Avaleht
otsing leidis 1476 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 28, 29, 30  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: The Blood of Dawnwalker
labidas

vastuseid: 7
vaadatud: 4045

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.06.2026 22:01:41   pealkiri: The Blood of Dawnwalker
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=99w_x1SsK-g[/youtube]
thumbs_up.gif
  teema: Diablo 2 [Resurrected]
labidas

vastuseid: 1496
vaadatud: 330467

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.04.2026 17:47:57   pealkiri: Diablo 2 [Resurrected]
Milline võiks Diablo 2 tänapäeval 3D's välja näha.
  teema: AMD Navi arutelu
labidas

vastuseid: 6725
vaadatud: 1083118

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 23.02.2026 18:23:29   pealkiri: AMD Navi arutelu
, 2028 peaksid uued kaardid tulema, RDNA5
Egas ma midagi erilist ei tahagi. RX9070 piisaks vabalt. Üks hetk tahan selle Stalker2 ära proovida. 6700XT jääb vist vähe kesiseks max/1440p jaoks.
  teema: AMD Navi arutelu
labidas

vastuseid: 6725
vaadatud: 1083118

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 23.02.2026 14:40:10   pealkiri: AMD Navi arutelu
Kas nüüd ongi pmst kuni 2028 hinnad ahjus? Osta täna 800€ eest või pooleteise pärast ~750€ eest.
  teema: Starcraft FPS
labidas

vastuseid: 2
vaadatud: 762

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.02.2026 01:03:57   pealkiri: Starcraft FPS
potentsiaal siin midagi ägedat teha on meeletu. Võtame eeskujuks kasvõi 40k SpaceMarineII.
Aga arvestades, kuidas Blizzard on kõik oma IP'd multikateks teinud... elame näeme.
  teema: STALKER 2
labidas

vastuseid: 886
vaadatud: 183136

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.12.2025 21:37:30   pealkiri: STALKER 2
, neid ORBi videosid vaadates kaob igasugune huvi STALKER2 vastu. Peaks hoopis StalkerGAMMA peale laskma. Graafika on juba ulme, kohati parem kui Stalker2.

  teema: Kommenteerimine: veldur
labidas

vastuseid: 89
vaadatud: 27437

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.12.2025 20:46:02   pealkiri: Kommenteerimine: veldur
ostis jahuti
  teema: Kommenteerimine: TT
labidas

vastuseid: 311
vaadatud: 73913

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.12.2025 13:08:35   pealkiri: Kommenteerimine: TT
Ostis ddr4 pulgad. Tipp-topp.
  teema: Kommenteerimine: criidi111
labidas

vastuseid: 0
vaadatud: 159

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.12.2025 01:57:19   pealkiri: Kommenteerimine: criidi111
Ostis protsessori. Tuli ise järgi. Kiire tehing. Soovitan. thumbs_up.gif
  teema: Sony(Konica-Minolta) teema
labidas

vastuseid: 40
vaadatud: 35022

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 02.12.2025 21:47:43   pealkiri: Sony(Konica-Minolta) teema
noh kui kaamerad töötavad juhtmega arvuti küljes olles nagu mälupulgad, siis miks nad ei peaks samamoodi toimima kui kaamera ühendada juhtmega mõne androidi seadmega.
Jah. Saab.
Mu S10 laseb ...
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
labidas

vastuseid: 15984
vaadatud: 3379736

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 02.12.2025 15:16:33   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
, et hiljem kasumiga maha müüa. Fototöötlus on põhiline. Ainus, mida tuumad annavad, on kiire export. Selleks pole väga mõtet üle 8 tuuma minna (bang4buck kukub kolinal, sest 99% ajast pole mu ...
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
labidas

vastuseid: 15984
vaadatud: 3379736

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 02.12.2025 11:38:15   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Ei tea, mida te Windowsis nii väga tunnete. Äkki asi sellest, et mul on Win10? Ainus natuke tuntav kiirusevahe tekkis mul SATA SSD -> M.2 SSD peale kolides.
Loomulikult suured proged jooksevad k ...
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
labidas

vastuseid: 15984
vaadatud: 3379736

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 01.12.2025 23:29:11   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Ma liikusin 3600->5700X3D. Mitte midagi ei tundnud Windoosas. icon_confused.gif
Tellisin just 5700X ja panen 5700X3D müüki varsti. Saan uuesti proovida, kas midagi märkan.
  teema: Fotoaparaatide remonditeema
labidas

