|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: s1c2i3m4m5 |
kjmrc
vastuseid: 360
vaadatud: 80633
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.01.2023 11:49:43 pealkiri: Kommenteerimine: s1c2i3m4m5 |
| Müüs sülearvuti - suhtlus, asjaajamine ning toode ise 5+ |
teema: Kommenteerimine: Eeroz |
kjmrc
vastuseid: 281
vaadatud: 78903
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.03.2022 10:55:22 pealkiri: Kommenteerimine: Eeroz |
| Ostis kõlarid, kandis raha ette ja kõik OK! |
teema: Kommenteerimine: dx626 |
kjmrc
vastuseid: 190
vaadatud: 63368
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.12.2018 12:42:51 pealkiri: Kommenteerimine: dx626 |
| Müüs lightning earpodsid, meeldiv ja sujuv tehing. |
teema: Kommenteerimine: Vikatt |
kjmrc
vastuseid: 1512
vaadatud: 188876
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.11.2018 01:33:05 pealkiri: Kommenteerimine: Vikatt |
| Ostis sülearvuti, kõik OK! |
teema: Kommenteerimine: GGertK |
kjmrc
vastuseid: 217
vaadatud: 36309
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.08.2018 22:44:34 pealkiri: Kommenteerimine: GGertK |
Ostis toote, kandis raha ette  |
teema: Kommenteerimine: TanelRR |
kjmrc
vastuseid: 7
vaadatud: 2408
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.10.2017 08:48:01 pealkiri: Kommenteerimine: TanelRR |
| Ostis sülearvuti, kandis 100% raha ette ja kõik OK! |
teema: Kommenteerimine: markoff |
kjmrc
vastuseid: 40
vaadatud: 11664
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.08.2017 09:33:17 pealkiri: Kommenteerimine: markoff |
| Ostis SSD, käest-kätte, igati korrektne diil. |
teema: Telia Eesti |
kjmrc
vastuseid: 9969
vaadatud: 2277478
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 27.07.2017 15:20:14 pealkiri: Telia Eesti |
MinuTV režiimis näitab ikka.
Kasutuses on tavaline Telia põhikanalite pakett. |
teema: Telia Eesti |
kjmrc
vastuseid: 9969
vaadatud: 2277478
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 27.07.2017 15:13:33 pealkiri: Telia Eesti |
| Küsimus, kas Arrise digiboks tõesti ei näita kanaleid ilma Telia ruuterita? Teliast vastati, et peate kasutama Telia ruuterit, ilma selleta ei oska garanteerida, kas hakkab telekanaleid näitama. |
teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
kjmrc
vastuseid: 3132
vaadatud: 1191334
|
foorum: Töövahendus postitatud: 08.07.2017 02:19:17 pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
| iphone 7 aku + akuvahetuse hind? |
teema: Cisco SPA232D & Telia service |
kjmrc
vastuseid: 9
vaadatud: 8920
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 09.01.2017 11:36:06 pealkiri: Cisco SPA232D & Telia service |
Sain korda nii, et Elioni tehnik tuli ja seadistas konfi ära  |
teema: Andmetaastus ettevõtted laias maailmas |
kjmrc
vastuseid: 11
vaadatud: 4765
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 23.11.2016 12:06:02 pealkiri: Andmetaastus ettevõtted laias maailmas |
Tere,
Mure selline, et Ordi üritas taastada pöörlevat ketast, mis on EXT4 süsteemis.
Ketas ise töökorras, kuid data kustutati ära, soovisime taastada failid koos algsete failinimedega.
Pea ... |
teema: Andmete taastamine kõvakettalt |
kjmrc
vastuseid: 3
vaadatud: 3751
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 18.11.2016 11:38:10 pealkiri: Andmete taastamine kõvakettalt |
Tere,
Kas teil on kogemusi kustutatud failide taastamisega (ketas ise füüsiliselt terve) Linux EXT4 failisüsteemiga?
Kas teate ettevõtet, kes oleks pädev seda tegema? Kuna ketast on ainult ü ... |
teema: Probleem MS Office Exceli kasutamisel |
kjmrc
vastuseid: 8
vaadatud: 4004
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 31.05.2016 19:33:37 pealkiri: Probleem MS Office Exceli kasutamisel |
| Mis funktsiooni see "Add-ins" konkreetsemalt täidab? |
teema: Probleem MS Office Exceli kasutamisel |
kjmrc
vastuseid: 8
vaadatud: 4004
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 31.05.2016 17:42:13 pealkiri: Probleem MS Office Exceli kasutamisel |
CPU load 100% tekib siis Exceli poolt, kui on "not responding" staatuses. Kui kõik toimib, siis ei koorma Excel ei mälu ega ka protsessorit. Toimub erinevate Exceli failidega.
