|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Paypal & eBay üldteema |
koerlane
vastuseid: 17702
vaadatud: 3874879
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 27.03.2009 13:36:35 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
| kas kellelgi on kogemusi UK-st mobiili tellimisega millel puudub CE märgistus, kas kaup tuleb kohale?Olen ostnud Kui kaup tuleb reaalselt ka UK,st siis tuleb asi ilusti kohale.Isegi Austraaliast sain ... |
teema: Kommenteerimine: hoopismina |
koerlane
vastuseid: 23
vaadatud: 10663
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.04.2008 20:10:43 pealkiri: Kommenteerimine: hoopismina |
Ostsin HDD Äri kiire ja korralik.Ja ketas ka Korras.Soovitan  |
teema: Paypal & eBay üldteema |
koerlane
vastuseid: 17702
vaadatud: 3874879
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 18.03.2008 22:35:40 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
| No nii teema siis järgmine.Soetan ka pidevalt ebayst stuffi ning see kord oli müüjal vale paypali adress pandud.Maksin käbe ära ja siis tuli kiri et vaat sorry aga vale aadress.Aga maksin kahe os ... |
teema: Kommenteerimine: gj |
koerlane
vastuseid: 240
vaadatud: 139210
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.02.2008 09:25:58 pealkiri: Kommenteerimine: gj |
Väga positiivne müüja ja väga kiire ja meeldiv äri...Kindlasti soovitan  |
teema: Kommenteerimine: ma6 |
koerlane
vastuseid: 14
vaadatud: 6249
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.01.2008 08:40:23 pealkiri: Kommenteerimine: ma6 |
Müüsin arvuti....Inimene kespeab kokkulepetest kinni....Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: rewer |
koerlane
vastuseid: 1309
vaadatud: 272754
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.01.2008 20:15:05 pealkiri: Kommenteerimine: rewer |
Tänud...Ostsin prose ja mammi ja kuna olin just auto remonti viinud tõi asjad koju kätte.Väga positiivne......Kindlasti soovitan  |
teema: Kommenteerimine: pois11 |
koerlane
vastuseid: 111
vaadatud: 48764
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.01.2008 23:21:33 pealkiri: Kommenteerimine: pois11 |
Nii ostsin prose kõik toimib ilusti, sain veel vendi katasuta peale...mida veel tahta...Kindlasti soovitan  |
teema: Kommenteerimine: sumpz |
koerlane
vastuseid: 35
vaadatud: 13912
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.01.2008 19:06:02 pealkiri: Kommenteerimine: sumpz |
Ostsin emaplaadi ja kasti....Kiire ja korralik asjaajamine....Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: r2pt0r |
koerlane
vastuseid: 46
vaadatud: 14568
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.01.2008 23:06:51 pealkiri: Kommenteerimine: r2pt0r |
Ostsin Videokaardi ....korralik kaup ja kiire ning asjalik diil....Kindlasti soovitan  |
teema: Kommenteerimine: wfiles |
koerlane
vastuseid: 610
vaadatud: 118493
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.12.2007 17:36:54 pealkiri: Kommenteerimine: wfiles |
| Kiiremini ei annagi vist asja ajada...Kindlasti soovitan |
teema: Kommenteerimine: koerlane |
koerlane
vastuseid: 30
vaadatud: 9294
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.12.2007 17:32:26 pealkiri: Kommenteerimine: koerlane |
kaup kiirelt tehtud.soovitan (y)Kiiremini ei annagi vist asja ajada...Kindlasti soovitan  |
teema: Kommenteerimine: Estnx |
koerlane
vastuseid: 240
vaadatud: 73893
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.12.2006 12:14:07 pealkiri: Kommenteerimine: Estnx |
Väga korralik ja abivalmis müüa.....kindlasti soovitan.....  |
teema: Kommenteerimine: PiXel |
koerlane
vastuseid: 180
vaadatud: 38408
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.12.2006 11:15:21 pealkiri: Kommenteerimine: PiXel |
Väga normaalne ostja...võtab ühendust -tuleb-ostab. ja ei venita...Kindlasti soovitan  |
teema: Kommenteerimine: vend15 |
koerlane
vastuseid: 32
vaadatud: 14396
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.07.2006 17:09:11 pealkiri: Kommenteerimine: vend15 |
Ajasin vähe teise foorumikaudu äri ...ostsin liikuri ....Äri oli küll kiire ja korralik......nii et soovitan  |
teema: Kommenteerimine: drakula |
koerlane
vastuseid: 9
vaadatud: 4419
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.07.2006 08:37:13 pealkiri: Kommenteerimine: drakula |
Tehing kiire ja probleemideta  |
teema: Kommenteerimine: rahzel |
koerlane
vastuseid: 90
vaadatud: 28272
