|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Smart-ID konto registreerimine muutub mugavamaks ja turvalisemaks: lisandub ID-kaardi NFC-tugi |
indrek11
vastuseid: 77
vaadatud: 5102
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 11.05.2026 14:16:33 pealkiri: Smart-ID konto registreerimine muutub mugavamaks ja turvalisemaks: lisandub ID-kaardi NFC-tugi |
Paistab, et nüüdseks on Smartid id-kaardiga registreerimine ilma NFC'ta seadmetes täiesti kinni keeratud
Kas tänapäeval on olemas nutiseadet, millel puudub NFC?
Näiteks päris paljud tah ... |
teema: Smart-ID konto registreerimine muutub mugavamaks ja turvalisemaks: lisandub ID-kaardi NFC-tugi |
indrek11
vastuseid: 77
vaadatud: 5102
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 11.05.2026 13:30:08 pealkiri: Smart-ID konto registreerimine muutub mugavamaks ja turvalisemaks: lisandub ID-kaardi NFC-tugi |
Paistab, et nüüdseks on Smartid id-kaardiga registreerimine ilma NFC'ta seadmetes täiesti kinni keeratud - ei saa kasutada ka arvuti ja kaardilugeja abi
Ainuke viis on kolistada pangakontor ... |
teema: Zyxel LTE7480-M804 välisosa kutu |
indrek11
vastuseid: 53
vaadatud: 17908
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 14.12.2024 01:02:18 pealkiri: Zyxel LTE7480-M804 välisosa kutu |
| Kuna midagi polnud kaotada siis jootsin juhtmed sinna, kus on tühi 12V pesa koht. Adapter taha ja voilaa, tiksub juba mitmendat päeva edukalt. Kahjuks oma mõistus peale ei hakka, kus POE toiteahela ... |
teema: Zyxel LTE7480-M804 välisosa kutu |
indrek11
vastuseid: 53
vaadatud: 17908
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 10.12.2023 18:23:48 pealkiri: Zyxel LTE7480-M804 välisosa kutu |
päris täpselt lõppevad nende elud, nüüd läks teine veel, täpselt sama vana.
samuti välisosa kustus.
pean siis nendest kondekatest alustama.
Paistab, et jagan sama partiid - eile, 9.12 kus ... |
teema: Telia müüb online.ee e-posti keskkonna |
indrek11
vastuseid: 587
vaadatud: 127470
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 13.08.2023 16:37:00 pealkiri: Telia müüb online.ee e-posti keskkonna |
| Kas kellelgi on töötav @neti.ee meiliaadress? Mul oli seotud online.ee kontoga. Kahju oleks kaotada meil, mis töötas dial-up ajast. @hot.ee meil töötab normaalselt, aga @neti aadressidele ligi e ... |
teema: Telia müüb online.ee e-posti keskkonna |
indrek11
vastuseid: 587
vaadatud: 127470
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 08.06.2023 21:27:13 pealkiri: Telia müüb online.ee e-posti keskkonna |
[user]Tanel[/user] saab suve lõpus väljavõtte teha, et kui paljudel kasutajatel profiilis hoti ja neti aadressidega emailid ära kadusid ise andsin juba panuse |
teema: Go3 ja TV3 groupi üldteema |
indrek11
vastuseid: 1296
vaadatud: 384533
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 30.03.2021 22:01:29 pealkiri: Go3 ja TV3 groupi üldteema |
Go3 maas?
Samsungi teleka ja Androidi app ei taha TV pilti ette võtta. |
teema: Go3 ja TV3 groupi üldteema |
indrek11
vastuseid: 1296
vaadatud: 384533
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 16.03.2021 12:42:03 pealkiri: Go3 ja TV3 groupi üldteema |
Samsungi telekas Go3 äpp on igaljuhul aeglane.
Kui telia boxiga telepilt jookseb ilusti, korraliku kvaliteediga ega hangu.
