|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Samsung Galaxy S23 seeria arutelu |
karvane
vastuseid: 775
vaadatud: 194309
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 05.02.2023 16:54:38 pealkiri: Samsung Galaxy S23 seeria arutelu |
| Käisin ka kaemas seda telefoni. Shutter lag on vist see põhjus, miks minul see S23U ostmata jääb, praegune S20 tundub sama kiire. Väga häirivalt pikk aeg ikka nupu vajutuse ja pildi tegemise vah ... |
teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed |
karvane
vastuseid: 1561
vaadatud: 444491
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 12.07.2022 15:06:23 pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) |
Tellisin eelmine reede amazon.de kaudu ultra docki ära ....
Sa räägid MaxV Ultra Dock`ist? Ainult sellele vist pakutakse hetkel eraldi müügiks ka Dock´i, mis tühjendab nii roboti tolmusahtlit ... |
teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed |
karvane
vastuseid: 1561
vaadatud: 444491
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 08.07.2022 19:35:55 pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) |
Tellisin eelmine reede amazon.de kaudu ultra docki ära ja selle nädala alguses hakkas liikuma Poola laost Eesti poole ja eile oli kohal.
Esmamuljed on positiivsed. Mopi puhastamine on vaikimisi ... |
teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed |
karvane
vastuseid: 1561
vaadatud: 444491
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 27.05.2022 19:50:09 pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) |
, oled sa täpsemalt uurinud kuidas see dock moppi puhastab ja kuivõrd efektiivne see saab olla?
Ma pole veel jõudnud ennast kurssi viia. Kõlab ahvatlevalt, ent skeptik minus on tugev.
Panin v ... |
teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed |
karvane
vastuseid: 1561
vaadatud: 444491
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 27.05.2022 09:57:41 pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) |
S7 MaxV Ultra peaks hetke seisuga jõudma 4. juunil hulgilattu.
Loomulikult... Ma ise vahepeal vaatasin, et osades euroopa saitides oli juba backorderis augustisse ja siis lihtsalt läksin võtsin ... |
teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed |
karvane
vastuseid: 1561
vaadatud: 444491
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 27.04.2022 14:21:31 pealkiri: Re: kogemus Roborock S7-ga |
Lisaks .... Nagu ma aru saan, siis on neid automaatseid imemisjaamu samuti erinevaid ehk kodanik @karvane räägib vist siin hoopis sellest komplektist: https://global.roborock.com/pages/roborock-s7 ... |
teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed |
karvane
vastuseid: 1561
vaadatud: 444491
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 22.04.2022 08:40:44 pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) |
Mis masinat soovitate korterisse, kus puuduvad igasugu diivani-kapialused piirkonnad (kõik mööbel on sõna otseses mõttes 30+cm kõrguselvõi maapinnaga tasa)?
....
Tahaks siis täisautomaatse ... |
teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed |
karvane
vastuseid: 1561
vaadatud: 444491
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 19.04.2022 14:42:06 pealkiri: Re: kogemus Roborock S7-ga |
Paar kuud siis teinud minul tööd Roborock S7.
....
Suurem puudus on, aga pigem see, et ma ei ole täielikult rahul tema täiskummist harjaga.)
Ma ootan s7 maxv ultra versiooni eesti turule sa ... |
teema: Digisalong (TeleBox OÜ) |
karvane
vastuseid: 16
vaadatud: 26393
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 28.02.2021 13:26:11 pealkiri: Digisalong (TeleBox OÜ) |
| Praegu on nende koduleht https://www.digisalong.ee/ maas. Kas panid pillid tasku või mingi muu teema? |
teema: Cyberpunk 2077 |
karvane
vastuseid: 2204
vaadatud: 468314
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.12.2020 20:29:42 pealkiri: Cyberpunk 2077 |
|
teema: Cyberpunk 2077 |
karvane
vastuseid: 2204
vaadatud: 468314
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.12.2020 10:09:55 pealkiri: Cyberpunk 2077 |
Kas mängu tegelase loomisel on ka mingi võimalus traileritest tuttava tegelase mängida? Ma nägin ainult võimalust custom tegelast luua.
