|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Telia Mobiilne Internet |
lempzz
vastuseid: 5654
vaadatud: 1473594
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 24.06.2025 19:20:00 pealkiri: Telia Mobiilne Internet |
| Samsung S23+ Äri Edu 4G (või miski selline pakett) - 5G tarvis SIM kaardi vahetus. Proovitud helpdeskiga võrgu poolset reseti, SIMi pesa vahetust. Telos teine Telia eSIM oskab ja saab hakkama 5G-ga ... |
teema: Telia Mobiilne Internet |
lempzz
vastuseid: 5654
vaadatud: 1473594
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 22.06.2025 20:39:23 pealkiri: Telia Mobiilne Internet |
| Samsung S23+ Äri Edu 4G (või miski selline pakett) - 5G tarvis SIM kaardi vahetus. Proovitud helpdeskiga võrgu poolset reseti, SIMi pesa vahetust. Telos teine Telia eSIM oskab ja saab hakkama 5G-ga ... |
teema: TELE2 M-Internet |
lempzz
vastuseid: 5294
vaadatud: 1237654
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 11.05.2021 17:04:51 pealkiri: TELE2 M-Internet |
Miks sa seda zyxelit tahad? Võta parem B2368 õue või siis 3CA puhul B818 ja vajadusel välisantenn lisaks.
Kuna mul vanemate pool Zyxel katusel ja suht stabiilne net kaugelt mastilt. Se ... |
teema: TELE2 M-Internet |
lempzz
vastuseid: 5294
vaadatud: 1237654
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 10.05.2021 09:59:34 pealkiri: TELE2 M-Internet |
| Teab ehk keegi öelda, et kui rendin Teliast LTE7480 kas see hakkab Tele2 võrgus tööle? |
teema: Telia TV |
lempzz
vastuseid: 59365
vaadatud: 14173690
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 04.12.2018 08:18:08 pealkiri: Telia TV |
Minul igatahes telekaekraanil näitab, et eesti Lisakanalitel on see jõulusoodus peal ja vene Lisapaketil ei näita.
Iseteeninduses on vastupidi - vene lisakanalitel näitab et jõulusoodus on pea ... |
teema: Telia TV |
lempzz
vastuseid: 59365
vaadatud: 14173690
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 22.02.2018 15:37:29 pealkiri: Telia TV |
, vana menüü ei kao veel kuhugi, kaob vana nuti
Deem- tõmmati mindki sellega lohku, et läheb vanaNuti koos vana kasutajaliidesega kinni.
Kui olin üle läinud uuele nutiTVle ja uuele menüü ... |
teema: Telia Eesti |
lempzz
vastuseid: 9969
vaadatud: 2277677
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 03.09.2017 18:58:16 pealkiri: Telia Eesti |
| Radikaalne, kuid vist võimalik. Muuta ära sõnumikeskuse number. |
teema: Telia sulgeb sügisel vana nutiTV, kliendid viiakse üle uuele platvormile |
lempzz
vastuseid: 152
vaadatud: 62545
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 28.03.2017 18:53:33 pealkiri: Telia sulgeb sügisel vana nutiTV, kliendid viiakse üle uuele platvormile |
| Aga kas oleks mõeldav (kas just teostatav) et klient saaks seadete alt ise valida millist skinni UI-na kuvatakse? Mulle meeldiks selline kus vilesid vähem, nt poleks neid kanali logosid ja suuri sil ... |
teema: Telia sulgeb sügisel vana nutiTV, kliendid viiakse üle uuele platvormile |
lempzz
vastuseid: 152
vaadatud: 62545
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 27.03.2017 19:52:49 pealkiri: Telia sulgeb sügisel vana nutiTV, kliendid viiakse üle uuele platvormile |
Kas siis normaalselt TV enam vaadata ei tohigi? Peab hakkama noolemängu mängima? Millal üks vajutus ja millal kaks, millal pikalt ja millal lühidalt.....
Minu eas on stabiilsus edu alus...
