Avaleht
otsing leidis 399 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet
kraaks

vastuseid: 3974
vaadatud: 1286795

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 26.06.2026 22:28:15   pealkiri: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet
jah, ba79, konkurent kampaaniaga toimiks riigis, kus ON konkurents, kui sa nüüd võtad mõned artiklid, siis on selgelt välja öeldud, et konkurents puudub. seega uus eesti praktika ei ole mitte nr ...
  teema: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet
kraaks

vastuseid: 3974
vaadatud: 1286795

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 18.04.2026 23:07:07   pealkiri: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet
Tere. Kas kellelgi on 5G+, huvitab just ping
mul nö. tava 5G-l ping 16 ms. on ta väärt seda reklaami?
  teema: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207)
kraaks

vastuseid: 1815
vaadatud: 257000

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 10.04.2026 23:03:36   pealkiri: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207)
Meil liikus see kaart vist 6k kandis eurodes. icon_lol.gif


ehe. tahtsin proovida, et kuidas väntvõlli lihvida tutikal Ferraril, aga relakas läks lappama

icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif : ...
  teema: Jaan Tallinn: tehisintellekt muudab juba lähiajal tööturgu
kraaks

vastuseid: 19
vaadatud: 2283

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 13.03.2026 23:19:19   pealkiri: Jaan Tallinn: tehisintellekt muudab juba lähiajal tööturgu
Vaadates, mis euroopas toimub, nö. uus hitler on ainult aja küsimus.
  teema: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet
kraaks

vastuseid: 3974
vaadatud: 1286795

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 05.11.2025 23:56:03   pealkiri: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet
H158-381 DNA softiga (C182). Hiljuti tuli ka softiuuendus nende poolt.
9ms ping ju väga bro
  teema: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet
kraaks

vastuseid: 3974
vaadatud: 1286795

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 02.11.2025 22:22:17   pealkiri: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet
Ma nüüd väga rahul. Ping 15, DL 500, UP 70-100.
Tehnik Teliast oli super.
Käigu kuradile oma valgusega 7000 eur-i liitumine icon_biggrin.gif
Muidugi mast ka 900m, mul on vedanud kopp.gif

https://www.speed ...
  teema: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet
kraaks

vastuseid: 3974
vaadatud: 1286795

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 01.11.2025 22:54:45   pealkiri: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet
Ma nüüd väga rahul. Ping 15, DL 500, UP 70-100.
Tehnik Teliast oli super.
Käigu kuradile oma valgusega 7000 eur-i liitumine icon_biggrin.gif
Muidugi mast ka 900m, mul on vedanud kopp.gif

https://www.speed ...
  teema: Far Cry
kraaks

vastuseid: 1352
vaadatud: 207610

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.10.2025 23:58:00   pealkiri: Far Cry
Kurat, ajasid hamba verele. thumbs_up.gif
Peab uuesti läbi tegema, ehtne klassika.
  teema: Maailma suurimate sekka kuuluv audio- ja e-raamatute voogedastusplatvorm Storytel jõudis Eestisse
kraaks

vastuseid: 2
vaadatud: 1509

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 25.10.2025 20:19:59   pealkiri: Maailma suurimate sekka kuuluv audio- ja e-raamatute voogedastusplatvorm Storytel jõudis Eestisse
Hea pakkumine, mul storytel.fi tõuseb järgmine kuu 29 eur. kuu eest.
Unlimited siis. 15 eur unlimited, väga hea thumbs_up.gif
  teema: Võrgu arendamine mõjutab öösiti Telia mobiilside teenuseid erinevates maakondades
kraaks

vastuseid: 2
vaadatud: 1386

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 08.10.2025 23:25:52   pealkiri: Võrgu arendamine mõjutab öösiti Telia mobiilside teenuseid erinevates maakondades
Mulle need arendustööd meeldivad, 50 eur-i eest, üle õhu
5g, 500mega juba hakkab looma. icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
  teema: LKE Telekom - uus alternatiiv kaablile ja Starlinkile
kraaks

vastuseid: 52
vaadatud: 10495

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 06.10.2025 21:24:16   pealkiri: LKE Telekom - uus alternatiiv kaablile ja Starlinkile
Näoraamatust:

