Avaleht
otsing leidis 621 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Vabalevi kanalite vaatamine
lockdown92

vastuseid: 191
vaadatud: 57361

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 16.01.2025 22:22:06   pealkiri: Vabalevi kanalite vaatamine
Ministeerium jääb minust ida-kirde suunas, täpselt mitme seina taha...
Põhja suunas ühegi akent ei ole, aknad vaatavad Nõmmele Tähetorni suunas ja teine sein Harku järve suunas.

Mõtlesi ...
  teema: Vabalevi kanalite vaatamine
lockdown92

vastuseid: 191
vaadatud: 57361

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 16.01.2025 21:49:29   pealkiri: Vabalevi kanalite vaatamine
Igivana teema küll, aga klapib täpselt mu küsimusega.
Nimelt sai kolitud Mäepealsesse, Tallinnas - korter kõrgel beljandal korrusel, vaade lõunasse-läände, teletornist eemale. Värske Samsun ...
  teema: Paypal & eBay üldteema
lockdown92

vastuseid: 17702
vaadatud: 3875759

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 09.06.2024 21:57:08   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
Seal on muidki põhjuseid miks ma sellesse rahasse suhtungi kui "mitte päris raha" icon_lol.gif Aga välja võtmise jätaks hetkel kõrvale. Kui kellelgi tuleb veel mõni leht meelde (ei pea olema Eesti, ...
  teema: Paypal & eBay üldteema
lockdown92

vastuseid: 17702
vaadatud: 3875759

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 09.06.2024 19:49:21   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
Lugesite ka või, >> plaanis seda pangaarvele kanda ei ole
Võibolla on inimesel pangaarvega väikesi probleeme, arestitud või nii... icon_rolleyes.gif

Seda põhjust õnneks ei ole, küll aga ei ole ...
  teema: Paypal & eBay üldteema
lockdown92

vastuseid: 17702
vaadatud: 3875759

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 09.06.2024 17:17:31   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
Taas küsimus aktuaalne - kas keegi teab Eestis netipoode (eelkõige kodutehnika, TV, audio, aga ka näiteks toidukaup) kus saaks maksta PayPal'iga?
Kuna osa rahast on seal "kinni" ja plaanis seda p ...
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
lockdown92

vastuseid: 6165
vaadatud: 1639156

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 17.05.2022 18:55:43   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Väheusutav kuid proovin siiski: otsin sellisele prose jahutile nagu Xigmatek Red Scorpion S1283 LGA 1151 kinnituse varustust. Kui kellelgi vedeleb siis PS!
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
lockdown92

vastuseid: 6165
vaadatud: 1639156

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 11.09.2021 11:28:29   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Soovin Tallinnas DVI-d to HDMI või (mini)DisplayPort to HDMI üleminekut. Kõlbab ka kaabel mis saavutaks sama ühenduse.
  teema: Kommenteerimine: tiit26
lockdown92

vastuseid: 329
vaadatud: 52461

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.04.2021 12:15:06   pealkiri: S440 aku
Ostsin aku, kõik nii nagu kirjeldatud!
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
lockdown92

vastuseid: 6165
vaadatud: 1639156

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 24.03.2021 10:45:08   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Proovin õnne: ehk vedeleb kellelgi ~2014 ThinkPadi trackpad, millel on füüsilised nupud ja mõõtmed 100x75mm. Võib olla ka rapitud korpuse küljes (T450, T450s vms.). Vahetaks ühe S440 rõveda n ...
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
lockdown92

vastuseid: 6165
vaadatud: 1639156

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 04.11.2016 14:32:07   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Sooviks saada elektrilise hambaharja laadijat. Sobib iga mudeli oma ja võib olla ka vigane - läheb lammutamisele icon_smile.gif
Tallinnas!