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.02.2006 23:48:56 pealkiri: Kommenteerimine: rahzel |
Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: e-Thug |
koerlane
vastuseid: 229
vaadatud: 91350
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.12.2005 14:12:05 pealkiri: Kommenteerimine: e-Thug |
Mulle meeldib kui asjad kiiresti liiguvad ja asjad korralikud on
Soovitan... |
teema: Kommenteerimine: HvNewUser |
koerlane
vastuseid: 62
vaadatud: 17839
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.12.2005 09:34:18 pealkiri: Kommenteerimine: HvNewUser |
Järjekordselt üks positiivne kogemus  |
teema: Kommenteerimine: 2III7 |
koerlane
vastuseid: 169
vaadatud: 56961
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.07.2005 16:34:33 pealkiri: Kommenteerimine: 2III7 |
Kõik toimus nagu kokku leppisime Soovitan |
teema: Kommenteerimine: Cubik |
koerlane
vastuseid: 191
vaadatud: 58274
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.06.2005 23:03:04 pealkiri: Kommenteerimine: Cubik |
Järjekordselt väga kiire ja meeldiv äri....soovitan  |
teema: Kommenteerimine: vol1ti0n |
koerlane
vastuseid: 35
vaadatud: 12597
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.06.2005 20:24:38 pealkiri: Kommenteerimine: vol1ti0n |
| Mulle meeldib kui kiirelt saab äri aetud... |
teema: Kommenteerimine: matu21 |
koerlane
vastuseid: 1392
vaadatud: 226269
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.06.2005 23:07:32 pealkiri: Kommenteerimine: matu21 |
Suht kiire ja asjalik diil  |
teema: Kommenteerimine: investor |
koerlane
vastuseid: 22
vaadatud: 6721
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.05.2005 13:28:40 pealkiri: Kommenteerimine: investor |
Mulle meeldib kui asjast asja saab....  |
teema: KD7-RAID |
koerlane
vastuseid: 31
vaadatud: 11556
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.01.2005 00:50:01 pealkiri: KD7-RAID |
Positiivne...Kiire ja asjalik tehing  |
teema: Kommenteerimine: Mrx |
koerlane
vastuseid: 198
vaadatud: 69500
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.01.2005 18:07:10 pealkiri: Kommenteerimine: Mrx |
Sai vähe äri aetud..... soovitan |
teema: Kommenteerimine: 4tec |
koerlane
vastuseid: 131
vaadatud: 48720
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.12.2004 20:47:59 pealkiri: Kommenteerimine: 4tec |
Väga asjalik  |
teema: Kommenteerimine: mash |
koerlane
vastuseid: 132
vaadatud: 36243
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.10.2004 22:29:19 pealkiri: Kommenteerimine: mash |
Väga asjalik tüüp..... igati soovtian äri ajada  |
teema: Kommenteerimine: alexander_77 |
koerlane
vastuseid: 147
vaadatud: 31635
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.10.2004 22:48:37 pealkiri: Kommenteerimine: alexander_77 |
Ostsin ühe vana kasti.... Positiivne ja kiire tehing ning kaup vastas lubatule!!!  |
teema: Kommenteerimine: rolts |
koerlane
vastuseid: 116
vaadatud: 27781
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.09.2004 23:57:49 pealkiri: Kommenteerimine: rolts |
Väga norm ostja...Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: Simpelman |
koerlane
vastuseid: 96
vaadatud: 35771
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.09.2004 18:43:25 pealkiri: Kommenteerimine: Simpelman |
Sai vähe äri aetud  |
teema: Kommenteerimine: Trainspotting |
koerlane
vastuseid: 161
vaadatud: 77428
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.09.2004 13:13:58 pealkiri: Kommenteerimine: Trainspotting |
 |
teema: Kommenteerimine: Bart |
koerlane
vastuseid: 12
vaadatud: 4610
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.09.2004 15:01:53 pealkiri: Kommenteerimine: Bart |
Ostsin prose tehing sujus hästi....Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: Mean |
koerlane
vastuseid: 80
vaadatud: 14527
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.09.2004 18:54:21 pealkiri: Kommenteerimine: Mean |
Igatahes positiivne kogemus....soovitan  |
teema: Millist playerit kasutad? [küsitlus nullitud 17.08.2011] |
koerlane
vastuseid: 817
vaadatud: 138372
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 09.09.2004 23:15:10 pealkiri: Millist playerit kasutad? [küsitlus nullitud 17.08.2011] |
Täitsa võib tarbida...  |
teema: Kus hoiate oma arvutikasti? |
koerlane
vastuseid: 115
vaadatud: 21121
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 09.09.2004 23:12:35 pealkiri: Kus hoiate oma arvutikasti? |