LKE Telekom > 4G/5G kiirused on alates kell 21 umbes 10Mbps ja vähem. ka 2 ja 3Mbps. Meie tehnoloogiaga kiirused ei kõigu. Head asjad tunduvadki mõnikord "kirved", aga on hea t ...
  teema: LKE Telekom - uus alternatiiv kaablile ja Starlinkile
kraaks

vastuseid: 52
vaadatud: 10495

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 24.09.2025 00:14:10   pealkiri: LKE Telekom - uus alternatiiv kaablile ja Starlinkile
Hmm, väga hea arutelu Norbert. thumbs_up.gif
  teema: Ookla avaldas raporti – aasta esimeses pooles testisid eestlased oma 5G võrgu kiirust üle 110 000 korra
kraaks

vastuseid: 15
vaadatud: 3228

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 13.09.2025 00:19:25   pealkiri: Ookla avaldas raporti – aasta esimeses pooles testisid eestlased oma 5G võrgu kiirust üle 110 000 korra
Chuck Norrisel on nii kiire internet, et tal pole vaja kiirusetesti teha.

See on hea, norris on muidu ka vägev vend icon_biggrin.gif
  teema: Ookla avaldas raporti – aasta esimeses pooles testisid eestlased oma 5G võrgu kiirust üle 110 000 korra
kraaks

vastuseid: 15
vaadatud: 3228

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 12.09.2025 23:27:46   pealkiri: Ookla avaldas raporti – aasta esimeses pooles testisid eestlased oma 5G võrgu kiirust üle 110 000 korra
Njah, eks ta ole, telia on kallim, aga kui mast 1km, teiste saatjaid seal veel ei ole
peab rahul olema.
Kaberla küla on nö. augus. Tele2 ja Elisa 6km umbes eemal.
Eks paljudel vastupidine olukor ...
  teema: Riik hakkab lairibavõrgu ehitajatelt nõudma reaalseid liitumisi
kraaks

vastuseid: 19
vaadatud: 3170

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 23.08.2025 23:20:38   pealkiri: Riik hakkab lairibavõrgu ehitajatelt nõudma reaalseid liitumisi
Ohh, minu märg unenägu icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
  teema: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207)
kraaks

vastuseid: 1815
vaadatud: 257000

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 29.06.2025 00:32:16   pealkiri: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207)
Kuna hr kraaks pole kommenteerinud, milleks tal kaarti vaja on, siis 5090 soovitamine kohe ei ole nagu asjakohane, kui masin minecrafti vms mängib.
Hoiaks kodanik ehk kena kopika kokku ja ei peaks ...
  teema: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207)
kraaks

vastuseid: 1815
vaadatud: 257000

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 14.06.2025 00:41:41   pealkiri: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207)
Tere. Loll küsimus.

Kalleim 5080 vs odavaim 5090?
Vist viimane? icon_rolleyes.gif
  teema: Miks just see ekraanitehnoloogia on teleka jaoks parim võimalik valik?
kraaks

vastuseid: 20
vaadatud: 5878

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 03.06.2025 23:15:15   pealkiri: Miks just see ekraanitehnoloogia on teleka jaoks parim võimalik valik?
thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif Loodan, et mu üks 17a. vana telekas ja teine 9a. vana telekas töötavad veel 10+ aastat. Ei kipu üldse mõttetult raha kulutama tilulilu peale. Mida vanemaks saan, seda rohkem ol ...
  teema: Reuters: Tiktok rajab Soome miljardi euro eest andmekeskuse
kraaks

vastuseid: 4
vaadatud: 2416

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 02.05.2025 23:45:02   pealkiri: Reuters: Tiktok rajab Soome miljardi euro eest andmekeskuse
Sommid on tublid, google, jne.
teevad oma pargid, kuna on külm ja elektrihind on stabiilne.

