|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: kinghill |
ispy
vastuseid: 141
vaadatud: 15327
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.12.2024 00:52:29 pealkiri: Kommenteerimine: kinghill |
Ostsin postiga mobo+prose+mälu kombo  |
teema: Kommenteerimine: commer |
ispy
vastuseid: 927
vaadatud: 257734
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.04.2024 23:05:46 pealkiri: Kommenteerimine: commer |
Ostsin mälud  |
teema: Kommenteerimine: 8jalg |
ispy
vastuseid: 33
vaadatud: 5864
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.02.2024 01:20:32 pealkiri: Kommenteerimine: 8jalg |
Ostsin läpaka, kõik ok  |
teema: Kommenteerimine: Eestlane10 |
ispy
vastuseid: 116
vaadatud: 20272
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.12.2020 14:22:03 pealkiri: Kommenteerimine: Eestlane10 |
| Ostsin postiga mälu ja dvd-romi. |
teema: Kommenteerimine: metallika |
ispy
vastuseid: 387
vaadatud: 65606
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.12.2020 14:21:16 pealkiri: Kommenteerimine: metallika |
Ostsin postiga videokaardi  |
teema: Kommenteerimine: Metalhamme |
ispy
vastuseid: 35
vaadatud: 7234
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.12.2020 14:20:34 pealkiri: Kommenteerimine: Metalhamme |
Ostsin prose  |
teema: Kommenteerimine: neke |
ispy
vastuseid: 89
vaadatud: 15057
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.12.2020 14:19:57 pealkiri: Kommenteerimine: neke |
Ostsin postiga monitori  |
teema: Kommenteerimine: Puutin |
ispy
vastuseid: 10
vaadatud: 4817
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.07.2020 10:06:47 pealkiri: Kommenteerimine: Puutin |
Ostsin teleri  |
teema: Kommenteerimine: sifkad |
ispy
vastuseid: 285
vaadatud: 56722
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.08.2019 08:21:30 pealkiri: Kommenteerimine: sifkad |
Ostis postiga videokaardi  |
teema: Kommenteerimine: Jurgith |
ispy
vastuseid: 5
vaadatud: 1767
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.04.2019 12:04:41 pealkiri: Kommenteerimine: Jurgith |
Ostsin postiga prose  |
teema: Kommenteerimine: deadmeat |
ispy
vastuseid: 104
vaadatud: 22159
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.02.2019 16:43:41 pealkiri: Kommenteerimine: deadmeat |
Ostsin emaplaadi, töötab  |
teema: Kommenteerimine: s1pp |
ispy
vastuseid: 6
vaadatud: 2877
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.09.2018 12:06:15 pealkiri: Kommenteerimine: s1pp |
| Ostsin emaplaadi (60.-), millega arvutit tööle ei saanudki. Peale HDD vahetust enam pilti ette ei võtnud. 100% enda viga ei saa välistada, aga varasemalt sellised probleeme ei ole olnud. Osalise k ... |
teema: Telia Koduinternet |
ispy
vastuseid: 23979
vaadatud: 5705395
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 18.06.2018 14:28:47 pealkiri: Telia Koduinternet |
| Kas Nokia M5921-ga on ka veel võimalik internetti saada? Thomsoni valge ruuter läks katki. |
teema: Kommenteerimine: Flab |
ispy
vastuseid: 991
vaadatud: 151526
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.01.2017 22:29:18 pealkiri: Kommenteerimine: Flab |
| Ostsin videokaardi. |
teema: Kommenteerimine: ahff |
ispy
vastuseid: 16
vaadatud: 4467
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.01.2017 22:39:15 pealkiri: Kommenteerimine: ahff |
| Ostsin mälu posti teel. |
teema: Kommenteerimine: TonyMand |
ispy
vastuseid: 5
vaadatud: 481
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.10.2016 17:36:53 pealkiri: Kommenteerimine: TonyMand |
Ostsin monitori  |
teema: Kommenteerimine: -cocain- |
ispy
vastuseid: 1841
vaadatud: 264972
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.09.2016 21:47:50 pealkiri: Kommenteerimine: -cocain- |
| Ostsin DVD ROM-i. |
teema: Arvutitark |
ispy
vastuseid: 4789
vaadatud: 1437313
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 26.09.2016 17:27:47 pealkiri: Arvutitark |
Tartusse ootan netipoest tellides läpaka mälu juba 8. päeva Enne kolmapäeva šanssi pole..
