Avaleht
otsing leidis 162 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Sony Xperia V
jonnipunn

vastuseid: 466
vaadatud: 184804

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 25.09.2013 09:52:34   pealkiri: Sony Xperia V
huvitav, mul ei vilguta enne kui ekraanile valgust anda (lock ei pea maas olema). Vast olen miskise vajaliku service kinni keeranud. Huvitav, mis seda featuuri juhib?
Settings > Power management.. ...
  teema: Skype üldteema
jonnipunn

vastuseid: 6915
vaadatud: 1490628

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 26.04.2013 21:09:56   pealkiri: Skype üldteema
Mida te hädaldate. WLM kasutajad laske Messenger Reviver 2 peale ja toimib edasi kõik thumbs_up.gif

Võiksid siis lingi ka lisada, kust seda tõmmata saaks.
http://messengergeek.wordpress.com/2013/04/23 ...
  teema: mikroskeemi parandus
jonnipunn

vastuseid: 11
vaadatud: 4210

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 24.04.2013 21:12:39   pealkiri: mikroskeemi parandus
http://kaiser-kiev.com.ua/Плата-питания-pcb-А-64-,-А94-p880
  teema: Skype üldteema
jonnipunn

vastuseid: 6915
vaadatud: 1490628

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 15.03.2013 09:28:40   pealkiri: Skype üldteema
Kas täna on siis viimane või esimene päev? icon_razz1.gif
Starting April 8th, we will begin upgrading customers from Messenger to Skype. The process will take a few weeks to complete. April 8th is the first ...
  teema: Eesti telekavade browser
jonnipunn

vastuseid: 735
vaadatud: 218857

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 04.03.2013 10:10:33   pealkiri: Eesti telekavade browser
Kavadega taas jama majas, nädala päevad juba. "Kava ei ole üleval" haigutab kõikidel kanalitel icon_cry.gif
  teema: Telerite üldteema
jonnipunn

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907479

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 04.03.2013 10:05:58   pealkiri: Telerite üldteema
http://www.remondiekspert.ee/kontakt/
Koduste vahenditega pole seal midagi teha...
  teema: Androidi rakendused
jonnipunn

vastuseid: 6170
vaadatud: 1389501

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 03.02.2013 11:59:58   pealkiri: Androidi rakendused
Kas windowsile on ka mingi proge mis androidi arvutiga ühendades süngib teatud kaustad?
Oleks hea kui saaks ise valida mis pidi sünkimine käib. Näiteks fotod,video ja salvestatud kõned süngita ...
  teema: Mtv3
jonnipunn

vastuseid: 5
vaadatud: 4638

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 09.06.2012 11:05:12   pealkiri: Mtv3
PTV!
Kui huvi siis mõned soomed veel:
Nelonen: http://82.203.211.81:1276/mysebhpf.flv
SubTV: http://82.203.211.81:1267/cmewdcpl.flv
Jim: http://82.203.211.81:1268/cmewdcpl.flv
Tundub, et mainitu ...
  teema: Sony Ericsson XPERIA Arc
jonnipunn

vastuseid: 965
vaadatud: 225066

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 09.06.2012 10:53:17   pealkiri: Sony Ericsson XPERIA Arc
Mäletan ,et nokial oli see pc software kus ma sain ise arvutis kontakte lisada jne.
Jube mugav klaviatuuriga oli kirjutada arvutis oma kontakti raamat valmis ja siis see telefoni visata.
Aga see pc ...
  teema: Telerite üldteema
jonnipunn

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907479

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 14.01.2012 14:24:20   pealkiri: Telerite üldteema
Nii sai ostetud sony cx520 ja ei saa kuidagi seda läbi kodukino heli mängima. Eelmine samsung R81 tegi seda hästi. Kodukino on ühendatud scardiga ja pilt tuleb läbi elioni hdmi. Kas viga on minu ...
  teema: Skype üldteema
jonnipunn

vastuseid: 6915
vaadatud: 1490628

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 23.12.2011 11:19:04   pealkiri: Skype üldteema
Lase [url=http://apatch.org/downloads]A-Patch'iga üle ja linnuke sisse reale "Disable video sharing", lisaks teistele ridadele. Oma vahendi linnukesi mida eemaldada, ei ole.
  teema: Sony Ericsson XPERIA Arc
jonnipunn

vastuseid: 965
vaadatud: 225066

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 15.12.2011 10:55:52   pealkiri: Sony Ericsson XPERIA Arc
Ei tea ja ei näe see föön 5 gigast vihfit (802.11a), oskused piirduvad 2,4-ga (b/g/n).
http://dl-www.sonyericsson.com/cws/download/1/908/379/1315209950/arc_WP_9.pdf
  teema: Sony Ericsson XPERIA neo
jonnipunn

