|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: valdz |
lilander
vastuseid: 22
vaadatud: 8068
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.12.2019 22:27:27 pealkiri: Kommenteerimine: valdz |
Tänud, kiire ost/müük.  |
teema: Remondi- ja ehitusteema |
lilander
vastuseid: 14583
vaadatud: 3176148
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 14.04.2019 22:37:52 pealkiri: Remondi- ja ehitusteema |
samas kui tulevikus on plaan mõni tööriist veel muretseda, võiks eelistada 18v ja vähemalt 3ah akusid. Sobivad siis ka kogu ülejäänud z seeria valikule.
Kui tõesti korteris ainult mõni kap ... |
teema: Remondi- ja ehitusteema |
lilander
vastuseid: 14583
vaadatud: 3176148
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 17.03.2019 16:34:32 pealkiri: Remondi- ja ehitusteema |
Kas see vahesein kogu kuubiku lage üleval ei hoia?
Ma pakun, et ei hoia. Aga kindel pole. Kes on lammutanud, jagage kogemusi. (:
Alustasin vaheseinast, lõpetasin kogu kuubiku välja lõhkumise ... |
teema: Kommenteerimine: rex |
lilander
vastuseid: 248
vaadatud: 108707
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.03.2019 21:57:20 pealkiri: Kommenteerimine: rex |
 |
teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
lilander
vastuseid: 3132
vaadatud: 1191284
|
foorum: Töövahendus postitatud: 14.06.2016 23:28:27 pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
Seadme mudel: Nokia Lumia 925
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Ekraan kildudeks, koos vahetusega. |
teema: Kommenteerimine: hkurujo88r |
lilander
vastuseid: 125
vaadatud: 48676
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.04.2016 22:15:29 pealkiri: Kommenteerimine: hkurujo88r |
diil ühe sülearvutiga.  |
teema: Kommenteerimine: tarc |
lilander
vastuseid: 840
vaadatud: 143446
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.01.2016 19:15:00 pealkiri: Kommenteerimine: tarc |
sülearvutiga diil  |
teema: Kommenteerimine: kenkauksi |
lilander
vastuseid: 177
vaadatud: 48651
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.12.2015 00:01:09 pealkiri: Kommenteerimine: kenkauksi |
Ostsin laptopi. diil  |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
lilander
vastuseid: 23208
vaadatud: 5771583
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 05.10.2014 17:51:51 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
teleka sisse-välja lülitamisega saab tõesti hakkama. Vaja oleks ka et erinevaid HDMI pesasid vahetaks.
Aga kiirel lugemisel tundub, et harmony puldid saavad sellega hakkama küll. Logitechi IR kl ... |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
lilander
vastuseid: 23208
vaadatud: 5771583
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 05.10.2014 12:42:47 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
| kas mingisugune universaalpult suudab juhtida starboxi, samsung telekat ja rasperryt xbmc.ga. ? |
teema: Kommenteerimine: Kompa |
lilander
vastuseid: 2
vaadatud: 1302
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.05.2014 23:36:05 pealkiri: Kommenteerimine: Kompa |
soetas arvuti.  |
teema: Meediapleierite ja HTPC arutelu |
lilander
vastuseid: 3397
vaadatud: 1003740
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 12.01.2014 20:37:42 pealkiri: Meediapleierite ja HTPC arutelu |
| nii ja kus hetkel kõige soodsam see vidin omale osta? dx.com? Või leiaks eestis kaumbes samas hinnas seda? |
teema: Kommenteerimine: kusti85 |
lilander
vastuseid: 219
vaadatud: 51595
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.06.2012 18:58:53 pealkiri: Kommenteerimine: kusti85 |
diil  |
teema: Kommenteerimine: reints |
lilander
vastuseid: 220
vaadatud: 78042
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.04.2012 17:20:22 pealkiri: Kommenteerimine: reints |
| diil |
teema: Kommenteerimine: Volts |
lilander
vastuseid: 46
vaadatud: 15710
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.04.2012 18:05:07 pealkiri: Kommenteerimine: Volts |
Kiire diil toitekatega  |
teema: Kommenteerimine: striker13 |
lilander
vastuseid: 94
vaadatud: 39096
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.03.2012 00:05:14 pealkiri: Kommenteerimine: striker13 |
Kiire ja edukas diil ühe läpaka kotiga  |
teema: Kommenteerimine: gunn271 |
lilander
vastuseid: 229
vaadatud: 35176
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.03.2012 22:40:49 pealkiri: Kommenteerimine: gunn271 |
Diil laadijaga  |
teema: Kommenteerimine: redbull888 |
lilander
vastuseid: 340
vaadatud: 64677
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.03.2012 14:40:54 pealkiri: Kommenteerimine: redbull888 |
diil |
teema: Kuidas parandada läpaka kaant iseseisvalt? |
lilander
vastuseid: 22
vaadatud: 7904
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 06.03.2012 21:30:03 pealkiri: Kuidas parandada läpaka kaant iseseisvalt? |
ehk kui tegemist vähe vanema masinaga juba, leiab ka siitsamast foorumist sellele palju soodsamalt uue kaane /hinge?
