Avaleht
otsing leidis 136 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: valdz
lilander

vastuseid: 22
vaadatud: 8068

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.12.2019 22:27:27   pealkiri: Kommenteerimine: valdz
Tänud, kiire ost/müük. thumbs_up.gif
  teema: Remondi- ja ehitusteema
lilander

vastuseid: 14583
vaadatud: 3176148

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 14.04.2019 22:37:52   pealkiri: Remondi- ja ehitusteema
samas kui tulevikus on plaan mõni tööriist veel muretseda, võiks eelistada 18v ja vähemalt 3ah akusid. Sobivad siis ka kogu ülejäänud z seeria valikule.
Kui tõesti korteris ainult mõni kap ...
  teema: Remondi- ja ehitusteema
lilander

vastuseid: 14583
vaadatud: 3176148

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 17.03.2019 16:34:32   pealkiri: Remondi- ja ehitusteema
Kas see vahesein kogu kuubiku lage üleval ei hoia?

Ma pakun, et ei hoia. Aga kindel pole. Kes on lammutanud, jagage kogemusi. (:

Alustasin vaheseinast, lõpetasin kogu kuubiku välja lõhkumise ...
  teema: Kommenteerimine: rex
lilander

vastuseid: 248
vaadatud: 108707

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.03.2019 21:57:20   pealkiri: Kommenteerimine: rex
thumbs_up.gif
  teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
lilander

vastuseid: 3132
vaadatud: 1191284

sõnumfoorum: Töövahendus   postitatud: 14.06.2016 23:28:27   pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
Seadme mudel: Nokia Lumia 925
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Ekraan kildudeks, koos vahetusega.
  teema: Kommenteerimine: hkurujo88r
lilander

vastuseid: 125
vaadatud: 48676

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.04.2016 22:15:29   pealkiri: Kommenteerimine: hkurujo88r
diil ühe sülearvutiga. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tarc
lilander

vastuseid: 840
vaadatud: 143446

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.01.2016 19:15:00   pealkiri: Kommenteerimine: tarc
sülearvutiga diil thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: kenkauksi
lilander

vastuseid: 177
vaadatud: 48651

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.12.2015 00:01:09   pealkiri: Kommenteerimine: kenkauksi
Ostsin laptopi. diil thumbs_up.gif
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
lilander

vastuseid: 23208
vaadatud: 5771583

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 05.10.2014 17:51:51   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
teleka sisse-välja lülitamisega saab tõesti hakkama. Vaja oleks ka et erinevaid HDMI pesasid vahetaks.
Aga kiirel lugemisel tundub, et harmony puldid saavad sellega hakkama küll. Logitechi IR kl ...
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
lilander

vastuseid: 23208
vaadatud: 5771583

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 05.10.2014 12:42:47   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
kas mingisugune universaalpult suudab juhtida starboxi, samsung telekat ja rasperryt xbmc.ga. ?
  teema: Kommenteerimine: Kompa
lilander

vastuseid: 2
vaadatud: 1302

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.05.2014 23:36:05   pealkiri: Kommenteerimine: Kompa
soetas arvuti. thumbs_up.gif
  teema: Meediapleierite ja HTPC arutelu
lilander

vastuseid: 3397
vaadatud: 1003740

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 12.01.2014 20:37:42   pealkiri: Meediapleierite ja HTPC arutelu
nii ja kus hetkel kõige soodsam see vidin omale osta? dx.com? Või leiaks eestis kaumbes samas hinnas seda?
  teema: Kommenteerimine: kusti85
lilander

vastuseid: 219
vaadatud: 51595

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.06.2012 18:58:53   pealkiri: Kommenteerimine: kusti85
diil thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: reints
lilander

vastuseid: 220
vaadatud: 78042

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.04.2012 17:20:22   pealkiri: Kommenteerimine: reints
diil
  teema: Kommenteerimine: Volts
lilander

vastuseid: 46
vaadatud: 15710

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.04.2012 18:05:07   pealkiri: Kommenteerimine: Volts
Kiire diil toitekatega thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: striker13
lilander

vastuseid: 94
vaadatud: 39096

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.03.2012 00:05:14   pealkiri: Kommenteerimine: striker13
Kiire ja edukas diil ühe läpaka kotiga thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: gunn271
lilander

vastuseid: 229
vaadatud: 35176

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.03.2012 22:40:49   pealkiri: Kommenteerimine: gunn271
Diil laadijaga thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: redbull888
lilander

vastuseid: 340
vaadatud: 64677

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.03.2012 14:40:54   pealkiri: Kommenteerimine: redbull888
thumbs_up.gif diil
  teema: Kuidas parandada läpaka kaant iseseisvalt?
lilander

vastuseid: 22
vaadatud: 7904

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 06.03.2012 21:30:03   pealkiri: Kuidas parandada läpaka kaant iseseisvalt?
ehk kui tegemist vähe vanema masinaga juba, leiab ka siitsamast foorumist sellele palju soodsamalt uue kaane /hinge?

