|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: cybertiger |
kalvi86
vastuseid: 303
vaadatud: 52519
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.01.2020 14:09:11 pealkiri: positiivne |
Ostis ühe läpaka. Tehing sujus hästi ja mugavalt  |
teema: Kommenteerimine: janz37 |
kalvi86
vastuseid: 39
vaadatud: 8913
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.11.2019 22:35:25 pealkiri: positiivne |
müüsin tahvelarvuti, müük sujus mugavalt  |
teema: Kommenteerimine: cdrom |
kalvi86
vastuseid: 313
vaadatud: 103169
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.11.2019 19:48:36 pealkiri: ostis läpaka |
| oli täitsa vahva ostja |
teema: Kommenteerimine: TanelRR |
kalvi86
vastuseid: 7
vaadatud: 2408
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.11.2018 10:28:07 pealkiri: Kommenteerimine: TanelRR |
| ostsin arvuti. kaup aus ja tehing sujus hästi |
teema: MacBook Pro |
kalvi86
vastuseid: 2092
vaadatud: 675625
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 28.09.2017 21:20:27 pealkiri: MacBook Pro |
, , tundub et teil on õigus.
Peab vist gfxCardStatus kasutama, kuigi seal ka mingid piirangud. Ega te ei tea palju selle vea parandamine hoolduses võiks maksta? |
teema: MacBook Pro |
kalvi86
vastuseid: 2092
vaadatud: 675625
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 20.09.2017 22:56:34 pealkiri: Probleem Mac-iga: Chrome ja Opera crashivad |
Arvuti: Late 2011 MBP, peal OS Sierra 10.12.6
Probleem: Kui üritan käivitada Chrome või Opera webbrowserit, siis arvuti hangub ja lülitab end ise välja. Rebootimisel on ekraanil algul ka verti ... |
teema: Kommenteerimine: jaank |
kalvi86
vastuseid: 62
vaadatud: 32460
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.03.2017 00:47:51 pealkiri: ostis mult ruuteri, kõik sujus hästi |
 |
teema: Kommenteerimine: jansadj |
kalvi86
vastuseid: 651
vaadatud: 104430
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.10.2014 13:58:34 pealkiri: positiivne |
| ostsin läpaka, kõik sujus hästi |
teema: Kommenteerimine: Joss |
kalvi86
vastuseid: 240
vaadatud: 55788
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.03.2014 16:11:29 pealkiri: positiivne |
Müüsin läpaka, kõik sujus hästi  |
teema: Kommenteerimine: eldorado |
kalvi86
vastuseid: 147
vaadatud: 56973
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.01.2014 12:31:52 pealkiri: positiivne |
müüsin läpaka mälud, tehing sujus hästi.  |
teema: Kommenteerimine: Romanov |
kalvi86
vastuseid: 16
vaadatud: 6647
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.09.2013 19:43:01 pealkiri: positiivne |
Sai talle telekas müüdud ja äri sujus väga meeldivalt ja hästi  |
teema: Kommenteerimine: ak47marx |
kalvi86
vastuseid: 11
vaadatud: 3773
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.08.2013 08:04:28 pealkiri: positiivne |
| Müüs mulle ruuteri, kõik OK. |
teema: Kommenteerimine: ivo1971 |
kalvi86
vastuseid: 0
vaadatud: 195
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.08.2012 18:29:40 pealkiri: Kommenteerimine: ivo1971 |
Müüsin talle wii ja maksis ilusti . Soovitan |
teema: Kommenteerimine: senja007 |
kalvi86
vastuseid: 463
vaadatud: 68158
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.07.2012 16:11:08 pealkiri: positiivne |
| Äri sujus hästi. |
teema: Kommenteerimine: namstoop |
kalvi86
