Avaleht
otsing leidis 218 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: m6mmix
jonx

vastuseid: 63
vaadatud: 23069

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.09.2022 11:32:28   pealkiri: Kommenteerimine: m6mmix
Sai rool koos toolikrempliga soetatud - kõik nagu peab
  teema: Kommenteerimine: Xvc
jonx

vastuseid: 806
vaadatud: 107987

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.04.2022 15:39:00   pealkiri: Kommenteerimine: Xvc
Kiire ja korralik kauplemine
  teema: Kukkumiskindla telefoni ekraan lendas kukkudes sodiks. Elisa eemaldas kodulehelt reklaami ja keeldus algul arvet hüvitamast
jonx

vastuseid: 40
vaadatud: 11220

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 15.10.2018 05:27:20   pealkiri: Kukkumiskindla telefoni ekraan lendas kukkudes sodiks. Elisa eemaldas kodulehelt reklaami ja keeldus algul arvet hüvitamast
Ja kui ma ostan IP68 vastupidavusega seadme ja too saab IP68 eeskirjades ette nähtud kõrguselt kuukumisel viga, siis on tegu samamoodi vale tootega.
Inimesed tehke enesele selgeks, et IP on standar ...
  teema: Kukkumiskindla telefoni ekraan lendas kukkudes sodiks. Elisa eemaldas kodulehelt reklaami ja keeldus algul arvet hüvitamast
jonx

vastuseid: 40
vaadatud: 11220

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 14.10.2018 22:11:55   pealkiri: Kukkumiskindla telefoni ekraan lendas kukkudes sodiks. Elisa eemaldas kodulehelt reklaami ja keeldus algul arvet hüvitamast
Elisa poolt puhas feil, olen küll nende klient igal rindel, sest Telia on lüpsilehmi kooriv firma, Tele2 pole kunagi old soosikute seas. Sellegipoolest pole ma mitte ühegi müügiesindaja juttu kuu ...
  teema: Xiaomi Mi Band 3 - miljonite lemmik vol. 4 :: Kantavad nutiseadmed
jonx

vastuseid: 38
vaadatud: 17141

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 12.10.2018 06:57:49   pealkiri: Xiaomi Mi Band 3 - miljonite lemmik vol. 4
Teine jabur asi millega ma veel harjunud ei ole on see, et sissetulevad sõnumid kuvatakse Mi Band 3 ekraanile. See on ühtlasi ka potentsiaalne "security issue" - kui sõnumite sisu nii kergelt saab ...
  teema: Üle 40 miljoni kasutajaga Amazon Prime Video jõuab tänasest Elisa Elamuse klientideni
jonx

vastuseid: 17
vaadatud: 7452

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 06.09.2018 08:59:15   pealkiri: Üle 40 miljoni kasutajaga Amazon Prime Video jõuab tänasest Elisa Elamuse klientideni
Millal kaabli otsa samad võimalused tekivad huvitav?
  teema: Ülevaade: Xiaomi Smart 1080P kaamera :: Veebikaamerad
jonx

vastuseid: 79
vaadatud: 46384

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 08.02.2017 22:39:09   pealkiri: Ülevaade: Xiaomi Smart 1080P kaamera
Ei ütlegi, et neid muuta ei saa, ma lihtsalt ei usalda sellist programmi icon_wink.gif

iseenesest tundub, et saab kasutada ka valvesüsteemina? kui see vabavarahäkk ära teha, siis kaob ka see võimalus?
...
  teema: Ülevaade: Xiaomi Smart 1080P kaamera :: Veebikaamerad
jonx

vastuseid: 79
vaadatud: 46384

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 06.02.2017 21:39:06   pealkiri: Ülevaade: Xiaomi Smart 1080P kaamera
iseenesest tundub, et saab kasutada ka valvesüsteemina? kui see vabavarahäkk ära teha, siis kaob ka see võimalus?
  teema: Telia toob oma digitelevisiooni Netflixi rakenduse
jonx

vastuseid: 28
vaadatud: 18174

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 26.11.2016 03:50:26   pealkiri: Telia toob oma digitelevisiooni Netflixi rakenduse
Kui on toimiv lahendus, mida Telia/Telroni puhul ei oota, siis on teretulnud. Olen näinud Elioni aegadest sellist paska, et terve Telia ja tulevane nende nimi ei suuda seda lappida. Seega ootaks esim ...
  teema: Telia Koduinternet
jonx

