|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: M: Jõusaali varustus (bumper kettad + kangipukk) :: Trenažöörid ja treeningvahendid |
ignacio
vastuseid: 6
vaadatud: 1101
|
foorum: Varia ja muu tehnika (sh helitehnika ja fototehnika) ost/müük/vahetus postitatud: 24.06.2026 08:04:09 pealkiri: Jõusaali varustus (bumper kettad + kangipukk) |
Kas kettad 30mm või 50mm ava läbimõõduga?
50mm, tavalisele olümpiakangile. |
teema: M: Jõusaali varustus (bumper kettad + kangipukk) :: Trenažöörid ja treeningvahendid |
ignacio
vastuseid: 6
vaadatud: 1101
|
foorum: Varia ja muu tehnika (sh helitehnika ja fototehnika) ost/müük/vahetus postitatud: 14.06.2026 03:01:03 pealkiri: Jõusaali varustus (bumper kettad + kangipukk) |
ei näe pilte
https://www.hcpro.ee/media/catalog/product/cache/d449223452b36647a1df8a581461431c/1/5/1534375.png
https://scontent.ftll3-2.fna.fbcdn.net/v/t45.5328-4/668836909_931062063092045_15132331 ... |
teema: M: Jõusaali varustus (bumper kettad + kangipukk) :: Trenažöörid ja treeningvahendid |
ignacio
vastuseid: 6
vaadatud: 1101
|
foorum: Varia ja muu tehnika (sh helitehnika ja fototehnika) ost/müük/vahetus postitatud: 28.05.2026 19:21:38 pealkiri: Jõusaali varustus (bumper kettad + kangipukk) |
| Kang ei ole müügis. Aga kui kõik muu kraami ära võtad, siis võid poe hinnaga (190) kaasa saada. |
teema: M: Jõusaali varustus (bumper kettad + kangipukk) :: Trenažöörid ja treeningvahendid |
ignacio
vastuseid: 6
vaadatud: 1101
|
foorum: Varia ja muu tehnika (sh helitehnika ja fototehnika) ost/müük/vahetus postitatud: 25.05.2026 13:03:55 pealkiri: M: Jõusaali varustus (bumper kettad + kangipukk) :: Trenažöörid ja treeningvahendid |
| 1. HC pro reguleeritaav kangipukk. Sobib lamades surumiseks, kükkideks või muudeks harjutusteks. Korralik toode, stabiilne ka kõrgemas asendis. Kolmeks tükiks lahti võetud, saab transportida tava ... |
teema: Muruniidukivaatlus :: Kodu- ja köögitehnika |
ignacio
vastuseid: 659
vaadatud: 124867
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 25.11.2024 12:53:51 pealkiri: Muruniidukivaatlus |
|
teema: Muruniidukivaatlus :: Kodu- ja köögitehnika |
ignacio
vastuseid: 659
vaadatud: 124867
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 25.11.2024 12:33:10 pealkiri: Muruniidukivaatlus |
Uuriks vähe tagema niiduki osas. Nimelt vanematele oleks vaja hoovi/aeda robotit niitma. Seni lastud palju kannatab raideriga ja kitsad kohad tavalise niidukiga.
Ala ise pole suur, kuid veidi konarl ... |
teema: Muruniidukivaatlus :: Kodu- ja köögitehnika |
ignacio
vastuseid: 659
vaadatud: 124867
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 14.03.2024 15:11:14 pealkiri: Muruniidukivaatlus |
| Kas robotniiduki perimeetrikaabliks sobib ka suvaline vaskkaabel või peab mingil põhjusel kindlasti spets perimeetrikaableid kasutama? Näiteks selline DEPOst: https://online.depo-diy.ee/product/184 ... |
teema: Targa kodu ehitamine |
ignacio
vastuseid: 5716
vaadatud: 1511948
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 19.01.2024 14:32:58 pealkiri: Targa kodu ehitamine |
| Kas olete nutitermostaatidele vahetamise tasuvusarvutust ka teinud? Kui palju säästu võiks oodata võrreldes 'lolli' termostaaadi või tavalise taimeriga programmeeritava termostaadiga? Majas 9 ter ... |
teema: Siia lingid "Ärifoorumite" teemadele/postitustele, mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist. |
ignacio
vastuseid: 6928
vaadatud: 1535140
|
foorum: Parem HV postitatud: 17.04.2023 14:56:24 pealkiri: Teema -:AMD 6900xt reference:- vajaks tähelepanu |
Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : AMD 6900xt reference
Selgitus : Palun teema puhastada Vikingline, aosaosaos ja MrCors läbust. |
teema: TELE2 |
ignacio
vastuseid: 4214
vaadatud: 1183489
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 21.03.2023 10:25:35 pealkiri: TELE2 |
| Kas keegi head Tele2 mobiilipaketi pakkumist saab teha? Piisab 6GB+ internetimahust ja sobib nii era- kui ärikliendipakkumine. |
teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed |
ignacio
vastuseid: 1561
vaadatud: 444615
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 03.08.2022 11:31:53 pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) |
"Roborock S7", mis see kõige soodsam ostukoht hetkel oleks?
