|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet |
kraaks
vastuseid: 3974
vaadatud: 1286795
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 26.06.2026 22:28:15 pealkiri: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet |
| jah, ba79, konkurent kampaaniaga toimiks riigis, kus ON konkurents, kui sa nüüd võtad mõned artiklid, siis on selgelt välja öeldud, et konkurents puudub. seega uus eesti praktika ei ole mitte nr ... |
teema: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet |
kraaks
vastuseid: 3974
vaadatud: 1286795
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 18.04.2026 23:07:07 pealkiri: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet |
Tere. Kas kellelgi on 5G+, huvitab just ping
mul nö. tava 5G-l ping 16 ms. on ta väärt seda reklaami? |
teema: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207) |
kraaks
vastuseid: 1815
vaadatud: 257000
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 10.04.2026 23:03:36 pealkiri: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207) |
Meil liikus see kaart vist 6k kandis eurodes.
ehe. tahtsin proovida, et kuidas väntvõlli lihvida tutikal Ferraril, aga relakas läks lappama
: ... |
teema: Jaan Tallinn: tehisintellekt muudab juba lähiajal tööturgu |
kraaks
vastuseid: 19
vaadatud: 2283
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 13.03.2026 23:19:19 pealkiri: Jaan Tallinn: tehisintellekt muudab juba lähiajal tööturgu |
| Vaadates, mis euroopas toimub, nö. uus hitler on ainult aja küsimus. |
teema: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet |
kraaks
vastuseid: 3974
vaadatud: 1286795
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 05.11.2025 23:56:03 pealkiri: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet |
H158-381 DNA softiga (C182). Hiljuti tuli ka softiuuendus nende poolt.
9ms ping ju väga bro |
teema: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet |
kraaks
vastuseid: 3974
vaadatud: 1286795
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 02.11.2025 22:22:17 pealkiri: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet |
Ma nüüd väga rahul. Ping 15, DL 500, UP 70-100.
Tehnik Teliast oli super.
Käigu kuradile oma valgusega 7000 eur-i liitumine
Muidugi mast ka 900m, mul on vedanud
https://www.speed ... |
teema: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet |
kraaks
vastuseid: 3974
vaadatud: 1286795
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 01.11.2025 22:54:45 pealkiri: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet |
Ma nüüd väga rahul. Ping 15, DL 500, UP 70-100.
Tehnik Teliast oli super.
Käigu kuradile oma valgusega 7000 eur-i liitumine
Muidugi mast ka 900m, mul on vedanud
https://www.speed ... |
teema: Far Cry |
kraaks
vastuseid: 1352
vaadatud: 207610
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.10.2025 23:58:00 pealkiri: Far Cry |
Kurat, ajasid hamba verele.
Peab uuesti läbi tegema, ehtne klassika. |
teema: Maailma suurimate sekka kuuluv audio- ja e-raamatute voogedastusplatvorm Storytel jõudis Eestisse |
kraaks
vastuseid: 2
vaadatud: 1509
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 25.10.2025 20:19:59 pealkiri: Maailma suurimate sekka kuuluv audio- ja e-raamatute voogedastusplatvorm Storytel jõudis Eestisse |
Hea pakkumine, mul storytel.fi tõuseb järgmine kuu 29 eur. kuu eest.