vastuseid: 23979
vaadatud: 5697185

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 05.09.2016 18:49:46   pealkiri: Telia Koduinternet
Kas keegi asjamees on proovinud saada tööle Dyndns'i custom service'ga? Ruuteriks TG789vn. Sama asja 784'ga olen tööle saanud. Tean, et peab telnetiga custom'i ära muutma aga ikkagi registreerimi ...
  teema: Huawei P9
jonx

vastuseid: 129
vaadatud: 68661

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 10.07.2016 09:14:32   pealkiri: Huawei P9
kas mõni reaalne kasutaja ka siin leidub? erinevatest ülevaadetest lugenud, et pidi hirmsalt palju häirivaid bug'e olema?
  teema: Apple keeldus FBI-d aitamast, iPhone’ile ei looda tagaust
jonx

vastuseid: 23
vaadatud: 15085

sõnumfoorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR...   postitatud: 18.02.2016 20:25:23   pealkiri: Apple keeldus FBI-d aitamast, iPhone’ile ei looda tagaust
ei ole eriline vandenõuteoreetik aga see telefon on ammu lahti muugitud, lihtsalt meedias käravad, et näe me ei tee seda.
  teema: Erinevad fotograafia teemalised küsimused
jonx

vastuseid: 4216
vaadatud: 1026273

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 15.01.2016 00:08:05   pealkiri: Erinevad fotograafia teemalised küsimused
https://www.google.ee/search?q=raspberry+pi+timelapse&oq=raspberry+pi+tim&aqs=chrome.2.69i57j0l5.5199j0j4&sourceid=chrome&es_sm=0&ie=UTF-8

kunagi jäi mingi projekt silma, saab ...
  teema: Kommenteerimine: kuriloom
jonx

vastuseid: 33
vaadatud: 13998

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.11.2015 20:23:12   pealkiri: Kommenteerimine: kuriloom
Täiesti komplektse fotosuurendi komplekti sain ja seda täiesti niisama. Mees tundi veel huvi milleks toode kasulik on ja soovis edu kasutamisel ning oli rõõmus, et kellegi rõõmsaks tegi. icon_cool.gif (y ...
  teema: Ülevaade: Xiaomi Mi Band :: Kantavad nutiseadmed
jonx

vastuseid: 1213
vaadatud: 447064

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 28.10.2015 08:57:59   pealkiri: Ülevaade: Xiaomi Mi Band
, 0 sammu sõites.

ilmselgelt Tallinna teedel ei vura?
  teema: Lähiaastail valmib kogu Eestit kattev kiire internetiühenduse baastaristu
jonx

vastuseid: 24
vaadatud: 9801

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 20.10.2015 17:32:08   pealkiri: Lähiaastail valmib kogu Eestit kattev kiire internetiühenduse baastaristu
Mis sellest baasvõrgust kasu on? Baasvõrk jookseb juba maal meie elamisest mööda, aga teiselt poolt teed. Sellest tulenevalt ei saa isegi teist digiboksi 6 aasta jooksul pandud, igal aastal käib ...
  teema: OS X 10.9
jonx

vastuseid: 103
vaadatud: 56244

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 22.05.2014 19:23:50   pealkiri: OS X 10.9
suht õnnelikud tüübid olete. natuke vanema macbook pro'ga saab kogu süsteemi uuesti installida...vähemalt mina saan
  teema: Eesti koolid ei jaksa enam Microsoftilt tarkvara osta
jonx

vastuseid: 241
vaadatud: 68181

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 12.11.2013 08:52:50   pealkiri: Eesti koolid ei jaksa enam Microsoftilt tarkvara osta
Pisipehme töö on vilja kandnud, üles on kasvatatud põlvkond, kes ei saa muidu hakkama kui pole 100% sihi ja vajuta süsteem.
  teema: Telia TV
jonx

vastuseid: 59365
vaadatud: 14172450

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 26.08.2013 18:56:37   pealkiri: Telia TV
, nagu ma ütlesin siis ma saan aru, et see on tähtis teema. Ma ei eita seda. Mulle pigem meeldiks rohkem kui räägitakse HV foorumis tehnilisemat juttu ja tehnilistest muredest, mitte UI iseärasus ...
  teema: Telia TV
jonx

