Avaleht
otsing leidis 2000 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 38, 39, 40  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: NVidia Shield arutelu
lightbluefox

vastuseid: 374
vaadatud: 145072

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 26.05.2026 12:49:01   pealkiri: NVidia Shield arutelu
Chromecast 4k pulk telekasse või Xiaomi pulk toimivad ju ka, ei ole eraldi suur karp kuskil. Shield pro on tänaseni väga hea seade, aga paljalt Telia jaoks veidi overkill, mul on seal paigaldatud k ...
  teema: Linux vs Windows
lightbluefox

vastuseid: 4717
vaadatud: 859635

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 26.05.2026 12:35:10   pealkiri: Linux vs Windows
, Recall on rohkem hirmusõna kui päris mure, esiteks on vaja sul Copilot+ PC-d, millel on AI kiibiga prosed, teiseks, isegi kui sul on see masin, ka seal on see recall opt-in.

Kui sul on mingi te ...
  teema: iPhone
lightbluefox

vastuseid: 22002
vaadatud: 4743800

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 24.05.2026 19:36:52   pealkiri: iPhone
"The 80% Limit charging feature is only available on iPhone 15 models and newer." Miks? Sest fck you, osta uuem telefon.
  teema: Google hakkab kõiki su üleslaetud pilte skaneerima
lightbluefox

vastuseid: 45
vaadatud: 4081

sõnumfoorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR...   postitatud: 29.04.2026 12:44:33   pealkiri: Google hakkab kõiki su üleslaetud pilte skaneerima
Kõik agaralt kommenteerivad, aga kõige olulisemat välja ei too - too clickbait pealkirjas välja toodud funktsioon on "opt-in", ehk vaikimisi ei muutu midagi ja midagi ei genereerita kui sa just ni ...
  teema: Samsungi uus Galaxy S26 seeria teeb 20% kõvemat müüki kui eelmise aasta mudel
lightbluefox

vastuseid: 13
vaadatud: 2436

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 21.03.2026 12:30:51   pealkiri: Samsungi uus Galaxy S26 seeria teeb 20% kõvemat müüki kui eelmise aasta mudel
Olen endiselt oma Galaxy S23 Ultra otsas, kuna uutel pole enam 10x optilist zoomi. AI mind ei huvita.
Samsung - too see zoom palun tagasi ja ostan uue mudeli. thumbs_up.gif

Samsungi maagia, ei saa öelda et ...
  teema: Windows 12 arutelu
lightbluefox

vastuseid: 48
vaadatud: 21541

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 04.03.2026 15:46:00   pealkiri: Windows 12 arutelu
"Unfortunately, the upgrade requires NPU processors, which will lock out millions from getting into the new ecosystem."


Unfortunately võiks sealt küll maha võtta icon_lol.gif Aga see oli teada, et ...
  teema: iPhone
lightbluefox

vastuseid: 22002
vaadatud: 4743800

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 04.03.2026 14:49:08   pealkiri: iPhone
Tavaline iPhone 16 oleks parem valik.
  teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
lightbluefox

vastuseid: 9935
vaadatud: 2784955

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 03.03.2026 20:31:32   pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
, lisaks veel ostad kommunistliku Hiina telefoni 1000 euro eest, nende hinnad sulavad nagu või, järelturul pole ka Samsungi või Apple moodi lootust raha tagasi saada.
  teema: iPhone
lightbluefox

vastuseid: 22002
vaadatud: 4743800

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 19.02.2026 22:22:12   pealkiri: iPhone
, mitmed maandavad seda "riski" nii, et kui palk laekub (või noh, ausalt öeldes, neile pigem puudetoetus icon_biggrin.gif) siis on kohe järgmine kanne see sulas välja võtta. Hädapäraseid makseid korraldavad ...
  teema: Elisa ja Telia sõnul võib mobiilioperaatori ülikiire vahetus tekitada segadust
lightbluefox

vastuseid: 69
vaadatud: 5896

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 25.01.2026 19:55:09   pealkiri: Elisa ja Telia sõnul võib mobiilioperaatori ülikiire vahetus tekitada segadust
Kohapealt võib ka häid pakkumisi saada, läksin Tele2 esindusse plaaniga 6 numbrit neile viia, oleks üle õhu netti ka vaja, aga ei tahaks kallis üleõhu ruuterit võtta, tädi andis kapist 4G ruu ...
  teema: Konsoolid vs PC
lightbluefox

