Avaleht
otsing leidis 52 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Paypal & eBay üldteema
koerlane

vastuseid: 17702
vaadatud: 3874879

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 27.03.2009 13:36:35   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
kas kellelgi on kogemusi UK-st mobiili tellimisega millel puudub CE märgistus, kas kaup tuleb kohale?Olen ostnud Kui kaup tuleb reaalselt ka UK,st siis tuleb asi ilusti kohale.Isegi Austraaliast sain ...
  teema: Kommenteerimine: hoopismina
koerlane

vastuseid: 23
vaadatud: 10663

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.04.2008 20:10:43   pealkiri: Kommenteerimine: hoopismina
Ostsin HDD Äri kiire ja korralik.Ja ketas ka Korras.Soovitan thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: Paypal & eBay üldteema
koerlane

vastuseid: 17702
vaadatud: 3874879

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 18.03.2008 22:35:40   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
No nii teema siis järgmine.Soetan ka pidevalt ebayst stuffi ning see kord oli müüjal vale paypali adress pandud.Maksin käbe ära ja siis tuli kiri et vaat sorry aga vale aadress.Aga maksin kahe os ...
  teema: Kommenteerimine: gj
koerlane

vastuseid: 240
vaadatud: 139210

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.02.2008 09:25:58   pealkiri: Kommenteerimine: gj
Väga positiivne müüja ja väga kiire ja meeldiv äri...Kindlasti soovitan thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ma6
koerlane

vastuseid: 14
vaadatud: 6249

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.01.2008 08:40:23   pealkiri: Kommenteerimine: ma6
Müüsin arvuti....Inimene kespeab kokkulepetest kinni....Soovitan thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: rewer
koerlane

vastuseid: 1309
vaadatud: 272754

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.01.2008 20:15:05   pealkiri: Kommenteerimine: rewer
Tänud...Ostsin prose ja mammi ja kuna olin just auto remonti viinud tõi asjad koju kätte.Väga positiivne......Kindlasti soovitan thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: pois11
koerlane

vastuseid: 111
vaadatud: 48764

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.01.2008 23:21:33   pealkiri: Kommenteerimine: pois11
Nii ostsin prose kõik toimib ilusti, sain veel vendi katasuta peale...mida veel tahta...Kindlasti soovitan thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: sumpz
koerlane

vastuseid: 35
vaadatud: 13912

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.01.2008 19:06:02   pealkiri: Kommenteerimine: sumpz
Ostsin emaplaadi ja kasti....Kiire ja korralik asjaajamine....Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: r2pt0r
koerlane

vastuseid: 46
vaadatud: 14568

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.01.2008 23:06:51   pealkiri: Kommenteerimine: r2pt0r
Ostsin Videokaardi ....korralik kaup ja kiire ning asjalik diil....Kindlasti soovitan thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: wfiles
koerlane

vastuseid: 610
vaadatud: 118493

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.12.2007 17:36:54   pealkiri: Kommenteerimine: wfiles
Kiiremini ei annagi vist asja ajada...Kindlasti soovitan
  teema: Kommenteerimine: koerlane
koerlane

vastuseid: 30
vaadatud: 9294

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.12.2007 17:32:26   pealkiri: Kommenteerimine: koerlane
kaup kiirelt tehtud.soovitan (y)Kiiremini ei annagi vist asja ajada...Kindlasti soovitan thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Estnx
koerlane

vastuseid: 240
vaadatud: 73893

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.12.2006 12:14:07   pealkiri: Kommenteerimine: Estnx
Väga korralik ja abivalmis müüa.....kindlasti soovitan..... thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: PiXel
koerlane

vastuseid: 180
vaadatud: 38408

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.12.2006 11:15:21   pealkiri: Kommenteerimine: PiXel
Väga normaalne ostja...võtab ühendust -tuleb-ostab. ja ei venita...Kindlasti soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: vend15
koerlane

vastuseid: 32
vaadatud: 14396

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.07.2006 17:09:11   pealkiri: Kommenteerimine: vend15
Ajasin vähe teise foorumikaudu äri ...ostsin liikuri ....Äri oli küll kiire ja korralik......nii et soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: drakula
koerlane

vastuseid: 9
vaadatud: 4419

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.07.2006 08:37:13   pealkiri: Kommenteerimine: drakula
Tehing kiire ja probleemideta thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: rahzel
koerlane

vastuseid: 90
vaadatud: 28272

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.02.2006 23:48:56   pealkiri: Kommenteerimine: rahzel
Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: e-Thug
koerlane

