Avaleht
otsing leidis 78 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Smart-ID konto registreerimine muutub mugavamaks ja turvalisemaks: lisandub ID-kaardi NFC-tugi
indrek11

vastuseid: 77
vaadatud: 5098

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 11.05.2026 14:16:33   pealkiri: Smart-ID konto registreerimine muutub mugavamaks ja turvalisemaks: lisandub ID-kaardi NFC-tugi
Paistab, et nüüdseks on Smartid id-kaardiga registreerimine ilma NFC'ta seadmetes täiesti kinni keeratud
Kas tänapäeval on olemas nutiseadet, millel puudub NFC?
 

Näiteks päris paljud tah ...
  teema: Smart-ID konto registreerimine muutub mugavamaks ja turvalisemaks: lisandub ID-kaardi NFC-tugi
indrek11

vastuseid: 77
vaadatud: 5098

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 11.05.2026 13:30:08   pealkiri: Smart-ID konto registreerimine muutub mugavamaks ja turvalisemaks: lisandub ID-kaardi NFC-tugi
Paistab, et nüüdseks on Smartid id-kaardiga registreerimine ilma NFC'ta seadmetes täiesti kinni keeratud - ei saa kasutada ka arvuti ja kaardilugeja abi icon_sad.gif

Ainuke viis on kolistada pangakontor ...
  teema: Zyxel LTE7480-M804 välisosa kutu
indrek11

vastuseid: 53
vaadatud: 17908

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 14.12.2024 01:02:18   pealkiri: Zyxel LTE7480-M804 välisosa kutu
Kuna midagi polnud kaotada siis jootsin juhtmed sinna, kus on tühi 12V pesa koht. Adapter taha ja voilaa, tiksub juba mitmendat päeva edukalt. Kahjuks oma mõistus peale ei hakka, kus POE toiteahela ...
  teema: Zyxel LTE7480-M804 välisosa kutu
indrek11

vastuseid: 53
vaadatud: 17908

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 10.12.2023 18:23:48   pealkiri: Zyxel LTE7480-M804 välisosa kutu
päris täpselt lõppevad nende elud, nüüd läks teine veel, täpselt sama vana.
samuti välisosa kustus.
pean siis nendest kondekatest alustama.

Paistab, et jagan sama partiid - eile, 9.12 kus ...
  teema: Telia müüb online.ee e-posti keskkonna
indrek11

vastuseid: 587
vaadatud: 127468

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 13.08.2023 16:37:00   pealkiri: Telia müüb online.ee e-posti keskkonna
Kas kellelgi on töötav @neti.ee meiliaadress? Mul oli seotud online.ee kontoga. Kahju oleks kaotada meil, mis töötas dial-up ajast. @hot.ee meil töötab normaalselt, aga @neti aadressidele ligi e ...
  teema: Telia müüb online.ee e-posti keskkonna
indrek11

vastuseid: 587
vaadatud: 127468

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 08.06.2023 21:27:13   pealkiri: Telia müüb online.ee e-posti keskkonna
[user]Tanel[/user] saab suve lõpus väljavõtte teha, et kui paljudel kasutajatel profiilis hoti ja neti aadressidega emailid ära kadusid icon_smile.gif ise andsin juba panuse
  teema: Go3 ja TV3 groupi üldteema
indrek11

vastuseid: 1296
vaadatud: 384524

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 30.03.2021 22:01:29   pealkiri: Go3 ja TV3 groupi üldteema
Go3 maas?
Samsungi teleka ja Androidi app ei taha TV pilti ette võtta.
  teema: Go3 ja TV3 groupi üldteema
indrek11

vastuseid: 1296
vaadatud: 384524

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 16.03.2021 12:42:03   pealkiri: Go3 ja TV3 groupi üldteema
Samsungi telekas Go3 äpp on igaljuhul aeglane.
Kui telia boxiga telepilt jookseb ilusti, korraliku kvaliteediga ega hangu.
Siis vahetades Go3 peale, pilt jääb seisma ikka väga tihti. Võiboll ...
  teema: 1a.ee OÜ
indrek11