Pisi tähelepanekuid on siin seal, corpo alguse tutor ... |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
karvane
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447829
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 22.09.2020 15:43:09 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
| Ma üks neist, kes tahab, et Cyberpunk 1440p/144hz Ultra settingute peal võimalikult hästi jookseb, aga tunnistan, et 3080 launch mind jättis natukene külmaks, sest mind häirib see 10GB mälu (he ... |
teema: Millised kõrvaklapid? |
karvane
vastuseid: 5662
vaadatud: 1514797
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 23.07.2020 13:22:16 pealkiri: Millised kõrvaklapid? |
Palju kõik kokku maksis?
~142 €. Klapid 140, Saksamaale delivery oli tasuta + eshopwedrop esimene tellimus 10€ ulatuses ka kinni makstud nende poolt (võtsin kindlustuse otsa, seega maksin ... |
teema: Millised kõrvaklapid? |
karvane
vastuseid: 5662
vaadatud: 1514797
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 22.07.2020 10:00:20 pealkiri: Millised kõrvaklapid? |
Soetasin endale Tygr 300R avatud klapid ja olen väga rahul.
Otse tootjalt, kes deliveris saksamaale tasuta ja eshopwedrop teenuse kaudu jõudis kaup 10 päevaga kohale (reede tellisin ja ülejär ... |
teema: Millised kõrvaklapid? |
karvane
vastuseid: 5662
vaadatud: 1514797
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 09.07.2020 19:59:19 pealkiri: Millised kõrvaklapid? |
https://europe.beyerdynamic.com/tygr-300-r.html
review https://www.youtube.com/watch?v=X3NlwRfGDTo
Need täitsa paistavad huvitavad, kodukalt ei paista küll eestisse tellimise võimalust, saadan ... |
teema: Millised kõrvaklapid? |
karvane
vastuseid: 5662
vaadatud: 1514797
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 08.07.2020 14:54:13 pealkiri: Millised kõrvaklapid? |
Oskab keegi nõu pakkuda avatud klappide suhtes.
Olen nimelt kasutanud pikki aastaid kinniseid klappe ning selle kõrvalmõju on, et vahepeal ei saa aru, kui kõvasti ma räägin mikrisse sõprade ... |
teema: Warframe |
karvane
vastuseid: 123
vaadatud: 52050
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.07.2019 10:48:00 pealkiri: Warframe |
| Aktiivne klann või discordi kanal võib elu lihtsamaks teha. Tulime ka sõpradega üle paari aasta tagasi ja on küll sisu mida tarbida. Kujutan ette, et igavaks läheb siis, kui kõik taas ära teht ... |
teema: Playerunknown's BATTLEGROUNDS |
karvane
vastuseid: 2149
vaadatud: 555658
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.08.2017 01:17:38 pealkiri: Playerunknown's BATTLEGROUNDS |
| Yep lag on hetkel hull. Maandusime duos Georgopoli haigla katusele ja mul oli 1v3, kus vastasteks oli lagi tõttu teleportivad pleierid, kuid tundub, et siis teiste jaoks teleportisin ka ise ning kana ... |
teema: Playerunknown's BATTLEGROUNDS |
karvane
vastuseid: 2149
vaadatud: 555658
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.07.2017 18:00:25 pealkiri: Playerunknown's BATTLEGROUNDS |
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=iVoIQFrmW64[/youtube]
4K's nägi päris kena välja. Ja annab nati haisu, kuidas 1st person mäng välja näeks. HUD'is saab ctrl-U'ga välja lülitatud. |
teema: Playerunknown's BATTLEGROUNDS |
karvane
vastuseid: 2149
vaadatud: 555658
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.07.2017 16:26:49 pealkiri: Playerunknown's BATTLEGROUNDS |
1st person only serverid tulemas.