Muidu siiani hea kogemus, kuigi tartu tuli viimati 5 päeva (tahaks ju kiiremini!). |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
ispy
vastuseid: 10475
vaadatud: 2419735
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 29.08.2016 18:46:11 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
| Kas rahvas ~100€ monitoride (22", fullHD, tavakasutus) kohta ka soovitusi oskab anda, või suurt vahet pole? |
teema: Kommenteerimine: von Wu |
ispy
vastuseid: 900
vaadatud: 196622
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.08.2016 17:41:33 pealkiri: Kommenteerimine: von Wu |
ostsin prose  |
teema: Kommenteerimine: Maa Mees |
ispy
vastuseid: 476
vaadatud: 66660
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.02.2016 18:22:07 pealkiri: Kommenteerimine: Maa Mees |
Kaup tehtud. Tea kust see nimi telefoni sai  |
teema: Kommenteerimine: -sSs- |
ispy
vastuseid: 59
vaadatud: 19156
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.11.2015 13:51:30 pealkiri: Kommenteerimine: -sSs- |
Ostsin prose  |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
ispy
vastuseid: 16960
vaadatud: 3593667
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 10.08.2015 23:00:25 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
Paluks abi arvuti värskendamisel. Võiks olla mõistliku kiirusega neti-kontori-filmi arvuti.
Missugune SSD oleks parim? Mahtu palju vaja pole 60...120 GB on piisav (HDD ka olemas).
Mõtlesin pro ... |
teema: Kommenteerimine: wunderbaum |
ispy
vastuseid: 15
vaadatud: 4848
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.07.2014 12:50:35 pealkiri: Kommenteerimine: wunderbaum |
mälu ostetud  |
teema: Microlab kõlarid |
ispy
vastuseid: 993
vaadatud: 421717
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 29.03.2014 18:02:41 pealkiri: Microlab kõlarid |
Ei tea kas see SOLO 6C uus versioon ka kusalgi Eestis müügil on. Piltidel oleks justkui teistmoodi puldid, kuid muu on sama...
edit: Arvutitark väitis, et neil on, või vähemalt mingi versioon ... |
teema: Kommenteerimine: Masinasist |
ispy
vastuseid: 17
vaadatud: 4831
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.11.2011 14:02:03 pealkiri: Kommenteerimine: Masinasist |
Asjalik mees. Äri korduvalt tehtud  |
teema: Kommenteerimine: indre329 |
ispy
vastuseid: 750
vaadatud: 304545
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.04.2011 18:23:33 pealkiri: Kommenteerimine: indre329 |
Ostsin mälu. Mees pani kiirelt posti ka  |
teema: Kommenteerimine: braien334 |
ispy
vastuseid: 101
vaadatud: 52740
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.04.2011 09:42:34 pealkiri: Kommenteerimine: braien334 |
ostsin mälu  |
teema: Kommenteerimine: Citra |
ispy
vastuseid: 128
vaadatud: 33834
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.10.2010 20:54:42 pealkiri: Kommenteerimine: Citra |
| 44 päeva aku tarneajaks on liiga pikk. |
teema: Kommenteerimine: ardo112 |
ispy
vastuseid: 271
vaadatud: 154845
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.10.2007 22:01:26 pealkiri: Kommenteerimine: ardo112 |
radika sain  |
teema: Kommenteerimine: SCREAMER |
ispy
vastuseid: 440
vaadatud: 105414
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.03.2007 23:03:24 pealkiri: Kommenteerimine: SCREAMER |
Asjalik tegelane. Sai ostetud mälu  |
teema: Enemy Territory |
ispy
vastuseid: 5944
vaadatud: 977888
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.04.2006 15:35:22 pealkiri: Enemy Territory |
bind 7 "weaponbank 7"
umbes nii |
teema: Enemy Territory |
ispy
vastuseid: 5944
vaadatud: 977888
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.03.2006 21:18:41 pealkiri: Enemy Territory |
et minimizer.
 |
teema: video t88tlemise programm? |
ispy
vastuseid: 6
vaadatud: 2224
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 20.02.2006 18:53:36 pealkiri: video t88tlemise programm? |
http://www.blazemp.com/mirror_video.htm
Sony Vegas 4.0 sel peaks olema 30 päeva tasuta kasutamist
ühesõnaga UTFG
milleks 4.0 kui on olemas ka palju uuem versioon 6.0 ja samuti 30päeva trial. |
teema: Enemy Territory |
ispy
vastuseid: 5944
vaadatud: 977888
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.02.2006 20:00:25 pealkiri: Enemy Territory |
| saarlane maas. |
teema: Enemy Territory |
ispy
vastuseid: 5944
vaadatud: 977888
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.02.2006 22:41:03 pealkiri: Enemy Territory |
Okei. Tõmbasin heleda cfg ära. Täitsa mõnus.