vastuseid: 229
vaadatud: 91350

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.12.2005 14:12:05   pealkiri: Kommenteerimine: e-Thug
Mulle meeldib kui asjad kiiresti liiguvad ja asjad korralikud on thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Soovitan...
  teema: Kommenteerimine: HvNewUser
koerlane

vastuseid: 62
vaadatud: 17839

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.12.2005 09:34:18   pealkiri: Kommenteerimine: HvNewUser
Järjekordselt üks positiivne kogemus thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: 2III7
koerlane

vastuseid: 169
vaadatud: 56961

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.07.2005 16:34:33   pealkiri: Kommenteerimine: 2III7
Kõik toimus nagu kokku leppisime thumbs_up.gif Soovitan
  teema: Kommenteerimine: Cubik
koerlane

vastuseid: 191
vaadatud: 58274

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.06.2005 23:03:04   pealkiri: Kommenteerimine: Cubik
Järjekordselt väga kiire ja meeldiv äri....soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: vol1ti0n
koerlane

vastuseid: 35
vaadatud: 12597

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.06.2005 20:24:38   pealkiri: Kommenteerimine: vol1ti0n
Mulle meeldib kui kiirelt saab äri aetud...
  teema: Kommenteerimine: matu21
koerlane

vastuseid: 1392
vaadatud: 226269

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.06.2005 23:07:32   pealkiri: Kommenteerimine: matu21
Suht kiire ja asjalik diil thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: investor
koerlane

vastuseid: 22
vaadatud: 6721

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.05.2005 13:28:40   pealkiri: Kommenteerimine: investor
Mulle meeldib kui asjast asja saab.... thumbs_up.gif
  teema: KD7-RAID
koerlane

vastuseid: 31
vaadatud: 11556

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.01.2005 00:50:01   pealkiri: KD7-RAID
Positiivne...Kiire ja asjalik tehing thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Mrx
koerlane

vastuseid: 198
vaadatud: 69500

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.01.2005 18:07:10   pealkiri: Kommenteerimine: Mrx
Sai vähe äri aetud..... thumbs_up.gif thumbs_up.gif soovitan
  teema: Kommenteerimine: 4tec
koerlane

vastuseid: 131
vaadatud: 48720

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.12.2004 20:47:59   pealkiri: Kommenteerimine: 4tec
Väga asjalik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: mash
koerlane

vastuseid: 132
vaadatud: 36243

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.10.2004 22:29:19   pealkiri: Kommenteerimine: mash
Väga asjalik tüüp..... icon_biggrin.gif igati soovtian äri ajada thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: alexander_77
koerlane

vastuseid: 147
vaadatud: 31635

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.10.2004 22:48:37   pealkiri: Kommenteerimine: alexander_77
Ostsin ühe vana kasti.... Positiivne ja kiire tehing ning kaup vastas lubatule!!! thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: rolts
koerlane

vastuseid: 116
vaadatud: 27781

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.09.2004 23:57:49   pealkiri: Kommenteerimine: rolts
Väga norm ostja...Soovitan thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Simpelman
koerlane

vastuseid: 96
vaadatud: 35771

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.09.2004 18:43:25   pealkiri: Kommenteerimine: Simpelman
Sai vähe äri aetud thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Trainspotting
koerlane

vastuseid: 161
vaadatud: 77428

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.09.2004 13:13:58   pealkiri: Kommenteerimine: Trainspotting
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Bart
koerlane

vastuseid: 12
vaadatud: 4610

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.09.2004 15:01:53   pealkiri: Kommenteerimine: Bart
Ostsin prose tehing sujus hästi....Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Mean
koerlane

vastuseid: 80
vaadatud: 14527

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.09.2004 18:54:21   pealkiri: Kommenteerimine: Mean
Igatahes positiivne kogemus....soovitan thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: Millist playerit kasutad? [küsitlus nullitud 17.08.2011]
koerlane

vastuseid: 817
vaadatud: 138372

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 09.09.2004 23:15:10   pealkiri: Millist playerit kasutad? [küsitlus nullitud 17.08.2011]
Täitsa võib tarbida... icon_smile.gif
  teema: Kus hoiate oma arvutikasti?
koerlane

vastuseid: 115
vaadatud: 21121

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 09.09.2004 23:12:35   pealkiri: Kus hoiate oma arvutikasti?
1:laual
2:süles, laual,voodis.......jne
3,4 nurgas ehk lähehevad kunagi veel lauale thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Mrx
koerlane

