|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: mikits |
joss765
vastuseid: 73
vaadatud: 21302
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.02.2012 18:37:24 pealkiri: Kommenteerimine: mikits |
| Tehing laabus kenasti, soovitan! |
teema: Kommenteerimine: Noname |
joss765
vastuseid: 371
vaadatud: 165850
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.08.2011 08:56:17 pealkiri: Kommenteerimine: Noname |
| tehing kiire ja aus! |
teema: Kommenteerimine: andreas123 |
joss765
vastuseid: 59
vaadatud: 21908
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.09.2006 15:58:33 pealkiri: Kommenteerimine: andreas123 |
Sai ostetud datakaabel. Natukene aega võttis, et kätte saada aga muidu sujus hästi  |
teema: WarRock |
joss765
vastuseid: 1734
vaadatud: 273369
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.08.2006 21:13:50 pealkiri: WarRock |
teeks täna paar mängu
Germany-FFT
Infantry combat
HinnaVaatlus
no password |
teema: WarRock |
joss765
vastuseid: 1734
vaadatud: 273369
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.08.2006 11:08:39 pealkiri: WarRock |
sa pole ainus...mul jookseb pidevalt kinni
EDIT: igatahes minu nimi on mänus mp1613 ja ma teen mängu ruumi eestlastele..parooliks panen eesti, kes tahab, tulgu
ruum on londoni se ... |
teema: WarRock |
joss765
vastuseid: 1734
vaadatud: 273369
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.08.2006 16:02:12 pealkiri: WarRock |
| Teeks täna õhtul paar mängu |
teema: WarRock |
joss765
vastuseid: 1734
vaadatud: 273369
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.08.2006 21:04:37 pealkiri: WarRock |
ok teen ise ! Mäng toimub londoni serveris
Ruumi nimeks oleks HinnaVaatlus ilma paroolita
Infantry combat |
teema: WarRock |
joss765
vastuseid: 1734
vaadatud: 273369
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.08.2006 20:55:27 pealkiri: WarRock |
Teeks London serveris
Ruumi nimeks oleks hinnavaatlus ilma paroolita
Infantry combat
Kas sobib ? |
teema: WarRock |
joss765
vastuseid: 1734
vaadatud: 273369
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.08.2006 20:08:50 pealkiri: WarRock |
| Teeks täna kell 21.00 paar mängu |
teema: WarRock |
joss765
vastuseid: 1734
vaadatud: 273369
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.08.2006 20:27:24 pealkiri: WarRock |
Teeks ühe mängu täna kell 9.00 oleks kah tulija  |
teema: WarRock |
joss765
vastuseid: 1734
vaadatud: 273369
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.08.2006 22:31:59 pealkiri: WarRock |
london servus w?
KÕIK HV PLAYERID KUTSUTUD GERMANY SERVERISSE
RUUMI NIMI ON HINNAVAATLUS USERs
RUUMI NUMBER ON 13
VEHICLE COMBAT
PAROOL ON ubuntu
niih, kui kellelgi sobib kell 23.00 pelama ... |
teema: WarRock |
joss765
vastuseid: 1734
vaadatud: 273369
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.08.2006 22:09:54 pealkiri: WarRock |
keegi võiks täna õhtul veel serveri teha oleks tulija  |
teema: WarRock |
joss765
vastuseid: 1734
vaadatud: 273369
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.08.2006 21:39:43 pealkiri: WarRock |
Panen ka oma tulemus siia http://img247.imageshack.us/my.php?image=demonoidga0.jpg  |
teema: WarRock |
joss765
vastuseid: 1734
vaadatud: 273369
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.07.2006 19:25:19 pealkiri: WarRock |
keegi jah võiks HV serveri teha  |
teema: WarRock |
joss765
vastuseid: 1734
vaadatud: 273369
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.07.2006 22:16:50 pealkiri: WarRock |
[EDIT] Üks kutse on veel alles [/quote]
Sooviks kah kutset jossu90@gmail.com
Tänud!!! |
teema: WarRock |
joss765
vastuseid: 1734
vaadatud: 273369
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.07.2006 00:50:14 pealkiri: WarRock |
sooviks kah kutset tänud ette..