Fakt on see, et Exc ... |
teema: Probleem MS Office Exceli kasutamisel |
kjmrc
vastuseid: 8
vaadatud: 4004
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 31.05.2016 17:04:42 pealkiri: Probleem MS Office Exceli kasutamisel |
Tere,
Arvutiks on E7450 - i7-5600U/8/256/W10P
Nimelt probleem seisneb selles, et kui on lahti 3-5 Exceli tabelit (pole suuremahulised, üsna standardsed), saab mõningat aega töötada nende tab ... |
teema: Synology arutelu |
kjmrc
vastuseid: 2891
vaadatud: 776920
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 25.05.2016 10:20:17 pealkiri: Synology arutelu |
utfg
https://www.synology.com/en-us/dsm/app_packages/WebStation
Hüperbusy olin toohetk  |
teema: Synology arutelu |
kjmrc
vastuseid: 2891
vaadatud: 776920
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 25.05.2016 00:00:08 pealkiri: Synology arutelu |
| Küsimus - DS216se on application "web station" - mida see endast kujutab täpsemalt ning mida ta võimaldab mulle? |
teema: Küsimus http/https URL filteringi & torrent DL kohta |
kjmrc
vastuseid: 7
vaadatud: 4904
|
foorum: Turvalisus postitatud: 17.05.2016 13:13:39 pealkiri: Küsimus http/https URL filteringi & torrent DL kohta |
Eelarves piire ei sea, kuid eks muidugi mida soodsam seda parem.
Pakuti lahenduseks osta lauaarvuti ning sinna paigaldada Squid, see umbes 300€ kulu. |
teema: Küsimus http/https URL filteringi & torrent DL kohta |
kjmrc
vastuseid: 7
vaadatud: 4904
|
foorum: Turvalisus postitatud: 17.05.2016 12:38:31 pealkiri: Küsimus http/https URL filteringi & torrent DL kohta |
RV082 blokeerib ainult http saite, https laseb ikkagi kenasti läbi, lisatud sai https://www.facebook.com listi, kuid lasi vabalt ikkagi minna.
Facebooki IP järgi ei soovi blokeerida. Põhiline soov ... |
teema: Küsimus http/https URL filteringi & torrent DL kohta |
kjmrc
vastuseid: 7
vaadatud: 4904
|
foorum: Turvalisus postitatud: 17.05.2016 12:21:32 pealkiri: Küsimus http/https URL filteringi & torrent DL kohta |
Tulemüüri pole kontori ja välismaailma vahel?
Cisco RV082 general firewall ainult. |
teema: Küsimus http/https URL filteringi & torrent DL kohta |
kjmrc
vastuseid: 7
vaadatud: 4904
|
foorum: Turvalisus postitatud: 17.05.2016 12:12:39 pealkiri: Küsimus http/https URL filteringi & torrent DL kohta |
Missugused lahendused oleks kontorisse (mida soodsam, seda parem), kus on 15-30 töökohta ning oleks tarvis blokeerida sotsiaalmeedia URL-id ning ka torrenti allalaadimisvõimalused?
Googlest leitud ... |
teema: Cisco SPA232D & Telia service |
kjmrc
vastuseid: 9
vaadatud: 8920
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 02.05.2016 23:11:19 pealkiri: Cisco SPA232D & Telia service |
Number on Teliast, teenus on Teliast.
Kas on kellelgi kogemusi tugijaama seadistamisel, et saaks sisse-väljaminevaid kõnesi teostada?
Telefon SPA302D on registreeritud põhijaamaga SPA232D, põh ... |
teema: Telia Koduinternet |
kjmrc
vastuseid: 23979
vaadatud: 5697346
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 26.03.2016 11:43:30 pealkiri: Telia Koduinternet |
| Käsi südamel, mul pole aastaid muret olnud Elioni ühendusega, v.a. kui on kõigil katkestus. |
teema: telefonispämm (kõikvõimalikud müügipakkumised jms) |
kjmrc
vastuseid: 2466
vaadatud: 1483090
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 21.03.2016 11:45:03 pealkiri: telefonispämm (kõikvõimalikud müügipakkumised jms) |
ei pääse. kuna sa lõpetad lause küsimärgiga, on sinu puhul helistamine justkui põhjendatud, sest sa ei tea, kuidas sa oma ostu teed.
Ära võta nii sõnasõnalt kõike
Ma ei ole elusees ... |
teema: telefonispämm (kõikvõimalikud müügipakkumised jms) |
kjmrc
vastuseid: 2466
vaadatud: 1483090
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 21.03.2016 11:37:32 pealkiri: telefonispämm (kõikvõimalikud müügipakkumised jms) |
Kuidagi nendest tüütutest kõnedest ära ka pääseb?
Mul igal nädalal helistab keegi, et midagi pakkuda, tõsiselt siiber on juba.
Kui ma soovin midagi, siis ma lähen ostan poest?
