|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Paypal & eBay üldteema |
linux
vastuseid: 17702
vaadatud: 3876434
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 08.12.2018 22:36:35 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
| Proovige nüüd, endal ka mitu päeva ei töötanud aga hetk tagasi just sain s6numi läbi |
teema: Clone disk ja kumbki ketas ei suuda enam bootida |
linux
vastuseid: 25
vaadatud: 8492
|
foorum: Tarkvara postitatud: 22.10.2017 00:39:02 pealkiri: Clone disk ja kumbki ketas ei suuda enam bootida |
| Nojah, aga teoorias tundus päris otsene. Mingi programm, teeb clone diski ja korras. Ja kui midagi juhtub, siis ikka tehtud kettaga, mitte kettaga mida pyyti kloonida. Vähemalt minu peas toimis see ... |
teema: Clone disk ja kumbki ketas ei suuda enam bootida |
linux
vastuseid: 25
vaadatud: 8492
|
foorum: Tarkvara postitatud: 21.10.2017 22:39:11 pealkiri: Clone disk ja kumbki ketas ei suuda enam bootida |
Mida ma teisiti oleksin pidanud tegema? V mis oleks Sinu soovitused sellise jama takistamiseks?
Minu loogika ütles, et kui ma clone disk teen, siis ainuke mis pekki saab minna on kloonitav disk. Sour ... |
teema: Clone disk ja kumbki ketas ei suuda enam bootida |
linux
vastuseid: 25
vaadatud: 8492
|
foorum: Tarkvara postitatud: 21.10.2017 21:48:13 pealkiri: Clone disk ja kumbki ketas ei suuda enam bootida |
Hey,
ei oska öelda, nädala pärast kloonin teise masina arvuti, siis vaatan veits h o o l i k a m a l t seoses selle boot jamaga.
Igastahes:
Click Command Prompt in the Systems Recovery Optio ... |
teema: Clone disk ja kumbki ketas ei suuda enam bootida |
linux
vastuseid: 25
vaadatud: 8492
|
foorum: Tarkvara postitatud: 21.10.2017 19:36:38 pealkiri: Clone disk ja kumbki ketas ei suuda enam bootida |
Hei laurx, hetkel tegin selle 6petuse https://www.sevenforums.com/tutorials/163216-bootrec-exe-tool-how-use-windows-recovery-environment.html
Tegin restardi, aga siis jooksis ikka kokku.
läksin uues ... |
teema: Clone disk ja kumbki ketas ei suuda enam bootida |
linux
vastuseid: 25
vaadatud: 8492
|
foorum: Tarkvara postitatud: 21.10.2017 19:17:24 pealkiri: Clone disk ja kumbki ketas ei suuda enam bootida |
Panen ssd sappa ja proovin algul selle pealt, hdd siis jääks backupiks kui seda sellisena saab nimetada.
Teen antud lingi järgi, windowsi panin juba pulgale, et seda teha.
Proovisin SafeMode'ss ... |
teema: Clone disk ja kumbki ketas ei suuda enam bootida |
linux
vastuseid: 25
vaadatud: 8492
|
foorum: Tarkvara postitatud: 21.10.2017 18:45:29 pealkiri: Clone disk ja kumbki ketas ei suuda enam bootida |
Selle peale hetkel ei tulnud. Ketas teeb chkdsk'i, sest see oli ainus mis veel kasutamata proovitud variant oli. Kuigi antud olukorras, sellest vist pole palju kasu.
Proovin SafeModesse saada, ytleme ... |
teema: Clone disk ja kumbki ketas ei suuda enam bootida |
linux
vastuseid: 25
vaadatud: 8492
|
foorum: Tarkvara postitatud: 21.10.2017 18:30:54 pealkiri: Clone disk ja kumbki ketas ei suuda enam bootida |
Hey Betamax,
mitte alguses, aga hiljem, kuigi kummastki polnud kasu. Hetkel AHCI. Mul on kaks v6rdlemisi sarnast arvutit, seega kontrollisisn teise BIOS settinguid.