Telia ... |
teema: Telia sulgeb sügisel vana nutiTV, kliendid viiakse üle uuele platvormile |
lempzz
vastuseid: 152
vaadatud: 62545
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 27.03.2017 19:19:46 pealkiri: Telia sulgeb sügisel vana nutiTV, kliendid viiakse üle uuele platvormile |
Kas siis normaalselt TV enam vaadata ei tohigi? Peab hakkama noolemängu mängima? Millal üks vajutus ja millal kaks, millal pikalt ja millal lühidalt.....
Minu eas on stabiilsus edu alus... |
teema: Telia sulgeb sügisel vana nutiTV, kliendid viiakse üle uuele platvormile |
lempzz
vastuseid: 152
vaadatud: 62545
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 27.03.2017 18:14:49 pealkiri: Telia sulgeb sügisel vana nutiTV, kliendid viiakse üle uuele platvormile |
| Keegi teadjam võiks selgitada- kas vana (ja toimiv) menüü jääb TV osas alles? |
teema: Telia TV |
lempzz
vastuseid: 59365
vaadatud: 14173690
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 29.04.2016 12:10:07 pealkiri: Telia TV |
Olen isegi kaalunud uuele TV-le üleminekut.
Üritasin seda harjutada prooviperioodil ja oma LG telekas. Kahjuks jah- see uue TV UI on liialt paljude viledega, mida ei oleks mulle vaja. Ja puldiga v ... |
teema: Telia TV |
lempzz
vastuseid: 59365
vaadatud: 14173690
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 28.04.2016 13:38:40 pealkiri: Telia TV |
Tere, Nimi
!
Täname Teid, et olete Telia televisiooniteenuse klient!
Soovime Teile alati pakkuda parimaid teenuseid. Seoses TV teenuse pakkumiseks vajalike kulude tõusuga ja Telia TV teenuste ... |
teema: Telia TV |
lempzz
vastuseid: 59365
vaadatud: 14173690
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 06.10.2014 12:55:43 pealkiri: Telia TV |
Mul samuti venitas pildi täisekraanile juhul, kui üleval-all juhtus must riba olema. Seetõttu näod pikad.
Samas- kui motorola menüüs näppisin erinevaid formaate, siis natuke oli asi ilus ja h ... |
teema: Kommenteerimine: mõttetu mees |
lempzz
vastuseid: 658
vaadatud: 117419
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.08.2014 09:16:34 pealkiri: Kommenteerimine: mõttetu mees |
| Ostsin juba teise telefoni soodsa hinnaga. Mõlemal korral kõik sujus. Soovitan |
teema: Telia Koduinternet |
lempzz
vastuseid: 23979
vaadatud: 5697806
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 12.12.2013 14:48:57 pealkiri: Telia Koduinternet |
Kae rõõmu- Tartu külje all Lohkvas 50 Mbps ühendus
http://www.speedtest.net/result/3160570753.png |
teema: Thomson TG585 wifit jagama |
lempzz
vastuseid: 6
vaadatud: 4228
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 02.11.2011 22:14:31 pealkiri: Thomson TG585 wifit jagama |
See 250 näib olevat lihtsalt DSL modem. Teda pole mõtet siia skeemi segada.
n.ö keeruline variant on see Pailapse oma jah. Mina endal seda tööle ei saanud ja eiriti ei viitsunud pingutada kah. ... |
teema: Thomson TG585 wifit jagama |
lempzz
vastuseid: 6
vaadatud: 4228
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 02.11.2011 07:50:30 pealkiri: Thomson TG585 wifit jagama |
selle ruuteri häda on, et tal puudub WAN pesa. seega ruuterina kasumine suht-koht keeruline.
