|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Microsoft Office 2010 Estonian Language Pack |
keilakaz
vastuseid: 6
vaadatud: 31381
|
foorum: Tarkvara postitatud: 21.11.2011 01:17:59 pealkiri: Microsoft Office 2010 Estonian Language Pack |
Microsoft Office 2010 installers, kõik väljaanded, kõik komponendid
http://www.heidoc.net/joomla/technology-science/microsoft/18-office-2010-direct-download-links
Microsoft Office 2007
http:// ... |
teema: LG LH seeria LCD telerite USB pordi hack - pildid, muusika ja HD-video otse mälupulgalt mängima |
keilakaz
vastuseid: 197
vaadatud: 122003
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 26.07.2010 02:33:06 pealkiri: LG LH seeria LCD telerite USB pordi hack - pildid, muusika ja HD-video otse mälupulgalt mängima |
Modisin 32lh2000 ära. USB sai tööle, kõik oli korras mingi aja pärast ilmus mingi lai riba vertikaalselt pildile. Kõigil kanalitel ja seadete menüüs samuti.
http://www.upload.ee/thumb/705851/ ... |
teema: [NDS] Nintendo DS arutelu |
keilakaz
vastuseid: 1989
vaadatud: 450546
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 27.03.2008 23:38:01 pealkiri: [NDS] Nintendo DS arutelu |
Soovitan VÄGA Ninja Gaiden: Dragon Sword-i...
Mängisin täna paar tundi, ülikõva lihtsalt. Pilt on DSi kohta vapustav ning touch screen based juhtimine on väga mõnus.
Also, sellel on ka onl ... |
teema: [NDS] Nintendo DS arutelu |
keilakaz
vastuseid: 1989
vaadatud: 450546
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 20.03.2008 12:05:56 pealkiri: [NDS] Nintendo DS arutelu |
Kustutati sest sa rääkisid SAMNET'ist.
Ja inimkeeli tähendab see...?
Guitar Hero näeb küll üliretarded välja, kui te selle asja reklaami näinud olete, siis tunnen teile kaasa. |
teema: [NDS] Nintendo DS arutelu |
keilakaz
vastuseid: 1989
vaadatud: 450546
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 18.03.2008 20:51:57 pealkiri: [NDS] Nintendo DS arutelu |
| Okei siis, et mu post ära kustutati (wtf), aga muidu FF CC on päris mõnus, ma eeldan, et hiljem tüütab ära ning touch screeniga seotud kaklemisfunktsioonid on väga ebamugavad. Üldiselt hea. |
teema: [Wii] Nintendo Wii arutelu |
keilakaz
vastuseid: 4592
vaadatud: 972048
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 28.02.2008 20:29:52 pealkiri: [Wii] Nintendo Wii arutelu |
Mina näiteks pole kunagi mingeid online mänge mänginud, seega jääb Wii alles
Soovin sulle palju jõudu ja jaksu kui WiiWare välja tuleb ning sa neid mänge SD kaartidele laduma hakkad, s ... |
teema: [Wii] Nintendo Wii arutelu |
keilakaz
vastuseid: 4592
vaadatud: 972048
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 28.02.2008 18:16:20 pealkiri: [Wii] Nintendo Wii arutelu |
Mul hakkab tekkima soov enda Wii maha müüa, pole kindel, aga Nintendo käitumine ajab mul kopsu üle maksa.
Nädala alguses - Brawl tuleb meile alles sügisel. Siis uudis, et Nintendo hakkab enda ... |
teema: [NDS] Nintendo DS arutelu |
keilakaz
vastuseid: 1989
vaadatud: 450546
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 03.02.2008 14:02:57 pealkiri: [NDS] Nintendo DS arutelu |
Btw kuidas te DS'i (Lite) lahti "voldite"?
Kas jätate enne nõksu või lükkate üle selle jõnksu?
