|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Telia Koduinternet |
lednE
vastuseid: 23979
vaadatud: 5702655
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 12.02.2018 19:27:10 pealkiri: Telia Koduinternet |
| Hurraa, Saue levi(pommi)augu arendus valmib 15.03.2018! |
teema: Telia Koduinternet |
lednE
vastuseid: 23979
vaadatud: 5702655
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 01.12.2017 16:54:00 pealkiri: Telia Koduinternet |
| Julgen arvata, et "arendust" millest Raiku ja Zoombox räägvad, näen ma oma kodu aknast. 31. augustiks sai paika elektrikilp. Kaevati-mässati-suundpuuriti. Pärast siluti plats ära ja külvati mur ... |
teema: Telia TV |
lednE
vastuseid: 59373
vaadatud: 14182130
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 22.05.2006 22:16:29 pealkiri: Telia TV |
Ma ei torise ja ei hala, ma küsin nende kogemuste kohta, kes juba kasutavad. :x
Mind teeb natuke ettevaatlikuks see, et kui mulle Elion'i uue digitv reklaami ukstest ja akendest sisse topitakse, o ... |
teema: Telia TV |
lednE
vastuseid: 59373
vaadatud: 14182130
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 18.04.2006 22:56:15 pealkiri: Telia TV |
,
Oleks vaja nüüd kuidagi omale scartist RCA teha, milliseid kaableid soovitate? Vaatasin tevalost, seal kõik Scart - RCA isaste otsikutega.
Tasuks äkki proovida seda? http://www.tevalo.e ... |
teema: Mälu kontaktide puhastamine kustukummiga. |
lednE
vastuseid: 5
vaadatud: 3623
|
foorum: Kasulikud näpunäited postitatud: 31.12.2005 17:09:36 pealkiri: Mälu kontaktide puhastamine kustukummiga. |
| Lihtne küll, aga kas ka ohutu? Teatvasti sisaldab (traditsiooniline) kumm mingis koguses väävlit ja see hakkab kontakti metalliga reageerima. Tulemuseks see, et tuleba aina uuesti nühkida. Kunagi ... |
teema: Pilt arvutist telekasse |
lednE
vastuseid: 11
vaadatud: 2981
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 13.09.2004 10:27:08 pealkiri: Pilt arvutist telekasse |
haigo,
It will accept any PAL or NTSC system video input and convert it into RGB output for any VGA monitor.
Display Xbox,GC and PS/PS2 games much better on PC monitor
Loomulikult vaatasin ja s ... |
teema: Uus ketas, jama |
lednE
vastuseid: 13
vaadatud: 2567
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 12.09.2004 22:55:01 pealkiri: Uus ketas, jama |
...paraku ennem garantiid käis veel kuskil mujal  |
teema: Pilt arvutist telekasse |
lednE
vastuseid: 11
vaadatud: 2981
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 12.09.2004 22:25:56 pealkiri: Pilt arvutist telekasse |
| Mis pidi see videosignaal arvutisse jõuab? Box on ju arvuti ja monitori vahel ja ega sa ei arva, et monitori kaabel õnnestub mõlemat pidi tööle panna? Nõutuks teeb muidugi need kolm rca-d. Kui n ... |
teema: termopasta?? |
lednE
vastuseid: 15
vaadatud: 3120
|
foorum: Protsessorid postitatud: 09.09.2004 07:55:39 pealkiri: termopasta?? |
| Arktilise hõbeda vennad soovitavad nii... http://www.arcticsilver.com/arctic_silver_instructions.htm |
teema: AIDAKE MUL ON KEYSPY ARVUTIS.. |
lednE
vastuseid: 8
vaadatud: 2517
|
foorum: Turvalisus postitatud: 29.03.2004 22:55:27 pealkiri: AIDAKE MUL ON KEYSPY ARVUTIS.. |
| Ega masinas pole juhuslikult faile, mille nimi sisaldab sõna hiir, windows või system32 kaustas? |
teema: 0 900 1000 Arvutiabi ... |
lednE
vastuseid: 40
vaadatud: 8501
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 19.01.2004 00:11:40 pealkiri: 0 900 1000 Arvutiabi ... |
hqs:
Meie motoks on aidata kõiki abivajajaid igal võimalikul moel, kuidas suudame....
..justnimelt, kuidas suudame.. Ja kui ikka raud koolend on, siis ju telefoni teel ei lapi ja peab kusagile ... |
teema: 0 900 1000 Arvutiabi ... |
lednE
vastuseid: 40
vaadatud: 8501
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 18.01.2004 23:39:11 pealkiri: 0 900 1000 Arvutiabi ... |
...oi lapsed lapsed. Meenutab kunagi mingit tõestisündind lugu, kus mingid vandid olid omale call-girli tellinud, et pidavat "kõike" tegema, ja see vaeseke ei osanudki malet mängida.