vastuseid: 6482
vaadatud: 855115

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 25.01.2026 14:01:42   pealkiri: Konsoolid vs PC
Subscriptioniga mängimine võib olla hea mõte alguses, kui sa oled platvormile uus ja tahad palju proovida, katsetada, leida oma žanr ja huvipakkuvad tiitlid. Lisaks on kasuks, kui seal leiduv on s ...
  teema: Konsoolid vs PC
lightbluefox

vastuseid: 6482
vaadatud: 855115

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 23.01.2026 14:23:46   pealkiri: Konsoolid vs PC
Masin mis jõudluse poolest oli nõrk juba reliisil, aga tarkvara ja vormi tõttu lööb endiselt väga edukalt läbi...
Aga hind on ka ainult €470.

Wtf ainult 470? Esimene gen maksis mingi 300 ...
  teema: Konsoolid vs PC
lightbluefox

vastuseid: 6482
vaadatud: 855115

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 21.01.2026 13:22:23   pealkiri: Konsoolid vs PC
Ega praeguse valguses ei olegi ju võimalik mingit uut põlvkonda turule tuua, praegusedki on kallid, mis siis veel uus põlvkond maksaks?! PS division saab proovida PS4 servereid suretada, et inimesi ...
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
lightbluefox

vastuseid: 4858
vaadatud: 1458601

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 20.01.2026 15:53:15   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Kas Eesti rahakaarte on üldse keegi näinud müügil? Rahakaartide point on allahindlused, nt Kaardi väärtus on 20€, aga osta saad 18ga, lisaks ei pea oma kaardiandmeid jagama.
  teema: Amazon
lightbluefox

vastuseid: 1649
vaadatud: 633837

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 16.01.2026 21:05:08   pealkiri: Amazon
, Kaup24 on Eesti Amazon, lihtsalt neil pole sellist ladu võtta ja see annab tunda.
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
lightbluefox

vastuseid: 4858
vaadatud: 1458601

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 16.01.2026 00:01:45   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Proovisin uut kontot luua ja seal on küll Eesti, Läti ja Leedu puudu.
  teema: Amazon
lightbluefox

vastuseid: 1649
vaadatud: 633837

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 15.01.2026 14:37:00   pealkiri: Amazon
Kurb on see, et nad muudavad ka Eesti poodidest tellimise mõttetuks. Miks ma peaksin tellima Kaup24 kaudu, mis omakorda tarnib kuskilt Läti laost mulle mingit asja 10 päeva, kui saaksin selle sisul ...
  teema: Konsoolid vs PC
lightbluefox

vastuseid: 6482
vaadatud: 855115

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 14.01.2026 11:54:17   pealkiri: Konsoolid vs PC
Kas kõik arvutimängud juba tänapäeval raua põhjal ise graafikaseadeid ei vali ei vali?
Aga endiselt võib olla inimesi, kes tahavad 4k 60 fps asemel jooksutada midagi 1080p low, et palju fpsi sa ...
  teema: Windows 11
lightbluefox

vastuseid: 4791
vaadatud: 800955

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 13.01.2026 16:01:29   pealkiri: Windows 11
Kui tahate oma igapäevast doosi kollast meediat, saab taskbari ilmanupu alt widget "discover" alt seda kuhjaga.
  teema: Telia avas 5G-võrgu kõigile oma mobiiliklientidele
lightbluefox

vastuseid: 8
vaadatud: 2507

sõnumfoorum: Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink)   postitatud: 12.01.2026 23:59:45   pealkiri: Telia avas 5G-võrgu kõigile oma mobiiliklientidele
See 5G ei anna midagi ka juurde, akut ehk võtab rohkem.
  teema: Konsoolid vs PC
lightbluefox

vastuseid: 6482
vaadatud: 855115

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 12.01.2026 12:56:24   pealkiri: Konsoolid vs PC
Eelnev kommentaar oli vaid suure juurdehindluse suunal, ehk vaid tõsistele Gabecube fännidele tundub, see hea mõte, teistel kuhugi joosta selle ostuga küll mõtet pole.
  teema: Konsoolid vs PC
lightbluefox