vastuseid: 311
vaadatud: 248915

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 28.11.2025 00:18:08   pealkiri: Fotoaparaatide remonditeema
, fotoremont.ee
Aga miks sa ise ei vaheta? Ma hiljuti vahetasin oma kaameral (A7iii) emaplaadi välja. Pole üldse nii hull, tuleb lihtsalt tegema hakata.
  teema: Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD)
labidas

vastuseid: 3099
vaadatud: 981391

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 22.11.2025 17:04:36   pealkiri: Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD)
, mulle ütles see pätt, et Maksu- ja Tolliametist on tähitud kiri icon_lol.gif https://www.kelle-number.ee/tel/3726189490
  teema: Kommenteerimine: Raivoy
labidas

vastuseid: 2
vaadatud: 457

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.11.2025 21:04:11   pealkiri: Kommenteerimine: Raivoy
Vinks-vonks thumbs_up.gif
  teema: Horizon Forbidden West
labidas

vastuseid: 3
vaadatud: 1638

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.11.2025 10:47:29   pealkiri: Horizon Forbidden West
, aga vahest ongi lihtne icon_lol.gif
  teema: Kommenteerimine: kirjumega
labidas

vastuseid: 131
vaadatud: 70648

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.11.2025 19:26:06   pealkiri: Kommenteerimine: kirjumega
Viis iidvanad kaardid minema ja tõi tänutäheks paki kohvi icon_smile.gif
  teema: Horizon Forbidden West
labidas

vastuseid: 3
vaadatud: 1638

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.11.2025 13:27:24   pealkiri: Horizon Forbidden West
Installisin.
Mängisin 5min. Õudne. Videosid skippida ei lase. Peategelane on tehtud koledaks. Esimene kõrvaltegelane käitus väga ebausuatavalt. Cutscene'i skippida ei saanud. Pole enam piisavalt ...
  teema: AMD Navi arutelu
labidas

vastuseid: 6725
vaadatud: 1083118

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 08.11.2025 10:02:28   pealkiri: AMD Navi arutelu
Mul defaultib Adrenalin kui on voolukatkestus või arvuti jookseb kokku.
  teema: Kommenteerimine: marxveix
labidas

vastuseid: 309
vaadatud: 102788

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.11.2025 18:30:47   pealkiri: DDR1 ja athlon
Ostis iidvana tehnikat thumbs_up.gif
Loodan, et töötavad icon_wink.gif
  teema: Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2
labidas

vastuseid: 77
vaadatud: 25772

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.10.2025 10:33:20   pealkiri: Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2
21 aastat ja junn sai poleeritud icon_lol.gif
Ei viitsi isegi vihastada. Pettumusest on saanud juba tava mängutööstuses.
  teema: Starfield
labidas

vastuseid: 446
vaadatud: 76299

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.10.2025 11:52:24   pealkiri: Starfield
, peksad surnud hobust. Bethesda on 20a alla keskmise jama tootnud. Nad on olnud edukad, sest keegi teine pole taolisi suuri open world peaaegu sandboxlaadseid soft RPG mänge teinud. Lisa sinna taha ...
  teema: 007 First Light
labidas

vastuseid: 19
vaadatud: 3801

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.09.2025 11:44:31   pealkiri: 007 First Light
Tuleb ajudeta shooter.
  teema: Battlefield 6
labidas

vastuseid: 235
vaadatud: 34195

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.08.2025 09:09:24   pealkiri: Battlefield 6
Mul on tunne, et BF6 saab olema edukas, kuid nüüdsest pole enam mingit vahet, kas mängida CoDi või BFi, sama mäng väheste erinevustega. Neile, kes otsivad BC2-BF3-aegset kogemust, seda siit häs ...
  teema: Battlefield 6
labidas

vastuseid: 235
vaadatud: 34195

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.08.2025 11:41:08   pealkiri: Battlefield 6
Secure boot. Kõik selleks, et müüa rohkem riist- ja tarkvara.
Kui oleks private serverid, aktiivsed adminnid ja vote kick/ban mängutubades, siis poleks ühtegi anti-cheati vaja.
Vanasti oli ikka ...
  teema: Unreal Engine 5
labidas

vastuseid: 16
vaadatud: 4813

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.07.2025 22:16:16   pealkiri: Unreal Engine 5
https://youtu.be/OplYN2MMI4Q?si=nZ-8MotwGTS4ojOT
See käiks ka siia. CDPR ja Epic tegid koostööd et uue Witcheri Tech DEMO 60FPS peal tööle saada sujuvalt.
Lisaks pidavat 5.6 ver 35% FPS andma. ...
  teema: Battlefield 6
labidas

