|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: tiit26 |
ivar43
vastuseid: 329
vaadatud: 52397
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.09.2020 02:49:23 pealkiri: Kommenteerimine: tiit26 |
väga meeldiv äri/ostu- 'kogemus , kõik OK
Tänud !
ostsin 2 erinevat läpaka akut ; 100% kvaliteetne kaup ! |
teema: Linuxi peale üle, milline distro valida? |
ivar43
vastuseid: 382
vaadatud: 217337
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 20.09.2018 22:07:51 pealkiri: Linuxi peale üle, milline distro valida? |
ehk proovige https://arcolinux.com
väga kasutaja sõbralik kuigi see on *arch*
3 keskkonda kohe - xfce /OpenBox/i3
veel... et see *rolling -relase)* uuendused ilma *re-install* |
teema: Kommenteerimine: itlabor |
ivar43
vastuseid: 4
vaadatud: 2101
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.05.2014 07:46:51 pealkiri: Kommenteerimine: itlabor |
(F.S. Amilo ) läpakas remonditud ! töö kiire ja korralik  |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
ivar43
vastuseid: 8858
vaadatud: 2214783
|
foorum: Fotograafia postitatud: 02.04.2011 12:02:03 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
kajakas lasnamäel
http://www.upload.ee/image/1240169/IMG_8239_RS800x600.jpg |
teema: Ülevaade : Samsung S5620 Monte :: Mobiiltelefonid |
ivar43
vastuseid: 537
vaadatud: 195930
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 20.07.2010 22:50:01 pealkiri: Ülevaade : Samsung S5620 Monte |
et ? kui see telefon kaabliga yhendatud Läpaka kylge (Vista 32bit Ho.Prem)
kas siis samal ajal nagu välja helistada vms funktsioone kasutada EI SAAGI vôi?
et telefoni ekraanil miski arvuti kuj ... |
teema: Ülevaade: Roccat Pyra :: Hiired |
ivar43
vastuseid: 28
vaadatud: 10328
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 26.05.2010 10:54:24 pealkiri: Ülevaade: Roccat Pyra |
kui viitsid.. tsekka mis pindade peal töötab (vōi ei tööta)
..et kui tegemist pmst läpaka hiirega siis, vōiks ju olla, et poleks vaja mingit spets matti (alust) kaasas vedada ...
(mul on ju ... |
teema: Eesti Energia "KÕU" |
ivar43
vastuseid: 9503
vaadatud: 1974283
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 19.05.2010 21:21:29 pealkiri: Eesti Energia "KÕU" |
Terv.
Paluks abi driveritega vôi et kuidas saaks selle - CDMA2000 1X EV-DO ZTE MG 478 USB seadme tööle ?
Opsys on WIN 7 (HomePrem. 64bit läptop)
USB seade: Andmeside terminal ( juhen ... |
teema: Ubuntu 9.10 ja ID kaart |
ivar43
vastuseid: 29
vaadatud: 13212
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 11.03.2010 20:02:04 pealkiri: Ubuntu 9.10 ja ID kaart |
@ kaller - muidu, esimesel katsel mul oli sama jama
tra mul jooksis juhe nii kokku selle käsu-ridade ja radade otsimise ja terminalis trükkimisega ja UUESTI otsmisega jne
- OK see copy/pas ... |
teema: Ubuntu 9.10 ja ID kaart |
ivar43
vastuseid: 29
vaadatud: 13212
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 11.03.2010 17:05:43 pealkiri: Ubuntu 9.10 ja ID kaart |
Tänud kõigile kes aitasid !