jossu90@gmail.com |
teema: Nokia 6230i |
joss765
vastuseid: 908
vaadatud: 161842
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 19.06.2006 09:17:00 pealkiri: Nokia 6230i |
| , võta ostuarve kaasa ja marsi Tallinnas Kristiine keskuses või Tartu Lõunakeskuses olevasse Elisa hoolduskeskusesse. Seal teevad poole tunniga ära ja aktsepteerivad ka mitte Elisast ostetud telef ... |
teema: Nokia 6230i |
joss765
vastuseid: 908
vaadatud: 161842
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 19.06.2006 00:12:30 pealkiri: Nokia 6230i |
mul endal soft 3.30 toimib ilusti
kui ma tahan oma telefoni softi uuendada pean minema sinna kust telefoni ostsin või mis? |
teema: Kommenteerimine: Berit1 |
joss765
vastuseid: 21
vaadatud: 8078
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.03.2006 14:59:02 pealkiri: Kommenteerimine: Berit1 |
Tehing sujus hästi
Tuli veel ise järgi kah |
teema: 3DMark2003 skoorid |
joss765
vastuseid: 5497
vaadatud: 1003154
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 14.03.2006 19:02:53 pealkiri: 3DMark2003 skoorid |
| uus score siis http://i37.photobucket.com/albums/e64/joosep/3dmark03newscore.jpg |
teema: 3DMark2005 skoorid |
joss765
vastuseid: 3210
vaadatud: 588028
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 10.03.2006 17:53:20 pealkiri: 3DMark2005 skoorid |
http://service.futuremark.com/compare?3dm05=1868447 score 3811
core clock 596mhz
memory clock 1155mhz |
teema: 3DMark2003 skoorid |
joss765
vastuseid: 5497
vaadatud: 1003154
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 10.03.2006 17:16:47 pealkiri: 3DMark2003 skoorid |
600mhz on päris norm..mis jahutus peal?
Zalmantech VF700-Cu |
teema: 3DMark2003 skoorid |
joss765
vastuseid: 5497
vaadatud: 1003154
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 10.03.2006 16:45:02 pealkiri: 3DMark2003 skoorid |
video ikka..mem oli 1154?
video oli 594 mhz ja mem 1154mhz
http://service.futuremark.com/compare?2k3=4670214 uus score 9334
core clock 600mhz
memory clock 1155mhz
cpu 2800mhz |
teema: 3DMark2003 skoorid |
joss765
vastuseid: 5497
vaadatud: 1003154
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 10.03.2006 00:57:25 pealkiri: 3DMark2003 skoorid |
| , mis core takt oli? mida täpselt mõtled "video" ? |
teema: 3DMark2003 skoorid |
joss765
vastuseid: 5497
vaadatud: 1003154
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 10.03.2006 00:05:00 pealkiri: 3DMark2003 skoorid |
| http://service.futuremark.com/compare?2k3=4669001 sai kah nüüd vähe testitud |
teema: 3DMark2006 skoorid |
joss765
vastuseid: 5934
vaadatud: 1033865
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 25.01.2006 01:02:31 pealkiri: 3DMark2006 skoorid |
| ise sain 1554 |
teema: 3DMark2006 skoorid |
joss765
vastuseid: 5934
vaadatud: 1033865
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 23.01.2006 23:47:01 pealkiri: 3DMark2006 skoorid |
03 ja 05 saad normaalseid tulemusi?
03 tulemused sellised:
see tulemus kuidagi vähe võitu ise sain 9140 punkti |
teema: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria |
joss765
vastuseid: 5309
vaadatud: 763506
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 10.01.2006 21:48:00 pealkiri: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria |
| ma katsusin ju hoidsin ikka natukene aega kui hakkas kõrvetama muidu temp praegu 60kraadi kui midagi ei tee |
teema: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria |
joss765
vastuseid: 5309
vaadatud: 763506
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 10.01.2006 21:25:28 pealkiri: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria |
noh ma tegin enne mitu testi ühe 05 ja teise03 aga mingeid vigu ei ilmunud
Kui ma ei eksi siis peaks 6600GT end hakkama alla kellama teatud temperatuuride juures. Mingi 110 vms vist oli kus ta hak ... |
teema: P4 3.0GHz Overclock |
joss765
vastuseid: 41
vaadatud: 5836
|
foorum: Protsessorid postitatud: 10.01.2006 21:19:47 pealkiri: P4 3.0GHz Overclock |
| ma ei hakka uut teemat tegema vaid ütlen oma probleemi siia see, et täna sai proovitud testi teha kui arvuti on defaultis 2.6ghz p4, video6600gt agp pny,1gbram tulemus 3dmark03 7816p ,jama aga on se ... |
teema: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria |
joss765
vastuseid: 5309
vaadatud: 763506
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 10.01.2006 21:07:48 pealkiri: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria |
| noh ma tegin ennem mitu testi ühe 05 ja teise03 aga mingeid vigu ei ilmunud |
teema: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria |
joss765
vastuseid: 5309
vaadatud: 763506
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 10.01.2006 20:55:09 pealkiri: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria |
| küsimus selline et 100-110 kraadi juurers peaks ju neid efektid tulema või mis endal temp näitab 3dmark05 95-110 kraadi ,arvan et andur võib vist veits selle temperatuuriga mööda panna,katsudes ... |
teema: War Rock (Korea) |
joss765
vastuseid: 130
vaadatud: 30924
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.01.2006 19:17:46 pealkiri: War Rock (Korea) |
klge kus serveris te mängide või võiks ise mingi servu teha  |
teema: WarRock |
joss765
vastuseid: 1734
vaadatud: 273369
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.01.2006 00:53:28 pealkiri: WarRock |
| tegin serveri Estonia/est parool est ja traineers 1 |
teema: WarRock |
joss765
vastuseid: 1734
vaadatud: 273369
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.01.2006 00:38:49 pealkiri: WarRock |
Mis versioonidest jutt käib?
