|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne |
kasutaja92
vastuseid: 2592
vaadatud: 328388
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.02.2005 16:38:33 pealkiri: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne |
| krt, mälu üle 10% ei saagi klokkida, mängu pilt hakkab tõmblema... |
teema: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne |
kasutaja92
vastuseid: 2592
vaadatud: 328388
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.02.2005 16:25:15 pealkiri: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne |
| core'i ja memorit, neid mõlemaid võib kellata nii palju? |
teema: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne |
kasutaja92
vastuseid: 2592
vaadatud: 328388
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.02.2005 16:20:44 pealkiri: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne |
| hmm, mul polegi videokaardil venti.... aga siis polegi nagu probleemi? kella palju tahad... lõpuks hakkab lihtsalt kokku jooksma ? Ning pärast läheb tööle? |
teema: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne |
kasutaja92
vastuseid: 2592
vaadatud: 328388
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.02.2005 15:16:27 pealkiri: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne |
ok, sain korda...
http://www.zone.ee/iqm103/qew4.JPG
Niih, millal see overclockkimine kriitiliseks läheb? umbes?
3DMark test lihtsalt näitab mulle mingeid mängu videoid, siis peaks ju kõik ... |
teema: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne |
kasutaja92
vastuseid: 2592
vaadatud: 328388
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.02.2005 13:22:21 pealkiri: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne |
ma ei saa aru, milles kala.... Kui ma midagi tahan rohkemaks toppida, siis kohe CPU clock kukub alla....
Kui üldse midagi tõstan, ükskõik, kui palju, kukuvad need clockid kohe maha... Core kuku ... |
teema: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne |
kasutaja92
vastuseid: 2592
vaadatud: 328388
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.02.2005 13:01:45 pealkiri: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne |
| mis kasu sest siis on? |
teema: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne |
kasutaja92
vastuseid: 2592
vaadatud: 328388
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.02.2005 12:44:39 pealkiri: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne |
see teeb seda testi juba mingi poolteist tundi, kas see on normaalne? alustas uuest ja teeb mitu korda...
ma abortisin ära, kuna arvuti CPU temp läks üle 65 kraadi... Toas on vist liiga palav... |
teema: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne |
kasutaja92
vastuseid: 2592
vaadatud: 328388
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.02.2005 11:37:11 pealkiri: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne |
misasi ?
-e- ok, sain teada.... |
teema: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne |
kasutaja92
vastuseid: 2592
vaadatud: 328388
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.02.2005 11:33:06 pealkiri: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne |
deem, ma panin selle atitooli käima ja lõi selle ette:
http://www.zone.ee/iqm103/qew3.JPG
et nagu, mis see tähendab? |
teema: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne |
kasutaja92
vastuseid: 2592
vaadatud: 328388
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.02.2005 11:30:59 pealkiri: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne |
ok, ma natsi näppisin küll seda... ei tea, kustutasin mõned programmid ära.
Nüüd on:
http://www.zone.ee/iqm103/qew2.JPG
See, et nüüd tõmban endale AtiTool'i ja teen need testid ära ja a ... |
teema: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne |
kasutaja92
vastuseid: 2592
vaadatud: 328388
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.02.2005 11:02:16 pealkiri: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne |
http://www.zone.ee/iqm103/qew.JPG
Mis see tähendab ?
Mingit sensorit pole eks?
Ja miks see CPU clock seal nii madal on? |
teema: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne |
kasutaja92
vastuseid: 2592
vaadatud: 328388
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.02.2005 01:32:27 pealkiri: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne |
| tre. Mul on Ati radeon 9600SE , kas selle on mingit sensorit peal.. ma nimelt tahaksin selle temperatuuri näha.... |
| |
|
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg |
|