vastuseid: 6482
vaadatud: 855115

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 12.01.2026 00:13:07   pealkiri: Konsoolid vs PC
Pole üldse kindel, et neile selline tormijooks on. Mida sa saaksid selle masinaga siis mängida, mida ühegi teise rauaga ei saa? Suured nimed Xbox ja PS saavad midagi veel lauale tuua, et osad tunne ...
  teema: Konsoolid vs PC
lightbluefox

vastuseid: 6482
vaadatud: 855115

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 09.01.2026 12:41:32   pealkiri: Konsoolid vs PC
Eks see fotorealism juba ka eeldab reaalset füüsikat, ei kõnni ringi ju staatilises pildis, ehk see füüsika peab taustal jooksma, mängud mis sellist lammutamist rohkem pakuvad on ikka väga piir ...
  teema: Konsoolid vs PC
lightbluefox

vastuseid: 6482
vaadatud: 855115

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 08.01.2026 22:54:52   pealkiri: Konsoolid vs PC

Kunagi mingi artikkel rääkis et 16k on silmale eritamatu, aga mulle tundub ,et siis lähed luubiga otsima pixleid ja praktilises mõttes tegelt 8k on ilmselt juba piisavalt veeneb enamikes stsenaa ...
  teema: Konsoolid vs PC
lightbluefox

vastuseid: 6482
vaadatud: 855115

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 08.01.2026 13:46:00   pealkiri: Konsoolid vs PC
Millal me räägiks päris fotorealismist mängudes? 4k ja 8k on puhas marketing, päriselu detailide jaoks on fullhd juba piisav, aga kahjuks lisanduksid sellised "optionsid" mille linnukesed enamik ...
  teema: Konsoolid vs PC
lightbluefox

vastuseid: 6482
vaadatud: 855115

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 06.01.2026 11:22:14   pealkiri: Konsoolid vs PC
Ilmselt mitte ka niipea, kui kõigil maailmas oleks kodus valguskaabel ja palju raha, tasuks neil sinna suunas mõtlema ehk hakata.
  teema: Arvuteid ja nutiseadmed ootab juba lähiajal ees korralik hinnahüpe
lightbluefox

vastuseid: 141
vaadatud: 14640

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 04.01.2026 23:33:26   pealkiri: Arvuteid ja nutiseadmed ootab juba lähiajal ees korralik hinnahüpe
, läheb väga offtopicuks siin, aga ma ostsin itx arvuti asemel lihtsalt Nvidia Shield Pro, sinna saab üle USB panna kettaid palju kulub. Meediat mängib plex. Töötab ülihästi ja palju lihtsam k ...
  teema: Arvuteid ja nutiseadmed ootab juba lähiajal ees korralik hinnahüpe
lightbluefox

vastuseid: 141
vaadatud: 14640

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 04.01.2026 18:29:40   pealkiri: Arvuteid ja nutiseadmed ootab juba lähiajal ees korralik hinnahüpe
Huvitav, kas siis HV kasutatud sülerite hinnad hakkavad ka kerkima icon_biggrin.gif. Varsti vaatame suud vesistades 8250u prosega thinkusid 32gb rammiga - kui vaid rahakott peale hakkaks icon_biggrin.gif
  teema: iPhone
lightbluefox

vastuseid: 22002
vaadatud: 4743800

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 03.01.2026 10:55:16   pealkiri: iPhone
Kasuks ei tule ka tõsiasi, et rakendused ja süsteem on iOSil suuremad kui Androidil.
  teema: iPhone
lightbluefox

vastuseid: 22002
vaadatud: 4743800

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 02.01.2026 15:32:43   pealkiri: iPhone
Mul ka 64gb i12 peal viimane iOS ja tark tegu see igastahes polnud 😀.
Arvestades, et masin tahab ka vaba ruumi, et aeglaseks ei muutuks siis ehk mõned pildid ja videod, mõni mäng ja ongi maht o ...
  teema: iPhone
lightbluefox