Kui sissetulev kaabel tuleb kusagilt ruuterist, siis saad SpeedTouchi WiFi panna tööle lihtsalt intern ... |
teema: Telia Mobiilne Internet |
lempzz
vastuseid: 5654
vaadatud: 1473594
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 08.09.2011 07:12:47 pealkiri: Telia Mobiilne Internet |
Kes vahel kasutas EMT päevapiletit, siis teadke, et alates augusti keskpaigast puudub EMT päevapilet. Vägisi ajavad kliente minema  |
teema: Internetiga seoses probleem (Paneb pange koguaeg) |
lempzz
vastuseid: 4
vaadatud: 2206
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 10.08.2011 18:33:00 pealkiri: Re: Televõrk |
edit
Selline kiri siis selgituseks väljailmunud. Saatjaks televõrk
-----------------------------
Täna hommikul teostatud hooldustööd ei läinud kahjuks edukalt ja 10GbE võrgus võib siiski es ... |
teema: IT-Service OÜ |
lempzz
vastuseid: 50
vaadatud: 24800
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 19.07.2011 06:55:27 pealkiri: IT-Service OÜ |
Näib, et kätte on jõudnud suvi- avalikku IP aadressi ootan liitumisest saati (4 kuu läheb), kahte porti pole kolme nädalaga ära suunata jõutud.....
Egas midagi- äkki sügiseks saab.
Aga üh ... |
teema: VoIP üldteema |
lempzz
vastuseid: 16
vaadatud: 8051
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 01.06.2011 08:46:33 pealkiri: VoIP üldteema |
Tuima wifi AP-na asi pigem selles, et route puudu.
Näib nii jah. Aga muidu pakub VoIP teenust Elion. Kusagil oli conf kuidas sai 780-l 4 augu teha WANiks... |
teema: VoIP üldteema |
lempzz
vastuseid: 16
vaadatud: 8051
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 30.05.2011 11:56:22 pealkiri: VoIP üldteema |
Selline küsimus siis VoIP tööle saamise kohta.
Interneti ühenduseks kasutan it-service pakutavat ühendust. Signaali võtab vastu Ubiquiti seade. WiFi ala tekitajaks on SpeedTouch 780 WL (DHCP ki ... |
teema: sat-tv ja viasati komplekt |
lempzz
vastuseid: 6
vaadatud: 6849
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 28.03.2011 11:51:59 pealkiri: sat-tv ja viasati komplekt |
| sõnastasin veidi kehvasti end algul jah, soovisingi teada kas sati pealt tasuta kanaleid just selle komplektiga võimalik, lugesin mõne koha pealt et 75cm pann on väike, seepärast ka just küsisin ... |
teema: IT-Service OÜ |
lempzz
vastuseid: 50
vaadatud: 24800
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 15.02.2011 17:05:09 pealkiri: IT-Service OÜ |
Netti tahaks siis Tartumaale, Konguta valda. Praegu nett olemas küll, aga võrreldes Kerneli ja IT-service OÜ hindu siis kisub rohkem IT-service poole. Hetkel mul 0.5mb ja kuutasu 350 eeki.
kelle ... |
teema: Telia Mobiilne Internet |
lempzz
vastuseid: 5654
vaadatud: 1473594
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 09.07.2010 09:33:25 pealkiri: Telia Mobiilne Internet |
Hetkel kasutan EMT pakkumist, millega suve lõpuni kiirused ja mahud piiramatud. Seda, mis toob sügis, ei saa vist teada enne sügist. Ilmselt kõik sõltub konkurentidest.
Pakkumine siin http://w ... |
teema: Telia Mobiilne Internet |
lempzz
vastuseid: 5654
vaadatud: 1473594
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 08.07.2010 19:09:52 pealkiri: Telia Mobiilne Internet |
Muhu saarel hetkel seis selline. Asukoht Liivalt ca 1 km lõunasse
http://www.speedtest.net/result/873139369.png
modemiks Nokia C5
Pole paha  |
teema: Windows XP 64-bit ja ID-kaart |
lempzz
vastuseid: 24
vaadatud: 13705
|
foorum: Tarkvara postitatud: 13.01.2010 20:02:01 pealkiri: Windows XP 64-bit ja ID-kaart |
Kas 64-bit driverid on sellele Gemplusile üldse olemas?
Kui mitte, siis on see suht lootusetu üritus.
Variant on paigaldada kiipkaardilugeja, millel on 64-bit driveri toetus.
