Avaleht
otsing leidis 72 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: mikits
joss765

vastuseid: 73
vaadatud: 21302

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.02.2012 18:37:24   pealkiri: Kommenteerimine: mikits
Tehing laabus kenasti, soovitan!
  teema: Kommenteerimine: Noname
joss765

vastuseid: 371
vaadatud: 165850

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.08.2011 08:56:17   pealkiri: Kommenteerimine: Noname
tehing kiire ja aus!
  teema: Kommenteerimine: andreas123
joss765

vastuseid: 59
vaadatud: 21908

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.09.2006 15:58:33   pealkiri: Kommenteerimine: andreas123
Sai ostetud datakaabel. Natukene aega võttis, et kätte saada aga muidu sujus hästi thumbs_up.gif
  teema: WarRock
joss765

vastuseid: 1734
vaadatud: 273369

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.08.2006 21:13:50   pealkiri: WarRock
teeks täna paar mängu

Germany-FFT
Infantry combat
HinnaVaatlus
no password
  teema: WarRock
joss765

vastuseid: 1734
vaadatud: 273369

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.08.2006 11:08:39   pealkiri: WarRock
sa pole ainus...mul jookseb pidevalt kinni icon_evil.gif

EDIT: igatahes minu nimi on mänus mp1613 ja ma teen mängu ruumi eestlastele..parooliks panen eesti, kes tahab, tulgu icon_wink.gif

ruum on londoni se ...
  teema: WarRock
joss765

vastuseid: 1734
vaadatud: 273369

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.08.2006 16:02:12   pealkiri: WarRock
Teeks täna õhtul paar mängu
  teema: WarRock
joss765

vastuseid: 1734
vaadatud: 273369

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.08.2006 21:04:37   pealkiri: WarRock
ok teen ise ! Mäng toimub londoni serveris
Ruumi nimeks oleks HinnaVaatlus ilma paroolita
Infantry combat
  teema: WarRock
joss765

vastuseid: 1734
vaadatud: 273369

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.08.2006 20:55:27   pealkiri: WarRock
Teeks London serveris
Ruumi nimeks oleks hinnavaatlus ilma paroolita
Infantry combat
Kas sobib ?
  teema: WarRock
joss765

vastuseid: 1734
vaadatud: 273369

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.08.2006 20:08:50   pealkiri: WarRock
Teeks täna kell 21.00 paar mängu
  teema: WarRock
joss765

vastuseid: 1734
vaadatud: 273369

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.08.2006 20:27:24   pealkiri: WarRock
Teeks ühe mängu täna kell 9.00 oleks kah tulija thumbs_up.gif
  teema: WarRock
joss765

vastuseid: 1734
vaadatud: 273369

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.08.2006 22:31:59   pealkiri: WarRock
london servus w?

KÕIK HV PLAYERID KUTSUTUD GERMANY SERVERISSE
RUUMI NIMI ON HINNAVAATLUS USERs
RUUMI NUMBER ON 13
VEHICLE COMBAT
PAROOL ON ubuntu

niih, kui kellelgi sobib kell 23.00 pelama ...
  teema: WarRock
joss765

vastuseid: 1734
vaadatud: 273369

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.08.2006 22:09:54   pealkiri: WarRock
keegi võiks täna õhtul veel serveri teha oleks tulija thumbs_up.gif
  teema: WarRock
joss765

vastuseid: 1734
vaadatud: 273369

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.08.2006 21:39:43   pealkiri: WarRock
Panen ka oma tulemus siia http://img247.imageshack.us/my.php?image=demonoidga0.jpg icon_smile.gif
  teema: WarRock
joss765

vastuseid: 1734
vaadatud: 273369

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.07.2006 19:25:19   pealkiri: WarRock
keegi jah võiks HV serveri teha thumbs_up.gif
  teema: WarRock
joss765

vastuseid: 1734
vaadatud: 273369

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.07.2006 22:16:50   pealkiri: WarRock
[EDIT] Üks kutse on veel alles icon_wink.gif[/quote]

Sooviks kah kutset jossu90@gmail.com
Tänud!!!
  teema: WarRock
joss765

vastuseid: 1734
vaadatud: 273369

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.07.2006 00:50:14   pealkiri: WarRock
sooviks kah kutset tänud ette..

