Avaleht
otsing leidis 79 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Paypal & eBay üldteema
linux

vastuseid: 17702
vaadatud: 3876434

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 08.12.2018 22:36:35   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
Proovige nüüd, endal ka mitu päeva ei töötanud aga hetk tagasi just sain s6numi läbi
  teema: Clone disk ja kumbki ketas ei suuda enam bootida
linux

vastuseid: 25
vaadatud: 8492

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 22.10.2017 00:39:02   pealkiri: Clone disk ja kumbki ketas ei suuda enam bootida
Nojah, aga teoorias tundus päris otsene. Mingi programm, teeb clone diski ja korras. Ja kui midagi juhtub, siis ikka tehtud kettaga, mitte kettaga mida pyyti kloonida. Vähemalt minu peas toimis see ...
  teema: Clone disk ja kumbki ketas ei suuda enam bootida
linux

vastuseid: 25
vaadatud: 8492

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 21.10.2017 22:39:11   pealkiri: Clone disk ja kumbki ketas ei suuda enam bootida
Mida ma teisiti oleksin pidanud tegema? V mis oleks Sinu soovitused sellise jama takistamiseks?
Minu loogika ütles, et kui ma clone disk teen, siis ainuke mis pekki saab minna on kloonitav disk. Sour ...
  teema: Clone disk ja kumbki ketas ei suuda enam bootida
linux

vastuseid: 25
vaadatud: 8492

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 21.10.2017 21:48:13   pealkiri: Clone disk ja kumbki ketas ei suuda enam bootida
Hey,

ei oska öelda, nädala pärast kloonin teise masina arvuti, siis vaatan veits h o o l i k a m a l t seoses selle boot jamaga.
Igastahes:

Click Command Prompt in the Systems Recovery Optio ...
  teema: Clone disk ja kumbki ketas ei suuda enam bootida
linux

vastuseid: 25
vaadatud: 8492

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 21.10.2017 19:36:38   pealkiri: Clone disk ja kumbki ketas ei suuda enam bootida
Hei laurx, hetkel tegin selle 6petuse https://www.sevenforums.com/tutorials/163216-bootrec-exe-tool-how-use-windows-recovery-environment.html
Tegin restardi, aga siis jooksis ikka kokku.
läksin uues ...
  teema: Clone disk ja kumbki ketas ei suuda enam bootida
linux

vastuseid: 25
vaadatud: 8492

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 21.10.2017 19:17:24   pealkiri: Clone disk ja kumbki ketas ei suuda enam bootida
Panen ssd sappa ja proovin algul selle pealt, hdd siis jääks backupiks kui seda sellisena saab nimetada.
Teen antud lingi järgi, windowsi panin juba pulgale, et seda teha.

Proovisin SafeMode'ss ...
  teema: Clone disk ja kumbki ketas ei suuda enam bootida
linux

vastuseid: 25
vaadatud: 8492

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 21.10.2017 18:45:29   pealkiri: Clone disk ja kumbki ketas ei suuda enam bootida
Selle peale hetkel ei tulnud. Ketas teeb chkdsk'i, sest see oli ainus mis veel kasutamata proovitud variant oli. Kuigi antud olukorras, sellest vist pole palju kasu.
Proovin SafeModesse saada, ytleme ...
  teema: Clone disk ja kumbki ketas ei suuda enam bootida
linux

vastuseid: 25
vaadatud: 8492

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 21.10.2017 18:30:54   pealkiri: Clone disk ja kumbki ketas ei suuda enam bootida
Hey Betamax,

mitte alguses, aga hiljem, kuigi kummastki polnud kasu. Hetkel AHCI. Mul on kaks v6rdlemisi sarnast arvutit, seega kontrollisisn teise BIOS settinguid.
Muretsesin endale ssd kaabli mi ...
  teema: Clone disk ja kumbki ketas ei suuda enam bootida
linux

vastuseid: 25
vaadatud: 8492

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 21.10.2017 16:53:15   pealkiri: Clone disk ja kumbki ketas ei suuda enam bootida
Hei,

