|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: yerba |
jaff
vastuseid: 1223
vaadatud: 187409
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.01.2021 22:12:55 pealkiri: Kommenteerimine: yerba |
Müüs GPU, kiire ja korras, nagu peabki  |
teema: Kommenteerimine: Focal |
jaff
vastuseid: 116
vaadatud: 39459
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.11.2016 10:45:26 pealkiri: Kommenteerimine: Focal |
Kiire saatmine, asjalikud mälud, olen rahul  |
teema: Kommenteerimine: Artyr615 |
jaff
vastuseid: 29
vaadatud: 11478
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.01.2014 02:33:53 pealkiri: Kommenteerimine: Artyr615 |
Sai posti teel arvuti ostetud, kõik korras,  |
teema: Kommenteerimine: tarmot |
jaff
vastuseid: 161
vaadatud: 38379
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.01.2011 21:51:30 pealkiri: Kommenteerimine: tarmot |
Müüs protsessori, kiire ja asjalik, kaup samuti  |
teema: Kommenteerimine: RvD |
jaff
vastuseid: 50
vaadatud: 23684
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.12.2010 15:01:50 pealkiri: Kommenteerimine: RvD |
Ostsin telefoni. Kiire tegutsemine ja kaup toodi kätte  |
teema: Kommenteerimine: Edmundo |
jaff
vastuseid: 38
vaadatud: 10848
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.01.2010 22:29:45 pealkiri: Kommenteerimine: Edmundo |
Müüs ja orgunnis ketta koju kätte, väga pro  |
teema: Kommenteerimine: Albert52 |
jaff
vastuseid: 109
vaadatud: 39236
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.01.2009 00:14:59 pealkiri: Kommenteerimine: Albert52 |
Suht normid mälud sai ostetud, tehing kulges nagu õlitatult  |
teema: Kommenteerimine: Eeroz |
jaff
vastuseid: 281
vaadatud: 78903
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.12.2008 01:26:31 pealkiri: Kommenteerimine: Eeroz |
Üks karm jahutus siis juures, korralikult pakitud ja kiirelt saadetud. Respect  |
teema: Kommenteerimine: susi |
jaff
vastuseid: 262
vaadatud: 49860
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.02.2008 22:39:36 pealkiri: Kommenteerimine: susi |
Jahutust pole kunagi palju!
Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: Antari |
jaff
vastuseid: 135
vaadatud: 31868
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.02.2008 22:24:54 pealkiri: Kommenteerimine: Antari |
Mälu korras, äri kiire!  |
teema: Kommenteerimine: rycyve |
jaff
vastuseid: 99
vaadatud: 37094
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.11.2007 17:35:38 pealkiri: Kommenteerimine: rycyve |
Väga meeldiv äri ajada, hulga juppe ostetud, kõik kenasti karbis ja korras. Lisaks veel kiire ja täpne tegutsemine  |
teema: Kommenteerimine: meelis63 |
jaff
vastuseid: 335
vaadatud: 73253
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.01.2007 01:25:13 pealkiri: Kommenteerimine: meelis63 |
Aitas minugi läptoppi, müüs vajaliku jupi  |
teema: Kommenteerimine: ilman |
jaff
vastuseid: 349
vaadatud: 87247
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.01.2007 23:13:46 pealkiri: Kommenteerimine: ilman |
Sai üks väike diil tehtud  |
teema: Kommenteerimine: Mrx |
jaff
vastuseid: 198
vaadatud: 69500
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.12.2006 10:55:51 pealkiri: Kommenteerimine: Mrx |
Sai aku ostetud, kõik ok  |
teema: Kommenteerimine: pingu |
jaff
vastuseid: 4
vaadatud: 2653
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.12.2006 21:56:59 pealkiri: Kommenteerimine: pingu |
Aus ärimees, saatis kauba, maksin raha. Hind kah norm, mida veel... |
teema: Kommenteerimine: adidasloll |
jaff
vastuseid: 34
vaadatud: 14152
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.12.2006 00:24:27 pealkiri: Kommenteerimine: adidasloll |
Sai posti teel kaupa müüdud. Kõik nagu lepase reega  |
teema: Kommenteerimine: RagnarKahr |
jaff
vastuseid: 263
vaadatud: 61759
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.04.2006 12:11:22 pealkiri: Kommenteerimine: RagnarKahr |
Sai kiire ostutehing tehtud. Nii kiire oli, et alles mitu tundi hiljem vaatasin mis karbis sees Kõik OK!  |
teema: Kommenteerimine: Adalpert |
jaff
vastuseid: 2
vaadatud: 2349
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.04.2006 12:05:38 pealkiri: Kommenteerimine: Adalpert |
Igati asjalik ja korrektne müüja. Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: v6sa |
jaff
vastuseid: 108
vaadatud: 81381
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.04.2006 00:10:30 pealkiri: Kommenteerimine: v6sa |
Ikka positiivne.