Muretsesin endale ssd kaabli mi ... |
teema: Clone disk ja kumbki ketas ei suuda enam bootida |
linux
vastuseid: 25
vaadatud: 8492
|
foorum: Tarkvara postitatud: 21.10.2017 16:53:15 pealkiri: Clone disk ja kumbki ketas ei suuda enam bootida |
Hei,
tahtsin arvuti kettast teha backupi, ketas kloonida. Kloonitav ketas oli HDD 500gb ja soovisin selle panna samsung evo 850.
Tarkvara millega clone diski tegin oli Macrium Reflect Free. Clone ... |
teema: [X1] Xbox ONE arutelu |
linux
vastuseid: 3045
vaadatud: 903104
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 25.06.2016 22:53:10 pealkiri: [X1] Xbox ONE arutelu |
| Uus Xbox tundub enam kui hea, eriti tänu sellele, et nad power brick'i l6puks ära kaotasid. Elame-näeme, kuidas selle suure juraka väiksemaks tegemine 6nnestus, aga kange tahtmine on preorder siss ... |
teema: Häkkerid nõuavad California haigla võrgu vabastamise eest 3,6 miljonit dollarit |
linux
vastuseid: 12
vaadatud: 5719
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 17.02.2016 21:33:13 pealkiri: Häkkerid nõuavad California haigla võrgu vabastamise eest 3,6 miljonit dollarit |
haxx00r'tel hakkas "maailma parimate seriaalide" vaatamise vahel igav.
CSI: Cyber Season 2, Episode 5 hack E.R.
"A hacker takes control of all networked medical devices at a Dallas hospital and thre ... |
teema: Linux ja Unix süsadminnide uusaastalubadused |
linux
vastuseid: 9
vaadatud: 4521
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 04.01.2016 00:34:53 pealkiri: Linux ja Unix süsadminnide uusaastalubadused |
Hey Tomorrow,
yldiselt foorumis ei käi ning veel vähem viitsin kirjutada, aga tuhat tänu sulle PP 2FA sisselylitamise 6petuse eest. Mäletan, et aasta tagasi tahtsin seda sisse lylitada, aga j6u ... |
teema: OS X 10.10 Yosemite |
linux
vastuseid: 135
vaadatud: 81236
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 18.10.2014 20:18:44 pealkiri: OS X 10.10 Yosemite |
| If you've upgraded to Mac OS X Yosemite (10.10) and you're using the default settings, each time you start typing in Spotlight (to open an application or search for a file on your computer), your loca ... |
teema: iPhone |
linux
vastuseid: 22002
vaadatud: 4746654
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 10.10.2014 07:27:24 pealkiri: iPhone |
@Bendgatega seoses.
http://youtu.be/XaQsXJ5NtnA |
teema: iPhone |
linux
vastuseid: 22002
vaadatud: 4746654
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 02.10.2014 07:32:55 pealkiri: iPhone |
Midagi neile, kes kavatsevad kasutatud iPhone osta.
[url=http://www.macrumors.com/2014/10/01/apple-activation-lock-tool/]Apple Creates Tool to Check Activation Lock Status on iOS Devices |
teema: iPhone |
linux
vastuseid: 22002
vaadatud: 4746654
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 30.09.2014 06:08:38 pealkiri: iPhone |
Oma probleemi oleksid võinud pystitada, tehes uus teema. Palju parem inimestel leida seda mida nad ostivad. Keegi yldiselt ei hakka mitusada lehte koosnevast teemast infokildu ostima.
beastbeats ... |
teema: MacBook Air |
linux
vastuseid: 819
vaadatud: 354739
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 31.01.2014 15:44:58 pealkiri: MacBook Air |
Ametlikus esinduses?
IMarvutid on edasimyyja, mitte ametlik esindus. Tahan MacBook Prod osta aga ootan pea kuu, et nendele see sisse tuleks. Non stock configa masinatega on sama lugu.
Võiks indeed, ... |
teema: MacBook Pro |
linux
vastuseid: 2092
vaadatud: 676013
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 16.01.2014 14:14:45 pealkiri: MacBook Pro |
Hei.
Planeerin endale MacBook Pro osta kuna läpakat oleks vaja ja Mac'i enne pole omanud, siis oleks tore saada ka selle maailmaga kurssi end ja käsi märjaks.
