|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: peps71 |
kulac
vastuseid: 32
vaadatud: 12299
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.08.2017 22:35:57 pealkiri: Korralik kaup |
Rihm kiirelt käes.
Parem kui oodatud |
teema: Kommenteerimine: Sants5 |
kulac
vastuseid: 220
vaadatud: 98702
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.03.2017 17:19:42 pealkiri: . |
| hea kaup hea hinnaga. Kõik super! |
teema: Kommenteerimine: Harrison |
kulac
vastuseid: 285
vaadatud: 48037
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.05.2013 12:23:33 pealkiri: Kommenteerimine: Harrison |
| Korrektne tehing seljataga. |
teema: HTC Desire (HD, Z, S) |
kulac
vastuseid: 3441
vaadatud: 707638
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 07.12.2011 16:47:47 pealkiri: HTC Desire (HD, Z, S) |
|
teema: Kommenteerimine: von Wu |
kulac
vastuseid: 900
vaadatud: 196612
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.10.2011 15:40:29 pealkiri: Kommenteerimine: von Wu |
Ostsin Raamatu.
Kõik kiire ja korrektne. |
teema: Android pult |
kulac
vastuseid: 4
vaadatud: 3101
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 01.07.2011 16:25:39 pealkiri: Android pult |
https://market.android.com/details?id=com.samsung.remoteTV&feature=search_result
Kui su telekal on lan sisend (le32c550 mõningate netilehtede järgi omab seda). Siis peaks süsteem olema selle ... |
teema: Kommenteerimine: krässakas |
kulac
vastuseid: 308
vaadatud: 41944
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.01.2011 21:03:41 pealkiri: Kommenteerimine: krässakas |
Hea kaup hea hinnaga.
Korrektne tehing. |
teema: Kommenteerimine: AllanK20 |
kulac
vastuseid: 132
vaadatud: 62196
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.01.2010 20:30:08 pealkiri: Kommenteerimine: AllanK20 |
| kiire ja korrektne! |
teema: Kommenteerimine: Prayer |
kulac
vastuseid: 231
vaadatud: 85408
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.05.2009 13:10:52 pealkiri: Kommenteerimine: Prayer |
Hea teler hea hinnaga
Tänud! |
teema: Kommenteerimine: tennar |
kulac
vastuseid: 300
vaadatud: 73073
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.03.2009 01:05:44 pealkiri: Kommenteerimine: tennar |
Sai igati korralik ja korrektne tehing tehtud.
Tänud!!  |
teema: Programm, mis näitab kaustade suurust |
kulac
vastuseid: 7
vaadatud: 2759
|
foorum: Tarkvara postitatud: 08.02.2009 22:41:19 pealkiri: Programm, mis näitab kaustade suurust |
http://w3.win.tue.nl/nl/onderzoek/onderzoek_informatica/visualization/sequoiaview//
Ja see on täpselt see õige asi
Tänud Mart352! |
teema: Programm, mis näitab kaustade suurust |
kulac
vastuseid: 7
vaadatud: 2759
|
foorum: Tarkvara postitatud: 08.02.2009 20:43:43 pealkiri: Programm, mis näitab kaustade suurust |
Pole küll hallid kuubikud aga...
http://windirstat.info/
Tänud, see teeb suures plaanis töö ära  |
teema: Programm, mis näitab kaustade suurust |
kulac
vastuseid: 7
vaadatud: 2759
|
foorum: Tarkvara postitatud: 08.02.2009 20:32:56 pealkiri: Programm, mis näitab kaustade suurust |
Kunagi siin keegi jagas sellist programmi, mis näitas hallide kuubikutena pildil kõvakettal olevate kaustade mahtu.
Et mida suurem kuubik, seda suurem maht kaustal.
Äkki keegi mäletab?
Kasu ... |
teema: Kommenteerimine: Kivi345 |
kulac
vastuseid: 186
vaadatud: 34809
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.12.2008 12:33:12 pealkiri: Kommenteerimine: Kivi345 |
Kõik väga ok.
Kiire ja korrektne. |
teema: Kommenteerimine: spiderdog |
kulac
vastuseid: 18
vaadatud: 7194
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.11.2008 00:36:23 pealkiri: Kommenteerimine: spiderdog |
Hea tehing!
Arvut mulle, raha talle.
Hea hinnaga hea kaup.
Soovitused annan kaasa |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
kulac
vastuseid: 23208
vaadatud: 5773047
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 06.11.2008 01:00:47 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Täiesti OT starmani tehnilise poolega, aga.. Miks krt ei saa starmani kodulehele ligi väljastpoolt eestit?