nüüd sain vist korda .. 1 ylekande sain tehtud .. kuigi enne pin2 küsimist näitas
sertifikaadi apletti ! (mis oli küll tühi ? ? ja klikates details ei toimu ... |
teema: Ubuntu 9.10 ja ID kaart |
ivar43
vastuseid: 29
vaadatud: 13212
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 10.03.2010 23:31:38 pealkiri: Ubuntu 9.10 ja ID kaart |
proovi seda:
sudo update-alternatives --install /usr/lib/mozilla/plugins/libjavaplugin.so mozilla-javaplugin.so /usr/lib/jvm/java-6-sun/jre/lib/i386/libnpjp2.so 50
tänud jjk
igaljuhul mingi ... |
teema: Ubuntu 9.10 ja ID kaart |
ivar43
vastuseid: 29
vaadatud: 13212
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 10.03.2010 22:09:34 pealkiri: Ubuntu 9.10 ja ID kaart |
, tänud vihje eest minul oli nii -> et see esimene käsk ->
sudo apt-get install sun-java6-plugin sun-java6-fonts
see installeeris (vôi kirjutas yle ??) oma paketid - erroreid ei oln ... |
teema: Ubuntu 9.10 ja ID kaart |
ivar43
vastuseid: 29
vaadatud: 13212
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 10.03.2010 13:10:35 pealkiri: Ubuntu 9.10 ja ID kaart |
praegu on (9.10)
algul yritasin kah selle :// https://ideelabor.ee/opensource/wiki/IdKaardiTarkvara/UbuntuLinux // -ôpetuse pôhjal
kuid see ei viind pmst kuhugi
nüüd selle viimas ... |
teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2 |
ivar43
vastuseid: 2885
vaadatud: 703348
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 05.03.2010 17:52:02 pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2 |
k: u9.10desktop (32bit)
id-kaart? kas saab voi ? et kuidas ? |
teema: Telia TV |
ivar43
vastuseid: 59355
vaadatud: 14167931
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 23.02.2010 15:12:59 pealkiri: Telia TV |
aasta on minul ilusasti vastu pidanud ja pole probleemi
Seda küll, aga palju keskmised kiirused on kui mõlemad boksid töötavad?
-----------
eks kiirused on vist asukohast sôltuvad kaa ?
... |
teema: Telia TV |
ivar43
vastuseid: 59355
vaadatud: 14167931
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 20.02.2010 22:53:15 pealkiri: Telia TV |
Hmm , miks mu Motorola box NIIIIII aeglane on?
Puldil OK-d vajutades tuleb kanalivalik mingi ~7 seki pärast alles ette.
Kanalite vahetus on aeglane, numbritega kanalit vahetada ei saa.
Kõik t ... |
teema: Kommenteerimine: crashsmash |
ivar43
vastuseid: 273
vaadatud: 104786
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.07.2009 01:01:20 pealkiri: Kommenteerimine: crashsmash |
ostsin (toa)laadija SonyE. c510 telefonile
tehing sujus suurepäraselt, kõik nagu lubatud/kokkuleipitud
positiivne |
teema: K: Leadtek TV/FM kaart ei lähe käima |
ivar43
vastuseid: 4
vaadatud: 1571
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 07.07.2009 09:12:46 pealkiri: K: Leadtek TV/FM kaart ei lähe käima |
@ ufonaut21
ma ei tea aga ehk on abi ... kui huvi on vaata siit:
http://www.tv-cards.com - ( ma ei ole ise katsetanud yhtegi alternatiiv softi oma kaardiga seega, ei tea mis sobib )
---------
... |
teema: Kommenteerimine: [VaHuR] |
ivar43
vastuseid: 457
vaadatud: 101429
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.06.2009 13:40:45 pealkiri: Kommenteerimine: [VaHuR] |
Tänud,
Tel/Pda ekraani kaitsekile saabus täna hommikul
kôik nii nagu kokkulepitult !
! Positiivne ! |
teema: Kust leida mõõtmeid |
ivar43
vastuseid: 2
vaadatud: 2167
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 19.06.2009 10:31:54 pealkiri: Kust leida mõõtmeid |
Mul oli mônda aega tagasi Mobo ja korpuse kokkusobitamiseks (yldiseid) môôtmeid vaja -mingit infi leidsin siit:
http://en.wikipedia.org/wiki/ATX_motherboard
http://www.formfactors.org/FFDetail. ... |
teema: Kommenteerimine: Smoking |
ivar43
vastuseid: 359
vaadatud: 97690
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.05.2009 11:47:01 pealkiri: Positiivne :) |
kaup tehtud kiirelt ! kôik OK
Positiivne !
 |
teema: Läpaka laadija juhe katki! |
ivar43
vastuseid: 6
vaadatud: 8299
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 19.05.2009 08:30:33 pealkiri: Läpaka laadija juhe katki! |
vabandust .. ei hakanud uut teemat tegema ..
