Avaleht
otsing leidis 43 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: yerba
jaff

vastuseid: 1223
vaadatud: 187409

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.01.2021 22:12:55   pealkiri: Kommenteerimine: yerba
Müüs GPU, kiire ja korras, nagu peabki thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Focal
jaff

vastuseid: 116
vaadatud: 39459

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.11.2016 10:45:26   pealkiri: Kommenteerimine: Focal
Kiire saatmine, asjalikud mälud, olen rahul thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Artyr615
jaff

vastuseid: 29
vaadatud: 11478

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.01.2014 02:33:53   pealkiri: Kommenteerimine: Artyr615
Sai posti teel arvuti ostetud, kõik korras, thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tarmot
jaff

vastuseid: 161
vaadatud: 38379

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.01.2011 21:51:30   pealkiri: Kommenteerimine: tarmot
Müüs protsessori, kiire ja asjalik, kaup samuti thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: RvD
jaff

vastuseid: 50
vaadatud: 23684

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.12.2010 15:01:50   pealkiri: Kommenteerimine: RvD
Ostsin telefoni. Kiire tegutsemine ja kaup toodi kätte thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Edmundo
jaff

vastuseid: 38
vaadatud: 10848

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.01.2010 22:29:45   pealkiri: Kommenteerimine: Edmundo
Müüs ja orgunnis ketta koju kätte, väga pro thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Albert52
jaff

vastuseid: 109
vaadatud: 39236

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.01.2009 00:14:59   pealkiri: Kommenteerimine: Albert52
Suht normid mälud sai ostetud, tehing kulges nagu õlitatult beer_yum.gif icon_lol.gif
  teema: Kommenteerimine: Eeroz
jaff

vastuseid: 281
vaadatud: 78903

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.12.2008 01:26:31   pealkiri: Kommenteerimine: Eeroz
Üks karm jahutus siis juures, korralikult pakitud ja kiirelt saadetud. Respect thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: susi
jaff

vastuseid: 262
vaadatud: 49860

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.02.2008 22:39:36   pealkiri: Kommenteerimine: susi
Jahutust pole kunagi palju!
Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Antari
jaff

vastuseid: 135
vaadatud: 31868

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.02.2008 22:24:54   pealkiri: Kommenteerimine: Antari
Mälu korras, äri kiire! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: rycyve
jaff

vastuseid: 99
vaadatud: 37094

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.11.2007 17:35:38   pealkiri: Kommenteerimine: rycyve
Väga meeldiv äri ajada, hulga juppe ostetud, kõik kenasti karbis ja korras. Lisaks veel kiire ja täpne tegutsemine thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: meelis63
jaff

vastuseid: 335
vaadatud: 73253

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.01.2007 01:25:13   pealkiri: Kommenteerimine: meelis63
Aitas minugi läptoppi, müüs vajaliku jupi beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: ilman
jaff

vastuseid: 349
vaadatud: 87247

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.01.2007 23:13:46   pealkiri: Kommenteerimine: ilman
Sai üks väike diil tehtud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Mrx
jaff

vastuseid: 198
vaadatud: 69500

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.12.2006 10:55:51   pealkiri: Kommenteerimine: Mrx
Sai aku ostetud, kõik ok thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: pingu
jaff

vastuseid: 4
vaadatud: 2653

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.12.2006 21:56:59   pealkiri: Kommenteerimine: pingu
Aus ärimees, saatis kauba, maksin raha. Hind kah norm, mida veel...thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: adidasloll
jaff

vastuseid: 34
vaadatud: 14152

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.12.2006 00:24:27   pealkiri: Kommenteerimine: adidasloll
Sai posti teel kaupa müüdud. Kõik nagu lepase reega thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: RagnarKahr
jaff

vastuseid: 263
vaadatud: 61759

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.04.2006 12:11:22   pealkiri: Kommenteerimine: RagnarKahr
Sai kiire ostutehing tehtud. Nii kiire oli, et alles mitu tundi hiljem vaatasin mis karbis sees icon_lol.gif Kõik OK! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Adalpert
jaff

vastuseid: 2
vaadatud: 2349

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.04.2006 12:05:38   pealkiri: Kommenteerimine: Adalpert
Igati asjalik ja korrektne müüja. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: v6sa
jaff

vastuseid: 108
vaadatud: 81381

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.04.2006 00:10:30   pealkiri: Kommenteerimine: v6sa
Ikka positiivne. thumbs_up.gif
Sai vähe termoteipi ostetud icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: mega
jaff

vastuseid: 269
vaadatud: 68797

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.02.2006 22:06:24   pealkiri: Kommenteerimine: mega
Asjatundliku müüjaga on alati meeldiv kaupa teha thumbs_up.gif
  teema: 6600GT TV-OUT probleem (mitte tavaline tv-out jama)
jaff

vastuseid: 37
vaadatud: 12382

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 20.10.2005 00:50:50   pealkiri: 6600GT TV-OUT probleem (mitte tavaline tv-out jama)
Respect Zooterile!