vastuseid: 71
vaadatud: 57257
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.07.2012 07:51:58 pealkiri: positiivne |
| äri sai edukalt aetud. |
teema: Kommenteerimine: said |
kalvi86
vastuseid: 9
vaadatud: 3630
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.01.2012 16:35:25 pealkiri: positiivne |
Müüsin monitori. Tuli kaubale ise järgi ja maksis nagu oli kokkulepitud. Positiivne  |
teema: Kommenteerimine: GTC |
kalvi86
vastuseid: 71
vaadatud: 20525
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.10.2011 19:04:40 pealkiri: soovitan |
Sai väiksemat sorti ostu-müügitehing tehtud ja kõik sujus kenasti  |
teema: Kommenteerimine: RaleStinre |
kalvi86
vastuseid: 100
vaadatud: 8023
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.10.2011 16:25:43 pealkiri: positiivne |
Sai äri aetud ja kõik sujus hästi  |
teema: Kommenteerimine: SirShark |
kalvi86
vastuseid: 34
vaadatud: 23826
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.10.2011 11:08:05 pealkiri: Kommenteerimine: SirShark |
Sai kasutajaga kiirelt ja hästi äri aetud  |
teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
kalvi86
vastuseid: 2640
vaadatud: 644524
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 18.09.2011 15:25:03 pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
| Kes oskab öelda kus antud telefonil andmemahu loendur asub? Ei õnnestu kuidagi leida... |
teema: Kommenteerimine: bemari |
kalvi86
vastuseid: 339
vaadatud: 62473
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.10.2010 19:25:58 pealkiri: Positiivne |
| Ostsin läpaka- olen väga rahul! |
teema: wifi-sid ei leia (ja 3 "unknown device"-i) :: Sülearvuti WiFi adapterid |
kalvi86
vastuseid: 12
vaadatud: 5162
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 02.03.2010 23:11:19 pealkiri: wifi-sid ei leia (ja 3 "unknown device"-i) |
kalvi86: Aga need Unknown-id polegi Sul ju WiFi-kaardiga seotud olnud, kuna Sul oli ju WiFi-kaart "network-i" all ju täiesti olemas".
Ma lihtsalt ei olnud varem täheldanud, et need Unknowinud o ... |
teema: wifi-sid ei leia (ja 3 "unknown device"-i) :: Sülearvuti WiFi adapterid |
kalvi86
vastuseid: 12
vaadatud: 5162
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 01.03.2010 19:34:41 pealkiri: wifi-sid ei leia (ja 3 "unknown device"-i) |
| Olen nii palju targemaks saanud, et need 3 unknown device'i olid need: http://forum.driverpacks.net/viewtopic.php?id=51 ja nüüd installisin need driverid ja enam ei ole unknown device'e, aga wifi i ... |
teema: wifi-sid ei leia (ja 3 "unknown device"-i) :: Sülearvuti WiFi adapterid |
kalvi86
vastuseid: 12
vaadatud: 5162
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 01.03.2010 13:30:31 pealkiri: wifi-sid ei leia (ja 3 "unknown device"-i) |
| LIFEBOOK seeriat ei oska kommenteerida, aga osadel AMILO seeria sülearvutitel oli küll selline haige loogika, et igakordsel arvuti käivitamisel oli wifi kaart millegipärast kuidagi välja lülitat ... |
teema: wifi-sid ei leia (ja 3 "unknown device"-i) :: Sülearvuti WiFi adapterid |
kalvi86
vastuseid: 12
vaadatud: 5162
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 28.02.2010 19:33:55 pealkiri: wifi-sid ei leia (ja 3 "unknown device"-i) |
Võid nii proovida, et tee sellele Inteli WiFi-kaardile Uninstall. Sellel pildil on see kaart muidu täiesti näha.
