Avaleht
otsing leidis 109 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Telia Mobiilne Internet
lempzz

vastuseid: 5654
vaadatud: 1473594

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 24.06.2025 19:20:00   pealkiri: Telia Mobiilne Internet
Samsung S23+ Äri Edu 4G (või miski selline pakett) - 5G tarvis SIM kaardi vahetus. Proovitud helpdeskiga võrgu poolset reseti, SIMi pesa vahetust. Telos teine Telia eSIM oskab ja saab hakkama 5G-ga ...
  teema: Telia Mobiilne Internet
lempzz

vastuseid: 5654
vaadatud: 1473594

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 22.06.2025 20:39:23   pealkiri: Telia Mobiilne Internet
Samsung S23+ Äri Edu 4G (või miski selline pakett) - 5G tarvis SIM kaardi vahetus. Proovitud helpdeskiga võrgu poolset reseti, SIMi pesa vahetust. Telos teine Telia eSIM oskab ja saab hakkama 5G-ga ...
  teema: TELE2 M-Internet
lempzz

vastuseid: 5294
vaadatud: 1237654

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 11.05.2021 17:04:51   pealkiri: TELE2 M-Internet
Miks sa seda zyxelit tahad? icon_rolleyes.gif Võta parem B2368 õue või siis 3CA puhul B818 ja vajadusel välisantenn lisaks.

Kuna mul vanemate pool Zyxel katusel ja suht stabiilne net kaugelt mastilt. Se ...
  teema: TELE2 M-Internet
lempzz

vastuseid: 5294
vaadatud: 1237654

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 10.05.2021 09:59:34   pealkiri: TELE2 M-Internet
Teab ehk keegi öelda, et kui rendin Teliast LTE7480 kas see hakkab Tele2 võrgus tööle?
  teema: Telia TV
lempzz

vastuseid: 59365
vaadatud: 14173690

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 04.12.2018 08:18:08   pealkiri: Telia TV

Minul igatahes telekaekraanil näitab, et eesti Lisakanalitel on see jõulusoodus peal ja vene Lisapaketil ei näita.
Iseteeninduses on vastupidi - vene lisakanalitel näitab et jõulusoodus on pea ...
  teema: Telia TV
lempzz

vastuseid: 59365
vaadatud: 14173690

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 22.02.2018 15:37:29   pealkiri: Telia TV
, vana menüü ei kao veel kuhugi, kaob vana nuti

Deem- tõmmati mindki sellega lohku, et läheb vanaNuti koos vana kasutajaliidesega kinni.
Kui olin üle läinud uuele nutiTVle ja uuele menüü ...
  teema: Telia Eesti
lempzz

vastuseid: 9969
vaadatud: 2277677

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 03.09.2017 18:58:16   pealkiri: Telia Eesti
Radikaalne, kuid vist võimalik. Muuta ära sõnumikeskuse number.
  teema: Telia sulgeb sügisel vana nutiTV, kliendid viiakse üle uuele platvormile
lempzz

vastuseid: 152
vaadatud: 62545

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 28.03.2017 18:53:33   pealkiri: Telia sulgeb sügisel vana nutiTV, kliendid viiakse üle uuele platvormile
Aga kas oleks mõeldav (kas just teostatav) et klient saaks seadete alt ise valida millist skinni UI-na kuvatakse? Mulle meeldiks selline kus vilesid vähem, nt poleks neid kanali logosid ja suuri sil ...
  teema: Telia sulgeb sügisel vana nutiTV, kliendid viiakse üle uuele platvormile
lempzz

vastuseid: 152
vaadatud: 62545

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 27.03.2017 19:52:49   pealkiri: Telia sulgeb sügisel vana nutiTV, kliendid viiakse üle uuele platvormile
Kas siis normaalselt TV enam vaadata ei tohigi? Peab hakkama noolemängu mängima? Millal üks vajutus ja millal kaks, millal pikalt ja millal lühidalt.....
Minu eas on stabiilsus edu alus...
Telia ...
  teema: Telia sulgeb sügisel vana nutiTV, kliendid viiakse üle uuele platvormile
lempzz

