Avaleht
otsing leidis 2000 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 38, 39, 40  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: Põder
inca

vastuseid: 64
vaadatud: 15549

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.02.2022 17:38:06   pealkiri: Kommenteerimine: Põder
Ostis monitori. thumbs_up.gif
  teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
inca

vastuseid: 3132
vaadatud: 1192206

sõnumfoorum: Töövahendus   postitatud: 18.11.2021 10:06:07   pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
Tere

Oneplus Nord ekraan katki.
Samuti vedeleb mul üks Oneplus 7T. Kas selle ekraaniga on asjalood mõistlikumaks läinud? Enne oli mingi suht müstiline hind ja tarneaegagi vist polnud...

Hei ...
  teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
inca

vastuseid: 3132
vaadatud: 1192206

sõnumfoorum: Töövahendus   postitatud: 15.11.2021 09:54:28   pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
Tere

Oneplus Nord ekraan katki.
Samuti vedeleb mul üks Oneplus 7T. Kas selle ekraaniga on asjalood mõistlikumaks läinud? Enne oli mingi suht müstiline hind ja tarneaegagi vist polnud...
  teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
inca

vastuseid: 3132
vaadatud: 1192206

sõnumfoorum: Töövahendus   postitatud: 01.11.2020 14:33:01   pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
Teoreetiliselt võiks mingi hetk originaali ka tekkida? Hinnaklass umbes?
Hetkel ostsin uue telo ja kiiret otseselt pole.
  teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
inca

vastuseid: 3132
vaadatud: 1192206

sõnumfoorum: Töövahendus   postitatud: 31.10.2020 22:12:44   pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
Oneplus 7T ekraan. Terve aga nurgast peale kukkumist hakkab tume laik suurenema.
  teema: Kommenteerimine: mexaanik
inca

vastuseid: 25
vaadatud: 4746

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.06.2020 14:29:36   pealkiri: Kommenteerimine: mexaanik
Kõik sujus.
  teema: Ilmavaatlus
inca

vastuseid: 36159
vaadatud: 4302544

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 08.07.2019 15:24:20   pealkiri: Ilmavaatlus
Kuda seeaasta mustikatega seis?
Kiiu discgolfi rajal juba nägin midagi valmis icon_smile.gif

Läänes mets mustab igatahes.
  teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
inca

vastuseid: 3132
vaadatud: 1192206

sõnumfoorum: Töövahendus   postitatud: 05.01.2019 17:54:06   pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
Hei. Must Galaxy S6 ekraan?
  teema: macOS Mojave
inca

vastuseid: 42
vaadatud: 17653

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 19.11.2018 13:58:37   pealkiri: macOS Mojave
Tegin uuenduse High Sierra -> Mojave. Paar päeva oli täitsa OK aga nüüd on jube aeglaseks muutunud. Eriti Finder ja quicklook. Kas peaks puhta Mojave peale laskma?
Mis masin? Ma väga pole vee ...
  teema: OnePlus 5/5T
inca

vastuseid: 988
vaadatud: 390184

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 30.01.2018 10:55:47   pealkiri: OnePlus 5/5T
Võib-olla tõesti. Põhiseadmeteks Parrot ja Bose. Parrotist saaks aru, aga Bose on siiani alati laitmatult käitunud nii et kahtlustaks ikkagi OP errorit. Imelik on ka järjepidevuse puudumine.
Kü ...
  teema: OnePlus 5/5T
inca

vastuseid: 988
vaadatud: 390184

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 29.01.2018 14:51:16   pealkiri: OnePlus 5/5T
OP5. Ootasin küll enne Oreo uuendust mõne nädala, et ega mingeid kalasid pinnale ei uju ja lasin lõpuks peale. Ja BT kalab... Tutvustatud seadmed ei taha külge haakida normaalselt. Vahest on sama ...
  teema: Kommenteerimine: itmynk
inca