tahtsin arvuti kettast teha backupi, ketas kloonida. Kloonitav ketas oli HDD 500gb ja soovisin selle panna samsung evo 850.
Tarkvara millega clone diski tegin oli Macrium Reflect Free. Clone ...
  teema: [X1] Xbox ONE arutelu
linux

vastuseid: 3045
vaadatud: 903104

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 25.06.2016 22:53:10   pealkiri: [X1] Xbox ONE arutelu
Uus Xbox tundub enam kui hea, eriti tänu sellele, et nad power brick'i l6puks ära kaotasid. Elame-näeme, kuidas selle suure juraka väiksemaks tegemine 6nnestus, aga kange tahtmine on preorder siss ...
  teema: Häkkerid nõuavad California haigla võrgu vabastamise eest 3,6 miljonit dollarit
linux

vastuseid: 12
vaadatud: 5719

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 17.02.2016 21:33:13   pealkiri: Häkkerid nõuavad California haigla võrgu vabastamise eest 3,6 miljonit dollarit
haxx00r'tel hakkas "maailma parimate seriaalide" vaatamise vahel igav.
CSI: Cyber Season 2, Episode 5 hack E.R.
"A hacker takes control of all networked medical devices at a Dallas hospital and thre ...
  teema: Linux ja Unix süsadminnide uusaastalubadused
linux

vastuseid: 9
vaadatud: 4521

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 04.01.2016 00:34:53   pealkiri: Linux ja Unix süsadminnide uusaastalubadused
Hey Tomorrow,

yldiselt foorumis ei käi ning veel vähem viitsin kirjutada, aga tuhat tänu sulle PP 2FA sisselylitamise 6petuse eest. Mäletan, et aasta tagasi tahtsin seda sisse lylitada, aga j6u ...
  teema: OS X 10.10 Yosemite
linux

vastuseid: 135
vaadatud: 81236

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 18.10.2014 20:18:44   pealkiri: OS X 10.10 Yosemite
If you've upgraded to Mac OS X Yosemite (10.10) and you're using the default settings, each time you start typing in Spotlight (to open an application or search for a file on your computer), your loca ...
  teema: iPhone
linux

vastuseid: 22002
vaadatud: 4746654

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 10.10.2014 07:27:24   pealkiri: iPhone
@Bendgatega seoses.

http://youtu.be/XaQsXJ5NtnA
  teema: iPhone
linux

vastuseid: 22002
vaadatud: 4746654

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 02.10.2014 07:32:55   pealkiri: iPhone
Midagi neile, kes kavatsevad kasutatud iPhone osta.

[url=http://www.macrumors.com/2014/10/01/apple-activation-lock-tool/]Apple Creates Tool to Check Activation Lock Status on iOS Devices
  teema: iPhone
linux

vastuseid: 22002
vaadatud: 4746654

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 30.09.2014 06:08:38   pealkiri: iPhone
Oma probleemi oleksid võinud pystitada, tehes uus teema. Palju parem inimestel leida seda mida nad ostivad. Keegi yldiselt ei hakka mitusada lehte koosnevast teemast infokildu ostima.

beastbeats ...
  teema: MacBook Air
linux

vastuseid: 819
vaadatud: 354739

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 31.01.2014 15:44:58   pealkiri: MacBook Air
Ametlikus esinduses?
IMarvutid on edasimyyja, mitte ametlik esindus. Tahan MacBook Prod osta aga ootan pea kuu, et nendele see sisse tuleks. Non stock configa masinatega on sama lugu.
Võiks indeed, ...
  teema: MacBook Pro
linux

vastuseid: 2092
vaadatud: 676013

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 16.01.2014 14:14:45   pealkiri: MacBook Pro
Hei.

