|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Google hakkab kõiki su üleslaetud pilte skaneerima |
JDF
vastuseid: 45
vaadatud: 4078
|
foorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... postitatud: 23.04.2026 09:10:16 pealkiri: Google hakkab kõiki su üleslaetud pilte skaneerima |
| Mul oli ka täna hommikul üllatus OneDrivega Androidis kes soovitas/otsustas, et peaks minu personaalsed pildid välja jagama. Aga ainult töö konto oli sinna lisatud ja pole kunagi faile otse telef ... |
teema: Kommenteerimine: IceWeasy |
JDF
vastuseid: 77
vaadatud: 18896
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.02.2026 19:34:07 pealkiri: Lenovo läppar |
| Ostetud üks vanem läpakas. Kõik toimib. |
teema: Windows 11 |
JDF
vastuseid: 4791
vaadatud: 800451
|
foorum: Microsoft postitatud: 26.01.2026 14:16:05 pealkiri: Windows 11 |
| Hei! Kas kellelgi on veel viimaste uuendustega Sleep ja Hibernate katki läinud? Mul magama pannes ventikas jääb tööle, aga pilt on must ja millelegi enam ei reageeri. Pärast nupust välja lülit ... |
teema: Kommenteerimine: Store |
JDF
vastuseid: 308
vaadatud: 46949
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.01.2026 14:26:05 pealkiri: Lenovo läppar |
Ostsin ühe vanema läpaka. Kõik toimis ja diil käis kiirelt.  |
teema: Kommenteerimine: Harmoonia |
JDF
vastuseid: 208
vaadatud: 42893
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.12.2025 15:07:02 pealkiri: GPU diagnostika ja remont |
Olen väga rahul pakutud teenusega. Mees teab mis teeb ja väga kiirelt toimetas. Kuigi kiiret mul polnud aga õnnelik olen ikka, et kaart sai korda.
Julgen soovitada! Tänud ka kasutajale Dreamlov ... |
teema: Kommenteerimine: Codeplaya |
JDF
vastuseid: 20
vaadatud: 8111
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.10.2025 15:22:20 pealkiri: GPU 3090 Zotac |
| Ostetud GPU - kõik toimib. |
teema: Kommenteerimine: doog |
JDF
vastuseid: 215
vaadatud: 62531
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.06.2025 14:42:25 pealkiri: Kommenteerimine: doog |
| Ostetud Xboxi pult. Kõik toimis hästi! |
teema: Eesti äpp testib esmakordselt ohuteavituse saatmise funktsiooni |
JDF
vastuseid: 63
vaadatud: 15006
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 14.05.2025 13:58:57 pealkiri: Eesti äpp testib esmakordselt ohuteavituse saatmise funktsiooni |
Mina sain 2 SMSi: 11:13(Elisa) tuli esimene ET/EN sisuga ja siis 11:28(Telia) viimane ainult Eesti keeles teatega.
15:12 Tuli Elisa peale teine ET/EN sisuga - Telia teine SMS tuli 15:37 ja ainult E ... |
teema: Samsung peatas mobiilide uue kasutajaliidese One UI 7 väljastamise kogu maailmas |
JDF
vastuseid: 2
vaadatud: 5511
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 15.04.2025 11:17:27 pealkiri: Samsung peatas mobiilide uue kasutajaliidese One UI 7 väljastamise kogu maailmas |
| Ma võitlen ka samsungi suppordiga - tahvlitel sm-t500 ja sm-x200 mudelitel on ka double tap probleemne. Küll vahetavad ekraane ja kaableid aga viga tuleb tagasi. Nupust ärkab aga ekraanil puudutusi ... |
teema: Kommenteerimine: avinx21 |
JDF
vastuseid: 7
vaadatud: 3037
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.04.2025 13:16:21 pealkiri: Kommenteerimine: avinx21 |
| Ostsin arvuti. Kõik korras. |
teema: Wreckfest 1 & 2 |
JDF
vastuseid: 439
vaadatud: 159330
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.04.2025 08:34:49 pealkiri: Wreckfest 1 & 2 |
| Minul läks FPS korda kui panin vanema nvidia driveri peale. oli vist 566.36 vms mis toimis. Ennem seda uuemate driveritega sain ainult low peal kuidagi mängida 3080ti'ga. Vana driveriga on nüüd tu ... |
teema: Kommenteerimine: europol |
JDF
vastuseid: 21
vaadatud: 4826