vastuseid: 74
vaadatud: 20830

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.11.2017 22:53:37   pealkiri: Kommenteerimine: itmynk
Sain kuvari.
Töötab.
beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: zebra1
inca

vastuseid: 183
vaadatud: 44294

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.11.2017 10:02:07   pealkiri: Kommenteerimine: zebra1
Sain toreda väikese laterna.
thumbs_up.gif
  teema: Sony Xperia X seeria
inca

vastuseid: 743
vaadatud: 234843

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 03.09.2017 11:03:48   pealkiri: Sony Xperia X seeria
Nja.
Xz1 Compact.
720p ekraan 835 kiviga icon_eek.gif
  teema: HTC U11
inca

vastuseid: 3
vaadatud: 4637

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 17.08.2017 12:57:28   pealkiri: HTC U11
Ega vist. Keegi ei osta seda lihtsalt. Isegi minusugune Htc fänn võtaks selle raha eest S8, G6 veel odavam. Õrn korpus, suur bezel ja eelkõige kõrge hind...
  teema: Google Nexus 5X (2015)
inca

vastuseid: 712
vaadatud: 264228

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 26.06.2017 11:03:04   pealkiri: Google Nexus 5X (2015)
Kuidas saaks aasta kasutatud pehmest plastist telefon ilma täketeta olla? See on ikka nonsens nõudmine garantii kehtimiseks.
  teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
inca

vastuseid: 10301
vaadatud: 2684070

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 18.06.2017 21:01:46   pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
Maxpower ja teised, keda huvitas, kuidas näeb välja Planet Earth 2 UHD versioonis, siis thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Tasub vaatamist, kasvõi ainult pildi pärast, isegi kui loodus ei huvita. Aga see, mida nad ...
  teema: Bolti ja taksonduse teema
inca

vastuseid: 6388
vaadatud: 1833312

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 29.05.2017 08:36:56   pealkiri: Bolti ja taksonduse teema
Taxify probleemiks on vähe taksosid ning sellest tulenevalt meeletult pikad ooteajad. Keset tööpäeva Tallinna kesklinna servas 15 minutit on ikka üle mõistuse.
Taxify-ga ära hellitatud 😀
E ...
  teema: Google Pixel
inca

vastuseid: 2005
vaadatud: 520081

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 26.05.2017 06:40:45   pealkiri: Google Pixel
Kuidas Pixeli omanikel Android O stabiilsusega lood on?
  teema: Google Nexus 5X (2015)
inca

vastuseid: 712
vaadatud: 264228

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 25.05.2017 07:09:41   pealkiri: Google Nexus 5X (2015)
See oli ikka nii kole lugu, et ma võtsin lausa vaevaks downgrade'ida
icon_neutral.gif
  teema: Google Nexus 5X (2015)
inca

vastuseid: 712
vaadatud: 264228

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 22.05.2017 08:13:06   pealkiri: Google Nexus 5X (2015)
Oeh. Nii bugist betat pole juba aastaid näinud
  teema: Google Nexus 5X (2015)
inca

vastuseid: 712
vaadatud: 264228

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 20.05.2017 11:53:40   pealkiri: Google Nexus 5X (2015)
Juhtus sama. Tegin jõuga resa.
  teema: Google Nexus 5X (2015)
inca

vastuseid: 712
vaadatud: 264228

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 19.05.2017 10:12:36   pealkiri: Google Nexus 5X (2015)
Selle O-ga ei saa amazon prime hakkama. Muud nagu ei tuvastanud.

