|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Samsung Galaxy S7 |
ik2
vastuseid: 1606
vaadatud: 533552
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 14.06.2018 23:49:55 pealkiri: Samsung Galaxy S7 |
| Täna tuli 8.0 peale veel mingi ~70-megane turvauuendus ja pärast seda tekkis home screeni alla serva mingi tobe slider, kust saab Samsung Pay välja sikutada. Kuidas sellest raipest lahti saab? Rake ... |
teema: Samsung Galaxy S7 |
ik2
vastuseid: 1606
vaadatud: 533552
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 11.06.2018 19:54:30 pealkiri: Samsung Galaxy S7 |
| https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-s7-edge/SM-G935F/SEB/ |
teema: Samsung Galaxy S7 |
ik2
vastuseid: 1606
vaadatud: 533552
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 03.05.2018 19:43:56 pealkiri: Samsung Galaxy S7 |
 |
teema: Abi vaja Prestigo multipad wize 3111-ga android lendas vastu taevast! |
ik2
vastuseid: 2
vaadatud: 4923
|
foorum: Tahvelarvutid ja e-lugerid postitatud: 28.10.2017 20:40:23 pealkiri: Re: Abi vaja Prestigo multipad wize 3111-ga android lendas vastu taevast! |
Terv
Seega naisele sai ostetud aasta+ tagasi Prestigio MultiPad Wize 3111
http://lt03.dl.prestigio.com/Service_Files/TabletPC/PMT3111_Wi/ |
teema: Windows 10 üldteema |
ik2
vastuseid: 13876
vaadatud: 3017131
|
foorum: Microsoft postitatud: 26.08.2017 10:34:48 pealkiri: Windows 10 üldteema |
millest selline viga id kaardiga
windows 10 64 bit 1607(1403.1593)
Kas valikus on mitu sertifikaati ?
ainult üks sert |
teema: Windows 10 üldteema |
ik2
vastuseid: 13876
vaadatud: 3017131
|
foorum: Microsoft postitatud: 18.08.2017 19:11:06 pealkiri: Windows 10 üldteema |
| sama kiri tuleb ette ja siis viskab välja sisse logimise |
teema: Windows 10 üldteema |
ik2
vastuseid: 13876
vaadatud: 3017131
|
foorum: Microsoft postitatud: 18.08.2017 15:14:02 pealkiri: Windows 10 üldteema |
millest selline viga id kaardiga
windows 10 64 bit 1607(1403.1593) |
teema: Samsung Galaxy S7 |
ik2
vastuseid: 1606
vaadatud: 533552
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 15.08.2017 11:46:06 pealkiri: Samsung Galaxy S7 |
peale viimast uuendust on aku vastupidavus kuidagi vähenenud
peab vist eelmise firmware peale panema uuesti |
teema: handheld Algiz 7 |
ik2
vastuseid: 1
vaadatud: 4456
|
foorum: Tahvelarvutid ja e-lugerid postitatud: 25.06.2017 13:24:14 pealkiri: handheld Algiz 7 |
| https://www.handheldgroup.com/support-rugged-computers/knowledgebase-KB/12748/ |
teema: KitKat for Prestigio Multipad 4 Diamond 7.85 - vaja abi. |
ik2
vastuseid: 2
vaadatud: 4083
|
foorum: Tahvelarvutid ja e-lugerid postitatud: 22.06.2017 20:19:19 pealkiri: KitKat for Prestigio Multipad 4 Diamond 7.85 - vaja abi. |
| http://www.sharethetrick.com/2015/03/starmobile-diamond-s2-firmware-download.html |
teema: Samsung Galaxy S7 |
ik2
vastuseid: 1606
vaadatud: 533552
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 15.05.2017 22:32:02 pealkiri: Samsung Galaxy S7 |
Pärast seitsmele uuendamist ei saa enam kaamera seadetele ligi. Sekundiks vilgatab ja kadunud.