Kui Uninstall on tehtud, siis tee Restart ja vaata, kas arvuti tuvastab selle kaa ... |
teema: wifi-sid ei leia (ja 3 "unknown device"-i) :: Sülearvuti WiFi adapterid |
kalvi86
vastuseid: 12
vaadatud: 5162
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 28.02.2010 17:47:12 pealkiri: wifi-sid ei leia (ja 3 "unknown device"-i) |
| kas on mingit moodust wifi kaardi korrasoleku testimiseks? |
teema: wifi-sid ei leia (ja 3 "unknown device"-i) :: Sülearvuti WiFi adapterid |
kalvi86
vastuseid: 12
vaadatud: 5162
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 28.02.2010 16:27:19 pealkiri: wifi-sid ei leia (ja 3 "unknown device"-i) :: Sülearvuti WiFi adapterid |
Arvutiks: FS Lifebook S7020, win xp sp3
Kogu aeg on töötanud nii LAN kui wifi korralikult. Täna hommikul enam arvuti ei leia ühtegi wifi võrku lähedusest (kuigi neid peaks olema 10-kond). Ole ... |
teema: Kommenteerimine: Meshboy28 |
kalvi86
vastuseid: 43
vaadatud: 21600
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.02.2010 20:25:35 pealkiri: Positiivne |
Ostsin talt ruuteri. Kõik toimis  |
teema: Kommenteerimine: Randaarius |
kalvi86
vastuseid: 2
vaadatud: 1008
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.02.2010 13:27:45 pealkiri: Kommenteerimine: Randaarius |
Müüsin talle WII mängu, maksis ilusti nagu kokku lepitud  |
teema: Kommenteerimine: tarc |
kalvi86
vastuseid: 840
vaadatud: 143446
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.01.2010 16:23:00 pealkiri: Positiivne |
Müüsin oma vana (katkise) läpaka talle ja äri sujus kenasti  |
teema: LG LH seeria LCD telerite USB pordi hack - pildid, muusika ja HD-video otse mälupulgalt mängima |
kalvi86
vastuseid: 197
vaadatud: 121989
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 14.01.2010 16:20:57 pealkiri: LG LH seeria LCD telerite USB pordi hack - pildid, muusika ja HD-video otse mälupulgalt mängima |
Tänan.
Tegin oma LG teleril: 32LG32100 mudelil ka uuendused ära ning nüüd mängib perfektselt kõike nii mälupulgalt kui ka väliselt teraselt kõvakettalt (lisatoitega on ketas).
Versioon ... |
teema: LG LH seeria LCD telerite USB pordi hack - pildid, muusika ja HD-video otse mälupulgalt mängima |
kalvi86
vastuseid: 197
vaadatud: 121989
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 01.01.2010 22:53:50 pealkiri: LG LH seeria LCD telerite USB pordi hack - pildid, muusika ja HD-video otse mälupulgalt mängima |
Mul on 37" LG LH2000 ja uurisin et FW ver. on 3.55. Aga ma ei tea kas tasub hakata üritama seda värki? Kui pekki võib teleka keerata kui miski nihu läheb?
EDIT: Kas selle protseduuri tegemine v ... |
teema: Telerite üldteema |
kalvi86
vastuseid: 19211
vaadatud: 4907143
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 01.01.2010 15:19:58 pealkiri: Telerite üldteema |
Ostsin hiljuti 37" LG LH2000 (http://www.euronics.ee/tootekaart/31383/Telerid/Televiisorid/37LH2000)
Tekkis küsimus selle USB-ga ühendamisest. Nimelt seal taga on USB pesa olemas, aga kui ma sinn ... |
teema: Telerite üldteema |
kalvi86
vastuseid: 19211
vaadatud: 4907143
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 01.01.2010 14:32:46 pealkiri: Telerite üldteema |
Ostsin hiljuti 37" LG LH2000 (http://www.euronics.ee/tootekaart/31383/Telerid/Televiisorid/37LH2000)
Tekkis küsimus selle USB-ga ühendamisest. Nimelt seal taga on USB pesa olemas, aga kui ma sinn ... |
teema: Kommenteerimine: juhan9111 |
kalvi86
vastuseid: 3
vaadatud: 1725
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.10.2009 21:19:27 pealkiri: Soovitan |
Äri käis käest kätte ja kaup tundub tip-top  |
teema: Kommenteerimine: swen |
kalvi86
vastuseid: 72
vaadatud: 21413
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.10.2009 20:54:29 pealkiri: Soovitan |
Ostsin läpaka ja olen rahul  |
teema: laptopi pilt läheb mustaks kui laadija järgi panna |
kalvi86
vastuseid: 6
vaadatud: 2007
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 01.09.2009 09:07:42 pealkiri: laptopi pilt läheb mustaks kui laadija järgi panna |
Proovi heledust maha keerata, et ekraan ei lähe nagu kuusepuu põlema, kui saba järgi on. Inverter põhjustab sarnaseid asju küll.
See, et ma ekraani heledust vähendasin, paistab töötavat ... |
teema: laptopi pilt läheb mustaks kui laadija järgi panna |
kalvi86
vastuseid: 6
vaadatud: 2007
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 31.08.2009 21:54:52 pealkiri: laptopi pilt läheb mustaks kui laadija järgi panna |
Proovi heledust maha keerata, et ekraan ei lähe nagu kuusepuu põlema, kui saba järgi on. Inverter põhjustab sarnaseid asju küll.
