|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Vabalevi kanalite vaatamine |
lockdown92
vastuseid: 191
vaadatud: 57361
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 16.01.2025 22:22:06 pealkiri: Vabalevi kanalite vaatamine |
Ministeerium jääb minust ida-kirde suunas, täpselt mitme seina taha...
Põhja suunas ühegi akent ei ole, aknad vaatavad Nõmmele Tähetorni suunas ja teine sein Harku järve suunas.
Mõtlesi ... |
teema: Vabalevi kanalite vaatamine |
lockdown92
vastuseid: 191
vaadatud: 57361
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 16.01.2025 21:49:29 pealkiri: Vabalevi kanalite vaatamine |
Igivana teema küll, aga klapib täpselt mu küsimusega.
Nimelt sai kolitud Mäepealsesse, Tallinnas - korter kõrgel beljandal korrusel, vaade lõunasse-läände, teletornist eemale. Värske Samsun ... |
teema: Paypal & eBay üldteema |
lockdown92
vastuseid: 17702
vaadatud: 3875759
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 09.06.2024 21:57:08 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
Seal on muidki põhjuseid miks ma sellesse rahasse suhtungi kui "mitte päris raha" Aga välja võtmise jätaks hetkel kõrvale. Kui kellelgi tuleb veel mõni leht meelde (ei pea olema Eesti, ... |
teema: Paypal & eBay üldteema |
lockdown92
vastuseid: 17702
vaadatud: 3875759
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 09.06.2024 19:49:21 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
Lugesite ka või, >> plaanis seda pangaarvele kanda ei ole
Võibolla on inimesel pangaarvega väikesi probleeme, arestitud või nii...
Seda põhjust õnneks ei ole, küll aga ei ole ... |
teema: Paypal & eBay üldteema |
lockdown92
vastuseid: 17702
vaadatud: 3875759
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 09.06.2024 17:17:31 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
Taas küsimus aktuaalne - kas keegi teab Eestis netipoode (eelkõige kodutehnika, TV, audio, aga ka näiteks toidukaup) kus saaks maksta PayPal'iga?
Kuna osa rahast on seal "kinni" ja plaanis seda p ... |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
lockdown92
vastuseid: 6165
vaadatud: 1639156
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 17.05.2022 18:55:43 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
| Väheusutav kuid proovin siiski: otsin sellisele prose jahutile nagu Xigmatek Red Scorpion S1283 LGA 1151 kinnituse varustust. Kui kellelgi vedeleb siis PS! |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
lockdown92
vastuseid: 6165
vaadatud: 1639156
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 11.09.2021 11:28:29 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
| Soovin Tallinnas DVI-d to HDMI või (mini)DisplayPort to HDMI üleminekut. Kõlbab ka kaabel mis saavutaks sama ühenduse. |
teema: Kommenteerimine: tiit26 |
lockdown92
vastuseid: 329
vaadatud: 52461
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.04.2021 12:15:06 pealkiri: S440 aku |
| Ostsin aku, kõik nii nagu kirjeldatud! |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
lockdown92
vastuseid: 6165
vaadatud: 1639156
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 24.03.2021 10:45:08 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
| Proovin õnne: ehk vedeleb kellelgi ~2014 ThinkPadi trackpad, millel on füüsilised nupud ja mõõtmed 100x75mm. Võib olla ka rapitud korpuse küljes (T450, T450s vms.). Vahetaks ühe S440 rõveda n ... |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
lockdown92
vastuseid: 6165
vaadatud: 1639156
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 04.11.2016 14:32:07 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Sooviks saada elektrilise hambaharja laadijat. Sobib iga mudeli oma ja võib olla ka vigane - läheb lammutamisele
Tallinnas!
