|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: m6mmix |
jonx
vastuseid: 63
vaadatud: 23069
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.09.2022 11:32:28 pealkiri: Kommenteerimine: m6mmix |
| Sai rool koos toolikrempliga soetatud - kõik nagu peab |
teema: Kommenteerimine: Xvc |
jonx
vastuseid: 806
vaadatud: 107987
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.04.2022 15:39:00 pealkiri: Kommenteerimine: Xvc |
| Kiire ja korralik kauplemine |
teema: Kukkumiskindla telefoni ekraan lendas kukkudes sodiks. Elisa eemaldas kodulehelt reklaami ja keeldus algul arvet hüvitamast |
jonx
vastuseid: 40
vaadatud: 11220
|
foorum: Varia postitatud: 15.10.2018 05:27:20 pealkiri: Kukkumiskindla telefoni ekraan lendas kukkudes sodiks. Elisa eemaldas kodulehelt reklaami ja keeldus algul arvet hüvitamast |
Ja kui ma ostan IP68 vastupidavusega seadme ja too saab IP68 eeskirjades ette nähtud kõrguselt kuukumisel viga, siis on tegu samamoodi vale tootega.
Inimesed tehke enesele selgeks, et IP on standar ... |
teema: Kukkumiskindla telefoni ekraan lendas kukkudes sodiks. Elisa eemaldas kodulehelt reklaami ja keeldus algul arvet hüvitamast |
jonx
vastuseid: 40
vaadatud: 11220
|
foorum: Varia postitatud: 14.10.2018 22:11:55 pealkiri: Kukkumiskindla telefoni ekraan lendas kukkudes sodiks. Elisa eemaldas kodulehelt reklaami ja keeldus algul arvet hüvitamast |
| Elisa poolt puhas feil, olen küll nende klient igal rindel, sest Telia on lüpsilehmi kooriv firma, Tele2 pole kunagi old soosikute seas. Sellegipoolest pole ma mitte ühegi müügiesindaja juttu kuu ... |
teema: Xiaomi Mi Band 3 - miljonite lemmik vol. 4 :: Kantavad nutiseadmed |
jonx
vastuseid: 38
vaadatud: 17141
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 12.10.2018 06:57:49 pealkiri: Xiaomi Mi Band 3 - miljonite lemmik vol. 4 |
| Teine jabur asi millega ma veel harjunud ei ole on see, et sissetulevad sõnumid kuvatakse Mi Band 3 ekraanile. See on ühtlasi ka potentsiaalne "security issue" - kui sõnumite sisu nii kergelt saab ... |
teema: Üle 40 miljoni kasutajaga Amazon Prime Video jõuab tänasest Elisa Elamuse klientideni |
jonx
vastuseid: 17
vaadatud: 7452
|
foorum: Pressiteated postitatud: 06.09.2018 08:59:15 pealkiri: Üle 40 miljoni kasutajaga Amazon Prime Video jõuab tänasest Elisa Elamuse klientideni |
| Millal kaabli otsa samad võimalused tekivad huvitav? |
teema: Ülevaade: Xiaomi Smart 1080P kaamera :: Veebikaamerad |
jonx
vastuseid: 79
vaadatud: 46384
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 08.02.2017 22:39:09 pealkiri: Ülevaade: Xiaomi Smart 1080P kaamera |
Ei ütlegi, et neid muuta ei saa, ma lihtsalt ei usalda sellist programmi
iseenesest tundub, et saab kasutada ka valvesüsteemina? kui see vabavarahäkk ära teha, siis kaob ka see võimalus?