See, et ma ekraani heledust vähendasin, paistab töötavat ... |
teema: laptopi pilt läheb mustaks kui laadija järgi panna |
kalvi86
vastuseid: 6
vaadatud: 2007
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 31.08.2009 21:32:12 pealkiri: laptopi pilt läheb mustaks kui laadija järgi panna |
| Nimelt probleem, et läpakal tekkis järgmine probleem: Suvalisel hetkel viskab pildi järsku hästi mustaks. Kui ekraani kallutada X nurga alla ja vaadata valgusega on võimalik näha, et pilt on vee ... |
teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2 |
kalvi86
vastuseid: 2885
vaadatud: 703645
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 26.07.2009 18:50:48 pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2 |
grub> find /boot/grub
Error 15: File not found
kirjutasid ikka find /boot/grub/stage1 või lihtsalt find /boot/grub? See teine ei peagi midagi leidma
kui see ei toimi, siis mida find /gru ... |
teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2 |
kalvi86
vastuseid: 2885
vaadatud: 703645
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 26.07.2009 03:30:37 pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2 |
Ehk leiad siis abi:
T2nan, see on v2ga hea 6petus, aga annab errori:
grub> find /boot/grub
Error 15: File not found
Kas see t2hendab et mu ubuntu on arvutist kaduma l2inud?
ED ... |
teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2 |
kalvi86
vastuseid: 2885
vaadatud: 703645
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 25.07.2009 12:42:37 pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2 |
Ehk leiad siis abi:
T2nan, see on v2ga hea 6petus, aga annab errori:
grub> find /boot/grub
Error 15: File not found
Kas see t2hendab et mu ubuntu on arvutist kaduma l2inud?
ED ... |
teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2 |
kalvi86
vastuseid: 2885
vaadatud: 703645
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 25.07.2009 11:47:01 pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2 |
| Probleem: Arvutis on installitud nii Win xp, kui ka Ubuntu erinevatel partitsioonidel. Varem oli GRUB bootloader abiks valimaks kumba op. süsteemi siseneda tahan. Kui tegin win reinstalli, siis läks ... |
teema: Live cd ei boot'i |
kalvi86
vastuseid: 5
vaadatud: 1441
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 24.07.2009 13:41:13 pealkiri: Live cd ei boot'i |
| http://www.ubuntu.com/GetUbuntu/download siit võtsin viimase versiooni. |
teema: Live cd ei boot'i |
kalvi86
vastuseid: 5
vaadatud: 1441
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 24.07.2009 13:20:29 pealkiri: Live cd ei boot'i |
| http://www.upload.ee/image/139068/DSC01247.JPG |
teema: Live cd ei boot'i |
kalvi86
vastuseid: 5
vaadatud: 1441
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 24.07.2009 12:22:34 pealkiri: Live cd ei boot'i |
| Probleem: Arvutis on installitud nii Win xp, kui ka Ubuntu erinevatel partitsioonidel. Varem oli GRUB bootloader abiks valimaks kumba op. süsteemi siseneda tahan. Kui tegin win reinstalli, siis läks ... |
teema: Kommenteerimine: matu21 |
kalvi86
vastuseid: 1392
vaadatud: 226269
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.07.2009 17:28:24 pealkiri: Kommenteerimine: matu21 |
Ostisin ketta, töötab kenasti  |
teema: Kommenteerimine: tahanteada |
kalvi86
vastuseid: 283
vaadatud: 156474
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.07.2009 00:24:57 pealkiri: Kommenteerimine: tahanteada |
Tegi laadija kenasti korda  |
teema: Kommenteerimine: etike89 |
kalvi86
vastuseid: 292
vaadatud: 49995
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.04.2009 12:37:45 pealkiri: Kommenteerimine: etike89 |
Tegi arvuti ilusti korda(Y). Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: virks |
kalvi86
vastuseid: 525
vaadatud: 100871
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.03.2009 20:27:03 pealkiri: Kommenteerimine: virks |
Saatis ibm-i nupu. Äri kiire ja korralik.  |
| |