EDIT: riistvara dr ... |
teema: Windows XP 64-bit ja ID-kaart |
lempzz
vastuseid: 24
vaadatud: 13705
|
foorum: Tarkvara postitatud: 13.01.2010 19:57:23 pealkiri: Windows XP 64-bit ja ID-kaart |
Probleem on mul pigem selles, et ei mõista kuidagi XP 64-bit versioonile selgeks eha, et talle ID kaardi lugeja on ühendatud. Device manageri all on lugeja kollase küsimärgiga.
Äkki polegi ette ... |
teema: Windows XP 64-bit ja ID-kaart |
lempzz
vastuseid: 24
vaadatud: 13705
|
foorum: Tarkvara postitatud: 13.01.2010 19:37:11 pealkiri: Windows XP 64-bit ja ID-kaart |
Kas koosluse, kus op süsteemina kasutusel Windows XP 64-bit ja ID kaardi lugejana Gemplus 430, saaks kuidagi tööle? Olen juba eilsest saati maadelnud, kuid mitte mmm midagi.
kellelgi ideid? |
teema: Kommenteerimine: RagnarKahr |
lempzz
vastuseid: 263
vaadatud: 61759
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.01.2010 19:40:53 pealkiri: Kommenteerimine: RagnarKahr |
Ostsin mälud.
Igati väärt kraam ja asjalik mees |
teema: Kommenteerimine: Margus014 |
lempzz
vastuseid: 168
vaadatud: 56466
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.12.2009 12:44:50 pealkiri: Kommenteerimine: Margus014 |
Ostsin LEDid. Kõik toimis sujuvalt ja muretult.
Soovitan
 |
teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
lempzz
vastuseid: 2303
vaadatud: 956960
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 11.12.2009 14:37:08 pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
| Tegin oma Nokia 6300 firmware uuenduse. Ja uuenduse tulemusel kadunud Eesti keel. Nokia kodukas soovib pöörduda Nokia esindusse. Asub see ju Tallinnas. Äkki on olemas miskine keelefail, mille saaks ... |
teema: sati panni seadistamine päikese järgi |
lempzz
vastuseid: 9
vaadatud: 8002
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 26.11.2009 23:00:46 pealkiri: sati panni seadistamine päikese järgi |
Vaata siia http://www.dishpointer.com/
Sealt saad suuna paika nö maamärkide järgi. Hiljem, kui mingisugunegi signaal käes, saad juba teha peenhäälestuse |
teema: elioni kodulahendus, adsl modemi vahetusest |
lempzz
vastuseid: 8
vaadatud: 2464
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 23.09.2009 11:33:27 pealkiri: Re: Modemi andmed |
Sitecom Wireless Network Broadband Router 54g
Model No.:WL-161 v1 001
Serial No.:WL16191100011
MAC:000CF6557936
Modem on uus, ostetud K-Rautast.
Kindel, et see on modem? [url=http://www.sitec ... |
teema: Probleem wifi töölesaamisega |
lempzz
vastuseid: 3
vaadatud: 1149
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 24.07.2009 10:19:56 pealkiri: Probleem wifi töölesaamisega |
Eeldan, et sul on Speedtouchi ruuter siiski. Kui IE-ga ruuterile ligi ei pääse, siis proovi seda Firefoxiga.
Kui soovid, et WiFi seadmesse tuleks net sisse läbi WANi augu, siis pead seadistama oma ... |
teema: Kommenteerimine: von Wu |
lempzz
vastuseid: 900
vaadatud: 196611
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.05.2008 09:47:27 pealkiri: Kommenteerimine: von Wu |
| Tehing sujus nii nagu peab |
teema: Kommenteerimine: mcjuku |
lempzz
vastuseid: 19
vaadatud: 5306
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.05.2008 09:14:44 pealkiri: Re: Kommenteerimine: mcjuku |
| Hea ostja- soovitan soojalt. Kõik sujus muretult |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
lempzz
vastuseid: 23208
vaadatud: 5772095
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 24.03.2008 17:52:04 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Korjasin katuselt ära just sellise asja:
See ei ole poola rest. See sinu antenn tundub olevat http://www.oomipood.ee/index.php?t=k_ki&i=ANT-UHF30-KN ja peaks Zuumi vaatamiseks sobima igati. Te ... |
teema: Kummalised restardid |
lempzz
vastuseid: 6
vaadatud: 2041
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 01.03.2008 16:48:24 pealkiri: Kummalised restardid |
Ega kaart piixus pole
ei ole kaardil häda midagist- teises masinas töötab nagu loom.
