|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: The Blood of Dawnwalker |
labidas
vastuseid: 7
vaadatud: 4045
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.06.2026 22:01:41 pealkiri: The Blood of Dawnwalker |
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=99w_x1SsK-g[/youtube]
 |
teema: Diablo 2 [Resurrected] |
labidas
vastuseid: 1496
vaadatud: 330467
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.04.2026 17:47:57 pealkiri: Diablo 2 [Resurrected] |
Milline võiks Diablo 2 tänapäeval 3D's välja näha.
|
teema: AMD Navi arutelu |
labidas
vastuseid: 6725
vaadatud: 1083118
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 23.02.2026 18:23:29 pealkiri: AMD Navi arutelu |
, 2028 peaksid uued kaardid tulema, RDNA5
Egas ma midagi erilist ei tahagi. RX9070 piisaks vabalt. Üks hetk tahan selle Stalker2 ära proovida. 6700XT jääb vist vähe kesiseks max/1440p jaoks. |
teema: AMD Navi arutelu |
labidas
vastuseid: 6725
vaadatud: 1083118
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 23.02.2026 14:40:10 pealkiri: AMD Navi arutelu |
| Kas nüüd ongi pmst kuni 2028 hinnad ahjus? Osta täna 800€ eest või pooleteise pärast ~750€ eest. |
teema: Starcraft FPS |
labidas
vastuseid: 2
vaadatud: 762
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.02.2026 01:03:57 pealkiri: Starcraft FPS |
potentsiaal siin midagi ägedat teha on meeletu. Võtame eeskujuks kasvõi 40k SpaceMarineII.
Aga arvestades, kuidas Blizzard on kõik oma IP'd multikateks teinud... elame näeme. |
teema: STALKER 2 |
labidas
vastuseid: 886
vaadatud: 183136
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.12.2025 21:37:30 pealkiri: STALKER 2 |
, neid ORBi videosid vaadates kaob igasugune huvi STALKER2 vastu. Peaks hoopis StalkerGAMMA peale laskma. Graafika on juba ulme, kohati parem kui Stalker2.
|
teema: Kommenteerimine: veldur |
labidas
vastuseid: 89
vaadatud: 27437
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.12.2025 20:46:02 pealkiri: Kommenteerimine: veldur |
| ostis jahuti |
teema: Kommenteerimine: TT |
labidas
vastuseid: 311
vaadatud: 73913
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.12.2025 13:08:35 pealkiri: Kommenteerimine: TT |
| Ostis ddr4 pulgad. Tipp-topp. |
teema: Kommenteerimine: criidi111 |
labidas
vastuseid: 0
vaadatud: 159
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.12.2025 01:57:19 pealkiri: Kommenteerimine: criidi111 |
Ostis protsessori. Tuli ise järgi. Kiire tehing. Soovitan.  |
teema: Sony(Konica-Minolta) teema |
labidas
vastuseid: 40
vaadatud: 35022
|
foorum: Fotograafia postitatud: 02.12.2025 21:47:43 pealkiri: Sony(Konica-Minolta) teema |
noh kui kaamerad töötavad juhtmega arvuti küljes olles nagu mälupulgad, siis miks nad ei peaks samamoodi toimima kui kaamera ühendada juhtmega mõne androidi seadmega.
Jah. Saab.
Mu S10 laseb ... |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
labidas
vastuseid: 15984
vaadatud: 3379736
|
foorum: Protsessorid postitatud: 02.12.2025 15:16:33 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
| , et hiljem kasumiga maha müüa. Fototöötlus on põhiline. Ainus, mida tuumad annavad, on kiire export. Selleks pole väga mõtet üle 8 tuuma minna (bang4buck kukub kolinal, sest 99% ajast pole mu ... |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
labidas
vastuseid: 15984
vaadatud: 3379736
|
foorum: Protsessorid postitatud: 02.12.2025 11:38:15 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Ei tea, mida te Windowsis nii väga tunnete. Äkki asi sellest, et mul on Win10? Ainus natuke tuntav kiirusevahe tekkis mul SATA SSD -> M.2 SSD peale kolides.
Loomulikult suured proged jooksevad k ... |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
labidas
vastuseid: 15984
vaadatud: 3379736
|
foorum: Protsessorid postitatud: 01.12.2025 23:29:11 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Ma liikusin 3600->5700X3D. Mitte midagi ei tundnud Windoosas.
