Avaleht
otsing leidis 149 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: The Long Dark
jacuzzy

vastuseid: 96
vaadatud: 36004

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.12.2015 13:43:31   pealkiri: The Long Dark
Mul parim run sai 90 päeva peal otsa kui otsustasin hundi peal oma vibulaskmise oskusid lihvida....mööda lasin icon_smile.gif veritsesin surnuks, sest ei suutnud kuskilt enam sidemeid leida.

Sidemeid saad k ...
  teema: Kommenteerimine: IceUul
jacuzzy

vastuseid: 218
vaadatud: 123318

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.12.2015 21:20:09   pealkiri: Kommenteerimine: IceUul
Müüsin iPadi. Kiire ja korralik tehing.
  teema: The Long Dark
jacuzzy

vastuseid: 96
vaadatud: 36004

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.12.2015 20:53:57   pealkiri: The Long Dark
Mul parim run sai 90 päeva peal otsa kui otsustasin hundi peal oma vibulaskmise oskusid lihvida....mööda lasin icon_smile.gif veritsesin surnuks, sest ei suutnud kuskilt enam sidemeid leida.
  teema: Kommenteerimine: goatrance
jacuzzy

vastuseid: 14
vaadatud: 4358

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.11.2015 11:28:42   pealkiri: Kommenteerimine: goatrance
Ostis arvuti. Kõik ok, soovitan!
  teema: Kommenteerimine: -cocain-
jacuzzy

vastuseid: 1841
vaadatud: 264972

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.11.2012 18:28:53   pealkiri: Kommenteerimine: -cocain-
Müüsin oma seisva arvuti. Tehing kiire ....
  teema: Kommenteerimine: kusti85
jacuzzy

vastuseid: 219
vaadatud: 51596

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.11.2012 17:14:32   pealkiri: Kommenteerimine: kusti85
Ostis klaveri...Kõik sujus hästi.
  teema: Call of Duty: Modern Warfare 2
jacuzzy

vastuseid: 6691
vaadatud: 999891

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.10.2010 15:45:59   pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare 2
Kellelgi veel viskab vahest mängu minnes ette et "Must be signed in To Steam Online to play the game" vms. Paaril korral on olnud, ei lase enam edasi mängida ja ei leia nagu servereid ja kui mäng k ...
  teema: Kommenteerimine: vonets
jacuzzy

vastuseid: 62
vaadatud: 20248

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.10.2010 08:20:44   pealkiri: Kommenteerimine: vonets
Andsin ventika ära...tuli ise järgi ja säästis mind jalavaevast thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Kolmjalg
jacuzzy

vastuseid: 6
vaadatud: 2399

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.10.2010 08:19:44   pealkiri: Kommenteerimine: Kolmjalg
Hea inimene toob õllet asja vastu mida mul endal vaja ei ole! Sai väike vahetustehtud...kõik ok.
  teema: Kommenteerimine: TanelJ
jacuzzy

vastuseid: 53
vaadatud: 26273

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.10.2010 08:18:17   pealkiri: Kommenteerimine: TanelJ
Müüsin rooli. Kõik laabus! thumbs_up.gif
  teema: Windowsi install?
jacuzzy

vastuseid: 7
vaadatud: 2037

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 15.09.2010 07:15:41   pealkiri: Windowsi install?
Tänud utsitajad icon_biggrin.gif . Tegelt plaanisin juba ise kah lasta otsisin juba välja kuidas booditavat USB teha. Aga , tänud hea lingi eest see tundub eriti mugav variant olevat.
  teema: Windowsi install?
jacuzzy

vastuseid: 7
vaadatud: 2037

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 14.09.2010 23:03:25   pealkiri: Windowsi install?
Leidub äkki keegi kes mõistliku raha eest asja ära teeks?
  teema: Windowsi install?
jacuzzy

vastuseid: 7
vaadatud: 2037

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 14.09.2010 22:34:58   pealkiri: Windowsi install?
Kuidas installida win7 läpakale millel puudub cd lugeja? Kas USB pealt laseb installida? praegu peal mingi linux mis vaja maha lasta.
Tänud abi eest.
  teema: Mafia 2
jacuzzy

vastuseid: 4121
vaadatud: 779303

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.09.2010 22:38:09   pealkiri: Mafia 2
Sai ka lõpuks läbi.Päris eht värk peaks Hard modega ka läbi tegema. Seff on see, et üks missioon seoti Mafia 1-ga.
  teema: Läppar ei lase netti
jacuzzy