Operaator ... |
teema: Kommenteerimine: ceemic |
kjmrc
vastuseid: 420
vaadatud: 173477
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.02.2016 13:44:23 pealkiri: Kommenteerimine: ceemic |
Ostis sülearvuti, tehing kiire ja korralik  |
teema: LG G5 |
kjmrc
vastuseid: 27
vaadatud: 11958
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 22.02.2016 12:04:01 pealkiri: LG G5 |
| Telefonid on niigi suureks läinud, sinna külge pookida mingi lisavidin, mis teeb füüsilise suuruse veelgi suuremaks, siis seda ei soovi.. ei kasutaks ka nagunii seda vidinat. Seega ilmselt kavalpe ... |
teema: LG G5 |
kjmrc
vastuseid: 27
vaadatud: 11958
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 22.02.2016 11:19:31 pealkiri: LG G5 |
Kuna aku on kergesti eemaldatav, siis tuleks osta veel üks aku lisaks, et siis teha kiire switch, kui esmane tühjaks saab?
Kuna aku iseenesest ju nõrga, 2800 mAh. |
teema: Piltlikud olukorrad elust enesest, ehk selgitav fotomaterjal arvutite parandamisel. |
kjmrc
vastuseid: 602
vaadatud: 338545
|
foorum: Kasulikud näpunäited postitatud: 16.02.2016 16:16:51 pealkiri: Piltlikud olukorrad elust enesest, ehk selgitav fotomaterjal arvutite parandamisel. |
https://i.gyazo.com/0dc0a8117a79fd932e8c5d4ccf8355a5.jpg
Süler läheb kuumaks ja kõik "venib" |
teema: Qualcommi uus protsessor teeb võimalikuks õhukesed nutikellad |
kjmrc
vastuseid: 43
vaadatud: 31815
|
foorum: Riistvara postitatud: 15.02.2016 09:55:55 pealkiri: Qualcommi uus protsessor teeb võimalikuks õhukesed nutikellad |
Lugedes siin kommentaare, siis Inimesed on ikka normaalselt laisaks muutunud  |
teema: RDE.ee |
kjmrc
vastuseid: 109
vaadatud: 111259
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 03.02.2016 23:54:25 pealkiri: RDE.ee |
| Tellisin tolmuimeja ja sain paari päevaga kätte. |
teema: Laptop - kas on mõtet 8GB mälu laiendada 16GB peale kui masinas on SSD kõvaketas? :: Sülearvuti mälud |
kjmrc
vastuseid: 5
vaadatud: 4461
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 30.12.2015 11:16:12 pealkiri: Laptop - kas on mõtet 8GB mälu laiendada 16GB peale kui masinas on SSD kõvaketas? |
| Vaevalt, et +8GB RAM mingi märkimisväärse edu toob. |
teema: Asus|Google Nexus 7 |
kjmrc
vastuseid: 1189
vaadatud: 358322
|
foorum: Tahvelarvutid ja e-lugerid postitatud: 19.12.2015 12:31:54 pealkiri: Asus|Google Nexus 7 |
Kas 2012 või 2013? Muidu power+vol down, recovery menüüsse ja tee talle korra hard reset. Kui see ka ei aita, siis läbi kaabliga soft uuesti peale
Resetit teha ei lase, asub uuesti "installi ... |
teema: Asus|Google Nexus 7 |
kjmrc
vastuseid: 1189
vaadatud: 358322
|
foorum: Tahvelarvutid ja e-lugerid postitatud: 19.12.2015 12:25:50 pealkiri: Asus|Google Nexus 7 |
Kas 2012 või 2013? Muidu power+vol down, recovery menüüsse ja tee talle korra hard reset. Kui see ka ei aita, siis läbi kaabliga soft uuesti peale
Resetit teha ei lase, asub uuesti "installi ... |
teema: Asus|Google Nexus 7 |
kjmrc
vastuseid: 1189
vaadatud: 358322
|
foorum: Tahvelarvutid ja e-lugerid postitatud: 18.12.2015 11:37:04 pealkiri: Asus|Google Nexus 7 |
Kas 2012 või 2013? Muidu power+vol down, recovery menüüsse ja tee talle korra hard reset. Kui see ka ei aita, siis läbi kaabliga soft uuesti peale
Resetit teha ei lase, asub uuesti "installi ... |
teema: Asus|Google Nexus 7 |
kjmrc
vastuseid: 1189
vaadatud: 358322
|
foorum: Tahvelarvutid ja e-lugerid postitatud: 18.12.2015 10:13:41 pealkiri: Probleem Asus Nexus 7 tarkvaraga |
Tere,
Nimelt juhtus selline asi, et Android hakkas oma tavapärast tarkvarauuendust tegema.