EDIT: Täpsustan oma soovi uue infoga - sobib igasugune induktsioon ...
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
lockdown92

vastuseid: 6165
vaadatud: 1639156

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 28.08.2016 20:42:02   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Igaks petteks panen ka täpsustava pildi - ehk aitab see kindlaks teha:

https://www.upload.ee/thumb/6110615/20160828_202510.jpg

Nimelt siit kõige parempoolset ehk "ellipse medium" tarvis, mida ...
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
lockdown92

vastuseid: 6165
vaadatud: 1639156

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 28.08.2016 14:36:54   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Ovaalsed olid minuteada keskmised. Minu komplektis olid need ainsad, mis ei paistnud läbi ja mis polnud ümmargused.
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
lockdown92

vastuseid: 6165
vaadatud: 1639156

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 27.08.2016 23:02:55   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Otsin taga Samsungi originaal kõrvaklappidega kaasa tulevaid silikoonist otsikuid, mis on kujult veidi ovaalsed ja värvuselt valged. Peaks olema komplektis S3 ja Note 2 klappidega, kuid võib-olla k ...
  teema: Dell Inspironi aku "talveunest" äratamine? :: Sülearvuti akud ja varuosad
lockdown92

vastuseid: 3
vaadatud: 7259

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 30.03.2016 13:07:58   pealkiri: Dell Inspironi aku "talveunest" äratamine?
Tänud mõistlike soovituste eest. Kas takistusega pingelangu leidmiseks proovin autopirni ühendada kõikide paaridega eraldi või tervele komplektile korraga? Ja kas tavaline BA15s (12v) suunatulepi ...
  teema: Dell Inspironi aku "talveunest" äratamine? :: Sülearvuti akud ja varuosad
lockdown92

vastuseid: 3
vaadatud: 7259

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 30.03.2016 01:10:12   pealkiri: Dell Inspironi aku "talveunest" äratamine? :: Sülearvuti akud ja varuosad
Arvuti: Dell Inspiron N5010
Aku: Dell J1KND (11.1v, 48Wh, 4.14Ah) originaal, kasutatud aasta aega
Aku pinout: http://monitor.espec.ws/files/dell_battery_9pin_196.gif

Aku jäi kasutaja teadmatuse ...
  teema: Piltlikud olukorrad elust enesest, ehk selgitav fotomaterjal arvutite parandamisel.
lockdown92

vastuseid: 602
vaadatud: 338684

sõnumfoorum: Kasulikud näpunäited   postitatud: 29.03.2016 21:51:11   pealkiri: Piltlikud olukorrad elust enesest, ehk selgitav fotomaterjal arvutite parandamisel.
Pistan ka siia paar hiljutist tihkemat muhvi icon_lol.gif
Enamjaolt Delli ja HP toodang, mida aastaid igapäevaselt kasutatud ja mitte kordagi hooldatud. Krõbedatest termopastadest enam ei viitsigi pilte ...
  teema: Kommenteerimine: Fil'eStyle
lockdown92

vastuseid: 20
vaadatud: 9902

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.03.2016 22:23:27   pealkiri: Kommenteerimine: Fil'eStyle
Kõik sujus ilusti.
Soovitan! icon_wink.gif
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
lockdown92

vastuseid: 6165
vaadatud: 1639156

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 04.03.2016 21:22:24   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Tere jõudu! Kindlasti vedeleb kellelgi Tartus sahtlipõhjas USB pikendusjuhe, mis kasutust ei leia. Mõõtudelt vähemalt meeter, alati võib rohkem olla! Igivana IrDa dongle ei ulatu ilma sellise pi ...
  teema: Kommenteerimine: mario51
lockdown92

vastuseid: 0
vaadatud: 114

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.01.2016 19:54:06   pealkiri: Kommenteerimine: mario51
Teeme otsa lahti: tegime paar tiiru bemariga ja diagnoosisime väheke vigu. Kõik timmis thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: lembit4
lockdown92

vastuseid: 9
vaadatud: 3834

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.01.2016 18:53:49   pealkiri: Kommenteerimine: lembit4
Muhe tegija, eriti koduveini kohapealt icon_cool.gif
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
lockdown92

vastuseid: 6165
vaadatud: 1639156

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 23.01.2016 16:32:25   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Ega kellelgi elektrilise hambaharja induktsioonlaadijat ei juhtu sahtlis vedelema? Võib olla ka vigane, vaja seest ainult paari juppi projektide tarbeks.
  teema: Kommenteerimine: kullar
lockdown92

vastuseid: 27
vaadatud: 12392

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.01.2016 22:49:27   pealkiri: Kommenteerimine: kullar
Väike diagnostika-ekskursioon, teinekordki icon_wink.gif
  teema: Kommenteerimine: razor
lockdown92