EDIT: Täpsustan oma soovi uue infoga - sobib igasugune induktsioon ... |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
lockdown92
vastuseid: 6165
vaadatud: 1639156
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 28.08.2016 20:42:02 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Igaks petteks panen ka täpsustava pildi - ehk aitab see kindlaks teha:
https://www.upload.ee/thumb/6110615/20160828_202510.jpg
Nimelt siit kõige parempoolset ehk "ellipse medium" tarvis, mida ... |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
lockdown92
vastuseid: 6165
vaadatud: 1639156
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 28.08.2016 14:36:54 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
| Ovaalsed olid minuteada keskmised. Minu komplektis olid need ainsad, mis ei paistnud läbi ja mis polnud ümmargused. |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
lockdown92
vastuseid: 6165
vaadatud: 1639156
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 27.08.2016 23:02:55 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
| Otsin taga Samsungi originaal kõrvaklappidega kaasa tulevaid silikoonist otsikuid, mis on kujult veidi ovaalsed ja värvuselt valged. Peaks olema komplektis S3 ja Note 2 klappidega, kuid võib-olla k ... |
teema: Dell Inspironi aku "talveunest" äratamine? :: Sülearvuti akud ja varuosad |
lockdown92
vastuseid: 3
vaadatud: 7259
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 30.03.2016 13:07:58 pealkiri: Dell Inspironi aku "talveunest" äratamine? |
| Tänud mõistlike soovituste eest. Kas takistusega pingelangu leidmiseks proovin autopirni ühendada kõikide paaridega eraldi või tervele komplektile korraga? Ja kas tavaline BA15s (12v) suunatulepi ... |
teema: Dell Inspironi aku "talveunest" äratamine? :: Sülearvuti akud ja varuosad |
lockdown92
vastuseid: 3
vaadatud: 7259
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 30.03.2016 01:10:12 pealkiri: Dell Inspironi aku "talveunest" äratamine? :: Sülearvuti akud ja varuosad |
Arvuti: Dell Inspiron N5010
Aku: Dell J1KND (11.1v, 48Wh, 4.14Ah) originaal, kasutatud aasta aega
Aku pinout: http://monitor.espec.ws/files/dell_battery_9pin_196.gif
Aku jäi kasutaja teadmatuse ... |
teema: Piltlikud olukorrad elust enesest, ehk selgitav fotomaterjal arvutite parandamisel. |
lockdown92
vastuseid: 602
vaadatud: 338684
|
foorum: Kasulikud näpunäited postitatud: 29.03.2016 21:51:11 pealkiri: Piltlikud olukorrad elust enesest, ehk selgitav fotomaterjal arvutite parandamisel. |
Pistan ka siia paar hiljutist tihkemat muhvi
Enamjaolt Delli ja HP toodang, mida aastaid igapäevaselt kasutatud ja mitte kordagi hooldatud. Krõbedatest termopastadest enam ei viitsigi pilte ... |
teema: Kommenteerimine: Fil'eStyle |
lockdown92
vastuseid: 20
vaadatud: 9902
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.03.2016 22:23:27 pealkiri: Kommenteerimine: Fil'eStyle |
Kõik sujus ilusti.
Soovitan!  |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
lockdown92
vastuseid: 6165
vaadatud: 1639156
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 04.03.2016 21:22:24 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
| Tere jõudu! Kindlasti vedeleb kellelgi Tartus sahtlipõhjas USB pikendusjuhe, mis kasutust ei leia. Mõõtudelt vähemalt meeter, alati võib rohkem olla! Igivana IrDa dongle ei ulatu ilma sellise pi ... |
teema: Kommenteerimine: mario51 |
lockdown92
vastuseid: 0
vaadatud: 114
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.01.2016 19:54:06 pealkiri: Kommenteerimine: mario51 |
Teeme otsa lahti: tegime paar tiiru bemariga ja diagnoosisime väheke vigu. Kõik timmis  |
teema: Kommenteerimine: lembit4 |
lockdown92
vastuseid: 9
vaadatud: 3834
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.01.2016 18:53:49 pealkiri: Kommenteerimine: lembit4 |
Muhe tegija, eriti koduveini kohapealt  |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
lockdown92
vastuseid: 6165
vaadatud: 1639156
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 23.01.2016 16:32:25 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