Omal proovisin ka jootekolbiga sulatada kokku seda, aga egas ta kaua pidanud. ... |
teema: Kommenteerimine: sifkad |
lilander
vastuseid: 285
vaadatud: 56721
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.12.2011 15:37:24 pealkiri: Kommenteerimine: sifkad |
Diil ühe vanema prosega  |
teema: Kommenteerimine: dreamx |
lilander
vastuseid: 373
vaadatud: 140021
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.12.2011 00:41:53 pealkiri: Kommenteerimine: dreamx |
Kõik sujus. |
teema: Kommenteerimine: RIH0 |
lilander
vastuseid: 35
vaadatud: 21007
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.12.2011 18:16:02 pealkiri: Kommenteerimine: RIH0 |
Positiivne diil  |
teema: Kommenteerimine: HannesN |
lilander
vastuseid: 39
vaadatud: 12094
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.11.2011 18:51:02 pealkiri: Kommenteerimine: HannesN |
posti teel diil |
teema: Kommenteerimine: puri |
lilander
vastuseid: 2
vaadatud: 995
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.11.2011 22:23:50 pealkiri: Kommenteerimine: puri |
| Ostis ketta, kõik toimis. |
teema: Kommenteerimine: andrez3d |
lilander
vastuseid: 96
vaadatud: 31119
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.10.2011 13:10:04 pealkiri: Kommenteerimine: andrez3d |
müüsin tehnikat, kiire ja korralik diil  |
teema: Laptopi riistvara kokkusobivus |
lilander
vastuseid: 1
vaadatud: 885
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 05.09.2011 12:42:02 pealkiri: Laptopi riistvara kokkusobivus |
Tekkis kaks küsimust.
Esiteks kas Intel PRO/Wireless 2200BG 802.11b/g ja HP Omnibook xt 6050 ühilduvad ikka? Originaalis tuli see läpakas vist ainult ju B mitte b/g välja, aga kas see mõjuta ... |
teema: Kommenteerimine: Draaxz |
lilander
vastuseid: 50
vaadatud: 9738
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.08.2011 14:10:51 pealkiri: Kommenteerimine: Draaxz |
Laptopi ekraan vahetas muretult omanikku  |
teema: Kommenteerimine: riho888 |
lilander
vastuseid: 43
vaadatud: 12578
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.08.2011 17:16:30 pealkiri: Kommenteerimine: riho888 |
diil  |
teema: Kommenteerimine: un3v3n |
lilander
vastuseid: 343
vaadatud: 69283
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.08.2011 16:24:38 pealkiri: Kommenteerimine: un3v3n |
Ostsin mõistliku hinnaga korraliku läptopi.  |
teema: Laptopi videokaart tekitab triipe |
lilander
vastuseid: 5
vaadatud: 2026
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 21.03.2011 01:35:40 pealkiri: Laptopi videokaart tekitab triipe |
Keegi muidu Tartus ainult video vastava aparaadiga sooviks kuumutada, enne kui kogu plaadi ahju panen ?
 |
teema: Laptopi videokaart tekitab triipe |
lilander
vastuseid: 5
vaadatud: 2026
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 15.03.2011 23:56:25 pealkiri: Laptopi videokaart tekitab triipe |
http://hardforum.com/showthread.php?t=1421792
proovitud läpakal , mis ei võtnud piltigi ette
nüüd töötab
Olen kuulnud sellest kll, aga pole süvenenud, mis see küpsetamine siis ... |
teema: Laptopi videokaart tekitab triipe |
lilander
vastuseid: 5
vaadatud: 2026
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 15.03.2011 18:35:44 pealkiri: Laptopi videokaart tekitab triipe |
Videokaardiks radeon x700, laptopiks desknote b600 wide ehk siis ecs läpakas.
Probleem: ekraanil sellised säbrutavad umbes 4cm laiad triibud vahelduvad sama laiade korras pildiga ülevalt alla.. ... |
teema: Desknote B600 driverid (Ecs G610p) |
lilander
vastuseid: 1
vaadatud: 2551
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 11.02.2011 02:30:55 pealkiri: Desknote B600 driverid (Ecs G610p) |
ehk kellelgi leidub tolle laptopiga kaasas olnud plaati ja saaks kuhugi kogu kama üles lasta.
 |
teema: ERR avas portaali www.valijakompass.ee (lisatud küsitlus) |
lilander
vastuseid: 66
vaadatud: 17694
|
foorum: Varia postitatud: 25.01.2011 20:43:27 pealkiri: ERR avas portaali www.valijakompass.ee (lisatud küsitlus) |
Minu puhul läks küll see tulemus totaalselt mööda Selle järgi peaksin valima kas kristlikud demokraadid või rohelised, kelle suured lubadused on minu jaoks uskumatult jaburad.
