Avaleht
otsing leidis 38 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: superior
kr6mbo

vastuseid: 138
vaadatud: 48498

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.12.2021 20:15:57   pealkiri: Kommenteerimine: superior
Soovitan! beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: liiv
kr6mbo

vastuseid: 626
vaadatud: 158294

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.11.2021 10:31:05   pealkiri: Kommenteerimine: liiv
GPU thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: pruulim
kr6mbo

vastuseid: 7
vaadatud: 2335

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.02.2021 22:33:07   pealkiri: Kommenteerimine: pruulim
Positiivne tehing ja inimene, soovitan!
  teema: Kommenteerimine: Risu
kr6mbo

vastuseid: 11
vaadatud: 5312

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.02.2021 14:23:43   pealkiri: Kommenteerimine: Risu
Tip-top!
  teema: Kommenteerimine: Pots4t4j4
kr6mbo

vastuseid: 492
vaadatud: 236615

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.01.2021 17:02:41   pealkiri: Kommenteerimine: Pots4t4j4
Tõi lühikeste käistega -12 kraadises pakases kauba kohale.
  teema: Kommenteerimine: GGertK
kr6mbo

vastuseid: 217
vaadatud: 36309

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.12.2019 13:43:57   pealkiri: Kommenteerimine: GGertK
kiire ja sujuv diil.
  teema: Kommenteerimine: piraat262
kr6mbo

vastuseid: 74
vaadatud: 30996

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.06.2019 20:54:16   pealkiri: Kommenteerimine: piraat262
Kiire ja mugav tehing. Soovitan.
  teema: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet
kr6mbo

vastuseid: 3974
vaadatud: 1286904

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 26.02.2018 20:55:15   pealkiri: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet
Täpselt sama mure.
1,5 aastat muretult MinuTVd vaadanud üle 4G. Nii Telia enda Fix 4G ühendusega, mis ülemüüdud masti taga pakkus kiirusi alla 1Mbps, kui ka viimased pool aastat Tele2 sim kaart ...
  teema: Kommenteerimine: ZeD
kr6mbo

vastuseid: 871
vaadatud: 158104

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.09.2017 22:15:17   pealkiri: D60
Suurepärane ja usaldusväärne ostja thumbs_up.gif
  teema: Oculus Rift, HTC VIVE, PS VR ja teised virtual reality headsetid
kr6mbo

vastuseid: 4451
vaadatud: 1178013

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 10.02.2017 13:47:53   pealkiri: Oculus Rift, HTC VIVE, PS VR ja teised virtual reality headsetid
Kuidas Eestis saaks osta kolmandat sensorit Riftile?
  teema: Kommenteerimine: horn of jerico
kr6mbo

vastuseid: 213
vaadatud: 76203

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.05.2016 19:47:08   pealkiri: Kommenteerimine: horn of jerico
Positiivne tehing.
  teema: Kommenteerimine: vinksvonks
kr6mbo

vastuseid: 102
vaadatud: 18908

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.12.2015 14:25:45   pealkiri: Kommenteerimine: vinksvonks
Väga kiire ja aus müüja.thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: kaspar737
kr6mbo

vastuseid: 50
vaadatud: 17309

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.02.2015 23:24:43   pealkiri: Kommenteerimine: kaspar737
Kiire ja aus ostja. Soovitan 5+.
  teema: Kommenteerimine: xkristjanx
kr6mbo

vastuseid: 19
vaadatud: 6433

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.01.2015 11:40:14   pealkiri: Kommenteerimine: xkristjanx
Väga asjalik ostja. 5+
  teema: Kommenteerimine: Vikatt
kr6mbo

vastuseid: 1512
vaadatud: 188876

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.12.2014 10:33:06   pealkiri: Kommenteerimine: Vikatt
Kiire ostja meeldiv ostja. 5+
  teema: Kommenteerimine: robema
kr6mbo

vastuseid: 54
vaadatud: 15692

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.12.2014 11:04:09   pealkiri: Kommenteerimine: robema
Väga kiire ja meeldiv ostja.
5+
  teema: Telia Koduinternet
kr6mbo

vastuseid: 23979
vaadatud: 5697178

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 11.08.2014 23:05:34   pealkiri: Telia Koduinternet
Sees on kaks jämedat traati ja kiud ise. Ei viitsi pilti minna tegema aga umbes VGA juhtme jämedune, sama nagu pildil ja mingeid torusi kuskil ei näinud.

sina räägid teist tüüpi kaablist mis ...
  teema: Telia Koduinternet
kr6mbo

vastuseid: 23979
vaadatud: 5697178

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 11.08.2014 22:56:38   pealkiri: Telia Koduinternet
See kaabel pandi elioni poolt ka maha ilma toruta.

ma väga loodan, et keegi Elioni võrguarengu osakonnast seda ei loe.
  teema: Telia Koduinternet
kr6mbo

vastuseid: 23979
vaadatud: 5697178

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 11.08.2014 21:48:22   pealkiri: Telia Koduinternet
, ilmselt ei olegi, ega elion ise seda kaablit ei tule kaevama, tema tellib töö eltelilt või kellegilt teiselt, kes tahab töö eest raha saada ja kraavi kaevamine maksab, ning läheb igapäevaga a ...
  teema: Telia TV
kr6mbo

vastuseid: 59365
vaadatud: 14172441

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 17.03.2014 21:21:06   pealkiri: Telia TV
  teema: Battlefield 4
kr6mbo

vastuseid: 12693
vaadatud: 2086262

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.01.2014 10:55:27   pealkiri: Battlefield 4
pigem oli tegu Origini enda uuendusega
  teema: Battlefield 4
kr6mbo

vastuseid: 12693
vaadatud: 2086262

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.01.2014 01:01:51   pealkiri: Battlefield 4
on off adaptive vahet pole sama jura