vastuseid: 22002
vaadatud: 4743800

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 29.12.2025 12:17:35   pealkiri: iPhone
Ärge unustage, et on Watch Ultra seeria olemas, 2-3 päeva saab juba siis laadimata hakkama. peaks ka meestele sobima icon_biggrin.gif
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=OLJvJ4hDcNs[/youtube]
  teema: iPhone
lightbluefox

vastuseid: 22002
vaadatud: 4743800

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 29.12.2025 00:33:40   pealkiri: iPhone
Viimane kord iPhones helinafailil klõpsides oli küll lihtsalt valik, et sea helinaks, on võimalik lausa erinevatele inimestele erinevad helinad määrata nagu Androidis icon_rolleyes.gif iOS 26.3.
  teema: Konsoolid vs PC
lightbluefox

vastuseid: 6482
vaadatud: 855115

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 19.12.2025 23:18:56   pealkiri: Konsoolid vs PC
Janis vist ei ole kursis, et kui on tasuta mäng, siis klikk brauseris sellele, et see su "librarysse" lisada, ei tähenda kohe hoardimist. Hoardimine ehk oleks kui sa laeks iga viimase kui mängu all ...
  teema: MacBook Pro
lightbluefox

vastuseid: 2092
vaadatud: 675605

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 15.12.2025 22:23:54   pealkiri: MacBook Pro
, mul sama hiir, panin Linearmouse peale, scrolling mode by lines ja täitsa kasutatav.
  teema: Konsoolid vs PC
lightbluefox

vastuseid: 6482
vaadatud: 855115

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 10.12.2025 11:58:25   pealkiri: Konsoolid vs PC
Lastele suunatud mängudel võiks olla kuskil nupp, millega need micro transaktsioonid ära keelata või mitte kuvada. See on ikka jube, vanasti läksid poodi, et sealt leida mäng, nüüd lähed män ...
  teema: SSD versus HDD
lightbluefox

vastuseid: 13298
vaadatud: 2419156

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 05.12.2025 15:22:45   pealkiri: SSD versus HDD
,Põhja-Koreas, Venemaal, Hiinas ja Valgevenes ei mässata väga tõesti, sest kui küsida kuidas neil tuju on, siis on vastus "Can`t really complain icon_smile.gif icon_smile.gif "
  teema: Konsoolid vs PC
lightbluefox

vastuseid: 6482
vaadatud: 855115

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 05.12.2025 10:56:12   pealkiri: Konsoolid vs PC
Siin ei tasu alahinnata ka "vanadust", vananedes kaob soov midagi graindida, üldse on kannatust vähem mingi mängusisese mõttetuse jaoks.
Kui meile tundub, et noorusaeg olid kõik mängud bängeri ...
  teema: Konsoolid vs PC
lightbluefox

vastuseid: 6482
vaadatud: 855115

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 01.12.2025 21:47:11   pealkiri: Konsoolid vs PC
, kerge vahe on selles, et Playstationi kasutatud meediaga hangeldamist reklaamis lausa Sony ise, kontodega äritsemine on aga selgelt keelatud kõigil platvormidel ja see pole hall ala. icon_rolleyes.gif
  teema: Windows 11
lightbluefox

vastuseid: 4791
vaadatud: 800955

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 29.11.2025 23:47:46   pealkiri: Windows 11
, töötab hästi? Isiklikult kasutaks hea meelega edasi Win 10, kui see poleks juba ajalugu, võrgukettaid puudutav, otsingud jne on aeglased, arvuti lausa hangub. Prose on Ryzen 4650U ja mälu on 32 ...
  teema: Konsoolid vs PC
lightbluefox

vastuseid: 6482
vaadatud: 855115

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 28.11.2025 11:52:35   pealkiri: Konsoolid vs PC
See ring of fire teema oli algusmudelite asi mis ära parandati ja ikkagi ei saa aru miks on vägisi vaja kõike läbi PC ajada. Kuigi konsooliraud on selleks loodud ja kõik on valmis, See et saab, e ...
  teema: Konsoolid vs PC
lightbluefox

vastuseid: 6482
vaadatud: 855115

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 28.11.2025 10:15:36   pealkiri: Konsoolid vs PC
, ma pigem mõtlesin PCst veel kaugemale minna, kahjuks praegu on ajapuudus, aga pigem tekitaks huvi just hoopis PS3 või Xbox 360. Mängud maksavad viieka, valik on suur ja neid saab kohe mängida ku ...
  teema: Konsoolid vs PC
lightbluefox