vastuseid: 1256
vaadatud: 644483

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 18.01.2019 12:56:20   pealkiri: 1a.ee OÜ

seda, et pakend on "korraks avatud ja seejärel tagastatud" öeldi muidugi kindlasti siis kui peale masina koju viimist oli selgunud, et see on juba kasutatud ja parooli all? mitte enne kui ostsid j ...
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
indrek11

vastuseid: 23208
vaadatud: 5771594

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 24.11.2018 00:52:07   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Viimasel ajal ei taha digiboxi pult eriti hästi töötada(patarei vahetus ei aidanud). Kas vahetavad esinduses välja või peab uue ostma?

sama probleem - pult(või siis digiboksi vastvõtt) hangu ...
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
indrek11

vastuseid: 23208
vaadatud: 5771594

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 16.02.2018 21:49:23   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Kaua nad seal kirjadele vastavad?
Saatsin kaks nädalat tagasi oma soovid teele ja uurisin, et mis oleks nende poolne pakkumine. Siiani ootan thumbs_down.gif

31.01 saadetud kirjale sain vastuse 15.02 yawn.gif ...
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
indrek11

vastuseid: 23208
vaadatud: 5771594

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 31.01.2018 21:52:47   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Igatahes inetu käitumine Elisa poolelt, 9h ette teavitatakse paketis olevate kanalite muutmisest(tegelikult siis hoopis väiksemale paketile viimisest, sest sama raha eest asenduskanalit vm ei pakuta ...
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
indrek11

vastuseid: 23208
vaadatud: 5771594

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 31.01.2018 17:41:58   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Täname, et oled valinud Elisa Elamus üle õhu teenuse.

Teavitame, et alates 01.02.2018 läheb sinu kanalivalikust välja filmikanal TV1000. Edaspidi saad seda kanalit tellida koos teemapaketiga. ...
  teema: Kommenteerimine: robi95
indrek11

vastuseid: 150
vaadatud: 30047

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.01.2016 10:03:18   pealkiri: Kommenteerimine: robi95
Kiirelt kaup tehtud, tänud!
  teema: ID-kaardi installimine
indrek11

vastuseid: 214
vaadatud: 110244

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 21.01.2015 23:01:16   pealkiri: ID-kaardi installimine
Ühes Win8 virtuaalmasinas läks ka 3.9.0 peale, kuigi 3.9.1 ei läinud.

+1
  teema: Elion
indrek11

vastuseid: 5863
vaadatud: 1295956

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 17.11.2010 12:38:47   pealkiri: Elion
Elioni kinnitusel on ettevõtte poolt pakutav internetiühendus üle terve Eesti häiritud.


Elioni avalike suhete juht Lilian Nõlvak märkis, et hetkel tegeleb ettevõte probleemi ulatuse kindl ...
  teema: Navigaator Samsungile, kas on võimalik?
indrek11

vastuseid: 5
vaadatud: 3450

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 31.10.2010 11:43:01   pealkiri: Navigaator Samsungile, kas on võimalik?
sellele mudelile peaks ka mgmaps sobima:

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=6000436&highlight=mgmaps#6000436
  teema: Ülevaade : Samsung S5620 Monte :: Mobiiltelefonid
indrek11

vastuseid: 537
vaadatud: 195957

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 19.10.2010 23:01:23   pealkiri: Ülevaade : Samsung S5620 Monte
aga tegelikult kaob küll. Mingisuguses foorumis see käis läbi.

Tundub, et ka EMT ise ei taha sellele küsimusele ühest vastust anda:
http://foorum.emt.ee/web/guest/home/-/message_boards/messag ...
  teema: Ülevaade : Samsung S5620 Monte :: Mobiiltelefonid
indrek11

vastuseid: 537
vaadatud: 195957

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 06.10.2010 14:33:12   pealkiri: Ülevaade : Samsung S5620 Monte
Jumal tänatud, et mul, n00bil see firmware update õnneks läks. Ei saagi aru, et midagi paremaks läks, seega pole mõtet seda enne tehagi, kui midagi uut peale saab. Nt. qwerty, mille ümber palju ...
  teema: Ülevaade : Samsung S5620 Monte :: Mobiiltelefonid
indrek11