vastuseid: 152
vaadatud: 62545

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 27.03.2017 19:19:46   pealkiri: Telia sulgeb sügisel vana nutiTV, kliendid viiakse üle uuele platvormile
Kas siis normaalselt TV enam vaadata ei tohigi? Peab hakkama noolemängu mängima? Millal üks vajutus ja millal kaks, millal pikalt ja millal lühidalt.....
Minu eas on stabiilsus edu alus...
  teema: Telia sulgeb sügisel vana nutiTV, kliendid viiakse üle uuele platvormile
lempzz

vastuseid: 152
vaadatud: 62545

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 27.03.2017 18:14:49   pealkiri: Telia sulgeb sügisel vana nutiTV, kliendid viiakse üle uuele platvormile
Keegi teadjam võiks selgitada- kas vana (ja toimiv) menüü jääb TV osas alles?
  teema: Telia TV
lempzz

vastuseid: 59365
vaadatud: 14173690

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 29.04.2016 12:10:07   pealkiri: Telia TV
Olen isegi kaalunud uuele TV-le üleminekut.
Üritasin seda harjutada prooviperioodil ja oma LG telekas. Kahjuks jah- see uue TV UI on liialt paljude viledega, mida ei oleks mulle vaja. Ja puldiga v ...
  teema: Telia TV
lempzz

vastuseid: 59365
vaadatud: 14173690

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 28.04.2016 13:38:40   pealkiri: Telia TV
Tere, Nimi
!
Täname Teid, et olete Telia televisiooniteenuse klient!

Soovime Teile alati pakkuda parimaid teenuseid. Seoses TV teenuse pakkumiseks vajalike kulude tõusuga ja Telia TV teenuste ...
  teema: Telia TV
lempzz

vastuseid: 59365
vaadatud: 14173690

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 06.10.2014 12:55:43   pealkiri: Telia TV
Mul samuti venitas pildi täisekraanile juhul, kui üleval-all juhtus must riba olema. Seetõttu näod pikad.
Samas- kui motorola menüüs näppisin erinevaid formaate, siis natuke oli asi ilus ja h ...
  teema: Kommenteerimine: mõttetu mees
lempzz

vastuseid: 658
vaadatud: 117419

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.08.2014 09:16:34   pealkiri: Kommenteerimine: mõttetu mees
Ostsin juba teise telefoni soodsa hinnaga. Mõlemal korral kõik sujus. Soovitan
  teema: Telia Koduinternet
lempzz

vastuseid: 23979
vaadatud: 5697806

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 12.12.2013 14:48:57   pealkiri: Telia Koduinternet
Kae rõõmu- Tartu külje all Lohkvas 50 Mbps ühendus

http://www.speedtest.net/result/3160570753.png
  teema: Thomson TG585 wifit jagama
lempzz

vastuseid: 6
vaadatud: 4228

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 02.11.2011 22:14:31   pealkiri: Thomson TG585 wifit jagama
See 250 näib olevat lihtsalt DSL modem. Teda pole mõtet siia skeemi segada.
n.ö keeruline variant on see Pailapse oma jah. Mina endal seda tööle ei saanud ja eiriti ei viitsunud pingutada kah. ...
  teema: Thomson TG585 wifit jagama
lempzz

vastuseid: 6
vaadatud: 4228

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 02.11.2011 07:50:30   pealkiri: Thomson TG585 wifit jagama
selle ruuteri häda on, et tal puudub WAN pesa. seega ruuterina kasumine suht-koht keeruline.
Kui sissetulev kaabel tuleb kusagilt ruuterist, siis saad SpeedTouchi WiFi panna tööle lihtsalt intern ...
  teema: Telia Mobiilne Internet
lempzz