... |
teema: Ülevaade: Xiaomi Smart 1080P kaamera :: Veebikaamerad |
jonx
vastuseid: 79
vaadatud: 46384
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 06.02.2017 21:39:06 pealkiri: Ülevaade: Xiaomi Smart 1080P kaamera |
| iseenesest tundub, et saab kasutada ka valvesüsteemina? kui see vabavarahäkk ära teha, siis kaob ka see võimalus? |
teema: Telia toob oma digitelevisiooni Netflixi rakenduse |
jonx
vastuseid: 28
vaadatud: 18174
|
foorum: Varia postitatud: 26.11.2016 03:50:26 pealkiri: Telia toob oma digitelevisiooni Netflixi rakenduse |
| Kui on toimiv lahendus, mida Telia/Telroni puhul ei oota, siis on teretulnud. Olen näinud Elioni aegadest sellist paska, et terve Telia ja tulevane nende nimi ei suuda seda lappida. Seega ootaks esim ... |
teema: Telia Koduinternet |
jonx
vastuseid: 23979
vaadatud: 5697185
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 05.09.2016 18:49:46 pealkiri: Telia Koduinternet |
| Kas keegi asjamees on proovinud saada tööle Dyndns'i custom service'ga? Ruuteriks TG789vn. Sama asja 784'ga olen tööle saanud. Tean, et peab telnetiga custom'i ära muutma aga ikkagi registreerimi ... |
teema: Huawei P9 |
jonx
vastuseid: 129
vaadatud: 68661
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 10.07.2016 09:14:32 pealkiri: Huawei P9 |
| kas mõni reaalne kasutaja ka siin leidub? erinevatest ülevaadetest lugenud, et pidi hirmsalt palju häirivaid bug'e olema? |
teema: Apple keeldus FBI-d aitamast, iPhone’ile ei looda tagaust |
jonx
vastuseid: 23
vaadatud: 15085
|
foorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... postitatud: 18.02.2016 20:25:23 pealkiri: Apple keeldus FBI-d aitamast, iPhone’ile ei looda tagaust |
| ei ole eriline vandenõuteoreetik aga see telefon on ammu lahti muugitud, lihtsalt meedias käravad, et näe me ei tee seda. |
teema: Erinevad fotograafia teemalised küsimused |
jonx
vastuseid: 4216
vaadatud: 1026273
|
foorum: Fotograafia postitatud: 15.01.2016 00:08:05 pealkiri: Erinevad fotograafia teemalised küsimused |
https://www.google.ee/search?q=raspberry+pi+timelapse&oq=raspberry+pi+tim&aqs=chrome.2.69i57j0l5.5199j0j4&sourceid=chrome&es_sm=0&ie=UTF-8
kunagi jäi mingi projekt silma, saab ... |
teema: Kommenteerimine: kuriloom |
jonx
vastuseid: 33
vaadatud: 13998
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.11.2015 20:23:12 pealkiri: Kommenteerimine: kuriloom |
Täiesti komplektse fotosuurendi komplekti sain ja seda täiesti niisama. Mees tundi veel huvi milleks toode kasulik on ja soovis edu kasutamisel ning oli rõõmus, et kellegi rõõmsaks tegi. (y ... |
teema: Ülevaade: Xiaomi Mi Band :: Kantavad nutiseadmed |
jonx
vastuseid: 1213
vaadatud: 447064
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 28.10.2015 08:57:59 pealkiri: Ülevaade: Xiaomi Mi Band |
, 0 sammu sõites.
ilmselgelt Tallinna teedel ei vura? |
teema: Lähiaastail valmib kogu Eestit kattev kiire internetiühenduse baastaristu |
jonx
vastuseid: 24
vaadatud: 9801
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 20.10.2015 17:32:08 pealkiri: Lähiaastail valmib kogu Eestit kattev kiire internetiühenduse baastaristu |
| Mis sellest baasvõrgust kasu on? Baasvõrk jookseb juba maal meie elamisest mööda, aga teiselt poolt teed. Sellest tulenevalt ei saa isegi teist digiboksi 6 aasta jooksul pandud, igal aastal käib ... |
teema: OS X 10.9 |
jonx
vastuseid: 103
vaadatud: 56244
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 22.05.2014 19:23:50 pealkiri: OS X 10.9 |
| suht õnnelikud tüübid olete. natuke vanema macbook pro'ga saab kogu süsteemi uuesti installida...vähemalt mina saan |
teema: Eesti koolid ei jaksa enam Microsoftilt tarkvara osta |
jonx
vastuseid: 241
vaadatud: 68181
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 12.11.2013 08:52:50 pealkiri: Eesti koolid ei jaksa enam Microsoftilt tarkvara osta |
| Pisipehme töö on vilja kandnud, üles on kasvatatud põlvkond, kes ei saa muidu hakkama kui pole 100% sihi ja vajuta süsteem. |