Kas kellelgi veel sellist anomaaliat ?
http://forums.androidcentral.com/samsung-galaxy-s6/515072-c ... |
teema: Samsung Galaxy S7 |
ik2
vastuseid: 1606
vaadatud: 533552
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 27.03.2017 21:50:58 pealkiri: Samsung Galaxy S7 |
minul pani FB ja Messanger kasutadaes telo nii pange et ees oli ainult must ekraan ja FB loopis ette kogu aeg Unfortunately FB has stopped
aitas ainult telo resa ja peale seda läks FB maha,siiani ... |
teema: Samsung Galaxy S7 |
ik2
vastuseid: 1606
vaadatud: 533552
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 04.03.2017 11:34:55 pealkiri: Samsung Galaxy S7 |
Proovin. Tavalise oma ei kõlba jah. Tavaline vs dualsim tavaline jne pole vahet.
, toimib, CSC on nüüd SEB ja Galaxy Care on aktiivne uuesti
Mul seda küll märtsi lõpuni, aga siiski. A ... |
teema: Samsung Galaxy S7 |
ik2
vastuseid: 1606
vaadatud: 533552
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 06.02.2017 22:32:08 pealkiri: Samsung Galaxy S7 |
Inimestele pakutakse telefoniga kaasa tasuta ekraanikindlustus ja ikka vingutakse, et vähe? selle perioodi väiksemaks muutumisega tuli ju vedelikukahjustuse ja tagaklaasi (edge) osa ka juurde...
... |
teema: Samsung Galaxy S7 |
ik2
vastuseid: 1606
vaadatud: 533552
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 04.02.2017 16:00:11 pealkiri: Samsung Galaxy S7 |
kas keegi on selle Samasungi lubatud kingi(Gear fit2) ka kätte saanud
Ei ole, küsisin järgi, pmst alates 31 jaanuar kuni 3 märts on tarne aeg.
Eks siis ootame |
teema: Samsung Galaxy S7 |
ik2
vastuseid: 1606
vaadatud: 533552
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 04.02.2017 14:06:19 pealkiri: Samsung Galaxy S7 |
| kas keegi on selle Samasungi lubatud kingi(Gear fit2) ka kätte saanud |
teema: Samsung Galaxy A seeria (A3/A5/A7 jne) teema |
ik2
vastuseid: 266
vaadatud: 130944
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 21.01.2017 20:48:48 pealkiri: Samsung Galaxy A seeria (A3/A5/A7 jne) teema |
http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_a5_(2017)-8494.php
uuemad mudelid tulekul nii jaan. 2017
Tõotab hea, kõik mudelid saavad IP68 Vedeliku ja põrutuskindluse
Isiklikult kasutanud a300fu- ... |
teema: Samsung Galaxy A seeria (A3/A5/A7 jne) teema |
ik2
vastuseid: 266
vaadatud: 130944
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 30.12.2016 20:55:11 pealkiri: Samsung Galaxy A seeria (A3/A5/A7 jne) teema |
http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_a5_(2017)-8494.php
uuemad mudelid tulekul nii jaan. 2017 |
teema: Ulefone Vienna No command |
ik2
vastuseid: 1
vaadatud: 2661
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 19.11.2016 21:12:32 pealkiri: Ulefone Vienna No command |
http://ulefone.com/download/vienna.html
http://firmwarefile.com/ulefone-vienna
https://www.youtube.com/watch?v=TPgAvtYGJXA |
teema: Dell Latitude E5440 USB port ei tööta :: Sülearvutid 13" - 14,5" ekraan |
ik2
vastuseid: 4
vaadatud: 4316
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 09.07.2016 20:29:58 pealkiri: Dell Latitude E5440 USB port ei tööta |
huvitav minul teeb küll need lehed lahti
