Avaleht
otsing leidis 121 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: ElC
lawri

vastuseid: 19
vaadatud: 8403

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.02.2022 22:15:30   pealkiri: Kommenteerimine: ElC
Sai Delli sülearvuti ostetud. Positiivse hinnangu muudab negatiivseks asjaolu, et müügi andmetes oli parem protsessor märgitud, kui tegelikult oli.
Sülearvuti töötab ja muud asjad klappisid.
  teema: Jõusaal
lawri

vastuseid: 6799
vaadatud: 1433585

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 08.08.2014 13:13:51   pealkiri: Jõusaal
Kolisin hiljuti tagasi Pärnusse ja otsin samuti jõusaali, kus käima hakata.
Praegust kaalun myfitnessi ja Kimberly vahel. Kimberly oleks soodsam valik, aga myfitness asub mulle sobivamas kohas.
...
  teema: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks)
lawri

vastuseid: 1818
vaadatud: 369197

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.03.2013 22:24:55   pealkiri: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks)
Peamine põhjus miks veel mängin on, et olen leidnud guildi/kaaslased kellega on tore aega veeta ja mängida.

Mäng ei peagi ilmtingimata pinget pakkuma. Ise kasutan mängu, kui ajaviitmise võim ...
  teema: Konflikt Avast Antiviruse ja Steami vahel
lawri

vastuseid: 5
vaadatud: 2268

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 05.08.2012 12:13:05   pealkiri: Konflikt Avast Antiviruse ja Steami vahel
Avast arvab, et mingi Steam Programmi fail on arvutile ohtlik ja blokeerib või kustutab selle ära.
Ilma steamita ma sealt ostetud mänge mängida ei saa.
Oskab keegi lahenduse välja pakkuda või ...
  teema: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks)
lawri

vastuseid: 1818
vaadatud: 369197

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.07.2012 12:41:46   pealkiri: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks)
Tegin warriori " Laurenz" Desolation serverisse. Hetkel lvl 7.
Proovin selles Betas kõik klassid ära , kui mäng välja tuleb tean mida valida.
  teema: Smite
lawri

vastuseid: 102
vaadatud: 38308

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.07.2012 19:21:46   pealkiri: Smite
Tänud Jaks228.
Kasutasin esimese key ära.
  teema: Rift
lawri

vastuseid: 338
vaadatud: 81881

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.06.2012 13:21:29   pealkiri: Rift
Ma mängin Riptaloni serveris defiant poolel.
  teema: Rift
lawri

vastuseid: 338
vaadatud: 81881

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.04.2012 19:44:54   pealkiri: Rift
Ise valisin Rifti kuna Aioni stiil ei meeldinud ja swtor lugesin nii palju halba, et ei kutsunud see mäng mängima.
Rifti ei mängi nii palju inimesi kui wowi nii et m6neti annab see tunda. Näitek ...
  teema: Star Wars: The Old Republic
lawri

vastuseid: 1192
vaadatud: 231301

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.11.2011 08:44:05   pealkiri: Star Wars: The Old Republic
Kaastunne ei ole Sithile omane. Kui tapmisest saad kasu siis ei ole mingid küsimust mida teha icon_biggrin.gif.
Sithi baas teooria on: "Peace is a lie. There is only passion. Through passion, you gain strength. ...
  teema: Canon MF3110 Printeri kasutamine Windows 7 64bitiga.
lawri

vastuseid: 2
vaadatud: 2817

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 01.06.2011 22:21:00   pealkiri: Canon MF3110 Printeri kasutamine Windows 7 64bitiga.
Mul on samuti jama canoni printeriga, canon mf5750. Windows 7 64bit driverid on vigased seal canoni lehel. Masin läks lolliks. Panin driveri peale ja kui prinitima panin ütleb priner " check the pap ...
  teema: Lord of the Rings Online
lawri

vastuseid: 930
vaadatud: 227873

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.04.2011 06:48:42   pealkiri: Lord of the Rings Online
Usa crickhollow server tundub palju stabiilsem, kui näiteks EU snowbourn'is. Latency on usa omas kõrgem, aga seal ei eksisteeri loss% vähemasti ja DC on harv juhus. Snoubournes pole tihti peale pea ...
  teema: DL Tehnika - www.dlt.ee
lawri