teema: Telia TV |
jonx
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172450
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 26.08.2013 18:56:37 pealkiri: Telia TV |
| , nagu ma ütlesin siis ma saan aru, et see on tähtis teema. Ma ei eita seda. Mulle pigem meeldiks rohkem kui räägitakse HV foorumis tehnilisemat juttu ja tehnilistest muredest, mitte UI iseärasus ... |
teema: Telia TV |
jonx
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172450
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 23.08.2013 23:13:58 pealkiri: Telia TV |
| Kas kellelgi on ideid või kogemusi digiboxi pildi edastamisega iMaci ekraanidele. Nii palju kui mina aru sain iMaci thunderbolt sisend/väljundist siis see ainult väljutab dvi'd ja thunderbolti, sis ... |
teema: Estobuntu 11.11 ootab kasutajaid |
jonx
vastuseid: 88
vaadatud: 22757
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 14.12.2011 23:00:35 pealkiri: Estobuntu 11.11 ootab kasutajaid |
| Estobuntu lisandusi saab paigaldada ka Ubuntusse ja derivaatidesse (nt Kubuntu, Lubuntu, Linux Mint, Pinguy jne). Näiteks võiks huvi pakkuda Filosofti eesti keele speller, eelseadistatud Adblock Plu ... |
teema: Time Machine |
jonx
vastuseid: 29
vaadatud: 29613
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 29.03.2011 07:22:04 pealkiri: Time Machine |
| Järelikult mina olen õrna loogikaga inimene ja samamoodi on ka siis minu tüdruk, kui tavaliselt on tegemist restore'ga siis ei kustutata lampi midagi ära. Eks see ole siis maci meeste loogika, mid ... |
teema: Time Machine |
jonx
vastuseid: 29
vaadatud: 29613
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 28.03.2011 22:29:36 pealkiri: Time Machine |
| Kuna siin juba time machine teema on siis oleks üks põnev küsimus maci meestele. Nimelt tüdruk tegi aasta tagasi oma piltidest time machine kaudu tagavarakoopia ja täna kui ta need õnnelikult ä ... |
teema: Viirus Facebookis |
jonx
vastuseid: 3
vaadatud: 2980
|
foorum: Turvalisus postitatud: 29.09.2010 17:47:07 pealkiri: Viirus Facebookis |
| seega see trooja siis pigem ikka kasutaja poolne kui facebooki poolne nähtavasti... |
teema: Viirus Facebookis |
jonx
vastuseid: 3
vaadatud: 2980
|
foorum: Turvalisus postitatud: 27.09.2010 21:36:48 pealkiri: Viirus Facebookis |
nüüd siis järg ka Facebooki käes. Nimelt täna alustas minuga inglisekeelset juttu isik kes muidu inglise keelt ei räägi, logi siis järgmine(nimed muudetud):
Peeter
hi Jonx, got a second??
... |
teema: Microsoft tutvustas avalikkusele Internet Explorer 9 veebilehitsejat |
jonx
vastuseid: 102
vaadatud: 28000
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 17.03.2010 22:52:53 pealkiri: Microsoft tutvustas avalikkusele Internet Explorer 9 veebilehitsejat |
| mina kui viimasel ajal rohkem linuxi huviline ja eriti kui ubuntu 10.04 on tulemas, siis kas pisipehme on ka mõtelnud vabavara kasutajatele? |
teema: Autorid tahaksid internetiteenuse pakkujad panna failimaksu korjama |
jonx
vastuseid: 191
vaadatud: 45554
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 15.02.2010 21:23:11 pealkiri: Autorid tahaksid internetiteenuse pakkujad panna failimaksu korjama |
| oleksin asjaga päri kui nn maks tuleks samal põhjal mis cd tooriku maks ja oleks mingi sümboolne summa, ala 10-50 eeki per ühendus vms, mingid kontrollid ja jutud oleks liiast...ning olgem ausad, ... |
teema: Panoraamfotod siia teemasse |
jonx
vastuseid: 1602
vaadatud: 445213
|
foorum: Fotograafia postitatud: 16.07.2009 22:43:42 pealkiri: Panoraamfotod siia teemasse |
http://www.upload.ee/thumb/131876/Panoraam1.jpg
just räägiti kiiruga tegemisest, aga noh ega igal ühel jäävad oma valikud jne...  |
teema: Panoraamfotod siia teemasse |
jonx
vastuseid: 1602
vaadatud: 445213
|
foorum: Fotograafia postitatud: 15.07.2009 18:19:33 pealkiri: Panoraamfotod siia teemasse |
Ilus vaade, aga nigelavõitu edastus.
