Avaleht
otsing leidis 193 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: kinghill
ispy

vastuseid: 141
vaadatud: 15327

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.12.2024 00:52:29   pealkiri: Kommenteerimine: kinghill
Ostsin postiga mobo+prose+mälu kombo thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: commer
ispy

vastuseid: 927
vaadatud: 257734

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.04.2024 23:05:46   pealkiri: Kommenteerimine: commer
Ostsin mälud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: 8jalg
ispy

vastuseid: 33
vaadatud: 5864

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.02.2024 01:20:32   pealkiri: Kommenteerimine: 8jalg
Ostsin läpaka, kõik ok thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Eestlane10
ispy

vastuseid: 116
vaadatud: 20272

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.12.2020 14:22:03   pealkiri: Kommenteerimine: Eestlane10
Ostsin postiga mälu ja dvd-romi.
  teema: Kommenteerimine: metallika
ispy

vastuseid: 387
vaadatud: 65606

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.12.2020 14:21:16   pealkiri: Kommenteerimine: metallika
Ostsin postiga videokaardi thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Metalhamme
ispy

vastuseid: 35
vaadatud: 7234

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.12.2020 14:20:34   pealkiri: Kommenteerimine: Metalhamme
Ostsin prose thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: neke
ispy

vastuseid: 89
vaadatud: 15057

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.12.2020 14:19:57   pealkiri: Kommenteerimine: neke
Ostsin postiga monitori thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Puutin
ispy

vastuseid: 10
vaadatud: 4817

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.07.2020 10:06:47   pealkiri: Kommenteerimine: Puutin
Ostsin teleri thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: sifkad
ispy

vastuseid: 285
vaadatud: 56722

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.08.2019 08:21:30   pealkiri: Kommenteerimine: sifkad
Ostis postiga videokaardi thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Jurgith
ispy

vastuseid: 5
vaadatud: 1767

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.04.2019 12:04:41   pealkiri: Kommenteerimine: Jurgith
Ostsin postiga prose thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: deadmeat
ispy

vastuseid: 104
vaadatud: 22159

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.02.2019 16:43:41   pealkiri: Kommenteerimine: deadmeat
Ostsin emaplaadi, töötab thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: s1pp
ispy

vastuseid: 6
vaadatud: 2877

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.09.2018 12:06:15   pealkiri: Kommenteerimine: s1pp
Ostsin emaplaadi (60.-), millega arvutit tööle ei saanudki. Peale HDD vahetust enam pilti ette ei võtnud. 100% enda viga ei saa välistada, aga varasemalt sellised probleeme ei ole olnud. Osalise k ...
  teema: Telia Koduinternet
ispy

vastuseid: 23979
vaadatud: 5705395

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 18.06.2018 14:28:47   pealkiri: Telia Koduinternet
Kas Nokia M5921-ga on ka veel võimalik internetti saada? Thomsoni valge ruuter läks katki.
  teema: Kommenteerimine: Flab
ispy

vastuseid: 991
vaadatud: 151526

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.01.2017 22:29:18   pealkiri: Kommenteerimine: Flab
Ostsin videokaardi.
  teema: Kommenteerimine: ahff
ispy

vastuseid: 16
vaadatud: 4467

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.01.2017 22:39:15   pealkiri: Kommenteerimine: ahff
Ostsin mälu posti teel.
  teema: Kommenteerimine: TonyMand
ispy

vastuseid: 5
vaadatud: 481

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.10.2016 17:36:53   pealkiri: Kommenteerimine: TonyMand
Ostsin monitori thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: -cocain-
ispy

vastuseid: 1841
vaadatud: 264972

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.09.2016 21:47:50   pealkiri: Kommenteerimine: -cocain-
Ostsin DVD ROM-i.
  teema: Arvutitark
ispy

vastuseid: 4789
vaadatud: 1437313

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 26.09.2016 17:27:47   pealkiri: Arvutitark
Tartusse ootan netipoest tellides läpaka mälu juba 8. päeva thumbs_down.gif Enne kolmapäeva šanssi pole.. icon_rolleyes.gif
Muidu siiani hea kogemus, kuigi tartu tuli viimati 5 päeva (tahaks ju kiiremini!).
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
ispy

vastuseid: 10475
vaadatud: 2419735

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 29.08.2016 18:46:11   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Kas rahvas ~100€ monitoride (22", fullHD, tavakasutus) kohta ka soovitusi oskab anda, või suurt vahet pole?
  teema: Kommenteerimine: von Wu
ispy