Planeerin endale MacBook Pro osta kuna läpakat oleks vaja ja Mac'i enne pole omanud, siis oleks tore saada ka selle maailmaga kurssi end ja käsi märjaks.
Lugesin kõige uuemate Retina MacB ...
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
linux

vastuseid: 28051
vaadatud: 3684730

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 18.12.2013 13:49:33   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Torkisin.
Supportiga muidu rääkides oli selline tunne, nagu hoiaks keegi nendel pystolit kuklas ja on kohe valmis laskma, kui nad peaksid midagi tegema, mis mind närvi võiks ajada...
Anyway.
Mi ...
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
linux

vastuseid: 28051
vaadatud: 3684730

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 11.12.2013 01:18:51   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Oot, mis sa tegid siis teise konto juurde teise regiooniga (siinkohal US näol)? Sel juhul tõesti ju ei kandu. Sa saad kontol ise ka regiooni muuta teiseks ju, ilma, et peaks uue konto tegema.

mkm ...
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
linux

vastuseid: 28051
vaadatud: 3684730

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 10.12.2013 22:36:53   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
oskab keegi nõu anda.
Muutsin live regiooni, UKst US alla.UK konto peal olid punktid, aga neid ei näita US all.commerce.microsoft.com näitab, et mul on nii US kui UK konto ja viimase peal on raha. ...
  teema: Androidi järgmise versiooni nimeks saab KitKat
linux

vastuseid: 15
vaadatud: 7661

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 04.09.2013 14:54:36   pealkiri: Androidi järgmise versiooni nimeks saab KitKat
Järgmine versioon peaks hakkama L tähega, kuna nad on seni teinud neid tähestikulises järjekorras
http://i.imgur.com/REuCeW0.png

A, B, C, D, E, F, G, H, I, J, ? just nagu peaks olema K siiski ...
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
linux

vastuseid: 21795
vaadatud: 3917280

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 26.06.2013 20:08:41   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
heh, ja millega sa neile tõestasid, et yle ei lasknud, koodi ei kasutanud ja nüüd uut välja petta ei taha?
mina "jokutasin" 30min selle koodi proovimisega ja pärast seda "kisa" ei saadetud mulle m ...
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
linux

vastuseid: 21795
vaadatud: 3917280

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 25.06.2013 16:25:49   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
electronicfirst.com kohta nii palju, et tellisin sealt ka kaarte kuniks juhtus selline idiootne asi, et ma sain kuidagi kasutatud koodi.Peale kymneid kirju nende costumer supportiga ei liikunud asi mi ...
  teema: Kommenteerimine: leki
linux

vastuseid: 80
vaadatud: 14858

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.03.2013 09:09:58   pealkiri: Kommenteerimine: leki
Sai PS3 mäng ostetud.Kõik oli väga tore!
Kiire korralik tehing!
  teema: Call of Duty: Black Ops II
linux

vastuseid: 556
vaadatud: 111388

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.03.2013 09:38:16   pealkiri: Call of Duty: Black Ops II
K/D järgi otsustasid et tegemist saab olla ainult cheateriga?


skoor oli mingi 80/5 K/D
  teema: Andmekaitse juhend: isiklikke videoid internetti panna ei või
linux

vastuseid: 26
vaadatud: 8065

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 08.03.2013 16:20:30   pealkiri: Andmekaitse juhend: isiklikke videoid internetti panna ei või
Pole sinu otsustada mis mure on kellegi jaoks tähtis ja mis mitte.Foorum ongi loodud arutlemiseks, kõigil on õigus oma vaadetele!

.... ja oled mures, et jummmmmmala pärast keegi neist turvakaam ...
  teema: Kommenteerimine: kolbaskin
linux

vastuseid: 130
vaadatud: 19919

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.02.2013 09:39:47   pealkiri: Kommenteerimine: kolbaskin
Ostsin samuti mängu.
Väga vastutulelik müüja!
  teema: Kommenteerimine: rahulik
linux

vastuseid: 56
vaadatud: 19540

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.02.2013 20:03:25   pealkiri: Kommenteerimine: rahulik
Sai PS Vita ostetud eelmine aasta, kahjuks ununes tagasiside jätta.
Parandan selle nüüd.
  teema: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine
linux

vastuseid: 4304
vaadatud: 1015360

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 08.01.2013 11:59:44   pealkiri: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine
Hmm, minu 5st+ pakist, on kõik postkasti potsatanud ja alati olen võtnud selle kõige odavama tellimuse.