https://www.ituudised.ee/uudised/2009/08/26/google-maandus-soome-suure-saladuskatte-all

põnevusro ...
  teema: Telia Mobiilne Internet
kraaks

vastuseid: 5654
vaadatud: 1473363

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 15.03.2025 02:18:19   pealkiri: Telia Mobiilne Internet
Mnjah, kui Telia hakkab pakkuma SA 5g ühendust, kas ping paraneb?
Praegu mul kuskil 25-30 ms, üle tava 4g, 5g.
Umm, või proovida toda Elisa Sa ühendust?

Ps.
RCC, m olin vahepeal ära, ei ole ...
  teema: Elisa avas täna esimesena Eestis kõned 5G võrgus
kraaks

vastuseid: 4
vaadatud: 3454

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 26.02.2025 01:51:13   pealkiri: Elisa avas täna esimesena Eestis kõned 5G võrgus
Hmm, kiiresti küsin, on kellelgi infot Telia SA võrgu kohta.
  teema: EL kehtestas sularahamaksetele ülempiiri
kraaks

vastuseid: 115
vaadatud: 54162

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 06.06.2024 22:45:35   pealkiri: EL kehtestas sularahamaksetele ülempiiri
Hullumaja uksed on alati avatud. Igal riigikorra ajal.
Tegelikult ei ole küll, järjekord on väga pikk icon_cool.gif
  teema: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet
kraaks

vastuseid: 3974
vaadatud: 1286795

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 03.06.2024 01:53:34   pealkiri: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet
milline mast see 300 uppi teeb? 300kilobitti?
300mb down, 100 mb up.

mast vast annab rohkem. Kaberla Elion-i mast
  teema: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet
kraaks

vastuseid: 3974
vaadatud: 1286795

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 29.05.2024 23:55:08   pealkiri: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet
IT teadmistega pole siis suurt miskit ju tegemist. Härral on mure, miks keegi talle tasuta fiibrit ukse taha ei too. No okok, kas ukse taha, tuppa, juurdepääsuvõrk või mis iganes, sisu poolest te ...
  teema: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet
kraaks

vastuseid: 3974
vaadatud: 1286795

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 29.05.2024 00:23:30   pealkiri: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet
Sel indiviidil on komme õhtuti kuskile levialasse vudida, tahab kangeste kirjasõbraks hakata, näib nii icon_wink.gif.

Noh, ega ta päris loll ka pole, arvan, lihtsalt õrritab icon_lol.gif
  teema: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet
kraaks

vastuseid: 3974
vaadatud: 1286795

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 28.05.2024 23:30:24   pealkiri: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet
, sellelt lingilt saad tellida tõlget.



Hmm, olen olnud seal, kuid pole siukest hullu kohanud.
Äkki ta sutsu vängemas osakonnas olnud.
  teema: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet
kraaks

vastuseid: 3974
vaadatud: 1286795

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 28.05.2024 23:09:52   pealkiri: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet
kui peaks kasutama kiviaegset telia netti;
a) sagedus b1 ja b7 läheb nui neljaks nii lukku kui lukku. 7me tabalukuga
b) monitooring 24h, ja pettus paljastub kohe!
c) kaks võimalust, kas ma ei mak ...
  teema: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207)
kraaks

vastuseid: 1815
vaadatud: 257000

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 26.05.2024 22:19:08   pealkiri: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207)
, oleneb, kas võtaksid lihtsalt moe pärast selle lipulaeva või reaalselt tunned, et kõik alla 5090 jääks nõrgaks icon_biggrin.gif .

