|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: ElC |
lawri
vastuseid: 19
vaadatud: 8403
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.02.2022 22:15:30 pealkiri: Kommenteerimine: ElC |
Sai Delli sülearvuti ostetud. Positiivse hinnangu muudab negatiivseks asjaolu, et müügi andmetes oli parem protsessor märgitud, kui tegelikult oli.
Sülearvuti töötab ja muud asjad klappisid. |
teema: Jõusaal |
lawri
vastuseid: 6799
vaadatud: 1433585
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 08.08.2014 13:13:51 pealkiri: Jõusaal |
Kolisin hiljuti tagasi Pärnusse ja otsin samuti jõusaali, kus käima hakata.
Praegust kaalun myfitnessi ja Kimberly vahel. Kimberly oleks soodsam valik, aga myfitness asub mulle sobivamas kohas.
... |
teema: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks) |
lawri
vastuseid: 1818
vaadatud: 369197
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.03.2013 22:24:55 pealkiri: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks) |
Peamine põhjus miks veel mängin on, et olen leidnud guildi/kaaslased kellega on tore aega veeta ja mängida.
Mäng ei peagi ilmtingimata pinget pakkuma. Ise kasutan mängu, kui ajaviitmise võim ... |
teema: Konflikt Avast Antiviruse ja Steami vahel |
lawri
vastuseid: 5
vaadatud: 2268
|
foorum: Turvalisus postitatud: 05.08.2012 12:13:05 pealkiri: Konflikt Avast Antiviruse ja Steami vahel |
Avast arvab, et mingi Steam Programmi fail on arvutile ohtlik ja blokeerib või kustutab selle ära.
Ilma steamita ma sealt ostetud mänge mängida ei saa.
Oskab keegi lahenduse välja pakkuda või ... |
teema: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks) |
lawri
vastuseid: 1818
vaadatud: 369197
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.07.2012 12:41:46 pealkiri: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks) |
Tegin warriori " Laurenz" Desolation serverisse. Hetkel lvl 7.
Proovin selles Betas kõik klassid ära , kui mäng välja tuleb tean mida valida. |
teema: Smite |
lawri
vastuseid: 102
vaadatud: 38308
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.07.2012 19:21:46 pealkiri: Smite |
Tänud Jaks228.
Kasutasin esimese key ära. |
teema: Rift |
lawri
vastuseid: 338
vaadatud: 81881
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.06.2012 13:21:29 pealkiri: Rift |
| Ma mängin Riptaloni serveris defiant poolel. |
teema: Rift |
lawri
vastuseid: 338
vaadatud: 81881
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.04.2012 19:44:54 pealkiri: Rift |
Ise valisin Rifti kuna Aioni stiil ei meeldinud ja swtor lugesin nii palju halba, et ei kutsunud see mäng mängima.
Rifti ei mängi nii palju inimesi kui wowi nii et m6neti annab see tunda. Näitek ... |
teema: Star Wars: The Old Republic |
lawri
vastuseid: 1192
vaadatud: 231301
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.11.2011 08:44:05 pealkiri: Star Wars: The Old Republic |
Kaastunne ei ole Sithile omane. Kui tapmisest saad kasu siis ei ole mingid küsimust mida teha .
Sithi baas teooria on: "Peace is a lie. There is only passion. Through passion, you gain strength.
... |
teema: Canon MF3110 Printeri kasutamine Windows 7 64bitiga. |
lawri
vastuseid: 2
vaadatud: 2817
|
foorum: Tarkvara postitatud: 01.06.2011 22:21:00 pealkiri: Canon MF3110 Printeri kasutamine Windows 7 64bitiga. |
| Mul on samuti jama canoni printeriga, canon mf5750. Windows 7 64bit driverid on vigased seal canoni lehel. Masin läks lolliks. Panin driveri peale ja kui prinitima panin ütleb priner " check the pap ... |
teema: Lord of the Rings Online |
lawri
vastuseid: 930
vaadatud: 227873
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.04.2011 06:48:42 pealkiri: Lord of the Rings Online |
| Usa crickhollow server tundub palju stabiilsem, kui näiteks EU snowbourn'is. Latency on usa omas kõrgem, aga seal ei eksisteeri loss% vähemasti ja DC on harv juhus. Snoubournes pole tihti peale pea ... |
teema: DL Tehnika - www.dlt.ee |
lawri
vastuseid: 15
vaadatud: 9571
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 22.04.2011 22:30:27 pealkiri: DL Tehnika - www.dlt.ee |
Ostsin sülearvuti sealt. Kauba sain kätte nagu lubati, mingeid viivitusi ei olnud.
