maha müümist.
  teema: Konsoolid vs PC
londiste

vastuseid: 6458
vaadatud: 853033

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 08.05.2026 09:03:17   pealkiri: Konsoolid vs PC
Jutt käis originaalist vs hilisemad pordid.
need erinevused pole ju tegelikult platvormile taandatavad? mäng on ära patchitud. diagonaalis vaadates käputäis vast tõesti 1st person view nimel, o ...
  teema: Konsoolid vs PC
londiste

vastuseid: 6458
vaadatud: 853033

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 06.05.2026 18:24:44   pealkiri: Konsoolid vs PC
Pidasin originaalversiooni silmas.xbox360/ps3 oma?
  teema: Arutlused majanduse teemal vol.2
londiste

vastuseid: 938
vaadatud: 50024

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 04.05.2026 22:00:06   pealkiri: Arutlused majanduse teemal vol.2
Miks just pensionid külmutada? Nõrgemaid kiusama kohe.see peaks olema kõige suurem eelarverida. 2026. omas näiteks 3.4 miljardit, ~17% eelarve kogukuludest.
  teema: Arutlused majanduse teemal vol.2
londiste

vastuseid: 938
vaadatud: 50024

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 04.05.2026 09:57:28   pealkiri: Arutlused majanduse teemal vol.2
Palju need ameeriklased maksavad oma ravikindlustuse eest? 3090€ / 12 = 257,5€ kuus. Et suht palju. Ma parem maksaks selle raha endale kuskile hoiupõrsasse ja kui miskit juhtub, siis võtaks seal ...
  teema: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207)
londiste

vastuseid: 1812
vaadatud: 256211

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 01.05.2026 19:32:07   pealkiri: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207)
kui sa ütled, et lukustusmehhanism puudub, tekib küsimus, et oled sa seda connectorit ise näinud? icon_smile.gif
  teema: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207)
londiste

vastuseid: 1812
vaadatud: 256211

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 23.04.2026 08:17:11   pealkiri: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207)
pealkirjaporno. sisu ütleb suuremas osas, et uuemadel, mille tensor cored on jõulisemad. stiilis ada vs turing.
  teema: Arutlused majanduse teemal vol.2
londiste

vastuseid: 938
vaadatud: 50024

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 14.04.2026 22:06:30   pealkiri: Arutlused majanduse teemal vol.2
See loob maksuerandi.

Täiesti ebavajalik erand 5-10% jaoks, ehk täielik debiilsus (n)mida sa silmas pead selle all, et 5-10% jaoks?

Toetuste hindamiskomisjonide eelarve ei ole tööjõukulud, ...
  teema: Arutlused majanduse teemal vol.2
londiste

vastuseid: 938
vaadatud: 50024

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 14.04.2026 17:46:58   pealkiri: Arutlused majanduse teemal vol.2
~500 miljonit sots. toetustest - admin. kulud ja igasugused "hindamised"oota nüüd, seleta natukene pikemalt, kus sa seal 500m kokkuhoidu näed. kiire pilguga vaadates on sotsiaalministeeriumi tööj ...
  teema: Starfield
londiste

vastuseid: 446
vaadatud: 75998

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.04.2026 16:27:11   pealkiri: Starfield
terran armada storylinena on täitsa okei. ei viitsi järgi ajada, misasjad on terran armada ja millised free lanes osad aga viimase sidequestid tunduvad tihti olema päris pointless.
planeetidel toi ...
  teema: Kommenteerimine: matu21
londiste

vastuseid: 1392
vaadatud: 226212

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.04.2026 17:21:51   pealkiri: Kommenteerimine: matu21
näritud õunaga läpakas mulle, raha talle.
kiire ja positiivne tehing.
  teema: Konsoolid vs PC
londiste

vastuseid: 6458
vaadatud: 853033

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 12.04.2026 21:54:04   pealkiri: Konsoolid vs PC
, õnneks konsoolidel ei ole isegi teoreetilist võimalust, et need hardware taxid välja tuleks icon_biggrin.gif

need denuvo vs ilma võrdluse jõudluse vahed on suures osas korralikuma analüüsi ees ära vaju ...
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
londiste

vastuseid: 15977
vaadatud: 3372565

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 11.04.2026 17:14:51   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
kas sellel lisacachel on profiworkflows mõni eriti hea kasutusjuht?
  teema: Kommenteerimine: ninzor
londiste

vastuseid: 231
vaadatud: 48137

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.04.2026 08:36:19   pealkiri: Kommenteerimine: ninzor
pult mulle, raha talle.
positiivne thumbs_up.gif
  teema: Liikluskultuuri(tuse) teema vol.4
londiste

vastuseid: 24631
vaadatud: 2191554

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 10.04.2026 11:06:36   pealkiri: Liikluskultuuri(tuse) teema vol.4
õlitasid piduriketta ära nagu kord ja kohus?
  teema: Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata?
londiste

vastuseid: 16657
vaadatud: 2924166

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 10.04.2026 09:48:19   pealkiri: Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata?
Ma soovtan kõigile kellele meeldib eepiline seiklus, soovitan vaadata Extended versiooni, millegi pärast ei teinud kassat, kuigi kubises staaridest. Fantastiline film
üks neist filmidest, mille th ...
  teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2
londiste

vastuseid: 4532
vaadatud: 953378

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 08.04.2026 17:39:42   pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2
  teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2
londiste

vastuseid: 4532
vaadatud: 953378

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 08.04.2026 16:54:10   pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2
3Y BASIC Onside ? icon_smile.gif