3090 jääb sutsu nõrgaks, 4K resolutsioon, kõik kellad viled. Muidu ...
  teema: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207)
kraaks

vastuseid: 1815
vaadatud: 257000

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 22.05.2024 02:22:30   pealkiri: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207)
Kui praegu on 3090, siis vast tasub oodata 5090.
Mängin peaaegu ainult warfare3-e, ka flight sim. icon_rolleyes.gif
  teema: Kiirkorras tehtava passi ja ID-kaardi riigilõiv tõuseb 250 eurole
kraaks

vastuseid: 30
vaadatud: 11425

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 06.05.2024 00:32:08   pealkiri: Kiirkorras tehtava passi ja ID-kaardi riigilõiv tõuseb 250 eurole
  teema: Kiirkorras tehtava passi ja ID-kaardi riigilõiv tõuseb 250 eurole
kraaks

vastuseid: 30
vaadatud: 11425

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 05.05.2024 23:14:29   pealkiri: Kiirkorras tehtava passi ja ID-kaardi riigilõiv tõuseb 250 eurole
icon_biggrin.gif Maksude maksmise eest saaks ka mingit maksu küsida
  teema: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet
kraaks

vastuseid: 3974
vaadatud: 1286795

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 21.03.2024 03:28:25   pealkiri: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet
Hmm mul ka see NR7101, ping 25-30, kuna mängin see 19 oleks hea.
Mul see piiramatu mingi pakett, kasutab ka 5-d.
Sim kaart on tegelikult telefoni oma, muidu rahul.
  teema: Apple ostud Telia arvel.
kraaks

vastuseid: 5
vaadatud: 2035

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 01.10.2023 17:28:29   pealkiri: Apple ostud Telia arvel.
Huh, helistasin supporti, tuligi välja, et minu kallis tütreke on natuke ostnud.
Tänud vastuse eest, muudan oma settinguid nüüd.
Vabandust, ei tulnud selle pealegi. kopp.gif
  teema: Apple ostud Telia arvel.
kraaks

vastuseid: 5
vaadatud: 2035

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 01.10.2023 16:54:06   pealkiri: Apple ostud Telia arvel.
History all on i Cloud, apple plus, veel mõned mida kindlalt tean, need lähevad otse pangaarvelt maha.
Telia arvel olevatest ei ole jälgigi.
Laps on, kontrollin tema telefoni, küsin, kuigi kui t ...
  teema: Apple ostud Telia arvel.
kraaks

vastuseid: 5
vaadatud: 2035

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 01.10.2023 15:38:23   pealkiri: Apple ostud Telia arvel.
Tere.
Nimelt , igakuisel Telia arvel on märge apple ostud, umbes 10 ostu.
Summad 2eur kuni 12 eur-i ost, aga ma ei näe mille eest on makstud :

07.08.2023 23:01:10 Apple MSSSVQZK7M Apple ostud ...
  teema: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107)
kraaks

vastuseid: 1749
vaadatud: 291121

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 11.03.2023 00:50:57   pealkiri: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107)
mnjah ,just mõtlesin osta 4090, kuigi vajadust pole, peab vist ootama icon_eek.gif
  teema: Amazon
kraaks

vastuseid: 1649
vaadatud: 633837

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 09.03.2023 02:11:26   pealkiri: Amazon
Natuke inetu tegu icon_rolleyes.gif
  teema: Call of Duty: Modern Warfare 2
kraaks

vastuseid: 6691
vaadatud: 999187

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.02.2023 00:25:54   pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare 2
Ise mängin ainult MP, kui kaart tuttav, väga fun.
Invasion on minusugustele rookidele, nalja saab.
Tehniliselt väga hästi tehtud mäng beer_yum.gif
  teema: Telia Mobiilne Internet
kraaks

vastuseid: 5654
vaadatud: 1473363

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 18.02.2023 01:11:49   pealkiri: Telia Mobiilne Internet
https://www.speedtest.net/result/14366793586