pmst sama mure --aga häda hetkel Fujitsu Amilo Si1520 toite pistik
(arvuti poolne) pistiku juurest juhe katki )
siit siis ka kysimus (ilmselt?) ehk ... |
teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
ivar43
vastuseid: 14834
vaadatud: 2378971
|
foorum: Protsessorid postitatud: 02.04.2009 00:04:02 pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
Nagu mainisin siis ju on neil seal "testimikse" laboris midagi piixu läinud, et prose IHS peeti keerab 8)
Mnjah, siis peab see testimise liin 'neil' seal päris kaua juba peetis olema
mul 20 ... |
teema: 3DMark2006 skoorid |
ivar43
vastuseid: 5934
vaadatud: 1033070
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 02.03.2009 23:40:36 pealkiri: 3DMark2006 skoorid |
3Dm06 - 25748
------------------------------------------------------
CPU: QX9650 @4490 (10x449) 1.50v/(AIR)/ strap333// TRUE120(black)+Sflex-1800 ,
MBO: Asus Rampage Extreme B.1003 / Air /
GFX ... |
teema: HV SuperPi 1M Challenge |
ivar43
vastuseid: 3712
vaadatud: 697122
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 28.02.2009 09:17:33 pealkiri: HV SuperPi 1M Challenge |
10.312 s
Asus Rampage Extreme.. bios v.1003 /Air cooled
Qx9650 @4490/(10xfsb449)/ Air/ True120+S-flex120(1800rpm) / CM HAF'932 / closed case
vCore - 1.5000v - (manual Bios) // LLC->http://i ... |
teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu (Lisatud küsitlus: "Mis pesaga emaplaat kasutuses 1. oktoobri seisuga? |
ivar43
vastuseid: 8676
vaadatud: 1619590
|
foorum: Protsessorid postitatud: 27.01.2009 09:18:22 pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu (Lisatud küsitlus: "Mis pesaga emaplaat kasutuses 1. oktoobri seisuga? |
@ Chidori
RealTemp on selline ''flexible'' proge et pmst sa saad ise ''reguleerida" mis numbreid sulle näitadakse ( s.t. et ega see ei muuda midagi n.ö.tegelikkuses !)
RT 2.70 ja RT 2.90 vahe ... |
teema: Kommenteerimine: Margus014 |
ivar43
vastuseid: 168
vaadatud: 56466
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.12.2008 19:28:57 pealkiri: Kommenteerimine: Margus014 |
Tänud! Kaup käes! Kôk OK
/ Positiivne  |
teema: Kommenteerimine: zarc |
ivar43
vastuseid: 218
vaadatud: 54563
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.12.2008 15:57:07 pealkiri: :) |
myygi tehing posti teel, kôik OK, nagu eelnevalt kokku sai lepitud
Positiivne ! |
teema: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ? |
ivar43
vastuseid: 7715
vaadatud: 1430548
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 01.12.2008 01:14:29 pealkiri: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ? |
vabandan, et seda teemat siin kasvatan, aga jah ... krdi keeruline on nii moodi juppe hankida
.. hmm, nu kas vôi nagu siin enne juba Chidori mainis ..näide Tagan enda lehel olevat infi /.. mis ei ... |
teema: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ? |
ivar43
vastuseid: 7715
vaadatud: 1430548
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 30.11.2008 17:36:37 pealkiri: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ? |
kuidas näiteks OCCT testis CPU volt graph on ?
NB: P182 puhul asi mida tasub uurida on, et kas 8pin ulatub - muu on teisejärguline.
Kahjuks ei mahu, tõenäoliselt ei mahu ükski modulaar koo ... |
teema: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ? |
ivar43
vastuseid: 7715
vaadatud: 1430548
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 30.11.2008 09:44:59 pealkiri: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ? |
kui modulaarsuse pärast ostad siis too 750W ei ole modular... see on OX.ee väike viga hinnakirjas
Tänud KillerXP ... et asja selgitasid ..
noh jah modular voiks olla jah ... aga oot ... kas ... |
teema: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ? |
ivar43
vastuseid: 7715
vaadatud: 1430548
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 29.11.2008 18:38:13 pealkiri: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ? |
Terv.
aidake veits .. valikuga .. kumb?
kas? Tagan (Tagan Piperrock 700W Modular ) http://www.arvutikeskus.ee/index.php?action=look&lookid=19607
vôi? Corsair (Corsair Modular Power Supply ... |
teema: Winfast TV 2000XP |
ivar43
vastuseid: 4
vaadatud: 1220
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 15.11.2008 07:25:13 pealkiri: Winfast TV 2000XP |
vaata siit ..
http://www.tv-cards.com/
/ vaata teemasisid/pealkirju .. mis sobiks sinu kaardiga ..