Edit: ok, pani pange ka korra
  teema: Sony Xperia X seeria
inca

vastuseid: 743
vaadatud: 234843

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 11.05.2017 13:09:18   pealkiri: Sony Xperia X seeria
Mm...
Tulevad 7.0 mitte 7.1-ga?
Ebasoodne.
  teema: Bolti ja taksonduse teema
inca

vastuseid: 6388
vaadatud: 1833312

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 09.05.2017 20:56:49   pealkiri: Bolti ja taksonduse teema
Omg.
Täiesti pekki keeranud asja. Ma pole rakendust uuendanudki. Suslikud.
Misasi see up on?
Kuidas ma nüüd imelikke autosid tellin 🙁
Rakendus ei skaleeru ka enam normaalselt.
  teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
inca

vastuseid: 10301
vaadatud: 2684070

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 28.04.2017 16:33:53   pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
Olemas võrdlusmoment webos 2 ja 3-ga. 3 on kiiruse koha pealt mäekõrguselt 2-st üle. Kindlasti mängib oma osa ka teleka raud.
Telia rakenduse koha pealt. See nässakas tahab ka kaablit saada. Wi ...
  teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
inca

vastuseid: 10301
vaadatud: 2684070

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 25.04.2017 16:37:16   pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
Mu LG sisesed Harmanid teevad küll suht ok häält. Seda teleka kohta muidugi. Siiski piisavalt head, et ma ei näe korteris mõtet sinna midagi taha panna.
  teema: Sony Xperia X seeria
inca

vastuseid: 743
vaadatud: 234843

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 24.04.2017 14:59:57   pealkiri: Sony Xperia X seeria
"], tasub kui oled väikese telefoni austaja. Levi on super, kuna erinevalt kõikidest teistest telefonidest on 4x4 Mimo antennid LTE jaoks.
Android 7.1.1 on ka kohe saabumas ja tõenäoliselt ka Tel ...
  teema: Google Pixel
inca

vastuseid: 2005
vaadatud: 520081

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 20.04.2017 13:12:54   pealkiri: Google Pixel
Siis on neid kahte sorti vist
  teema: Google Pixel
inca

vastuseid: 2005
vaadatud: 520081

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 19.04.2017 22:01:31   pealkiri: Google Pixel
Anker Powerdrive 2 teeb kindlasti mõlemat volti ja on üks paremaid saadaolevaid laadijaid, aga ei tee quickcharge'i
  teema: Google Nexus 5X (2015)
inca

vastuseid: 712
vaadatud: 264228

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 18.04.2017 21:09:08   pealkiri: Google Nexus 5X (2015)
Kodanik [user]mteachx[/user] pakub meil siin foorumis ekraane ja vahetust.
  teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
inca

vastuseid: 10301
vaadatud: 2684070

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 16.04.2017 09:18:16   pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
Ei pea kapp olema, mul näiteks on telekale hea koht kahe ukse vahel ja sinna üle 55 ei pane. Seegi näeb naljakas välja. 50 on veel sellne ok
  teema: Google Nexus 5X (2015)
inca

vastuseid: 712
vaadatud: 264228

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 14.04.2017 10:55:24   pealkiri: Google Nexus 5X (2015)
Tüüpiline MTTC keiss
  teema: Google Nexus 5X (2015)
inca

vastuseid: 712
vaadatud: 264228

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 12.04.2017 15:53:10   pealkiri: Google Nexus 5X (2015)
Ammu peal, leviga nagu oleks ikaldus kohati.
  teema: Kommenteerimine: Kyyditaja
inca

vastuseid: 5
vaadatud: 1983

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.04.2017 20:47:34   pealkiri: Kommenteerimine: Kyyditaja
Väike diil beer_yum.gif
  teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
inca

vastuseid: 10301
vaadatud: 2684070

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 09.04.2017 20:57:15   pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
Ei kurda küll Sony Androidi üle üldse, ka pildikvaliteediga rahul. (KD-55XD7005)
Teeb kõike, seda kõike tänapäevaselt ja on ka stabiilne?
  teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
inca

vastuseid: 10301
vaadatud: 2684070

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 09.04.2017 19:15:09   pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
Sonyl ongi hea pilt ja kehv android. Vähemalt siis oli hea pilt, kui numbrid olid 805 ja nii.
  teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
inca