Lugesin kõige uuemate Retina MacB ... |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
linux
vastuseid: 28051
vaadatud: 3684730
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 18.12.2013 13:49:33 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Torkisin.
Supportiga muidu rääkides oli selline tunne, nagu hoiaks keegi nendel pystolit kuklas ja on kohe valmis laskma, kui nad peaksid midagi tegema, mis mind närvi võiks ajada...
Anyway.
Mi ... |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
linux
vastuseid: 28051
vaadatud: 3684730
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 11.12.2013 01:18:51 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Oot, mis sa tegid siis teise konto juurde teise regiooniga (siinkohal US näol)? Sel juhul tõesti ju ei kandu. Sa saad kontol ise ka regiooni muuta teiseks ju, ilma, et peaks uue konto tegema.
mkm ... |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
linux
vastuseid: 28051
vaadatud: 3684730
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 10.12.2013 22:36:53 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
oskab keegi nõu anda.
Muutsin live regiooni, UKst US alla.UK konto peal olid punktid, aga neid ei näita US all.commerce.microsoft.com näitab, et mul on nii US kui UK konto ja viimase peal on raha. ... |
teema: Androidi järgmise versiooni nimeks saab KitKat |
linux
vastuseid: 15
vaadatud: 7661
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 04.09.2013 14:54:36 pealkiri: Androidi järgmise versiooni nimeks saab KitKat |
Järgmine versioon peaks hakkama L tähega, kuna nad on seni teinud neid tähestikulises järjekorras
http://i.imgur.com/REuCeW0.png
A, B, C, D, E, F, G, H, I, J, ? just nagu peaks olema K siiski ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
linux
vastuseid: 21795
vaadatud: 3917280
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 26.06.2013 20:08:41 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
heh, ja millega sa neile tõestasid, et yle ei lasknud, koodi ei kasutanud ja nüüd uut välja petta ei taha?
mina "jokutasin" 30min selle koodi proovimisega ja pärast seda "kisa" ei saadetud mulle m ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
linux
vastuseid: 21795
vaadatud: 3917280
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 25.06.2013 16:25:49 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
| electronicfirst.com kohta nii palju, et tellisin sealt ka kaarte kuniks juhtus selline idiootne asi, et ma sain kuidagi kasutatud koodi.Peale kymneid kirju nende costumer supportiga ei liikunud asi mi ... |
teema: Kommenteerimine: leki |
linux
vastuseid: 80
vaadatud: 14858
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.03.2013 09:09:58 pealkiri: Kommenteerimine: leki |
Sai PS3 mäng ostetud.Kõik oli väga tore!
Kiire korralik tehing! |
teema: Call of Duty: Black Ops II |
linux
vastuseid: 556
vaadatud: 111388
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.03.2013 09:38:16 pealkiri: Call of Duty: Black Ops II |
K/D järgi otsustasid et tegemist saab olla ainult cheateriga?
skoor oli mingi 80/5 K/D |
teema: Andmekaitse juhend: isiklikke videoid internetti panna ei või |
linux
vastuseid: 26
vaadatud: 8065
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 08.03.2013 16:20:30 pealkiri: Andmekaitse juhend: isiklikke videoid internetti panna ei või |
Pole sinu otsustada mis mure on kellegi jaoks tähtis ja mis mitte.Foorum ongi loodud arutlemiseks, kõigil on õigus oma vaadetele!
.... ja oled mures, et jummmmmmala pärast keegi neist turvakaam ... |
teema: Kommenteerimine: kolbaskin |
linux
vastuseid: 130
vaadatud: 19919
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.02.2013 09:39:47 pealkiri: Kommenteerimine: kolbaskin |
Ostsin samuti mängu.
Väga vastutulelik müüja! |
teema: Kommenteerimine: rahulik |
linux
vastuseid: 56
vaadatud: 19540
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.02.2013 20:03:25 pealkiri: Kommenteerimine: rahulik |
Sai PS Vita ostetud eelmine aasta, kahjuks ununes tagasiside jätta.
Parandan selle nüüd. |
teema: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine |
linux
vastuseid: 4304
vaadatud: 1015360
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 08.01.2013 11:59:44 pealkiri: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine |
Hmm, minu 5st+ pakist, on kõik postkasti potsatanud ja alati olen võtnud selle kõige odavama tellimuse.