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.04.2025 13:46:45 pealkiri: Kommenteerimine: europol |
| Ostsin ühe raali. Kõik tip-top! |
teema: Kommenteerimine: piraat262 |
JDF
vastuseid: 74
vaadatud: 30995
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.04.2025 10:22:57 pealkiri: Kommenteerimine: piraat262 |
| Ostsin joonestusaluse. Kõik toimis, kõik hästi! |
teema: Tehisintellekti (AI) teema |
JDF
vastuseid: 1521
vaadatud: 187907
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 04.04.2025 23:12:03 pealkiri: Tehisintellekti (AI) teema |
Vibe coding
|
teema: USB kaughaldus |
JDF
vastuseid: 1
vaadatud: 1362
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 04.04.2025 14:10:09 pealkiri: USB kaughaldus |
| Mis op süsteem? RDP/VPN vast oleks esimene asi mida proovida. Siis on virutalhere aga sellega ei saa sa USB'd nö välja lülitada aga saaksid üle võrgu neile ligipääsu teha(mul on see asendamatu ... |
teema: Windows 11 |
JDF
vastuseid: 4791
vaadatud: 800451
|
foorum: Microsoft postitatud: 04.04.2025 10:30:30 pealkiri: Windows 11 |
| Mind jubedalt häirib, et ei saa taskbari ekraani üleval otsas hoida enam. 99% on mul see alati olnud on top. Win11 on justkui win8 kuhu pannakse uuendusi mida keegi pole küsinud. |
teema: Autocad 2020 - 2026 |
JDF
vastuseid: 6
vaadatud: 8973
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 28.03.2025 11:45:59 pealkiri: Autocad 2020 - 2026 |
| Vabavaralised alternatiivid https://librecad.org/ https://openscad.org/ https://www.freecad.org/ |
teema: Hotmaili konto suletud |
JDF
vastuseid: 10
vaadatud: 5899
|
foorum: Microsoft postitatud: 10.01.2025 12:05:46 pealkiri: Hotmaili konto suletud |
Kirjuta online.ee'sse. Tõenäoliselt nad avavad sulle selle vana konto ajutiselt. Saad oma hotmaili siis taastada ja pannakse su vana hot.ee uuesti kinni kui ei soovi selle eest maksta.
Ma olin hil ... |
teema: Kommenteerimine: M4REK |
JDF
vastuseid: 100
vaadatud: 8410
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.09.2024 19:59:42 pealkiri: MSI 3080ti |
| Ostsin ühe GPU. Kõik töötab nagu peab. |
teema: Kommenteerimine: Maa Mees |
JDF
vastuseid: 476
vaadatud: 66640
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.05.2024 11:33:01 pealkiri: Kommenteerimine: Maa Mees |
| RPI5 sai ostetud. Kõik ok. |
teema: Targa kodu ehitamine |
JDF
vastuseid: 5716
vaadatud: 1509407
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 30.01.2024 15:22:08 pealkiri: Targa kodu ehitamine |
| Ma ei võrdleks üldse mingit fibaro tilu-lilu või airobot'e KNX-iga. Üks on välja arendatud ja töökindel protokoll aga fibaro(dead since 2016 imho) ja airobot vms on DIY mänguasjad. Mulle tegi ... |
teema: Targa kodu ehitamine |
JDF
vastuseid: 5716
vaadatud: 1509407
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 07.12.2023 15:04:01 pealkiri: Re: NSpanel Pro ja Home Assistant |
Sain (õigemini saan) endale NSPanel Pro: https://sonoff.tech/product/central-control-panel/nspanel-pro/
Tahaks, et ta läbi Home Assistanti:
1. lülitab ekraani öösel välja, hommikul sisse t ... |
teema: Kommenteerimine: kagu |
JDF
vastuseid: 48
vaadatud: 16577
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.11.2023 21:24:47 pealkiri: Kommenteerimine: kagu |
| Ostsin monitori, kõik toimib. Kiire tehing. |
teema: Kommenteerimine: Novembre |
JDF
vastuseid: 107
vaadatud: 31021
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.03.2023 20:47:43 pealkiri: Kommenteerimine: Novembre |
| Ostsin mälud, kõik toimib. Kõik hästi! |
teema: Grand Theft Auto V |
JDF
vastuseid: 7738
vaadatud: 1814000
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.09.2019 23:34:01 pealkiri: Grand Theft Auto V |
Mul jällegi pole enam kordagi crashinud.