Loodan et saite aru mida mõtlen.
terry, ma ise ka sellele tulnud, aga ikka ei saa aru. Aga ... |
teema: [NDS] Nintendo DS arutelu |
keilakaz
vastuseid: 1989
vaadatud: 450546
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 02.02.2008 18:56:33 pealkiri: [NDS] Nintendo DS arutelu |
| Kui tahate mängu lihtsalt oma käega läbi proovida aga ei viitsi mälukaarti koguaeg vahetada või DSi kinni ja tööle käivitada või ei julge raha kulutada mängu peale mis paistab äge, aga ei t ... |
teema: [NDS] Nintendo DS arutelu |
keilakaz
vastuseid: 1989
vaadatud: 450546
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 22.01.2008 00:55:29 pealkiri: [NDS] Nintendo DS arutelu |
DS - 2000.-(800.- toll)
DS-i EU laadija ja usb laadija - Kokku 100.-(40.- toll)
M3 Real + GBA exp - 600.-
Hori Kiled - 80.-
Kott - 70.-
2GB Micro SD kaart - 500.-(umbes)
Kokku läheks 3650.-
... |
teema: [Wii] Nintendo Wii arutelu |
keilakaz
vastuseid: 4592
vaadatud: 972048
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 16.01.2008 01:51:04 pealkiri: [Wii] Nintendo Wii arutelu |
2)wii lõbusam (y)Em... mismõttes?
Viimati on mul palju lõbusam olnud 360ga, kui Wiiga...
Aga ofc on 2 puldi süsteem suht mugav. 360ga oleks äge, kui oleks 2 nunchuckilaadset kolli käes
... |
teema: [NDS] Nintendo DS arutelu |
keilakaz
vastuseid: 1989
vaadatud: 450546
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 16.01.2008 01:48:48 pealkiri: [NDS] Nintendo DS arutelu |
Ma nagu ei mõista lihtsalt, Real on Slot1 + Slot2, aga ilma ram packita, niisiis pead sa interneti jaoks niikuinii uue slot2 ostma. Raharaisk tundub lihtsalt.
Ning kõigi murede kohta, mis puuduta ... |
teema: [NDS] Nintendo DS arutelu |
keilakaz
vastuseid: 1989
vaadatud: 450546
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 15.01.2008 14:55:09 pealkiri: [NDS] Nintendo DS arutelu |
| nooh ma võtan m3 reali seepärast et see toetab suuremaid micro sd-si kui 2gb ja expansion packi seepärast et saaksin operat kasutada ja gba mänge mängida... Mida negatiivset sa siis kuulnud oled? ... |
teema: [NDS] Nintendo DS arutelu |
keilakaz
vastuseid: 1989
vaadatud: 450546
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 14.01.2008 12:39:36 pealkiri: [NDS] Nintendo DS arutelu |
Mina ostsin sellise koti
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.3820
(Ei ostnud sealt)
VÄGA rahul olen, tugev, näeb ilus välja, mahutab ära dsi ja usb laadija ning 3 taskut mängude jaoks ... |
teema: [Wii] Nintendo Wii arutelu |
keilakaz
vastuseid: 4592
vaadatud: 972048
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 14.01.2008 12:35:21 pealkiri: [Wii] Nintendo Wii arutelu |
2)wii lõbusam (y)Em... mismõttes?
Viimati on mul palju lõbusam olnud 360ga, kui Wiiga...
Aga ofc on 2 puldi süsteem suht mugav. 360ga oleks äge, kui oleks 2 nunchuckilaadset kolli käes
... |
teema: [NDS] Nintendo DS arutelu |
keilakaz
vastuseid: 1989
vaadatud: 450546
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 10.01.2008 18:28:35 pealkiri: [NDS] Nintendo DS arutelu |
mina ei julge enam elusees gameyeeeahst tellida selle jama pärast mis toimus vana aasta lõpus. Foorum oli neil vihaseid ja vastusteta kliente täis, koos minuga.
Meh, neil läks server maha ja si ... |
teema: [Wii] Nintendo Wii arutelu |
keilakaz
vastuseid: 4592
vaadatud: 972048
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 28.12.2007 16:20:19 pealkiri: [Wii] Nintendo Wii arutelu |
| Metroid on ikka väga tore mänguke, kellel võimalus avaneb - ostke ära... |
teema: Kommenteerimine: Kedq |
keilakaz
vastuseid: 23
vaadatud: 10184
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.12.2007 16:43:27 pealkiri: Kommenteerimine: Kedq |
Väga kiire ja korralik kaubavahetus  |
teema: [NDS] Nintendo DS arutelu |
keilakaz
vastuseid: 1989
vaadatud: 450546
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 20.12.2007 17:26:22 pealkiri: [NDS] Nintendo DS arutelu |
| Ennast on kah hakanud nintendo DS huvitama, kuna seal minu vanad lapsepõlvelemmikud (Spyro jt. platvormikad) ning samuti tahaks teada, mille jaoks on R4 vaja (ainult selleks, et pira mänge mängida? ... |
teema: [NDS] Nintendo DS arutelu |
keilakaz
vastuseid: 1989
vaadatud: 450546
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 18.12.2007 00:31:40 pealkiri: [NDS] Nintendo DS arutelu |
R4, kott, USB laadija ja ekraanikiled käes!