Satun vahel nii soome kui ka rootsi IP otsa rippuma .. ja vot .. starmani kodulehele ei ... |
teema: Elion |
kulac
vastuseid: 5863
vaadatud: 1296146
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 03.11.2008 23:52:38 pealkiri: Elion |
Tänud. Kiirete vastuse eest
Kinnitasite mu kahtluseid
Proovime siis selle teenusepakkuja ka ära  |
teema: Elion |
kulac
vastuseid: 5863
vaadatud: 1296146
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 03.11.2008 20:37:20 pealkiri: Elion |
Kiires küsimus, hetkel võimalik valida veel nii starman, kui elioni vahel
Starmaniga kogemus olemas. Seega ei oota diskussiooni teemal starman vs elion
Küsimus oleks hoopis selline, kui teler o ... |
teema: Kommenteerimine: wfiles |
kulac
vastuseid: 610
vaadatud: 118493
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.10.2008 20:45:05 pealkiri: Kommenteerimine: wfiles |
| Tegime kaupa, kõik korras. Aus kaup hea hinnaga. |
teema: SonyEricsson W890i |
kulac
vastuseid: 54
vaadatud: 22059
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 02.10.2008 11:40:41 pealkiri: SonyEricsson W890i |
Kiire telefon on tavaline telefon, mitte selline, mis ekraanil silmnähtavalt katkub. Antud hetkel käigus nagu w610 ja selle liikumiskiirus on täiesti piisav
Konkreetne situatsioon oli selline ... |
teema: SonyEricsson W890i |
kulac
vastuseid: 54
vaadatud: 22059
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 02.10.2008 09:32:13 pealkiri: SonyEricsson W890i |
| Ei olnud tegemist proovitelefoniga, Telefon võeti karbist ja oleks olnud see eksemplar, mille omanikuks ma oleks saanud. Kuid see aeglus ja hakkimine peletas mind sellest telefonist päris kaugele. s ... |
teema: SonyEricsson W890i |
kulac
vastuseid: 54
vaadatud: 22059
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 02.10.2008 09:07:22 pealkiri: SonyEricsson W890i |
| Käisin poes seda apastraatust näppimas. Tundus, et menüü on kuidagi aeglane, s.t kõik liikumised toimusid menüüs nagu kerge hilinemisega ja samal ajal ka pilt "hakkis". Kohe häirivalt aeglane ... |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
kulac
vastuseid: 23208
vaadatud: 5773047
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 26.09.2008 10:30:51 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Internetiühenduse kiirus on tõenäoliselt vahemikus 18.4 kuni 22.1 Mbps.
Nii väidab elion ..
starmani test väidab olevat 19,1 ja Ruuter,.ee 13,6  |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
kulac
vastuseid: 23208
vaadatud: 5773047
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 26.09.2008 08:21:36 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
http://www.speedtest.net/result/329294654.png
Tundub, et Powerboost töötab, kuid mitte 12 mega peal vaid esialgu kopikas alla üheksa. |
teema: Nokia 6120 Classic |
kulac
vastuseid: 76
vaadatud: 26705
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 15.08.2008 01:50:53 pealkiri: Nokia 6120 Classic |
|
teema: Mobiili helinate Req/Offer |
kulac
vastuseid: 1407
vaadatud: 404293
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 26.04.2008 13:04:22 pealkiri: Mobiili helinate Req/Offer |
www.hot.ee/kulac/elin.mp3
Käeprooviks tegin, ei pretendeeri ideaalsele helinale
Youtube helikvaliteediga. |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
kulac
vastuseid: 23208
vaadatud: 5773047
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 04.03.2008 13:02:30 pealkiri: Starmani internetil .. ping on -- netti pole |
Ja nii käibki .. järsku klõps .. nett tagant ära .. restart arvutile .. restart modemile .. võrk tagasi ...
vahest piisab modemi restardist .. vahest arvuti omast. Ja nii võib juhtuda 5x tunn ... |
teema: Nokia 6120 Classic |
kulac
vastuseid: 76
vaadatud: 26705
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 26.02.2008 12:01:50 pealkiri: Nokia 6120 Classic |
BTW kuidas sa selle 34 ja 42 kraadi mõõtsid ?
kasutasin selleks tavalist autodes kasutusel olevat termomeetrit, mis suudab mõõte in/out temperatuuri .. out temp andur asub juhtme otsas Suhte ... |
teema: Nokia 6120 Classic |
kulac
vastuseid: 76
vaadatud: 26705
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 25.02.2008 23:53:14 pealkiri: Nokia 6120 Classic |
|
teema: Nokia 6120 Classic |
kulac
vastuseid: 76
vaadatud: 26705
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 20.02.2008 23:21:23 pealkiri: Nokia 6120 Classic |
Olen täheldanud telefoni puhul sellist kala, et kõne ajal kipub kuumaks minema .. mitte kõrvetama .. kuid juba nii soojaks et on suisa ebameeldiv vastu kõrva teda hoida.