vastuseid: 15
vaadatud: 9571

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 22.04.2011 22:30:27   pealkiri: DL Tehnika - www.dlt.ee
Ostsin sülearvuti sealt. Kauba sain kätte nagu lubati, mingeid viivitusi ei olnud.
Koht paistis viisakas, jäin rahule.
  teema: Windows Vista
lawri

vastuseid: 9461
vaadatud: 1621646

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 16.04.2011 13:12:56   pealkiri: Windows Vista
Tekkis järgnev probleem siis Vistaga.
Tegin formati ja panin vista uuest peale , vajalikud prgrammid jne, tõmbas update ja installis neid kuni siis peale ühte restarti tahtis, et ma valideeriksin ...
  teema: DL Tehnika - www.dlt.ee
lawri

vastuseid: 15
vaadatud: 9571

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 11.04.2011 20:24:01   pealkiri: DL Tehnika - www.dlt.ee
Kaalun sülearvuti ostmist DL Tehnika poest. Sellinne: http://www.dlt.ee/est/eshop/sulearvutid/precision-m-seeria/m4500/.
Pole arvamusi selle firma kohta leidnud ja see muudab ettevaatlikuks.
  teema: Lord of the Rings Online
lawri

vastuseid: 930
vaadatud: 227873

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.03.2011 14:20:26   pealkiri: Lord of the Rings Online
Samuti Crickhollow-is

Mis su tegelaste nimed on ?
Mul seal lvl 56 minstrel Laurie
  teema: Lord of the Rings Online
lawri

vastuseid: 930
vaadatud: 227873

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.03.2011 11:53:24   pealkiri: Lord of the Rings Online
Ma mängin US Crickhollow serveris
  teema: Lord of the Rings Online
lawri

vastuseid: 930
vaadatud: 227873

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.01.2011 15:34:47   pealkiri: Lord of the Rings Online
Keegi siin US crickhollowi serveris mängib?
Sai kuramus USA LOTRO tõmmatud.
Vaatan kuidas seal on, kui ajavahe hakkab liialt palju segama siis peab EU oma tõmbama.
  teema: World of Warcraft
lawri

vastuseid: 19219
vaadatud: 3445791

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.01.2009 23:43:26   pealkiri: World of Warcraft
Kas holy priestil on mõtet või oleks mõttekam minna shadow priesti teed.
Nimelt suudavad paladinid ja shamaanid ka ravida, kuid mitte nii efektiivselt.
Siiski lugesin et vahest eelistatakse pala ...
  teema: Windows Vista
lawri

vastuseid: 9461
vaadatud: 1621646

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 06.01.2009 02:13:29   pealkiri: Windows Vista
Kas keegi saaks soovitada mingit väga head Disk Defragment programmi, mis töötaks Vista 64bit peal? Ma tõesti ei leia...
Ja ka mingit laptop power management software'i, mis ka ühilduks 64-bitig ...
  teema: probleem win xp uue kasutaja lisamisega
lawri

vastuseid: 5
vaadatud: 2084

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 23.12.2008 17:53:15   pealkiri: probleem win xp uue kasutaja lisamisega
Oh, suured tänud.
Sai probleem lahendatud.
Ma ei saa aru miks seda kõike User Accounts'i all ei saa teha. icon_confused.gif
  teema: probleem win xp uue kasutaja lisamisega
lawri

vastuseid: 5
vaadatud: 2084

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 23.12.2008 16:58:38   pealkiri: probleem win xp uue kasutaja lisamisega
Ei hakka uut teemat tegema ja küsin siin.
Tekkis probleem siis Windows XP-ega.
Tegin uue kasutaja, aga ei saa seda teha limiteeritud kasutusõigusega kasutajaks.
Sinna kuhu peaks linnukese panem ...
  teema: Gothic 3
lawri

vastuseid: 1587
vaadatud: 248367

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.12.2008 12:59:34   pealkiri: Gothic 3
gothic oleks väga hea mäng kui , poleks neid orcide horde kes sind koos killima tulevad, seepärast pole viitsinud ka neidt ühtegi läbi mängida, vaenlastega on natuke üle pingutatud, sa lihtsalt ...
  teema: Fallout 3
lawri

vastuseid: 2513
vaadatud: 453746

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.12.2008 21:39:41   pealkiri: Fallout 3
mhmh
Nii kui loadimise lõpetas lõi errori.
  teema: Fallout 3
lawri