| Ega kellelgi elektrilise hambaharja induktsioonlaadijat ei juhtu sahtlis vedelema? Võib olla ka vigane, vaja seest ainult paari juppi projektide tarbeks. |
teema: Kommenteerimine: kullar |
lockdown92
vastuseid: 27
vaadatud: 12392
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.01.2016 22:49:27 pealkiri: Kommenteerimine: kullar |
Väike diagnostika-ekskursioon, teinekordki  |
teema: Kommenteerimine: razor |
lockdown92
vastuseid: 131
vaadatud: 49803
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.12.2015 16:45:09 pealkiri: Kommenteerimine: razor |
| Mälu biznes toimus, edukalt. |
teema: Kommenteerimine: tarmo71 |
lockdown92
vastuseid: 16
vaadatud: 4971
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.12.2015 12:38:22 pealkiri: Kommenteerimine: tarmo71 |
| Kuigi minu poolt väike möödalask, tuli vastu ja jõudsime kokkuleppele. Viis pluss! |
teema: Kommenteerimine: sixten |
lockdown92
vastuseid: 87
vaadatud: 50802
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.12.2015 13:56:52 pealkiri: Kommenteerimine: sixten |
Väike diagnostika ots, tasus heldelt  |
teema: Kommenteerimine: Surm14 |
lockdown92
vastuseid: 7
vaadatud: 3431
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.12.2015 13:05:15 pealkiri: Kommenteerimine: Surm14 |
| Kiire biznis, kõik klappis! |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
lockdown92
vastuseid: 6165
vaadatud: 1639156
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 27.09.2015 11:45:47 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Olemas, tänud -ile  |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
lockdown92
vastuseid: 6165
vaadatud: 1639156
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 25.09.2015 08:42:11 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Äkki kellelgi leidub ATX suuruses mõistlikku korpust? Vanaema esimene arvuti seisab hetkel selle taga ja mATX kasti see emaplaat ei istu  |
teema: Kommenteerimine: zeburek |
lockdown92
vastuseid: 7
vaadatud: 2975
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.09.2015 11:30:11 pealkiri: Kommenteerimine: zeburek |
| Kiire diil, kõik korras! |
teema: Kommenteerimine: ylar123 |
lockdown92
vastuseid: 4
vaadatud: 1892
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.09.2015 12:20:35 pealkiri: Kommenteerimine: ylar123 |
Tehing kiire ja korralik, soovitan!  |
teema: Kommenteerimine: korovan |
lockdown92
vastuseid: 0
vaadatud: 134
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.04.2015 19:56:23 pealkiri: Kommenteerimine: korovan |
Ostsin graafikakaardi. Pakkimine tugev 4, kaart ise 5  |
teema: Kommenteerimine: EgertQ |
lockdown92
vastuseid: 17
vaadatud: 6688
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.12.2014 18:23:18 pealkiri: Kommenteerimine: EgertQ |
Monitor talle, (natuke rohkem, kui kokku lepitud) raha mulle. Hea diil!  |
teema: Kommenteerimine: l33th4xOr |
lockdown92
vastuseid: 36
vaadatud: 11379
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.07.2014 16:52:15 pealkiri: Kommenteerimine: l33th4xOr |
Kaup toimiv ja hind hea. Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: omgwtf |
lockdown92
vastuseid: 154
vaadatud: 50290
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.05.2014 10:02:47 pealkiri: Kommenteerimine: omgwtf |
Vajas laadijat, sai laadija. Mina sain nädal aega süüa  |
teema: DotA 2 |
lockdown92
vastuseid: 1792
vaadatud: 400713
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.02.2014 17:57:46 pealkiri: DotA 2 |
| Puhta supportina on elu üldse nutune peale rankedi tulekut. 3,9k juurest 3,5k peale praktiliselt 25% võitudega, kuigi enne kippus winrate 55% lähedale. Ja iga kord vähemalt 2 russi sees, kes valiv ... |
teema: Cint uuringute paneel - teeni endale Paypal raha või HV-teenuseid |
lockdown92
vastuseid: 3098
vaadatud: 794740
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 17.01.2014 14:53:22 pealkiri: Cint uuringute paneel - teeni endale Paypal raha või HV-teenuseid |
Tundub, et ühine nimetaja on meessugu
Ehk siis otsitaksegi naisi vastama ja mehi (ja frukte) solgutatakse niisama. |
teema: Kommenteerimine: rannu15 |
lockdown92
vastuseid: 185
vaadatud: 74823
