|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: PaRaZiD |
jk_
vastuseid: 11
vaadatud: 3851
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.02.2026 11:17:04 pealkiri: Kommenteerimine: PaRaZiD |
ostsin gpu, kõik tip-top!  |
teema: Kommenteerimine: Laimaldo |
jk_
vastuseid: 10
vaadatud: 4409
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.01.2024 18:08:46 pealkiri: Kommenteerimine: Laimaldo |
Ostis Razeri EGPU, kiire tehing!  |
teema: Kommenteerimine: meim |
jk_
vastuseid: 237
vaadatud: 42606
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.12.2020 17:19:51 pealkiri: Kommenteerimine: meim |
Ostis ühe kasti!  |
teema: Kommenteerimine: cabbage |
jk_
vastuseid: 41
vaadatud: 16955
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.12.2020 16:24:27 pealkiri: Kommenteerimine: cabbage |
| Ostis monitori ja sama päev tegime kaupa. 10/10, müüks uuesti! |
teema: Kommenteerimine: t2ring |
jk_
vastuseid: 96
vaadatud: 30704
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.09.2020 11:37:24 pealkiri: Kommenteerimine: t2ring |
ostsin tooli, tõi ise ära, kõik hea!  |
teema: Kommenteerimine: Xvc |
jk_
vastuseid: 806
vaadatud: 107989
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.09.2019 11:04:12 pealkiri: Kommenteerimine: Xvc |
Kokku ostnud mitu läpakat, igakord väga rahule kõigega jäänd!  |
teema: Kommenteerimine: andres1111 |
jk_
vastuseid: 10
vaadatud: 3597
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.08.2019 15:52:26 pealkiri: Kommenteerimine: andres1111 |
Ostis videokaardi, tuli ise järgi, kõik tip-top!  |
teema: Kommenteerimine: yerba |
jk_
vastuseid: 1223
vaadatud: 187407
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.06.2019 17:29:55 pealkiri: RX580 |
Ostin videokaardi, kõik hästi!  |
teema: Kommenteerimine: pawzy |
jk_
vastuseid: 2
vaadatud: 1026
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.02.2019 19:26:46 pealkiri: Kommenteerimine: pawzy |
Ostis läpaka, tuli ise järgi, kõik hästi!  |
teema: [NS] Nintendo Switch - uudised ja arutelu |
jkk
vastuseid: 432
vaadatud: 232095
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 31.07.2017 13:05:59 pealkiri: [NS] Nintendo Switch - uudised ja arutelu |
| Thomson TG784 on ruuter |
teema: [NS] Nintendo Switch - uudised ja arutelu |
jkk
vastuseid: 432
vaadatud: 232095
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 30.07.2017 20:45:16 pealkiri: [NS] Nintendo Switch - uudised ja arutelu |
| Digiboksiks on Motorola VIP1003 |
teema: [NS] Nintendo Switch - uudised ja arutelu |
jkk
vastuseid: 432
vaadatud: 232095
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 30.07.2017 11:36:12 pealkiri: [NS] Nintendo Switch - uudised ja arutelu |
| E-poodi saab sisse , ruuteri osas hetkel ei oska öelda. |
teema: [NS] Nintendo Switch - uudised ja arutelu |
jkk
vastuseid: 432
vaadatud: 232095
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 30.07.2017 11:28:52 pealkiri: [NS] Nintendo Switch - uudised ja arutelu |
| Mul selline probleem(laps mängib Switchiga), nimelt Splatoon 2-te lasi paar päeva mängida onlines aga nüüd annab koodiga errori. Vahetasime koduse interneti kiirema vastu, ikka ei aidanud see. Ol ... |
teema: Firmaware probleem NEC-1300 |
jkb
vastuseid: 1
vaadatud: 1239
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 29.05.2004 12:19:52 pealkiri: Firmaware probleem NEC-1300 |
Probleem tegelikult ilmnes siis kui tahtsin Nero`ga DVD`d kirjutada.
Kui jõaun nii kaugele, et valin kas vajutada Burn või kui otsustan katkestada wizardi - viskab ette sinise lehe "memory dump".
... |
teema: Heli tugevamaks |
jkl
vastuseid: 2
vaadatud: 2375
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 12.10.2003 02:26:43 pealkiri: Heli tugevamaks |
| helikaart on siis läpakal integreeritud ja igal pool on juba põhja keeratud aga ikka on heli nii vaikne |
teema: Heli tugevamaks |
jkl
vastuseid: 2
vaadatud: 2375
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 12.10.2003 00:38:19 pealkiri: Heli tugevamaks |
| tähendab asi siis selline, oleks vaja kuidagi heli kõvemaks teha ( ärge võimendit soovitama hakake ). Probleem on selles, et mu juhtmeta klapid lülivad ennast välja kui helinivoo on teatud piiri ... |
teema: Läpakate jupid jne. |
jkl
vastuseid: 2
vaadatud: 1736
|
foorum: Parem HV postitatud: 29.09.2003 09:40:37 pealkiri: Läpakate jupid jne. |
| Läpakate jupid võiksid olla mingi eraldi kategooria all näiteks mälud, kettad, PCMCIA kaardid ja lingitud võiks olla ka välised seadmed ala kirjutajad ja kõvakettad see oleks väga mõnus lisa HV-le |
teema: Kas oled proovinud Windowsi hüljata Linuxi kasuks? |
jkl
vastuseid: 377
vaadatud: 92758
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 28.09.2003 18:29:22 pealkiri: Kas oled proovinud Windowsi hüljata Linuxi kasuks? |
olen proovinud linuxit aga hakkan ikkagi teatud asjadest puudust tundma mis windows'is on üks hea klipp vaatamiseks ka:
http://ef101.pri.ee/linux.swf |
teema: proovi ära!?! |
jkl
vastuseid: 39
vaadatud: 7339
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 25.09.2003 22:42:06 pealkiri: proovi ära!?! |
| mul siin vedeleb üks kast võiks sellele winni peale lasta ja siis sellel mingi kuu või kaks seista lasta lihtsalt siis selle nupu trikiga |
teema: NEC monitoride remont |
jkl
vastuseid: 4
vaadatud: 2728
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 18.09.2003 13:15:38 pealkiri: NEC monitoride remont |
ei ole aega kahjuks otsinguga otsida, aga mis firma teostab NEC monitoride remonti eestis.