Kuusalu vald, kaberla mastis tehti parandusi, väga bro, tegemist Huavei torbikuga, 4G.
Telefon näitab ka 5G-d, ping sama, kuskil 20ms.
  teema: Elisa viis optikavõrgu mullu ligi 23 000 majapidamiseni ja kattis 5G võrguga 70% elanikkonnast
kraaks

vastuseid: 16
vaadatud: 6783

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 04.02.2023 02:10:56   pealkiri: Elisa viis optikavõrgu mullu ligi 23 000 majapidamiseni ja kattis 5G võrguga 70% elanikkonnast
Kas 700 mhz 5G ping ka parem on 4G.st
On cellmapperis spetsiaalselt 700, 5G üleval?
Ise läksin Apple pedeks, seal kurat seda cellmapperit ei ole. kopp.gif
  teema: Call of Duty: Warzone 2.0
kraaks

vastuseid: 37
vaadatud: 16883

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.02.2023 01:23:50   pealkiri: Ping
Palju teil ping on serveritesse, mul üle 4G kuskil 70. Telia siis.
Vahest ka 50 ms. thumbs_up.gif
  teema: Telia Mobiilne Internet
kraaks

vastuseid: 5654
vaadatud: 1473363

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 22.01.2023 03:45:11   pealkiri: Telia Mobiilne Internet
Armastan sind RCC icon_redface.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: Telia Mobiilne Internet
kraaks

vastuseid: 5654
vaadatud: 1473363

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 07.01.2023 03:09:34   pealkiri: Telia Mobiilne Internet
Tegelikult 500/500 oleks miinimum, vastus küsimusele, mis te teete.
dropbox, kõik muud pilvelahendused. jne. Mängude kiired allalaaadimised. ip kaamerate ühendused, jne.
Palun ärge küsige, er ...
  teema: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107)
kraaks

vastuseid: 1749
vaadatud: 291121

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 30.12.2022 03:56:50   pealkiri: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107)
Juba temperatuuri pärast ostan 4090 vs 3090, loll olin, ostke mu 3090 strix ära. Piniseb ka. Ordi garantii. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
  teema: Huawei Väliruuter CPE B2368-66 lukus??
kraaks

vastuseid: 13
vaadatud: 8183

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 19.05.2022 20:04:08   pealkiri: Huawei Väliruuter CPE B2368-66 lukus??
https://www.velmo.cz/firmware-upgrade-b2368/

Ostsin sama asja Elisast, lasin ülalnimetatud firmware peale. Töötab thumbs_up.gif
  teema: Call of Duty: Modern Warfare
kraaks

vastuseid: 1320
vaadatud: 267219

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.02.2021 21:05:20   pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare
Season 2 on üllatavalt ilus thumbs_up.gif
  teema: Riik annab 300eur kiire neti seadmete ostuks
kraaks

vastuseid: 72
vaadatud: 24321

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 06.11.2020 12:23:56   pealkiri: Riik annab 300eur kiire neti seadmete ostuks
https://www.elisa.ee/et/kiireinternet
Sina kui taotleja ei tohi taotlemise hetkel olla Töötukassas arvel.
icon_lol.gif
Püha rist kopp.gif
  teema: Elektrilevi lairibaühendus
kraaks

vastuseid: 851
vaadatud: 269420

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 11.06.2019 23:31:36   pealkiri: Elektrilevi lairibaühendus
Pole vast otseselt teemaga seotud, mida rohkem igasugu elektrilevi vms. Ühendusi luuakse, eeldusel, et nood valguskaabli peal, seda väiksem koormus meile. Meile, kes läbi õhu internetti tarbivad. ...
  teema: levikom.ee
kraaks

vastuseid: 1165
vaadatud: 449951

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 12.12.2018 01:35:16   pealkiri: levikom.ee
Ohh jahh, teenus igatepidi ok, loodame, et püsima jäävad thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: levikom.ee
kraaks

vastuseid: 1165
vaadatud: 449951

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 15.11.2017 12:44:38   pealkiri: levikom.ee
Mnjaa, viimase paari kuuga kiirused ikka kõvasti alla käinud....eriti õhtuti. Mul 30/10 ühendus, asun Rae vallas ja hetkel saan allolevaid kiirusi.Alguses oli tip-top aga läheb nagu läks mul STV ...
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.