Avaleht
otsing leidis 42 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: peps71
kulac

vastuseid: 32
vaadatud: 12299

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.08.2017 22:35:57   pealkiri: Korralik kaup
Rihm kiirelt käes.
Parem kui oodatud
  teema: Kommenteerimine: Sants5
kulac

vastuseid: 220
vaadatud: 98702

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.03.2017 17:19:42   pealkiri: .
hea kaup hea hinnaga. Kõik super!
  teema: Kommenteerimine: Harrison
kulac

vastuseid: 285
vaadatud: 48037

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.05.2013 12:23:33   pealkiri: Kommenteerimine: Harrison
Korrektne tehing seljataga.
  teema: HTC Desire (HD, Z, S)
kulac

vastuseid: 3441
vaadatud: 707638

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 07.12.2011 16:47:47   pealkiri: HTC Desire (HD, Z, S)
  teema: Kommenteerimine: von Wu
kulac

vastuseid: 900
vaadatud: 196612

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.10.2011 15:40:29   pealkiri: Kommenteerimine: von Wu
Ostsin Raamatu.
Kõik kiire ja korrektne.
  teema: Android pult
kulac

vastuseid: 4
vaadatud: 3101

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 01.07.2011 16:25:39   pealkiri: Android pult
https://market.android.com/details?id=com.samsung.remoteTV&feature=search_result

Kui su telekal on lan sisend (le32c550 mõningate netilehtede järgi omab seda). Siis peaks süsteem olema selle ...
  teema: Kommenteerimine: krässakas
kulac

vastuseid: 308
vaadatud: 41944

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.01.2011 21:03:41   pealkiri: Kommenteerimine: krässakas
Hea kaup hea hinnaga.
Korrektne tehing.
  teema: Kommenteerimine: AllanK20
kulac

vastuseid: 132
vaadatud: 62196

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.01.2010 20:30:08   pealkiri: Kommenteerimine: AllanK20
kiire ja korrektne!
  teema: Kommenteerimine: Prayer
kulac

vastuseid: 231
vaadatud: 85408

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.05.2009 13:10:52   pealkiri: Kommenteerimine: Prayer
Hea teler hea hinnaga icon_smile.gif

Tänud!
  teema: Kommenteerimine: tennar
kulac

vastuseid: 300
vaadatud: 73073

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.03.2009 01:05:44   pealkiri: Kommenteerimine: tennar
Sai igati korralik ja korrektne tehing tehtud.
Tänud!! icon_smile.gif
  teema: Programm, mis näitab kaustade suurust
kulac

vastuseid: 7
vaadatud: 2759

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 08.02.2009 22:41:19   pealkiri: Programm, mis näitab kaustade suurust
http://w3.win.tue.nl/nl/onderzoek/onderzoek_informatica/visualization/sequoiaview//

Ja see on täpselt see õige asi icon_smile.gif
Tänud Mart352!
  teema: Programm, mis näitab kaustade suurust
kulac

vastuseid: 7
vaadatud: 2759

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 08.02.2009 20:43:43   pealkiri: Programm, mis näitab kaustade suurust
Pole küll hallid kuubikud aga...
http://windirstat.info/

Tänud, see teeb suures plaanis töö ära icon_smile.gif
  teema: Programm, mis näitab kaustade suurust
kulac

vastuseid: 7
vaadatud: 2759

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 08.02.2009 20:32:56   pealkiri: Programm, mis näitab kaustade suurust
Kunagi siin keegi jagas sellist programmi, mis näitas hallide kuubikutena pildil kõvakettal olevate kaustade mahtu.
Et mida suurem kuubik, seda suurem maht kaustal.

Äkki keegi mäletab?

Kasu ...
  teema: Kommenteerimine: Kivi345
kulac

vastuseid: 186
vaadatud: 34809

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.12.2008 12:33:12   pealkiri: Kommenteerimine: Kivi345
thumbs_up.gif Kõik väga ok.
Kiire ja korrektne.
  teema: Kommenteerimine: spiderdog
kulac

vastuseid: 18
vaadatud: 7194

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.11.2008 00:36:23   pealkiri: Kommenteerimine: spiderdog
Hea tehing!
Arvut mulle, raha talle.
Hea hinnaga hea kaup.
Soovitused annan kaasa
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
kulac

vastuseid: 23208
vaadatud: 5773047

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 06.11.2008 01:00:47   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Täiesti OT starmani tehnilise poolega, aga.. Miks krt ei saa starmani kodulehele ligi väljastpoolt eestit? icon_smile.gif
Satun vahel nii soome kui ka rootsi IP otsa rippuma .. ja vot .. starmani kodulehele ei ...
  teema: Elion
kulac

vastuseid: 5863
vaadatud: 1296146

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 03.11.2008 23:52:38   pealkiri: Elion
Tänud. Kiirete vastuse eest