Unlimited siis. 15 eur unlimited, väga hea  |
teema: Võrgu arendamine mõjutab öösiti Telia mobiilside teenuseid erinevates maakondades |
kraaks
vastuseid: 2
vaadatud: 1386
|
foorum: Pressiteated postitatud: 08.10.2025 23:25:52 pealkiri: Võrgu arendamine mõjutab öösiti Telia mobiilside teenuseid erinevates maakondades |
Mulle need arendustööd meeldivad, 50 eur-i eest, üle õhu
5g, 500mega juba hakkab looma.  |
teema: LKE Telekom - uus alternatiiv kaablile ja Starlinkile |
kraaks
vastuseid: 52
vaadatud: 10495
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 06.10.2025 21:24:16 pealkiri: LKE Telekom - uus alternatiiv kaablile ja Starlinkile |
Näoraamatust:
LKE Telekom > 4G/5G kiirused on alates kell 21 umbes 10Mbps ja vähem. ka 2 ja 3Mbps. Meie tehnoloogiaga kiirused ei kõigu. Head asjad tunduvadki mõnikord "kirved", aga on hea t ... |
teema: LKE Telekom - uus alternatiiv kaablile ja Starlinkile |
kraaks
vastuseid: 52
vaadatud: 10495
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 24.09.2025 00:14:10 pealkiri: LKE Telekom - uus alternatiiv kaablile ja Starlinkile |
Hmm, väga hea arutelu Norbert.  |
teema: Ookla avaldas raporti – aasta esimeses pooles testisid eestlased oma 5G võrgu kiirust üle 110 000 korra |
kraaks
vastuseid: 15
vaadatud: 3228
|
foorum: Pressiteated postitatud: 13.09.2025 00:19:25 pealkiri: Ookla avaldas raporti – aasta esimeses pooles testisid eestlased oma 5G võrgu kiirust üle 110 000 korra |
Chuck Norrisel on nii kiire internet, et tal pole vaja kiirusetesti teha.
See on hea, norris on muidu ka vägev vend  |
teema: Ookla avaldas raporti – aasta esimeses pooles testisid eestlased oma 5G võrgu kiirust üle 110 000 korra |
kraaks
vastuseid: 15
vaadatud: 3228
|
foorum: Pressiteated postitatud: 12.09.2025 23:27:46 pealkiri: Ookla avaldas raporti – aasta esimeses pooles testisid eestlased oma 5G võrgu kiirust üle 110 000 korra |
Njah, eks ta ole, telia on kallim, aga kui mast 1km, teiste saatjaid seal veel ei ole
peab rahul olema.
Kaberla küla on nö. augus. Tele2 ja Elisa 6km umbes eemal.
Eks paljudel vastupidine olukor ... |
teema: Riik hakkab lairibavõrgu ehitajatelt nõudma reaalseid liitumisi |
kraaks
vastuseid: 19
vaadatud: 3170
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 23.08.2025 23:20:38 pealkiri: Riik hakkab lairibavõrgu ehitajatelt nõudma reaalseid liitumisi |
Ohh, minu märg unenägu  |
teema: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207) |
kraaks
vastuseid: 1815
vaadatud: 257000
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 29.06.2025 00:32:16 pealkiri: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207) |
Kuna hr kraaks pole kommenteerinud, milleks tal kaarti vaja on, siis 5090 soovitamine kohe ei ole nagu asjakohane, kui masin minecrafti vms mängib.
Hoiaks kodanik ehk kena kopika kokku ja ei peaks ... |
teema: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207) |
kraaks
vastuseid: 1815
vaadatud: 257000
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 14.06.2025 00:41:41 pealkiri: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207) |
Tere. Loll küsimus.
Kalleim 5080 vs odavaim 5090?
Vist viimane?  |
teema: Miks just see ekraanitehnoloogia on teleka jaoks parim võimalik valik? |
kraaks
vastuseid: 20
vaadatud: 5878
|
foorum: Pressiteated postitatud: 03.06.2025 23:15:15 pealkiri: Miks just see ekraanitehnoloogia on teleka jaoks parim võimalik valik? |
Loodan, et mu üks 17a. vana telekas ja teine 9a. vana telekas töötavad veel 10+ aastat. Ei kipu üldse mõttetult raha kulutama tilulilu peale. Mida vanemaks saan, seda rohkem ol ... |
teema: Reuters: Tiktok rajab Soome miljardi euro eest andmekeskuse |
kraaks
vastuseid: 4
vaadatud: 2416
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 02.05.2025 23:45:02 pealkiri: Reuters: Tiktok rajab Soome miljardi euro eest andmekeskuse |
Sommid on tublid, google, jne.
teevad oma pargid, kuna on külm ja elektrihind on stabiilne.
https://www.ituudised.ee/uudised/2009/08/26/google-maandus-soome-suure-saladuskatte-all
põnevusro ... |
teema: Telia Mobiilne Internet |
kraaks
vastuseid: 5654
vaadatud: 1473363
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 15.03.2025 02:18:19 pealkiri: Telia Mobiilne Internet |
Mnjah, kui Telia hakkab pakkuma SA 5g ühendust, kas ping paraneb?