vastuseid: 900
vaadatud: 196622

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.08.2016 17:41:33   pealkiri: Kommenteerimine: von Wu
ostsin prose thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Maa Mees
ispy

vastuseid: 476
vaadatud: 66660

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.02.2016 18:22:07   pealkiri: Kommenteerimine: Maa Mees
Kaup tehtud. Tea kust see nimi telefoni sai icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: -sSs-
ispy

vastuseid: 59
vaadatud: 19156

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.11.2015 13:51:30   pealkiri: Kommenteerimine: -sSs-
Ostsin prose thumbs_up.gif
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
ispy

vastuseid: 16960
vaadatud: 3593667

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 10.08.2015 23:00:25   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
Paluks abi arvuti värskendamisel. Võiks olla mõistliku kiirusega neti-kontori-filmi arvuti.

Missugune SSD oleks parim? Mahtu palju vaja pole 60...120 GB on piisav (HDD ka olemas).
Mõtlesin pro ...
  teema: Kommenteerimine: wunderbaum
ispy

vastuseid: 15
vaadatud: 4848

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.07.2014 12:50:35   pealkiri: Kommenteerimine: wunderbaum
mälu ostetud thumbs_up.gif
  teema: Microlab kõlarid
ispy

vastuseid: 993
vaadatud: 421717

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 29.03.2014 18:02:41   pealkiri: Microlab kõlarid
Ei tea kas see SOLO 6C uus versioon ka kusalgi Eestis müügil on. Piltidel oleks justkui teistmoodi puldid, kuid muu on sama...

edit: Arvutitark väitis, et neil on, või vähemalt mingi versioon ...
  teema: Kommenteerimine: Masinasist
ispy

vastuseid: 17
vaadatud: 4831

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.11.2011 14:02:03   pealkiri: Kommenteerimine: Masinasist
Asjalik mees. Äri korduvalt tehtud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: indre329
ispy

vastuseid: 750
vaadatud: 304545

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.04.2011 18:23:33   pealkiri: Kommenteerimine: indre329
Ostsin mälu. Mees pani kiirelt posti ka thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: braien334
ispy

vastuseid: 101
vaadatud: 52740

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.04.2011 09:42:34   pealkiri: Kommenteerimine: braien334
ostsin mälu thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Citra
ispy

vastuseid: 128
vaadatud: 33834

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.10.2010 20:54:42   pealkiri: Kommenteerimine: Citra
44 päeva aku tarneajaks on liiga pikk.
  teema: Kommenteerimine: ardo112
ispy

vastuseid: 271
vaadatud: 154845

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.10.2007 22:01:26   pealkiri: Kommenteerimine: ardo112
radika sain icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: SCREAMER
ispy

vastuseid: 440
vaadatud: 105414

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.03.2007 23:03:24   pealkiri: Kommenteerimine: SCREAMER
Asjalik tegelane. Sai ostetud mälu thumbs_up.gif
  teema: Enemy Territory
ispy

vastuseid: 5944
vaadatud: 977888

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.04.2006 15:35:22   pealkiri: Enemy Territory
bind 7 "weaponbank 7"
umbes nii
  teema: Enemy Territory
ispy

vastuseid: 5944
vaadatud: 977888

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.03.2006 21:18:41   pealkiri: Enemy Territory
et minimizer.
icon_rolleyes.gif
  teema: video t88tlemise programm?
ispy

vastuseid: 6
vaadatud: 2224

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 20.02.2006 18:53:36   pealkiri: video t88tlemise programm?
http://www.blazemp.com/mirror_video.htm
Sony Vegas 4.0 sel peaks olema 30 päeva tasuta kasutamist
ühesõnaga UTFG
milleks 4.0 kui on olemas ka palju uuem versioon 6.0 ja samuti 30päeva trial.
  teema: Enemy Territory
ispy

vastuseid: 5944
vaadatud: 977888

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.02.2006 20:00:25   pealkiri: Enemy Territory
saarlane maas.
  teema: Enemy Territory
ispy

vastuseid: 5944
vaadatud: 977888

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.02.2006 22:41:03   pealkiri: Enemy Territory
Okei. Tõmbasin heleda cfg ära. Täitsa mõnus.