vastuseid: 5654
vaadatud: 1473594

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 08.09.2011 07:12:47   pealkiri: Telia Mobiilne Internet
Kes vahel kasutas EMT päevapiletit, siis teadke, et alates augusti keskpaigast puudub EMT päevapilet. Vägisi ajavad kliente minema icon_evil.gif
  teema: Internetiga seoses probleem (Paneb pange koguaeg)
lempzz

vastuseid: 4
vaadatud: 2206

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 10.08.2011 18:33:00   pealkiri: Re: Televõrk
edit
Selline kiri siis selgituseks väljailmunud. Saatjaks televõrk
-----------------------------
Täna hommikul teostatud hooldustööd ei läinud kahjuks edukalt ja 10GbE võrgus võib siiski es ...
  teema: IT-Service OÜ
lempzz

vastuseid: 50
vaadatud: 24800

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 19.07.2011 06:55:27   pealkiri: IT-Service OÜ
Näib, et kätte on jõudnud suvi- avalikku IP aadressi ootan liitumisest saati (4 kuu läheb), kahte porti pole kolme nädalaga ära suunata jõutud.....
Egas midagi- äkki sügiseks saab.
Aga üh ...
  teema: VoIP üldteema
lempzz

vastuseid: 16
vaadatud: 8051

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 01.06.2011 08:46:33   pealkiri: VoIP üldteema
Tuima wifi AP-na asi pigem selles, et route puudu.

Näib nii jah. Aga muidu pakub VoIP teenust Elion. Kusagil oli conf kuidas sai 780-l 4 augu teha WANiks...
  teema: VoIP üldteema
lempzz

vastuseid: 16
vaadatud: 8051

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 30.05.2011 11:56:22   pealkiri: VoIP üldteema
Selline küsimus siis VoIP tööle saamise kohta.
Interneti ühenduseks kasutan it-service pakutavat ühendust. Signaali võtab vastu Ubiquiti seade. WiFi ala tekitajaks on SpeedTouch 780 WL (DHCP ki ...
  teema: sat-tv ja viasati komplekt
lempzz

vastuseid: 6
vaadatud: 6849

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 28.03.2011 11:51:59   pealkiri: sat-tv ja viasati komplekt
sõnastasin veidi kehvasti end algul jah, soovisingi teada kas sati pealt tasuta kanaleid just selle komplektiga võimalik, lugesin mõne koha pealt et 75cm pann on väike, seepärast ka just küsisin ...
  teema: IT-Service OÜ
lempzz

vastuseid: 50
vaadatud: 24800

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 15.02.2011 17:05:09   pealkiri: IT-Service OÜ
Netti tahaks siis Tartumaale, Konguta valda. Praegu nett olemas küll, aga võrreldes Kerneli ja IT-service OÜ hindu siis kisub rohkem IT-service poole. Hetkel mul 0.5mb ja kuutasu 350 eeki.

kelle ...
  teema: Telia Mobiilne Internet
lempzz

vastuseid: 5654
vaadatud: 1473594

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 09.07.2010 09:33:25   pealkiri: Telia Mobiilne Internet
Hetkel kasutan EMT pakkumist, millega suve lõpuni kiirused ja mahud piiramatud. Seda, mis toob sügis, ei saa vist teada enne sügist. Ilmselt kõik sõltub konkurentidest.

Pakkumine siin http://w ...
  teema: Telia Mobiilne Internet
lempzz

vastuseid: 5654
vaadatud: 1473594

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 08.07.2010 19:09:52   pealkiri: Telia Mobiilne Internet
Muhu saarel hetkel seis selline. Asukoht Liivalt ca 1 km lõunasse
http://www.speedtest.net/result/873139369.png
modemiks Nokia C5
Pole paha icon_wink.gif
  teema: Windows XP 64-bit ja ID-kaart
lempzz

vastuseid: 24
vaadatud: 13705

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 13.01.2010 20:02:01   pealkiri: Windows XP 64-bit ja ID-kaart
Kas 64-bit driverid on sellele Gemplusile üldse olemas?
Kui mitte, siis on see suht lootusetu üritus.
Variant on paigaldada kiipkaardilugeja, millel on 64-bit driveri toetus.