https://twitter.com/BattleRoyaleMod/status/885446096113115136 |
teema: Star Citizen |
karvane
vastuseid: 810
vaadatud: 243442
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.04.2017 22:14:36 pealkiri: Star Citizen |
| Koos selle ajakavaga tuli välja ka väga hea sisukas video mängu arenduse planeerimisest. Neil on 42 MS Project keskkonda jooksmas projekti erinevate valdkondade tarvis. Teevad arendust kenasti Scru ... |
teema: Star Citizen |
karvane
vastuseid: 810
vaadatud: 243442
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.03.2017 22:55:55 pealkiri: Star Citizen |
| Yikes, hull vaikus ikka siin. Ei imesta ka, enamik kohalikke oodatavad 3.0'i millal iganes ta ilmuma peaks, CIG ei suutnud nagu tavaliselt püsida oma milestone'i plaanides, kuna erinevad arendused va ... |
teema: Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands |
karvane
vastuseid: 187
vaadatud: 69803
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.02.2017 16:51:03 pealkiri: Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands |
| Päris kole elamus oli huvi pärast panin bechmarkid jooksma erinevate pildi kvaliteetidega. Minu arust isegi 60 fpsi peal oli tajutav nõks sees, kui kaamera küla vahel keeras. Ainuke OK sujuv pilt ... |
teema: War Thunder |
karvane
vastuseid: 670
vaadatud: 247727
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.01.2017 18:08:41 pealkiri: War Thunder |
| Olen viimastel päevadel usa omadega mänginud ning täna nende samudega M4a1.2.3-ga kasutan nii lõhkepeadega mürske kui terava otsaga aga vahet pole. See kuramuse undamage lause iga lasu järel aja ... |
teema: War Thunder |
karvane
vastuseid: 670
vaadatud: 247727
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.12.2016 17:04:39 pealkiri: War Thunder |
Kui keegi teinekord tahab koos AB tanke mängida siis EvilFurryOne 'i võib lisada. Tase siuke keskmine, polnud üle aasta mänginud, nüüd taas soojendan oskusi.
http://thunderskill.com/en/sta ... |
teema: Star Citizen |
karvane
vastuseid: 810
vaadatud: 243442
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.10.2016 13:02:48 pealkiri: Star Citizen |
CIG tegi eraldi 60fps versiooni planeedi tehnoloogia demost.
Minu arvates see mäng tuleb olema pay to win esimesed aasta äkki nati rohkem. Kuna niikaua kulub aega, et enamik odavamate entr ... |
teema: Star Citizen |
karvane
vastuseid: 810
vaadatud: 243442
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.10.2016 14:26:51 pealkiri: Star Citizen |
| Hou lii shiiit, Citizen Con oli tõega crap minu sügavalt isiklikust vaatevinklist. Esimene alarmkell hakkas karjuma, et miski on nihu, kui nad näitasid uut org 2.0'i väga pikalt. Yep, demosid kodu ... |
teema: Star Citizen |
karvane
vastuseid: 810
vaadatud: 243442
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.09.2016 20:00:26 pealkiri: Star Citizen |
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=TbWh5inW7Fw[/youtube]
Osa 2 intervjuust.
Mis põhiline, mis mind huvitas oli see, et ta rääkis sellest, mida citizenconil on oodata. Natukene pettusin ... |
teema: Star Citizen |
karvane
vastuseid: 810
vaadatud: 243442
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.09.2016 23:59:44 pealkiri: Star Citizen |
| Eelduse kohapealt sq42 2016 lugedes artikleid ja muud infot on ebatõenäoline, et see ilmub aasta lõpp sest starmarine pole veel testimis järgus. Seda vaja just sq42 jaoks. Pole nad testinud veel N ... |
teema: Star Citizen |
karvane
vastuseid: 810
vaadatud: 243442
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.09.2016 19:38:34 pealkiri: Star Citizen |
Ja siin on veel pikem artikkel mida lugeda. Päris hea tükk, realistlik kokkuvõte sellest, kuidas siiani on arendus käinud.