Gameyeeeahst tellitud. Aega läks suht kaua, neil pani server matsu ja tellimuste välja saatmine venis...Aga muidu väga õnnelik
kuna tellisid?
T ... |
teema: [Wii] Nintendo Wii arutelu |
keilakaz
vastuseid: 4592
vaadatud: 972048
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 17.12.2007 18:17:26 pealkiri: [Wii] Nintendo Wii arutelu |
| Tellisin Andricost SMG ära...Loodan neljapäevaks kätte saada...Metroidist pole endiselt haisugi.. |
teema: [NDS] Nintendo DS arutelu |
keilakaz
vastuseid: 1989
vaadatud: 450546
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 17.12.2007 18:16:29 pealkiri: [NDS] Nintendo DS arutelu |
R4, kott, USB laadija ja ekraanikiled käes!
Gameyeeeahst tellitud. Aega läks suht kaua, neil pani server matsu ja tellimuste välja saatmine venis...Aga muidu väga õnnelik  |
teema: [PS3/X360] Street Fighter IV |
keilakaz
vastuseid: 86
vaadatud: 20691
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 13.12.2007 18:39:09 pealkiri: [PS3/X360] Street Fighter IV |
Eee, WTF??
Mängu platformi pole veel kinnitatud, ärge ette rutake.
http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=214030
http://www.maxconsole.net/?mode=news&newsid=23508
uued screenshotid ... |
teema: [NDS] Nintendo DS arutelu |
keilakaz
vastuseid: 1989
vaadatud: 450546
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 09.12.2007 19:56:32 pealkiri: [NDS] Nintendo DS arutelu |
Kust sa ostsid selle, ja kas on Lite või tavaline?
Ameerikamaalt, Lite. |
teema: [PS3/X360] Street Fighter IV |
keilakaz
vastuseid: 86
vaadatud: 20691
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 09.12.2007 19:51:18 pealkiri: [PS3/X360] Street Fighter IV |
Eee, WTF??
Mängu platformi pole veel kinnitatud, ärge ette rutake. |
teema: [NDS] Nintendo DS arutelu |
keilakaz
vastuseid: 1989
vaadatud: 450546
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 09.12.2007 14:49:12 pealkiri: [NDS] Nintendo DS arutelu |
Ma tahaks väga enda DSi ära regada, aga, kuskil pole seda kuradi koodi!
Kus see olema PEAKS seal karbis? |
teema: [NDS] Nintendo DS arutelu |
keilakaz
vastuseid: 1989
vaadatud: 450546
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 07.12.2007 17:54:34 pealkiri: [NDS] Nintendo DS arutelu |
Vahet ju pole kuidas sa varastad. Võrdlus kotijooksu ja piraatluse vahel on täiesti adekvaatne.
Kui piraatlus tähendab 30 000 krooni säästmist, siis olen ma süüdi.
Ma ostsin nend ... |
teema: [NDS] Nintendo DS arutelu |
keilakaz
vastuseid: 1989
vaadatud: 450546
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 06.12.2007 17:30:43 pealkiri: [NDS] Nintendo DS arutelu |
Aga osta endale mõni mäng hoopis.
Pole raha nii palju, et mänge ostma hakata.
 |
teema: [NDS] Nintendo DS arutelu |
keilakaz
vastuseid: 1989
vaadatud: 450546
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 05.12.2007 18:45:23 pealkiri: [NDS] Nintendo DS arutelu |
Woohaa, DS käes..
Nüüd jääb vaid oodata, millal R4 kohale jõuab. |
teema: [Wii] Nintendo Wii arutelu |
keilakaz
vastuseid: 4592
vaadatud: 972048
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 03.12.2007 17:35:43 pealkiri: [Wii] Nintendo Wii arutelu |
Kust sa selle ostad, Flacko?
Ehk siis - kas seda Eestis ka kuskil müüakse?
See tuli just Jaapanis välja, no millal ta ikka ostab - Äkki siis, kui see Eruroopasse jõuab ? |
teema: [NDS] The Legend of Zelda: Phantom Hourglass |
keilakaz
vastuseid: 12
vaadatud: 6069
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 03.12.2007 17:33:03 pealkiri: [NDS] The Legend of Zelda: Phantom Hourglass |
See ju nintendo DS-i oma. Kas wii mängib ka DS mänge?
Ee??
