|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: The Long Dark |
jacuzzy
vastuseid: 96
vaadatud: 36004
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.12.2015 13:43:31 pealkiri: The Long Dark |
Mul parim run sai 90 päeva peal otsa kui otsustasin hundi peal oma vibulaskmise oskusid lihvida....mööda lasin veritsesin surnuks, sest ei suutnud kuskilt enam sidemeid leida.
Sidemeid saad k ... |
teema: Kommenteerimine: IceUul |
jacuzzy
vastuseid: 218
vaadatud: 123318
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.12.2015 21:20:09 pealkiri: Kommenteerimine: IceUul |
| Müüsin iPadi. Kiire ja korralik tehing. |
teema: The Long Dark |
jacuzzy
vastuseid: 96
vaadatud: 36004
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.12.2015 20:53:57 pealkiri: The Long Dark |
Mul parim run sai 90 päeva peal otsa kui otsustasin hundi peal oma vibulaskmise oskusid lihvida....mööda lasin veritsesin surnuks, sest ei suutnud kuskilt enam sidemeid leida. |
teema: Kommenteerimine: goatrance |
jacuzzy
vastuseid: 14
vaadatud: 4358
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.11.2015 11:28:42 pealkiri: Kommenteerimine: goatrance |
| Ostis arvuti. Kõik ok, soovitan! |
teema: Kommenteerimine: -cocain- |
jacuzzy
vastuseid: 1841
vaadatud: 264972
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.11.2012 18:28:53 pealkiri: Kommenteerimine: -cocain- |
| Müüsin oma seisva arvuti. Tehing kiire .... |
teema: Kommenteerimine: kusti85 |
jacuzzy
vastuseid: 219
vaadatud: 51596
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.11.2012 17:14:32 pealkiri: Kommenteerimine: kusti85 |
| Ostis klaveri...Kõik sujus hästi. |
teema: Call of Duty: Modern Warfare 2 |
jacuzzy
vastuseid: 6691
vaadatud: 999891
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.10.2010 15:45:59 pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare 2 |
| Kellelgi veel viskab vahest mängu minnes ette et "Must be signed in To Steam Online to play the game" vms. Paaril korral on olnud, ei lase enam edasi mängida ja ei leia nagu servereid ja kui mäng k ... |
teema: Kommenteerimine: vonets |
jacuzzy
vastuseid: 62
vaadatud: 20248
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.10.2010 08:20:44 pealkiri: Kommenteerimine: vonets |
Andsin ventika ära...tuli ise järgi ja säästis mind jalavaevast  |
teema: Kommenteerimine: Kolmjalg |
jacuzzy
vastuseid: 6
vaadatud: 2399
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.10.2010 08:19:44 pealkiri: Kommenteerimine: Kolmjalg |
| Hea inimene toob õllet asja vastu mida mul endal vaja ei ole! Sai väike vahetustehtud...kõik ok. |
teema: Kommenteerimine: TanelJ |
jacuzzy
vastuseid: 53
vaadatud: 26273
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.10.2010 08:18:17 pealkiri: Kommenteerimine: TanelJ |
Müüsin rooli. Kõik laabus!  |
teema: Windowsi install? |
jacuzzy
vastuseid: 7
vaadatud: 2037
|
foorum: Tarkvara postitatud: 15.09.2010 07:15:41 pealkiri: Windowsi install? |
Tänud utsitajad . Tegelt plaanisin juba ise kah lasta otsisin juba välja kuidas booditavat USB teha. Aga , tänud hea lingi eest see tundub eriti mugav variant olevat. |
teema: Windowsi install? |
jacuzzy
vastuseid: 7
vaadatud: 2037
|
foorum: Tarkvara postitatud: 14.09.2010 23:03:25 pealkiri: Windowsi install? |
| Leidub äkki keegi kes mõistliku raha eest asja ära teeks? |
teema: Windowsi install? |
jacuzzy
vastuseid: 7
vaadatud: 2037
|
foorum: Tarkvara postitatud: 14.09.2010 22:34:58 pealkiri: Windowsi install? |
Kuidas installida win7 läpakale millel puudub cd lugeja? Kas USB pealt laseb installida? praegu peal mingi linux mis vaja maha lasta.