vastuseid: 59365
vaadatud: 14172450

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 23.08.2013 23:13:58   pealkiri: Telia TV
Kas kellelgi on ideid või kogemusi digiboxi pildi edastamisega iMaci ekraanidele. Nii palju kui mina aru sain iMaci thunderbolt sisend/väljundist siis see ainult väljutab dvi'd ja thunderbolti, sis ...
  teema: Estobuntu 11.11 ootab kasutajaid
jonx

vastuseid: 88
vaadatud: 22757

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 14.12.2011 23:00:35   pealkiri: Estobuntu 11.11 ootab kasutajaid
Estobuntu lisandusi saab paigaldada ka Ubuntusse ja derivaatidesse (nt Kubuntu, Lubuntu, Linux Mint, Pinguy jne). Näiteks võiks huvi pakkuda Filosofti eesti keele speller, eelseadistatud Adblock Plu ...
  teema: Time Machine
jonx

vastuseid: 29
vaadatud: 29613

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 29.03.2011 07:22:04   pealkiri: Time Machine
Järelikult mina olen õrna loogikaga inimene ja samamoodi on ka siis minu tüdruk, kui tavaliselt on tegemist restore'ga siis ei kustutata lampi midagi ära. Eks see ole siis maci meeste loogika, mid ...
  teema: Time Machine
jonx

vastuseid: 29
vaadatud: 29613

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 28.03.2011 22:29:36   pealkiri: Time Machine
Kuna siin juba time machine teema on siis oleks üks põnev küsimus maci meestele. Nimelt tüdruk tegi aasta tagasi oma piltidest time machine kaudu tagavarakoopia ja täna kui ta need õnnelikult ä ...
  teema: Viirus Facebookis
jonx

vastuseid: 3
vaadatud: 2980

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 29.09.2010 17:47:07   pealkiri: Viirus Facebookis
seega see trooja siis pigem ikka kasutaja poolne kui facebooki poolne nähtavasti...
  teema: Viirus Facebookis
jonx

vastuseid: 3
vaadatud: 2980

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 27.09.2010 21:36:48   pealkiri: Viirus Facebookis
nüüd siis järg ka Facebooki käes. Nimelt täna alustas minuga inglisekeelset juttu isik kes muidu inglise keelt ei räägi, logi siis järgmine(nimed muudetud):
Peeter

hi Jonx, got a second?? ...
  teema: Microsoft tutvustas avalikkusele Internet Explorer 9 veebilehitsejat
jonx

vastuseid: 102
vaadatud: 28000

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 17.03.2010 22:52:53   pealkiri: Microsoft tutvustas avalikkusele Internet Explorer 9 veebilehitsejat
mina kui viimasel ajal rohkem linuxi huviline ja eriti kui ubuntu 10.04 on tulemas, siis kas pisipehme on ka mõtelnud vabavara kasutajatele?
  teema: Autorid tahaksid internetiteenuse pakkujad panna failimaksu korjama
jonx

vastuseid: 191
vaadatud: 45554

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 15.02.2010 21:23:11   pealkiri: Autorid tahaksid internetiteenuse pakkujad panna failimaksu korjama
oleksin asjaga päri kui nn maks tuleks samal põhjal mis cd tooriku maks ja oleks mingi sümboolne summa, ala 10-50 eeki per ühendus vms, mingid kontrollid ja jutud oleks liiast...ning olgem ausad, ...
  teema: Panoraamfotod siia teemasse
jonx

vastuseid: 1602
vaadatud: 445213

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 16.07.2009 22:43:42   pealkiri: Panoraamfotod siia teemasse
http://www.upload.ee/thumb/131876/Panoraam1.jpg
just räägiti kiiruga tegemisest, aga noh ega igal ühel jäävad oma valikud jne... icon_lol.gif
  teema: Panoraamfotod siia teemasse
jonx

vastuseid: 1602
vaadatud: 445213

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 15.07.2009 18:19:33   pealkiri: Panoraamfotod siia teemasse
Ilus vaade, aga nigelavõitu edastus.
Rist võiks olla tervenisti peal või üldse mitte. Oleks võinud teha pildid kahes reas või astuda sammu paar tagasi.
Keskelt paremale on suht rämedad kokkup ...
  teema: Panoraamfotod siia teemasse
jonx

vastuseid: 1602
vaadatud: 445213

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 14.07.2009 19:47:15   pealkiri: Panoraamfotod siia teemasse
Kevadel siis sai käidud Alpides. Küla nimega Werfen, vaade Bichlinghöhe mäe otsast
http://www.foto24.ee/photo.php?photoID=2148334