Tegelt on küll. Ma just leidsin selle, sa saad selle siit osta: http://www.ox.ee/est/product/74589
Näed on küll Eestis olemas. : ... |
teema: [Wii] Nintendo Wii arutelu |
keilakaz
vastuseid: 4592
vaadatud: 972048
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 02.12.2007 01:17:30 pealkiri: [Wii] Nintendo Wii arutelu |
| Ma arvan, et sellega mängimine ei ole vist eriti...mugav, kui su jalanumber on 46 ? |
teema: [NDS] Nintendo DS arutelu |
keilakaz
vastuseid: 1989
vaadatud: 450546
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 01.12.2007 01:05:50 pealkiri: [NDS] Nintendo DS arutelu |
just,R4 tundub parim valik,mina sooviksin soetada veel ekraani kaitsekiled,wifi adaptori,mingi koti või karbi ehk ka ja võimalik veel miskit.
www.dealextreme.com parim valik
Väga VAU leht. ... |
teema: [NDS] Nintendo DS arutelu |
keilakaz
vastuseid: 1989
vaadatud: 450546
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 30.11.2007 19:18:08 pealkiri: [NDS] Nintendo DS arutelu |
nii mul on plaanis soetada ka ds.Et ostaks ds lite siis?Mis te soovitate sinna veel juurde osta jne,kõik ettepanekud oodatud.
R4, mingi kaitseümbris konsoolile ja ekraanikiled.
Gameyeeeah.com, s ... |
teema: [Wii] Nintendo Wii arutelu |
keilakaz
vastuseid: 4592
vaadatud: 972048
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 28.11.2007 17:49:32 pealkiri: [Wii] Nintendo Wii arutelu |
Jebus Christ, see Ox.ee ajab mu hulluks. Metroid lükati veel nädala võrra edasi...
DURR |
teema: [NDS] Nintendo DS arutelu |
keilakaz
vastuseid: 1989
vaadatud: 450546
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 24.11.2007 00:54:23 pealkiri: [NDS] Nintendo DS arutelu |
| Inimesed, kui keegi lähiajal välismaalt DSile mingeid lisasid tellida kavatseb, siis võiks siin teada anda. Ma oleks väga tänulik, kui ma saaks DSi ekraanikiled ja kaitsetasku vms kuskilt krediit ... |
teema: [MUU] Angry Video Game Nerd |
keilakaz
vastuseid: 297
vaadatud: 102040
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 24.11.2007 00:40:05 pealkiri: [MUU] Angry Video Game Nerd |
http://screwattack.com/merch.html
Ostke AVGN DVD. Palju lisa stuffi, ning kõik aasta 2006 reviewd on sees!
Öelge, kas deebetkaardiga saab tellida...
Paypal? |
teema: [Wii] Nintendo Wii arutelu |
keilakaz
vastuseid: 4592
vaadatud: 972048
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 23.11.2007 23:04:35 pealkiri: [Wii] Nintendo Wii arutelu |
rabbids 2 oli täna mustika prismas saadaval..
Keegi teadja, kellel asi olemas, võiks sellest lähemalt rääkida - Kas osta RR2, või on 1 parem, nagu mõned reviewd väidavad. Väikesele õele k ... |
teema: [Wii] Nintendo Wii arutelu |
keilakaz
vastuseid: 4592
vaadatud: 972048
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 22.11.2007 18:15:22 pealkiri: [Wii] Nintendo Wii arutelu |
| Flacko vajab abi. Kuidas ma Wii neti jama korda saan? Ma sisestan oma SpeedTouchi jama sinna SSID-di ning passiks panen selle, mis modemi all on aga see ei ühenda. Tee mis tahad, aga ta mögiseb et e ... |
teema: [NDS] Nintendo DS arutelu |
keilakaz
vastuseid: 1989
vaadatud: 450546
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 21.11.2007 23:04:11 pealkiri: [NDS] Nintendo DS arutelu |
Okei, elektroonika pealt olen ma täielik võhik.
Leidsin sellise pingemuunduri http://www.elfaelektroonika.ee/cgi-bin/web_store.cgi?artnr=800-051
Küsimus - Kas see "Max võimsus 65W" on DS Litel ... |
teema: [NDS] Nintendo DS arutelu |
keilakaz
vastuseid: 1989
vaadatud: 450546
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 19.11.2007 19:46:48 pealkiri: [NDS] Nintendo DS arutelu |
Ära muretse, jaksu mul on et kirjutada need mängud..(:
DS : Mario Kart, FF III, Ace Attorney, Children Of Mana, Heroes Of Mana, Megaman Zero Advent, Lunar Knights.