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.01.2014 19:42:01 pealkiri: Kommenteerimine: rannu15 |
Multimeetribisnes, väga meeldiv  |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
lockdown92
vastuseid: 6165
vaadatud: 1639156
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 01.01.2014 21:48:04 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
| SS laenuks multimeetrit ühe monitori elektroonika kontrollimiseks. Tartus. |
teema: Samsung Galaxy Note 2 |
lockdown92
vastuseid: 549
vaadatud: 136714
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 31.12.2013 01:28:01 pealkiri: Samsung Galaxy Note 2 |
| Aku peaks uuena kestma umbes 5 päeva minimaalse kasutuse juures, 7 tunni ekraaniajaga ~3 päeva. |
teema: Samsung Galaxy Note 2 |
lockdown92
vastuseid: 549
vaadatud: 136714
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 22.12.2013 16:45:51 pealkiri: Samsung Galaxy Note 2 |
Ehhee, tundub, et Samsung tõmbabki tillist, kraam tundub jäävat ikka sisemisele mälule, kuigi nii settings kui "All-in-one toolbox" ütlevad et on välisel
Ehk siis nevermind, ikka rooti vaja ... |
teema: Samsung Galaxy Note 2 |
lockdown92
vastuseid: 549
vaadatud: 136714
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 22.12.2013 14:30:20 pealkiri: Samsung Galaxy Note 2 |
| Mina sain ilma rootita 4.3 peal programme välisele kaardile liigutada. Vaja ainult proge detailidesse minna ja seal all on selline valik olemas. Ainult süsteemi appe ei saa sinna liigutada, muud asj ... |
teema: DotA 2 |
lockdown92
vastuseid: 1792
vaadatud: 400713
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.12.2013 01:32:26 pealkiri: DotA 2 |
| Jeh, 3-man premadega 5 wini järjest, lähen proovin solot ja 4 venelast feedivad ja auto attackivad terve mängu. Enam üksi ei mängi, see on kindel. Mis mõtet reitingut põhja lasta... |
teema: Samsung Galaxy Note 2 |
lockdown92
vastuseid: 549
vaadatud: 136714
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 20.12.2013 02:16:35 pealkiri: Samsung Galaxy Note 2 |
| Kah pettumus, mitte midagi uut ja root kadus ka ära :\ |
teema: Kommenteerimine: nexus |
lockdown92
vastuseid: 240
vaadatud: 72316
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.12.2013 00:25:18 pealkiri: Kommenteerimine: nexus |
Jõuluvana, tegi vajaliku jubina välja  |
teema: Läpparist 720p pilt telerisse |
lockdown92
vastuseid: 3
vaadatud: 1249
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 17.12.2013 00:22:23 pealkiri: Läpparist 720p pilt telerisse |
Müstika, 45 euri, mõtlesin, et mingist kaablijupist piisab
Kas S-videost komponenti kaablid tõmmates ei tuleks 720p läbi? |
teema: Läpparist 720p pilt telerisse |
lockdown92
vastuseid: 3
vaadatud: 1249
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 16.12.2013 21:48:32 pealkiri: Läpparist 720p pilt telerisse |
Ahoi foorumirahvas,
tekkis kange tahtmine telerit monitorina kasutada, kuid ei tea, kuidas seda kõige ökonoomsem ja otstarbekam teha on.
Läpakal: 15-pin VGA (D-sub?) + S-video out
Teleril: HD ... |
teema: Kommenteerimine: Villemk2 |
lockdown92
vastuseid: 128
vaadatud: 34302
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.12.2013 20:22:17 pealkiri: Kommenteerimine: Villemk2 |
| Paar jubinat posti teel omastatud. Usaldusväärne! |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
lockdown92
vastuseid: 6165
vaadatud: 1639156
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 09.12.2013 20:12:05 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Küsiks, äkki kellelgi leidub laenuks Thinkpadile ultrabay HDD adapterit (IDE), et oma windows uuele kettale tõsta?
Ja läpaka DDR1 pakuks huvi, kui kellelgi jalus on. |
teema: Kommenteerimine: bublik |
lockdown92
vastuseid: 97
vaadatud: 24182
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.12.2013 00:33:47 pealkiri: Kommenteerimine: bublik |
Sain vajaliku jubina laenuks; just see mida vaja  |
teema: Kommenteerimine: sfx |
lockdown92
vastuseid: 169
vaadatud: 47249
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.12.2013 00:20:16 pealkiri: Kommenteerimine: sfx |
| Ootas kannatlikult, kuni ma oma kardiotreeningu lõpetan ning seejärel vabastas isegi üleliigsest metallist. Müstiline tegelane. |
| |