vastuseid: 537
vaadatud: 195957

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 06.10.2010 00:29:15   pealkiri: Re: probleem peale firmwire upgrade
kirjas oli, et kui ise telefon restarti ei tee, siis paariks sekundiks võta aku tagant ära ja sim ja sd kaart sisse ja asi korras. aga mul polnud, lülitasin siis telefoni sisse ja tuli siuke pilt e ...
  teema: Ülevaade : Samsung S5620 Monte :: Mobiiltelefonid
indrek11

vastuseid: 537
vaadatud: 195957

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 15.09.2010 11:13:04   pealkiri: Ülevaade : Samsung S5620 Monte
Sai otsitud softi GPS trackinguks ja siiani kõige asjalikumalt ja kiiremini tööd teinud Velox - http://www.veloxgps.de/
Ainuke mure selles, et kui Montel ekraan ära lukustada, siis ei tööta ka ...
  teema: Kommenteerimine: anim
indrek11

vastuseid: 22
vaadatud: 10856

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.06.2010 19:34:33   pealkiri: Kommenteerimine: anim
Kaup korralik ja kiirelt käes thumbs_up.gif Tänud.
  teema: Tantum Group OÜ
indrek11

vastuseid: 158
vaadatud: 61172

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 17.11.2009 10:16:52   pealkiri: Tantum Group OÜ
Täna hommikul Tantumis asuv leht maas jah, muidu ikka peale serveri kolimist nagu paremaks läinud.
Kahju ainult, et nendest katkestustest mingit tagasisidet või vabandust ei kuule ...
  teema: Kommenteerimine: sbtainas
indrek11

vastuseid: 75
vaadatud: 28752

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.10.2009 12:49:50   pealkiri: Kommenteerimine: sbtainas
hea kaup hea hinnaga.
  teema: Kommenteerimine: frygor
indrek11

vastuseid: 69
vaadatud: 26876

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.10.2009 14:43:07   pealkiri: Kommenteerimine: frygor
Äri kiire ja korralik, tänud.
  teema: Windows Vista
indrek11

vastuseid: 9461
vaadatud: 1621599

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 13.09.2009 15:26:26   pealkiri: Windows Vista
Juhin tähelepanu sellele, et pole siin mingit värsket installi icon_biggrin.gif Hetkel on ikka veel stage 3 of 3 ja 0%.. vahel jõuab öelda "Welcome" ja siis tuleb "Shutting Down".

Sattusin ka peale viimaseid ...
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
indrek11

vastuseid: 23208
vaadatud: 5771594

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 02.07.2009 00:37:02   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
kloogarannas oli ka tunnine auk
  teema: domeen kahes serveris - DNSi jagamisega
indrek11

vastuseid: 19
vaadatud: 5629

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 13.05.2009 12:07:56   pealkiri: domeen kahes serveris - DNSi jagamisega
nujah, eks mingi kõrbemise võimalus jääb alati.

Üks sarnase teenuse pakkuja veel:
http://www.zoneedit.com/ kasutan ise juba 10a ja pole nagu tõrkeid täheldanud.

Pakub sellist asja:
How ...
  teema: domeen kahes serveris - DNSi jagamisega
indrek11

vastuseid: 19
vaadatud: 5629

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 13.05.2009 11:51:35   pealkiri: domeen kahes serveris - DNSi jagamisega
ehk oleks sul abi Round Robin DNS teenusest:
Support for Round Robin DNS
You can specify several different IP addresses to handle requests for a specific host and we will cycle through the list a ...
  teema: Ülevaade: Terratec Cinergy T USB XXS HD :: TV tuunerid
indrek11

vastuseid: 718
vaadatud: 212489

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 11.05.2009 08:54:10   pealkiri: Ülevaade: Terratec Cinergy T USB XXS HD
Minul see terrateci soft jõnksutab selle ETV HD Test kanali pilti päris karmilt