jossu90@gmail.com
  teema: Nokia 6230i
joss765

vastuseid: 908
vaadatud: 161842

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 19.06.2006 09:17:00   pealkiri: Nokia 6230i
, võta ostuarve kaasa ja marsi Tallinnas Kristiine keskuses või Tartu Lõunakeskuses olevasse Elisa hoolduskeskusesse. Seal teevad poole tunniga ära ja aktsepteerivad ka mitte Elisast ostetud telef ...
  teema: Nokia 6230i
joss765

vastuseid: 908
vaadatud: 161842

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 19.06.2006 00:12:30   pealkiri: Nokia 6230i
mul endal soft 3.30 toimib ilusti

kui ma tahan oma telefoni softi uuendada pean minema sinna kust telefoni ostsin või mis?
  teema: Kommenteerimine: Berit1
joss765

vastuseid: 21
vaadatud: 8078

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.03.2006 14:59:02   pealkiri: Kommenteerimine: Berit1
Tehing sujus hästi thumbs_up.gif
Tuli veel ise järgi kah
  teema: 3DMark2003 skoorid
joss765

vastuseid: 5497
vaadatud: 1003154

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 14.03.2006 19:02:53   pealkiri: 3DMark2003 skoorid
uus score siis http://i37.photobucket.com/albums/e64/joosep/3dmark03newscore.jpg
  teema: 3DMark2005 skoorid
joss765

vastuseid: 3210
vaadatud: 588028

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 10.03.2006 17:53:20   pealkiri: 3DMark2005 skoorid
http://service.futuremark.com/compare?3dm05=1868447 score 3811
core clock 596mhz
memory clock 1155mhz
  teema: 3DMark2003 skoorid
joss765

vastuseid: 5497
vaadatud: 1003154

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 10.03.2006 17:16:47   pealkiri: 3DMark2003 skoorid
600mhz on päris norm..mis jahutus peal?
Zalmantech VF700-Cu
  teema: 3DMark2003 skoorid
joss765

vastuseid: 5497
vaadatud: 1003154

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 10.03.2006 16:45:02   pealkiri: 3DMark2003 skoorid
video ikka..mem oli 1154?
video oli 594 mhz ja mem 1154mhz


http://service.futuremark.com/compare?2k3=4670214 uus score 9334
core clock 600mhz
memory clock 1155mhz
cpu 2800mhz
  teema: 3DMark2003 skoorid
joss765

vastuseid: 5497
vaadatud: 1003154

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 10.03.2006 00:57:25   pealkiri: 3DMark2003 skoorid
, mis core takt oli? mida täpselt mõtled "video" ?
  teema: 3DMark2003 skoorid
joss765

vastuseid: 5497
vaadatud: 1003154

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 10.03.2006 00:05:00   pealkiri: 3DMark2003 skoorid
http://service.futuremark.com/compare?2k3=4669001 sai kah nüüd vähe testitud
  teema: 3DMark2006 skoorid
joss765

vastuseid: 5934
vaadatud: 1033865

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 25.01.2006 01:02:31   pealkiri: 3DMark2006 skoorid
ise sain 1554
  teema: 3DMark2006 skoorid
joss765

vastuseid: 5934
vaadatud: 1033865

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 23.01.2006 23:47:01   pealkiri: 3DMark2006 skoorid
03 ja 05 saad normaalseid tulemusi?
03 tulemused sellised:
see tulemus kuidagi vähe võitu ise sain 9140 punkti
  teema: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria
joss765

vastuseid: 5309
vaadatud: 763506

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 10.01.2006 21:48:00   pealkiri: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria
ma katsusin ju hoidsin ikka natukene aega kui hakkas kõrvetama muidu temp praegu 60kraadi kui midagi ei tee
  teema: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria
joss765

vastuseid: 5309
vaadatud: 763506

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 10.01.2006 21:25:28   pealkiri: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria
noh ma tegin enne mitu testi ühe 05 ja teise03 aga mingeid vigu ei ilmunud

Kui ma ei eksi siis peaks 6600GT end hakkama alla kellama teatud temperatuuride juures. Mingi 110 vms vist oli kus ta hak ...
  teema: P4 3.0GHz Overclock
joss765

vastuseid: 41
vaadatud: 5836

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 10.01.2006 21:19:47   pealkiri: P4 3.0GHz Overclock
ma ei hakka uut teemat tegema vaid ütlen oma probleemi siia see, et täna sai proovitud testi teha kui arvuti on defaultis 2.6ghz p4, video6600gt agp pny,1gbram tulemus 3dmark03 7816p ,jama aga on se ...
  teema: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria
joss765

vastuseid: 5309
vaadatud: 763506

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 10.01.2006 21:07:48   pealkiri: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria
noh ma tegin ennem mitu testi ühe 05 ja teise03 aga mingeid vigu ei ilmunud
  teema: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria
joss765

vastuseid: 5309
vaadatud: 763506

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 10.01.2006 20:55:09   pealkiri: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria
küsimus selline et 100-110 kraadi juurers peaks ju neid efektid tulema või mis endal temp näitab 3dmark05 95-110 kraadi ,arvan et andur võib vist veits selle temperatuuriga mööda panna,katsudes ...
  teema: War Rock (Korea)
joss765

vastuseid: 130
vaadatud: 30924

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.01.2006 19:17:46   pealkiri: War Rock (Korea)
klge kus serveris te mängide või võiks ise mingi servu teha icon_rolleyes.gif
  teema: WarRock
joss765

vastuseid: 1734
vaadatud: 273369

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.01.2006 00:53:28   pealkiri: WarRock
tegin serveri Estonia/est parool est ja traineers 1
  teema: WarRock
joss765