Praegu mul kuskil 25-30 ms, üle tava 4g, 5g.
Umm, või proovida toda Elisa Sa ühendust?
Ps.
RCC, m olin vahepeal ära, ei ole ... |
teema: Elisa avas täna esimesena Eestis kõned 5G võrgus |
kraaks
vastuseid: 4
vaadatud: 3454
|
foorum: Pressiteated postitatud: 26.02.2025 01:51:13 pealkiri: Elisa avas täna esimesena Eestis kõned 5G võrgus |
| Hmm, kiiresti küsin, on kellelgi infot Telia SA võrgu kohta. |
teema: EL kehtestas sularahamaksetele ülempiiri |
kraaks
vastuseid: 115
vaadatud: 54162
|
foorum: Varia postitatud: 06.06.2024 22:45:35 pealkiri: EL kehtestas sularahamaksetele ülempiiri |
Hullumaja uksed on alati avatud. Igal riigikorra ajal.
Tegelikult ei ole küll, järjekord on väga pikk  |
teema: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet |
kraaks
vastuseid: 3974
vaadatud: 1286795
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 03.06.2024 01:53:34 pealkiri: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet |
milline mast see 300 uppi teeb? 300kilobitti?
300mb down, 100 mb up.
mast vast annab rohkem. Kaberla Elion-i mast |
teema: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet |
kraaks
vastuseid: 3974
vaadatud: 1286795
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 29.05.2024 23:55:08 pealkiri: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet |
| IT teadmistega pole siis suurt miskit ju tegemist. Härral on mure, miks keegi talle tasuta fiibrit ukse taha ei too. No okok, kas ukse taha, tuppa, juurdepääsuvõrk või mis iganes, sisu poolest te ... |
teema: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet |
kraaks
vastuseid: 3974
vaadatud: 1286795
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 29.05.2024 00:23:30 pealkiri: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet |
Sel indiviidil on komme õhtuti kuskile levialasse vudida, tahab kangeste kirjasõbraks hakata, näib nii .
Noh, ega ta päris loll ka pole, arvan, lihtsalt õrritab  |
teema: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet |
kraaks
vastuseid: 3974
vaadatud: 1286795
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 28.05.2024 23:30:24 pealkiri: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet |
, sellelt lingilt saad tellida tõlget.
Hmm, olen olnud seal, kuid pole siukest hullu kohanud.
Äkki ta sutsu vängemas osakonnas olnud. |
teema: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet |
kraaks
vastuseid: 3974
vaadatud: 1286795
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 28.05.2024 23:09:52 pealkiri: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet |
kui peaks kasutama kiviaegset telia netti;
a) sagedus b1 ja b7 läheb nui neljaks nii lukku kui lukku. 7me tabalukuga
b) monitooring 24h, ja pettus paljastub kohe!
c) kaks võimalust, kas ma ei mak ... |
teema: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207) |
kraaks
vastuseid: 1815
vaadatud: 257000
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 26.05.2024 22:19:08 pealkiri: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207) |
, oleneb, kas võtaksid lihtsalt moe pärast selle lipulaeva või reaalselt tunned, et kõik alla 5090 jääks nõrgaks .
3090 jääb sutsu nõrgaks, 4K resolutsioon, kõik kellad viled. Muidu ... |
teema: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207) |
kraaks
vastuseid: 1815
vaadatud: 257000
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 22.05.2024 02:22:30 pealkiri: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207) |
Kui praegu on 3090, siis vast tasub oodata 5090.