Mis aga jutu ... |
teema: Raidile windows? |
lednE
vastuseid: 2
vaadatud: 1205
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 13.01.2004 20:39:38 pealkiri: Raidile windows? |
| Kui windows on W2K või XP, siis päris setupi alguses küsib F6 klahvi, et saaks 3. partei SCSI või muid HDD kontrollereid külge haakida. Siis mingil hetkel kukub draiveritega floppyt nõudma ja pe ... |
teema: Proobleem bootimisel |
lednE
vastuseid: 6
vaadatud: 1550
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 13.01.2004 20:21:43 pealkiri: Proobleem bootimisel |
| WD-l on erinevad jumperite asetused juhuks, kui ketas on üksinda kaabli otsas või kui tal ka slavena keegi kõrval on. Uuri siit http://support.wdc.com/techinfo/general/jumpers.asp |
teema: Kas keegi teab midagi dvd-mängijate multiregionaalseks muutmisest? |
lednE
vastuseid: 4
vaadatud: 3069
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 11.01.2004 21:52:45 pealkiri: Kas keegi teab midagi dvd-mängijate multiregionaalseks muutmisest? |
| Igasugust standalone dvd-de regioonivabastusi leidub siin: http://www.regionfreedvd.net/ |
teema: Trendnetiga DDNS teenusest |
lednE
vastuseid: 5
vaadatud: 4429
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 16.03.2003 21:22:19 pealkiri: Trendnetiga DDNS teenusest |
See tähendab , et antud ruuteri taha ei saa kahele eraldi masinale erinevaid misiganes servereid samale pordile teha? Kas on loll küsimus, kui küsiksin, et kas on sellist seadet millega saaks?
A ... |
teema: digi 8 kaamerast video arvutisse |
lednE
vastuseid: 14
vaadatud: 3668
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 19.02.2003 22:18:06 pealkiri: digi 8 kaamerast video arvutisse |
See pole mitte Digital8 vaid Hi8. Seega analoogkaamera ja ainus võimalus tõesti kasutada eelpoolmainitud vahendeid.
Too mudel ei ole isegi mitte Hi8 vaid tavaline 8, kuid playerina näitab ka Hi8 ... |
teema: Palun aidake!!!Tv Out |
lednE
vastuseid: 15
vaadatud: 2912
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 17.01.2003 23:25:43 pealkiri: Re: Palun aidake!!!Tv Out |
ahh ja. üks asi veel.
kui panin tv oudi drivereid tuli kah text:''nVidia WDM video capiture (universal)!!
This device cannot start. (Code 10)
Click Troubleshoot to start the troubleshooter ... |
teema: riigiasutuse kodulehekülg: muidu normaalne, aga siiski... |
lednE
vastuseid: 35
vaadatud: 7038
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 13.01.2003 15:19:41 pealkiri: riigiasutuse kodulehekülg: muidu normaalne, aga siiski... |
kiire messenger ühte jm allasutuse naistöötajale:
Maali says:
on jah tobe...õige märkus.
Maali says:
umbes, et kas olete toetanud prostitutsiooni. eksju?!
siit järeldus, et jm tegelas ... |
teema: Optilistest hiirtest K-stiilis |
lednE
vastuseid: 27
vaadatud: 7400
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 07.01.2003 18:39:05 pealkiri: Re: Optilistest hiirtest K-stiilis |
...andke andex, ei leia nalja ülesse. Mis oleks siis põhiline argument optilisel hiirel, tavalise hiire vastu?
nii siis, et ka sinu arvates on logitechi hiir ja optiline hiir samad asjad t ... |
teema: Optilistest hiirtest K-stiilis |
lednE
vastuseid: 27
vaadatud: 7400
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 07.01.2003 16:43:14 pealkiri: Re: Optilistest hiirtest K-stiilis |
| Rock al Mare K-saluunist sai läbi käidud... seal ühele naisterahvale K-saluuni arvutimüüja (naisterahvas toozhe) seletast hiirtest... et need siin on tavalised hiired, rulliga, pahad, lähevad mu ... |
teema: Kas WWW-foorumit on vaja? |
lednE
vastuseid: 37
vaadatud: 6478
|
foorum: Parem HV postitatud: 04.01.2003 20:17:33 pealkiri: Kas WWW-foorumit on vaja? |
2. Veebitegemisfoorumeid võib internetis küll palju olla aga kui tekitada veel üks kohta, kus väga palju arvutihuvilisi niigi koos käib, saab sest kindlasti konkurentsivõimeline place. Plussik ... |
teema: Kas WWW-foorumit on vaja? |
lednE
vastuseid: 37
vaadatud: 6478
|
foorum: Parem HV postitatud: 03.01.2003 23:53:39 pealkiri: Kas WWW-foorumit on vaja? |
Nii... MIna panin .
