Avaleht
otsing leidis 59 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: cybertiger
kalvi86

vastuseid: 303
vaadatud: 52519

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.01.2020 14:09:11   pealkiri: positiivne
Ostis ühe läpaka. Tehing sujus hästi ja mugavalt thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: janz37
kalvi86

vastuseid: 39
vaadatud: 8913

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.11.2019 22:35:25   pealkiri: positiivne
müüsin tahvelarvuti, müük sujus mugavalt thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: cdrom
kalvi86

vastuseid: 313
vaadatud: 103169

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.11.2019 19:48:36   pealkiri: ostis läpaka
oli täitsa vahva ostja
  teema: Kommenteerimine: TanelRR
kalvi86

vastuseid: 7
vaadatud: 2408

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.11.2018 10:28:07   pealkiri: Kommenteerimine: TanelRR
ostsin arvuti. kaup aus ja tehing sujus hästi
  teema: MacBook Pro
kalvi86

vastuseid: 2092
vaadatud: 675625

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 28.09.2017 21:20:27   pealkiri: MacBook Pro
, , tundub et teil on õigus.
Peab vist gfxCardStatus kasutama, kuigi seal ka mingid piirangud. Ega te ei tea palju selle vea parandamine hoolduses võiks maksta?
  teema: MacBook Pro
kalvi86

vastuseid: 2092
vaadatud: 675625

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 20.09.2017 22:56:34   pealkiri: Probleem Mac-iga: Chrome ja Opera crashivad
Arvuti: Late 2011 MBP, peal OS Sierra 10.12.6

Probleem: Kui üritan käivitada Chrome või Opera webbrowserit, siis arvuti hangub ja lülitab end ise välja. Rebootimisel on ekraanil algul ka verti ...
  teema: Kommenteerimine: jaank
kalvi86

vastuseid: 62
vaadatud: 32460

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.03.2017 00:47:51   pealkiri: ostis mult ruuteri, kõik sujus hästi
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: jansadj
kalvi86

vastuseid: 651
vaadatud: 104430

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.10.2014 13:58:34   pealkiri: positiivne
ostsin läpaka, kõik sujus hästi
  teema: Kommenteerimine: Joss
kalvi86

vastuseid: 240
vaadatud: 55788

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.03.2014 16:11:29   pealkiri: positiivne
Müüsin läpaka, kõik sujus hästi thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: eldorado
kalvi86

vastuseid: 147
vaadatud: 56973

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.01.2014 12:31:52   pealkiri: positiivne
müüsin läpaka mälud, tehing sujus hästi. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Romanov
kalvi86

vastuseid: 16
vaadatud: 6647

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.09.2013 19:43:01   pealkiri: positiivne
Sai talle telekas müüdud ja äri sujus väga meeldivalt ja hästi thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ak47marx
kalvi86

vastuseid: 11
vaadatud: 3773

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.08.2013 08:04:28   pealkiri: positiivne
Müüs mulle ruuteri, kõik OK.
  teema: Kommenteerimine: ivo1971
kalvi86

vastuseid: 0
vaadatud: 195

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.08.2012 18:29:40   pealkiri: Kommenteerimine: ivo1971
Müüsin talle wii ja maksis ilusti thumbs_up.gif . Soovitan
  teema: Kommenteerimine: senja007
kalvi86

vastuseid: 463
vaadatud: 68158

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.07.2012 16:11:08   pealkiri: positiivne
Äri sujus hästi.
  teema: Kommenteerimine: namstoop
kalvi86

vastuseid: 71
vaadatud: 57257

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.07.2012 07:51:58   pealkiri: positiivne
äri sai edukalt aetud.
  teema: Kommenteerimine: said
kalvi86

vastuseid: 9
vaadatud: 3630

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.01.2012 16:35:25   pealkiri: positiivne
Müüsin monitori. Tuli kaubale ise järgi ja maksis nagu oli kokkulepitud. Positiivne thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: GTC
kalvi86

vastuseid: 71
vaadatud: 20525

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.10.2011 19:04:40   pealkiri: soovitan
Sai väiksemat sorti ostu-müügitehing tehtud ja kõik sujus kenasti thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: RaleStinre
kalvi86