285 > 265kf, ametlik hinnavahe paarsada raha.
1500w 80+ plat > 750w, delli sellel sektoril tõenäoliselt väga asine ja töökindel psu ka. paarsada raha veel.
ssd tee ...
  teema: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207)
londiste

vastuseid: 1812
vaadatud: 256211

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 06.04.2026 13:09:16   pealkiri: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207)
ml/ai tekstuuride pakkimine võio genereerimine pole uus idee. nvidia on varemgi seda demonstreerinud ja ka teised - selles suunas patente peaks olema amd-l, microsoftil ja vist ka unityl. need on uud ...
  teema: Arutlused erinevate õnnetuste ja maailma konfliktikollete teemal vol. 2 (Venemaa agressioon ja Vene-Ukraina sõda)
londiste

vastuseid: 17727
vaadatud: 1965449

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 06.04.2026 12:30:39   pealkiri: Arutlused erinevate õnnetuste ja maailma konfliktikollete teemal vol. 2 (Venemaa agressioon ja Vene-Ukraina sõda)
Ukraina sai öösel tähtsale naftasadamale pihta thumbs_up.gif
https://x.com/i/status/2040904065593290860rünnakud energiataristu pihta ukraina sõja kontekstis oleks päris äge teema mõneks kirjutiseks. e ...
  teema: Arutlused erinevate õnnetuste ja maailma konfliktikollete teemal vol. 2 (Venemaa agressioon ja Vene-Ukraina sõda)
londiste

vastuseid: 17727
vaadatud: 1965449

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 05.04.2026 17:54:16   pealkiri: Arutlused erinevate õnnetuste ja maailma konfliktikollete teemal vol. 2 (Venemaa agressioon ja Vene-Ukraina sõda)
Siin peaks vist meenutama et usal pole iraanis ühtegi legitiimset sihtmärki, olgu militari või tsiviili. Nagu eestil pole lätis isegi kui kellelgi võib tulla mõte midagi heal põhjusel õhku las ...
  teema: Korpuste teema
londiste

vastuseid: 5093
vaadatud: 1051994

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 05.04.2026 11:09:51   pealkiri: Korpuste teema
ei.

rusikareeglina matx pikkuse juures tuleb arvestada 4 slotiga, korpusel on 2 ja all 2 jagu ruumi ei ole. emaplaati üles liigutama hakates pead suuremahulisi vägivaldseid lõikamisi ette võtma ...
  teema: Arutlused erinevate õnnetuste ja maailma konfliktikollete teemal vol. 2 (Venemaa agressioon ja Vene-Ukraina sõda)
londiste

vastuseid: 17727
vaadatud: 1965449

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 04.04.2026 11:34:05   pealkiri: Arutlused erinevate õnnetuste ja maailma konfliktikollete teemal vol. 2 (Venemaa agressioon ja Vene-Ukraina sõda)
  teema: NATO, Eesti kaitsevõimekuse ja militaartehnika vaatlus
londiste

vastuseid: 4252
vaadatud: 649510

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 03.04.2026 22:31:00   pealkiri: NATO, Eesti kaitsevõimekuse ja militaartehnika vaatlus
https://arileht.delfi.ee/artikkel/120564332/riik-maksis-raketitootja-frankenburgi-osaluse-eest-pealtnaha-poole-rohkem-kui-kaasinvestorid
Vaadates puhtalt arve, näib, et riiklik investeerimisfond Sma ...
  teema: Elektri- ja vesinikautode (ja muude alternatiivide) teema
londiste

vastuseid: 15301
vaadatud: 1626529

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 02.04.2026 15:22:03   pealkiri: Elektri- ja vesinikautode (ja muude alternatiivide) teema
Ma loen välja, et aku saab 100 protsendini laadida ja seejäre nulli sõita ning nullis akuga saab paarkümmend kilomeetrit veel lisaks sõita :roll:mis selles imelikku on? sarnaselt sisepõlemismoot ...
  teema: Arutlused majanduse teemal vol.2
londiste

vastuseid: 938
vaadatud: 50024

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 02.04.2026 15:10:52   pealkiri: Arutlused majanduse teemal vol.2
Konjunktuuriinstituut oli see kamp, kes rääkis kui halvasti kõik on.märkuseks siia, et aktsiaselts konjunktuuriinstituudi omanikuks on eesti kaubandus-tööstuskoda ehk ettevõtjate esindusorganis ...
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 38, 39, 40  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.