http://www.kotaku.co.uk/2016/09/23/inside-the-troubled-development-o ... |
teema: Mass Effect: Andromeda |
karvane
vastuseid: 1039
vaadatud: 279385
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.09.2016 11:57:42 pealkiri: Mass Effect: Andromeda |
| Ma olen harjunud, et tech demod on palju uhkemad, particle efektid puudusid, tolmu/udu jne pole näha, mis tekitaks sellist atmosfääri. See tundus selline steriilne ja tühi minu jaoks ja jätab mu ... |
teema: Battlefield 1 |
karvane
vastuseid: 2839
vaadatud: 720558
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.09.2016 13:52:34 pealkiri: Battlefield 1 |
http://gfycat.com/CooperativeWigglyAmericanblackvulture
Vahepeal läheb ilmastiku sünk väidetavalt sassi, mõnele ilus ilm, mõnel liivatorm. Loodan, et fixivad selle ära. |
teema: Rainbow Six: Siege |
karvane
vastuseid: 337
vaadatud: 121176
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.09.2016 14:50:14 pealkiri: Rainbow Six: Siege |
| Mul on endal tava, et kui oma rahvaga 2-3 mängu järjest kaussi saame, siis on mul aeg paus pidada. Mõned mängud lähevad tavaliselt hästi, siis hakkab kuidagi (lahingu) väsimus tulema peale tule ... |
teema: 68 Miljoni dropboxi kasutaja andmed on lekkinud. |
karvane
vastuseid: 43
vaadatud: 16251
|
foorum: Turvalisus ja privaatsus postitatud: 31.08.2016 14:47:05 pealkiri: 68 Miljoni dropboxi kasutaja andmed on lekkinud. |
| Kui keegi pole oma paroole muutnud aastast 2012 siis on teil tõega põhjust muretseda, kui aga oled + aktiveerinud ka 2FA siis kui ta välja tuli on palju muretum. Loomulikult tasuks taas seda uuenda ... |
teema: No Man’s Sky |
karvane
vastuseid: 280
vaadatud: 84221
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.08.2016 13:51:26 pealkiri: No Man’s Sky |
Huvitav, et rahvale mäng meeldib ja on isegi valmis täishinda maksma. Minu arust täis pa *k mäng.
See mäng sobib teatud tüüpi mänguritele, kellele aegajalt meeldib lihtsalt liivakastis ring ... |
teema: No Man’s Sky |
karvane
vastuseid: 280
vaadatud: 84221
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.08.2016 11:39:58 pealkiri: No Man’s Sky |
Mille üle kurb meel on, et nad ei tekitanud moodimise võimalust. Kui tegemist on sisuliselt üksikmänguga, siis nahhui sellist asja piirata... Mooderite kommuun oleks raudselt juba mingeid ägeda ... |
teema: Rainbow Six: Siege |
karvane
vastuseid: 337
vaadatud: 121176
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.08.2016 12:49:18 pealkiri: Rainbow Six: Siege |
| Mul on heli vaigistamine peal, kui keegi räägib (või ise), aga selle mängu juures ma mõtlen tõsiselt, et peab selle välja lülitama. |
teema: Rainbow Six: Siege |
karvane
vastuseid: 337
vaadatud: 121176
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.08.2016 12:42:55 pealkiri: Rainbow Six: Siege |
... miks on vaja natukene mõelda enne kui okastraati maha visata.
Lihtsalt huvipärast, mis selle traadi maha panemisega siis on?