Tellisin just 5700X ja panen 5700X3D müüki varsti. Saan uuesti proovida, kas midagi märkan. |
teema: Fotoaparaatide remonditeema |
labidas
vastuseid: 311
vaadatud: 248915
|
foorum: Fotograafia postitatud: 28.11.2025 00:18:08 pealkiri: Fotoaparaatide remonditeema |
, fotoremont.ee
Aga miks sa ise ei vaheta? Ma hiljuti vahetasin oma kaameral (A7iii) emaplaadi välja. Pole üldse nii hull, tuleb lihtsalt tegema hakata. |
teema: Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD) |
labidas
vastuseid: 3099
vaadatud: 981391
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 22.11.2025 17:04:36 pealkiri: Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD) |
, mulle ütles see pätt, et Maksu- ja Tolliametist on tähitud kiri https://www.kelle-number.ee/tel/3726189490 |
teema: Kommenteerimine: Raivoy |
labidas
vastuseid: 2
vaadatud: 457
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.11.2025 21:04:11 pealkiri: Kommenteerimine: Raivoy |
Vinks-vonks  |
teema: Horizon Forbidden West |
labidas
vastuseid: 3
vaadatud: 1638
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.11.2025 10:47:29 pealkiri: Horizon Forbidden West |
, aga vahest ongi lihtne  |
teema: Kommenteerimine: kirjumega |
labidas
vastuseid: 131
vaadatud: 70648
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.11.2025 19:26:06 pealkiri: Kommenteerimine: kirjumega |
Viis iidvanad kaardid minema ja tõi tänutäheks paki kohvi  |
teema: Horizon Forbidden West |
labidas
vastuseid: 3
vaadatud: 1638
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.11.2025 13:27:24 pealkiri: Horizon Forbidden West |
Installisin.
Mängisin 5min. Õudne. Videosid skippida ei lase. Peategelane on tehtud koledaks. Esimene kõrvaltegelane käitus väga ebausuatavalt. Cutscene'i skippida ei saanud. Pole enam piisavalt ... |
teema: AMD Navi arutelu |
labidas
vastuseid: 6725
vaadatud: 1083118
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 08.11.2025 10:02:28 pealkiri: AMD Navi arutelu |
| Mul defaultib Adrenalin kui on voolukatkestus või arvuti jookseb kokku. |
teema: Kommenteerimine: marxveix |
labidas
vastuseid: 309
vaadatud: 102788
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.11.2025 18:30:47 pealkiri: DDR1 ja athlon |
Ostis iidvana tehnikat
Loodan, et töötavad  |
teema: Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 |
labidas
vastuseid: 77
vaadatud: 25772
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.10.2025 10:33:20 pealkiri: Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 |
21 aastat ja junn sai poleeritud
Ei viitsi isegi vihastada. Pettumusest on saanud juba tava mängutööstuses. |
teema: Starfield |
labidas
vastuseid: 446
vaadatud: 76299
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.10.2025 11:52:24 pealkiri: Starfield |
| , peksad surnud hobust. Bethesda on 20a alla keskmise jama tootnud. Nad on olnud edukad, sest keegi teine pole taolisi suuri open world peaaegu sandboxlaadseid soft RPG mänge teinud. Lisa sinna taha ... |
teema: 007 First Light |
labidas
vastuseid: 19
vaadatud: 3801
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.09.2025 11:44:31 pealkiri: 007 First Light |
| Tuleb ajudeta shooter. |
teema: Battlefield 6 |
labidas
vastuseid: 235
vaadatud: 34195
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.08.2025 09:09:24 pealkiri: Battlefield 6 |
| Mul on tunne, et BF6 saab olema edukas, kuid nüüdsest pole enam mingit vahet, kas mängida CoDi või BFi, sama mäng väheste erinevustega. Neile, kes otsivad BC2-BF3-aegset kogemust, seda siit häs ... |
teema: Battlefield 6 |
labidas
vastuseid: 235
vaadatud: 34195
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.08.2025 11:41:08 pealkiri: Battlefield 6 |
Secure boot. Kõik selleks, et müüa rohkem riist- ja tarkvara.
Kui oleks private serverid, aktiivsed adminnid ja vote kick/ban mängutubades, siis poleks ühtegi anti-cheati vaja.
Vanasti oli ikka ... |
teema: Unreal Engine 5 |
labidas
vastuseid: 16
vaadatud: 4813
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.07.2025 22:16:16 pealkiri: Unreal Engine 5 |
https://youtu.be/OplYN2MMI4Q?si=nZ-8MotwGTS4ojOT
See käiks ka siia. CDPR ja Epic tegid koostööd et uue Witcheri Tech DEMO 60FPS peal tööle saada sujuvalt.