Banggoodis ~390 eur koodiga BG30PCStopS7
https://www.banggood.com/Roborock-S7-Robot-Vacuum-Cleaner-with-Sonic-Mopping-Auto-Mop-Lifting- ... |
teema: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
ignacio
vastuseid: 4401
vaadatud: 969699
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 09.01.2022 12:42:08 pealkiri: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
Toncoin on keegi proovinud koos teise mündiga koos? LHR hüppab kallale kohe.
TON kasutab peamiselt graafikakaardi tuuma. ETHash nt aga peamiselt ainult mälu, ideaalne kombinatsioon.
Koos neid RT ... |
teema: Kommenteerimine: mrrr |
ignacio
vastuseid: 5
vaadatud: 2662
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.12.2021 19:09:48 pealkiri: Kommenteerimine: mrrr |
Kiire ja positiivne tehing!  |
teema: -Watercooling- |
ignacio
vastuseid: 9001
vaadatud: 1729467
|
foorum: Jahutus postitatud: 25.10.2021 09:39:45 pealkiri: -Watercooling- |
Nüüd on väljas mingi uuem versioon ka, ei tea mis reaalne vahe küll on peale välise plaadi muutuse (LTPRA-04)
https://www.aliexpress.com/item/1005003399718029.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.7f ... |
teema: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus) |
ignacio
vastuseid: 3379
vaadatud: 983835
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 09.10.2021 11:56:42 pealkiri: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus) |
Vahelduseks ühele kiitusele ka järjekordne negatiivne tagasiside.
Otsepakkumise peale sai vahetatud mobiilioperaator Elisa vastu. Välja valitud pakett + 24-kuune kuutasu soodstus. See oli üle v ... |
teema: Kommenteerimine: iMartin |
ignacio
vastuseid: 7
vaadatud: 2511
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.07.2021 10:52:22 pealkiri: Kommenteerimine: iMartin |
Müüsin posti teel arvuti. Kõik OK ja korrektne  |
teema: Kommenteerimine: Maxxxim |
ignacio
vastuseid: 104
vaadatud: 25711
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.06.2021 08:08:36 pealkiri: Kommenteerimine: Maxxxim |
Ostsin GPU. Kõik OK!  |
teema: Kommenteerimine: Nemesis |
ignacio
vastuseid: 19
vaadatud: 8731
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.06.2021 22:06:55 pealkiri: Kommenteerimine: Nemesis |
Üks väga kiire ja korralik tehing!  |
teema: Kommenteerimine: Def6 |
ignacio
vastuseid: 0
vaadatud: 531
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.06.2021 20:30:20 pealkiri: Kommenteerimine: Def6 |
Müüs GPU. Kõik OK!  |
teema: Kommenteerimine: MadCow |
ignacio
vastuseid: 4
vaadatud: 5794
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.04.2021 15:56:03 pealkiri: Kommenteerimine: MadCow |
Meeldiv tehing  |
teema: Kommenteerimine: T0la |
ignacio
vastuseid: 6
vaadatud: 1996
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.03.2021 16:19:13 pealkiri: Kommenteerimine: T0la |
Meeldiv posti teel tehing  |
teema: Kommenteerimine: Blayze |
ignacio
vastuseid: 22
vaadatud: 6030
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.02.2021 17:55:36 pealkiri: Kommenteerimine: Blayze |
Kiire ja korrektne tehing  |
teema: Kommenteerimine: -HeiS- |
ignacio
vastuseid: 83
vaadatud: 11809
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.02.2021 17:54:46 pealkiri: Kommenteerimine: -HeiS- |
Kiire ja korrektne tehing  |
teema: Kommenteerimine: KarlLe |
ignacio
vastuseid: 9
vaadatud: 2124
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.02.2021 16:50:08 pealkiri: Kommenteerimine: KarlLe |
| 5+ tehing. |
teema: Kommenteerimine: riho888 |
ignacio
vastuseid: 43
vaadatud: 12629
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.01.2021 17:29:05 pealkiri: Kommenteerimine: riho888 |
Üks väga kiire tehing. Pakkumisest üleandmiseni poole tunniga.  |
teema: Abi köögitehnika ostmisel :: Kodu- ja köögitehnika |
ignacio
vastuseid: 1343
vaadatud: 359560
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 04.01.2021 21:54:40 pealkiri: Abi köögitehnika ostmisel |
Samsungi oled välistanud mingil põhjusel?