proovi siit http://en.community.dell.com/techcenter/enterprise-client/w/wiki/11542.latitude-e5440-windows-10-driver-pack |
teema: Dell Latitude E5440 USB port ei tööta :: Sülearvutid 13" - 14,5" ekraan |
ik2
vastuseid: 4
vaadatud: 4316
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 08.07.2016 17:45:50 pealkiri: Dell Latitude E5440 USB port ei tööta |
http://www.dell.com/support/article/us/en/04/SLN285330/Intel_USB_3.0_xHCI_Driver_
http://www.dell.com/support/home/us/en/19/product-support/product/latitude-e5440-laptop/drivers?os=w764 |
teema: Telerite üldteema |
ik2
vastuseid: 19211
vaadatud: 4908940
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 10.04.2016 13:03:11 pealkiri: Telerite üldteema |
https://pood.elion.ee/productInfo/55/49-led-teler-lg-uf7727/49UF7727.AEE
mida arvata sellest telekast kas tasub ostu |
teema: Motorola VIP1003 riistvaraline reset. |
ik2
vastuseid: 12
vaadatud: 19026
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 02.04.2016 16:20:40 pealkiri: Motorola VIP1003 riistvaraline reset. |
| minul ei toimi nii kui hoian menüü nupp all vaid läheb kohe Telia alglaadimine |
teema: Telia TV |
ik2
vastuseid: 59368
vaadatud: 14178047
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 26.03.2016 17:28:42 pealkiri: Telia TV |
Mis selles vanas menüüs nii palju head on, mille nimel reklaamivabast kordusTVs, filmiriiulist ja FOXplayst loobuma peaks?
No kordusTV ja filmiriiul on vanas kah olemas, kuigi ma pole neid kasuta ... |
teema: Telia Eesti |
ik2
vastuseid: 9969
vaadatud: 2278622
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 29.02.2016 23:12:01 pealkiri: Telia Eesti |
kas see uus Telia suhtlus.ee peab nii haige ülesehitusega olema neil või tuleb midagi paremat ka kunagi
igatahes oli vana hot.ee tunduvalt parem
nad võiks väheke maailmas ringi vaadata kuidas o ... |
teema: Windows 10 üldteema |
ik2
vastuseid: 13876
vaadatud: 3017131
|
foorum: Microsoft postitatud: 13.08.2015 17:35:19 pealkiri: Re: Windows 10 error |
Tere , üritan ka lasta windows 10 aga mingi 84 protsendi juures viskab errori ette, äkki keegi oskab aidata tänud. http://www.upload.ee/files/5129830/DSC_0738.JPG.html
http://www.tenforums.com/i ... |
teema: Lenovo [ThinkPad] :: Sülearvutid |
ik2
vastuseid: 4078
vaadatud: 1078827
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 04.02.2015 21:15:49 pealkiri: Lenovo [ThinkPad] |
Sain ka Thinkpadi pisiku.
Päris hea pill.
Kas T500 on juba nii vana mudel, et näiteks Lenovo koduleht ei leiagi nende arvuti põhja all olevate numbrite põhjal mitte midagi? Mitte mingeid andmei ... |
teema: Samsung Galaxy S4 Mini |
ik2
vastuseid: 521
vaadatud: 133716
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 25.07.2014 07:44:13 pealkiri: Samsung Galaxy S4 Mini |
ta sai peale 4.4.2, belgia
siis ju tore  |
teema: Samsung Galaxy S4 Mini |
ik2
vastuseid: 521
vaadatud: 133716
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 23.07.2014 21:39:33 pealkiri: Samsung Galaxy S4 Mini |
Ok tänud proovin homme. Kopp ees rommimisest kuigu miks ta siis seda öiget ei lase panna seda oleks huvitav teada baltic 4.2.2 pean silmas.