Olin sama jama otsas eelmiste driveritega. Terve 2XP weekendi jaurasin.
Aitas lõpuks kui kolme asja muutsin. Core parking maha, monitorilt clock maha native ...
  teema: Battlefield 4
kr6mbo

vastuseid: 12693
vaadatud: 2086262

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.12.2013 22:38:00   pealkiri: Battlefield 4
Sai täna suure õhinaga ostetud kaks BF4 standard (mitte PREMIUM) mängu võtit GameHoldsist 32€ eest.
Nüüd üks üle. Kui keegi soovid annan natuke odavamalt ära.

Edit: siin ei ole õige ...
  teema: iPhone
kr6mbo

vastuseid: 22002
vaadatud: 4743905

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 27.11.2013 00:03:21   pealkiri: iPhone
kas on variant kindlale kontaktile ise oma häälega salvestada kontakti nimi, mis voice dialimisel kõne alustaks? Jõle nõme on nimesid ameriikapäraselt väänata, et süsteem kuidagi asjast aru s ...
  teema: Battlefield 4
kr6mbo

vastuseid: 12693
vaadatud: 2086262

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.10.2013 00:37:15   pealkiri: Battlefield 4
ega ta ka otseselt ei poolda, võibolla sõnastas jah vähe kehvasti, aga ise kavatsen ka niiöelda demo ära proovida, et kas üldse funkab lõplik versioon piisavalt hästi.. kui ei, siis ei osta ka ...
  teema: Kommenteerimine: feliks05
kr6mbo

vastuseid: 522
vaadatud: 102409

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.05.2013 11:19:41   pealkiri: Kommenteerimine: feliks05
Sai kiire diil tehtud. Kõik OK.
  teema: Kommenteerimine: Crife
kr6mbo

vastuseid: 15
vaadatud: 5167

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.05.2013 11:17:44   pealkiri: Kommenteerimine: Crife
Aus ja usaldusväärne müüja.
  teema: Metro 2033: Last Light
kr6mbo

vastuseid: 422
vaadatud: 103814

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.05.2013 10:56:28   pealkiri: Metro 2033: Last Light
what the <b>piix</b>, ukraina:
http://www.gamesindustry.biz/articles/2013-05-15-jason-rubin-metro-last-light-is-the-triumph-of-an-underdog?utm_source=newsletter&utm_medium=email&u ...
  teema: Kommenteerimine: Norht Chilean G
kr6mbo

vastuseid: 67
vaadatud: 34352

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.04.2013 19:36:02   pealkiri: Kommenteerimine: Norht Chilean G
Väga meeldiv tehing, igati soovitan.
  teema: GTX280 & 500W 85+ PSU?
kr6mbo

vastuseid: 8
vaadatud: 3023

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 24.04.2013 11:50:08   pealkiri: GTX280 & 500W 85+ PSU?
Mul sama tootja FSP aurum 600W ja järgi on 4,2GHz 3770k ning 2xGTX670 SLI.
Ilusti toidab ära. Benchmarkides ja mängudes kõige rohkem võtnud seinast 396W.

Internet ütles ka et lendab õhku.
  teema: Kommenteerimine: kaidtor
kr6mbo

vastuseid: 172
vaadatud: 40384

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.03.2013 12:35:42   pealkiri: Kommenteerimine: kaidtor
Müüs mälud ja andis hüva nõu.
  teema: Kommenteerimine: jansadj
kr6mbo

vastuseid: 651
vaadatud: 104430

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.03.2013 12:14:34   pealkiri: Kommenteerimine: jansadj
Kiire tehing, korralik kaup.
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
kr6mbo

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682690

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 10.04.2011 12:14:06   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Oskab keegi öelda milles asi...
360 slim 20gb kõvakettaga annab järjepidevalt "Disc is unreadable, clean disc..." errorit.
Esmakordselt tuli see kriimuvaba plaadiga Bad Company 2 kõvakettalt m ...
  teema: Kommenteerimine: KillFrenzy
kr6mbo

vastuseid: 150
vaadatud: 79143

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.03.2011 12:24:23   pealkiri: Kommenteerimine: KillFrenzy
Müüs mälu. Saatis esimesel võimalusel ja pakkis korralikult. 5+.
  teema: Kommenteerimine: Sven`
kr6mbo

vastuseid: 20
vaadatud: 7555

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.08.2009 16:27:43   pealkiri: Kommenteerimine: Sven`
Müüs Xbox mängu. Postias kiirelt ja tundis muret kas kauba kätte sain.
Soovitan thumbs_up.gif
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
kr6mbo

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682690

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 12.08.2009 13:51:00   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Kas kellelgi on täna müüa BF: Bad Company'd Tallinnas?
  teema: Kommenteerimine: FEAR007
kr6mbo

vastuseid: 113
vaadatud: 38889

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.12.2008 23:40:03   pealkiri: Kommenteerimine: FEAR007
sai vahetatud ühtteist. Äri kiire ja korralilk thumbs_up.gif
  teema: Naljakad nimed
kr6mbo

vastuseid: 373
vaadatud: 121355

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 09.01.2004 00:25:04   pealkiri: Naljakad nimed
Laivi Tuvahe- kreisiraadio repertuaarist jälle
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.