Tänud abi eest. |
teema: Mafia 2 |
jacuzzy
vastuseid: 4121
vaadatud: 779303
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.09.2010 22:38:09 pealkiri: Mafia 2 |
| Sai ka lõpuks läbi.Päris eht värk peaks Hard modega ka läbi tegema. Seff on see, et üks missioon seoti Mafia 1-ga. |
teema: Läppar ei lase netti |
jacuzzy
vastuseid: 5
vaadatud: 2284
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 14.07.2010 16:01:46 pealkiri: Läppar ei lase netti |
| no asi pole selles...pigem mingi vista jama ma arvan...driveritele vist uuenduse tegema. |
teema: Läppar ei lase netti |
jacuzzy
vastuseid: 5
vaadatud: 2284
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 12.07.2010 21:28:24 pealkiri: Läppar ei lase netti |
| no mul see et ei saa karbile restarti teha..et kasutan tihti avalikku netti ja siis ühe läpaka ga saan ilusti netti aga teisega näitab et on ühendus olemas aga netti ikkagi ei lase. |
teema: Läppar ei lase netti |
jacuzzy
vastuseid: 5
vaadatud: 2284
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 12.07.2010 21:19:44 pealkiri: Läppar ei lase netti |
Nimelt probleem sellega et arvuti ühendab Wifiga ära aga browserit avades ei kuva ühtegi lehekõlge ütleb et mingi probleem on. Ennem sellist jama nagu polnud.
Milles võib asi olla? |
teema: Assassin's Creed II |
jacuzzy
vastuseid: 801
vaadatud: 132892
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.04.2010 20:24:29 pealkiri: Assassin's Creed II |
Hakkasin ka üle ca kuu aja uuesti mängima aga mingi kala on et saved game nagu pole enam ve? Kurat laseb ainult uue mängu alustada otsast peale.
Kurat sai mäng ju läbi tehtud aga saved game pole ... |
teema: Delliläpakas tuksis? |
jacuzzy
vastuseid: 7
vaadatud: 2095
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 27.03.2010 00:07:44 pealkiri: Delliläpakas tuksis? |
| nii...ja kuidas ma võiks probleemidest lahti saada...nii selle PIO -modest välja. Viirusi ei tohiks seal miskit olla...sest kasutaja peamiselt naisterahvas ja teeb koolitöid seal ja viirusetürje p ... |
teema: Delliläpakas tuksis? |
jacuzzy
vastuseid: 7
vaadatud: 2095
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 26.03.2010 23:54:18 pealkiri: Delliläpakas tuksis? |
| Mure järgmine...sõbral jumala uus Dell Studio 15... (max 3 kuud vana) ja paar päeva tagasi lihtsalt hakkas jumala uimerdama. Arvuti käivitub väga aeglaselt faile avab aeglaselt jne. ET oli algul ... |
teema: Assassin's Creed II |
jacuzzy
vastuseid: 801
vaadatud: 132892
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.03.2010 19:22:36 pealkiri: Assassin's Creed II |
Ostsin täna ära, aga ei saa mängu sisse. Kas UBI server vms ikka maas?
võib olla külll....sellega pidevalt jama... |
teema: Assassin's Creed II |
jacuzzy
vastuseid: 801
vaadatud: 132892
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.03.2010 17:38:48 pealkiri: Assassin's Creed II |
Ka vene key käes nüüd. Mis värk selle BC2ga on. See on jumala käkk ju
Mulle ka ei meeldi...ei saa aru miks seda BC2 nii ülistama peab. |
teema: Assassin's Creed II |
jacuzzy
vastuseid: 801
vaadatud: 132892
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.03.2010 17:07:11 pealkiri: Assassin's Creed II |
| Gamepood.ee-st saad venekeelse versiooni...see nagu kõige odavam variant kui tahad ingliskeelset siis vist andrico-st. |
teema: Assassin's Creed II |
jacuzzy
vastuseid: 801
vaadatud: 132892
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.03.2010 20:12:59 pealkiri: Assassin's Creed II |
| Täitsa lõpp enam ei saa mängu sisse..mingi kala. Mängu saan käima aga kui valin menüüst story mode...siis tuleb ette leht kus kirjas et "establishing network connection please wait"...mida asja ... |
teema: Assassin's Creed II |
jacuzzy
vastuseid: 801
vaadatud: 132892
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.03.2010 10:31:03 pealkiri: Assassin's Creed II |
Töötab vene keyga inglise versioon mäng meeldib väga senini, mänginud suht terve päeva kui vaba aega oli
http://www.upload.ee/thumb/429319/AssassinsCreedIIGame_2010-03-06_00-58-50- ... |
teema: Assassin's Creed II |
jacuzzy
vastuseid: 801
vaadatud: 132892
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.03.2010 20:45:51 pealkiri: Assassin's Creed II |
499 eeku pole ju ka teab mis palju maksta. Ma küll kavatsen osta...esimene Assassins oli küll väga hea ja kui teine ka vähemalt samahea on siis pole mul sellest 500 kahju kah.