Tänud vastuse eest.
Kuna tegemist odavama pakiga, siis järelikult on mäng endiselt jum ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
linux
vastuseid: 21795
vaadatud: 3917280
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 27.12.2012 14:58:23 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Psn prepaid kaartite kohta veits.
Tellisin ja olen ka ennem tellinud electronicfirst.com neid, peale maksmist tuleb paari tunniga see kood kohale, aga kui selle koodiga peaks midagi juhtuma, siis p ... |
teema: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine |
linux
vastuseid: 4304
vaadatud: 1015360
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 05.12.2012 19:35:03 pealkiri: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine |
| Ma tellisin endale sealt , Mis head kraami sa vitale said sealt siis? |
teema: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine |
linux
vastuseid: 4304
vaadatud: 1015360
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 05.12.2012 16:36:02 pealkiri: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine |
hmm,
ma olen shopto'st tellinud kahe kuu vältel u 4 asja ja kõik, kaasaarvatud eilne pakk, tulid u nädalase ootamisega kohale.Ilusti veel postkasti(ps3 mängud, vita mäng ja vita kaitseymbris), ... |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
linux
vastuseid: 28051
vaadatud: 3684730
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 27.06.2012 14:27:23 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Rahast sa ilma ei jää, ma olen sealt paaril korral punkte tellinud, ainus asi oli see, et nendel laks aega nende punktide mailile saatmisega paar päeva.
Edit: Leidsin mingi punktid.ee. Tasub usa ... |
teema: Kommenteerimine: BeatsMe |
linux
vastuseid: 50
vaadatud: 12247
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.04.2012 08:57:39 pealkiri: Kommenteerimine: BeatsMe |
Ostsin ps3 puldi, kõik korras ja väga meeldiv.
=^.^= |
teema: Kommenteerimine: tkur |
linux
vastuseid: 17
vaadatud: 5206
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.07.2011 14:25:10 pealkiri: Kommenteerimine: tkur |
Ostsin 2 XBox360 mängu, kõik kõige paremas korras!
Soovitan ^_^ |
teema: Kommenteerimine: hitech |
linux
vastuseid: 84
vaadatud: 14634
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.10.2010 11:19:33 pealkiri: Kommenteerimine: hitech |
Sai kasutaja käest modem ostetud.
Väga meeldiva kiire reaktsiooniga tegelane!
 |
teema: HTC Desire (HD, Z, S) |
linux
vastuseid: 3441
vaadatud: 707802
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 28.08.2010 17:24:06 pealkiri: HTC Desire (HD, Z, S) |
Heya.
Kasutusel on Zen kõnakaart ja tahtsin kysida, kas teistel tegelastel selle mobiilne internet töötab normaalselt?
Nimelt ise mingist ajast märkasin, et 3g peal olles, ei saa seda enam y ... |
teema: HTC Desire (HD, Z, S) |
linux
vastuseid: 3441
vaadatud: 707802
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 01.08.2010 23:08:00 pealkiri: HTC Desire (HD, Z, S) |
Kui uue 2.2 endale peale keerasite, siis ehk kirjeldate ka kuidas on?
Mingeid buge pole ette tulnud.
Välismaa foorumeid lugedes ei saadi aru, kas neil kalab costum ROM või google enda uuendus on ... |
teema: HTC Desire (HD, Z, S) |
linux
vastuseid: 3441
vaadatud: 707802
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 29.07.2010 13:50:54 pealkiri: HTC Desire (HD, Z, S) |
, Kui Hiinast tellid, siis on 2.2 juba peal Ainuke Desire hetkel on EU oma (USA CDMA tuleb sügisel) ja need kõik ühesugused. Samas, kui igavesti venitad, siis võid saada Desire SLCD ekraaniga, ... |
teema: HTC Desire (HD, Z, S) |
linux
vastuseid: 3441
vaadatud: 707802
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 29.07.2010 12:43:47 pealkiri: HTC Desire (HD, Z, S) |
Kui kysimiseks juba läks siis lubage mind ka ...