Media Center mängib Win7 all Terrateci pulgaga ETV HD Test kanalit ilusti thumbs_up.gif , isegi paremini kui teisi vabu kan ...
  teema: Windows 7 RC - aastaks tasuta kasutamiseks
indrek11

vastuseid: 226
vaadatud: 49633

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 07.05.2009 13:57:03   pealkiri: Windows 7 RC - aastaks tasuta kasutamiseks
Selline küsimus veel, et kas TerraTec Home Cinema hakkas win 7- ga tööle?? täna, homme meistrite liiga poolfinaalid ja ei tahaks sellest ilma jääda icon_eek.gif

Terratec Home Cinema töötab kenasti ...
  teema: .ee domeenid tulevast aastast tasulised
indrek11

vastuseid: 123
vaadatud: 61844

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 20.11.2008 15:12:17   pealkiri: .ee domeenid tulevast aastast tasulised
TALLINN, 20. november, BNS - Valitsuskabinet andis heakskiidu majandusminister Juhan Partsi ettepanekutele domeeninimede registreerimiseks, mille jõustumisel saab üht või enamat .ee domeenime taotl ...
  teema: palju võiks palk olla itimehel asutuses kus on ca 70 arvutit.
indrek11

vastuseid: 29
vaadatud: 7252

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 12.11.2008 09:41:28   pealkiri: palju võiks palk olla itimehel asutuses kus on ca 70 arvutit.
Kurb on lausa vaadata, kuidas nii vähe makstakse icon_razz.gif Ise töötan praktikal ja ma saan julgelt üle 6000.- (Tunnipalk on ). Töötan oma graafiku järgi ja peab mainima, et tööülesanded on ka kerge ...
  teema: Telerite üldteema
indrek11

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907119

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 06.10.2008 12:29:41   pealkiri: Telerite üldteema
Selle Mpeg-4 mooduli kohta küsiks, et kui moodul lisada, siis saab tasuta kanaleid vaadata? Ja võimalus lisada veel kaart lisakanalite tarbeks?
Jah. Jah
Täpsustaks, et hetkel turul olevatest mood ...
  teema: Telerite üldteema
indrek11

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907119

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 05.10.2008 19:56:52   pealkiri: Telerite üldteema
~10k eest on soov osta 32" teler, hinna sisse jääks ka mpeg4 tuuner,
eelk6ige kasutan dvd/dvdrip filmide vaatamiseks läbi arvuti ~4m kauguselt,
teisejärguline on mängimine ja mõnikord ka tele ...
  teema: Ülevaade: Terratec Cinergy T USB XXS HD :: TV tuunerid
indrek11

vastuseid: 718
vaadatud: 212489

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 22.09.2008 10:13:39   pealkiri: Ülevaade: Terratec Cinergy T USB XXS HD
Sain ubuntu peal ka ilusti pildi ette - MythTV'ga.
Nüüd peaks katsetama kas ka mingit ressursi võitu sellega saavutab. Või on kellelgi juba rohkem kogemusi jagada?
  teema: Arvuti tööle ilma integreeritud graafikata? Hädasti abi vaja.
indrek11

vastuseid: 14
vaadatud: 2761

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 19.09.2008 16:31:36   pealkiri: Arvuti tööle ilma integreeritud graafikata? Hädasti abi vaja.
kas masin käivitumisel mingit veakoodi ei piiksuta?
proovi ka ilma mäluta masinat käivitada.
  teema: Nett katkeb
indrek11

vastuseid: 26
vaadatud: 7728

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 15.08.2008 08:43:29   pealkiri: Nett katkeb
ehk on ruuter liialt soojas kohas ja ei saa piisavalt jahutust icon_question.gif
  teema: Soovitage virtuaalserverit
indrek11

vastuseid: 3724
vaadatud: 1135042

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 07.08.2008 14:32:34   pealkiri: Soovitage virtuaalserverit

Mis väike linnuke see ikka olla sai... Postimees on peris suur "linnuke" icon_razz.gif