vastuseid: 131
vaadatud: 49803

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.12.2015 16:45:09   pealkiri: Kommenteerimine: razor
Mälu biznes toimus, edukalt.
  teema: Kommenteerimine: tarmo71
lockdown92

vastuseid: 16
vaadatud: 4971

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.12.2015 12:38:22   pealkiri: Kommenteerimine: tarmo71
Kuigi minu poolt väike möödalask, tuli vastu ja jõudsime kokkuleppele. Viis pluss!
  teema: Kommenteerimine: sixten
lockdown92

vastuseid: 87
vaadatud: 50802

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.12.2015 13:56:52   pealkiri: Kommenteerimine: sixten
Väike diagnostika ots, tasus heldelt icon_cool.gif
  teema: Kommenteerimine: Surm14
lockdown92

vastuseid: 7
vaadatud: 3431

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.12.2015 13:05:15   pealkiri: Kommenteerimine: Surm14
Kiire biznis, kõik klappis!
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
lockdown92

vastuseid: 6165
vaadatud: 1639156

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 27.09.2015 11:45:47   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Olemas, tänud -ile icon_smile.gif
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
lockdown92

vastuseid: 6165
vaadatud: 1639156

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 25.09.2015 08:42:11   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Äkki kellelgi leidub ATX suuruses mõistlikku korpust? Vanaema esimene arvuti seisab hetkel selle taga ja mATX kasti see emaplaat ei istu icon_neutral.gif
  teema: Kommenteerimine: zeburek
lockdown92

vastuseid: 7
vaadatud: 2975

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.09.2015 11:30:11   pealkiri: Kommenteerimine: zeburek
Kiire diil, kõik korras!
  teema: Kommenteerimine: ylar123
lockdown92

vastuseid: 4
vaadatud: 1892

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.09.2015 12:20:35   pealkiri: Kommenteerimine: ylar123
Tehing kiire ja korralik, soovitan! icon_wink.gif
  teema: Kommenteerimine: korovan
lockdown92

vastuseid: 0
vaadatud: 134

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.04.2015 19:56:23   pealkiri: Kommenteerimine: korovan
Ostsin graafikakaardi. Pakkimine tugev 4, kaart ise 5 icon_wink.gif
  teema: Kommenteerimine: EgertQ
lockdown92

vastuseid: 17
vaadatud: 6688

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.12.2014 18:23:18   pealkiri: Kommenteerimine: EgertQ
Monitor talle, (natuke rohkem, kui kokku lepitud) raha mulle. Hea diil! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: l33th4xOr
lockdown92

vastuseid: 36
vaadatud: 11379

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.07.2014 16:52:15   pealkiri: Kommenteerimine: l33th4xOr
Kaup toimiv ja hind hea. Soovitan icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: omgwtf
lockdown92

vastuseid: 154
vaadatud: 50290

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.05.2014 10:02:47   pealkiri: Kommenteerimine: omgwtf
Vajas laadijat, sai laadija. Mina sain nädal aega süüa icon_biggrin.gif
  teema: DotA 2
lockdown92

vastuseid: 1792
vaadatud: 400713

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.02.2014 17:57:46   pealkiri: DotA 2
Puhta supportina on elu üldse nutune peale rankedi tulekut. 3,9k juurest 3,5k peale praktiliselt 25% võitudega, kuigi enne kippus winrate 55% lähedale. Ja iga kord vähemalt 2 russi sees, kes valiv ...
  teema: Cint uuringute paneel - teeni endale Paypal raha või HV-teenuseid
lockdown92

vastuseid: 3098
vaadatud: 794740

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 17.01.2014 14:53:22   pealkiri: Cint uuringute paneel - teeni endale Paypal raha või HV-teenuseid
Tundub, et ühine nimetaja on meessugu icon_biggrin.gif
Ehk siis otsitaksegi naisi vastama ja mehi (ja frukte) solgutatakse niisama.
  teema: Kommenteerimine: rannu15
lockdown92

vastuseid: 185
vaadatud: 74823

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.01.2014 19:42:01   pealkiri: Kommenteerimine: rannu15
Multimeetribisnes, väga meeldiv icon_smile.gif
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
lockdown92

vastuseid: 6165
vaadatud: 1639156

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 01.01.2014 21:48:04   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
SS laenuks multimeetrit ühe monitori elektroonika kontrollimiseks. Tartus.
  teema: Samsung Galaxy Note 2
lockdown92