Sai vähe termoteipi ostetud  |
teema: Kommenteerimine: mega |
jaff
vastuseid: 269
vaadatud: 68797
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.02.2006 22:06:24 pealkiri: Kommenteerimine: mega |
Asjatundliku müüjaga on alati meeldiv kaupa teha  |
teema: 6600GT TV-OUT probleem (mitte tavaline tv-out jama) |
jaff
vastuseid: 37
vaadatud: 12382
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 20.10.2005 00:50:50 pealkiri: 6600GT TV-OUT probleem (mitte tavaline tv-out jama) |
Respect Zooterile!
Kui vähegi aega leian, proovin "home-made Y: Pb: Pr komponentvideo kaabli" valmis teha.
Kuigi pinnide ühendused on vägagi kummalised. (Y: peaks olema kollasega koos, Pb: ja ... |
teema: 6600GT TV-OUT probleem (mitte tavaline tv-out jama) |
jaff
vastuseid: 37
vaadatud: 12382
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 13.10.2005 00:09:33 pealkiri: 6600GT TV-OUT probleem (mitte tavaline tv-out jama) |
Mõõtsin oma CLub3D kaardiga kaasa tulnud juhtme üle, kõik klapib ilusti S-Videoga, lisaks selline tähelepanek, et üks otstest on ühenduses Pistiku korpuse(maandusega, varjestusega...).
Oleks ... |
teema: Kommenteerimine: asu |
jaff
vastuseid: 45
vaadatud: 14764
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.04.2005 21:42:02 pealkiri: Kommenteerimine: asu |
Ostetud mälu, ostaks vajadusel teinekordki midagi
Kindlalt soovitan  |
teema: Kommenteerimine: Dmitri |
jaff
vastuseid: 25
vaadatud: 7405
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.04.2005 14:41:14 pealkiri: Kommenteerimine: Dmitri |
Müüs korraliku kauba norm hinna eest  |
teema: Kommenteerimine: uqXqu |
jaff
vastuseid: 35
vaadatud: 6314
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.04.2005 22:11:28 pealkiri: Kommenteerimine: uqXqu |
Ostetud kiviaegsele läpakale aku, teab mida räägib  |
teema: Kommenteerimine: gollum |
jaff
vastuseid: 53
vaadatud: 18600
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.04.2005 11:20:42 pealkiri: Kommenteerimine: gollum |
Sai üks kaart müüdud, kandis raha ette, saatsin cargoga.
Äri käis väga kiirelt, norm vend, soovitan  |
teema: Kommenteerimine: Format |
jaff
vastuseid: 306
vaadatud: 118509
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.03.2005 21:05:00 pealkiri: Kommenteerimine: Format |
Bisnis tehtud, toorikud käes.  |
teema: Kommenteerimine: angel |
jaff
vastuseid: 174
vaadatud: 80061
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.02.2005 21:02:05 pealkiri: Kommenteerimine: angel |
Ostetud toiteplokk, äri sujus ruttu, kaup hoolikalt pakitud , kõik korras  |
teema: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria |
jaff
vastuseid: 5309
vaadatud: 763210
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 20.02.2005 20:56:35 pealkiri: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria |
Samapalju kui vanilla 6800 ehk mingi 110w full-loadis ja poole vähem idle
Mis te mehed ajate udu, 100W
Idles ca 25 W, full load ca 60 W. see on siis AGP variant, PCI-E isegi väh ... |
teema: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria |
jaff
vastuseid: 5309
vaadatud: 763210
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 19.02.2005 21:46:53 pealkiri: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria |
Mina tellisin omale siit selle ülemineku ja saan nädala alguses kätte.
http://ee.invia.fujitsu.com/contact/index.shtml
OT: Kust sa tempi vaatad?
Anna siis teada, kas said ikka õige asja ( ... |
teema: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria |
jaff
vastuseid: 5309
vaadatud: 763210
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 19.02.2005 20:52:34 pealkiri: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria |
|
teema: Nec ND-2510A kirjutamiskiirus ??? |
jaff
vastuseid: 31
vaadatud: 4096
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 05.08.2004 10:58:16 pealkiri: Nec ND-2510A kirjutamiskiirus ??? |
Sai enda oma kohe peale ostu flashitud, selle 2.16-ga . Ei tea kas nüüd ka parem või mitte. Igatahes Platinum 8x DVD+R, kribab nii mis mühiseb 8x kiirusega.
Tegelt huvitab hoopis, et kumb kiiru ... |
teema: kolm võrgukaarti ja WIN95-ga jagamine |
jaff
vastuseid: 24
vaadatud: 9895
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 17.03.2003 00:55:42 pealkiri: kolm võrgukaarti ja WIN95-ga jagamine |
Erinevates subnettides olevad masinad saab network neighborhood all nähtavaks kui kasutad hosts või lmhosts faile.