vastuseid: 2513
vaadatud: 453746

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.12.2008 16:55:34   pealkiri: Fallout 3
??
Kust sa seda välja loed, et see ei ole.
"nagu kõik energi weapons'id"!
  teema: Fallout 3
lawri

vastuseid: 2513
vaadatud: 453746

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.12.2008 16:51:06   pealkiri: Fallout 3
Minu lemmik oli Plasma rifle.
Palju parem dam., kui Laser rifle'il, aga samas täpne nagu kõik energi weapons'id. icon_smile.gif
  teema: Fallout 3
lawri

vastuseid: 2513
vaadatud: 453746

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.12.2008 09:13:48   pealkiri: Fallout 3
icon_biggrin.gif
Ma arvasin kohe et need valuuta, kui nägin et neid saab igalt poolt( märkasin kohe ka et need ei võta ruumi, miks siis need vedelema jätta icon_biggrin.gif) ja ma alguses sattusin mingisse majja ka, kus mi ...
  teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid)
lawri

vastuseid: 18678
vaadatud: 3271067

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 04.12.2008 23:21:04   pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid)
Video oli päris hullu kvaliteediga icon_biggrin.gif, nii palju kui sealt midagi aru saada oli.
Ütleks et vista boot screen on parem.
  teema: Fallout 3
lawri

vastuseid: 2513
vaadatud: 453746

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.12.2008 20:22:03   pealkiri: Fallout 3
Temalt saab parima 10mm relva. icon_smile.gif
  teema: Fallout 3
lawri

vastuseid: 2513
vaadatud: 453746

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.12.2008 16:56:46   pealkiri: Fallout 3
  teema: Fallout 3
lawri

vastuseid: 2513
vaadatud: 453746

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.12.2008 11:28:22   pealkiri: Fallout 3
Mis raskus astmega te mängite siis ?
Ise eelistan ikka tulirelvi.
Supersletsidega ja muudega peab tüütult kaua tampima, et mutandi või muu tegelase maha saaks.
headshote on kuidagi mõnusam te ...
  teema: Gothic 3
lawri

vastuseid: 1587
vaadatud: 248367

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.11.2008 21:24:48   pealkiri: Gothic 3
khuul.
Loodan, et selles mängus tuleb võitlemine nagu gothic 2.
icon_smile.gif
  teema: HD4800 seeria jahutus
lawri

vastuseid: 399
vaadatud: 87418

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 28.11.2008 23:35:40   pealkiri: HD4800 seeria jahutus
Minu arust väga pro radikas.
Tubli töö tehtud thumbs_up.gif
  teema: Gothic 4
lawri

vastuseid: 179
vaadatud: 42649

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.11.2008 02:17:35   pealkiri: Gothic 4
Gothic 3 nägi su tegelane palju koledam välja, kui oblivionis. Oblivionis oli ikka tiba parem graafika.
Loodan, et Gothic 4 orgid nii nõrgad ei ole. Igav oli nottida neid 3mes. Gothic 2 olid orgid ...
  teema: Helitöötlus progret otsimas.
lawri

vastuseid: 12
vaadatud: 2966

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 17.11.2008 00:53:52   pealkiri: Helitöötlus progret otsimas.
MixMeister fusionit kasutan ise.
Teed mõned pasic tutorialid läbi ja anna tuld.
Laulude kokku sulatamine on seal üsna lihtsaks tehtud.
  teema: Far Cry 2
lawri

vastuseid: 2375
vaadatud: 381273

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.11.2008 02:41:26   pealkiri: Far Cry 2
Kas keegi oskab öelda, kust saab mängus akna full screen'ile tagasi panna.
Msnis keegi hakkas rääkima, panin akna alla ja kuramus nüüd mäng kogu aeg akna sees.
Crysis oli selline koht kohe o ...
  teema: Pange oma arvuti monitor ja silmad proovile
lawri

vastuseid: 103
vaadatud: 26341

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 18.10.2008 23:16:51   pealkiri: Pange oma arvuti monitor ja silmad proovile
* Your score: 0
* Gender: Male
* Age range: 20-29
* Best score for your gender and age range: 0
* Highest score for your gender and age range: 1520
Samsungi 931bf
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
lawri

vastuseid: 10475
vaadatud: 2417213

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 29.08.2008 16:40:27   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Sai siis 22" L226WTQ-SF ära ostetud.
Viimane oli icon_biggrin.gif.
Kas millegagi saab testida ka, et kas kõik pixlid toimivad ilusti või midagi sellist ?
Muidu pildi kvaliteet on küll hea. Paitab mõnusalt s ...
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
lawri