Koht paistis viisakas, jäin rahule. |
teema: Windows Vista |
lawri
vastuseid: 9461
vaadatud: 1621646
|
foorum: Microsoft postitatud: 16.04.2011 13:12:56 pealkiri: Windows Vista |
Tekkis järgnev probleem siis Vistaga.
Tegin formati ja panin vista uuest peale , vajalikud prgrammid jne, tõmbas update ja installis neid kuni siis peale ühte restarti tahtis, et ma valideeriksin ... |
teema: DL Tehnika - www.dlt.ee |
lawri
vastuseid: 15
vaadatud: 9571
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 11.04.2011 20:24:01 pealkiri: DL Tehnika - www.dlt.ee |
Kaalun sülearvuti ostmist DL Tehnika poest. Sellinne: http://www.dlt.ee/est/eshop/sulearvutid/precision-m-seeria/m4500/.
Pole arvamusi selle firma kohta leidnud ja see muudab ettevaatlikuks. |
teema: Lord of the Rings Online |
lawri
vastuseid: 930
vaadatud: 227873
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.03.2011 14:20:26 pealkiri: Lord of the Rings Online |
Samuti Crickhollow-is
Mis su tegelaste nimed on ?
Mul seal lvl 56 minstrel Laurie |
teema: Lord of the Rings Online |
lawri
vastuseid: 930
vaadatud: 227873
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.03.2011 11:53:24 pealkiri: Lord of the Rings Online |
| Ma mängin US Crickhollow serveris |
teema: Lord of the Rings Online |
lawri
vastuseid: 930
vaadatud: 227873
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.01.2011 15:34:47 pealkiri: Lord of the Rings Online |
Keegi siin US crickhollowi serveris mängib?
Sai kuramus USA LOTRO tõmmatud.
Vaatan kuidas seal on, kui ajavahe hakkab liialt palju segama siis peab EU oma tõmbama. |
teema: World of Warcraft |
lawri
vastuseid: 19219
vaadatud: 3445791
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.01.2009 23:43:26 pealkiri: World of Warcraft |
Kas holy priestil on mõtet või oleks mõttekam minna shadow priesti teed.
Nimelt suudavad paladinid ja shamaanid ka ravida, kuid mitte nii efektiivselt.
Siiski lugesin et vahest eelistatakse pala ... |
teema: Windows Vista |
lawri
vastuseid: 9461
vaadatud: 1621646
|
foorum: Microsoft postitatud: 06.01.2009 02:13:29 pealkiri: Windows Vista |
Kas keegi saaks soovitada mingit väga head Disk Defragment programmi, mis töötaks Vista 64bit peal? Ma tõesti ei leia...
Ja ka mingit laptop power management software'i, mis ka ühilduks 64-bitig ... |
teema: probleem win xp uue kasutaja lisamisega |
lawri
vastuseid: 5
vaadatud: 2084
|
foorum: Tarkvara postitatud: 23.12.2008 17:53:15 pealkiri: probleem win xp uue kasutaja lisamisega |
Oh, suured tänud.
Sai probleem lahendatud.
Ma ei saa aru miks seda kõike User Accounts'i all ei saa teha.  |
teema: probleem win xp uue kasutaja lisamisega |
lawri
vastuseid: 5
vaadatud: 2084
|
foorum: Tarkvara postitatud: 23.12.2008 16:58:38 pealkiri: probleem win xp uue kasutaja lisamisega |
Ei hakka uut teemat tegema ja küsin siin.
Tekkis probleem siis Windows XP-ega.
Tegin uue kasutaja, aga ei saa seda teha limiteeritud kasutusõigusega kasutajaks.
Sinna kuhu peaks linnukese panem ... |
teema: Gothic 3 |
lawri
vastuseid: 1587
vaadatud: 248367
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.12.2008 12:59:34 pealkiri: Gothic 3 |
| gothic oleks väga hea mäng kui , poleks neid orcide horde kes sind koos killima tulevad, seepärast pole viitsinud ka neidt ühtegi läbi mängida, vaenlastega on natuke üle pingutatud, sa lihtsalt ... |
teema: Fallout 3 |
lawri
vastuseid: 2513
vaadatud: 453746
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.12.2008 21:39:41 pealkiri: Fallout 3 |
mhmh
Nii kui loadimise lõpetas lõi errori. |
teema: Fallout 3 |
lawri
vastuseid: 2513
vaadatud: 453746
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.12.2008 16:55:34 pealkiri: Fallout 3 |
??