vastuseid: 5
vaadatud: 2284

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 14.07.2010 16:01:46   pealkiri: Läppar ei lase netti
no asi pole selles...pigem mingi vista jama ma arvan...driveritele vist uuenduse tegema.
  teema: Läppar ei lase netti
jacuzzy

vastuseid: 5
vaadatud: 2284

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 12.07.2010 21:28:24   pealkiri: Läppar ei lase netti
no mul see et ei saa karbile restarti teha..et kasutan tihti avalikku netti ja siis ühe läpaka ga saan ilusti netti aga teisega näitab et on ühendus olemas aga netti ikkagi ei lase.
  teema: Läppar ei lase netti
jacuzzy

vastuseid: 5
vaadatud: 2284

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 12.07.2010 21:19:44   pealkiri: Läppar ei lase netti
Nimelt probleem sellega et arvuti ühendab Wifiga ära aga browserit avades ei kuva ühtegi lehekõlge ütleb et mingi probleem on. Ennem sellist jama nagu polnud.
Milles võib asi olla?
  teema: Assassin's Creed II
jacuzzy

vastuseid: 801
vaadatud: 132892

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.04.2010 20:24:29   pealkiri: Assassin's Creed II
Hakkasin ka üle ca kuu aja uuesti mängima aga mingi kala on et saved game nagu pole enam ve? Kurat laseb ainult uue mängu alustada otsast peale.
Kurat sai mäng ju läbi tehtud aga saved game pole ...
  teema: Delliläpakas tuksis?
jacuzzy

vastuseid: 7
vaadatud: 2095

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 27.03.2010 00:07:44   pealkiri: Delliläpakas tuksis?
nii...ja kuidas ma võiks probleemidest lahti saada...nii selle PIO -modest välja. Viirusi ei tohiks seal miskit olla...sest kasutaja peamiselt naisterahvas ja teeb koolitöid seal ja viirusetürje p ...
  teema: Delliläpakas tuksis?
jacuzzy

vastuseid: 7
vaadatud: 2095

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 26.03.2010 23:54:18   pealkiri: Delliläpakas tuksis?
Mure järgmine...sõbral jumala uus Dell Studio 15... (max 3 kuud vana) ja paar päeva tagasi lihtsalt hakkas jumala uimerdama. Arvuti käivitub väga aeglaselt faile avab aeglaselt jne. ET oli algul ...
  teema: Assassin's Creed II
jacuzzy

vastuseid: 801
vaadatud: 132892

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.03.2010 19:22:36   pealkiri: Assassin's Creed II
Ostsin täna ära, aga ei saa mängu sisse. Kas UBI server vms ikka maas?

võib olla külll....sellega pidevalt jama...
  teema: Assassin's Creed II
jacuzzy

vastuseid: 801
vaadatud: 132892

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.03.2010 17:38:48   pealkiri: Assassin's Creed II
Ka vene key käes nüüd. Mis värk selle BC2ga on. See on jumala käkk ju icon_biggrin.gif

Mulle ka ei meeldi...ei saa aru miks seda BC2 nii ülistama peab.
  teema: Assassin's Creed II
jacuzzy

vastuseid: 801
vaadatud: 132892

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.03.2010 17:07:11   pealkiri: Assassin's Creed II
Gamepood.ee-st saad venekeelse versiooni...see nagu kõige odavam variant kui tahad ingliskeelset siis vist andrico-st.
  teema: Assassin's Creed II
jacuzzy

vastuseid: 801
vaadatud: 132892

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.03.2010 20:12:59   pealkiri: Assassin's Creed II
Täitsa lõpp enam ei saa mängu sisse..mingi kala. Mängu saan käima aga kui valin menüüst story mode...siis tuleb ette leht kus kirjas et "establishing network connection please wait"...mida asja ...
  teema: Assassin's Creed II
jacuzzy

vastuseid: 801
vaadatud: 132892

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.03.2010 10:31:03   pealkiri: Assassin's Creed II
Töötab vene keyga inglise versioon icon_smile.gif mäng meeldib väga senini, mänginud suht terve päeva kui vaba aega oli icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
http://www.upload.ee/thumb/429319/AssassinsCreedIIGame_2010-03-06_00-58-50- ...
  teema: Assassin's Creed II
jacuzzy

vastuseid: 801
vaadatud: 132892

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.03.2010 20:45:51   pealkiri: Assassin's Creed II
499 eeku pole ju ka teab mis palju maksta. Ma küll kavatsen osta...esimene Assassins oli küll väga hea ja kui teine ka vähemalt samahea on siis pole mul sellest 500 kahju kah.