Täna NationCupi mäng EESTI vs BELGIA.
http://www.idle.ee/foorum/viewtopic.php?t=5669
Arvatav koosseis: Reload, gaz3ta, InterFace, Holz, Night ... |
teema: Enemy Territory |
ispy
vastuseid: 5944
vaadatud: 977888
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.02.2006 13:28:29 pealkiri: Enemy Territory |
proovisin ka täna if'i konfi.
Päris hea, kuigi ma ei saa aru mis selle mission timer/clock/vms. on?
Samuti ei mõista miks kõik need voice chatid all jooksevad.. Peab ära muutma
Hel ... |
teema: Enemy Territory |
ispy
vastuseid: 5944
vaadatud: 977888
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.02.2006 18:23:37 pealkiri: Enemy Territory |
proovisin ka täna if'i konfi.
Päris hea, kuigi ma ei saa aru mis selle mission timer/clock/vms. on?
Samuti ei mõista miks kõik need voice chatid all jooksevad.. Peab ära muutma
Hel ... |
teema: Kommenteerimine: mega |
ispy
vastuseid: 269
vaadatud: 68799
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.02.2006 22:43:58 pealkiri: Kommenteerimine: mega |
müüsin PSU ja kõik sujus hästi,
kuigi väike arusaamatus oli  |
teema: Enemy Territory |
ispy
vastuseid: 5944
vaadatud: 977888
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.02.2006 19:30:11 pealkiri: Enemy Territory |
acc on väga madal
aimimise kohta on üks hea tutorial "aiming by raziel"
Selle fov'i kohta veel nii palju, et kui oled panzer, siis ei tasu fov 90 jamada?
Sai pubis ükskord panzaga möllat ... |
teema: Enemy Territory |
ispy
vastuseid: 5944
vaadatud: 977888
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.02.2006 21:08:17 pealkiri: Enemy Territory |
et siis näiteks kui 120-ga harjund 2.35, siis mis oleks 90-ga nö vastav?
just nii |
teema: Enemy Territory |
ispy
vastuseid: 5944
vaadatud: 977888
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.02.2006 12:43:30 pealkiri: Enemy Territory |
oops
edi:
120 peaks andma kõige suurema vaatevälja, miks inimesed seda ei kasuta?
Vastased lähevad liiga väikseks?
 |
teema: Enemy Territory |
ispy
vastuseid: 5944
vaadatud: 977888
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.02.2006 01:32:57 pealkiri: Enemy Territory |
mul tekkis küsimus, mis fov'iga te mängite?
90-120 on võimalik pakkuda..
edit: ahjaa, miks ka!? |
teema: Enemy Territory |
ispy
vastuseid: 5944
vaadatud: 977888
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.02.2006 22:28:32 pealkiri: Enemy Territory |
| reso muutus on vast tingitud cfg'st imo. |
teema: Enemy Territory |
ispy
vastuseid: 5944
vaadatud: 977888
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.01.2006 18:10:06 pealkiri: Enemy Territory |
suht haige jutt.
mis kasutajal teargas viga on?
mental?
Vaevalt, et see asi HV mainet eriti alla viib, kuid jah, HV on üldiselt selline foorum, kus ei ole eriti palju mõtetut
läbu.
, ise s ... |
teema: Enemy Territory |
ispy
vastuseid: 5944
vaadatud: 977888
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.01.2006 18:04:33 pealkiri: Enemy Territory |
miks ES ei pand quakeconi kinni ? arvestades , et ......
prolly seal polnud neile konkurentsi ja ei ole ju mõtet minna siis.. |
teema: Enemy Territory |
ispy
vastuseid: 5944
vaadatud: 977888
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.01.2006 17:52:33 pealkiri: Enemy Territory |
Vaatasin su mõttetu demo ära ja no comments.... oled ikke imelik küll!
1) see kelle vastu mängisid ]CSsa ise ütlesid et sul on aimbot.... ime sis pole et ta sinuga õiendama hakkas! : ... |
teema: Enemy Territory |
ispy
vastuseid: 5944
vaadatud: 977888
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.01.2006 00:59:11 pealkiri: Enemy Territory |
kas scrim tähendab midagi pikemalt ka või on see lihtsalt war-i jaoks nimetus?
selgitust tahan.
edit: teargas, tegelikult oled ka üliõpilane? |
teema: Parimad 9600pro driverid? |
ispy
vastuseid: 3
vaadatud: 1228
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 23.01.2006 22:09:12 pealkiri: Parimad 9600pro driverid? |
Endal pmst sama küsimus.
Kuigi praegused töötavad, on äkki võimalik paremaid tulemusi saavutada. |
teema: Enemy Territory |
ispy
vastuseid: 5944
vaadatud: 977888
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.01.2006 18:11:06 pealkiri: Enemy Territory |
| ˇma sain küll sealt servust suht kiiresti mapid kätte -400KB/s tuli ära. |
| |