vastuseid: 377
vaadatud: 97652

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 18.11.2011 10:56:59   pealkiri: Sony Ericsson XPERIA neo
4.0.2.A.0.42 on viimane Build number, mitte Android 4.0, see jätkuvalt 2.3.4
  teema: Sony Ericsson XPERIA Arc
jonnipunn

vastuseid: 965
vaadatud: 225066

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 24.10.2011 09:54:16   pealkiri: Sony Ericsson XPERIA Arc
kuidas ma saaks muuta home nupu default lehte. ja ka menüü nupu seadistust, et alati ei võetaks esimest lehte vaid see kus viimati asuti.
[url=https://market.android.com/details?id=com.fede.launch ...
  teema: Sony Ericsson XPERIA neo
jonnipunn

vastuseid: 377
vaadatud: 97652

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 02.09.2011 10:52:00   pealkiri: Sony Ericsson XPERIA neo
Sai ka lõpuks see liigutus tehtud ja K800 (novembris saab sellel minu kasutuses 5 aastat täis, siiani esimene aku, maha ei müü, liiga hea föön selleks) välja vahetatud Neo vastu.
Esimesed paa ...
  teema: Telerite üldteema
jonnipunn

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907479

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 29.06.2011 08:56:15   pealkiri: Telerite üldteema
32'' LCD soovitust hinnaklassis 300-350 EUR ?
Kriteerium nr1: hea pilt
Kõik muud pudinad teisejärgulised (liidesed, disain jms)

Olen ka ise natuke kodutööga tegelenud ning mõned mudelid väl ...
  teema: Eesti telekavade browser
jonnipunn

vastuseid: 735
vaadatud: 218857

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 09.06.2011 08:46:51   pealkiri: Eesti telekavade browser
Sama viga siin. Ja minu meelest on miskit sassis nende allatõmmatavate kavadega. Failis peaks olema ühe päeva jagu kanali kohta, aga hetkel tundub, et 3-4 päeva jao korraga tõmbab ühte faili. Pr ...
  teema: Laserhiire hiirematt
jonnipunn

vastuseid: 12
vaadatud: 3714

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 04.06.2011 10:44:18   pealkiri: Laserhiire hiirematt
Sama siin, RX Revolution, kursori liikumine oli väga rahutu ja korrapärane. Lahenes vastuvõtja pulga lähemale toomisega (USB pikendusega, kahepoolse teibiga laua alumisele poolele, sisuliselt hiir ...
  teema: Dvd ja Ressiiver
jonnipunn

vastuseid: 5
vaadatud: 2489

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 21.02.2011 11:06:38   pealkiri: Dvd ja Ressiiver
DVD-st pilt (ja ka heli) telekasse [url=http://www.serigo.ee/product_info.php?cPath=7_113&products_id=529]SCART'iga, heli võimu [url=http://www.serigo.ee/product_info.php?cPath=7_110&products ...
  teema: Startup 5-10min ?!?! ABI!
jonnipunn

vastuseid: 26
vaadatud: 8256

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 21.02.2011 10:47:20   pealkiri: Startup 5-10min ?!?! ABI!
http://www.soluto.com/
Omal sain ühel "kontoriarvutil" kärbitud külma stardiaja sellega 3,5min pealt u. 1 peale. Arvuti tava restart kestis varem u. 10, peale seda kokku u. 2 min.
  teema: Pixmania
jonnipunn

vastuseid: 1506
vaadatud: 495685

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 07.01.2011 12:53:45   pealkiri: Pixmania
Ei saa, vähemalt otse Eestisse mitte.
LIEFERUNG IHRER ARTIKEL
Sie befinden sich auf der Pixmania Webseite von Deutschland. Ihre Lieferadresse befindet sich nicht in diesem Land. Bitte ändern Sie I ...
  teema: Telerite üldteema
jonnipunn

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907479

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 07.01.2011 12:36:46   pealkiri: Telerite üldteema
...
värske ex500 omanikuna saan öelda, et mängib küll USB pulgalt midagi ja subtiitreid suudab ka kuvada. Mälupulgal oli neli filmi ja neist kolme mängis, subtiitreid ma korralikult tööle ei ...
  teema: Eesti telekavade browser
jonnipunn

vastuseid: 735
vaadatud: 218857

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 21.12.2010 11:33:13   pealkiri: Eesti telekavade browser
Sama viga siin. Ja minu meelest on miskit sassis nende allatõmmatavate kavadega. Failis peaks olema ühe päeva jagu kanali kohta, aga hetkel tundub, et 3-4 päeva jao korraga tõmbab ühte faili. Pr ...
  teema: Telerite üldteema
jonnipunn

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907479

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 10.12.2010 12:39:04   pealkiri: Telerite üldteema
Mis poes see EX501 nii odav on?