Ei tea miks Steam ...
  teema: 8800gtx triibud ja täpid
jacuzzy

vastuseid: 9
vaadatud: 2406

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 25.02.2010 12:20:33   pealkiri: 8800gtx triibud ja täpid
Mul veel täppe pole aga vahe viskab lihtsalt ekraani mustaks (mängimise ajal siis). Arvatavasti hakkan ka uue video poole piiluma varsti.
  teema: Need For Speed: Shift
jacuzzy

vastuseid: 3387
vaadatud: 487926

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.02.2010 22:25:38   pealkiri: Need For Speed: Shift
SAvegame asukohta teab keegi?
  teema: Call of Duty: Modern Warfare 2
jacuzzy

vastuseid: 6691
vaadatud: 999891

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.02.2010 21:58:17   pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare 2
KEegi oskab öelda kus asuvad multiplayeri saved games? TAhaks Foramtit teha ja uue win-i peale panna...aga ei viitis otsast küll seda levelite hankimist alustada.

Tänud ette!!
Steami serveris,l ...
  teema: Call of Duty: Modern Warfare 2
jacuzzy

vastuseid: 6691
vaadatud: 999891

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.02.2010 21:42:45   pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare 2
KEegi oskab öelda kus asuvad multiplayeri saved games? TAhaks Foramtit teha ja uue win-i peale panna...aga ei viitis otsast küll seda levelite hankimist alustada.

Tänud ette!!
  teema: Call of Duty: Modern Warfare 2
jacuzzy

vastuseid: 6691
vaadatud: 999891

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.02.2010 15:24:24   pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare 2
Täitsa lõpp juba teist peäva järjest kohtan FFA-s et mingid kaks tüüpi (sübrad omavahel) istuvad kuskil mapi nurgas ja tacticalli respawnivad ja knifekillivad üksteist, et killsteake saada. Er ...
  teema: Call of Duty: Modern Warfare 2
jacuzzy

vastuseid: 6691
vaadatud: 999891

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.02.2010 13:41:26   pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare 2
No kuradi TÜR.... on see Steam. Kurat mul ei jätku sõnu kui närvi ajab ikka. Tahaks üles puua need inimesed kes otsustasid MW2 multiplayeri selliseks ajunu...-iks teha. Nüüd Steam otsustas et o ...
  teema: Need For Speed: Shift
jacuzzy

vastuseid: 3387
vaadatud: 487926

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.02.2010 00:22:10   pealkiri: Need For Speed: Shift
Mis rooli setingutega te mängite?

PS! Driftimine lausa võimatu ju....sitaks raske!!
  teema: Call of Duty: Modern Warfare 2
jacuzzy

vastuseid: 6691
vaadatud: 999891

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.01.2010 15:12:47   pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare 2
Selle hostimis probleemi (teise map-i ajal crashib) pidavat STEAM beta parandama:
account settings >> Steam settings >> Account >> Beta Participation >> Change it to ON
Ei ol ...
  teema: Call of Duty: Modern Warfare 2
jacuzzy

vastuseid: 6691
vaadatud: 999891

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.01.2010 11:41:54   pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare 2
No siis jälle mingi kala ... sitaks ära tüütab juba
  teema: Call of Duty: Modern Warfare 2
jacuzzy

vastuseid: 6691
vaadatud: 999891

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.01.2010 10:16:14   pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare 2
Mul mingin jama et üritan mängida aga jääbgi IWNetti connectima. Eile õhtul sain veel ilusti pelada. Mingi hooldus servudses eõi miskit?
  teema: Tropico 3
jacuzzy

vastuseid: 12
vaadatud: 3608

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.01.2010 13:07:23   pealkiri: Tropico 3
Kuidas siis mängust arvamused on. Ise olen paar päeva mänginud aga närvidele käib see et kui ehitustöölisi on nii palju siis tööd teevad nii vähesed neist....teised jalutavad niisama linnape ...
  teema: The Saboteur
jacuzzy

vastuseid: 379
vaadatud: 77135

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.12.2009 20:44:55   pealkiri: The Saboteur
Keegi teab kus leida selline auto: Palamina Sedanca (vis enam-vähem õieti kirjas). Kõik masinad olen saanud aga no seda ei leia.
  teema: The Saboteur
jacuzzy