[url=http://www.foto24.ee/photo.php?photoID=2148333]suur pilt ...
  teema: XP-le media center otsa????
jonx

vastuseid: 9
vaadatud: 2631

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 11.02.2009 11:51:02   pealkiri: XP-le media center otsa????
Milleks Win Media Center?
Installi parem mõni meedia proge, need on päris tihti Wini Media Centrist asjalikumad.
Näiteks
need
pole ammu kasutanud aga mediaportalil olid igasugused pluginid o ...
  teema: Thomson/Speedtouch ruuteri taaskasutus ja seadistused.
jonx

vastuseid: 29
vaadatud: 26804

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 31.12.2008 13:45:40   pealkiri: Thomson/Speedtouch ruuteri taaskasutus ja seadistused.
, suured tänud! äärepealt oleks juba ruuterit tõtanud poodi ostma
  teema: Telia TV
jonx

vastuseid: 59365
vaadatud: 14172450

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 30.12.2008 00:05:38   pealkiri: Telia TV
keegi selle teemaga oskab aidata? --- https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=364005&highlight=
  teema: Thomson/Speedtouch ruuteri taaskasutus ja seadistused.
jonx

vastuseid: 29
vaadatud: 26804

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 29.12.2008 23:42:30   pealkiri: Thomson/Speedtouch ruuteri taaskasutus ja seadistused.
mul selline mure et ei saa 716v5 wl´i bridgena tööle. formaat oleks selline: starmani nokia modem--->speedtouch´i esimene port--->wifi--->läppar. Mis seadistusi peaks tegema? telnetiga p ...
  teema: Arvuti ei tunne hiirt ära
jonx

vastuseid: 14
vaadatud: 5175

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 22.05.2008 11:38:32   pealkiri: Arvuti ei tunne hiirt ära
Selle emaplaadi biosis on vist ainult üks seade, USB Device Legacy Support, mis võib hiire toimimist otsesemalt mõjutada. Ekstreemne overclock võib loomulikult ka mõjutada.

Kas Device manager ...
  teema: Arvuti ei tunne hiirt ära
jonx

vastuseid: 14
vaadatud: 5175

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 20.05.2008 17:15:34   pealkiri: Arvuti ei tunne hiirt ära
sama probleem hiirega, veidi uuem masin MSI 848P Neo-V platega, ei tunne hiirt ära ei USB pesas ega PS2 pesas, hiir testitud, BIOSIS kasutatud erinevaid variante. USB'l muud seadmed tunneb ära aga m ...
  teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga
jonx

vastuseid: 3765
vaadatud: 690905

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 25.04.2007 10:42:29   pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga
nii minu saaga jätkuks nii palju, et unustasin ka mainida, et mul 64bitine see Feisty, ja järjekordselt graafika driverite puhul aitas mind Envy, mida olen ka eelnevalt katsetand, aga eks see mugavu ...
  teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga
jonx

vastuseid: 3765
vaadatud: 690905

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 24.04.2007 18:45:52   pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga
selle peale oleks võind ikka ise ka tulla icon_redface.gif