Siis vahetades Go3 peale, pilt jääb seisma ikka väga tihti. Võiboll ... |
teema: 1a.ee OÜ |
indrek11
vastuseid: 1256
vaadatud: 644491
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 18.01.2019 12:56:20 pealkiri: 1a.ee OÜ |
seda, et pakend on "korraks avatud ja seejärel tagastatud" öeldi muidugi kindlasti siis kui peale masina koju viimist oli selgunud, et see on juba kasutatud ja parooli all? mitte enne kui ostsid j ... |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
indrek11
vastuseid: 23208
vaadatud: 5771630
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 24.11.2018 00:52:07 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Viimasel ajal ei taha digiboxi pult eriti hästi töötada(patarei vahetus ei aidanud). Kas vahetavad esinduses välja või peab uue ostma?
sama probleem - pult(või siis digiboksi vastvõtt) hangu ... |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
indrek11
vastuseid: 23208
vaadatud: 5771630
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 16.02.2018 21:49:23 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Kaua nad seal kirjadele vastavad?
Saatsin kaks nädalat tagasi oma soovid teele ja uurisin, et mis oleks nende poolne pakkumine. Siiani ootan
31.01 saadetud kirjale sain vastuse 15.02 ... |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
indrek11
vastuseid: 23208
vaadatud: 5771630
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 31.01.2018 21:52:47 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
| Igatahes inetu käitumine Elisa poolelt, 9h ette teavitatakse paketis olevate kanalite muutmisest(tegelikult siis hoopis väiksemale paketile viimisest, sest sama raha eest asenduskanalit vm ei pakuta ... |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
indrek11
vastuseid: 23208
vaadatud: 5771630
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 31.01.2018 17:41:58 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Täname, et oled valinud Elisa Elamus üle õhu teenuse.
Teavitame, et alates 01.02.2018 läheb sinu kanalivalikust välja filmikanal TV1000. Edaspidi saad seda kanalit tellida koos teemapaketiga. ... |
teema: Kommenteerimine: robi95 |
indrek11
vastuseid: 150
vaadatud: 30047
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.01.2016 10:03:18 pealkiri: Kommenteerimine: robi95 |
| Kiirelt kaup tehtud, tänud! |
teema: ID-kaardi installimine |
indrek11
vastuseid: 214
vaadatud: 110248
|
foorum: Tarkvara postitatud: 21.01.2015 23:01:16 pealkiri: ID-kaardi installimine |
Ühes Win8 virtuaalmasinas läks ka 3.9.0 peale, kuigi 3.9.1 ei läinud.
+1 |
teema: Elion |
indrek11
vastuseid: 5863
vaadatud: 1295963
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 17.11.2010 12:38:47 pealkiri: Elion |
Elioni kinnitusel on ettevõtte poolt pakutav internetiühendus üle terve Eesti häiritud.
Elioni avalike suhete juht Lilian Nõlvak märkis, et hetkel tegeleb ettevõte probleemi ulatuse kindl ... |
teema: Navigaator Samsungile, kas on võimalik? |
indrek11
vastuseid: 5
vaadatud: 3450
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 31.10.2010 11:43:01 pealkiri: Navigaator Samsungile, kas on võimalik? |
sellele mudelile peaks ka mgmaps sobima:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=6000436&highlight=mgmaps#6000436 |
teema: Ülevaade : Samsung S5620 Monte :: Mobiiltelefonid |
indrek11
vastuseid: 537
vaadatud: 195958
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 19.10.2010 23:01:23 pealkiri: Ülevaade : Samsung S5620 Monte |
aga tegelikult kaob küll. Mingisuguses foorumis see käis läbi.