vastuseid: 379
vaadatud: 77135

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.12.2009 20:51:55   pealkiri: The Saboteur
Kuulge control optionsite all peaks saama muuta nuppusid...mul hiirel 5 programmeeritavat nuppu mille alla tahaks tegevusi panna aga millegipärast ei muuda ära. Näitab küll et on ära muudetud aga ...
  teema: Call of Duty: Modern Warfare 2
jacuzzy

vastuseid: 6691
vaadatud: 999891

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.12.2009 20:12:30   pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare 2
NO KURAT!!

Ma ei saa aru täesti mida siin vinguda on? Mul pole kunagi mingite shotgunni meestega probleeme olnud. Mingite kopterite asjade pärast ma ka ei põe need saab ilusti maha lastud.
Ise ...
  teema: The Saboteur
jacuzzy

vastuseid: 379
vaadatud: 77135

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.12.2009 00:33:15   pealkiri: The Saboteur
ei ole piraga tegu
  teema: The Saboteur
jacuzzy

vastuseid: 379
vaadatud: 77135

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.12.2009 21:27:30   pealkiri: The Saboteur
Tere

Selline mure et kui panen mängu käima siis tuleb ette must ekraan ja näitab et laeb midagi aga midagi ei toimu...lihtsalt jääbki selline ekraan ette.

Mida teha!
  teema: Call of Duty: Modern Warfare 2
jacuzzy

vastuseid: 6691
vaadatud: 999891

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.12.2009 16:53:00   pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare 2
Mul viimasel ajal paar korda juhtunud selline asi, et keset MP-it pilt hangub nagu ja siis viskab monitori mustaks (monitor nagu lülituks üldse välja...arvuti ise töötab nagu edasi). Pilti monit ...
  teema: Call of Duty: Modern Warfare 2
jacuzzy

vastuseid: 6691
vaadatud: 999891

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.12.2009 15:45:30   pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare 2
no jah specop on 100%tehtud veteraniga..aga neid inteleid ma ei korjanud jah (kui sa neid läpakaid mõtled)
.
  teema: Call of Duty: Modern Warfare 2
jacuzzy

vastuseid: 6691
vaadatud: 999891

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.12.2009 15:40:52   pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare 2
Mul SP läbi tehtud aga menüüs näitab ikka et 77% tehtud mäng. Keegi teab mis jama võib olla? PEaks ju oelam 100% tehtud.
  teema: Call of Duty: Modern Warfare 2
jacuzzy

vastuseid: 6691
vaadatud: 999891

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.11.2009 14:38:15   pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare 2
Mida see pristige mode annab/tähendab? Mul endal veel lahti unlockimata.
  teema: Call of Duty: Modern Warfare 2
jacuzzy

vastuseid: 6691
vaadatud: 999891

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.11.2009 23:45:35   pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare 2
, Kas seal ei peaks jus tlinnuke olema (enable just ju nagu lubaks fullscreenis mängida?)

, Mul mänguajal ka ei toimi win nupp ja alt+tab aga mängu menüüs olles toimib küll.
  teema: Call of Duty: Modern Warfare 2
jacuzzy

vastuseid: 6691
vaadatud: 999891

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.11.2009 23:26:41   pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare 2
Kasutan küll

Mäng lihtsalt minimaliseerib ära ...kinni ei lähe nagu....lihtsalt pean mängu akna uuesti surueks tegema.

Arvad et AVG viga?
  teema: Call of Duty: Modern Warfare 2
jacuzzy

vastuseid: 6691
vaadatud: 999891

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.11.2009 23:16:50   pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare 2
kellelgi veel sellist probleemi on, et viskab keset mängu desktopile. Ilgelt närvi ajab tavalisel kõike parema koha pealt minimeerib mänguakna ära.

Äkki teab rohtu keegi.

Äki vajutad WIN ...
  teema: Call of Duty: Modern Warfare 2
jacuzzy

vastuseid: 6691
vaadatud: 999891

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.11.2009 22:54:33   pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare 2
kellelgi veel sellist probleemi on, et viskab keset mängu desktopile. Ilgelt närvi ajab tavalisel kõike parema koha pealt minimeerib mänguakna ära.

Äkki teab rohtu keegi.
 
mine lehele 1, 2, 3  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.