Ei aita, või mida sinna täpselt kirjutada. Panin teise masina IP aadressi ja h ... |
teema: kolm võrgukaarti ja WIN95-ga jagamine |
jaff
vastuseid: 24
vaadatud: 9895
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 14.03.2003 10:19:03 pealkiri: kolm võrgukaarti ja WIN95-ga jagamine |
Mida sa NetBEUI protolliga teed?
Mõtlesin, et networkingu jaoks on seda vaja, nii igaks juhuks Vist valesti mõtlesin,viskan prooviks välja.
Aga vot see Karzum-i pakutud VPN, väga hea ide ... |
teema: kolm võrgukaarti ja WIN95-ga jagamine |
jaff
vastuseid: 24
vaadatud: 9895
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 13.03.2003 22:59:44 pealkiri: kolm võrgukaarti ja WIN95-ga jagamine |
RTFM oli esimene asi, mille ma ette võtsin.
Nii sai ka tehtud, lisaks veel et subnet on väljuvatel 255.255.255.0 ja siseneva võrkari jätsin automaticu peale (tegelt võib talle anda suvalise IP, ... |
teema: kolm võrgukaarti ja WIN95-ga jagamine |
jaff
vastuseid: 24
vaadatud: 9895
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 13.03.2003 19:48:51 pealkiri: kolm võrgukaarti ja WIN95-ga jagamine |
hmm, miks siiski "no gateway"? see jääb kõvasti arusaamatuks...
Loen Winroute helpi, reegel 4. At WinRoute PC - No Gateway on internal interface!
Check that there is NO default gateway in the n ... |
teema: kolm võrgukaarti ja WIN95-ga jagamine |
jaff
vastuseid: 24
vaadatud: 9895
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 12.03.2003 21:06:41 pealkiri: kolm võrgukaarti ja WIN95-ga jagamine |
Et nagu rohkem ideid ei olegi...
Katsetasin asja vaikselt edasi, ja tekkis uus küsimus et kui netti jagab Winroute, kes siis sisemise võrguliiklusega
tegeleb. Winroute või Win? Ja miks siin so ... |
teema: veelkord neti jagamisest |
jaff
vastuseid: 11
vaadatud: 7124
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 10.03.2003 21:12:26 pealkiri: veelkord neti jagamisest |
Niipalju, kui mul on võrgukaartidega kokkupuudet olnud, on nende tootja kodukal mingi testprogramm kaardi kontrollimiseks.
Teine variant teises arvutis kontrollida, soovitatavalt win98. XP-l on aida ... |
teema: w98se ront-ruuter |
jaff
vastuseid: 18
vaadatud: 8622
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 10.03.2003 20:45:10 pealkiri: w98se ront-ruuter |
Mul oma rondis Win95, kasutasin miskit venekeelset Tweak UI-d
Saab lubada automaatse networki logimise, keelata scandiski tegemise, jne.
Väga abiks asi. Voolukatkestus ei ole mingi probleem,te ... |
teema: kolm võrgukaarti ja WIN95-ga jagamine |
jaff
vastuseid: 24
vaadatud: 9895
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 09.03.2003 20:22:42 pealkiri: kolm võrgukaarti ja WIN95-ga jagamine |
no mis sa vaevad selle winniga ennast
Sai proovitud ka Freescot, muidu igati norm-jagab netti, lihtsalt konfitav, sildab võrgukaaardid aga...
Sama lugu- WinXP masinad üksteist ei näe, faile saa ... |
teema: kolm võrgukaarti ja WIN95-ga jagamine |
jaff
vastuseid: 24
vaadatud: 9895
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 09.03.2003 16:12:41 pealkiri: kolm võrgukaarti ja WIN95-ga jagamine |
No tänan soovitamast. Hakkan siis proovima kui win95 kokku ei jookse, ja Winroute ikka tööle jääb.
Sorry, kuid asja toole ei saanud. Sai siis esimesele pandud 192.168.0.1 ja 255.255.255.0, no ... |
teema: kolm võrgukaarti ja WIN95-ga jagamine |
jaff
vastuseid: 24
vaadatud: 9895
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 09.03.2003 15:44:24 pealkiri: kolm võrgukaarti ja WIN95-ga jagamine |
Kui arvutis on kolm võrgukaarti, siis neil peaksid olema erinevad IP aadressid,või olen ma millestki valesti aru saanud.
Sissetuleva IP on automaatne, teise kaardi IP 192.168.1.1, 255.255.255.0 n ... |
teema: kolm võrgukaarti ja WIN95-ga jagamine |
jaff
vastuseid: 24
vaadatud: 9895
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 09.03.2003 09:58:02 pealkiri: kolm võrgukaarti ja WIN95-ga jagamine |
| Leierdatud teema küll, aga endale sobivat lahendust ei ole leidnud. Atlase kodupakett on jagatud P90, win95, 3 võrgukaardi ja Winroutega kahele arvutile. Mõemal Windows XP. Nett funkab ilusti, masi ... |
| |