Mis aga oli imelik on see, et kui ma verify integrity of game files... siis esimesel korral ei leidnud midagi aga crashid jätkusid, siis tegin ühe korra v ... |
teema: Grand Theft Auto V |
JDF
vastuseid: 7738
vaadatud: 1814000
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.09.2019 17:23:58 pealkiri: Grand Theft Auto V |
Kes onlines tõsiseltvõetavat kaaslast tahab missioonideks, siis lisage T6nu89, ma ei varvu enam juhuslike tüüpidega proovimagi
E: sai uus mängumasin ehitatud ja värske win ja värskelt tiritu ... |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
JDF
vastuseid: 15977
vaadatud: 3374593
|
foorum: Protsessorid postitatud: 20.09.2019 21:09:48 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
, Midagi on sul seal valesti. 4300 MT on vähevõitu 3700X kohta ja temp on liiga kõrge. Lisaks 4367Mhz ainult ühel tuumal ja teised madalamal on kehva boost.
Paistab, et minu oletused selle kohta, ... |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
JDF
vastuseid: 15977
vaadatud: 3374593
|
foorum: Protsessorid postitatud: 20.09.2019 18:27:19 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Mul 3700X default seades ABBA uue biosiga läheb ikka väga kuumaks
Temps
https://i.imgur.com/2WL9CNq.png
Single
https://i.imgur.com/FsMXa3W.png
Multi
https://i.imgur.com/WsuANM0.png
J ... |
teema: Kommenteerimine: sleeper1 |
JDF
vastuseid: 21
vaadatud: 10167
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.09.2019 16:56:41 pealkiri: Kommenteerimine: sleeper1 |
Ostsin GPU, kaup kiirelt käes ja korralik. Olen rahul ja julgen soovitada.  |
teema: Kommenteerimine: Andres |
JDF
vastuseid: 58
vaadatud: 16289
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.09.2017 20:10:43 pealkiri: HP Spectre 13 Pro |
| Tehing kiire ja korralik, mina olen rahul. |
teema: 3DMark Time Spy skoorid |
JDF
vastuseid: 352
vaadatud: 177504
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 17.07.2016 21:38:46 pealkiri: 3DMark Time Spy skoorid |
| http://www.3dmark.com/spy/71179 3515 uute driveritega, vanadega oli 3487. Eurocom P750ZM i7-4790, 980M +200 ja +360. |
teema: Grand Theft Auto V |
JDF
vastuseid: 7738
vaadatud: 1814000
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.06.2016 20:24:25 pealkiri: Grand Theft Auto V |
Deem
http://i.imgur.com/hcimRan.jpg
Kuidas neid ekraani pilte teha saab.
F12 teeb pilti Steami versioonil. |
teema: OnePlus 3/3T |
JDF
vastuseid: 860
vaadatud: 366585
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 29.06.2016 18:23:32 pealkiri: OnePlus 3/3T |
Mina sain täna kätte, tellisin 21.06 öösel. Kirjutasid küll, et tuleb 11.07 aga päris kiirelt tegutsesid. Teele pidid ka panema alles 28.06
Esmamulje on väga hea, igatahes nexus 5'est on ... |
teema: Kommenteerimine: senja007 |
JDF
vastuseid: 463
vaadatud: 68154
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.05.2015 18:49:33 pealkiri: Kommenteerimine: senja007 |
| Ostsin ühe läpaka. Kaup on korralik, mina olen rahul. Julgen soovitada! |
teema: Eurocom |
JDF
vastuseid: 3
vaadatud: 3798
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 05.05.2015 17:57:43 pealkiri: Eurocom |
| Mind ka huvitab, et kas keegi on sealt kunagi tellinud. Ordist uurisin ka igaksjuhuks, et kas oleks võimalik tellida nende kaudu mudelit mida neil hinnakirjas pole aga vastus oli pm. kindel ei. Nad e ... |
teema: Kommenteerimine: zafari |
JDF
vastuseid: 245
vaadatud: 50411
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.04.2015 17:55:15 pealkiri: Kommenteerimine: zafari |
| Sai soetatud üks vanem prose, tehing oli kiire ja kaup nagu lubatud. Julgen soovitada. |
teema: Kommenteerimine: kqpahv |
JDF
vastuseid: 268
vaadatud: 46785
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.04.2015 14:54:01 pealkiri: Kommenteerimine: kqpahv |
| Kaup käes kiirelt ja ka arve tuli koheselt, kõik igati positiivne! Soovitan. |
teema: Kommenteerimine: liiv |
JDF
vastuseid: 626
vaadatud: 158277
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.01.2015 02:25:38 pealkiri: Kommenteerimine: liiv |
Ostsin SSD, kaup käes kiirelt ja kõik toimib nagu peab.