vastuseid: 6482
vaadatud: 855115

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 27.11.2025 22:33:12   pealkiri: Konsoolid vs PC
, PC ei ole vaikimisi kohandatud diivanikastiks, Steam machine üritab seda veidi muuta, eks ole näha kuidas neil läheb.
Mängude kohapealt, mul ei ole terve PS mängukogu läbi mängitud ja pole ...
  teema: Konsoolid vs PC
lightbluefox

vastuseid: 6482
vaadatud: 855115

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 27.11.2025 19:02:29   pealkiri: Konsoolid vs PC
Võtaks siis teema kokku, et nii konsoolidel kui PC-l on nii plusse kui miinuseid? icon_lol.gif
Isiklikult olles mõlemaga tegelenud, on minu eelistus nüüd konsool, kasutatud mängude jahtimine ja diili ...
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
lightbluefox

vastuseid: 4858
vaadatud: 1458601

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 24.11.2025 15:16:58   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Kahtlaselt odav, ma arvan, et seda mängu on siis piisavalt kaua oodatud, et ka 100€ eest ostetakse see ilma pikema mõttepausita. Kui isegi mingi Indiana Jones oli üle 100 kui tuli, miks peaks GTA ...
  teema: [XSX] Xbox Series X
lightbluefox

vastuseid: 1555
vaadatud: 424992

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 02.10.2025 15:41:23   pealkiri: [XSX] Xbox Series X
Ja see on neile kasulik kuidas? icon_rolleyes.gif Isiklikult olen üritanud enda jaoks mõtestada seda kuutasulist teenust- see on nagu Spotify, sa ei pea kuulama nende kogu fonoteeki, et asjal oleks point, aga ...
  teema: iPhone
lightbluefox

vastuseid: 22002
vaadatud: 4743800

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 22.09.2025 14:18:57   pealkiri: iPhone
, olen kasutanud Garmini kella Applega. Jah, kellalt vastata ei saa nagu androidiga, aga see pole minu arust eriline tehingumurdja.

Pigem ma vaatan, et mul on kolakastis iPhone 12, millel viimane i ...
  teema: Garmin tutvustas oma esimest inReach satelliit- ja mobiilsidega nutikella fēnix 8 Pro
lightbluefox

vastuseid: 4
vaadatud: 1939

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 12.09.2025 18:10:11   pealkiri: Garmin tutvustas oma esimest inReach satelliit- ja mobiilsidega nutikella fēnix 8 Pro
Pigem ikka spordikell kui nutikell, nt Apple watchiga võrreldes on viimane ikka selgelt nuti, Garminil nö nutikaid asju ikka vähe.
Garmin on oma tooteid hästi positsioneerinud, mulle meeldis ühe ...
  teema: iPhone
lightbluefox

vastuseid: 22002
vaadatud: 4743800

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 11.09.2025 12:05:37   pealkiri: iPhone
Kui relevantne see painutamine reaalselt on? Testiks hea küll, aga praktikas kasutu test, ei ole vajadust näinud ühtegi telefoni kahe käega pooleks keerata.
  teema: Miks just see ekraanitehnoloogia on teleka jaoks parim võimalik valik?
lightbluefox

vastuseid: 20
vaadatud: 5878

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 04.06.2025 16:46:34   pealkiri: Miks just see ekraanitehnoloogia on teleka jaoks parim võimalik valik?
ja OLED on OLED, 2012 või 2025, poes silm puhkab nende ekraanidel, aga hinnad on jätkuvalt midagi muud icon_biggrin.gif
Vähem kui 2000 euroga võid saada 98 tollise LCD, samas kui juba 55ne OLED on samas hinnas ...
  teema: Samsung Galaxy S24 seeria arutelu
lightbluefox

vastuseid: 157
vaadatud: 53178

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 29.05.2025 19:26:08   pealkiri: Samsung Galaxy S24 seeria arutelu
Hiljuti tuli uuendus mis asja lahenes, muidu oli tõesti väga veider, et telefon juba keset tööpäeva pildi tasku viskas, kui muidu ikka oli õhtulgi mõnuga jääki.
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 38, 39, 40  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.