Omal proovisin ka jootekolbiga sulatada kokku seda, aga egas ta kaua pidanud. ...
  teema: Kommenteerimine: sifkad
lilander

vastuseid: 285
vaadatud: 56721

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.12.2011 15:37:24   pealkiri: Kommenteerimine: sifkad
Diil ühe vanema prosega thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: dreamx
lilander

vastuseid: 373
vaadatud: 140021

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.12.2011 00:41:53   pealkiri: Kommenteerimine: dreamx
thumbs_up.gif Kõik sujus.
  teema: Kommenteerimine: RIH0
lilander

vastuseid: 35
vaadatud: 21007

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.12.2011 18:16:02   pealkiri: Kommenteerimine: RIH0
Positiivne diil thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: HannesN
lilander

vastuseid: 39
vaadatud: 12094

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.11.2011 18:51:02   pealkiri: Kommenteerimine: HannesN
thumbs_up.gif posti teel diil
  teema: Kommenteerimine: puri
lilander

vastuseid: 2
vaadatud: 995

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.11.2011 22:23:50   pealkiri: Kommenteerimine: puri
Ostis ketta, kõik toimis.
  teema: Kommenteerimine: andrez3d
lilander

vastuseid: 96
vaadatud: 31119

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.10.2011 13:10:04   pealkiri: Kommenteerimine: andrez3d
müüsin tehnikat, kiire ja korralik diil thumbs_up.gif
  teema: Laptopi riistvara kokkusobivus
lilander

vastuseid: 1
vaadatud: 885

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 05.09.2011 12:42:02   pealkiri: Laptopi riistvara kokkusobivus
Tekkis kaks küsimust.

Esiteks kas Intel PRO/Wireless 2200BG 802.11b/g ja HP Omnibook xt 6050 ühilduvad ikka? Originaalis tuli see läpakas vist ainult ju B mitte b/g välja, aga kas see mõjuta ...
  teema: Kommenteerimine: Draaxz
lilander

vastuseid: 50
vaadatud: 9738

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.08.2011 14:10:51   pealkiri: Kommenteerimine: Draaxz
Laptopi ekraan vahetas muretult omanikku thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: riho888
lilander

vastuseid: 43
vaadatud: 12578

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.08.2011 17:16:30   pealkiri: Kommenteerimine: riho888
diil thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: un3v3n
lilander

vastuseid: 343
vaadatud: 69283

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.08.2011 16:24:38   pealkiri: Kommenteerimine: un3v3n
Ostsin mõistliku hinnaga korraliku läptopi. thumbs_up.gif
  teema: Laptopi videokaart tekitab triipe
lilander

vastuseid: 5
vaadatud: 2026

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 21.03.2011 01:35:40   pealkiri: Laptopi videokaart tekitab triipe
Keegi muidu Tartus ainult video vastava aparaadiga sooviks kuumutada, enne kui kogu plaadi ahju panen icon_rolleyes.gif ?
beer_yum.gif beer_yum.gif
  teema: Laptopi videokaart tekitab triipe
lilander

vastuseid: 5
vaadatud: 2026

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 15.03.2011 23:56:25   pealkiri: Laptopi videokaart tekitab triipe
http://hardforum.com/showthread.php?t=1421792
proovitud läpakal , mis ei võtnud piltigi ette
nüüd lappar.gif töötab

Olen kuulnud sellest kll, aga pole süvenenud, mis see küpsetamine siis ...
  teema: Laptopi videokaart tekitab triipe
lilander

vastuseid: 5
vaadatud: 2026

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 15.03.2011 18:35:44   pealkiri: Laptopi videokaart tekitab triipe
Videokaardiks radeon x700, laptopiks desknote b600 wide ehk siis ecs läpakas.

Probleem: ekraanil sellised säbrutavad umbes 4cm laiad triibud vahelduvad sama laiade korras pildiga ülevalt alla.. ...
  teema: Desknote B600 driverid (Ecs G610p)
lilander

vastuseid: 1
vaadatud: 2551

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 11.02.2011 02:30:55   pealkiri: Desknote B600 driverid (Ecs G610p)
ehk kellelgi leidub tolle laptopiga kaasas olnud plaati ja saaks kuhugi kogu kama üles lasta.

thumbs_up.gif
  teema: ERR avas portaali www.valijakompass.ee (lisatud küsitlus)
lilander

vastuseid: 66
vaadatud: 17694

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 25.01.2011 20:43:27   pealkiri: ERR avas portaali www.valijakompass.ee (lisatud küsitlus)
Minu puhul läks küll see tulemus totaalselt mööda icon_rolleyes.gif Selle järgi peaksin valima kas kristlikud demokraadid või rohelised, kelle suured lubadused on minu jaoks uskumatult jaburad.