Kust sa seda välja loed, et see ei ole.
"nagu kõik energi weapons'id"! |
teema: Fallout 3 |
lawri
vastuseid: 2513
vaadatud: 453746
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.12.2008 16:51:06 pealkiri: Fallout 3 |
Minu lemmik oli Plasma rifle.
Palju parem dam., kui Laser rifle'il, aga samas täpne nagu kõik energi weapons'id.  |
teema: Fallout 3 |
lawri
vastuseid: 2513
vaadatud: 453746
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.12.2008 09:13:48 pealkiri: Fallout 3 |
Ma arvasin kohe et need valuuta, kui nägin et neid saab igalt poolt( märkasin kohe ka et need ei võta ruumi, miks siis need vedelema jätta ) ja ma alguses sattusin mingisse majja ka, kus mi ... |
teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
lawri
vastuseid: 18678
vaadatud: 3271067
|
foorum: Microsoft postitatud: 04.12.2008 23:21:04 pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
Video oli päris hullu kvaliteediga , nii palju kui sealt midagi aru saada oli.
Ütleks et vista boot screen on parem. |
teema: Fallout 3 |
lawri
vastuseid: 2513
vaadatud: 453746
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.12.2008 20:22:03 pealkiri: Fallout 3 |
Temalt saab parima 10mm relva.  |
teema: Fallout 3 |
lawri
vastuseid: 2513
vaadatud: 453746
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.12.2008 16:56:46 pealkiri: Fallout 3 |
|
teema: Fallout 3 |
lawri
vastuseid: 2513
vaadatud: 453746
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.12.2008 11:28:22 pealkiri: Fallout 3 |
Mis raskus astmega te mängite siis ?
Ise eelistan ikka tulirelvi.
Supersletsidega ja muudega peab tüütult kaua tampima, et mutandi või muu tegelase maha saaks.
headshote on kuidagi mõnusam te ... |
teema: Gothic 3 |
lawri
vastuseid: 1587
vaadatud: 248367
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.11.2008 21:24:48 pealkiri: Gothic 3 |
khuul.
Loodan, et selles mängus tuleb võitlemine nagu gothic 2.
 |
teema: HD4800 seeria jahutus |
lawri
vastuseid: 399
vaadatud: 87418
|
foorum: Jahutus postitatud: 28.11.2008 23:35:40 pealkiri: HD4800 seeria jahutus |
Minu arust väga pro radikas.
Tubli töö tehtud  |
teema: Gothic 4 |
lawri
vastuseid: 179
vaadatud: 42649
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.11.2008 02:17:35 pealkiri: Gothic 4 |
Gothic 3 nägi su tegelane palju koledam välja, kui oblivionis. Oblivionis oli ikka tiba parem graafika.
Loodan, et Gothic 4 orgid nii nõrgad ei ole. Igav oli nottida neid 3mes. Gothic 2 olid orgid ... |
teema: Helitöötlus progret otsimas. |
lawri
vastuseid: 12
vaadatud: 2966
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 17.11.2008 00:53:52 pealkiri: Helitöötlus progret otsimas. |
MixMeister fusionit kasutan ise.
Teed mõned pasic tutorialid läbi ja anna tuld.
Laulude kokku sulatamine on seal üsna lihtsaks tehtud. |
teema: Far Cry 2 |
lawri
vastuseid: 2375
vaadatud: 381273
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.11.2008 02:41:26 pealkiri: Far Cry 2 |
Kas keegi oskab öelda, kust saab mängus akna full screen'ile tagasi panna.
Msnis keegi hakkas rääkima, panin akna alla ja kuramus nüüd mäng kogu aeg akna sees.
Crysis oli selline koht kohe o ... |
teema: Pange oma arvuti monitor ja silmad proovile |
lawri
vastuseid: 103
vaadatud: 26341
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 18.10.2008 23:16:51 pealkiri: Pange oma arvuti monitor ja silmad proovile |
* Your score: 0
* Gender: Male
* Age range: 20-29
* Best score for your gender and age range: 0
* Highest score for your gender and age range: 1520
Samsungi 931bf |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
lawri
vastuseid: 10475
vaadatud: 2417213
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 29.08.2008 16:40:27 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Sai siis 22" L226WTQ-SF ära ostetud.