Inglise keelt kõneleva ... |
teema: Telefon + bluetooth network = sigaaeglane nett. |
kulac
vastuseid: 7
vaadatud: 3230
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 07.02.2008 21:50:31 pealkiri: Telefon + bluetooth network = sigaaeglane nett. |
Kasutan samu draivereid nii IBM laptopil kui ka lauaarvutil, kus sees istub Trendneti BT USB pulk.
Trendeneti oma soft ei kõlbab ei kuhugi.
Seega päris nii, et ainult oma toodang.. ei lähe .. |
teema: Telefon + bluetooth network = sigaaeglane nett. |
kulac
vastuseid: 7
vaadatud: 3230
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 06.02.2008 10:26:01 pealkiri: Telefon + bluetooth network = sigaaeglane nett. |
Proovi arvuti BT draiverid vahetada Broadcomi omade vastu. Minul SE K810i puhul aitas see kiirust tõsta pea 10x.
Telefoni pakendis kaasasoleva tarkvaraga BT kiirus arvutist telefoni 50-55 KB/s tele ... |
teema: Sony Ericsson K810i |
kulac
vastuseid: 223
vaadatud: 57714
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 19.01.2008 22:07:08 pealkiri: Sony Ericsson K810i |
ei ole täheldanud küll.
W610'ga võrreldes vahet ei märka. Suurem erinevus tuleb originaalina kaasas olevatest klappidest. Walkmani seeria klapid on ikka klass ülespoole. |
teema: Sony Ericsson K810i |
kulac
vastuseid: 223
vaadatud: 57714
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 30.10.2007 11:49:35 pealkiri: Sony Ericsson K810i |
Pean tunnistama, et pole kordagi kaasasolevat plaati karbist välja võtnud
Tõmbasin kusagilt mingi SE driver packi ja see toimib koduarvutis, kus kaabel taga. Tööarvutis vaid BT pulk + XP e ... |
teema: Sony Ericsson K810i |
kulac
vastuseid: 223
vaadatud: 57714
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 30.10.2007 11:19:30 pealkiri: Sony Ericsson K810i |
Arvuti draivereid kahtlustan
Peab nentima, et kala ujus ikka telefonis. Lasin tal ennast ilusti ära uuendada ja peale seda BT kiirus telefonist arvutisse ca 5x suurem kui ennem, kuid ikka poole v ... |
teema: Sony Ericsson K810i |
kulac
vastuseid: 223
vaadatud: 57714
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 22.10.2007 12:05:20 pealkiri: Sony Ericsson K810i |
Saab kopeerida kaardile.
Võlusõnaks on Varunda.
Ja pärast on System/PIM kaustas kõik ilusti vcf failid, mida saad outlookiga ilusti kooskõlastada... |
teema: Sony Ericsson K810i |
kulac
vastuseid: 223
vaadatud: 57714
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 12.10.2007 11:42:42 pealkiri: Sony Ericsson K810i |
| Arvuti draivereid kahtlustan |
teema: Sony Ericsson K810i |
kulac
vastuseid: 223
vaadatud: 57714
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 12.10.2007 10:49:19 pealkiri: Sony Ericsson K810i |
| telefonist telefoni saates on ka ühendus kiirem kui telefonist arvutisse, on võimalus, et ka mingisugune BT draiverite sobimatus vms võib seda põhjustada. |
teema: Sony Ericsson K810i |
kulac
vastuseid: 223
vaadatud: 57714
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 12.10.2007 10:39:30 pealkiri: Sony Ericsson K810i |
täpselt sama kala K810i'ga ... arvutist telefoni 10 korda kiirem kui vastupidi.
On see tõesti garantii teema? ei osanud seda isegi nii mõelda vaid pidasin telefoni veidruseks  |
teema: Telekas plõksub, pilti ette ei võta. |
kulac
vastuseid: 6
vaadatud: 4370
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 16.04.2007 10:55:49 pealkiri: Telekas plõksub, pilti ette ei võta. |
| http://www.hot.ee/orbitahooldus/ |
teema: Kommenteerimine: toivoku |
kulac
vastuseid: 80
vaadatud: 38442
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.04.2007 02:24:06 pealkiri: Kommenteerimine: toivoku |
Väga ok
Väikese asja pärast viitsis kaugele sõita.
Ühtegi paha sõna ei ole öelda  |
teema: Kommenteerimine: lu1de |
kulac
vastuseid: 76
vaadatud: 42494
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.03.2007 08:59:57 pealkiri: Kommenteerimine: lu1de |
| Kõik ok. Kiire ja korrektne ostja. |
| |