Aga s ...
  teema: Kommenteerimine: plekkpurk
lilander

vastuseid: 7
vaadatud: 3500

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.12.2010 00:36:18   pealkiri: Kommenteerimine: plekkpurk
Ostsin videokaardi ja kõik toimib nagu peab thumbs_up.gif
  teema: Remondi- ja ehitusteema
lilander

vastuseid: 14583
vaadatud: 3176148

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 29.11.2010 01:42:26   pealkiri: Remondi- ja ehitusteema
Kas selles teemas tohib küsida ehitusprügi saatuse kohta või saab bänni icon_rolleyes.gif

aukude/ teede täiteks kui vähegi võimalik. Pisike autokärutäis katusekive ja puidutükke 500.- icon_rolleyes.gif
  teema: Kommenteerimine: omgwtf
lilander

vastuseid: 154
vaadatud: 50288

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.11.2010 22:16:33   pealkiri: Kommenteerimine: omgwtf
aitas kiirelt ühe kaabliga thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: aix17
lilander

vastuseid: 415
vaadatud: 108410

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.11.2010 22:15:54   pealkiri: Kommenteerimine: aix17
aitas kiirelt ühe kaabliga thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Yks
lilander

vastuseid: 32
vaadatud: 13116

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.11.2010 20:53:50   pealkiri: Kommenteerimine: Yks
Sai kast soetatud ja kõik toimib nagu lubatud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: chiff
lilander

vastuseid: 93
vaadatud: 23118

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.11.2010 01:10:11   pealkiri: Kommenteerimine: chiff
Posti teel diil tehtud thumbs_up.gif
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
lilander

vastuseid: 23208
vaadatud: 5771583

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 07.11.2010 00:40:59   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
  teema: Kommenteerimine: sindonen
lilander

vastuseid: 487
vaadatud: 135130

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.11.2010 13:08:31   pealkiri: Kommenteerimine: sindonen
Vahendas kiirelt vajaliku kraamini thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Mardex
lilander

vastuseid: 408
vaadatud: 63331

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.10.2010 00:43:38   pealkiri: Kommenteerimine: Mardex
sain soodsalt ühe toite thumbs_up.gif
  teema: TV-seriaalide teema NB! Kasutage vastamisel vajadusel spoilertage!
lilander

vastuseid: 12390
vaadatud: 2235802

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 16.10.2010 22:40:35   pealkiri: TV-seriaalide teema NB! Kasutage vastamisel vajadusel spoilertage!
HIMYM
Lausa Halb ju?! icon_neutral.gif
Viimasel ajal ja eriti viimase 6.4 osaga jäin vaatama,et marsahalli ja lilly osad ülepingutautd jamad, robini osa tüütavalt sama, ted lihtsalt natukene igav.
Ainu ...
  teema: Desktopi Screenshotid II
lilander

vastuseid: 4129
vaadatud: 1157334

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 16.10.2010 22:00:40   pealkiri: Desktopi Screenshotid II
, Paluks täpsemat kirjeldus kogu desktopil sisalduva kohta (mis progr/skin jne) icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
  teema: Remondi- ja ehitusteema
lilander

vastuseid: 14583
vaadatud: 3176148

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 18.09.2010 11:56:22   pealkiri: Remondi- ja ehitusteema
Topelt välisuks thumbs_up.gif Omal korteris on. Samuti esimene korrus ja liikumist omajagu. Päeval õnneks ei häiri, kuid öösiti saab teise ukse ka aeg- ajalt kinni panna ja siis toimib päris hästi.
Ei ...
  teema: Toidu ja (mittealkohoolse) joogi teema
lilander

vastuseid: 27104
vaadatud: 3189583

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 15.08.2010 16:14:46   pealkiri: Toidu ja (mittealkohoolse) joogi teema
Paar päeva nälgimist ning saunas käimist ja saaksin kah 17 kätte, aga ennast küll eriti kondisena ei tunne icon_rolleyes.gif Praegu 18 koma midagi ilmselt..

söön kõike mis tahan, aga pikad päevad eh ...
  teema: Remondi- ja ehitusteema
lilander

vastuseid: 14583
vaadatud: 3176148

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 07.08.2010 21:23:33   pealkiri: Remondi- ja ehitusteema
, just sellepärast tasubki hiljem lasta mõnel kvaliteetsema pleki pakkujal uus hind teha thumbs_up.gif
  teema: Remondi- ja ehitusteema
lilander

vastuseid: 14583
vaadatud: 3176148

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 07.08.2010 19:42:19   pealkiri: Remondi- ja ehitusteema
Oskab keegi rääkida valtsplekk katustele harja ja äreplekkidest. Need tuleb kuskilt Mõõdu järgi tellida ? keegi ehk oskab hinnaklassi ja mõnda linki visata kust sellist teenust saada võiks.
...
  teema: Teie tehtud kunst
lilander

vastuseid: 3247
vaadatud: 714620

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 29.07.2010 23:42:48   pealkiri: Teie tehtud kunst
Kahjuks ei suutnud oma ideed paberile/ekraanile kuvada, seega paluks siinselt rahvalt veidi abi.
Plaanin kolme A2 suuruses plakateid seinale, millest kaks peaksid olema typography stiilis must/valge ...
 
mine lehele 1, 2, 3  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.