vastuseid: 100
vaadatud: 8023

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.10.2011 16:25:43   pealkiri: positiivne
Sai äri aetud ja kõik sujus hästi thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: SirShark
kalvi86

vastuseid: 34
vaadatud: 23826

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.10.2011 11:08:05   pealkiri: Kommenteerimine: SirShark
Sai kasutajaga kiirelt ja hästi äri aetud thumbs_up.gif
  teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S
kalvi86

vastuseid: 2640
vaadatud: 644524

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 18.09.2011 15:25:03   pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S
Kes oskab öelda kus antud telefonil andmemahu loendur asub? Ei õnnestu kuidagi leida...
  teema: Kommenteerimine: bemari
kalvi86

vastuseid: 339
vaadatud: 62473

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.10.2010 19:25:58   pealkiri: Positiivne
Ostsin läpaka- olen väga rahul!
  teema: wifi-sid ei leia (ja 3 "unknown device"-i) :: Sülearvuti WiFi adapterid
kalvi86

vastuseid: 12
vaadatud: 5162

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 02.03.2010 23:11:19   pealkiri: wifi-sid ei leia (ja 3 "unknown device"-i)
kalvi86: Aga need Unknown-id polegi Sul ju WiFi-kaardiga seotud olnud, kuna Sul oli ju WiFi-kaart "network-i" all ju täiesti olemas".


Ma lihtsalt ei olnud varem täheldanud, et need Unknowinud o ...
  teema: wifi-sid ei leia (ja 3 "unknown device"-i) :: Sülearvuti WiFi adapterid
kalvi86

vastuseid: 12
vaadatud: 5162

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 01.03.2010 19:34:41   pealkiri: wifi-sid ei leia (ja 3 "unknown device"-i)
Olen nii palju targemaks saanud, et need 3 unknown device'i olid need: http://forum.driverpacks.net/viewtopic.php?id=51 ja nüüd installisin need driverid ja enam ei ole unknown device'e, aga wifi i ...
  teema: wifi-sid ei leia (ja 3 "unknown device"-i) :: Sülearvuti WiFi adapterid
kalvi86

vastuseid: 12
vaadatud: 5162

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 01.03.2010 13:30:31   pealkiri: wifi-sid ei leia (ja 3 "unknown device"-i)
LIFEBOOK seeriat ei oska kommenteerida, aga osadel AMILO seeria sülearvutitel oli küll selline haige loogika, et igakordsel arvuti käivitamisel oli wifi kaart millegipärast kuidagi välja lülitat ...
  teema: wifi-sid ei leia (ja 3 "unknown device"-i) :: Sülearvuti WiFi adapterid
kalvi86

vastuseid: 12
vaadatud: 5162

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 28.02.2010 19:33:55   pealkiri: wifi-sid ei leia (ja 3 "unknown device"-i)
Võid nii proovida, et tee sellele Inteli WiFi-kaardile Uninstall. Sellel pildil on see kaart muidu täiesti näha.

Kui Uninstall on tehtud, siis tee Restart ja vaata, kas arvuti tuvastab selle kaa ...
  teema: wifi-sid ei leia (ja 3 "unknown device"-i) :: Sülearvuti WiFi adapterid
kalvi86

vastuseid: 12
vaadatud: 5162

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 28.02.2010 17:47:12   pealkiri: wifi-sid ei leia (ja 3 "unknown device"-i)
kas on mingit moodust wifi kaardi korrasoleku testimiseks?
  teema: wifi-sid ei leia (ja 3 "unknown device"-i) :: Sülearvuti WiFi adapterid
kalvi86

vastuseid: 12
vaadatud: 5162

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 28.02.2010 16:27:19   pealkiri: wifi-sid ei leia (ja 3 "unknown device"-i) :: Sülearvuti WiFi adapterid
Arvutiks: FS Lifebook S7020, win xp sp3