Kinnitasite mu kahtluseid icon_smile.gif
Proovime siis selle teenusepakkuja ka ära icon_wink.gif
  teema: Elion
kulac

vastuseid: 5863
vaadatud: 1296146

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 03.11.2008 20:37:20   pealkiri: Elion
Kiires küsimus, hetkel võimalik valida veel nii starman, kui elioni vahel
Starmaniga kogemus olemas. Seega ei oota diskussiooni teemal starman vs elion

Küsimus oleks hoopis selline, kui teler o ...
  teema: Kommenteerimine: wfiles
kulac

vastuseid: 610
vaadatud: 118493

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.10.2008 20:45:05   pealkiri: Kommenteerimine: wfiles
Tegime kaupa, kõik korras. Aus kaup hea hinnaga.
  teema: SonyEricsson W890i
kulac

vastuseid: 54
vaadatud: 22059

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 02.10.2008 11:40:41   pealkiri: SonyEricsson W890i
Kiire telefon on tavaline telefon, mitte selline, mis ekraanil silmnähtavalt katkub. Antud hetkel käigus nagu w610 ja selle liikumiskiirus on täiesti piisav icon_biggrin.gif
Konkreetne situatsioon oli selline ...
  teema: SonyEricsson W890i
kulac

vastuseid: 54
vaadatud: 22059

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 02.10.2008 09:32:13   pealkiri: SonyEricsson W890i
Ei olnud tegemist proovitelefoniga, Telefon võeti karbist ja oleks olnud see eksemplar, mille omanikuks ma oleks saanud. Kuid see aeglus ja hakkimine peletas mind sellest telefonist päris kaugele. s ...
  teema: SonyEricsson W890i
kulac

vastuseid: 54
vaadatud: 22059

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 02.10.2008 09:07:22   pealkiri: SonyEricsson W890i
Käisin poes seda apastraatust näppimas. Tundus, et menüü on kuidagi aeglane, s.t kõik liikumised toimusid menüüs nagu kerge hilinemisega ja samal ajal ka pilt "hakkis". Kohe häirivalt aeglane ...
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
kulac

vastuseid: 23208
vaadatud: 5773047

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 26.09.2008 10:30:51   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Internetiühenduse kiirus on tõenäoliselt vahemikus 18.4 kuni 22.1 Mbps.

Nii väidab elion ..
starmani test väidab olevat 19,1 ja Ruuter,.ee 13,6 icon_biggrin.gif
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
kulac

vastuseid: 23208
vaadatud: 5773047

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 26.09.2008 08:21:36   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
http://www.speedtest.net/result/329294654.png
Tundub, et Powerboost töötab, kuid mitte 12 mega peal vaid esialgu kopikas alla üheksa.
  teema: Nokia 6120 Classic
kulac

vastuseid: 76
vaadatud: 26705

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 15.08.2008 01:50:53   pealkiri: Nokia 6120 Classic
  teema: Mobiili helinate Req/Offer
kulac

vastuseid: 1407
vaadatud: 404293

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 26.04.2008 13:04:22   pealkiri: Mobiili helinate Req/Offer
www.hot.ee/kulac/elin.mp3
Käeprooviks tegin, ei pretendeeri ideaalsele helinale icon_wink.gif
Youtube helikvaliteediga.
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
kulac

vastuseid: 23208
vaadatud: 5773047

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 04.03.2008 13:02:30   pealkiri: Starmani internetil .. ping on -- netti pole
Ja nii käibki .. järsku klõps .. nett tagant ära .. restart arvutile .. restart modemile .. võrk tagasi ...
vahest piisab modemi restardist .. vahest arvuti omast. Ja nii võib juhtuda 5x tunn ...
  teema: Nokia 6120 Classic
kulac

vastuseid: 76
vaadatud: 26705

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 26.02.2008 12:01:50   pealkiri: Nokia 6120 Classic
BTW kuidas sa selle 34 ja 42 kraadi mõõtsid ?

kasutasin selleks tavalist autodes kasutusel olevat termomeetrit, mis suudab mõõte in/out temperatuuri .. out temp andur asub juhtme otsas icon_wink.gif Suhte ...
  teema: Nokia 6120 Classic
kulac

vastuseid: 76
vaadatud: 26705

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 25.02.2008 23:53:14   pealkiri: Nokia 6120 Classic
  teema: Nokia 6120 Classic
kulac

vastuseid: 76
vaadatud: 26705

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 20.02.2008 23:21:23   pealkiri: Nokia 6120 Classic
Olen täheldanud telefoni puhul sellist kala, et kõne ajal kipub kuumaks minema .. mitte kõrvetama .. kuid juba nii soojaks et on suisa ebameeldiv vastu kõrva teda hoida.