Täna NationCupi mäng EESTI vs BELGIA.
http://www.idle.ee/foorum/viewtopic.php?t=5669

Arvatav koosseis: Reload, gaz3ta, InterFace, Holz, Night ...
  teema: Enemy Territory
ispy

vastuseid: 5944
vaadatud: 977888

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.02.2006 13:28:29   pealkiri: Enemy Territory
proovisin ka täna if'i konfi.
Päris hea, kuigi ma ei saa aru mis selle mission timer/clock/vms. on?
Samuti ei mõista miks kõik need voice chatid all jooksevad.. icon_razz.gif Peab ära muutma icon_wink.gif
Hel ...
  teema: Enemy Territory
ispy

vastuseid: 5944
vaadatud: 977888

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.02.2006 18:23:37   pealkiri: Enemy Territory
proovisin ka täna if'i konfi.
Päris hea, kuigi ma ei saa aru mis selle mission timer/clock/vms. on?
Samuti ei mõista miks kõik need voice chatid all jooksevad.. icon_razz.gif Peab ära muutma icon_wink.gif
Hel ...
  teema: Kommenteerimine: mega
ispy

vastuseid: 269
vaadatud: 68799

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.02.2006 22:43:58   pealkiri: Kommenteerimine: mega
müüsin PSU ja kõik sujus hästi,
kuigi väike arusaamatus oli icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
  teema: Enemy Territory
ispy

vastuseid: 5944
vaadatud: 977888

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.02.2006 19:30:11   pealkiri: Enemy Territory
acc on väga madal icon_razz1.gif
aimimise kohta on üks hea tutorial "aiming by raziel"

Selle fov'i kohta veel nii palju, et kui oled panzer, siis ei tasu fov 90 jamada?
Sai pubis ükskord panzaga möllat ...
  teema: Enemy Territory
ispy

vastuseid: 5944
vaadatud: 977888

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.02.2006 21:08:17   pealkiri: Enemy Territory
et siis näiteks kui 120-ga harjund 2.35, siis mis oleks 90-ga nö vastav?
just nii
  teema: Enemy Territory
ispy

vastuseid: 5944
vaadatud: 977888

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.02.2006 12:43:30   pealkiri: Enemy Territory
oops

edi:
120 peaks andma kõige suurema vaatevälja, miks inimesed seda ei kasuta?
Vastased lähevad liiga väikseks?

icon_rolleyes.gif
  teema: Enemy Territory
ispy

vastuseid: 5944
vaadatud: 977888

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.02.2006 01:32:57   pealkiri: Enemy Territory
mul tekkis küsimus, mis fov'iga te mängite?

90-120 on võimalik pakkuda..


edit: ahjaa, miks ka!?
  teema: Enemy Territory
ispy

vastuseid: 5944
vaadatud: 977888

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.02.2006 22:28:32   pealkiri: Enemy Territory
reso muutus on vast tingitud cfg'st imo.
  teema: Enemy Territory
ispy

vastuseid: 5944
vaadatud: 977888

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.01.2006 18:10:06   pealkiri: Enemy Territory
suht haige jutt.
mis kasutajal teargas viga on?
mental?

Vaevalt, et see asi HV mainet eriti alla viib, kuid jah, HV on üldiselt selline foorum, kus ei ole eriti palju mõtetut
läbu.

, ise s ...
  teema: Enemy Territory
ispy

vastuseid: 5944
vaadatud: 977888

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.01.2006 18:04:33   pealkiri: Enemy Territory
miks ES ei pand quakeconi kinni ? arvestades , et ......
prolly seal polnud neile konkurentsi ja ei ole ju mõtet minna siis..
  teema: Enemy Territory
ispy

vastuseid: 5944
vaadatud: 977888

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.01.2006 17:52:33   pealkiri: Enemy Territory


Vaatasin su mõttetu demo ära ja no comments.... oled ikke imelik küll! icon_rolleyes.gif
1) see kelle vastu mängisid ]CSsa ise ütlesid et sul on aimbot.... ime sis pole et ta sinuga õiendama hakkas! : ...
  teema: Enemy Territory
ispy

vastuseid: 5944
vaadatud: 977888

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.01.2006 00:59:11   pealkiri: Enemy Territory
kas scrim tähendab midagi pikemalt ka või on see lihtsalt war-i jaoks nimetus?

selgitust tahan.

edit: teargas, tegelikult oled ka üliõpilane?
  teema: Parimad 9600pro driverid?
ispy

vastuseid: 3
vaadatud: 1228

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 23.01.2006 22:09:12   pealkiri: Parimad 9600pro driverid?
Endal pmst sama küsimus.
Kuigi praegused töötavad, on äkki võimalik paremaid tulemusi saavutada.
  teema: Enemy Territory
ispy

vastuseid: 5944
vaadatud: 977888

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.01.2006 18:11:06   pealkiri: Enemy Territory
ˇma sain küll sealt servust suht kiiresti mapid kätte -400KB/s tuli ära.
 
mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.