Kogu aeg on töötanud nii LAN kui wifi korralikult. Täna hommikul enam arvuti ei leia ühtegi wifi võrku lähedusest (kuigi neid peaks olema 10-kond). Ole ...
  teema: Kommenteerimine: Meshboy28
kalvi86

vastuseid: 43
vaadatud: 21600

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.02.2010 20:25:35   pealkiri: Positiivne
Ostsin talt ruuteri. Kõik toimis thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Randaarius
kalvi86

vastuseid: 2
vaadatud: 1008

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.02.2010 13:27:45   pealkiri: Kommenteerimine: Randaarius
Müüsin talle WII mängu, maksis ilusti nagu kokku lepitud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tarc
kalvi86

vastuseid: 840
vaadatud: 143446

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.01.2010 16:23:00   pealkiri: Positiivne
Müüsin oma vana (katkise) läpaka talle ja äri sujus kenasti icon_smile.gif
  teema: LG LH seeria LCD telerite USB pordi hack - pildid, muusika ja HD-video otse mälupulgalt mängima
kalvi86

vastuseid: 197
vaadatud: 121989

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 14.01.2010 16:20:57   pealkiri: LG LH seeria LCD telerite USB pordi hack - pildid, muusika ja HD-video otse mälupulgalt mängima
Tänan.
Tegin oma LG teleril: 32LG32100 mudelil ka uuendused ära ning nüüd mängib perfektselt kõike nii mälupulgalt kui ka väliselt teraselt kõvakettalt (lisatoitega on ketas).

Versioon ...
  teema: LG LH seeria LCD telerite USB pordi hack - pildid, muusika ja HD-video otse mälupulgalt mängima
kalvi86

vastuseid: 197
vaadatud: 121989

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 01.01.2010 22:53:50   pealkiri: LG LH seeria LCD telerite USB pordi hack - pildid, muusika ja HD-video otse mälupulgalt mängima
Mul on 37" LG LH2000 ja uurisin et FW ver. on 3.55. Aga ma ei tea kas tasub hakata üritama seda värki? Kui pekki võib teleka keerata kui miski nihu läheb?

EDIT: Kas selle protseduuri tegemine v ...
  teema: Telerite üldteema
kalvi86

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907143

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 01.01.2010 15:19:58   pealkiri: Telerite üldteema
Ostsin hiljuti 37" LG LH2000 (http://www.euronics.ee/tootekaart/31383/Telerid/Televiisorid/37LH2000)

Tekkis küsimus selle USB-ga ühendamisest. Nimelt seal taga on USB pesa olemas, aga kui ma sinn ...
  teema: Telerite üldteema
kalvi86

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907143

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 01.01.2010 14:32:46   pealkiri: Telerite üldteema
Ostsin hiljuti 37" LG LH2000 (http://www.euronics.ee/tootekaart/31383/Telerid/Televiisorid/37LH2000)

Tekkis küsimus selle USB-ga ühendamisest. Nimelt seal taga on USB pesa olemas, aga kui ma sinn ...
  teema: Kommenteerimine: juhan9111
kalvi86

vastuseid: 3
vaadatud: 1725

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.10.2009 21:19:27   pealkiri: Soovitan
Äri käis käest kätte ja kaup tundub tip-top thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: swen
kalvi86

vastuseid: 72
vaadatud: 21413

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.10.2009 20:54:29   pealkiri: Soovitan
Ostsin läpaka ja olen rahul icon_smile.gif
  teema: laptopi pilt läheb mustaks kui laadija järgi panna
kalvi86

vastuseid: 6
vaadatud: 2007

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 01.09.2009 09:07:42   pealkiri: laptopi pilt läheb mustaks kui laadija järgi panna
Proovi heledust maha keerata, et ekraan ei lähe nagu kuusepuu põlema, kui saba järgi on. Inverter põhjustab sarnaseid asju küll.

See, et ma ekraani heledust vähendasin, paistab töötavat thumbs_up.gif ...
  teema: laptopi pilt läheb mustaks kui laadija järgi panna
kalvi86

vastuseid: 6
vaadatud: 2007

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 31.08.2009 21:54:52   pealkiri: laptopi pilt läheb mustaks kui laadija järgi panna
Proovi heledust maha keerata, et ekraan ei lähe nagu kuusepuu põlema, kui saba järgi on. Inverter põhjustab sarnaseid asju küll.