tegelt ükskõik kuhu võib servu teha korea versioon mul olemas |
teema: WarRock |
joss765
vastuseid: 1734
vaadatud: 273369
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.01.2006 00:11:28 pealkiri: WarRock |
| keegi võiks serveri teha ma tuleks |
teema: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria |
joss765
vastuseid: 5309
vaadatud: 763506
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 01.01.2006 16:13:22 pealkiri: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria |
| on jah stock peal |
teema: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria |
joss765
vastuseid: 5309
vaadatud: 763506
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 01.01.2006 16:08:18 pealkiri: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria |
flashisin oma pny 6600gt ära et temperatuuuri näitaks ja temp 69-71 ja mängus 89-104 omale tuleb vist teine jahutus osta |
teema: Kommenteerimine: clown |
joss765
vastuseid: 9
vaadatud: 5126
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.12.2005 17:34:16 pealkiri: Re: Kommenteerimine: clown |
müüsin mälu kõik sujus normilt  |
teema: Mis oli teie esimene arvutimäng ? |
joss765
vastuseid: 1240
vaadatud: 238671
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.12.2005 01:09:32 pealkiri: Mis oli teie esimene arvutimäng ? |
doom2 ikka  |
teema: 3DMark2003 skoorid |
joss765
vastuseid: 5497
vaadatud: 1003154
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 29.11.2005 16:46:55 pealkiri: 3DMark2003 skoorid |
sai testitud 3dmark03 9173
prose 2.9ghz pentium4
video 585 / 1.15 Mhz
jahutab zalman  |
teema: Nokia 6230i |
joss765
vastuseid: 908
vaadatud: 161842
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 25.11.2005 20:13:46 pealkiri: Nokia 6230i |
mul infrapunga mingi jama algul lasi faile saata aga nüüd ei lase ütleb et The operation could not be completed milles viga
tänud ette! |
teema: Intel Pentium 4 2.60 GHz HT voltide tõstmine |
joss765
vastuseid: 1
vaadatud: 885
|
foorum: Protsessorid postitatud: 13.11.2005 00:58:34 pealkiri: Intel Pentium 4 2.60 GHz HT voltide tõstmine |
Oleks vaja volte tõsta aga BIOSest ei leia sellist kohta kust saaks tõsta
kui clockin 2.8 siis nt. kaob arvutis vahel heli ära nii et palun abi kuidas saaks volti tõsta
emaplaat on DFI PS83-BC/ ... |
teema: 3DMark2003 skoorid |
joss765
vastuseid: 5497
vaadatud: 1003154
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 11.11.2005 01:12:03 pealkiri: 3DMark2003 skoorid |
, core kõrgemale ei lähe? Väga madalavõitu.
ei taha minna jah see on praegu piir jahm rohkem panned siis hakkab vigu tulemadef jahutus? Topi lisa vente puhuma peale, küll rohkem läheb.
tul ... |
teema: 3DMark2003 skoorid |
joss765
vastuseid: 5497
vaadatud: 1003154
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 11.11.2005 01:07:57 pealkiri: 3DMark2003 skoorid |
, core kõrgemale ei lähe? Väga madalavõitu.
ei taha minna jah see on praegu piir jahm rohkem panned siis hakkab vigu tulema |
teema: 3DMark2003 skoorid |
joss765
vastuseid: 5497
vaadatud: 1003154
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 11.11.2005 01:06:13 pealkiri: 3DMark2003 skoorid |
panin uuemad draiverid peale 81.85 sain 3dmark03 8398 8) core 536mhz memory 1.15ghz
natuke vähe tegelikult.isegi mina sain rohkem
noh aga vähemalt tõusis score mul oleks videokaartile teist j ... |
teema: 3DMark2003 skoorid |
joss765
vastuseid: 5497
vaadatud: 1003154
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 11.11.2005 01:02:46 pealkiri: 3DMark2003 skoorid |
| panin uuemad draiverid peale 81.85 sain 3dmark03 8398 8) core 536mhz memory 1.15ghz |
teema: 3DMark2003 skoorid |
joss765
vastuseid: 5497
vaadatud: 1003154
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 10.11.2005 23:45:28 pealkiri: 3DMark2003 skoorid |
3Dmark03 TESTS
default
score:7384
video
core:500Mhz
memory:900 ... |
teema: 3DMark2003 skoorid |
joss765
vastuseid: 5497
vaadatud: 1003154
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 10.11.2005 23:26:44 pealkiri: 3DMark2003 skoorid |
3Dmark03 TESTS
default
score:7384
video
core:500Mhz
memory:900 ... |
teema: The Godfather |
joss765
vastuseid: 352
vaadatud: 62345
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.11.2005 18:32:31 pealkiri: The Godfather |
| the godfather peaks tuleb välja 15. veebuaril 2006 USA |
| |