Nimelt kui HTC Desire ostmiseks läheb, siis kas nendel myydavatel mudelitel ka mingi vahe on?Pean silmas kas tänu erinevatele mudelitele/ver või ... |
teema: iPhone leviprobleemi parandus jäi tulemata |
linux
vastuseid: 72
vaadatud: 19005
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 21.07.2010 15:37:23 pealkiri: iPhone leviprobleemi parandus jäi tulemata |
Näriks oma tähte ikka edasi, kui just mina pole millestki valesti aru saanud.
Moded uhkelt topivad lillasi täppe, aga yhte 0 ja . ei viitsi keegi panna .....
Nagu kommidestki võis välja ... |
teema: iPhone leviprobleemi parandus jäi tulemata |
linux
vastuseid: 72
vaadatud: 19005
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 18.07.2010 23:37:23 pealkiri: iPhone leviprobleemi parandus jäi tulemata |
, kas kuskil oli kirjas, et oleks pidanud 4.1 olema? Jobs ju ise ka mainis seda 4.0.1 seal presentatsioonil.
Ingliskeelses artiklis on uhkelt 4.1'st juttu ja ymber tõlgitud eesti omas samuti .... |
teema: iPhone leviprobleemi parandus jäi tulemata |
linux
vastuseid: 72
vaadatud: 19005
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 18.07.2010 02:34:05 pealkiri: iPhone leviprobleemi parandus jäi tulemata |
Nagu kommidestki võis välja lugeda, siis
"iOS 4.1 won't probably be out till September. IT'S STILL IN BETA!! This release is 4.0.1. "
hiljuti välja tulnud update mis pidi signal bare paranda ... |
teema: kaart kuumeneb idles |
linux
vastuseid: 14
vaadatud: 2149
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 21.05.2010 22:09:58 pealkiri: kaart kuumeneb idles |
kui neid gadgeteid ei usalda siis proovi nt GPU-Z, ehk see näitab midagi asjalikumat.
äkki on nende tempide tõusu taga hoopis see, et ilmad on soojemaks läinud, ja sellega peale puhutava õhu s ... |
teema: Windows 7 Tweaking arutelu |
linux
vastuseid: 835
vaadatud: 261546
|
foorum: Microsoft postitatud: 14.05.2010 22:15:06 pealkiri: Windows 7 Tweaking arutelu |
Ei lasknud ka manuaalselt installida?
Võimalik, et kas Server 2008 R2 jaoks siis ainult kuigi minuteada ka Win7 jaoks
Need uuendasin ka uute versioonide peale selles pakis.Eelmises pakis olid sam ... |
teema: Windows 7 Tweaking arutelu |
linux
vastuseid: 835
vaadatud: 261546
|
foorum: Microsoft postitatud: 14.05.2010 21:54:18 pealkiri: Windows 7 Tweaking arutelu |
sain just masin uuendatud.
lisaks veel, et millegipärast updated KB1000005 ja KB1000004 "Failed"
eraldi neid ka juurde installida ei saanud....
on ideid? |
teema: Windows 7 Tweaking arutelu |
linux
vastuseid: 835
vaadatud: 261546
|
foorum: Microsoft postitatud: 14.05.2010 21:05:24 pealkiri: Windows 7 Tweaking arutelu |
, seoses selle uuenduse pakiga.
kas nimelt su selles ".cmd" failis mitte ei või typo sees olla?
call :update1 982037 Windows6.1-KB982037-x64.msu 55 sellist uuendust mina ei leidnud, samas
... |
teema: Windows 7 Tweaking arutelu |
linux
vastuseid: 835
vaadatud: 261546
|
foorum: Microsoft postitatud: 02.05.2010 11:20:59 pealkiri: Windows 7 Tweaking arutelu |
, ja Nigeeria ekspresidenti ei tasu vist yhte patta panna
Anyway, tänud nende uuenduste eest! |
teema: Windows 7 Tweaking arutelu |
linux
vastuseid: 835
vaadatud: 261546
|
foorum: Microsoft postitatud: 14.03.2010 23:53:01 pealkiri: Windows 7 Tweaking arutelu |
| , sa siin jagasid mitteametlikke uuendusi, aga neid pole paar kuud enam siia teemasse tulnud, kas nende nö tegemine/pakki toppimine lõpetati ära? |
| |