vastuseid: 10301
vaadatud: 2684070

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 09.04.2017 14:08:00   pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
Nõgus on ehk nice-to-have, kui kasutad seda meetri kauguselt mängimiseks/filmiks.
  teema: Windows Phone üldteema
inca

vastuseid: 4005
vaadatud: 1034633

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 07.04.2017 09:18:32   pealkiri: Windows Phone üldteema
Well...
See kõik oli selge ju paar aastat tagasi juba
  teema: Kommenteerimine: karts3
inca

vastuseid: 62
vaadatud: 19990

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.03.2017 21:41:17   pealkiri: Kommenteerimine: karts3
Duploduplo thumbs_up.gif
  teema: LG esitles kinoformaadis ekraaniga nutitelefoni G6
inca

vastuseid: 38
vaadatud: 23815

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 27.03.2017 09:55:44   pealkiri: LG esitles kinoformaadis ekraaniga nutitelefoni G6
Eestist siis kuskilt ei saa jah?
  teema: Kaja Kallas: Euroopa pelgab roboteid
inca

vastuseid: 31
vaadatud: 10623

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 27.03.2017 07:47:18   pealkiri: Kaja Kallas: Euroopa pelgab roboteid
Huvitav, kas kuidagi üldse on võimalik tehisintelligentsi hard-codeda Isaac Asimovi robootika seadused? Ilmselt vist eos lootusetu ettevõtmine...

https://en.wikipedia.org/wiki/Three_Laws_of_Robo ...
  teema: Google Pixel
inca

vastuseid: 2005
vaadatud: 520081

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 26.03.2017 21:57:59   pealkiri: Google Pixel
Assistant meil siin peaks üldse toimima?
  teema: Eestis tulid müügile Samsungi uue põlvkonna QLED-elustiilitelereid
inca

vastuseid: 26
vaadatud: 14403

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 25.03.2017 09:57:57   pealkiri: Eestis tulid müügile Samsungi uue põlvkonna QLED-elustiilitelereid
No vot. Teised võiks eeskuju võtta ja samasugust roosat vahtu välja ajada, ehk müüksid ka paremini.
  teema: Samsung Galaxy S6 arutelu
inca

vastuseid: 1691
vaadatud: 495207

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 22.03.2017 16:02:36   pealkiri: Samsung Galaxy S6 arutelu
On muljeid ka juba? Guugli enda oma julgen lambist peale lasta, aga samsungi nii väga ei usaldaks...
  teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
inca

vastuseid: 10301
vaadatud: 2684070

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 22.03.2017 12:52:17   pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
Ma pakun, et väiksem toll simahaigestumist ei mõjuta eriti.
  teema: TV-seriaalide teema NB! Kasutage vastamisel vajadusel spoilertage!
inca

vastuseid: 12390
vaadatud: 2236451

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 19.03.2017 21:37:10   pealkiri: TV-seriaalide teema NB! Kasutage vastamisel vajadusel spoilertage!


Üldiselt ma mõtlen, et kas ma olen elus kibestunud vms, või on igasugune peavoolu meelelahutus lihtsalt täiesti hingetuks massitoodanguks muutunud.

Ma pakun, et lihtsalt mingisugune mõtet ...
  teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
inca

vastuseid: 10301
vaadatud: 2684070

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 19.03.2017 13:51:03   pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
Nope. Televisiooni vaatamiseks ka väga mitte.
  teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
inca

vastuseid: 10301
vaadatud: 2684070

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 19.03.2017 13:26:28   pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
Nojaa, uhd hdr sisu ette andes on pilt ikka kohati päris edev...
  teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
inca

vastuseid: 10301
vaadatud: 2684070

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 18.03.2017 11:57:41   pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)

lg puhul valisin arrise digipoksi puhul tootjaks "Motorola" ja sealt 14es või 15es controlleri set. Ainult et back pole mitte back nupp vaid stb/menu nupp (lg magic remote puhul vähemalt)
Ok. Tä ...
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 38, 39, 40  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.