|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Lahendus ressiiverist heli surround kõlaritesse saamiseks ilma juhtmete vedamiseta |
kureke
vastuseid: 6
vaadatud: 5401
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 15.04.2018 16:09:38 pealkiri: Lahendus ressiiverist heli surround kõlaritesse saamiseks ilma juhtmete vedamiseta |
Ei mul pole midagi selle vastu ja kui hind on selline siis las ta olla. Lihtsalt hämmastab natuke, et selliseid seadmeid rohkem nagu pole ja Eesti kaubandusvõrgus samuti
Reas selline muidu https:// ... |
teema: Lahendus ressiiverist heli surround kõlaritesse saamiseks ilma juhtmete vedamiseta |
kureke
vastuseid: 6
vaadatud: 5401
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 13.04.2018 17:59:50 pealkiri: Lahendus ressiiverist heli surround kõlaritesse saamiseks ilma juhtmete vedamiseta |
| Aga mis sul selle Amphony vastu on? Liiga kallis? Ega need seadmed on kõik sama põhimõttega, mõni töötab paremini, mõni halvemini. Loe ülevaateid, kui kasutajad ütlevad, et ei tule häireid s ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
kureke
vastuseid: 10301
vaadatud: 2682135
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.01.2018 10:41:43 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
viimati jäi isegi prismas neid silma, nii et ju tavalistes kanalites ikka on.
Prismas UHD plaadid ?
Prisma töötajad ilmselt isegi ei tea, mis asi on UHD plaat, rääkimata nende müügil o ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
kureke
vastuseid: 10301
vaadatud: 2682135
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 23.01.2018 17:33:54 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
viimati jäi isegi prismas neid silma, nii et ju tavalistes kanalites ikka on.
UHD plaate müüdi Prismas?! Raske uskuda. Nad ei müü õieti tavalisi blu-raysidki...paar tükki ehk leiab otsimise pe ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
kureke
vastuseid: 10301
vaadatud: 2682135
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 17.12.2017 11:01:04 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
| Sooviksin Sony KD-XE9005 ja Sony HT-CT800 2.1 soundbar ühendada HDMI ARC kaabliga. Usute või mitte aga kahest suurest poest pole selget vastust saanudki, et milline täpselt see kaabel peab olema - ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
kureke
vastuseid: 10301
vaadatud: 2682135
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 09.12.2017 11:06:52 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Mõlemad telerid on ikka 8 bit, nii odavalt ei saa kuidagi 10 bit ekraani
Suuruse vahe on päris palju, muu olulise erinevuse oled juba ise ära märkinud. Kui vaatamist on ka külje pealt, siis L ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
kureke
vastuseid: 10301
vaadatud: 2682135
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 04.12.2017 22:48:44 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Kas UHD telerite ostjad võtavad UHD plaadid ka ligi?
Eestikeelne sõnavõtt selle kohta...
[youtube]https://youtu.be/sOYxaVvXoEw[/youtube] |
teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme |
kureke
vastuseid: 7769
vaadatud: 1583523
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 19.11.2017 13:29:22 pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme |
Zone 2 pre-out'ist vaevalt et ükski ress front pre-outi laseb teha.
1,5k ress tundub tonnistele kõlaritele küll liigne luksus. X2300 või 2400 peaks neile paras olema. eArc ja hdmi 2.1 on juba osa ... |
teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme |
kureke
vastuseid: 7769
vaadatud: 1583523
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 19.11.2017 09:36:10 pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme |
| Samal ajal kui teie siin peenutsete tuhandete wattide ja eurodega on mul küllalt heli ja pidu Panasonic SA-AK28 keskusega aux sisendit kasutades arvuti taga, tagasihoidlikkus ja vähema hindamine on ... |
teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme |
kureke
vastuseid: 7769
vaadatud: 1583523
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 24.10.2017 21:20:04 pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme |
| Paistab, et mitme lehekülje jagu jälle kaugemale jõutud aruteluga. Igatahes tore, et on ka subwooferit pooldavaid seisukohti. Muidu viimasel ajal jäi juba mulje, et supaka ostmisel oled kurjategij ... |
teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme |
kureke
vastuseid: 7769
vaadatud: 1583523
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 24.10.2017 12:13:20 pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme |
Õnneks kustus mu komm ära, las siis jääb...
Odavalt saab ka hea süsteemi teha. Kaht supakat on muidugi minimaalselt vaja.
Nojah, need käpikud võivad siis tõsiste huviliste teema teha. ( ... |
teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme |
kureke
vastuseid: 7769
vaadatud: 1583523
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 24.10.2017 11:16:29 pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme |
Paneks veidi puid alla teemale...