Lisaks pidavat 5.6 ver 35% FPS andma.
... |
teema: Battlefield 6 |
labidas
vastuseid: 235
vaadatud: 34195
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.07.2025 22:04:37 pealkiri: Battlefield 6 |
Ütleme nii, et see BF pakub huvi isegi. Meenutab BF3/BF4.
Destruction nägi üle võlli välja. C4 seina ja kogu maja fassaad läinud. Haamriga põrandale ja põrand variseb, no mida.
Ja siis ... |
teema: STALKER 2 |
labidas
vastuseid: 886
vaadatud: 183136
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.07.2025 11:01:27 pealkiri: STALKER 2 |
| , samamoodi nagu iga Bethesda mäng. Vanilla kogemus on pähh. STALKERi seeriast ootaks siiski rohkemat. Esimesed mängud said kõik modideta läbi tehtud. |
teema: telefonispämm (kõikvõimalikud müügipakkumised jms) |
labidas
vastuseid: 2466
vaadatud: 1483760
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 11.07.2025 10:48:03 pealkiri: telefonispämm (kõikvõimalikud müügipakkumised jms) |
Niipalju võiks ka unisena teada et tervisekassa ei kanna sulle kunagi mingit raha üle
See on veider jah, et inimesed seda ei tea. Justkui oleks Tervisekassa kunagi neile raha üle kandnud. ... |
teema: telefonispämm (kõikvõimalikud müügipakkumised jms) |
labidas
vastuseid: 2466
vaadatud: 1483760
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 04.07.2025 16:27:07 pealkiri: telefonispämm (kõikvõimalikud müügipakkumised jms) |
|
teema: telefonispämm (kõikvõimalikud müügipakkumised jms) |
labidas
vastuseid: 2466
vaadatud: 1483760
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 04.07.2025 11:58:40 pealkiri: telefonispämm (kõikvõimalikud müügipakkumised jms) |
+372 58047823
+372 58303031
Pean piinlikkusega tunnistama, et jäin pettuse ohvriks.
Esimene kõne rääkis mingist toppama jäänud rahast Tervisekassas. Vajati, et tuvastakse ennast smartID'ga ... |
teema: The Blood of Dawnwalker |
labidas
vastuseid: 7
vaadatud: 4045
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.06.2025 16:40:05 pealkiri: The Blood of Dawnwalker |
| , ma arvan, et see pole mingi turn-off, sest see pole siiski kivisse rajutud ajalimiit. "To clarify, the time mechanics, which Rebel Wolves considers a core element of the game's narrative sandbox, wi ... |
teema: Witcher 4 |
labidas
vastuseid: 89
vaadatud: 19928
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.06.2025 11:56:08 pealkiri: Witcher 4 |
| , uus IP või vana, see ei muuda nüüd küll midagi. Õppust võib võtta jah - "kõva haip ja vahet pole, millise toote uksest välja lased, ikka ostetakse" see on üks variant, mida õppida. Juba n ... |
teema: Witcher 4 |
labidas
vastuseid: 89
vaadatud: 19928
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.06.2025 10:09:16 pealkiri: Witcher 4 |
, Say hello to TAA.
Ärme unusta milline Cyberpunki reveal oli. Palju murtud lubadusi ja downgrade'e. |
teema: AMD Navi arutelu |
labidas
vastuseid: 6725
vaadatud: 1083118
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 24.05.2025 17:12:10 pealkiri: AMD Navi arutelu |
Keegi pole öelnud, et 350€ kaardiga peab iga mäng max settingutel 1080p/60fps jooksma.