vastuseid: 1734
vaadatud: 273369

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.01.2006 00:38:49   pealkiri: WarRock
Mis versioonidest jutt käib?
tegelt ükskõik kuhu võib servu teha korea versioon mul olemas
  teema: WarRock
joss765

vastuseid: 1734
vaadatud: 273369

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.01.2006 00:11:28   pealkiri: WarRock
keegi võiks serveri teha ma tuleks
  teema: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria
joss765

vastuseid: 5309
vaadatud: 763506

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 01.01.2006 16:13:22   pealkiri: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria
on jah stock peal
  teema: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria
joss765

vastuseid: 5309
vaadatud: 763506

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 01.01.2006 16:08:18   pealkiri: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria
flashisin oma pny 6600gt ära et temperatuuuri näitaks ja temp 69-71 ja mängus 89-104 icon_eek.gif omale tuleb vist teine jahutus osta
  teema: Kommenteerimine: clown
joss765

vastuseid: 9
vaadatud: 5126

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.12.2005 17:34:16   pealkiri: Re: Kommenteerimine: clown
müüsin mälu kõik sujus normilt icon_biggrin.gif
  teema: Mis oli teie esimene arvutimäng ?
joss765

vastuseid: 1240
vaadatud: 238671

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.12.2005 01:09:32   pealkiri: Mis oli teie esimene arvutimäng ?
doom2 ikka thumbs_up.gif
  teema: 3DMark2003 skoorid
joss765

vastuseid: 5497
vaadatud: 1003154

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 29.11.2005 16:46:55   pealkiri: 3DMark2003 skoorid
sai testitud 3dmark03 9173
prose 2.9ghz pentium4
video 585 / 1.15 Mhz
jahutab zalman icon_biggrin.gif
  teema: Nokia 6230i
joss765

vastuseid: 908
vaadatud: 161842

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 25.11.2005 20:13:46   pealkiri: Nokia 6230i
mul infrapunga mingi jama algul lasi faile saata aga nüüd ei lase ütleb et The operation could not be completed milles viga
tänud ette!
  teema: Intel Pentium 4 2.60 GHz HT voltide tõstmine
joss765

vastuseid: 1
vaadatud: 885

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 13.11.2005 00:58:34   pealkiri: Intel Pentium 4 2.60 GHz HT voltide tõstmine
Oleks vaja volte tõsta aga BIOSest ei leia sellist kohta kust saaks tõsta
kui clockin 2.8 siis nt. kaob arvutis vahel heli ära nii et palun abi kuidas saaks volti tõsta
emaplaat on DFI PS83-BC/ ...
  teema: 3DMark2003 skoorid
joss765

vastuseid: 5497
vaadatud: 1003154

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 11.11.2005 01:12:03   pealkiri: 3DMark2003 skoorid
, core kõrgemale ei lähe? Väga madalavõitu.
ei taha minna jah see on praegu piir jahm rohkem panned siis hakkab vigu tulemadef jahutus? Topi lisa vente puhuma peale, küll rohkem läheb. thumbs_up.gif
tul ...
  teema: 3DMark2003 skoorid
joss765

vastuseid: 5497
vaadatud: 1003154

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 11.11.2005 01:07:57   pealkiri: 3DMark2003 skoorid
, core kõrgemale ei lähe? Väga madalavõitu.
ei taha minna jah see on praegu piir jahm rohkem panned siis hakkab vigu tulema
  teema: 3DMark2003 skoorid
joss765

vastuseid: 5497
vaadatud: 1003154

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 11.11.2005 01:06:13   pealkiri: 3DMark2003 skoorid
panin uuemad draiverid peale 81.85 sain 3dmark03 8398 8) core 536mhz memory 1.15ghz
natuke vähe tegelikult.isegi mina sain rohkem
noh aga vähemalt tõusis score mul oleks videokaartile teist j ...
  teema: 3DMark2003 skoorid
joss765

vastuseid: 5497
vaadatud: 1003154

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 11.11.2005 01:02:46   pealkiri: 3DMark2003 skoorid
panin uuemad draiverid peale 81.85 sain 3dmark03 8398 8) core 536mhz memory 1.15ghz
  teema: 3DMark2003 skoorid
joss765

vastuseid: 5497
vaadatud: 1003154

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 10.11.2005 23:45:28   pealkiri: 3DMark2003 skoorid
3Dmark03 TESTS

default
score:7384
video
core:500Mhz
memory:900 ...
  teema: 3DMark2003 skoorid
joss765

vastuseid: 5497
vaadatud: 1003154

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 10.11.2005 23:26:44   pealkiri: 3DMark2003 skoorid
3Dmark03 TESTS

default
score:7384
video
core:500Mhz
memory:900 ...
  teema: The Godfather
joss765

vastuseid: 352
vaadatud: 62345

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.11.2005 18:32:31   pealkiri: The Godfather
the godfather peaks tuleb välja 15. veebuaril 2006 USA
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.