EDIT: okei, juttu lisaks enda probleemile sain hoopis sedasi vastuse, et ei sobinud driver mitte mida ta automaatselt minu 7600GS sobitada tahtis, ...
  teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga
jonx

vastuseid: 3765
vaadatud: 690905

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 24.04.2007 11:22:16   pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga
nii mul siin hoopis selline jama selle uue freistyga, installi plaadilt buutides pilti ette ei saand, kui määrasin enne live'i üles tulekut resoks 1024x768 sain installi jaoks graafilise ette, tegi ...
  teema: Võrdleme oma USB-mälupulki
jonx

vastuseid: 824
vaadatud: 343203

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 22.02.2007 22:35:11   pealkiri: Võrdleme oma USB-mälupulki
mul siis Apacer AH123 1GB icon_wink.gif

http://www.suusahypped.pri.ee/ah123.jpg

EDIT: Apacerid tunduvad iseenesest suht tegijad icon_razz1.gif
  teema: Küsimus HDD jahutamise kohta
jonx

vastuseid: 5
vaadatud: 1465

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 22.01.2007 16:56:56   pealkiri: Küsimus HDD jahutamise kohta
sest enen oli mul teatud nurga all ja vaatasin et mõnes kohas hdd peale tolu kogunenud ja mõtlesin et kas see nati ohtlik pole,pärast ei tahaks uut kõvakat osta sellepärast et vandi panin peale p ...
  teema: Küsimus HDD jahutamise kohta
jonx

vastuseid: 5
vaadatud: 1465

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 22.01.2007 15:59:13   pealkiri: Küsimus HDD jahutamise kohta
Igatahes viimatinähtud HDD jahuti käis 5,25 pessa ja puhus õhku "ülevalt alla" HDD-dele peale" icon_wink.gif

üldjuhul ikka jahutatakse altpoolt...ja ei usu, et tolm ise hakkab genereerima staatilist. ...
  teema: Kommenteerimine: emmennpee
jonx

vastuseid: 508
vaadatud: 114761

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.01.2007 21:52:47   pealkiri: Kommenteerimine: emmennpee
sai ostetud üks emme...äri laabus sujuvalt thumbs_up.gif
  teema: Deluxe Ski Jump 3
jonx

vastuseid: 46
vaadatud: 10246

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.01.2007 10:30:11   pealkiri: Deluxe Ski Jump 3
Nojah, põhimõtteliselt küll, jonx. Kui mängu ostad (

täiesti usutav on, et ta mängitav on ja on ka hea igavuse peletaja...muidugi minu igavuse peletamised olid selle mänguga rohkem teises ve ...
  teema: Müütide maailm
jonx

vastuseid: 8
vaadatud: 3982

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 04.01.2007 14:42:34   pealkiri: Müütide maailm
on tekkind uus müüt mida varsti kõik Skype konto (mitte) omajad hakkavad kasutama Skype'i vastu:
Inno Tähismaa: Skype on parasiit
pikemalt siis [url=http://www.postimees.ee/020107/esileht/olulis ...
  teema: Telia TV
jonx

vastuseid: 59365
vaadatud: 14172450

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 04.01.2007 12:43:35   pealkiri: Telia TV
mina näen kõike vabalt thumbs_up.gif k.a. teemapakett Viasat icon_wink.gif

seda vist mitte tasuta?
  teema: Deluxe Ski Jump 3
jonx

vastuseid: 46
vaadatud: 10246

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.01.2007 12:42:05   pealkiri: Deluxe Ski Jump 3
nagu ma aru saan siis online tugi vajab veel omakorda väljaminekut? või on see ainult nende serveritele see tasu? icon_rolleyes.gif
  teema: Videokaameraga arvutiekraanilt filmimine?
jonx

vastuseid: 16
vaadatud: 3055

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 03.01.2007 11:48:03   pealkiri: Videokaameraga arvutiekraanilt filmimine?
oleneb mitu kaadrit sekundis su aparaat filmib. kui su seade teeb 25 kaadris sekundis, peaks olema monitori sagedus kordne arv- näiteks 3X25= 75 Hz, 4X25= 100Hz
kui teeb 30 kaadrit sekundis, siis 60 ...
  teema: Telia TV
jonx

vastuseid: 59365
vaadatud: 14172450

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 28.12.2006 22:16:47   pealkiri: Telia TV
kas kellelgi on veel peale firmware updatet probleeme tekkind tv pildiga`?

Mul töötab kanalite vahetus kiiremini, võibolla kujutan ette. TV pilt töötab nagu enne.

downgradesin ära...ja nü ...
  teema: Telia TV
jonx

vastuseid: 59365
vaadatud: 14172450

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 28.12.2006 20:02:56   pealkiri: Telia TV
kas kellelgi on veel peale firmware updatet probleeme tekkind tv pildiga`?
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.