, prebuilt ostjale õppemoment. |
teema: AMD Navi arutelu |
labidas
vastuseid: 6725
vaadatud: 1083118
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 22.05.2025 08:29:56 pealkiri: AMD Navi arutelu |
| Hind peab hea olema, sest kaart ju pmst 7700XT tasemel. 7700XT saab 450€ kandis kätte. 7800XT saab 550€. |
teema: AMD Navi arutelu |
labidas
vastuseid: 6725
vaadatud: 1083118
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 02.05.2025 10:47:16 pealkiri: AMD Navi arutelu |
tundub, et hinnalangus on üldse peatunud. Meie turul on XT ~800€, non-XT ~700€ min hindadega. Ma vist jäängi seda 700€ XT'd ootama (mingid maxTrade jmt hall turg ei huvita) |
teema: AMD Navi arutelu |
labidas
vastuseid: 6725
vaadatud: 1083118
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 14.04.2025 15:25:57 pealkiri: AMD Navi arutelu |
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=cy4g0Rl_15s[/youtube]
 |
teema: telefonispämm (kõikvõimalikud müügipakkumised jms) |
labidas
vastuseid: 2466
vaadatud: 1483760
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 14.04.2025 10:21:36 pealkiri: telefonispämm (kõikvõimalikud müügipakkumised jms) |
| Ma olen siin eile ja täna saanud kõned Prantsusmaalt, kuskilt Aafrika riigist, Leedust. Täna unise peaga ära panemise asemel võtsin vastu ja mingi vene mutt vastas "Aljoo". |
teema: AMD Navi arutelu |
labidas
vastuseid: 6725
vaadatud: 1083118
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 13.04.2025 13:35:18 pealkiri: AMD Navi arutelu |
| Kummaline on, et modditud 9070 on 9070XT'ga samal tasemel, kuig 56 vs 64. Vähene memory bandwidth? |
teema: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207) |
labidas
vastuseid: 1815
vaadatud: 257678
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 09.04.2025 20:25:00 pealkiri: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207) |
PT = Path Tracing. RayTracing on PathTracingu üks komponente. Enivei. RT või PT, peame sama asja silmas.
https://bluebirdinternational.com/wp-content/uploads/2024/02/ray-tracing-vs-path-tracing-blu ... |
teema: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207) |
labidas
vastuseid: 1815
vaadatud: 257678
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 09.04.2025 15:01:02 pealkiri: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207) |
, tähtis on ikka mängude perf, mitte teoreetiline võimsus.
| | GTX280 | GTX480 | GTX580 | GTX680 | GTX780 | GTX980 | GTX1080 | RTX2080 | RTX3080 | RTX4080 | RTX5 ... |
teema: AMD Navi arutelu |
labidas
vastuseid: 6725
vaadatud: 1083118
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 05.04.2025 15:48:59 pealkiri: AMD Navi arutelu |
Galadoris saadaval 3tk 836€.
AT's on rohkem. 825€. |
teema: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207) |
labidas
vastuseid: 1815
vaadatud: 257678
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 04.04.2025 22:19:16 pealkiri: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207) |
| Seda, et lihtne tarbijaskond on seostanud 80-seeriat (ja kõiki teisi) mingi kindla jõudlusastmega vmt on nende enda viga. (GTX6xx seeriaga sai see väga selgeks, et nVidiat ei saa nime järgi hinnat ... |
teema: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207) |
labidas
vastuseid: 1815
vaadatud: 257678
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 04.04.2025 10:53:09 pealkiri: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207) |
| | GTX280 | GTX480 | GTX580 | GTX680 | GTX780 | GTX980 | GTX1080 | RTX2080 | RTX3080 | RTX4080 | RTX5080 |
-------------------------------------------------------- ... |
teema: DOOM Eternal |
labidas
vastuseid: 243
vaadatud: 77827
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.04.2025 11:03:12 pealkiri: DOOM Eternal |
| Peale 2016 läks tsipa lapsikuks asi. |
teema: Wreckfest 1 & 2 |
labidas
vastuseid: 439
vaadatud: 159384
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.03.2025 10:40:25 pealkiri: Wreckfest 1 & 2 |
Tegin ka kiire sõidu.
5700X3D ja 6700XT
1440p, kõik põhjas. (asjad, mis defaultis medium või OFF kah põhjas)
MSAA4x = min 45fps
FSR3 = min 51fps
Mõlemal puhul fps ikkagi 60-70 kandis en ... |
teema: Assassin's Creed Shadows |
labidas
vastuseid: 121
vaadatud: 33710
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.03.2025 11:09:40 pealkiri: Assassin's Creed Shadows |
Nagu arvata oli. Mäng ei olnud selline hit , et oleks Ubisofti muudatustest päästnud.
Peab ikka eriline naiivitar olema arvates, et üks mäng suudab midagi muuta.
Üldiselt ajab naerma ... |
teema: Annihilate The Spance |
labidas
vastuseid: 0
vaadatud: 9602
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.03.2025 14:42:32 pealkiri: Annihilate The Spance |
https://shared.fastly.steamstatic.com/store_item_assets/steam/apps/1706360/capsule_231x87.jpg?t=1737022010
Kiire RTS kosmoses, kus laevade juhtimisega ise tegelema ei pea.
Ehitad aga tootmist ja ... |
| |