Tundub, et ka EMT ise ei taha sellele küsimusele ühest vastust anda:
http://foorum.emt.ee/web/guest/home/-/message_boards/messag ... |
teema: Ülevaade : Samsung S5620 Monte :: Mobiiltelefonid |
indrek11
vastuseid: 537
vaadatud: 195958
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 06.10.2010 14:33:12 pealkiri: Ülevaade : Samsung S5620 Monte |
| Jumal tänatud, et mul, n00bil see firmware update õnneks läks. Ei saagi aru, et midagi paremaks läks, seega pole mõtet seda enne tehagi, kui midagi uut peale saab. Nt. qwerty, mille ümber palju ... |
teema: Ülevaade : Samsung S5620 Monte :: Mobiiltelefonid |
indrek11
vastuseid: 537
vaadatud: 195958
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 06.10.2010 00:29:15 pealkiri: Re: probleem peale firmwire upgrade |
| kirjas oli, et kui ise telefon restarti ei tee, siis paariks sekundiks võta aku tagant ära ja sim ja sd kaart sisse ja asi korras. aga mul polnud, lülitasin siis telefoni sisse ja tuli siuke pilt e ... |
teema: Ülevaade : Samsung S5620 Monte :: Mobiiltelefonid |
indrek11
vastuseid: 537
vaadatud: 195958
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 15.09.2010 11:13:04 pealkiri: Ülevaade : Samsung S5620 Monte |
Sai otsitud softi GPS trackinguks ja siiani kõige asjalikumalt ja kiiremini tööd teinud Velox - http://www.veloxgps.de/
Ainuke mure selles, et kui Montel ekraan ära lukustada, siis ei tööta ka ... |
teema: Kommenteerimine: anim |
indrek11
vastuseid: 22
vaadatud: 10856
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.06.2010 19:34:33 pealkiri: Kommenteerimine: anim |
Kaup korralik ja kiirelt käes Tänud. |
teema: Tantum Group OÜ |
indrek11
vastuseid: 158
vaadatud: 61184
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 17.11.2009 10:16:52 pealkiri: Tantum Group OÜ |
Täna hommikul Tantumis asuv leht maas jah, muidu ikka peale serveri kolimist nagu paremaks läinud.
Kahju ainult, et nendest katkestustest mingit tagasisidet või vabandust ei kuule ... |
teema: Kommenteerimine: sbtainas |
indrek11
vastuseid: 75
vaadatud: 28752
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.10.2009 12:49:50 pealkiri: Kommenteerimine: sbtainas |
| hea kaup hea hinnaga. |
teema: Kommenteerimine: frygor |
indrek11
vastuseid: 69
vaadatud: 26876
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.10.2009 14:43:07 pealkiri: Kommenteerimine: frygor |
| Äri kiire ja korralik, tänud. |
teema: Windows Vista |
indrek11
vastuseid: 9461
vaadatud: 1621607
|
foorum: Microsoft postitatud: 13.09.2009 15:26:26 pealkiri: Windows Vista |
Juhin tähelepanu sellele, et pole siin mingit värsket installi Hetkel on ikka veel stage 3 of 3 ja 0%.. vahel jõuab öelda "Welcome" ja siis tuleb "Shutting Down".
Sattusin ka peale viimaseid ... |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
indrek11
vastuseid: 23208
vaadatud: 5771630
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 02.07.2009 00:37:02 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
| kloogarannas oli ka tunnine auk |
teema: domeen kahes serveris - DNSi jagamisega |
indrek11
vastuseid: 19
vaadatud: 5629
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 13.05.2009 12:07:56 pealkiri: domeen kahes serveris - DNSi jagamisega |
nujah, eks mingi kõrbemise võimalus jääb alati.
Üks sarnase teenuse pakkuja veel:
http://www.zoneedit.com/ kasutan ise juba 10a ja pole nagu tõrkeid täheldanud.