EDIT: riistvara dr ...
  teema: Windows XP 64-bit ja ID-kaart
lempzz

vastuseid: 24
vaadatud: 13705

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 13.01.2010 19:57:23   pealkiri: Windows XP 64-bit ja ID-kaart
Probleem on mul pigem selles, et ei mõista kuidagi XP 64-bit versioonile selgeks eha, et talle ID kaardi lugeja on ühendatud. Device manageri all on lugeja kollase küsimärgiga.
Äkki polegi ette ...
  teema: Windows XP 64-bit ja ID-kaart
lempzz

vastuseid: 24
vaadatud: 13705

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 13.01.2010 19:37:11   pealkiri: Windows XP 64-bit ja ID-kaart
Kas koosluse, kus op süsteemina kasutusel Windows XP 64-bit ja ID kaardi lugejana Gemplus 430, saaks kuidagi tööle? Olen juba eilsest saati maadelnud, kuid mitte mmm midagi.
kellelgi ideid?
  teema: Kommenteerimine: RagnarKahr
lempzz

vastuseid: 263
vaadatud: 61759

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.01.2010 19:40:53   pealkiri: Kommenteerimine: RagnarKahr
Ostsin mälud.
Igati väärt kraam ja asjalik mees
  teema: Kommenteerimine: Margus014
lempzz

vastuseid: 168
vaadatud: 56466

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.12.2009 12:44:50   pealkiri: Kommenteerimine: Margus014
Ostsin LEDid. Kõik toimis sujuvalt ja muretult.
Soovitan
thumbs_up.gif
  teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
lempzz

vastuseid: 2303
vaadatud: 956960

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 11.12.2009 14:37:08   pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
Tegin oma Nokia 6300 firmware uuenduse. Ja uuenduse tulemusel kadunud Eesti keel. Nokia kodukas soovib pöörduda Nokia esindusse. Asub see ju Tallinnas. Äkki on olemas miskine keelefail, mille saaks ...
  teema: sati panni seadistamine päikese järgi
lempzz

vastuseid: 9
vaadatud: 8002

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 26.11.2009 23:00:46   pealkiri: sati panni seadistamine päikese järgi
Vaata siia http://www.dishpointer.com/
Sealt saad suuna paika nö maamärkide järgi. Hiljem, kui mingisugunegi signaal käes, saad juba teha peenhäälestuse
  teema: elioni kodulahendus, adsl modemi vahetusest
lempzz

vastuseid: 8
vaadatud: 2464

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 23.09.2009 11:33:27   pealkiri: Re: Modemi andmed
Sitecom Wireless Network Broadband Router 54g
Model No.:WL-161 v1 001
Serial No.:WL16191100011
MAC:000CF6557936

Modem on uus, ostetud K-Rautast.

Kindel, et see on modem? [url=http://www.sitec ...
  teema: Probleem wifi töölesaamisega
lempzz

vastuseid: 3
vaadatud: 1149

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 24.07.2009 10:19:56   pealkiri: Probleem wifi töölesaamisega
Eeldan, et sul on Speedtouchi ruuter siiski. Kui IE-ga ruuterile ligi ei pääse, siis proovi seda Firefoxiga.
Kui soovid, et WiFi seadmesse tuleks net sisse läbi WANi augu, siis pead seadistama oma ...
  teema: Kommenteerimine: von Wu
lempzz

vastuseid: 900
vaadatud: 196611

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.05.2008 09:47:27   pealkiri: Kommenteerimine: von Wu
Tehing sujus nii nagu peab
  teema: Kommenteerimine: mcjuku
lempzz

vastuseid: 19
vaadatud: 5306

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.05.2008 09:14:44   pealkiri: Re: Kommenteerimine: mcjuku
Hea ostja- soovitan soojalt. Kõik sujus muretult
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
lempzz

vastuseid: 23208
vaadatud: 5772095

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 24.03.2008 17:52:04   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Korjasin katuselt ära just sellise asja:

See ei ole poola rest. See sinu antenn tundub olevat http://www.oomipood.ee/index.php?t=k_ki&i=ANT-UHF30-KN ja peaks Zuumi vaatamiseks sobima igati. Te ...
  teema: Kummalised restardid
lempzz

vastuseid: 6
vaadatud: 2041

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 01.03.2008 16:48:24   pealkiri: Kummalised restardid
Ega kaart piixus pole icon_question.gif


ei ole kaardil häda midagist- teises masinas töötab nagu loom.