Rist võiks olla tervenisti peal või üldse mitte. Oleks võinud teha pildid kahes reas või astuda sammu paar tagasi.
Keskelt paremale on suht rämedad kokkup ... |
teema: Panoraamfotod siia teemasse |
jonx
vastuseid: 1602
vaadatud: 445213
|
foorum: Fotograafia postitatud: 14.07.2009 19:47:15 pealkiri: Panoraamfotod siia teemasse |
Kevadel siis sai käidud Alpides. Küla nimega Werfen, vaade Bichlinghöhe mäe otsast
http://www.foto24.ee/photo.php?photoID=2148334
[url=http://www.foto24.ee/photo.php?photoID=2148333]suur pilt ... |
teema: XP-le media center otsa???? |
jonx
vastuseid: 9
vaadatud: 2631
|
foorum: Tarkvara postitatud: 11.02.2009 11:51:02 pealkiri: XP-le media center otsa???? |
Milleks Win Media Center?
Installi parem mõni meedia proge, need on päris tihti Wini Media Centrist asjalikumad.
Näiteks
need
pole ammu kasutanud aga mediaportalil olid igasugused pluginid o ... |
teema: Thomson/Speedtouch ruuteri taaskasutus ja seadistused. |
jonx
vastuseid: 29
vaadatud: 26804
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 31.12.2008 13:45:40 pealkiri: Thomson/Speedtouch ruuteri taaskasutus ja seadistused. |
| , suured tänud! äärepealt oleks juba ruuterit tõtanud poodi ostma |
teema: Telia TV |
jonx
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172450
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 30.12.2008 00:05:38 pealkiri: Telia TV |
| keegi selle teemaga oskab aidata? --- https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=364005&highlight= |
teema: Thomson/Speedtouch ruuteri taaskasutus ja seadistused. |
jonx
vastuseid: 29
vaadatud: 26804
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 29.12.2008 23:42:30 pealkiri: Thomson/Speedtouch ruuteri taaskasutus ja seadistused. |
| mul selline mure et ei saa 716v5 wl´i bridgena tööle. formaat oleks selline: starmani nokia modem--->speedtouch´i esimene port--->wifi--->läppar. Mis seadistusi peaks tegema? telnetiga p ... |
teema: Arvuti ei tunne hiirt ära |
jonx
vastuseid: 14
vaadatud: 5175
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 22.05.2008 11:38:32 pealkiri: Arvuti ei tunne hiirt ära |
Selle emaplaadi biosis on vist ainult üks seade, USB Device Legacy Support, mis võib hiire toimimist otsesemalt mõjutada. Ekstreemne overclock võib loomulikult ka mõjutada.
Kas Device manager ... |
teema: Arvuti ei tunne hiirt ära |
jonx
vastuseid: 14
vaadatud: 5175
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 20.05.2008 17:15:34 pealkiri: Arvuti ei tunne hiirt ära |
| sama probleem hiirega, veidi uuem masin MSI 848P Neo-V platega, ei tunne hiirt ära ei USB pesas ega PS2 pesas, hiir testitud, BIOSIS kasutatud erinevaid variante. USB'l muud seadmed tunneb ära aga m ... |
teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga |
jonx
vastuseid: 3765
vaadatud: 690905
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 25.04.2007 10:42:29 pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga |
| nii minu saaga jätkuks nii palju, et unustasin ka mainida, et mul 64bitine see Feisty, ja järjekordselt graafika driverite puhul aitas mind Envy, mida olen ka eelnevalt katsetand, aga eks see mugavu ... |
teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga |
jonx
vastuseid: 3765
vaadatud: 690905
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 24.04.2007 18:45:52 pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga |
selle peale oleks võind ikka ise ka tulla
EDIT: okei, juttu lisaks enda probleemile sain hoopis sedasi vastuse, et ei sobinud driver mitte mida ta automaatselt minu 7600GS sobitada tahtis, ... |
teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga |
jonx
vastuseid: 3765
vaadatud: 690905
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 24.04.2007 11:22:16 pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga |
| nii mul siin hoopis selline jama selle uue freistyga, installi plaadilt buutides pilti ette ei saand, kui määrasin enne live'i üles tulekut resoks 1024x768 sain installi jaoks graafilise ette, tegi ... |
teema: Võrdleme oma USB-mälupulki |
jonx
vastuseid: 824
vaadatud: 343203
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 22.02.2007 22:35:11 pealkiri: Võrdleme oma USB-mälupulki |
mul siis Apacer AH123 1GB
http://www.suusahypped.pri.ee/ah123.jpg
EDIT: Apacerid tunduvad iseenesest suht tegijad  |
teema: Küsimus HDD jahutamise kohta |
jonx
vastuseid: 5
vaadatud: 1465
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 22.01.2007 16:56:56 pealkiri: Küsimus HDD jahutamise kohta |
| sest enen oli mul teatud nurga all ja vaatasin et mõnes kohas hdd peale tolu kogunenud ja mõtlesin et kas see nati ohtlik pole,pärast ei tahaks uut kõvakat osta sellepärast et vandi panin peale p ... |
teema: Küsimus HDD jahutamise kohta |
jonx
vastuseid: 5
vaadatud: 1465
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 22.01.2007 15:59:13 pealkiri: Küsimus HDD jahutamise kohta |
Igatahes viimatinähtud HDD jahuti käis 5,25 pessa ja puhus õhku "ülevalt alla" HDD-dele peale"
üldjuhul ikka jahutatakse altpoolt...ja ei usu, et tolm ise hakkab genereerima staatilist. ... |
teema: Kommenteerimine: emmennpee |
jonx
vastuseid: 508
vaadatud: 114761
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.01.2007 21:52:47 pealkiri: Kommenteerimine: emmennpee |
sai ostetud üks emme...äri laabus sujuvalt  |
teema: Deluxe Ski Jump 3 |
jonx
vastuseid: 46
vaadatud: 10246
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.01.2007 10:30:11 pealkiri: Deluxe Ski Jump 3 |
Nojah, põhimõtteliselt küll, jonx. Kui mängu ostad (
täiesti usutav on, et ta mängitav on ja on ka hea igavuse peletaja...muidugi minu igavuse peletamised olid selle mänguga rohkem teises ve ... |
teema: Müütide maailm |
jonx
vastuseid: 8
vaadatud: 3982
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 04.01.2007 14:42:34 pealkiri: Müütide maailm |
on tekkind uus müüt mida varsti kõik Skype konto (mitte) omajad hakkavad kasutama Skype'i vastu:
Inno Tähismaa: Skype on parasiit
pikemalt siis [url=http://www.postimees.ee/020107/esileht/olulis ... |
teema: Telia TV |
jonx
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172450
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 04.01.2007 12:43:35 pealkiri: Telia TV |
mina näen kõike vabalt k.a. teemapakett Viasat
seda vist mitte tasuta? |
teema: Deluxe Ski Jump 3 |
jonx
vastuseid: 46
vaadatud: 10246
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.01.2007 12:42:05 pealkiri: Deluxe Ski Jump 3 |
nagu ma aru saan siis online tugi vajab veel omakorda väljaminekut? või on see ainult nende serveritele see tasu?  |
teema: Videokaameraga arvutiekraanilt filmimine? |
jonx
vastuseid: 16
vaadatud: 3055
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 03.01.2007 11:48:03 pealkiri: Videokaameraga arvutiekraanilt filmimine? |
oleneb mitu kaadrit sekundis su aparaat filmib. kui su seade teeb 25 kaadris sekundis, peaks olema monitori sagedus kordne arv- näiteks 3X25= 75 Hz, 4X25= 100Hz
kui teeb 30 kaadrit sekundis, siis 60 ... |
teema: Telia TV |
jonx
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172450
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 28.12.2006 22:16:47 pealkiri: Telia TV |
kas kellelgi on veel peale firmware updatet probleeme tekkind tv pildiga`?
Mul töötab kanalite vahetus kiiremini, võibolla kujutan ette. TV pilt töötab nagu enne.
downgradesin ära...ja nü ... |
teema: Telia TV |
jonx
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172450
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 28.12.2006 20:02:56 pealkiri: Telia TV |
| kas kellelgi on veel peale firmware updatet probleeme tekkind tv pildiga`? |
| |