Pakub sellist asja:
How ... |
teema: domeen kahes serveris - DNSi jagamisega |
indrek11
vastuseid: 19
vaadatud: 5629
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 13.05.2009 11:51:35 pealkiri: domeen kahes serveris - DNSi jagamisega |
ehk oleks sul abi Round Robin DNS teenusest:
Support for Round Robin DNS
You can specify several different IP addresses to handle requests for a specific host and we will cycle through the list a ... |
teema: Ülevaade: Terratec Cinergy T USB XXS HD :: TV tuunerid |
indrek11
vastuseid: 718
vaadatud: 212492
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 11.05.2009 08:54:10 pealkiri: Ülevaade: Terratec Cinergy T USB XXS HD |
Minul see terrateci soft jõnksutab selle ETV HD Test kanali pilti päris karmilt
Media Center mängib Win7 all Terrateci pulgaga ETV HD Test kanalit ilusti , isegi paremini kui teisi vabu kan ... |
teema: Windows 7 RC - aastaks tasuta kasutamiseks |
indrek11
vastuseid: 226
vaadatud: 49633
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 07.05.2009 13:57:03 pealkiri: Windows 7 RC - aastaks tasuta kasutamiseks |
Selline küsimus veel, et kas TerraTec Home Cinema hakkas win 7- ga tööle?? täna, homme meistrite liiga poolfinaalid ja ei tahaks sellest ilma jääda
Terratec Home Cinema töötab kenasti ... |
teema: .ee domeenid tulevast aastast tasulised |
indrek11
vastuseid: 123
vaadatud: 61844
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 20.11.2008 15:12:17 pealkiri: .ee domeenid tulevast aastast tasulised |
| TALLINN, 20. november, BNS - Valitsuskabinet andis heakskiidu majandusminister Juhan Partsi ettepanekutele domeeninimede registreerimiseks, mille jõustumisel saab üht või enamat .ee domeenime taotl ... |
teema: palju võiks palk olla itimehel asutuses kus on ca 70 arvutit. |
indrek11
vastuseid: 29
vaadatud: 7252
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 12.11.2008 09:41:28 pealkiri: palju võiks palk olla itimehel asutuses kus on ca 70 arvutit. |
Kurb on lausa vaadata, kuidas nii vähe makstakse Ise töötan praktikal ja ma saan julgelt üle 6000.- (Tunnipalk on ). Töötan oma graafiku järgi ja peab mainima, et tööülesanded on ka kerge ... |
teema: Telerite üldteema |
indrek11
vastuseid: 19211
vaadatud: 4907162
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 06.10.2008 12:29:41 pealkiri: Telerite üldteema |
Selle Mpeg-4 mooduli kohta küsiks, et kui moodul lisada, siis saab tasuta kanaleid vaadata? Ja võimalus lisada veel kaart lisakanalite tarbeks?
Jah. Jah
Täpsustaks, et hetkel turul olevatest mood ... |
teema: Telerite üldteema |
indrek11
vastuseid: 19211
vaadatud: 4907162
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 05.10.2008 19:56:52 pealkiri: Telerite üldteema |
~10k eest on soov osta 32" teler, hinna sisse jääks ka mpeg4 tuuner,
eelk6ige kasutan dvd/dvdrip filmide vaatamiseks läbi arvuti ~4m kauguselt,
teisejärguline on mängimine ja mõnikord ka tele ... |
teema: Ülevaade: Terratec Cinergy T USB XXS HD :: TV tuunerid |
indrek11
vastuseid: 718
vaadatud: 212492
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 22.09.2008 10:13:39 pealkiri: Ülevaade: Terratec Cinergy T USB XXS HD |
Sain ubuntu peal ka ilusti pildi ette - MythTV'ga.
Nüüd peaks katsetama kas ka mingit ressursi võitu sellega saavutab. Või on kellelgi juba rohkem kogemusi jagada? |
teema: Arvuti tööle ilma integreeritud graafikata? Hädasti abi vaja. |
indrek11
vastuseid: 14
vaadatud: 2761
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 19.09.2008 16:31:36 pealkiri: Arvuti tööle ilma integreeritud graafikata? Hädasti abi vaja. |
kas masin käivitumisel mingit veakoodi ei piiksuta?
proovi ka ilma mäluta masinat käivitada. |
teema: Nett katkeb |
indrek11
vastuseid: 26
vaadatud: 7728
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 15.08.2008 08:43:29 pealkiri: Nett katkeb |
ehk on ruuter liialt soojas kohas ja ei saa piisavalt jahutust  |
teema: Soovitage virtuaalserverit |
indrek11
vastuseid: 3724
vaadatud: 1135080
|
foorum: WWW postitatud: 07.08.2008 14:32:34 pealkiri: Soovitage virtuaalserverit |
Mis väike linnuke see ikka olla sai... Postimees on peris suur "linnuke"
Mis see Postimees siis siristas? |
teema: Soovitage virtuaalserverit |
indrek11
vastuseid: 3724
vaadatud: 1135080
|
foorum: WWW postitatud: 07.08.2008 11:11:42 pealkiri: Soovitage virtuaalserverit |
tundub, et tantum.ee maha kukkunud.