Enamik siin sõnavõtjaid paistab omavat küll selliseid riiulikõlareid, milledele on võimalik saada parem heli subwoofri abiga. Aga enamikel pole võimalik seda ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
kureke
vastuseid: 10301
vaadatud: 2682135
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 20.10.2017 17:31:03 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Kui vaatamiskaugus on ikkagi 3+ meetrit, siis 55 on täielik lukuauk ja UHD teler erilist efekti ei anna, seda enam, kui UHD plaate jms ei hakka ostma lähiajal.
Sellistel vaatamistingimustel FHD juu ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
kureke
vastuseid: 10301
vaadatud: 2682135
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 12.10.2017 10:44:45 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Samsungil ei lähe eriti hästi
Two years ago, Samsung commanded a +55% share of the premium TV segment (over $1500). It had fallen to 20.3% by the end of 2016 and hit a low of 13.2% in the first qua ... |
teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme |
kureke
vastuseid: 7769
vaadatud: 1583523
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 11.10.2017 17:08:42 pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme |
mul hakkab laud ennem värisema ja selle pehmendamiseks on improviseeritud midagi sellist: https://www.thomann.de/intl/ee/the_takustik_isopad_7.htm
Kas sul mitte lauapealsed väiksed kõlar ... |
teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme |
kureke
vastuseid: 7769
vaadatud: 1583523
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 11.10.2017 15:38:00 pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme |
Kui tehnika hüppama hakkab, on probleem ikka ehituskonstruktsioonis. Põrand läheb esmalt vibratsiooni ja sealt edasi muud asjad.
Puitlaagidel põrand ilmselgelt ei kannata välja nii valjult kuula ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
kureke
vastuseid: 10301
vaadatud: 2682135
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.09.2017 17:02:14 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Kas olete leidnud mingit lahendust ka odavama otsa lcd telekal nn mustas alas oleva pildi paremaks kujutamiseks?
Ega ei ole sellele muud lahendust kui kallim teler
Niipalju kui kontrasti, heled ... |
teema: Ressiiveri portide küsimus |
kureke
vastuseid: 4
vaadatud: 3365
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 22.09.2017 15:37:19 pealkiri: Ressiiveri portide küsimus |
VGA peaks andma natuke paremat pilti jah.
Kuid ühelgi juhul ei topiks vana ressiiverit pildi edastuseks sinna vahele. Ainult heli. |
teema: Ressiiveri portide küsimus |
kureke
vastuseid: 4
vaadatud: 3365
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 22.09.2017 14:59:31 pealkiri: Re: Ressiiveri portide küsimus |
|
teema: Microlab kõlarid |
kureke
vastuseid: 993
vaadatud: 421344
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 15.09.2017 02:32:07 pealkiri: Microlab kõlarid |
Wiltz räägib juttu mis on jutt võtke teda ometi kuulda.
Ostsin eelmisel aastal ämmale teleri külge heli parandamiseks solo 6c ja selleks väga head. Muidugi on kuulda, et kõlarid ei suuda ... |
teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme |
kureke
vastuseid: 7769
vaadatud: 1583523
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 05.09.2017 11:16:02 pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme |
| üks väike kõrvalepõige: kas keegi oskab kommenteerida sellist asja, et kui on näiteks 800W väljundvõimsusega võimendi, siis mis millise füüsikaseaduse järgi power requirement või mis igane ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
kureke
vastuseid: 10301
vaadatud: 2682135
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.07.2017 22:16:00 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Päris hea hind. Letil seisnud mudeli oma või võtad laost ja saad ka 1500ga kätte?
kõik laost ka sama hinnaga...ma just ootan kinnitust, et millal saaksin transa järgi saata
sain oma ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
kureke
vastuseid: 10301
vaadatud: 2682135
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 24.07.2017 23:25:24 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Vaja ka uut telekat. Võiks olla vähemalt 49 tolli. Mis firmat eelistada?
Meeldiks kui soft poleks aeglane, üks paari aastane LG on päris koomas menüüs liikudes ja youtuubi äpiga. Emal Samsu ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
kureke
vastuseid: 10301
vaadatud: 2682135
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 13.07.2017 15:39:47 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Proovisin 65" vaadata 4m pealt, suht mõttetu lukuauk
Minu jaoks on 3m max, enamjaolt vaatan 2-2,5 m pealt. |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
kureke
vastuseid: 10301
vaadatud: 2682135
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 13.07.2017 15:23:16 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Oleneb muidugi vaatamiskaugusest, aga tavapärase 2-3m kauguse puhul UHD on 43" puhul suht pointless
Jääb liiga väikseks pilt? 2-3m ongi mul vahemaa.
65" on sellelt maalt paras vaadata, ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
kureke
vastuseid: 10301
vaadatud: 2682135
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 13.07.2017 14:08:39 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Oleneb muidugi vaatamiskaugusest, aga tavapärase 2-3m kauguse puhul UHD on 43" puhul suht pointless
Jääb liiga väikseks pilt? 2-3m ongi mul vahemaa.