See, et ma ekraani heledust vähendasin, paistab töötavat thumbs_up.gif ...
  teema: laptopi pilt läheb mustaks kui laadija järgi panna
kalvi86

vastuseid: 6
vaadatud: 2007

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 31.08.2009 21:32:12   pealkiri: laptopi pilt läheb mustaks kui laadija järgi panna
Nimelt probleem, et läpakal tekkis järgmine probleem: Suvalisel hetkel viskab pildi järsku hästi mustaks. Kui ekraani kallutada X nurga alla ja vaadata valgusega on võimalik näha, et pilt on vee ...
  teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2
kalvi86

vastuseid: 2885
vaadatud: 703645

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 26.07.2009 18:50:48   pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2
grub> find /boot/grub
Error 15: File not found
kirjutasid ikka find /boot/grub/stage1 või lihtsalt find /boot/grub? See teine ei peagi midagi leidma
kui see ei toimi, siis mida find /gru ...
  teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2
kalvi86

vastuseid: 2885
vaadatud: 703645

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 26.07.2009 03:30:37   pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2
Ehk leiad siis abi:


T2nan, see on v2ga hea 6petus, aga annab errori:

grub> find /boot/grub

Error 15: File not found

Kas see t2hendab et mu ubuntu on arvutist kaduma l2inud?
ED ...
  teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2
kalvi86

vastuseid: 2885
vaadatud: 703645

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 25.07.2009 12:42:37   pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2
Ehk leiad siis abi:


T2nan, see on v2ga hea 6petus, aga annab errori:

grub> find /boot/grub

Error 15: File not found

Kas see t2hendab et mu ubuntu on arvutist kaduma l2inud?
ED ...
  teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2
kalvi86

vastuseid: 2885
vaadatud: 703645

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 25.07.2009 11:47:01   pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2
Probleem: Arvutis on installitud nii Win xp, kui ka Ubuntu erinevatel partitsioonidel. Varem oli GRUB bootloader abiks valimaks kumba op. süsteemi siseneda tahan. Kui tegin win reinstalli, siis läks ...
  teema: Live cd ei boot'i
kalvi86

vastuseid: 5
vaadatud: 1441

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 24.07.2009 13:41:13   pealkiri: Live cd ei boot'i
http://www.ubuntu.com/GetUbuntu/download siit võtsin viimase versiooni.
  teema: Live cd ei boot'i
kalvi86

vastuseid: 5
vaadatud: 1441

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 24.07.2009 13:20:29   pealkiri: Live cd ei boot'i
http://www.upload.ee/image/139068/DSC01247.JPG
  teema: Live cd ei boot'i
kalvi86

vastuseid: 5
vaadatud: 1441

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 24.07.2009 12:22:34   pealkiri: Live cd ei boot'i
Probleem: Arvutis on installitud nii Win xp, kui ka Ubuntu erinevatel partitsioonidel. Varem oli GRUB bootloader abiks valimaks kumba op. süsteemi siseneda tahan. Kui tegin win reinstalli, siis läks ...
  teema: Kommenteerimine: matu21
kalvi86

vastuseid: 1392
vaadatud: 226269

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.07.2009 17:28:24   pealkiri: Kommenteerimine: matu21
Ostisin ketta, töötab kenasti thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tahanteada
kalvi86

vastuseid: 283
vaadatud: 156474

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.07.2009 00:24:57   pealkiri: Kommenteerimine: tahanteada
Tegi laadija kenasti korda thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: etike89
kalvi86

vastuseid: 292
vaadatud: 49995

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.04.2009 12:37:45   pealkiri: Kommenteerimine: etike89
Tegi arvuti ilusti korda(Y). Soovitan icon_wink.gif
  teema: Kommenteerimine: virks
kalvi86

vastuseid: 525
vaadatud: 100871

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.03.2009 20:27:03   pealkiri: Kommenteerimine: virks
Saatis ibm-i nupu. Äri kiire ja korralik. thumbs_up.gif
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.