vastuseid: 549
vaadatud: 136714

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 31.12.2013 01:28:01   pealkiri: Samsung Galaxy Note 2
Aku peaks uuena kestma umbes 5 päeva minimaalse kasutuse juures, 7 tunni ekraaniajaga ~3 päeva.
  teema: Samsung Galaxy Note 2
lockdown92

vastuseid: 549
vaadatud: 136714

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 22.12.2013 16:45:51   pealkiri: Samsung Galaxy Note 2
Ehhee, tundub, et Samsung tõmbabki tillist, kraam tundub jäävat ikka sisemisele mälule, kuigi nii settings kui "All-in-one toolbox" ütlevad et on välisel icon_biggrin.gif
Ehk siis nevermind, ikka rooti vaja ...
  teema: Samsung Galaxy Note 2
lockdown92

vastuseid: 549
vaadatud: 136714

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 22.12.2013 14:30:20   pealkiri: Samsung Galaxy Note 2
Mina sain ilma rootita 4.3 peal programme välisele kaardile liigutada. Vaja ainult proge detailidesse minna ja seal all on selline valik olemas. Ainult süsteemi appe ei saa sinna liigutada, muud asj ...
  teema: DotA 2
lockdown92

vastuseid: 1792
vaadatud: 400713

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.12.2013 01:32:26   pealkiri: DotA 2
Jeh, 3-man premadega 5 wini järjest, lähen proovin solot ja 4 venelast feedivad ja auto attackivad terve mängu. Enam üksi ei mängi, see on kindel. Mis mõtet reitingut põhja lasta...
  teema: Samsung Galaxy Note 2
lockdown92

vastuseid: 549
vaadatud: 136714

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 20.12.2013 02:16:35   pealkiri: Samsung Galaxy Note 2
Kah pettumus, mitte midagi uut ja root kadus ka ära :\
  teema: Kommenteerimine: nexus
lockdown92

vastuseid: 240
vaadatud: 72316

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.12.2013 00:25:18   pealkiri: Kommenteerimine: nexus
Jõuluvana, tegi vajaliku jubina välja icon_smile.gif
  teema: Läpparist 720p pilt telerisse
lockdown92

vastuseid: 3
vaadatud: 1249

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 17.12.2013 00:22:23   pealkiri: Läpparist 720p pilt telerisse
Müstika, 45 euri, mõtlesin, et mingist kaablijupist piisab icon_eek.gif

Kas S-videost komponenti kaablid tõmmates ei tuleks 720p läbi?
  teema: Läpparist 720p pilt telerisse
lockdown92

vastuseid: 3
vaadatud: 1249

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 16.12.2013 21:48:32   pealkiri: Läpparist 720p pilt telerisse
Ahoi foorumirahvas,
tekkis kange tahtmine telerit monitorina kasutada, kuid ei tea, kuidas seda kõige ökonoomsem ja otstarbekam teha on.

Läpakal: 15-pin VGA (D-sub?) + S-video out
Teleril: HD ...
  teema: Kommenteerimine: Villemk2
lockdown92

vastuseid: 128
vaadatud: 34302

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.12.2013 20:22:17   pealkiri: Kommenteerimine: Villemk2
Paar jubinat posti teel omastatud. Usaldusväärne!
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
lockdown92

vastuseid: 6165
vaadatud: 1639156

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 09.12.2013 20:12:05   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Küsiks, äkki kellelgi leidub laenuks Thinkpadile ultrabay HDD adapterit (IDE), et oma windows uuele kettale tõsta?
Ja läpaka DDR1 pakuks huvi, kui kellelgi jalus on.
  teema: Kommenteerimine: bublik
lockdown92

vastuseid: 97
vaadatud: 24182

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.12.2013 00:33:47   pealkiri: Kommenteerimine: bublik
Sain vajaliku jubina laenuks; just see mida vaja thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: sfx
lockdown92

vastuseid: 169
vaadatud: 47249

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.12.2013 00:20:16   pealkiri: Kommenteerimine: sfx
Ootas kannatlikult, kuni ma oma kardiotreeningu lõpetan ning seejärel vabastas isegi üleliigsest metallist. Müstiline tegelane.
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.