Kui sa kaitsed, siis okastraadil on mitu funktsiooni, millest mu ... |
teema: Rainbow Six: Siege |
karvane
vastuseid: 337
vaadatud: 121176
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.08.2016 11:59:23 pealkiri: Rainbow Six: Siege |
| Pole ammu selliseid shootereid väga mängind, kuid see mäng on fun. Võiks veel natukene rohkem Rogue Spearilikuks minna dämmi poolest. Veel parem, kui oma hea meeskond kõrval. Meil on kuni 7 nä ... |
teema: Rainbow Six: Siege |
karvane
vastuseid: 337
vaadatud: 121176
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.07.2016 11:24:33 pealkiri: Rainbow Six: Siege |
RB6 Siege free weekend tulemas + double renown weekend. 28.07 kuni 01.08
Kui logisid sisse 26ndal, siis said ka päevase renown boosteri, mis annab sulle siis kokku 3x renowni boosti kui kasutad s ... |
teema: Rainbow Six: Siege |
karvane
vastuseid: 337
vaadatud: 121176
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.07.2016 10:23:15 pealkiri: Rainbow Six: Siege |
|
teema: Star Citizen |
karvane
vastuseid: 810
vaadatud: 243442
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.06.2016 12:10:40 pealkiri: Star Citizen |
| Huvitav kuulata, kui see kõik vastab tõele, siis põhiline asi, is minu jaoks uudis oli oli see, et nad plaanivad mängu välja lasta MVP'na (minimum viable product), ehk siis minimaalne kogus funkt ... |
teema: Star Citizen |
karvane
vastuseid: 810
vaadatud: 243442
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.06.2016 12:10:17 pealkiri: Star Citizen |
| Patch 2.4 on hetkel väikese grupi testijate käes, aga on hakanud lekkima ka lõpuks patch note'e. Viskan selle põhilise siia, mis kirjeldab uuendusi, mis peaks selle mängu tulema, kui see lõpuks ... |
teema: Delfi reklaamid ajavad hulluks - blokkija ei toimi |
karvane
vastuseid: 692
vaadatud: 263890
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 13.06.2016 16:01:08 pealkiri: Delfi reklaamid ajavad hulluks - blokkija ei toimi |
Nüüd, kui uBlock lakkas töötamast korralikult, siis ikka väga haige mis koguses reklaame sulle näkku surutakse. Uudiste rubriik ise on täiesti olematu kogu selle jama kõrval.
On ehk linnuke ... |
teema: Mass Effect: Andromeda |
karvane
vastuseid: 1039
vaadatud: 279385
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.06.2016 09:32:58 pealkiri: Mass Effect: Andromeda |
Jonathan Cooper on Mass Effect Andromeda "Wow. Two E3s with no Mass Effect gameplay. Guess it's fair to say production is not going well"
Ta oli ME 1 ja 2 lead animator. Aga üldiselt: nad kas nad ... |
teema: Watch Dogs 2 |
karvane
vastuseid: 45
vaadatud: 19179
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.06.2016 10:14:36 pealkiri: Watch Dogs 2 |
Väike gameplay video gamespotilt.
Eks vaatab kui välja tuleb, kas pakub huvi või mitte. Ärme tee mingit ette tellimist. |
teema: Escape From Tarkov |
karvane
vastuseid: 628
vaadatud: 233247
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.05.2016 20:58:05 pealkiri: Escape From Tarkov |
Just oli läbi saanud paari tunnine gameplay demo, venekeeles küll, aga ei sega.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=qxitZI9JfIo[/youtube] |
teema: ARK: Survival Evolved |
karvane
vastuseid: 217
vaadatud: 101342
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.05.2016 16:43:23 pealkiri: ARK: Survival Evolved |
Jäi silma, et mängule on uus DLC tulnud nimeks: The Center - ARK Expansion Map.
Mod, mis paketeeritud siis dlc'ks kui sain kommentaare lugedes õieti aru.
http://store.steampowered.com/app/4738 ... |
teema: COD: Infinite Warfare |
karvane
vastuseid: 132
vaadatud: 36922
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.05.2016 20:44:46 pealkiri: COD: Infinite Warfare |
| See uus trailer, kas mulle tundub või on see tõega konsooli versioonist salvestatud kuna aegunud mudelid ja textuurid torkasid silma, kuidagi selline väga lihtne ja ütleks lausa labane graafika 20 ... |
teema: Star Citizen |
karvane
vastuseid: 810
vaadatud: 243442
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.03.2016 09:59:22 pealkiri: Star Citizen |
|
| |