Ei tea miks Steam ... |
teema: 8800gtx triibud ja täpid |
jacuzzy
vastuseid: 9
vaadatud: 2406
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.02.2010 12:20:33 pealkiri: 8800gtx triibud ja täpid |
| Mul veel täppe pole aga vahe viskab lihtsalt ekraani mustaks (mängimise ajal siis). Arvatavasti hakkan ka uue video poole piiluma varsti. |
teema: Need For Speed: Shift |
jacuzzy
vastuseid: 3387
vaadatud: 487926
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.02.2010 22:25:38 pealkiri: Need For Speed: Shift |
| SAvegame asukohta teab keegi? |
teema: Call of Duty: Modern Warfare 2 |
jacuzzy
vastuseid: 6691
vaadatud: 999891
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.02.2010 21:58:17 pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare 2 |
KEegi oskab öelda kus asuvad multiplayeri saved games? TAhaks Foramtit teha ja uue win-i peale panna...aga ei viitis otsast küll seda levelite hankimist alustada.
Tänud ette!!
Steami serveris,l ... |
teema: Call of Duty: Modern Warfare 2 |
jacuzzy
vastuseid: 6691
vaadatud: 999891
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.02.2010 21:42:45 pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare 2 |
KEegi oskab öelda kus asuvad multiplayeri saved games? TAhaks Foramtit teha ja uue win-i peale panna...aga ei viitis otsast küll seda levelite hankimist alustada.
Tänud ette!! |
teema: Call of Duty: Modern Warfare 2 |
jacuzzy
vastuseid: 6691
vaadatud: 999891
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.02.2010 15:24:24 pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare 2 |
| Täitsa lõpp juba teist peäva järjest kohtan FFA-s et mingid kaks tüüpi (sübrad omavahel) istuvad kuskil mapi nurgas ja tacticalli respawnivad ja knifekillivad üksteist, et killsteake saada. Er ... |
teema: Call of Duty: Modern Warfare 2 |
jacuzzy
vastuseid: 6691
vaadatud: 999891
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.02.2010 13:41:26 pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare 2 |
| No kuradi TÜR.... on see Steam. Kurat mul ei jätku sõnu kui närvi ajab ikka. Tahaks üles puua need inimesed kes otsustasid MW2 multiplayeri selliseks ajunu...-iks teha. Nüüd Steam otsustas et o ... |
teema: Need For Speed: Shift |
jacuzzy
vastuseid: 3387
vaadatud: 487926
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.02.2010 00:22:10 pealkiri: Need For Speed: Shift |
Mis rooli setingutega te mängite?
PS! Driftimine lausa võimatu ju....sitaks raske!! |
teema: Call of Duty: Modern Warfare 2 |
jacuzzy
vastuseid: 6691
vaadatud: 999891
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.01.2010 15:12:47 pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare 2 |
Selle hostimis probleemi (teise map-i ajal crashib) pidavat STEAM beta parandama:
account settings >> Steam settings >> Account >> Beta Participation >> Change it to ON
Ei ol ... |
teema: Call of Duty: Modern Warfare 2 |
jacuzzy
vastuseid: 6691
vaadatud: 999891
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.01.2010 11:41:54 pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare 2 |
| No siis jälle mingi kala ... sitaks ära tüütab juba |
teema: Call of Duty: Modern Warfare 2 |
jacuzzy
vastuseid: 6691
vaadatud: 999891
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.01.2010 10:16:14 pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare 2 |
| Mul mingin jama et üritan mängida aga jääbgi IWNetti connectima. Eile õhtul sain veel ilusti pelada. Mingi hooldus servudses eõi miskit? |
teema: Tropico 3 |
jacuzzy
vastuseid: 12
vaadatud: 3608
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.01.2010 13:07:23 pealkiri: Tropico 3 |
| Kuidas siis mängust arvamused on. Ise olen paar päeva mänginud aga närvidele käib see et kui ehitustöölisi on nii palju siis tööd teevad nii vähesed neist....teised jalutavad niisama linnape ... |
teema: The Saboteur |
jacuzzy
vastuseid: 379
vaadatud: 77135
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.12.2009 20:44:55 pealkiri: The Saboteur |
| Keegi teab kus leida selline auto: Palamina Sedanca (vis enam-vähem õieti kirjas). Kõik masinad olen saanud aga no seda ei leia. |
teema: The Saboteur |
jacuzzy
vastuseid: 379
vaadatud: 77135
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.12.2009 20:51:55 pealkiri: The Saboteur |
| Kuulge control optionsite all peaks saama muuta nuppusid...mul hiirel 5 programmeeritavat nuppu mille alla tahaks tegevusi panna aga millegipärast ei muuda ära. Näitab küll et on ära muudetud aga ... |
teema: Call of Duty: Modern Warfare 2 |
jacuzzy
vastuseid: 6691
vaadatud: 999891
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.12.2009 20:12:30 pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare 2 |
NO KURAT!!