65" on sellelt maalt paras vaadata, ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
kureke
vastuseid: 10301
vaadatud: 2682135
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 18.06.2017 21:48:26 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Maxpower ja teised, keda huvitas, kuidas näeb välja Planet Earth 2 UHD versioonis, siis
Tasub vaatamist, kasvõi ainult pildi pärast, isegi kui loodus ei huvita. Aga see, mida nad ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
kureke
vastuseid: 10301
vaadatud: 2682135
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 11.06.2017 10:38:38 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
https://www.am.ee/kuidas-valida-telerit
Ehk näiteks 42 tollise ehk ligi 106-sentimeetrise teleri vaatamiskaugus võiks siis olla vähemalt 3-4 meetrit telerist,” tõi tehnikakaupluste tooteju ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
kureke
vastuseid: 10301
vaadatud: 2682135
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 28.04.2017 11:42:20 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
| , sa loe nüüd ka mida kirjutati. et B6 hind ei lange kunagi ostmiseks vastuvõetavale tasemele, sestab osteti just see 910V mudel. OSi ei saa eraldi hinnakirja alusel uuendada, ega see mingi window ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
kureke
vastuseid: 10301
vaadatud: 2682135
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 28.04.2017 11:06:43 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
| Ostsin ära LG 55eg910v OLEDi. Pilt ilus (muidugi netist leitud juhendid pildi ideaalseks timmimiseks tegid telekast 30a vanuse kineskoop teleri väärilse asja). Heli hea. PS4 mängimiseks ka tunduva ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
kureke
vastuseid: 10301
vaadatud: 2682135
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 21.04.2017 16:12:57 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Maxpower ja teised, keda huvitas, kuidas näeb välja Planet Earth 2 UHD versioonis, siis
Tasub vaatamist, kasvõi ainult pildi pärast, isegi kui loodus ei huvita. Aga see, mida nad ... |
teema: 5m HDMI PC ja TV vahele. |
kureke
vastuseid: 3
vaadatud: 2022
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 18.04.2017 20:44:36 pealkiri: Re: 5m HDMI PC ja TV vahele. |
| Küsimus targematele, et kui kasutaksin 5m HDMI 2.0 kaablit, et pc-st 4K 60Hz pilt kätte saada siis kas see 5m võib jääda mingil määral pudelikaelaks või pole kaabli pikkustel tänapäeval enam ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
kureke
vastuseid: 10301
vaadatud: 2682135
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 18.04.2017 19:23:19 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
1.Panasonic: 9,1 punkti
hea: pildi kvaliteet, kasutusmugavus, USB kettale salvestamine.
halb: seesmiste kõlarite heli, pildiseaded ei muutu vastavalt sisendsignaalile.
See on hoopis hea ju. Mu ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
kureke
vastuseid: 10301
vaadatud: 2682135
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 18.04.2017 17:32:02 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Maxpower ja teised, keda huvitas, kuidas näeb välja Planet Earth 2 UHD versioonis, siis
Tasub vaatamist, kasvõi ainult pildi pärast, isegi kui loodus ei huvita. Aga see, mida nad ... |
teema: 5m HDMI PC ja TV vahele. |
kureke
vastuseid: 3
vaadatud: 2022
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 18.04.2017 12:25:40 pealkiri: Re: 5m HDMI PC ja TV vahele. |
| Küsimus targematele, et kui kasutaksin 5m HDMI 2.0 kaablit, et pc-st 4K 60Hz pilt kätte saada siis kas see 5m võib jääda mingil määral pudelikaelaks või pole kaabli pikkustel tänapäeval enam ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
kureke
vastuseid: 10301
vaadatud: 2682135
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 18.04.2017 00:06:56 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Maxpower ja teised, keda huvitas, kuidas näeb välja Planet Earth 2 UHD versioonis, siis
Tasub vaatamist, kasvõi ainult pildi pärast, isegi kui loodus ei huvita. Aga see, mida nad ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
kureke
vastuseid: 10301
vaadatud: 2682135
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 23.03.2017 14:56:39 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
No siis läks mul hästi: teisipäeval tellitud ja äsja kuller tõi ära. Vaatamiseks vajalikud vidinad, nagu TV jms. tulevad alles järgmisel nädalal
Kulleriga tulebki rutem, ca nädal, max p ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
kureke
vastuseid: 10301
vaadatud: 2682135
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 23.03.2017 11:27:40 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
, päris masendav tõesti et nii kaua saadavad...kust muidu tellisid, amazon UK?
.
UK jah, paistis kõige mõttekam.
