Avaleht
otsing leidis 32 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: PaRaZiD
jk_

vastuseid: 11
vaadatud: 3851

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.02.2026 11:17:04   pealkiri: Kommenteerimine: PaRaZiD
ostsin gpu, kõik tip-top! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Laimaldo
jk_

vastuseid: 10
vaadatud: 4409

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.01.2024 18:08:46   pealkiri: Kommenteerimine: Laimaldo
Ostis Razeri EGPU, kiire tehing! beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: meim
jk_

vastuseid: 237
vaadatud: 42606

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.12.2020 17:19:51   pealkiri: Kommenteerimine: meim
Ostis ühe kasti! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: cabbage
jk_

vastuseid: 41
vaadatud: 16955

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.12.2020 16:24:27   pealkiri: Kommenteerimine: cabbage
Ostis monitori ja sama päev tegime kaupa. 10/10, müüks uuesti!
  teema: Kommenteerimine: t2ring
jk_

vastuseid: 96
vaadatud: 30704

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.09.2020 11:37:24   pealkiri: Kommenteerimine: t2ring
ostsin tooli, tõi ise ära, kõik hea! beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: Xvc
jk_

vastuseid: 806
vaadatud: 107989

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.09.2019 11:04:12   pealkiri: Kommenteerimine: Xvc
Kokku ostnud mitu läpakat, igakord väga rahule kõigega jäänd! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: andres1111
jk_

vastuseid: 10
vaadatud: 3597

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.08.2019 15:52:26   pealkiri: Kommenteerimine: andres1111
Ostis videokaardi, tuli ise järgi, kõik tip-top! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: yerba
jk_

vastuseid: 1223
vaadatud: 187407

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.06.2019 17:29:55   pealkiri: RX580
Ostin videokaardi, kõik hästi! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: pawzy
jk_

vastuseid: 2
vaadatud: 1026

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.02.2019 19:26:46   pealkiri: Kommenteerimine: pawzy
Ostis läpaka, tuli ise järgi, kõik hästi! thumbs_up.gif
  teema: [NS] Nintendo Switch - uudised ja arutelu
jkk

vastuseid: 432
vaadatud: 232095

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 31.07.2017 13:05:59   pealkiri: [NS] Nintendo Switch - uudised ja arutelu
Thomson TG784 on ruuter
  teema: [NS] Nintendo Switch - uudised ja arutelu
jkk

vastuseid: 432
vaadatud: 232095

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 30.07.2017 20:45:16   pealkiri: [NS] Nintendo Switch - uudised ja arutelu
Digiboksiks on Motorola VIP1003
  teema: [NS] Nintendo Switch - uudised ja arutelu
jkk

vastuseid: 432
vaadatud: 232095

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 30.07.2017 11:36:12   pealkiri: [NS] Nintendo Switch - uudised ja arutelu
E-poodi saab sisse , ruuteri osas hetkel ei oska öelda.
  teema: [NS] Nintendo Switch - uudised ja arutelu
jkk

vastuseid: 432
vaadatud: 232095

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 30.07.2017 11:28:52   pealkiri: [NS] Nintendo Switch - uudised ja arutelu
Mul selline probleem(laps mängib Switchiga), nimelt Splatoon 2-te lasi paar päeva mängida onlines aga nüüd annab koodiga errori. Vahetasime koduse interneti kiirema vastu, ikka ei aidanud see. Ol ...
  teema: Firmaware probleem NEC-1300
jkb

vastuseid: 1
vaadatud: 1239

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 29.05.2004 12:19:52   pealkiri: Firmaware probleem NEC-1300
Probleem tegelikult ilmnes siis kui tahtsin Nero`ga DVD`d kirjutada.
Kui jõaun nii kaugele, et valin kas vajutada Burn või kui otsustan katkestada wizardi - viskab ette sinise lehe "memory dump".
...
  teema: Heli tugevamaks
jkl

vastuseid: 2
vaadatud: 2375

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 12.10.2003 02:26:43   pealkiri: Heli tugevamaks
helikaart on siis läpakal integreeritud ja igal pool on juba põhja keeratud aga ikka on heli nii vaikne
  teema: Heli tugevamaks
jkl

vastuseid: 2
vaadatud: 2375

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 12.10.2003 00:38:19   pealkiri: Heli tugevamaks
tähendab asi siis selline, oleks vaja kuidagi heli kõvemaks teha ( ärge võimendit soovitama hakake ). Probleem on selles, et mu juhtmeta klapid lülivad ennast välja kui helinivoo on teatud piiri ...
  teema: Läpakate jupid jne.
jkl

vastuseid: 2
vaadatud: 1736

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 29.09.2003 09:40:37   pealkiri: Läpakate jupid jne.
Läpakate jupid võiksid olla mingi eraldi kategooria all näiteks mälud, kettad, PCMCIA kaardid ja lingitud võiks olla ka välised seadmed ala kirjutajad ja kõvakettad see oleks väga mõnus lisa HV-le
  teema: Kas oled proovinud Windowsi hüljata Linuxi kasuks?
jkl

vastuseid: 377
vaadatud: 92758

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 28.09.2003 18:29:22   pealkiri: Kas oled proovinud Windowsi hüljata Linuxi kasuks?
olen proovinud linuxit aga hakkan ikkagi teatud asjadest puudust tundma mis windows'is on üks hea klipp vaatamiseks ka:

http://ef101.pri.ee/linux.swf
  teema: proovi ära!?!
jkl

vastuseid: 39
vaadatud: 7339

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 25.09.2003 22:42:06   pealkiri: proovi ära!?!
mul siin vedeleb üks kast võiks sellele winni peale lasta ja siis sellel mingi kuu või kaks seista lasta lihtsalt siis selle nupu trikiga
  teema: NEC monitoride remont
jkl

vastuseid: 4
vaadatud: 2728

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 18.09.2003 13:15:38   pealkiri: NEC monitoride remont
ei ole aega kahjuks otsinguga otsida, aga mis firma teostab NEC monitoride remonti eestis.