1:laual
2:süles, laual,voodis.......jne
3,4 nurgas ehk lähehevad kunagi veel lauale  |
teema: Kommenteerimine: Mrx |
koerlane
vastuseid: 198
vaadatud: 69500
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.09.2004 21:33:58 pealkiri: Kommenteerimine: Mrx |
Soovitan Väga asjalik ostja  |
teema: Kommenteerimine: kiro |
koerlane
vastuseid: 149
vaadatud: 54171
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.08.2004 19:27:13 pealkiri: Kommenteerimine: kiro |
Taasub äri ajada!  |
teema: Kommenteerimine: Amdfan |
koerlane
vastuseid: 361
vaadatud: 78203
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.08.2004 18:32:36 pealkiri: Kommenteerimine: Amdfan |
Norm vend saatis gmaili kutse....tänud  |
teema: kaua sa oled kõige kauem järjest arvutiga mänginud või tööd teinud? |
koerlane
vastuseid: 281
vaadatud: 55552
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 28.08.2004 01:17:05 pealkiri: kaua sa oled kõige kauem järjest arvutiga mänginud või tööd teinud? |
Miski 16-17 tundi tuleb ära  |
teema: Sinu esimene arvuti! |
koerlane
vastuseid: 560
vaadatud: 131079
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 28.08.2004 00:57:05 pealkiri: Sinu esimene arvuti! |
| Minu esimene arvuti oli,vist mingi 386 läpakas punase ekraaniga ,sai ööseti pidevalt mängitud sellega.Jube kogemus oli silmadele,tüüpiliselt järgmine päev meenutas silmade värv arvuti ekraani ... |
teema: Porble läpaka pildiga |
koerlane
vastuseid: 4
vaadatud: 960
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 27.07.2004 01:12:03 pealkiri: Porble läpaka pildiga |
Nja asi korras leidsin kodunt miski vana p75 k....kruvisin sealt lambi maha oli väha lühem aga pilt enam vähem...saan oma kiiremad tööd ära tehtud...  |
teema: Porble läpaka pildiga |
koerlane
vastuseid: 4
vaadatud: 960
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 26.07.2004 00:11:58 pealkiri: Porble läpaka pildiga |
| nja lugu selles et seadete alt on põhjas ja kui lamp välja võtta ja uurida siis äärest on nagu helesinine ning pilt on heledam aga keskelt pn punakas ja suht pime lugu ...eeldan ikka et probleem ... |
teema: Porble läpaka pildiga |
koerlane
vastuseid: 4
vaadatud: 960
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.07.2004 22:14:02 pealkiri: Porble läpaka pildiga |
Jama nimelt selles et pilt liiga tume.
Kas on võimalik et see lamp sealt ülevalt äärest hakkab ära väsima tundus punakas olema ja kas on neid kuskilt võimalik osta??? |
teema: Oomipood |
koerlane
vastuseid: 89
vaadatud: 58485
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 31.05.2004 23:44:56 pealkiri: Oomipood |
Ei kurda selle poe üle ,ostsin isegi kunagi vale datakaabli ja ima probleemideta võeti tagasi.  |
teema: Kommenteerimine: Reeg |
koerlane
vastuseid: 5
vaadatud: 2974
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.05.2004 17:37:59 pealkiri: Kommenteerimine: Reeg |
Igati norm vend ...tasub äri ajada  |
teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme |
koerlane
vastuseid: 7769
vaadatud: 1583524
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 08.05.2004 10:46:13 pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme |
| Keskus Philips,Radiotehnika võim,4xS30,2xs90+kombaini oma kõlarid.....Lärmi on piisavalt. |
teema: Kommenteerimine: rehv |
koerlane
vastuseid: 302
vaadatud: 66588
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.05.2004 08:55:44 pealkiri: Kommenteerimine: rehv |
Äri kiire ja asjalik ja toitekas oli ok  |
teema: Kommenteerimine: eweb |
koerlane
vastuseid: 41
vaadatud: 16999
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.04.2004 02:07:12 pealkiri: Kommenteerimine: eweb |
Kaup oli parem kui parem kui arvasin  |
teema: Kommenteerimine: Robi |
koerlane
vastuseid: 13
vaadatud: 3423
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.04.2004 20:25:25 pealkiri: Kommenteerimine: Robi |
Tehing sujus kiiresti,tõi arvutid koju kätte,mingeid probleeme polnud.
Usaldusväärne!!! |
teema: Teie õnnetused arvutiga |
koerlane
vastuseid: 2259
vaadatud: 711450
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 23.04.2004 15:49:26 pealkiri: Teie õnnetused arvutiga |
Lugu järgmine,sai kord ostetud uus celeron 400 ja mul oli vaja sinna oma vana panni kettaga ronida.
Keerasin ketta tagurpidi ja panin põrandale.Ja miski poole copymise pealt kukkusid võtmed taskus ... |
| |