Tänud vastuse eest.
Kuna tegemist odavama pakiga, siis järelikult on mäng endiselt jum ...
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
linux

vastuseid: 21795
vaadatud: 3917280

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 27.12.2012 14:58:23   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Psn prepaid kaartite kohta veits.

Tellisin ja olen ka ennem tellinud electronicfirst.com neid, peale maksmist tuleb paari tunniga see kood kohale, aga kui selle koodiga peaks midagi juhtuma, siis p ...
  teema: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine
linux

vastuseid: 4304
vaadatud: 1015360

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 05.12.2012 19:35:03   pealkiri: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine
Ma tellisin endale sealt , Mis head kraami sa vitale said sealt siis?
  teema: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine
linux

vastuseid: 4304
vaadatud: 1015360

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 05.12.2012 16:36:02   pealkiri: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine
hmm,

ma olen shopto'st tellinud kahe kuu vältel u 4 asja ja kõik, kaasaarvatud eilne pakk, tulid u nädalase ootamisega kohale.Ilusti veel postkasti(ps3 mängud, vita mäng ja vita kaitseymbris), ...
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
linux

vastuseid: 28051
vaadatud: 3684730

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 27.06.2012 14:27:23   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Rahast sa ilma ei jää, ma olen sealt paaril korral punkte tellinud, ainus asi oli see, et nendel laks aega nende punktide mailile saatmisega paar päeva.

Edit: Leidsin mingi punktid.ee. Tasub usa ...
  teema: Kommenteerimine: BeatsMe
linux

vastuseid: 50
vaadatud: 12247

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.04.2012 08:57:39   pealkiri: Kommenteerimine: BeatsMe
Ostsin ps3 puldi, kõik korras ja väga meeldiv.

=^.^=
  teema: Kommenteerimine: tkur
linux

vastuseid: 17
vaadatud: 5206

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.07.2011 14:25:10   pealkiri: Kommenteerimine: tkur
Ostsin 2 XBox360 mängu, kõik kõige paremas korras!
Soovitan ^_^
  teema: Kommenteerimine: hitech
linux

vastuseid: 84
vaadatud: 14634

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.10.2010 11:19:33   pealkiri: Kommenteerimine: hitech
Sai kasutaja käest modem ostetud.
Väga meeldiva kiire reaktsiooniga tegelane!

thumbs_up.gif
  teema: HTC Desire (HD, Z, S)
linux

vastuseid: 3441
vaadatud: 707802

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 28.08.2010 17:24:06   pealkiri: HTC Desire (HD, Z, S)
Heya.

Kasutusel on Zen kõnakaart ja tahtsin kysida, kas teistel tegelastel selle mobiilne internet töötab normaalselt?

Nimelt ise mingist ajast märkasin, et 3g peal olles, ei saa seda enam y ...
  teema: HTC Desire (HD, Z, S)
linux

vastuseid: 3441
vaadatud: 707802

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 01.08.2010 23:08:00   pealkiri: HTC Desire (HD, Z, S)
Kui uue 2.2 endale peale keerasite, siis ehk kirjeldate ka kuidas on?
Mingeid buge pole ette tulnud.

Välismaa foorumeid lugedes ei saadi aru, kas neil kalab costum ROM või google enda uuendus on ...
  teema: HTC Desire (HD, Z, S)
linux

vastuseid: 3441
vaadatud: 707802

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 29.07.2010 13:50:54   pealkiri: HTC Desire (HD, Z, S)
, Kui Hiinast tellid, siis on 2.2 juba peal icon_smile.gif Ainuke Desire hetkel on EU oma (USA CDMA tuleb sügisel) ja need kõik ühesugused. Samas, kui igavesti venitad, siis võid saada Desire SLCD ekraaniga, ...
  teema: HTC Desire (HD, Z, S)
linux

vastuseid: 3441
vaadatud: 707802

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 29.07.2010 12:43:47   pealkiri: HTC Desire (HD, Z, S)
Kui kysimiseks juba läks siis lubage mind ka ...