Kuid seda ta jäigi ketrama, päevade kaupa. Lõpuks sai aku tühjaks ja uuesti sisse ei lülita, proovi ... |
teema: 1a.ee OÜ |
kjmrc
vastuseid: 1256
vaadatud: 644508
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 26.11.2015 21:16:57 pealkiri: 1a.ee OÜ |
teinekord olen targem
Paraku ongi hetkel nii, et kedagi usaldada ei saa ja peab ise tark olema.  |
teema: 1a.ee OÜ |
kjmrc
vastuseid: 1256
vaadatud: 644508
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 26.11.2015 21:10:39 pealkiri: 1a.ee OÜ |
| Vot asjalik märkus! |
teema: 1a.ee OÜ |
kjmrc
vastuseid: 1256
vaadatud: 644508
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 26.11.2015 20:44:14 pealkiri: 1a.ee OÜ |
| No ma ei tea, ennem ostu ma vaatan alati tootja kodulehelt üle kauba, et mitte pärast feilida, sest keegi tegelastest ei ole viitsinud korralikult süveneda vaid copy-paste tehtud. |
teema: Kommenteerimine: jansadj |
kjmrc
vastuseid: 651
vaadatud: 104430
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.11.2015 00:41:26 pealkiri: Kommenteerimine: jansadj |
| Sai süler ostetud, kõik nii nagu lubatud ja kaup õigel ajal käes! |
teema: Kommenteerimine: indrekp |
kjmrc
vastuseid: 261
vaadatud: 102874
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.10.2015 10:00:18 pealkiri: Kommenteerimine: indrekp |
| Ostis lauaarvuti, tehing kiire ja korralik! |
teema: Probleem monitoriga Dell U2414H |
kjmrc
vastuseid: 18
vaadatud: 8180
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 29.09.2015 16:43:21 pealkiri: Probleem monitoriga Dell U2414H |
| Proovisin monitori sülearvuti külge, panin sülearvuti sleepi ja kui üles äratasin, tuli ka kohe monitori pilt ette, seega ma arvan ikkagi, et monitor on töökorras ja see anomaalia on tekkinud s ... |
teema: subtiitrite lisamine USB-le |
kjmrc
vastuseid: 7
vaadatud: 2309
|
foorum: Tarkvara postitatud: 23.09.2015 20:15:09 pealkiri: subtiitrite lisamine USB-le |
| Mul LG on nii, et panen subtiitri ja filmi ühte kausta, muudan nime täpselt samaks ja automaatselt hakkavad subtiitrid jooksma, kui failinimed on erinevad, siis käib film ilma subtiitrita. |
teema: Probleem monitoriga Dell U2414H |
kjmrc
vastuseid: 18
vaadatud: 8180
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 23.09.2015 08:34:15 pealkiri: Probleem monitoriga Dell U2414H |
Täitsa võimalik jah, pole viitsinud katsetada  |
teema: Probleem monitoriga Dell U2414H |
kjmrc
vastuseid: 18
vaadatud: 8180
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 23.09.2015 00:07:14 pealkiri: Probleem monitoriga Dell U2414H |
Ei ole ja ma pole isegi formatit teinud kusjuures, võib vabalt olla mingi anomaalia, kuna tõstsin ssd ühest arvutist teise ja OS uuesti ei installinud.
Mind endiselt see probleem väga ei häiri, ... |
teema: Arvutitark |
kjmrc
vastuseid: 4789
vaadatud: 1435485
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 30.07.2015 17:18:44 pealkiri: Arvutitark |
| Huvitav, et arvutitarga esindaja selles osas siin üldse sõna ei võta, varasemalt kirjutas hoogsalt vastuseid. |
teema: Arvutitark: SSD müük ületas HDD müügi |
kjmrc
vastuseid: 24
vaadatud: 8580
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 29.07.2015 10:34:17 pealkiri: Arvutitark: SSD müük ületas HDD müügi |
| ITshop müüb ka edukalt SSD kettaid kohapeal - Kingston, Crucial, Samsung. |
teema: LG G2 |
kjmrc
vastuseid: 1191
vaadatud: 321379
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 27.07.2015 09:09:16 pealkiri: LG G2 |
| Suutsin minagi maha kukutada oma musta G2, puuteklaas ei reageeri üldse, pilt on kenasti ees. Mõnel kodulehel nägin hinda 145€ (puutekas+ekraan). Neid peabki sel mudelil mõlemad ära vahetama? J ... |
teema: Probleem monitoriga Dell U2414H |
kjmrc
vastuseid: 18
vaadatud: 8180
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 27.07.2015 07:03:55 pealkiri: Probleem monitoriga Dell U2414H |
| Minul ühendus läbi HDMI ja nii on, monitor jääbki powersaverisse ja pilti ette ei viska. Lihtsasti saab lahendada kui vajutada monitori menüünupule, ärkab üles. Ei viitsi garantiidega hakata m ... |
| |