Kui vähegi aega leian, proovin "home-made Y: Pb: Pr komponentvideo kaabli" valmis teha.

Kuigi pinnide ühendused on vägagi kummalised. (Y: peaks olema kollasega koos, Pb: ja ...
  teema: 6600GT TV-OUT probleem (mitte tavaline tv-out jama)
jaff

vastuseid: 37
vaadatud: 12382

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 13.10.2005 00:09:33   pealkiri: 6600GT TV-OUT probleem (mitte tavaline tv-out jama)
Mõõtsin oma CLub3D kaardiga kaasa tulnud juhtme üle, kõik klapib ilusti S-Videoga, lisaks selline tähelepanek, et üks otstest on ühenduses Pistiku korpuse(maandusega, varjestusega...).

Oleks ...
  teema: Kommenteerimine: asu
jaff

vastuseid: 45
vaadatud: 14764

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.04.2005 21:42:02   pealkiri: Kommenteerimine: asu
Ostetud mälu, ostaks vajadusel teinekordki midagi icon_wink.gif
Kindlalt soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Dmitri
jaff

vastuseid: 25
vaadatud: 7405

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.04.2005 14:41:14   pealkiri: Kommenteerimine: Dmitri
Müüs korraliku kauba norm hinna eest thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: uqXqu
jaff

vastuseid: 35
vaadatud: 6314

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.04.2005 22:11:28   pealkiri: Kommenteerimine: uqXqu
Ostetud kiviaegsele läpakale aku, teab mida räägib icon_smile.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: gollum
jaff

vastuseid: 53
vaadatud: 18600

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.04.2005 11:20:42   pealkiri: Kommenteerimine: gollum
Sai üks kaart müüdud, kandis raha ette, saatsin cargoga.
Äri käis väga kiirelt, norm vend, soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Format
jaff

vastuseid: 306
vaadatud: 118509

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.03.2005 21:05:00   pealkiri: Kommenteerimine: Format
Bisnis tehtud, toorikud käes. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: angel
jaff

vastuseid: 174
vaadatud: 80061

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.02.2005 21:02:05   pealkiri: Kommenteerimine: angel
Ostetud toiteplokk, äri sujus ruttu, kaup hoolikalt pakitud , kõik korras thumbs_up.gif
  teema: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria
jaff

vastuseid: 5309
vaadatud: 763210

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 20.02.2005 20:56:35   pealkiri: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria

Samapalju kui vanilla 6800 ehk mingi 110w full-loadis ja poole vähem idle icon_neutral.gif

Mis te mehed ajate udu, 100W icon_lol.gif

Idles ca 25 W, full load ca 60 W. see on siis AGP variant, PCI-E isegi väh ...
  teema: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria
jaff

vastuseid: 5309
vaadatud: 763210

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 19.02.2005 21:46:53   pealkiri: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria
Mina tellisin omale siit selle ülemineku ja saan nädala alguses kätte.
http://ee.invia.fujitsu.com/contact/index.shtml
OT: Kust sa tempi vaatad?


Anna siis teada, kas said ikka õige asja ( ...
  teema: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria
jaff

vastuseid: 5309
vaadatud: 763210

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 19.02.2005 20:52:34   pealkiri: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria
  teema: Nec ND-2510A kirjutamiskiirus ???
jaff

vastuseid: 31
vaadatud: 4096

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 05.08.2004 10:58:16   pealkiri: Nec ND-2510A kirjutamiskiirus ???
Sai enda oma kohe peale ostu flashitud, selle 2.16-ga . Ei tea kas nüüd ka parem või mitte. Igatahes Platinum 8x DVD+R, kribab nii mis mühiseb 8x kiirusega.

Tegelt huvitab hoopis, et kumb kiiru ...
  teema: kolm võrgukaarti ja WIN95-ga jagamine
jaff

vastuseid: 24
vaadatud: 9895

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 17.03.2003 00:55:42   pealkiri: kolm võrgukaarti ja WIN95-ga jagamine
Erinevates subnettides olevad masinad saab network neighborhood all nähtavaks kui kasutad hosts või lmhosts faile.

Ei aita, või mida sinna täpselt kirjutada. Panin teise masina IP aadressi ja h ...
  teema: kolm võrgukaarti ja WIN95-ga jagamine
jaff

vastuseid: 24
vaadatud: 9895

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 14.03.2003 10:19:03   pealkiri: kolm võrgukaarti ja WIN95-ga jagamine
Mida sa NetBEUI protolliga teed?