Viimane oli .
Kas millegagi saab testida ka, et kas kõik pixlid toimivad ilusti või midagi sellist ?
Muidu pildi kvaliteet on küll hea. Paitab mõnusalt s ... |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
lawri
vastuseid: 10475
vaadatud: 2417213
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 29.08.2008 12:59:35 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Jah, su jutus on iva.
Õnneks märkasin, et Pärnus on ka see laos olemas .
Kui valida, kas viletsama pildi kvaliteediga 24" või parema kvaliteediga 22" siis kumma valida:D
Hinna vahe oleks 1300 ... |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
lawri
vastuseid: 10475
vaadatud: 2417213
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 29.08.2008 12:55:57 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
| Kui kaua neil tellimisega keskmiselt aega läheb? |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
lawri
vastuseid: 10475
vaadatud: 2417213
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 29.08.2008 12:03:36 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Assa raks.
Samas valik on seal lai.
Kusjuures kõik seal küll kallim ei tundunud olema.
Peab siis mujalt vaatama.
Mis mudelist siis jutt oli ?
BenQ G2400W ? |
teema: Kommenteerimine: atari_ |
lawri
vastuseid: 93
vaadatud: 36085
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.08.2008 11:27:53 pealkiri: Kommenteerimine: atari_ |
Sai helikaart müüdud.
Kõik sujus kenasti.  |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
lawri
vastuseid: 10475
vaadatud: 2417213
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 29.08.2008 11:24:54 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
22" monitore on nii palju, et ei oska kohe valida.
Tahaks hea hinnakvaliteedi suhtega monitori, aga kuna neid reviewsid pole uuematest veel tehtud siis tuleb ikka suht pimesi osta.
Andmete järgi mi ... |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
lawri
vastuseid: 10475
vaadatud: 2417213
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 28.08.2008 22:31:25 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
See T220 on päris palju kriitikat saanud.
Pildi kvaliteet ei pidanud hea olema vaid keskpärane.
Teiseks mulle ei meeldi selle välimus. USA vist müüdaks sinise valgusega, kuskilt nagu kuulsin ni ... |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
lawri
vastuseid: 10475
vaadatud: 2417213
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 28.08.2008 10:08:28 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Kas sellel SAMSUNG 226BW-l on ikka paneeli probleeme. Et siis ei müüda S paneeliga vaid selle kehvemaga?
Kui ei saagi S paneeliga, kas see monitor tasub ikkakist end ära. T220-st on see ikka parem ... |
teema: Mis korpust omate? |
lawri
vastuseid: 469
vaadatud: 111320
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 26.08.2008 13:20:11 pealkiri: Mis korpust omate? |
HX on modular aga TX ei ole.
TX, aga on odavam. |
teema: Mis korpust omate? |
lawri
vastuseid: 469
vaadatud: 111320
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 26.08.2008 13:00:36 pealkiri: Mis korpust omate? |
See on tõesti plaanis.
Praegust muud tegemist nii palju et pole väga aega.
Neid juhtmeid on sellel toitel nii et tapab.
Paras pähkel, kuidas need ära peita. |
teema: Mis korpust omate? |
lawri
vastuseid: 469
vaadatud: 111320
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 26.08.2008 12:54:56 pealkiri: Mis korpust omate? |
Olen nüüd Antec Twelve Hundredi omanik .
Pilte->http://picasaweb.google.com/LauriSamblik/Arvuti |
teema: Aate Group |
lawri
vastuseid: 91
vaadatud: 45643
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 25.08.2008 18:25:24 pealkiri: Aate Group |
Sai ka korpus ostetud, mida mujalt ei saanud. Kohale toomine võttis tiba kaua aega, aga nüüd kui korpus käes on meel rõõmus.
Soovitan ka . |
teema: Kommenteerimine: soulshaker |
lawri
vastuseid: 242
vaadatud: 71344
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.08.2008 17:28:04 pealkiri: Kommenteerimine: soulshaker |
Müüsin korpuse talle.
Tuli ise järgi.
Positiivne  |
teema: ASUS Eee PC :: Sülearvutid |
lawri
vastuseid: 1503
vaadatud: 349557
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 18.08.2008 20:08:22 pealkiri: ASUS Eee PC |
Tegumiribal on EST ikka valitud?
Vali keeleks Eesti. |
| |