Ma ei saa aru täesti mida siin vinguda on? Mul pole kunagi mingite shotgunni meestega probleeme olnud. Mingite kopterite asjade pärast ma ka ei põe need saab ilusti maha lastud.
Ise ... |
teema: The Saboteur |
jacuzzy
vastuseid: 379
vaadatud: 77135
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.12.2009 00:33:15 pealkiri: The Saboteur |
| ei ole piraga tegu |
teema: The Saboteur |
jacuzzy
vastuseid: 379
vaadatud: 77135
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.12.2009 21:27:30 pealkiri: The Saboteur |
Tere
Selline mure et kui panen mängu käima siis tuleb ette must ekraan ja näitab et laeb midagi aga midagi ei toimu...lihtsalt jääbki selline ekraan ette.
Mida teha! |
teema: Call of Duty: Modern Warfare 2 |
jacuzzy
vastuseid: 6691
vaadatud: 999891
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.12.2009 16:53:00 pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare 2 |
| Mul viimasel ajal paar korda juhtunud selline asi, et keset MP-it pilt hangub nagu ja siis viskab monitori mustaks (monitor nagu lülituks üldse välja...arvuti ise töötab nagu edasi). Pilti monit ... |
teema: Call of Duty: Modern Warfare 2 |
jacuzzy
vastuseid: 6691
vaadatud: 999891
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.12.2009 15:45:30 pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare 2 |
no jah specop on 100%tehtud veteraniga..aga neid inteleid ma ei korjanud jah (kui sa neid läpakaid mõtled)
. |
teema: Call of Duty: Modern Warfare 2 |
jacuzzy
vastuseid: 6691
vaadatud: 999891
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.12.2009 15:40:52 pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare 2 |
| Mul SP läbi tehtud aga menüüs näitab ikka et 77% tehtud mäng. Keegi teab mis jama võib olla? PEaks ju oelam 100% tehtud. |
teema: Call of Duty: Modern Warfare 2 |
jacuzzy
vastuseid: 6691
vaadatud: 999891
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.11.2009 14:38:15 pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare 2 |
| Mida see pristige mode annab/tähendab? Mul endal veel lahti unlockimata. |
teema: Call of Duty: Modern Warfare 2 |
jacuzzy
vastuseid: 6691
vaadatud: 999891
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.11.2009 23:45:35 pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare 2 |
, Kas seal ei peaks jus tlinnuke olema (enable just ju nagu lubaks fullscreenis mängida?)
, Mul mänguajal ka ei toimi win nupp ja alt+tab aga mängu menüüs olles toimib küll. |
teema: Call of Duty: Modern Warfare 2 |
jacuzzy
vastuseid: 6691
vaadatud: 999891
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.11.2009 23:26:41 pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare 2 |
Kasutan küll
Mäng lihtsalt minimaliseerib ära ...kinni ei lähe nagu....lihtsalt pean mängu akna uuesti surueks tegema.
Arvad et AVG viga? |
teema: Call of Duty: Modern Warfare 2 |
jacuzzy
vastuseid: 6691
vaadatud: 999891
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.11.2009 23:16:50 pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare 2 |
kellelgi veel sellist probleemi on, et viskab keset mängu desktopile. Ilgelt närvi ajab tavalisel kõike parema koha pealt minimeerib mänguakna ära.
Äkki teab rohtu keegi.
Äki vajutad WIN ... |
teema: Call of Duty: Modern Warfare 2 |
jacuzzy
vastuseid: 6691
vaadatud: 999891
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.11.2009 22:54:33 pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare 2 |
kellelgi veel sellist probleemi on, et viskab keset mängu desktopile. Ilgelt närvi ajab tavalisel kõike parema koha pealt minimeerib mänguakna ära.
Äkki teab rohtu keegi. |
| |