Aga s ... |
teema: Kommenteerimine: plekkpurk |
lilander
vastuseid: 7
vaadatud: 3500
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.12.2010 00:36:18 pealkiri: Kommenteerimine: plekkpurk |
Ostsin videokaardi ja kõik toimib nagu peab  |
teema: Remondi- ja ehitusteema |
lilander
vastuseid: 14583
vaadatud: 3176148
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 29.11.2010 01:42:26 pealkiri: Remondi- ja ehitusteema |
Kas selles teemas tohib küsida ehitusprügi saatuse kohta või saab bänni
aukude/ teede täiteks kui vähegi võimalik. Pisike autokärutäis katusekive ja puidutükke 500.-  |
teema: Kommenteerimine: omgwtf |
lilander
vastuseid: 154
vaadatud: 50288
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.11.2010 22:16:33 pealkiri: Kommenteerimine: omgwtf |
aitas kiirelt ühe kaabliga  |
teema: Kommenteerimine: aix17 |
lilander
vastuseid: 415
vaadatud: 108410
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.11.2010 22:15:54 pealkiri: Kommenteerimine: aix17 |
aitas kiirelt ühe kaabliga  |
teema: Kommenteerimine: Yks |
lilander
vastuseid: 32
vaadatud: 13116
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.11.2010 20:53:50 pealkiri: Kommenteerimine: Yks |
Sai kast soetatud ja kõik toimib nagu lubatud  |
teema: Kommenteerimine: chiff |
lilander
vastuseid: 93
vaadatud: 23118
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.11.2010 01:10:11 pealkiri: Kommenteerimine: chiff |
Posti teel diil tehtud  |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
lilander
vastuseid: 23208
vaadatud: 5771583
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 07.11.2010 00:40:59 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
|
teema: Kommenteerimine: sindonen |
lilander
vastuseid: 487
vaadatud: 135130
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.11.2010 13:08:31 pealkiri: Kommenteerimine: sindonen |
Vahendas kiirelt vajaliku kraamini  |
teema: Kommenteerimine: Mardex |
lilander
vastuseid: 408
vaadatud: 63331
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.10.2010 00:43:38 pealkiri: Kommenteerimine: Mardex |
sain soodsalt ühe toite  |
teema: TV-seriaalide teema NB! Kasutage vastamisel vajadusel spoilertage! |
lilander
vastuseid: 12390
vaadatud: 2235802
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 16.10.2010 22:40:35 pealkiri: TV-seriaalide teema NB! Kasutage vastamisel vajadusel spoilertage! |
HIMYM
Lausa Halb ju?!
Viimasel ajal ja eriti viimase 6.4 osaga jäin vaatama,et marsahalli ja lilly osad ülepingutautd jamad, robini osa tüütavalt sama, ted lihtsalt natukene igav.
Ainu ... |
teema: Desktopi Screenshotid II |
lilander
vastuseid: 4129
vaadatud: 1157334
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 16.10.2010 22:00:40 pealkiri: Desktopi Screenshotid II |
, Paluks täpsemat kirjeldus kogu desktopil sisalduva kohta (mis progr/skin jne)  |
teema: Remondi- ja ehitusteema |
lilander
vastuseid: 14583
vaadatud: 3176148
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 18.09.2010 11:56:22 pealkiri: Remondi- ja ehitusteema |
Topelt välisuks Omal korteris on. Samuti esimene korrus ja liikumist omajagu. Päeval õnneks ei häiri, kuid öösiti saab teise ukse ka aeg- ajalt kinni panna ja siis toimib päris hästi.
Ei ... |
teema: Toidu ja (mittealkohoolse) joogi teema |
lilander
vastuseid: 27104
vaadatud: 3189583
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 15.08.2010 16:14:46 pealkiri: Toidu ja (mittealkohoolse) joogi teema |
Paar päeva nälgimist ning saunas käimist ja saaksin kah 17 kätte, aga ennast küll eriti kondisena ei tunne Praegu 18 koma midagi ilmselt..
söön kõike mis tahan, aga pikad päevad eh ... |
teema: Remondi- ja ehitusteema |
lilander
vastuseid: 14583
vaadatud: 3176148
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 07.08.2010 21:23:33 pealkiri: Remondi- ja ehitusteema |
, just sellepärast tasubki hiljem lasta mõnel kvaliteetsema pleki pakkujal uus hind teha  |
teema: Remondi- ja ehitusteema |
lilander
vastuseid: 14583
vaadatud: 3176148
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 07.08.2010 19:42:19 pealkiri: Remondi- ja ehitusteema |
Oskab keegi rääkida valtsplekk katustele harja ja äreplekkidest. Need tuleb kuskilt Mõõdu järgi tellida ? keegi ehk oskab hinnaklassi ja mõnda linki visata kust sellist teenust saada võiks.
... |
teema: Teie tehtud kunst |
lilander
vastuseid: 3247
vaadatud: 714620
|
foorum: Kujundamine postitatud: 29.07.2010 23:42:48 pealkiri: Teie tehtud kunst |
Kahjuks ei suutnud oma ideed paberile/ekraanile kuvada, seega paluks siinselt rahvalt veidi abi.
Plaanin kolme A2 suuruses plakateid seinale, millest kaks peaksid olema typography stiilis must/valge ... |
| |