Panin arvutisse sisse nvidia 6600 GT kaardi- näitab 3 seki desktopi ja siis resu.


Probleem la ...
  teema: Kummalised restardid
lempzz

vastuseid: 6
vaadatud: 2041

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 01.03.2008 15:25:43   pealkiri: Kummalised restardid
mälud testitud teises masinas ja teise masina mälud praegu sees. Videokaardiga tehtud sama asi- töötab. nüüd veel emaplaat. Edit: nüüd asi restart natuke ettepoole nihkunud: XP installil kohas ...
  teema: Kummalised restardid
lempzz

vastuseid: 6
vaadatud: 2041

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 01.03.2008 15:00:27   pealkiri: Kummalised restardid
mälud testitud teises masinas ja teise masina mälud praegu sees. Videokaardiga tehtud sama asi- töötab. nüüd veel emaplaat

Edit: nüüd asi restart natuke ettepoole nihkunud: XP installil koh ...
  teema: Kummalised restardid
lempzz

vastuseid: 6
vaadatud: 2041

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 29.02.2008 12:37:43   pealkiri: Kummalised restardid
Arvuti selline:
Mobo: Asus P5K PRO
Mälu: A-DATA 2x1GB DDRII Over Clock Extreme Edition DDR2 800+
Video: Gigabyte ATI 3870
HDD: WD1600AAJS
Toide: 430W Thermaltake
CPU: E6750

Installisin Win ...
  teema: Kommenteerimine: rihard
lempzz

vastuseid: 34
vaadatud: 15883

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.02.2008 23:04:09   pealkiri: Kommenteerimine: rihard
Kõik sujus tõrgeteta kui välja jätta minu ajapuudus. Soovitan
  teema: Kommenteerimine: SILX_2008
lempzz

vastuseid: 0
vaadatud: 648

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.02.2008 18:55:10   pealkiri: Kommenteerimine: SILX_2008
Igati sõnapidaja mees. Äri sujus nagu õlitatult.
  teema: Kommenteerimine: TanelJ
lempzz

vastuseid: 53
vaadatud: 26272

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.02.2008 22:35:28   pealkiri: Kommenteerimine: TanelJ
Ostsin toiteka. Äri sujus tõrgeteta. Kaup tuli lubatud ajaks kohale ja oli korralikult pakitud.

Soovitan
  teema: Kommenteerimine: tuuker
lempzz

vastuseid: 75
vaadatud: 26339

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.07.2007 22:59:19   pealkiri: Kommenteerimine: tuuker
Kõik toimus nii nagu kokku lepitud ja räägitud.
  teema: Kommenteerimine: digweed
lempzz

vastuseid: 674
vaadatud: 190236

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.06.2007 20:28:23   pealkiri: Re: Kommenteerimine: digweed
Igati hästi läks tehing- minult raha temalt mälu. Julgen soovitada!
  teema: Kommenteerimine: muhelin
lempzz

vastuseid: 210
vaadatud: 43310

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.02.2007 16:47:28   pealkiri: Kommenteerimine: muhelin
Ostsin emaplaadi ja kõik sujus muretult
  teema: Kommenteerimine: praetor
lempzz

vastuseid: 219
vaadatud: 70545

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.02.2007 15:59:31   pealkiri: Re: Kommenteerimine: praetor
Müüsin wifi ruuteri. Tehing toimus muretult. Raha maksis nagu lubas. Igati soovitan
 
mine lehele 1, 2, 3  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.