-- |
teema: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
ivar43
vastuseid: 6386
vaadatud: 1252209
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 14.11.2008 23:34:55 pealkiri: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
tänud .. aga jah mul on see 32b home prem .. ausalt ei saa pihta .. mis kamm
muidu mul oli (on) peal see ( radnoji ) e. see mis kaardi- CD'ga kaasas olev draiver,
krt .. vbla peab ... |
teema: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
ivar43
vastuseid: 6386
vaadatud: 1252209
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 14.11.2008 22:50:19 pealkiri: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
on keegi seda uut (ccc8.11) proovind näiteks kooslus HD4870x2 (single) ja Vista 32bit 'ga ? pole vist eriti oluline aa olgu .. ja kus on olnd
kasutuses eelmine ccc 8.10 whatever hotfix .. ?
... |
teema: Kiirema liikumise korral on ekraanil triibud |
ivar43
vastuseid: 10
vaadatud: 2365
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 14.11.2008 18:10:07 pealkiri: Kiirema liikumise korral on ekraanil triibud |
äkki ehk lihtsalt ei jôua see kaart renderdada seda pilti /mingil resulutsioonil ?
pole ise küll mingi spets sel alal aga korra proovisin ''sugutada'' fujitsu amilio si 1520(Vista) läpakat yl ... |
teema: ATi RV770 aka HD4K seeria |
ivar43
vastuseid: 10572
vaadatud: 1495829
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 14.11.2008 17:53:36 pealkiri: ATi RV770 aka HD4K seeria |
@ Winter .. - nüüd on koik reas alates - AA none -> 8X AA // CCC 8.11 Xp
FC2 - bench 1920/1200 / Run 1 - muud seaded on (auto) mis see bench proge pani ..
sys XP pro 32bit (sp3)
kwuaad : ... |
teema: ATi RV770 aka HD4K seeria |
ivar43
vastuseid: 10572
vaadatud: 1495829
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 14.11.2008 14:20:12 pealkiri: ATi RV770 aka HD4K seeria |
mulle tundub et see uus 8.11 whql varinat töötab ?OK vahemalt 4870x2 (single) puhul ei ole enam seda
start-up - 3d->2d (powerplay'') ymberlylitamise jama ..
nüüd on startup kellad 450mhz / ... |
teema: Kommenteerimine: Margus014 |
ivar43
vastuseid: 168
vaadatud: 56466
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.11.2008 20:50:53 pealkiri: Kommenteerimine: Margus014 |
Tänud ! Sleevid sain kätte ! Kôk OK kaup nagu kokkulepitud
 |
teema: ATi RV770 aka HD4K seeria |
ivar43
vastuseid: 10572
vaadatud: 1495829
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 08.11.2008 03:03:23 pealkiri: ATi RV770 aka HD4K seeria |
edit /add
killi kôik muud ''profiilid'' ara - resa - siiis tee nagu see jutt seal enne ... //'' xml edit ... ''''
--------
vanemate draiveritega e. cd plaadiga -mis mul kaardiga kaasas on ... |
teema: ATi RV770 aka HD4K seeria |
ivar43
vastuseid: 10572
vaadatud: 1495829
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 08.11.2008 02:33:15 pealkiri: ATi RV770 aka HD4K seeria |
,
mina panin ainult need ''esimesed'' -->
selle XML muutmisega ... pmst ei juhtu midagi ... lihtsalt kui win StartUp -> siis see ati ''systeem'' loeb need seaded sealt .. ilmselselt ... |
teema: ATi RV770 aka HD4K seeria |
ivar43
vastuseid: 10572
vaadatud: 1495829
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 07.11.2008 21:32:59 pealkiri: ATi RV770 aka HD4K seeria |
@ xxlmaster
Väike erinevus vist on sees jah. Kle ei saa katsetada neid asju kuna ei ole kodumail ja kast on kodus aga kui tulen siis võtan sinuga ühendus kuidas sa seda tegid täpselt. ... |
teema: ATi RV770 aka HD4K seeria |
ivar43
vastuseid: 10572
vaadatud: 1495829
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 07.11.2008 21:18:06 pealkiri: ATi RV770 aka HD4K seeria |
@ xxlmaster
hmmm vaatasid omal need kohad/numbrid yle? enda kaardil ?