Poisid võite tulla õlut jooma ja kuivatatud särg ... |
teema: Samsung Galaxy S4 Mini |
ik2
vastuseid: 521
vaadatud: 133716
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 22.07.2014 22:36:34 pealkiri: Samsung Galaxy S4 Mini |
kui ennem oli balti oma 4.2.2 ja panid peale uue 4.4.2 siis ei saa enam tadasi panna 4.2.2 balti oma
vaid läheb see Brasiilia 4.2.2 peale
lase see belgia 4.4.2 läbi odini peale siis mine recovery ... |
teema: Samsung Galaxy S4 Mini |
ik2
vastuseid: 521
vaadatud: 133716
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 22.07.2014 21:19:17 pealkiri: Samsung Galaxy S4 Mini |
tra ma ei saa aru mida ma valesti teen, et õige rom peale ei lähe :/
kuidas ta peale ei lähe
kui enne oli 4.2.2 ja panid 4.4.2 siis saab ainult 4.4.2 orika
kui tahad tagasi panna orig 4.2.2 s ... |
teema: Samsung Galaxy S4 Mini |
ik2
vastuseid: 521
vaadatud: 133716
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 22.07.2014 20:34:08 pealkiri: Samsung Galaxy S4 Mini |
tra ma ei saa aru mida ma valesti teen, et õige rom peale ei lähe :/
kuidas ta peale ei lähe
kui enne oli 4.2.2 ja panid 4.4.2 siis saab ainult 4.4.2 orika
kui tahad tagasi panna orig 4.2.2 s ... |
teema: Samsung Galaxy S4 Mini |
ik2
vastuseid: 521
vaadatud: 133716
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 20.07.2014 15:26:56 pealkiri: Samsung Galaxy S4 Mini |
Jeah sain suure seksiga tehtud kuidagi. Tänud poisid.
Tegin ka tehase seadete taastamise nüüd google account toimib jälle. Ju ise midagi näppinud, et asjad ei toiminud. Minu kulu ... |
teema: Samsung Galaxy S4 Mini |
ik2
vastuseid: 521
vaadatud: 133716
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 13.07.2014 12:29:51 pealkiri: Samsung Galaxy S4 Mini |
Lol juhtub ikka , ma ka ei kontrollinud üle.
vahest ikka juhtub  |
teema: Samsung Galaxy S4 Mini |
ik2
vastuseid: 521
vaadatud: 133716
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 12.07.2014 13:37:23 pealkiri: Samsung Galaxy S4 Mini |
vaatan et sammobiles ka baltic versioon tekkinud 4.4.2
keegi kasutab?
peaks mingi päev vist peale laskma, kuigi loogiliselt peaks need kõik yhesugused olema
ainult 4.2.2 näen seal |
teema: Samsung Galaxy S4 Mini |
ik2
vastuseid: 521
vaadatud: 133716
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 04.07.2014 18:30:16 pealkiri: Samsung Galaxy S4 Mini |
Viimasel ajal viskab väga tihti teadet "Enable denial log reporting". Siiani pole viitsinud süveneda ja olen seda lihtsalt ignoreerinud.
Võib selle siiski rahulikult "enableda" või on sellega mi ... |
teema: Samsung Galaxy S4 Mini |
ik2
vastuseid: 521
vaadatud: 133716
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 03.07.2014 17:50:56 pealkiri: Samsung Galaxy S4 Mini |
ma pole vana tagasi pannud.
aga lase mingi teine rom peale ja siis orikas selga
proovi saksa oma see tundub stabiilsem vòrreldes
belgia omaga |
teema: Samsung Galaxy S4 Mini |
ik2
vastuseid: 521
vaadatud: 133716
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 22.06.2014 12:06:27 pealkiri: Samsung Galaxy S4 Mini |
http://m.forte.delfi.ee/article.php?id=68927339
Minul mängib see video küll otse |
teema: Samsung Galaxy S4 Mini |
ik2
vastuseid: 521
vaadatud: 133716
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 22.06.2014 12:00:15 pealkiri: Samsung Galaxy S4 Mini |
No hv-s ei mängi enam youtube videosid näiteks browseris
Vajutad peale siis suunab video youtube äppi, miks see ei sobi?