vastuseid: 10475
vaadatud: 2417213

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 29.08.2008 12:59:35   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Jah, su jutus on iva.
Õnneks märkasin, et Pärnus on ka see laos olemas icon_biggrin.gif.
Kui valida, kas viletsama pildi kvaliteediga 24" või parema kvaliteediga 22" siis kumma valida:D
Hinna vahe oleks 1300 ...
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
lawri

vastuseid: 10475
vaadatud: 2417213

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 29.08.2008 12:55:57   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Kui kaua neil tellimisega keskmiselt aega läheb?
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
lawri

vastuseid: 10475
vaadatud: 2417213

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 29.08.2008 12:03:36   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
icon_biggrin.gif Assa raks.
Samas valik on seal lai.
Kusjuures kõik seal küll kallim ei tundunud olema.
Peab siis mujalt vaatama.
Mis mudelist siis jutt oli ?
BenQ G2400W ?
  teema: Kommenteerimine: atari_
lawri

vastuseid: 93
vaadatud: 36085

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.08.2008 11:27:53   pealkiri: Kommenteerimine: atari_
Sai helikaart müüdud.
Kõik sujus kenasti. icon_smile.gif
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
lawri

vastuseid: 10475
vaadatud: 2417213

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 29.08.2008 11:24:54   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
22" monitore on nii palju, et ei oska kohe valida.
Tahaks hea hinnakvaliteedi suhtega monitori, aga kuna neid reviewsid pole uuematest veel tehtud siis tuleb ikka suht pimesi osta.
Andmete järgi mi ...
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
lawri

vastuseid: 10475
vaadatud: 2417213

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 28.08.2008 22:31:25   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
See T220 on päris palju kriitikat saanud.
Pildi kvaliteet ei pidanud hea olema vaid keskpärane.
Teiseks mulle ei meeldi selle välimus. USA vist müüdaks sinise valgusega, kuskilt nagu kuulsin ni ...
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
lawri

vastuseid: 10475
vaadatud: 2417213

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 28.08.2008 10:08:28   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Kas sellel SAMSUNG 226BW-l on ikka paneeli probleeme. Et siis ei müüda S paneeliga vaid selle kehvemaga?
Kui ei saagi S paneeliga, kas see monitor tasub ikkakist end ära. T220-st on see ikka parem ...
  teema: Mis korpust omate?
lawri

vastuseid: 469
vaadatud: 111320

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 26.08.2008 13:20:11   pealkiri: Mis korpust omate?
HX on modular aga TX ei ole.
TX, aga on odavam.
  teema: Mis korpust omate?
lawri

vastuseid: 469
vaadatud: 111320

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 26.08.2008 13:00:36   pealkiri: Mis korpust omate?
See on tõesti plaanis.
Praegust muud tegemist nii palju et pole väga aega.
Neid juhtmeid on sellel toitel nii et tapab.
Paras pähkel, kuidas need ära peita.
  teema: Mis korpust omate?
lawri

vastuseid: 469
vaadatud: 111320

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 26.08.2008 12:54:56   pealkiri: Mis korpust omate?
Olen nüüd Antec Twelve Hundredi omanik icon_smile.gif.
Pilte->http://picasaweb.google.com/LauriSamblik/Arvuti
  teema: Aate Group
lawri

vastuseid: 91
vaadatud: 45643

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 25.08.2008 18:25:24   pealkiri: Aate Group
Sai ka korpus ostetud, mida mujalt ei saanud. Kohale toomine võttis tiba kaua aega, aga nüüd kui korpus käes on meel rõõmus.
Soovitan ka thumbs_up.gif .
  teema: Kommenteerimine: soulshaker
lawri

vastuseid: 242
vaadatud: 71344

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.08.2008 17:28:04   pealkiri: Kommenteerimine: soulshaker
Müüsin korpuse talle.
Tuli ise järgi.
Positiivne thumbs_up.gif
  teema: ASUS Eee PC :: Sülearvutid
lawri

vastuseid: 1503
vaadatud: 349557

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 18.08.2008 20:08:22   pealkiri: ASUS Eee PC
Tegumiribal on EST ikka valitud?
Vali keeleks Eesti.
 
mine lehele 1, 2, 3  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.