suured tänud ette igatahes. |
teema: Kommenteerimine: nalja44 |
jkl
vastuseid: 7
vaadatud: 6520
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.09.2003 11:57:38 pealkiri: Kommenteerimine: nalja44 |
| Normaalne tüüp, müük läks hästi |
teema: Vaja video arvutisse tõmmata |
jkl
vastuseid: 3
vaadatud: 2165
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 15.08.2003 12:28:14 pealkiri: Vaja video arvutisse tõmmata |
| suur tänu Ülo, endal jäi see (Adaptec VideOh! DVD) Tigma hinnakirjas kahe silma vahele, selle arvatavasti ostangi |
teema: Lisatud mälu, arvuti aeglane |
jkl
vastuseid: 11
vaadatud: 3624
|
foorum: Protsessorid postitatud: 14.08.2003 23:44:05 pealkiri: Lisatud mälu, arvuti aeglane |
Microsoft
alati on Microsoft süüdi ???
võib-olla on näiteks viga laua ja tooli vahel |
teema: Vaja video arvutisse tõmmata |
jkl
vastuseid: 3
vaadatud: 2165
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 14.08.2003 23:36:41 pealkiri: Vaja video arvutisse tõmmata |
| Oleks siis vaja video arvutisse tõmmata, ainult, et probleem on selline, et arvutil pole video-in'i läpakaga siis tegu ja kaamera pole digi ka. Et kas keegi ei tea mingit box'i vms mille abil saaks ... |
teema: USB2 Hdd box |
jkl
vastuseid: 0
vaadatud: 1453
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 09.08.2003 22:23:22 pealkiri: USB2 Hdd box |
| Sai siis ICL-ist ostetud [url=http://www.hot.ee/jklstash/DSC00382.JPG]selline väline usb2 hdd box ja selline probleem on sellega, et iga kord kui üritan midagi sellelt kettalt mis seal see on (Seaga ... |
teema: P4 kiiruse maha keeramine |
jkl
vastuseid: 2
vaadatud: 1793
|
foorum: Protsessorid postitatud: 15.07.2003 13:49:19 pealkiri: P4 kiiruse maha keeramine |
| niigi töötavad mul ainult väga vajalikud asjad, task manageriga olen lihtsalt jama ära killinud. aga kui see maha keeramine ei aita siis on veidike jama küll |
teema: P4 kiiruse maha keeramine |
jkl
vastuseid: 2
vaadatud: 1793
|
foorum: Protsessorid postitatud: 15.07.2003 13:07:31 pealkiri: P4 kiiruse maha keeramine |
| Siuke asi, et on läpakas HP XE4400, see on siis see millel on lauaarvuti prose(2Ghz). Tahaks protsessori kiirust maha keerata kui asi aku peal käib, praegu imeb ta aku mul 2,5 tunniga tühjaks ja mu ... |
teema: kas vint lõppes otsa? |
jkl
vastuseid: 26
vaadatud: 6242
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 08.06.2003 19:10:44 pealkiri: kas vint lõppes otsa? |
| mul tekkis samasugune kolksumine läpaka kettale peale üht õnnetut juhust kui tuli voolu juhe tagant ära, akut põld ka küljes siis, igatahes kopisin igaks juhuks andmed ära ja scandiskiga tuli v ... |
teema: Hinnamuutustes kommentaarid |
jkl
vastuseid: 0
vaadatud: 863
|
foorum: Parem HV postitatud: 26.05.2003 00:47:35 pealkiri: Hinnamuutustes kommentaarid |
| Toodete juurde on tekkinud kommentaaride arvu numbrid kuid neid ei ole hinnamuutuste juures, tglt võiks seal ju ka need näha olla. |
teema: Probleem digikaameraga |
jkl
vastuseid: 15
vaadatud: 5401
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 25.05.2003 15:19:59 pealkiri: Probleem digikaameraga |
Ma mõtlesin USB draivereid sellele digika ja arvuti USB pordi vahelisele juhtmele.'
üldjuhul pole W2K ja XP jaoks mingeid drivereid nende juhtmete jaoks vaja ta jagab ise laksu ära millega tegu ... |
teema: Probleem digikaameraga |
jkl
vastuseid: 15
vaadatud: 5401
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 24.05.2003 15:20:21 pealkiri: Probleem digikaameraga |
| enamus digikaameraid on ikkagi sellised, et paned arvutile külge ja siis tuleb sulle lihtsalt üks "Removable device" juurde, vähemalt nii on minu HP 850 ja Sony Cybershot'iga |
teema: Küsimus partitsoonide kohta |
jkb
vastuseid: 3
vaadatud: 1609
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 26.04.2003 22:25:16 pealkiri: Küsimus partitsoonide kohta |
40gb ketas jagatud põhimõtteliselt kolmeks - c>winxp(6gb) d>sahvrina kasutusel(27) 3-dal osal istub rh9 - lisaks muidugi ka swap ja boot.
Partitsioonide tegemisel kasutasin PartMag 8t.
Nüü ... |
| |