PSP : Burnout Legends, Burnou ... |
teema: [Wii] Nintendo Wii arutelu |
keilakaz
vastuseid: 4592
vaadatud: 972048
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 19.11.2007 18:11:45 pealkiri: [Wii] Nintendo Wii arutelu |
Esiteks läheb vaja SD kaarti. Selle peale saab salvestatud mängudest varukoopiaid teha ning kui sisemine mälu täis saab, on võimalik osa asju ajutiselt kaardile visata.
Neljandaks kui on s ... |
teema: [NDS] Nintendo DS arutelu |
keilakaz
vastuseid: 1989
vaadatud: 450546
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 19.11.2007 18:08:42 pealkiri: [NDS] Nintendo DS arutelu |
Võta seda kuidas soovid ütlen selle peale, DS Lite (vähemalt must) näeb välja nagu odav seebikarp kui see on suletud.
Ja see ei ole ainult minu arvamus.
Mind isiklikult ei huvitaks, kui teised ... |
teema: [NDS] Nintendo DS arutelu |
keilakaz
vastuseid: 1989
vaadatud: 450546
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 18.11.2007 23:48:18 pealkiri: [NDS] Nintendo DS arutelu |
Olen ka nüüd DS Lite paar päeva kasutanud, koos R4 kaardiga.
See konsool on seebikarp, mänge mängides hakka või nutma mis graafika neil on, heli alla arvestust, aku iga on nõrk.
Jah, ma pro ... |
teema: [Wii] Nintendo Wii arutelu |
keilakaz
vastuseid: 4592
vaadatud: 972048
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 18.11.2007 23:45:20 pealkiri: [Wii] Nintendo Wii arutelu |
Sai neid videoid vaadatud, ning päris lahe aparaat tundub olevat, kuidas on kas soovitate osta ?
Kust seda aparaati kõige soodsamalt saaks, ning mis puldid juurde vaja osta vms ?
Wii on Eestis ... |
teema: [NDS] Nintendo DS arutelu |
keilakaz
vastuseid: 1989
vaadatud: 450546
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 18.11.2007 22:49:22 pealkiri: [NDS] Nintendo DS arutelu |
2 Küsimust.
Kui ma USAst endale DSlite muretseks, siis kust saan ma osta laadijat, mis Euroopas kasutamiseks kõlbaks? Pluss veel see jura, et USA omadele ei meeldi 220V kohe üldse, pigem 110V... ... |
teema: [NDS] Nintendo DS arutelu |
keilakaz
vastuseid: 1989
vaadatud: 450546
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 18.11.2007 22:49:22 pealkiri: [NDS] Nintendo DS arutelu |
2 Küsimust.
Kui ma USAst endale DSlite muretseks, siis kust saan ma osta laadijat, mis Euroopas kasutamiseks kõlbaks? Pluss veel see jura, et USA omadele ei meeldi 220V kohe üldse, pigem 110V... ... |
teema: [Wii] Nintendo Wii arutelu |
keilakaz
vastuseid: 4592
vaadatud: 972048
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 18.11.2007 22:47:52 pealkiri: [Wii] Nintendo Wii arutelu |
Keegi oskab soovitada mõnda mängu? Kui paar nädalat nuudleid süüa siis peaks jääma nii palju raha, et saan esimese Wii mängu endale osta
Metroid, kui see Eestisse jõuab..Ja SMG kah, kui k ... |
teema: [Wii] Nintendo Wii arutelu |
keilakaz
vastuseid: 4592
vaadatud: 972048
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 18.11.2007 14:49:17 pealkiri: [Wii] Nintendo Wii arutelu |
hahaha:D
Ma tegin nalja suht. Aga millal eestis wii hinda alla lastakse? kuskil ameerikas või aasias saaks poole odavamalt ju:D
Ei lasta hinda alla, sest kogu Euroopas on Wii nii kallis.
PAL reg ... |
teema: [NDS] Nintendo DS arutelu |
keilakaz
vastuseid: 1989
vaadatud: 450546
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 17.11.2007 19:13:18 pealkiri: [NDS] Nintendo DS arutelu |
2 Küsimust.
Kui ma USAst endale DSlite muretseks, siis kust saan ma osta laadijat, mis Euroopas kasutamiseks kõlbaks? Pluss veel see jura, et USA omadele ei meeldi 220V kohe üldse, pigem 110V... ... |
| |