...sest tekkis küsimus, kas lugupeetud HVF community on ennast muust ühiskonnast ära isoleerinud, et kuskil mujal enam lahtiste silmadega ringi vaadata ei suuda? Ma pole u ... |
teema: rca-st üleminek tavalisse antenniauku |
lednE
vastuseid: 8
vaadatud: 2808
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 20.12.2002 01:14:06 pealkiri: rca-st üleminek tavalisse antenniauku |
| Oot-oot, kui telekal ainult antenniauk ja videosisendit ei ole, siis ju vaja RF modulaatorit mis composite-videost teeks RF-i ehk raadiosageduse ehk paneks videosignaali mingiks "kanaliks". |
teema: avastasin hea triki |
lednE
vastuseid: 46
vaadatud: 10442
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 20.12.2002 01:01:53 pealkiri: avastasin hea triki |
| Kui liiga kiiresti kammida, siis võib jahutust vaja minna, muidu hõõrumise tagajärjel võib temperatuur liiga lakke minna ja see ei ole prosale hea... |
teema: Kas VIVO osa on läbi? |
lednE
vastuseid: 4
vaadatud: 1547
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 18.12.2002 16:32:50 pealkiri: Re: ... |
Kui ma õieti aru sain:
lylitan arvuti välja,ootan 5 minutit, yhendan kaabli,lylitan sisse.
Ikka ei midagi
Tegelikult oli mõte nii, et masina bootimise ajal oleks telekas taga... |
teema: Kas VIVO osa on läbi? |
lednE
vastuseid: 4
vaadatud: 1547
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 18.12.2002 15:46:47 pealkiri: Re: Kas VIVO osa on läbi? |
Tahan siis tv-outi kasutada aga kui panen detect displays siis ei tee arvuti midagi vaadake linki
Kunagi oli jutux...
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=22697 |
teema: "Minu kodukas!!!!!" - Jurandi kodukas |
lednE
vastuseid: 457
vaadatud: 213649
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 13.12.2002 00:19:07 pealkiri: "Minu kodukas!!!!!" - Jurandi kodukas |
KARM
Ni hea---niiii heaaa on peale "viimane" nuppu taas tagasi olaaaaa...  |
teema: "Minu kodukas!!!!!" - Jurandi kodukas |
lednE
vastuseid: 457
vaadatud: 213649
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 07.12.2002 22:06:31 pealkiri: "Minu kodukas!!!!!" - Jurandi kodukas |
Waffa kodukas, aga miskit oleks nagu puudu, status bar on kuidagi rahulik, aint Ready ja kõik - seal PEAB midagi jooxma, muidu on igav! Ja kursorinoole taga peab midagi vanima koguaeg ( http://www ... |
teema: Inno3D Ti4200 Tv-outiga mured |
lednE
vastuseid: 6
vaadatud: 3662
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 06.12.2002 00:31:58 pealkiri: Inno3D Ti4200 Tv-outiga mured |
Tunnen kaasa Inno3D puhul
Kas sellepärast et on halb kaart? Muidu ju käib normaalselt, klokkub mõistlikult, ei kuumene, videosalvestus ka okei.. ainuke värk jah see tv-out, et ülds ... |
teema: Keila Gümnaasiumi "arvutiklassi seadus" |
lednE
vastuseid: 34
vaadatud: 6642
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 20.11.2002 12:26:00 pealkiri: Keila Gümnaasiumi "arvutiklassi seadus" |
Samas võivad taolised reeglid jätta paljudele mulje, et kogu arvutite värk on üks igavesti keeruline asi ja ise seda jumala eest näppida ei tohi!
Arvuti ongi ju keeruline asi ja arvutid kool ... |
teema: Mustvalge TV |
lednE
vastuseid: 21
vaadatud: 8793
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 18.11.2002 23:45:51 pealkiri: Mustvalge TV |
Ja see siis ikkagi aitab?
Ole nagu eksamil . Proovi ometi! Kas videokaardilt tuleb välja s-video (4 auguga mini-din)? Kas kaasas oli jupp s-video->RCA-mamma? Kui jahh, siis peab töötam ... |
teema: Mustvalge TV |
lednE
vastuseid: 21
vaadatud: 8793
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 18.11.2002 23:34:12 pealkiri: Mustvalge TV |
| Väljundsignaal on PAL B ja ainult üks SCART-auk on. Misasi see composite video on? Kas teoreetiliselt see aitaks, kui teha S-videost RCA ja RCA-st siis SCART? Või on tulemus lõppkokkuvõttes ikka ... |
teema: Arvuti olgu alati maandatud!!! |
lednE
vastuseid: 116
vaadatud: 54394
|
foorum: Kasulikud näpunäited postitatud: 18.11.2002 23:02:10 pealkiri: Re: Maandasin kaa |
Selgusetuks jäi mulle vaid, miks see ühe musta nupuga ameerika GE rikkevoolukaitse ei reageerinud. .
Aga miks ta oleks pidanudki? Rikkevoolukaitse mõõdab nulli ja faasi läbivate voolude erine ... |
teema: video arvutisse lugemine |
lednE
vastuseid: 34
vaadatud: 13202
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 15.11.2002 11:29:28 pealkiri: video arvutisse lugemine |
| Siit leiad kõikvõimalikke linke standardite, soft ja raua kohta... |
| |