Mängin peaaegu ainult warfare3-e, ka flight sim.  |
teema: Kiirkorras tehtava passi ja ID-kaardi riigilõiv tõuseb 250 eurole |
kraaks
vastuseid: 30
vaadatud: 11425
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 06.05.2024 00:32:08 pealkiri: Kiirkorras tehtava passi ja ID-kaardi riigilõiv tõuseb 250 eurole |
|
teema: Kiirkorras tehtava passi ja ID-kaardi riigilõiv tõuseb 250 eurole |
kraaks
vastuseid: 30
vaadatud: 11425
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 05.05.2024 23:14:29 pealkiri: Kiirkorras tehtava passi ja ID-kaardi riigilõiv tõuseb 250 eurole |
Maksude maksmise eest saaks ka mingit maksu küsida |
teema: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet |
kraaks
vastuseid: 3974
vaadatud: 1286795
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 21.03.2024 03:28:25 pealkiri: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet |
Hmm mul ka see NR7101, ping 25-30, kuna mängin see 19 oleks hea.
Mul see piiramatu mingi pakett, kasutab ka 5-d.
Sim kaart on tegelikult telefoni oma, muidu rahul. |
teema: Apple ostud Telia arvel. |
kraaks
vastuseid: 5
vaadatud: 2035
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 01.10.2023 17:28:29 pealkiri: Apple ostud Telia arvel. |
Huh, helistasin supporti, tuligi välja, et minu kallis tütreke on natuke ostnud.
Tänud vastuse eest, muudan oma settinguid nüüd.
Vabandust, ei tulnud selle pealegi.  |
teema: Apple ostud Telia arvel. |
kraaks
vastuseid: 5
vaadatud: 2035
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 01.10.2023 16:54:06 pealkiri: Apple ostud Telia arvel. |
History all on i Cloud, apple plus, veel mõned mida kindlalt tean, need lähevad otse pangaarvelt maha.
Telia arvel olevatest ei ole jälgigi.
Laps on, kontrollin tema telefoni, küsin, kuigi kui t ... |
teema: Apple ostud Telia arvel. |
kraaks
vastuseid: 5
vaadatud: 2035
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 01.10.2023 15:38:23 pealkiri: Apple ostud Telia arvel. |
Tere.
Nimelt , igakuisel Telia arvel on märge apple ostud, umbes 10 ostu.
Summad 2eur kuni 12 eur-i ost, aga ma ei näe mille eest on makstud :
07.08.2023 23:01:10 Apple MSSSVQZK7M Apple ostud ... |
teema: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107) |
kraaks
vastuseid: 1749
vaadatud: 291121
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 11.03.2023 00:50:57 pealkiri: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107) |
mnjah ,just mõtlesin osta 4090, kuigi vajadust pole, peab vist ootama  |
teema: Amazon |
kraaks
vastuseid: 1649
vaadatud: 633837
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 09.03.2023 02:11:26 pealkiri: Amazon |
Natuke inetu tegu  |
teema: Call of Duty: Modern Warfare 2 |
kraaks
vastuseid: 6691
vaadatud: 999187
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.02.2023 00:25:54 pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare 2 |
Ise mängin ainult MP, kui kaart tuttav, väga fun.
Invasion on minusugustele rookidele, nalja saab.
Tehniliselt väga hästi tehtud mäng  |
teema: Telia Mobiilne Internet |
kraaks
vastuseid: 5654
vaadatud: 1473363
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 18.02.2023 01:11:49 pealkiri: Telia Mobiilne Internet |
https://www.speedtest.net/result/14366793586
Kuusalu vald, kaberla mastis tehti parandusi, väga bro, tegemist Huavei torbikuga, 4G.