Mõtlesin, et networkingu jaoks on seda vaja, nii igaks juhuks icon_lol.gif Vist valesti mõtlesin,viskan prooviks välja.
Aga vot see Karzum-i pakutud VPN, väga hea ide ...
  teema: kolm võrgukaarti ja WIN95-ga jagamine
jaff

vastuseid: 24
vaadatud: 9895

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 13.03.2003 22:59:44   pealkiri: kolm võrgukaarti ja WIN95-ga jagamine
RTFM oli esimene asi, mille ma ette võtsin.
Nii sai ka tehtud, lisaks veel et subnet on väljuvatel 255.255.255.0 ja siseneva võrkari jätsin automaticu peale (tegelt võib talle anda suvalise IP, ...
  teema: kolm võrgukaarti ja WIN95-ga jagamine
jaff

vastuseid: 24
vaadatud: 9895

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 13.03.2003 19:48:51   pealkiri: kolm võrgukaarti ja WIN95-ga jagamine
hmm, miks siiski "no gateway"? see jääb kõvasti arusaamatuks...

Loen Winroute helpi, reegel 4. At WinRoute PC - No Gateway on internal interface!
Check that there is NO default gateway in the n ...
  teema: kolm võrgukaarti ja WIN95-ga jagamine
jaff

vastuseid: 24
vaadatud: 9895

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 12.03.2003 21:06:41   pealkiri: kolm võrgukaarti ja WIN95-ga jagamine
Et nagu rohkem ideid ei olegi...

Katsetasin asja vaikselt edasi, ja tekkis uus küsimus et kui netti jagab Winroute, kes siis sisemise võrguliiklusega
tegeleb. Winroute või Win? Ja miks siin so ...
  teema: veelkord neti jagamisest
jaff

vastuseid: 11
vaadatud: 7124

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 10.03.2003 21:12:26   pealkiri: veelkord neti jagamisest
Niipalju, kui mul on võrgukaartidega kokkupuudet olnud, on nende tootja kodukal mingi testprogramm kaardi kontrollimiseks.
Teine variant teises arvutis kontrollida, soovitatavalt win98. XP-l on aida ...
  teema: w98se ront-ruuter
jaff

vastuseid: 18
vaadatud: 8622

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 10.03.2003 20:45:10   pealkiri: w98se ront-ruuter
Mul oma rondis Win95, kasutasin miskit venekeelset Tweak UI-d thumbs_up.gif
Saab lubada automaatse networki logimise, keelata scandiski tegemise, jne.
Väga abiks asi. Voolukatkestus ei ole mingi probleem,te ...
  teema: kolm võrgukaarti ja WIN95-ga jagamine
jaff

vastuseid: 24
vaadatud: 9895

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 09.03.2003 20:22:42   pealkiri: kolm võrgukaarti ja WIN95-ga jagamine
no mis sa vaevad selle winniga ennast

Sai proovitud ka Freescot, muidu igati norm-jagab netti, lihtsalt konfitav, sildab võrgukaaardid aga...
Sama lugu- WinXP masinad üksteist ei näe, faile saa ...
  teema: kolm võrgukaarti ja WIN95-ga jagamine
jaff

vastuseid: 24
vaadatud: 9895

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 09.03.2003 16:12:41   pealkiri: kolm võrgukaarti ja WIN95-ga jagamine
No tänan soovitamast. Hakkan siis proovima kui win95 kokku ei jookse, ja Winroute ikka tööle jääb.

Sorry, kuid asja toole ei saanud. Sai siis esimesele pandud 192.168.0.1 ja 255.255.255.0, no ...
  teema: kolm võrgukaarti ja WIN95-ga jagamine
jaff

vastuseid: 24
vaadatud: 9895

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 09.03.2003 15:44:24   pealkiri: kolm võrgukaarti ja WIN95-ga jagamine
Kui arvutis on kolm võrgukaarti, siis neil peaksid olema erinevad IP aadressid,või olen ma millestki valesti aru saanud.

Sissetuleva IP on automaatne, teise kaardi IP 192.168.1.1, 255.255.255.0 n ...
  teema: kolm võrgukaarti ja WIN95-ga jagamine
jaff

vastuseid: 24
vaadatud: 9895

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 09.03.2003 09:58:02   pealkiri: kolm võrgukaarti ja WIN95-ga jagamine
Leierdatud teema küll, aga endale sobivat lahendust ei ole leidnud. Atlase kodupakett on jagatud P90, win95, 3 võrgukaardi ja Winroutega kahele arvutile. Mõemal Windows XP. Nett funkab ilusti, masi ...
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.