vastuseid: 235
vaadatud: 34195

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.07.2025 22:04:37   pealkiri: Battlefield 6
Ütleme nii, et see BF pakub huvi isegi. Meenutab BF3/BF4.
Destruction nägi üle võlli välja. C4 seina ja kogu maja fassaad läinud. Haamriga põrandale ja põrand variseb, no mida. icon_lol.gif
Ja siis ...
  teema: STALKER 2
labidas

vastuseid: 886
vaadatud: 183136

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.07.2025 11:01:27   pealkiri: STALKER 2
, samamoodi nagu iga Bethesda mäng. Vanilla kogemus on pähh. STALKERi seeriast ootaks siiski rohkemat. Esimesed mängud said kõik modideta läbi tehtud.
  teema: telefonispämm (kõikvõimalikud müügipakkumised jms)
labidas

vastuseid: 2466
vaadatud: 1483760

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 11.07.2025 10:48:03   pealkiri: telefonispämm (kõikvõimalikud müügipakkumised jms)
Niipalju võiks ka unisena teada et tervisekassa ei kanna sulle kunagi mingit raha üle icon_smile.gif
See on veider jah, et inimesed seda ei tea. Justkui oleks Tervisekassa kunagi neile raha üle kandnud. icon_lol.gif ...
  teema: telefonispämm (kõikvõimalikud müügipakkumised jms)
labidas

vastuseid: 2466
vaadatud: 1483760

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 04.07.2025 16:27:07   pealkiri: telefonispämm (kõikvõimalikud müügipakkumised jms)
  teema: telefonispämm (kõikvõimalikud müügipakkumised jms)
labidas

vastuseid: 2466
vaadatud: 1483760

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 04.07.2025 11:58:40   pealkiri: telefonispämm (kõikvõimalikud müügipakkumised jms)
+372 58047823
+372 58303031

Pean piinlikkusega tunnistama, et jäin pettuse ohvriks.
Esimene kõne rääkis mingist toppama jäänud rahast Tervisekassas. Vajati, et tuvastakse ennast smartID'ga ...
  teema: The Blood of Dawnwalker
labidas

vastuseid: 7
vaadatud: 4045

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.06.2025 16:40:05   pealkiri: The Blood of Dawnwalker
, ma arvan, et see pole mingi turn-off, sest see pole siiski kivisse rajutud ajalimiit. "To clarify, the time mechanics, which Rebel Wolves considers a core element of the game's narrative sandbox, wi ...
  teema: Witcher 4
labidas

vastuseid: 89
vaadatud: 19928

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.06.2025 11:56:08   pealkiri: Witcher 4
, uus IP või vana, see ei muuda nüüd küll midagi. Õppust võib võtta jah - "kõva haip ja vahet pole, millise toote uksest välja lased, ikka ostetakse" see on üks variant, mida õppida. Juba n ...
  teema: Witcher 4
labidas

vastuseid: 89
vaadatud: 19928

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.06.2025 10:09:16   pealkiri: Witcher 4
, Say hello to TAA.
Ärme unusta milline Cyberpunki reveal oli. Palju murtud lubadusi ja downgrade'e.
  teema: AMD Navi arutelu
labidas

vastuseid: 6725
vaadatud: 1083118

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 24.05.2025 17:12:10   pealkiri: AMD Navi arutelu
Keegi pole öelnud, et 350€ kaardiga peab iga mäng max settingutel 1080p/60fps jooksma.
, prebuilt ostjale õppemoment.
  teema: AMD Navi arutelu
labidas

vastuseid: 6725
vaadatud: 1083118

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 22.05.2025 08:29:56   pealkiri: AMD Navi arutelu
Hind peab hea olema, sest kaart ju pmst 7700XT tasemel. 7700XT saab 450€ kandis kätte. 7800XT saab 550€.
  teema: AMD Navi arutelu
labidas

vastuseid: 6725
vaadatud: 1083118

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 02.05.2025 10:47:16   pealkiri: AMD Navi arutelu
tundub, et hinnalangus on üldse peatunud. Meie turul on XT ~800€, non-XT ~700€ min hindadega. Ma vist jäängi seda 700€ XT'd ootama icon_lol.gif (mingid maxTrade jmt hall turg ei huvita)
  teema: AMD Navi arutelu
labidas