Inglise keelt kõneleva ...
  teema: Telefon + bluetooth network = sigaaeglane nett.
kulac

vastuseid: 7
vaadatud: 3230

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 07.02.2008 21:50:31   pealkiri: Telefon + bluetooth network = sigaaeglane nett.
Kasutan samu draivereid nii IBM laptopil kui ka lauaarvutil, kus sees istub Trendneti BT USB pulk.
Trendeneti oma soft ei kõlbab ei kuhugi.

Seega päris nii, et ainult oma toodang.. ei lähe ..
  teema: Telefon + bluetooth network = sigaaeglane nett.
kulac

vastuseid: 7
vaadatud: 3230

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 06.02.2008 10:26:01   pealkiri: Telefon + bluetooth network = sigaaeglane nett.
Proovi arvuti BT draiverid vahetada Broadcomi omade vastu. Minul SE K810i puhul aitas see kiirust tõsta pea 10x.
Telefoni pakendis kaasasoleva tarkvaraga BT kiirus arvutist telefoni 50-55 KB/s tele ...
  teema: Sony Ericsson K810i
kulac

vastuseid: 223
vaadatud: 57714

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 19.01.2008 22:07:08   pealkiri: Sony Ericsson K810i
ei ole täheldanud küll.
W610'ga võrreldes vahet ei märka. Suurem erinevus tuleb originaalina kaasas olevatest klappidest. Walkmani seeria klapid on ikka klass ülespoole.
  teema: Sony Ericsson K810i
kulac

vastuseid: 223
vaadatud: 57714

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 30.10.2007 11:49:35   pealkiri: Sony Ericsson K810i
Pean tunnistama, et pole kordagi kaasasolevat plaati karbist välja võtnud icon_biggrin.gif

Tõmbasin kusagilt mingi SE driver packi ja see toimib koduarvutis, kus kaabel taga. Tööarvutis vaid BT pulk + XP e ...
  teema: Sony Ericsson K810i
kulac

vastuseid: 223
vaadatud: 57714

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 30.10.2007 11:19:30   pealkiri: Sony Ericsson K810i
Arvuti draivereid kahtlustan

Peab nentima, et kala ujus ikka telefonis. Lasin tal ennast ilusti ära uuendada ja peale seda BT kiirus telefonist arvutisse ca 5x suurem kui ennem, kuid ikka poole v ...
  teema: Sony Ericsson K810i
kulac

vastuseid: 223
vaadatud: 57714

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 22.10.2007 12:05:20   pealkiri: Sony Ericsson K810i
Saab kopeerida kaardile.

Võlusõnaks on Varunda.

Ja pärast on System/PIM kaustas kõik ilusti vcf failid, mida saad outlookiga ilusti kooskõlastada...
  teema: Sony Ericsson K810i
kulac

vastuseid: 223
vaadatud: 57714

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 12.10.2007 11:42:42   pealkiri: Sony Ericsson K810i
Arvuti draivereid kahtlustan
  teema: Sony Ericsson K810i
kulac

vastuseid: 223
vaadatud: 57714

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 12.10.2007 10:49:19   pealkiri: Sony Ericsson K810i
telefonist telefoni saates on ka ühendus kiirem kui telefonist arvutisse, on võimalus, et ka mingisugune BT draiverite sobimatus vms võib seda põhjustada.
  teema: Sony Ericsson K810i
kulac

vastuseid: 223
vaadatud: 57714

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 12.10.2007 10:39:30   pealkiri: Sony Ericsson K810i
täpselt sama kala K810i'ga ... arvutist telefoni 10 korda kiirem kui vastupidi.
On see tõesti garantii teema? ei osanud seda isegi nii mõelda vaid pidasin telefoni veidruseks icon_biggrin.gif
  teema: Telekas plõksub, pilti ette ei võta.
kulac

vastuseid: 6
vaadatud: 4370

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 16.04.2007 10:55:49   pealkiri: Telekas plõksub, pilti ette ei võta.
http://www.hot.ee/orbitahooldus/
  teema: Kommenteerimine: toivoku
kulac

vastuseid: 80
vaadatud: 38442

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.04.2007 02:24:06   pealkiri: Kommenteerimine: toivoku
Väga ok icon_smile.gif

Väikese asja pärast viitsis kaugele sõita.
Ühtegi paha sõna ei ole öelda icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: lu1de
kulac

vastuseid: 76
vaadatud: 42494

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.03.2007 08:59:57   pealkiri: Kommenteerimine: lu1de
Kõik ok. Kiire ja korrektne ostja.
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.