Avaleht
otsing leidis 12 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne
kasutaja92

vastuseid: 2592
vaadatud: 328388

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 25.02.2005 16:38:33   pealkiri: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne
krt, mälu üle 10% ei saagi klokkida, mängu pilt hakkab tõmblema...
  teema: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne
kasutaja92

vastuseid: 2592
vaadatud: 328388

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 25.02.2005 16:25:15   pealkiri: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne
core'i ja memorit, neid mõlemaid võib kellata nii palju?
  teema: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne
kasutaja92

vastuseid: 2592
vaadatud: 328388

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 25.02.2005 16:20:44   pealkiri: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne
hmm, mul polegi videokaardil venti.... aga siis polegi nagu probleemi? kella palju tahad... lõpuks hakkab lihtsalt kokku jooksma ? Ning pärast läheb tööle?
  teema: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne
kasutaja92

vastuseid: 2592
vaadatud: 328388

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 25.02.2005 15:16:27   pealkiri: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne
ok, sain korda...
http://www.zone.ee/iqm103/qew4.JPG

Niih, millal see overclockkimine kriitiliseks läheb? umbes?

3DMark test lihtsalt näitab mulle mingeid mängu videoid, siis peaks ju kõik ...
  teema: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne
kasutaja92

vastuseid: 2592
vaadatud: 328388

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 25.02.2005 13:22:21   pealkiri: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne
ma ei saa aru, milles kala.... Kui ma midagi tahan rohkemaks toppida, siis kohe CPU clock kukub alla....
Kui üldse midagi tõstan, ükskõik, kui palju, kukuvad need clockid kohe maha... Core kuku ...
  teema: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne
kasutaja92

vastuseid: 2592
vaadatud: 328388

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 25.02.2005 13:01:45   pealkiri: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne
mis kasu sest siis on?
  teema: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne
kasutaja92

vastuseid: 2592
vaadatud: 328388

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 25.02.2005 12:44:39   pealkiri: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne
see teeb seda testi juba mingi poolteist tundi, kas see on normaalne? alustas uuest ja teeb mitu korda...

ma abortisin ära, kuna arvuti CPU temp läks üle 65 kraadi... Toas on vist liiga palav...
  teema: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne
kasutaja92

vastuseid: 2592
vaadatud: 328388

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 25.02.2005 11:37:11   pealkiri: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne
misasi ?


-e- ok, sain teada....
  teema: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne
kasutaja92

vastuseid: 2592
vaadatud: 328388

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 25.02.2005 11:33:06   pealkiri: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne
deem, ma panin selle atitooli käima ja lõi selle ette:
http://www.zone.ee/iqm103/qew3.JPG

et nagu, mis see tähendab?
  teema: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne
kasutaja92

vastuseid: 2592
vaadatud: 328388

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 25.02.2005 11:30:59   pealkiri: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne
ok, ma natsi näppisin küll seda... ei tea, kustutasin mõned programmid ära.
Nüüd on:
http://www.zone.ee/iqm103/qew2.JPG

See, et nüüd tõmban endale AtiTool'i ja teen need testid ära ja a ...
  teema: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne
kasutaja92

vastuseid: 2592
vaadatud: 328388

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 25.02.2005 11:02:16   pealkiri: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne
http://www.zone.ee/iqm103/qew.JPG

Mis see tähendab ?

Mingit sensorit pole eks?
Ja miks see CPU clock seal nii madal on?
  teema: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne
kasutaja92

vastuseid: 2592
vaadatud: 328388

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 25.02.2005 01:32:27   pealkiri: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne
tre. Mul on Ati radeon 9600SE , kas selle on mingit sensorit peal.. ma nimelt tahaksin selle temperatuuri näha....
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.