no milleks selline porr, kui ma lehel olen, vajutan ja video mängib
... |
teema: Samsung Galaxy S4 Mini |
ik2
vastuseid: 521
vaadatud: 133716
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 22.06.2014 11:49:58 pealkiri: Samsung Galaxy S4 Mini |
[quote="jeesus188"]No hv-s ei mängi enam youtube videosid näiteks browseris
Kui aku nulli lasta,ei pruugi enam yles ärgata. Vb on tänapäevastel mingi kaitse peal, et tegelikult nulli ei läheg ... |
teema: Samsung Galaxy S4 Mini |
ik2
vastuseid: 521
vaadatud: 133716
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 22.06.2014 11:41:26 pealkiri: Samsung Galaxy S4 Mini |
ma vist kolin vana peale tagasi, uuel on eeliseid, aga.... piix, 20 flash playerit proovisin vähemalt, orikat, crackitut jne, minu debiil ei võta yhtegi omaks
jobtvajumat, pool elust on fla ... |
teema: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) |
ik2
vastuseid: 8072
vaadatud: 1436082
|
foorum: Microsoft postitatud: 08.06.2014 23:18:56 pealkiri: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) |
Tänud nõuannete eest. Kahjuks jõudis päeval juba kopa üle visata.
Panin Windows7 installi USB sisse ja vaatasin siis mis partitsioone mul näitab.
Kuigi eelnevalt kirjutasin, et lasin Samsung ... |
teema: Samsung Galaxy S4 Mini |
ik2
vastuseid: 521
vaadatud: 133716
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 08.02.2014 20:26:18 pealkiri: Samsung Galaxy S4 Mini |
selline jama et lock screeni ajal on üleval paremas nurgas mikri märk ja ei saa ära seda sealt
äkki keegi teab milles probleem
korras sai lahti sellest mikrist |
teema: Kommenteerimine: indrekp |
ik2
vastuseid: 261
vaadatud: 102875
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.09.2013 20:38:57 pealkiri: Kommenteerimine: indrekp |
sai ruuter ostetud
kiire ja korralik diil |
teema: Sony Xperia Go |
ik2
vastuseid: 530
vaadatud: 186116
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 13.09.2013 21:14:17 pealkiri: Sony Xperia Go |
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2292598
Backup TA for Sony Xperia |
teema: Sony Xperia Go |
ik2
vastuseid: 530
vaadatud: 186116
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 31.08.2013 22:20:40 pealkiri: Sony Xperia Go |
http://www.upload.ee/thumb/3549744/IMG_6601.JPG
http://stellatech.com/sony-st27i-xperia-go-usb-cover-%28yellow%29,a,en,812868.html |
teema: Lenovo Gobi 2000 installerimine win 7 |
ik2
vastuseid: 3
vaadatud: 1780
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 25.08.2013 18:09:48 pealkiri: Lenovo Gobi 2000 installerimine win 7 |
| http://support.lenovo.com/en_US/downloads/detail.page?DocID=DS001302 |
teema: SpeedTouch 780wl jama |
ik2
vastuseid: 3
vaadatud: 1244
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 12.08.2013 10:11:14 pealkiri: SpeedTouch 780wl jama |
Põlema jäävad kõik tuled,vilgub neti tuluke see mis näitab et ühendus on olemas
Elioniga,et targem on siis see uuem osta mis maksab 108€ |
teema: SpeedTouch 780wl jama |
ik2
vastuseid: 3
vaadatud: 1244
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 11.08.2013 22:32:49 pealkiri: SpeedTouch 780wl jama |
on selline elioni ruuter SpeedTouch 780wl 2 telekat järgi ja 3 arvutit järgi läbi wifi vahest ka kaabliga vahel ka nutikad selle järgi neid ka 3 tk majas meil
paket on ekodu 12/1 mb aga selline v ... |
teema: Driveri probleem kaardilugejaga |
ik2
vastuseid: 13
vaadatud: 2244
|
foorum: Tarkvara postitatud: 15.07.2013 21:28:12 pealkiri: Driveri probleem kaardilugejaga |
| proovi kas IDkaart töötab selles lugejas |
| |