Pakid liikusid kiiresti kuni eelmise aasta poole novembrini. Siis tuli nädal v ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
kureke
vastuseid: 10301
vaadatud: 2682135
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 22.03.2017 22:56:24 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
siin uus reference disc set http://www.whathifi.com/features/planet-earth-ii-4k-ultra-hd-blu-ray-review "...and from the opening island shot alone, we're adamant this is a must buy for any 4K fan. ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
kureke
vastuseid: 10301
vaadatud: 2682135
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 19.03.2017 14:29:36 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Kuid paratamatult enamus ajast jõuab siiski kehvem sisu ekraanile. Kuid isegi korralik kvaliteediga fhd sisu on täitsa kena vaadata.
Probleem on sügavalt TV3 poolne, mis on kõige kehvema pildig ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
kureke
vastuseid: 10301
vaadatud: 2682135
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 18.03.2017 20:32:18 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
all parem nurk on küll midagi muud
see võib olla ka etv2 logost, aga võib ka mitte olla, selleks peaks nii täismusta kui halli ekraaniga testima jms kontrolle läbi viima.
Osad on lasknud taga ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
kureke
vastuseid: 10301
vaadatud: 2682135
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 18.03.2017 19:59:11 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Kas selline valgus müra LG puhul on ok??? LG 49UH8507
Kui musta tausta peal on mingi valge/heledam ese, siis on ülevalt alla ekraani peal selline valgus sammas ja see ei tundu kuidagi normaalne.
V ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
kureke
vastuseid: 10301
vaadatud: 2682135
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 12.03.2017 10:51:02 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
| siis osad filmid on ikka ulme ilusad, seda võrrelduna isegi tavalise BR plaadiga...nt The Revenant, The Shallows, Sicario (see film kõlbab niisma ka vaadata, isegi kui UHD kvaliteeti ei taha proovid ... |
teema: Telerite üldteema |
kureke
vastuseid: 19211
vaadatud: 4907294
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 06.03.2017 13:50:09 pealkiri: Telerite üldteema |
| siis osad filmid on ikka ulme ilusad, seda võrrelduna isegi tavalise BR plaadiga...nt The Revenant, The Shallows, Sicario (see film kõlbab niisma ka vaadata, isegi kui UHD kvaliteeti ei taha proovid ... |
teema: Telerite üldteema |
kureke
vastuseid: 19211
vaadatud: 4907294
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 03.03.2017 14:31:35 pealkiri: Telerite üldteema |
| autoga saad sa reaalset emotsiooni ja tunnet. Mootorihääl, tõmme, perforeeritud nahk, mugavus, lõhnad, emotsioonid, daamid vaatavad järele. Telekaga saad sa musta värvi ristküliku, portsu numbr ... |
teema: Telerite üldteema |
kureke
vastuseid: 19211
vaadatud: 4907294
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 01.03.2017 11:35:42 pealkiri: Telerite üldteema |
| , ma kindel OLED-i pooldaja ja sellepärst ei taha LED TV alla lihtsalt niisma raha kinni panna, niikuinii tuleb OLED-i peale millalgi üle minna...see 55" LED oleks selline ajutine lahendus, kuna het ... |
teema: Telerite üldteema |
kureke
vastuseid: 19211
vaadatud: 4907294
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 01.03.2017 11:20:28 pealkiri: Telerite üldteema |
Iga kell soovitaks piiratud eelarve korral võtta suur korralik led kui väike oled. Oledil on omad hädad, ega seegi ideaalne pole. Nii et vutt-vutt ise selle LG järele, MaxPower  |
teema: Telerite üldteema |
kureke
vastuseid: 19211
vaadatud: 4907294
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 01.03.2017 10:59:15 pealkiri: Telerite üldteema |
mul üks küsimus ka tarkadele tehnoloogia "hulludele"...seletage ära kui LED paneel on 10 bit või siis 8bit+FRC...kas inimese silm saab aru ka midagi või petab ära see FRC süsteem? netist luge ... |
teema: Telerite üldteema |
kureke
vastuseid: 19211
vaadatud: 4907294
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 01.03.2017 10:11:17 pealkiri: Telerite üldteema |
, Blu-ray plaadid on ka ju regiooniga, kas neid ei vaata enam?
Vaatan, plaadid tuleb tellida samast riigist kust mängijagi, nii et töötaks alati
Aga tõsiselt rääkides, siis kui euroopa m ... |
teema: Telerite üldteema |
kureke
vastuseid: 19211
vaadatud: 4907294
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 01.03.2017 09:58:50 pealkiri: Telerite üldteema |
| Mul on ub900, aga mitte sellepärast ei kiida seda. Ostetud juba enne, kui oppo üldse välja tuli enda omaga. Oleksin kindlasti oppot kaalunud ja ilmselt ka eelistanud, kui oleks valikus olnud. Praeg ... |
| |