Panin arvutisse sisse nvidia 6600 GT kaardi- näitab 3 seki desktopi ja siis resu.
Probleem la ... |
teema: Kummalised restardid |
lempzz
vastuseid: 6
vaadatud: 2041
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 01.03.2008 15:25:43 pealkiri: Kummalised restardid |
| mälud testitud teises masinas ja teise masina mälud praegu sees. Videokaardiga tehtud sama asi- töötab. nüüd veel emaplaat. Edit: nüüd asi restart natuke ettepoole nihkunud: XP installil kohas ... |
teema: Kummalised restardid |
lempzz
vastuseid: 6
vaadatud: 2041
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 01.03.2008 15:00:27 pealkiri: Kummalised restardid |
mälud testitud teises masinas ja teise masina mälud praegu sees. Videokaardiga tehtud sama asi- töötab. nüüd veel emaplaat
Edit: nüüd asi restart natuke ettepoole nihkunud: XP installil koh ... |
teema: Kummalised restardid |
lempzz
vastuseid: 6
vaadatud: 2041
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 29.02.2008 12:37:43 pealkiri: Kummalised restardid |
Arvuti selline:
Mobo: Asus P5K PRO
Mälu: A-DATA 2x1GB DDRII Over Clock Extreme Edition DDR2 800+
Video: Gigabyte ATI 3870
HDD: WD1600AAJS
Toide: 430W Thermaltake
CPU: E6750
Installisin Win ... |
teema: Kommenteerimine: rihard |
lempzz
vastuseid: 34
vaadatud: 15883
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.02.2008 23:04:09 pealkiri: Kommenteerimine: rihard |
| Kõik sujus tõrgeteta kui välja jätta minu ajapuudus. Soovitan |
teema: Kommenteerimine: SILX_2008 |
lempzz
vastuseid: 0
vaadatud: 648
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.02.2008 18:55:10 pealkiri: Kommenteerimine: SILX_2008 |
| Igati sõnapidaja mees. Äri sujus nagu õlitatult. |
teema: Kommenteerimine: TanelJ |
lempzz
vastuseid: 53
vaadatud: 26272
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.02.2008 22:35:28 pealkiri: Kommenteerimine: TanelJ |
Ostsin toiteka. Äri sujus tõrgeteta. Kaup tuli lubatud ajaks kohale ja oli korralikult pakitud.
Soovitan |
teema: Kommenteerimine: tuuker |
lempzz
vastuseid: 75
vaadatud: 26339
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.07.2007 22:59:19 pealkiri: Kommenteerimine: tuuker |
| Kõik toimus nii nagu kokku lepitud ja räägitud. |
teema: Kommenteerimine: digweed |
lempzz
vastuseid: 674
vaadatud: 190236
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.06.2007 20:28:23 pealkiri: Re: Kommenteerimine: digweed |
| Igati hästi läks tehing- minult raha temalt mälu. Julgen soovitada! |
teema: Kommenteerimine: muhelin |
lempzz
vastuseid: 210
vaadatud: 43310
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.02.2007 16:47:28 pealkiri: Kommenteerimine: muhelin |
| Ostsin emaplaadi ja kõik sujus muretult |
teema: Kommenteerimine: praetor |
lempzz
vastuseid: 219
vaadatud: 70545
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.02.2007 15:59:31 pealkiri: Re: Kommenteerimine: praetor |
| Müüsin wifi ruuteri. Tehing toimus muretult. Raha maksis nagu lubas. Igati soovitan |
| |