Nimelt kui HTC Desire ostmiseks läheb, siis kas nendel myydavatel mudelitel ka mingi vahe on?Pean silmas kas tänu erinevatele mudelitele/ver või ...
  teema: iPhone leviprobleemi parandus jäi tulemata
linux

vastuseid: 72
vaadatud: 19005

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika   postitatud: 21.07.2010 15:37:23   pealkiri: iPhone leviprobleemi parandus jäi tulemata
Näriks oma tähte ikka edasi, kui just mina pole millestki valesti aru saanud.

Moded uhkelt topivad lillasi täppe, aga yhte 0 ja . ei viitsi keegi panna .....



Nagu kommidestki võis välja ...
  teema: iPhone leviprobleemi parandus jäi tulemata
linux

vastuseid: 72
vaadatud: 19005

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika   postitatud: 18.07.2010 23:37:23   pealkiri: iPhone leviprobleemi parandus jäi tulemata
, kas kuskil oli kirjas, et oleks pidanud 4.1 olema? Jobs ju ise ka mainis seda 4.0.1 seal presentatsioonil.

Ingliskeelses artiklis on uhkelt 4.1'st juttu ja ymber tõlgitud eesti omas samuti ....
  teema: iPhone leviprobleemi parandus jäi tulemata
linux

vastuseid: 72
vaadatud: 19005

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika   postitatud: 18.07.2010 02:34:05   pealkiri: iPhone leviprobleemi parandus jäi tulemata
Nagu kommidestki võis välja lugeda, siis

"iOS 4.1 won't probably be out till September. IT'S STILL IN BETA!! This release is 4.0.1. "

hiljuti välja tulnud update mis pidi signal bare paranda ...
  teema: kaart kuumeneb idles
linux

vastuseid: 14
vaadatud: 2149

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 21.05.2010 22:09:58   pealkiri: kaart kuumeneb idles
kui neid gadgeteid ei usalda siis proovi nt GPU-Z, ehk see näitab midagi asjalikumat.

äkki on nende tempide tõusu taga hoopis see, et ilmad on soojemaks läinud, ja sellega peale puhutava õhu s ...
  teema: Windows 7 Tweaking arutelu
linux

vastuseid: 835
vaadatud: 261546

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 14.05.2010 22:15:06   pealkiri: Windows 7 Tweaking arutelu

Ei lasknud ka manuaalselt installida?
Võimalik, et kas Server 2008 R2 jaoks siis ainult kuigi minuteada ka Win7 jaoks
Need uuendasin ka uute versioonide peale selles pakis.Eelmises pakis olid sam ...
  teema: Windows 7 Tweaking arutelu
linux

vastuseid: 835
vaadatud: 261546

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 14.05.2010 21:54:18   pealkiri: Windows 7 Tweaking arutelu
sain just masin uuendatud.

lisaks veel, et millegipärast updated KB1000005 ja KB1000004 "Failed"

eraldi neid ka juurde installida ei saanud....

on ideid?
  teema: Windows 7 Tweaking arutelu
linux

vastuseid: 835
vaadatud: 261546

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 14.05.2010 21:05:24   pealkiri: Windows 7 Tweaking arutelu
, seoses selle uuenduse pakiga.

kas nimelt su selles ".cmd" failis mitte ei või typo sees olla?

call :update1 982037 Windows6.1-KB982037-x64.msu 55 sellist uuendust mina ei leidnud, samas
...
  teema: Windows 7 Tweaking arutelu
linux

vastuseid: 835
vaadatud: 261546

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 02.05.2010 11:20:59   pealkiri: Windows 7 Tweaking arutelu
, ja Nigeeria ekspresidenti ei tasu vist yhte patta panna icon_razz.gif

Anyway, tänud nende uuenduste eest!
  teema: Windows 7 Tweaking arutelu
linux

vastuseid: 835
vaadatud: 261546

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 14.03.2010 23:53:01   pealkiri: Windows 7 Tweaking arutelu
, sa siin jagasid mitteametlikke uuendusi, aga neid pole paar kuud enam siia teemasse tulnud, kas nende nö tegemine/pakki toppimine lõpetati ära?
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.