Mis see Postimees siis siristas?
  teema: Soovitage virtuaalserverit
indrek11

vastuseid: 3724
vaadatud: 1135042

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 07.08.2008 11:11:42   pealkiri: Soovitage virtuaalserverit
tundub, et tantum.ee maha kukkunud. icon_sad.gif

Edit: 11:10 - tunniga eetris tagasi
  teema: Eesti Energia "KÕU"
indrek11

vastuseid: 9503
vaadatud: 1974739

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 09.07.2008 11:46:32   pealkiri: Eesti Energia "KÕU"
autoantennil sõltub antenni suunamisest päris palju - eriti kui oled paigal ja erinevate mastide levis.
  teema: Kõvaketas ja arvuti
indrek11

vastuseid: 22
vaadatud: 4203

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 20.05.2008 08:34:09   pealkiri: Kõvaketas ja arvuti
bootimiseks ja parandamiseks kasuta näiteks Bart's Preinstalled Environment'i või Erd Commander'it.

http://www.nu2.nu/pebuilder/
http://www.fullandfree.info/software/erd-commander-2005/
  teema: Kõvaketas ja arvuti
indrek11

vastuseid: 22
vaadatud: 4203

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 19.05.2008 20:36:49   pealkiri: Kõvaketas ja arvuti
seda ntfs.sys'i võid ju proovida ubuntuga ka kopeerida.
  teema: Kõvaketas ja arvuti
indrek11

vastuseid: 22
vaadatud: 4203

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 19.05.2008 18:24:27   pealkiri: Kõvaketas ja arvuti
kas recovery consooli saad ette plaadilt bootides?

------------
Get out an XP CD, and boot from it. Go to Recovery Console, once loaded, by pressing R.
Run chkdsk /r

After that, cd to the CD-R ...
  teema: Kõvaketas ja arvuti
indrek11

vastuseid: 22
vaadatud: 4203

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 19.05.2008 17:07:04   pealkiri: Kõvaketas ja arvuti
http://www.howtofixcomputers.com/forums/windows-xp/blue-screen-auto-restart-159507.html
  teema: Eesti Energia "KÕU"
indrek11

vastuseid: 9503
vaadatud: 1974739

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 08.05.2008 11:21:55   pealkiri: Eesti Energia "KÕU"
kas just andmeside, aga kuhugi tuleb ju oma nördimus välja elada.... icon_confused.gif

Juba märtsis hõiskas televõrk, et alustab Viasatiga koostööd ja hakatakse vastastiku klienidele teenust pakkuma.
S ...
  teema: kõu usb mobiilne
indrek11

vastuseid: 6
vaadatud: 2550

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 12.04.2008 22:42:22   pealkiri: kõu usb mobiilne
mountdevsubfs.sh sai siis selliseks:

#
# Magic to make /proc/bus/usb work
#
mkdir -p /dev/bus/usb/.usbfs
domount usbfs "" /dev/bus/usb/.usbfs -obusmode=0700,devmode=0600,listmode=0644
ln ...
  teema: kõu usb mobiilne
indrek11

vastuseid: 6
vaadatud: 2550

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 12.04.2008 15:48:12   pealkiri: kõu usb mobiilne
Kõu USB seade töötab nende driveritega ilusti thumbs_up.gif - Ubuntu 7.10

Kellel häda sellega, et Ubuntu ei leia seadet ülesse - vaadake üle, et failis /etc/init.d/mountdevsubfs.sh oleks /proc/bus/usb ...
  teema: Ülevaade: Lenovo x61s :: Sülearvutid
indrek11

vastuseid: 53
vaadatud: 23156

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 06.04.2008 01:29:06   pealkiri: Ülevaade: Lenovo x61s
ubuntuga ca 16W ja aku pealt ca 4,5h
  teema: Winxp Logon screenil user ID kadunud
indrek11

vastuseid: 8
vaadatud: 1902

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 21.03.2008 01:28:05   pealkiri: Winxp Logon screenil user ID kadunud
system restore'i võiks vast proovida (http://support.microsoft.com/?kbid=304449)

muidu näeb see logon screen ikka päris õnnetu välja küll...
http://internetducttape.com/2007/03/20/windows-xp ...
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.