vastuseid: 6725
vaadatud: 1083118

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 14.04.2025 15:25:57   pealkiri: AMD Navi arutelu
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=cy4g0Rl_15s[/youtube]
icon_biggrin.gif
  teema: telefonispämm (kõikvõimalikud müügipakkumised jms)
labidas

vastuseid: 2466
vaadatud: 1483760

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 14.04.2025 10:21:36   pealkiri: telefonispämm (kõikvõimalikud müügipakkumised jms)
Ma olen siin eile ja täna saanud kõned Prantsusmaalt, kuskilt Aafrika riigist, Leedust. Täna unise peaga ära panemise asemel võtsin vastu ja mingi vene mutt vastas "Aljoo".
  teema: AMD Navi arutelu
labidas

vastuseid: 6725
vaadatud: 1083118

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 13.04.2025 13:35:18   pealkiri: AMD Navi arutelu
Kummaline on, et modditud 9070 on 9070XT'ga samal tasemel, kuig 56 vs 64. Vähene memory bandwidth?
  teema: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207)
labidas

vastuseid: 1815
vaadatud: 257678

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 09.04.2025 20:25:00   pealkiri: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207)
PT = Path Tracing. RayTracing on PathTracingu üks komponente. Enivei. RT või PT, peame sama asja silmas.
https://bluebirdinternational.com/wp-content/uploads/2024/02/ray-tracing-vs-path-tracing-blu ...
  teema: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207)
labidas

vastuseid: 1815
vaadatud: 257678

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 09.04.2025 15:01:02   pealkiri: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207)
, tähtis on ikka mängude perf, mitte teoreetiline võimsus.

| | GTX280 | GTX480 | GTX580 | GTX680 | GTX780 | GTX980 | GTX1080 | RTX2080 | RTX3080 | RTX4080 | RTX5 ...
  teema: AMD Navi arutelu
labidas

vastuseid: 6725
vaadatud: 1083118

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 05.04.2025 15:48:59   pealkiri: AMD Navi arutelu
Galadoris saadaval 3tk 836€.
AT's on rohkem. 825€.
  teema: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207)
labidas

vastuseid: 1815
vaadatud: 257678

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 04.04.2025 22:19:16   pealkiri: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207)
Seda, et lihtne tarbijaskond on seostanud 80-seeriat (ja kõiki teisi) mingi kindla jõudlusastmega vmt on nende enda viga. (GTX6xx seeriaga sai see väga selgeks, et nVidiat ei saa nime järgi hinnat ...
  teema: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207)
labidas

vastuseid: 1815
vaadatud: 257678

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 04.04.2025 10:53:09   pealkiri: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207)

| | GTX280 | GTX480 | GTX580 | GTX680 | GTX780 | GTX980 | GTX1080 | RTX2080 | RTX3080 | RTX4080 | RTX5080 |
-------------------------------------------------------- ...
  teema: DOOM Eternal
labidas

vastuseid: 243
vaadatud: 77827

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.04.2025 11:03:12   pealkiri: DOOM Eternal
Peale 2016 läks tsipa lapsikuks asi.
  teema: Wreckfest 1 & 2
labidas

vastuseid: 439
vaadatud: 159384

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.03.2025 10:40:25   pealkiri: Wreckfest 1 & 2
Tegin ka kiire sõidu.
5700X3D ja 6700XT

1440p, kõik põhjas. (asjad, mis defaultis medium või OFF kah põhjas)
MSAA4x = min 45fps
FSR3 = min 51fps

Mõlemal puhul fps ikkagi 60-70 kandis en ...
  teema: Assassin's Creed Shadows
labidas

vastuseid: 121
vaadatud: 33710

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.03.2025 11:09:40   pealkiri: Assassin's Creed Shadows
Nagu arvata oli. Mäng ei olnud selline hit , et oleks Ubisofti muudatustest päästnud.
Peab ikka eriline naiivitar olema arvates, et üks mäng suudab midagi muuta. icon_lol.gif

Üldiselt ajab naerma ...
  teema: Annihilate The Spance
labidas

vastuseid: 0
vaadatud: 9602

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.03.2025 14:42:32   pealkiri: Annihilate The Spance
https://shared.fastly.steamstatic.com/store_item_assets/steam/apps/1706360/capsule_231x87.jpg?t=1737022010

Kiire RTS kosmoses, kus laevade juhtimisega ise tegelema ei pea.
Ehitad aga tootmist ja ...
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 28, 29, 30  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.