...
(lingid pole täpselt samadele mudelitele)
Sony 40" LCD KDL40EX501 9990 EEK Onoff'is https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/LCD-TV+ekraanid/1240 ...
  teema: Seagate kõvaketas garantiisse?
jonnipunn

vastuseid: 18
vaadatud: 4189

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 21.11.2010 13:18:50   pealkiri: Seagate kõvaketas garantiisse?
[url=http://www.seagate.com/ww/v/index.jsp?locale=en-US&name=Test_with_SeaTools_and_Submit_Return&vgnextoid=0df7edc52f0fc010VgnVCM100000dd04090aRCRD]Test with SeaTools and Submit Return | Seag ...
  teema: Seagate kõvaketas garantiisse?
jonnipunn

vastuseid: 18
vaadatud: 4189

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 11.11.2010 10:53:23   pealkiri: Seagate kõvaketas garantiisse?
7200.12 750-ne ketas sai saadetud Seagate'i RMA-sse, rahvusvahelise tavapostipakina (111.-), pappkarbis nõuetekohane paksus poroloni ja ketas SeaShelli sees, jõudis Hollandisse 3 päevaga (neljapäe ...
  teema: Eesti telekavade browser
jonnipunn

vastuseid: 735
vaadatud: 218857

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 14.09.2010 08:19:15   pealkiri: Eesti telekavade browser
Kanal 11 on olnud kavade valikus kogu aeg olemas, ainult et TV11 nimega.
  teema: Telerite üldteema
jonnipunn

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907479

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 01.09.2010 10:22:42   pealkiri: Telerite üldteema
Kui keegi valdab teemat: sony 40EX500-40EX600-40EX700 , hinnavahe ca 2000 krooni - kas oleks põhjust see maksta uuema mudeli eest või pole vahet?
Võta EX500. EX600 ja 700 on ääreleedidega ja võ ...
  teema: kw
jonnipunn

vastuseid: 12
vaadatud: 2392

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 03.08.2010 10:47:34   pealkiri: kw
Tarkvara... koos muu vajaliku raudvaraga:
http://www.efergy.com/Products/efergy-Shop-Energy-Monitors/EFERGY/E2-Wireless-Monitor/pid-184320.aspx
  teema: Hamachi
jonnipunn

vastuseid: 5
vaadatud: 2111

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 21.03.2010 12:42:40   pealkiri: Hamachi
Installi vanem versioon (1.0.3.0) ja keela sellel automaatne uuendamine.
http://www.filehippo.com/download_hamachi
  teema: Telerite üldteema
jonnipunn

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907479

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 12.03.2010 10:22:27   pealkiri: Telerite üldteema
http://www.serigo.ee/product_info.php?products_id=77433
Kõik oma ja sõprade-tuttavate paarkümend HDMI vajadust sealt soetanud/soovitanud... milleks maksta rohkem mõttetu blingi ja pakendi eest.
  teema: Skype üldteema
jonnipunn

vastuseid: 6915
vaadatud: 1490628

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 13.12.2009 11:59:10   pealkiri: Skype üldteema
Selline probleem, et msn live 14.0....... ei lase faile teistel vastu võtta, karjub et mul peab viirusetõrje olema. Kuidas sellest jamast lahti saada?
Kirjuta näiteks laiendi lõppu veel midagi (f ...
  teema: HP Pavilion DV6315ea BIOS update
jonnipunn

vastuseid: 10
vaadatud: 3262

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 01.10.2009 09:32:37   pealkiri: HP Pavilion DV6315ea BIOS update
[url=http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwareDownloadIndex?softwareitem=ob-69505-1&lc=en&dlc=et&cc=ee&lang=et&os=2093&product=3387997]F.42 näen mina, kui viimast versiooni. ...
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
jonnipunn

vastuseid: 23208
vaadatud: 5772079

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 01.10.2009 09:23:14   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Mm, klienditeenendusest öeldi, et vaja mingi ma ei tea Wifi ruuterit, et selle linksys-iga ei saa kuna mingi nüüd ühendus tuleb läbi kaabli, ennem tuli telefoniga? Mis ruuterit siis vaja on?
Kui ...
  teema: HP Pavilion DV6315ea BIOS update
jonnipunn

vastuseid: 10
vaadatud: 3262

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 01.10.2009 09:10:34   pealkiri: HP Pavilion DV6315ea BIOS update
Miks [url=http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwareList?os=2093&lc=en&dlc=et&cc=ee&lang=et&product=3387997]ametlikult pakutav ei sobi?
  teema: Skype üldteema
jonnipunn

vastuseid: 6915
vaadatud: 1490628

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 12.09.2009 10:51:20   pealkiri: Skype üldteema
...pole küll päris MSN'iga seotud
Aga oskab keegi öelda kuidas ma oma outlook expressi seadistama peaks ,et hotmailist kirju kätte saada? ...
Vajad kas Windows Live Mail'i või Outlook Connector ...
  teema: Telerite üldteema
jonnipunn