vastuseid: 198
vaadatud: 69500

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.09.2004 21:33:58   pealkiri: Kommenteerimine: Mrx
Soovitan Väga asjalik ostja thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: kiro
koerlane

vastuseid: 149
vaadatud: 54171

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.08.2004 19:27:13   pealkiri: Kommenteerimine: kiro
Taasub äri ajada! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Amdfan
koerlane

vastuseid: 361
vaadatud: 78203

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.08.2004 18:32:36   pealkiri: Kommenteerimine: Amdfan
Norm vend saatis gmaili kutse....tänud thumbs_up.gif
  teema: kaua sa oled kõige kauem järjest arvutiga mänginud või tööd teinud?
koerlane

vastuseid: 281
vaadatud: 55552

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 28.08.2004 01:17:05   pealkiri: kaua sa oled kõige kauem järjest arvutiga mänginud või tööd teinud?
Miski 16-17 tundi tuleb ära beer_yum.gif
  teema: Sinu esimene arvuti!
koerlane

vastuseid: 560
vaadatud: 131079

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 28.08.2004 00:57:05   pealkiri: Sinu esimene arvuti!
Minu esimene arvuti oli,vist mingi 386 läpakas punase ekraaniga ,sai ööseti pidevalt mängitud sellega.Jube kogemus oli silmadele,tüüpiliselt järgmine päev meenutas silmade värv arvuti ekraani ...
  teema: Porble läpaka pildiga
koerlane

vastuseid: 4
vaadatud: 960

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 27.07.2004 01:12:03   pealkiri: Porble läpaka pildiga
Nja asi korras leidsin kodunt miski vana p75 k....kruvisin sealt lambi maha oli väha lühem aga pilt enam vähem...saan oma kiiremad tööd ära tehtud... thumbs_up.gif
  teema: Porble läpaka pildiga
koerlane

vastuseid: 4
vaadatud: 960

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 26.07.2004 00:11:58   pealkiri: Porble läpaka pildiga
nja lugu selles et seadete alt on põhjas ja kui lamp välja võtta ja uurida siis äärest on nagu helesinine ning pilt on heledam aga keskelt pn punakas ja suht pime lugu ...eeldan ikka et probleem ...
  teema: Porble läpaka pildiga
koerlane

vastuseid: 4
vaadatud: 960

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 25.07.2004 22:14:02   pealkiri: Porble läpaka pildiga
Jama nimelt selles et pilt liiga tume.
Kas on võimalik et see lamp sealt ülevalt äärest hakkab ära väsima tundus punakas olema ja kas on neid kuskilt võimalik osta???
  teema: Oomipood
koerlane

vastuseid: 89
vaadatud: 58485

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 31.05.2004 23:44:56   pealkiri: Oomipood
Ei kurda selle poe üle ,ostsin isegi kunagi vale datakaabli ja ima probleemideta võeti tagasi. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Reeg
koerlane

vastuseid: 5
vaadatud: 2974

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.05.2004 17:37:59   pealkiri: Kommenteerimine: Reeg
Igati norm vend ...tasub äri ajada thumbs_up.gif
  teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
koerlane

vastuseid: 7769
vaadatud: 1583524

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 08.05.2004 10:46:13   pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
Keskus Philips,Radiotehnika võim,4xS30,2xs90+kombaini oma kõlarid.....Lärmi on piisavalt.
  teema: Kommenteerimine: rehv
koerlane

vastuseid: 302
vaadatud: 66588

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.05.2004 08:55:44   pealkiri: Kommenteerimine: rehv
Äri kiire ja asjalik ja toitekas oli ok thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: eweb
koerlane

vastuseid: 41
vaadatud: 16999

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.04.2004 02:07:12   pealkiri: Kommenteerimine: eweb
Kaup oli parem kui parem kui arvasin thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Robi
koerlane

vastuseid: 13
vaadatud: 3423

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.04.2004 20:25:25   pealkiri: Kommenteerimine: Robi
Tehing sujus kiiresti,tõi arvutid koju kätte,mingeid probleeme polnud.
Usaldusväärne!!!
  teema: Teie õnnetused arvutiga
koerlane

vastuseid: 2259
vaadatud: 711450

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 23.04.2004 15:49:26   pealkiri: Teie õnnetused arvutiga
Lugu järgmine,sai kord ostetud uus celeron 400 ja mul oli vaja sinna oma vana panni kettaga ronida.
Keerasin ketta tagurpidi ja panin põrandale.Ja miski poole copymise pealt kukkusid võtmed taskus ...
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.