Telefon näitab ka 5G-d, ping sama, kuskil 20ms. |
teema: Elisa viis optikavõrgu mullu ligi 23 000 majapidamiseni ja kattis 5G võrguga 70% elanikkonnast |
kraaks
vastuseid: 16
vaadatud: 6783
|
foorum: Pressiteated postitatud: 04.02.2023 02:10:56 pealkiri: Elisa viis optikavõrgu mullu ligi 23 000 majapidamiseni ja kattis 5G võrguga 70% elanikkonnast |
Kas 700 mhz 5G ping ka parem on 4G.st
On cellmapperis spetsiaalselt 700, 5G üleval?
Ise läksin Apple pedeks, seal kurat seda cellmapperit ei ole.  |
teema: Call of Duty: Warzone 2.0 |
kraaks
vastuseid: 37
vaadatud: 16883
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.02.2023 01:23:50 pealkiri: Ping |
Palju teil ping on serveritesse, mul üle 4G kuskil 70. Telia siis.
Vahest ka 50 ms.  |
teema: Telia Mobiilne Internet |
kraaks
vastuseid: 5654
vaadatud: 1473363
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 22.01.2023 03:45:11 pealkiri: Telia Mobiilne Internet |
Armastan sind RCC  |
teema: Telia Mobiilne Internet |
kraaks
vastuseid: 5654
vaadatud: 1473363
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 07.01.2023 03:09:34 pealkiri: Telia Mobiilne Internet |
Tegelikult 500/500 oleks miinimum, vastus küsimusele, mis te teete.
dropbox, kõik muud pilvelahendused. jne. Mängude kiired allalaaadimised. ip kaamerate ühendused, jne.
Palun ärge küsige, er ... |
teema: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107) |
kraaks
vastuseid: 1749
vaadatud: 291121
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 30.12.2022 03:56:50 pealkiri: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107) |
Juba temperatuuri pärast ostan 4090 vs 3090, loll olin, ostke mu 3090 strix ära. Piniseb ka. Ordi garantii.  |
teema: Huawei Väliruuter CPE B2368-66 lukus?? |
kraaks
vastuseid: 13
vaadatud: 8183
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 19.05.2022 20:04:08 pealkiri: Huawei Väliruuter CPE B2368-66 lukus?? |
https://www.velmo.cz/firmware-upgrade-b2368/
Ostsin sama asja Elisast, lasin ülalnimetatud firmware peale. Töötab  |
teema: Call of Duty: Modern Warfare |
kraaks
vastuseid: 1320
vaadatud: 267219
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.02.2021 21:05:20 pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare |
Season 2 on üllatavalt ilus  |
teema: Riik annab 300eur kiire neti seadmete ostuks |
kraaks
vastuseid: 72
vaadatud: 24321
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 06.11.2020 12:23:56 pealkiri: Riik annab 300eur kiire neti seadmete ostuks |
https://www.elisa.ee/et/kiireinternet
Sina kui taotleja ei tohi taotlemise hetkel olla Töötukassas arvel.
Püha rist  |
teema: Elektrilevi lairibaühendus |
kraaks
vastuseid: 851
vaadatud: 269420
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 11.06.2019 23:31:36 pealkiri: Elektrilevi lairibaühendus |
| Pole vast otseselt teemaga seotud, mida rohkem igasugu elektrilevi vms. Ühendusi luuakse, eeldusel, et nood valguskaabli peal, seda väiksem koormus meile. Meile, kes läbi õhu internetti tarbivad. ... |
teema: levikom.ee |
kraaks
vastuseid: 1165
vaadatud: 449951
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 12.12.2018 01:35:16 pealkiri: levikom.ee |
Ohh jahh, teenus igatepidi ok, loodame, et püsima jäävad  |
teema: levikom.ee |
kraaks
vastuseid: 1165
vaadatud: 449951
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 15.11.2017 12:44:38 pealkiri: levikom.ee |
| Mnjaa, viimase paari kuuga kiirused ikka kõvasti alla käinud....eriti õhtuti. Mul 30/10 ühendus, asun Rae vallas ja hetkel saan allolevaid kiirusi.Alguses oli tip-top aga läheb nagu läks mul STV ... |
| |