everest (4.60) : GPU1: GPU1 VRM - #? ... / GPU-Z aknas -> sensor tab -> GPU0/?1 http://img58.imageshack.us/img58/4302 ... |
teema: ATi RV770 aka HD4K seeria |
ivar43
vastuseid: 10572
vaadatud: 1495829
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 07.11.2008 20:26:11 pealkiri: ATi RV770 aka HD4K seeria |
@ xxlmaster,
Mu 4870x2 (Sapphire Radeon) kaardil on originaal jahutus
Kui panna 100% Manuaalselt siis 4800Rpm ja '' tropid kôrvadesse
mnjah temp on muidu kaa super siin on ~ umbes ... |
teema: ATi RV770 aka HD4K seeria |
ivar43
vastuseid: 10572
vaadatud: 1495829
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 07.11.2008 00:29:52 pealkiri: ATi RV770 aka HD4K seeria |
@ xxlmaster,
Mu 4870x2 (Sapphire Radeon) kaardil on originaal jahutus
ja FAN Speed on http://img91.imageshack.us/img91/5763/capture061120082231551qn4.th.pnghttp://img91.imageshack.us/images/thp ... |
teema: ATi RV770 aka HD4K seeria |
ivar43
vastuseid: 10572
vaadatud: 1495829
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 06.11.2008 21:59:17 pealkiri: ATi RV770 aka HD4K seeria |
Gainward Out with Radeon HD 4870 X2 Golden Sample
@ Gap ..
Ei ole rumal kysimus
Mina kaa vaevlesin oma 4870x2 (Sapphire Radeon) kaardiga - mingi 3 -4 päeva vist.. selle sama probleemiga ... |
teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
ivar43
vastuseid: 14834
vaadatud: 2378971
|
foorum: Protsessorid postitatud: 05.11.2008 14:05:22 pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
| Mul TT big typ ja sellel see backplate mingi vahtkummiga millel kahepoolne teip sellega kinnitus sinna emaplaadi kylje ja seda lahti ei saa lihtsalt. :roll:Tuleb ikka lahti. Proovi ettevaatlikult mi ... |
teema: ATi RV770 aka HD4K seeria |
ivar43
vastuseid: 10572
vaadatud: 1495829
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 26.10.2008 00:25:02 pealkiri: ATi RV770 aka HD4K seeria |
Hey winterW
tänud ja respect igal juhul
---
ega ma pole vingund .. mul just esmased emotsioonid .. lihtsalt karbist välja - juhe kylge
.. juhtub ikka / näiteks mul oli enne samas ... |
teema: 3DMark2006 skoorid |
ivar43
vastuseid: 5934
vaadatud: 1033070
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 25.10.2008 19:52:51 pealkiri: 3DMark2006 skoorid |
22918 - 3D06 - Vista Home.Prem. ( sp1 ) 32bit / ( http://service.futuremark.com/compare?3dm06=8657855 )
( Vantage http://service.futuremark.com/compare?3dmv=480226 )
HD 4870x2 (SAPPHIRE Radeo ... |
teema: ATi RV770 aka HD4K seeria |
ivar43
vastuseid: 10572
vaadatud: 1495829
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.10.2008 18:30:06 pealkiri: ATi RV770 aka HD4K seeria |
Terv
kysimus neile .. kellel on olnd isiklikke kogemusi 4870X2 kaartidega .. . // ( probleem on hetkel Sapphire Radeon 4870X2 ?) single / (mitte CF)
Kuidas saab lahti sellest jurast ? et ... |
teema: Kommenteerimine: viper001 |
ivar43
vastuseid: 12
vaadatud: 4032
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.10.2008 19:18:50 pealkiri: toiteka myygitehing sujus :) |
Tehing toiteplokiga sujus suurepäraselt, kokkulepitud ajal ja kohas
minu poolt positiivne  |
| |