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907479

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 19.08.2009 09:35:08   pealkiri: Telerite üldteema
keegi oskab Sony LCD kohta rääkida ? ise jäi silma taoline isend: http://www.sonystyle.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?catalogId=10551&storeId=10151&langId=-1&productId=819 ...
  teema: Skype üldteema
jonnipunn

vastuseid: 6915
vaadatud: 1490628

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 13.08.2009 09:11:29   pealkiri: Skype üldteema
http://www.winamp.com/plugins/details/171293
  teema: Telerite üldteema
jonnipunn

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907479

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 26.07.2009 12:06:09   pealkiri: Telerite üldteema
... Ja teine jura oli conaxi kaardi lugejaga. Ostsin Sony Centrist, et sealt pidi saama sellise tarkvaraga (2.5.1) conaxi kaardilugeja mis sobib starmini kaabliga vaatamiseks. Kõik oli muidu korras a ...
  teema: Sony Ericsson K750i
jonnipunn

vastuseid: 1499
vaadatud: 328152

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 20.07.2009 10:50:25   pealkiri: Sony Ericsson K750i
http://cnn.cn/shop/sonyericsson-k750i-speakerringer-p-483.html
http://www.maifonbaltic.ee/
  teema: SonyEricsson K790/K800
jonnipunn

vastuseid: 190
vaadatud: 44144

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 11.07.2009 10:45:50   pealkiri: SonyEricsson K790/K800
http://www.youtube.com/watch?v=YNORmUxunIQ
Mälukaardi eemaldamiseks vajutad sellele, mitte ei tiri-ega-tõmba.
  teema: Eesti avas esimese üliterava pildiga HDTV telekanali
jonnipunn

vastuseid: 207
vaadatud: 51141

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 16.05.2009 23:19:03   pealkiri: Eesti avas esimese üliterava pildiga HDTV telekanali
W4500 ja samuti ei mingit pilti! Vägisi kisub joomale selline olukord! icon_evil.gif
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
jonnipunn

vastuseid: 23208
vaadatud: 5772079

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 16.05.2009 22:44:53   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
No totaalne flopp Starmani'i poolt... Eurovisiooni kanal näitab aint musta... kvaliteet oleks nagu 1080. Ilmselt need kes said varakult jaole, need näevad pilti. Teised mitte. kes hiljem sinna vaat ...
  teema: Sony Ericsson K750i
jonnipunn

vastuseid: 1499
vaadatud: 328152

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 05.03.2009 10:38:38   pealkiri: Sony Ericsson K750i
http://cnn.cn/shop/sonyericsson-k750id750i-keypad-white-p-539.html
  teema: 3.5" HDD to 2.5" HDD üleminek?
jonnipunn

vastuseid: 7
vaadatud: 5285

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 14.01.2009 10:27:14   pealkiri: 3.5" HDD to 2.5" HDD üleminek?
http://www.osta.ee/5953471
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
jonnipunn

vastuseid: 23208
vaadatud: 5772079

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 12.01.2009 10:46:51   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
eile õhtul oli History HD täitsa olemas (lisakaardita vaadatav). Praeguseks on tõesti kadunud.
Sai vist jah tiba vara hõisatud, keerati kraan kinni. Aga hea vähemalt seegi, et midagi neil HD ka ...
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
jonnipunn

vastuseid: 23208
vaadatud: 5772079

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 11.01.2009 15:22:59   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
DigiTV (DVB-C) ja FullHD töllö omanikud, proovige kanalit 205 - Test 5 ... http://hd.thehistorychannel.co.uk/ ... nice!
Kui ei näe siis tasuks teha automaatotsing, omal see samuti sel moel välja ...
  teema: Skype üldteema
jonnipunn

vastuseid: 6915
vaadatud: 1490628

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 10.12.2008 11:03:23   pealkiri: Skype üldteema
http://www.baisoft.it/msnbackup_english.asp
http://concon.110mb.com/
  teema: Skype üldteema
jonnipunn

vastuseid: 6915
vaadatud: 1490628

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 01.12.2008 10:27:56   pealkiri: Skype üldteema
[url=http://messengergeek.spaces.live.com/blog/cns!E3785B1281BBDA1!1118.entry]ZapMessenger
Ravib, kaotab ja kustutab kõik messengeri probleemid, koos messengeriga. Seega loob puhta platvormi uue ja ...
  teema: Telerite üldteema
jonnipunn

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907479

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 24.11.2008 11:34:17   pealkiri: Telerite üldteema
Kui keeleoskus piiravaks ei saa siis DVDPlaza foorumis palju on W4500 teemal jutustatud. Ka sellest, et 46" & 52" paneelidel võib esineda probleeme. W4500-l ei ole LED taustavalgust, 46" & 55 ...
 
mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.