Mina olen rahul. |
teema: Kommenteerimine: Deadly16 |
JDF
vastuseid: 272
vaadatud: 65853
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.03.2014 11:45:19 pealkiri: Kommenteerimine: Deadly16 |
Sai vanem prose soetatud. Kõik sujus kenasti ja kaup oli korralik.  |
teema: Kommenteerimine: viljar77 |
JDF
vastuseid: 258
vaadatud: 45232
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.03.2014 11:44:36 pealkiri: Kommenteerimine: viljar77 |
Sai vanem prose soetatud. Kõik sujus kenasti ja kaup oli korralik.  |
teema: Counter-Strike: Global Offensive |
JDF
vastuseid: 5953
vaadatud: 1264498
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.03.2014 16:39:43 pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive |
| kellelgi veel GO crashib poole mängimise pealt pidevalt? Suhteliselt tüütu, vahest saab match-i lõpuni viia, aga vahest jookseb kokku. Teist match-i ei vea kunagi välja crashimata, ilma, et peaks ... |
teema: Counter-Strike: Global Offensive |
JDF
vastuseid: 5953
vaadatud: 1264498
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.02.2014 12:20:12 pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive |
| COD:GO AUGi dot liigub ja lastes kaob ära üldse. Ainuke hea asi on deagel selles updates. Suured lagid on vast selle update pärast, kõik tirivad umbe. |
teema: Counter-Strike: Global Offensive |
JDF
vastuseid: 5953
vaadatud: 1264498
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.02.2014 11:28:55 pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive |
| Mida rohkem AUGi kasutatakse seda kiiremini nad selle ära fixivad. |
teema: Xp all muuvide mängimisel on prose kasutus 100% ja kunagi oli siin mingi teema selle kohta kuid ei leia seda enam :( |
JDF
vastuseid: 1
vaadatud: 1222
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 09.04.2003 14:54:11 pealkiri: Xp all muuvide mängimisel on prose kasutus 100% ja kunagi oli siin mingi teema selle kohta kuid ei leia seda enam :( |
ehk keegi oleks nii hea ja kirjutaks selle uuesti või siis näitaks kus see on kui ma juhuslikult märkamata jätsin  |
teema: teemade ignoreerimine |
JDF
vastuseid: 6
vaadatud: 1783
|
foorum: Parem HV postitatud: 14.03.2003 17:48:42 pealkiri: teemade ignoreerimine |
Sama siin minuarust eriti mõttetu on ajada taga mingeid "UFO"-i vms ja siis kiljuda siin et vot nüüd olen kõva miiz mul nii palju punne jne  |
teema: IT mehe elu on lahe :D |
JDF
vastuseid: 31
vaadatud: 11729
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 12.03.2003 20:27:29 pealkiri: IT mehe elu on lahe :D |
ahh et nii on siis lood mulle just pakuti tööd sellisele alale aga nüüd küll ei kisu miski sinna  |
teema: radeon 9100 |
JDF
vastuseid: 40
vaadatud: 10239
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 28.02.2003 21:44:15 pealkiri: radeon 9100 |
Ma ka hiljuti soetasin omale 9100 128mb (kuna 8500LE oli vigane ) ja ega ei ytleks küll et see nüüd siis parem oleks kui 8500-t sai ikka julmalt clockida ja 3dmark2001 sain mingi 7000 punni : ... |
teema: LG 795FT+ 1024X768 - 100hz ??? |
JDF
vastuseid: 19
vaadatud: 5623
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 24.02.2003 13:06:20 pealkiri: LG 795FT+ 1024X768 - 100hz ??? |
Refres Forse-ga vms võib ta 200 hz-i kah panna aga ma ytlen, et sellel pole mõtet kõige parem ongi 100 hz ole rahul, et ta sul seda supordib  |
teema: Läpaka ja Divx probleem |
JDF
vastuseid: 15
vaadatud: 4602
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 24.02.2003 13:03:34 pealkiri: Läpaka ja Divx probleem |
| Nimo build 7 on kõige bugi vabam nendest soovitan sul just selle panna ja siis kui installid pane kas full vms sest muidu ta sulle XviD codekit ei pane vms |
teema: LG 795FT+ 1024X768 - 100hz ??? |
JDF
vastuseid: 19
vaadatud: 5623
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 23.02.2003 19:52:36 pealkiri: LG 795FT+ 1024X768 - 100hz ??? |
Kahjustab ikka. Kui see sõna ei meeldi, siis moll kulub kiiremini.
Mida suurem reso, seda kiiremini "põleb" kinekas läbi.
loll jutt suhu tagasi ja lolli jutu omanik arvutialgõppele!
kui mon ... |
| |