Edit: 11:10 - tunniga eetris tagasi |
teema: Eesti Energia "KÕU" |
indrek11
vastuseid: 9503
vaadatud: 1974747
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 09.07.2008 11:46:32 pealkiri: Eesti Energia "KÕU" |
| autoantennil sõltub antenni suunamisest päris palju - eriti kui oled paigal ja erinevate mastide levis. |
teema: Kõvaketas ja arvuti |
indrek11
vastuseid: 22
vaadatud: 4203
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 20.05.2008 08:34:09 pealkiri: Kõvaketas ja arvuti |
bootimiseks ja parandamiseks kasuta näiteks Bart's Preinstalled Environment'i või Erd Commander'it.
http://www.nu2.nu/pebuilder/
http://www.fullandfree.info/software/erd-commander-2005/ |
teema: Kõvaketas ja arvuti |
indrek11
vastuseid: 22
vaadatud: 4203
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 19.05.2008 20:36:49 pealkiri: Kõvaketas ja arvuti |
| seda ntfs.sys'i võid ju proovida ubuntuga ka kopeerida. |
teema: Kõvaketas ja arvuti |
indrek11
vastuseid: 22
vaadatud: 4203
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 19.05.2008 18:24:27 pealkiri: Kõvaketas ja arvuti |
kas recovery consooli saad ette plaadilt bootides?
------------
Get out an XP CD, and boot from it. Go to Recovery Console, once loaded, by pressing R.
Run chkdsk /r
After that, cd to the CD-R ... |
teema: Kõvaketas ja arvuti |
indrek11
vastuseid: 22
vaadatud: 4203
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 19.05.2008 17:07:04 pealkiri: Kõvaketas ja arvuti |
| http://www.howtofixcomputers.com/forums/windows-xp/blue-screen-auto-restart-159507.html |
teema: Eesti Energia "KÕU" |
indrek11
vastuseid: 9503
vaadatud: 1974747
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 08.05.2008 11:21:55 pealkiri: Eesti Energia "KÕU" |
kas just andmeside, aga kuhugi tuleb ju oma nördimus välja elada....
Juba märtsis hõiskas televõrk, et alustab Viasatiga koostööd ja hakatakse vastastiku klienidele teenust pakkuma.
S ... |
teema: kõu usb mobiilne |
indrek11
vastuseid: 6
vaadatud: 2550
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 12.04.2008 22:42:22 pealkiri: kõu usb mobiilne |
mountdevsubfs.sh sai siis selliseks:
#
# Magic to make /proc/bus/usb work
#
mkdir -p /dev/bus/usb/.usbfs
domount usbfs "" /dev/bus/usb/.usbfs -obusmode=0700,devmode=0600,listmode=0644
ln ... |
teema: kõu usb mobiilne |
indrek11
vastuseid: 6
vaadatud: 2550
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 12.04.2008 15:48:12 pealkiri: kõu usb mobiilne |
Kõu USB seade töötab nende driveritega ilusti - Ubuntu 7.10
Kellel häda sellega, et Ubuntu ei leia seadet ülesse - vaadake üle, et failis /etc/init.d/mountdevsubfs.sh oleks /proc/bus/usb ... |
teema: Ülevaade: Lenovo x61s :: Sülearvutid |
indrek11
vastuseid: 53
vaadatud: 23156
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 06.04.2008 01:29:06 pealkiri: Ülevaade: Lenovo x61s |
| ubuntuga ca 16W ja aku pealt ca 4,5h |
teema: Winxp Logon screenil user ID kadunud |
indrek11
vastuseid: 8
vaadatud: 1902
|
foorum: Tarkvara postitatud: 21.03.2008 01:28:05 pealkiri: Winxp Logon screenil user ID kadunud |
system restore'i võiks vast proovida (http://support.microsoft.com/?kbid=304449)
muidu näeb see logon screen ikka päris õnnetu välja küll...
http://internetducttape.com/2007/03/20/windows-xp ... |
| |