suured tänud ette igatahes.
  teema: Kommenteerimine: nalja44
jkl

vastuseid: 7
vaadatud: 6520

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.09.2003 11:57:38   pealkiri: Kommenteerimine: nalja44
Normaalne tüüp, müük läks hästi
  teema: Vaja video arvutisse tõmmata
jkl

vastuseid: 3
vaadatud: 2165

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 15.08.2003 12:28:14   pealkiri: Vaja video arvutisse tõmmata
suur tänu Ülo, endal jäi see (Adaptec VideOh! DVD) Tigma hinnakirjas kahe silma vahele, selle arvatavasti ostangi
  teema: Lisatud mälu, arvuti aeglane
jkl

vastuseid: 11
vaadatud: 3624

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 14.08.2003 23:44:05   pealkiri: Lisatud mälu, arvuti aeglane

Microsoft

alati on Microsoft süüdi ???

võib-olla on näiteks viga laua ja tooli vahel
  teema: Vaja video arvutisse tõmmata
jkl

vastuseid: 3
vaadatud: 2165

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 14.08.2003 23:36:41   pealkiri: Vaja video arvutisse tõmmata
Oleks siis vaja video arvutisse tõmmata, ainult, et probleem on selline, et arvutil pole video-in'i läpakaga siis tegu ja kaamera pole digi ka. Et kas keegi ei tea mingit box'i vms mille abil saaks ...
  teema: USB2 Hdd box
jkl

vastuseid: 0
vaadatud: 1453

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 09.08.2003 22:23:22   pealkiri: USB2 Hdd box
Sai siis ICL-ist ostetud [url=http://www.hot.ee/jklstash/DSC00382.JPG]selline väline usb2 hdd box ja selline probleem on sellega, et iga kord kui üritan midagi sellelt kettalt mis seal see on (Seaga ...
  teema: P4 kiiruse maha keeramine
jkl

vastuseid: 2
vaadatud: 1793

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 15.07.2003 13:49:19   pealkiri: P4 kiiruse maha keeramine
niigi töötavad mul ainult väga vajalikud asjad, task manageriga olen lihtsalt jama ära killinud. aga kui see maha keeramine ei aita siis on veidike jama küll
  teema: P4 kiiruse maha keeramine
jkl

vastuseid: 2
vaadatud: 1793

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 15.07.2003 13:07:31   pealkiri: P4 kiiruse maha keeramine
Siuke asi, et on läpakas HP XE4400, see on siis see millel on lauaarvuti prose(2Ghz). Tahaks protsessori kiirust maha keerata kui asi aku peal käib, praegu imeb ta aku mul 2,5 tunniga tühjaks ja mu ...
  teema: kas vint lõppes otsa?
jkl

vastuseid: 26
vaadatud: 6242

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 08.06.2003 19:10:44   pealkiri: kas vint lõppes otsa?
mul tekkis samasugune kolksumine läpaka kettale peale üht õnnetut juhust kui tuli voolu juhe tagant ära, akut põld ka küljes siis, igatahes kopisin igaks juhuks andmed ära ja scandiskiga tuli v ...
  teema: Hinnamuutustes kommentaarid
jkl

vastuseid: 0
vaadatud: 863

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 26.05.2003 00:47:35   pealkiri: Hinnamuutustes kommentaarid
Toodete juurde on tekkinud kommentaaride arvu numbrid kuid neid ei ole hinnamuutuste juures, tglt võiks seal ju ka need näha olla.
  teema: Probleem digikaameraga
jkl

vastuseid: 15
vaadatud: 5401

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 25.05.2003 15:19:59   pealkiri: Probleem digikaameraga
Ma mõtlesin USB draivereid sellele digika ja arvuti USB pordi vahelisele juhtmele.'

üldjuhul pole W2K ja XP jaoks mingeid drivereid nende juhtmete jaoks vaja ta jagab ise laksu ära millega tegu ...
  teema: Probleem digikaameraga
jkl

vastuseid: 15
vaadatud: 5401

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 24.05.2003 15:20:21   pealkiri: Probleem digikaameraga
enamus digikaameraid on ikkagi sellised, et paned arvutile külge ja siis tuleb sulle lihtsalt üks "Removable device" juurde, vähemalt nii on minu HP 850 ja Sony Cybershot'iga
  teema: Küsimus partitsoonide kohta
jkb

vastuseid: 3
vaadatud: 1609

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 26.04.2003 22:25:16   pealkiri: Küsimus partitsoonide kohta
40gb ketas jagatud põhimõtteliselt kolmeks - c>winxp(6gb) d>sahvrina kasutusel(27) 3-dal osal istub rh9 - lisaks muidugi ka swap ja boot.
Partitsioonide tegemisel kasutasin PartMag 8t.
Nüü ...
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.