2m kõrge, 400+ liitrit (seest kõige suurem, mis leidsin, kui ise otsisin), temperatuuri näitab uksel, ~600 eurot. Veiniriiul ka olemas ja värv hall, n ... |
teema: nVidia Turing (TU102/TU104/TU106/TU116) |
ignacio
vastuseid: 2785
vaadatud: 503433
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 19.12.2020 19:27:24 pealkiri: nVidia Turing (TU102/TU104/TU106/TU116) |
Müüjal eilsest ainult kaks positiivset reviewd? Tundub kahtlane
https://www.upload.ee/image/12660985/gpu.PNG |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
ignacio
vastuseid: 8253
vaadatud: 1448860
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 18.12.2020 20:59:58 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
, kas Sul makse ei läinud läbi Swediga või tuli hiljem tühistamine?
Ja mille järgi scan.co.uk restocki aega kõige paremini ennustada? Huvitab just FE mudel. Ikkagi PartAlert või neil mingi reg ... |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
ignacio
vastuseid: 8253
vaadatud: 1448860
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 18.12.2020 20:46:06 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
| , hetke info kohaselt kombinatsioon mis võiks töötada on ostaeu aadress ja Paypal sama ostaeu aadressiga valikus. Kindlasti aja kokkuhoiu mõttes SCAN kontol pane oma aadressiks juba ostaeu ära ni ... |
teema: Kommenteerimine: hotice |
ignacio
vastuseid: 33
vaadatud: 8771
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.08.2020 18:39:41 pealkiri: Kommenteerimine: hotice |
Ostsin ventilaatorid. Pakk samal päeval postis, hoolikalt pakendatud ja kaup aus.  |
teema: Millist köögimööbli valmistajat valida? HV kasutajate kogemusi! :: Kodu- ja köögitehnika |
ignacio
vastuseid: 433
vaadatud: 228817
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 13.04.2020 13:51:28 pealkiri: Millist köögimööbli valmistajat valida? HV kasutajate kogemusi! |
Kas kellelgi on kogemusi ise eraldi kivist(kvartsist) tasapinna tellimiega? Plaan on võtta kapid Ikeast ja tasapind eraldi juurde.
Hansakivis on vähemalt hinnakirja järgi oluliselt soodsamad mater ... |
teema: KÕVAKETASTE OSTUABI :: Kõvakettad |
ignacio
vastuseid: 1048
vaadatud: 477530
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 18.03.2020 15:53:40 pealkiri: KÕVAKETASTE OSTUABI |
| Crucial P1 1TB NVME (~110 €) VS WD Blue SN550 (~130 €). Tundub WD igal juhul parem valik? Või on mõni variant veel sarnases hinnaklassis? |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
ignacio
vastuseid: 16960
vaadatud: 3591547
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 02.12.2019 17:12:40 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
Soovin ehitada väikest ITX kasti.
- Peab mahutama 240mm AIO radiaatori
- ja suure graafikaardi (Vega 56 reference)
- ATX toiteploki mahutamine on suureks plussiks
- Klaasist küljed ja muu blin ... |
teema: Oculus Rift, HTC VIVE, PS VR ja teised virtual reality headsetid |
ignacio
vastuseid: 4451
vaadatud: 1178370
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 09.03.2019 15:51:54 pealkiri: Oculus Rift, HTC VIVE, PS VR ja teised virtual reality headsetid |
Kas Euroopast ka kuskilt nii hea hinnaga saab?
Praegu Caseking.de kaudu Rift 400 eurot ja HTC Vive 600 eurot, või saab kuskilt veel parema hinnaga? |
teema: TELE2 |
ignacio
vastuseid: 4214
vaadatud: 1183489
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 14.07.2017 14:40:46 pealkiri: TELE2 |
| Esitati minule valearve - taheti kasseerida kasutatav pakett täishinnaga, kuigi lepingu järgi 2a 8-eurone soodustus. Iseteeninduses/chatis oli järjekorras 9 klienti/35 minutit. Viis minutit enne ne ... |
teema: Kommenteerimine: margus27 |
ignacio
vastuseid: 99
vaadatud: 27430
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.01.2017 13:15:36 pealkiri: Kommenteerimine: margus27 |
Tehing kiire ja korrektne  |
teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
ignacio
vastuseid: 9935
vaadatud: 2787858
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 12.09.2015 09:03:17 pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
| Kas oskab keegi reaalse isikliku kogemuse (või avaliku info) põhjal soovitada, millist operaatorit peaks eelistama, kui telefonil on ainult 4G 1800/2600MHz sagedused? Ehk siis puudub 800 MHz. Valiku ... |
| |