|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: tizko |
iffd00d
vastuseid: 265
vaadatud: 67428
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.11.2023 11:06:42 pealkiri: Kommenteerimine: tizko |
| Kiire ja korralik! |
teema: Telia TV |
iffd00d
vastuseid: 59374
vaadatud: 14184522
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 21.03.2022 19:03:03 pealkiri: Telia TV |
| Uninstalli asemel kiirem variant on app-i settingute alt 'clear data' teha. |
teema: Kommenteerimine: pauljj |
iffd00d
vastuseid: 8
vaadatud: 2766
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.10.2021 09:07:46 pealkiri: Kommenteerimine: pauljj |
| Kóik nii nagu lubatud |
teema: Kommenteerimine: pukspuu |
iffd00d
vastuseid: 13
vaadatud: 4983
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.03.2020 10:47:24 pealkiri: Kommenteerimine: pukspuu |
Ostis digiboksi  |
teema: Kommenteerimine: Jaan700 |
iffd00d
vastuseid: 24
vaadatud: 10418
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.03.2020 00:58:28 pealkiri: Kommenteerimine: Jaan700 |
Kaup vahetas omanikku eeskujulikult  |
teema: Kommenteerimine: beastbeats |
iffd00d
vastuseid: 367
vaadatud: 110672
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.01.2020 16:14:46 pealkiri: Kommenteerimine: beastbeats |
Ostis trelli  |
teema: Apple TV |
iffd00d
vastuseid: 154
vaadatud: 168682
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 07.10.2019 17:43:05 pealkiri: Apple TV |
| Kas kellelgi on veel probleeme ETV/ETV2 rakendustega otsepildi vaatamisel? Peale nende serveriruumi pólengut ei kannata üldse otsepilti vaadata, hakkab puhverdama pidevalt. Järelvaatamine toimib ni ... |
teema: Kommenteerimine: kraff |
iffd00d
vastuseid: 289
vaadatud: 64210
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.09.2019 17:41:27 pealkiri: Kommenteerimine: kraff |
Ostis ruuteri  |
teema: Kommenteerimine: Saarik |
iffd00d
vastuseid: 51
vaadatud: 12038
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.11.2018 21:11:35 pealkiri: Kommenteerimine: Saarik |
Ostsin óhuniisutaja  |
teema: Kommenteerimine: tpratka |
iffd00d
vastuseid: 36
vaadatud: 8396
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.04.2018 09:23:22 pealkiri: Kommenteerimine: tpratka |
Ostis telefoni  |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
iffd00d
vastuseid: 23208
vaadatud: 5777263
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 22.01.2018 11:06:20 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
| Tänud vastajatele. Just nii ongi, et otsepildi nägemiseks on ikkagi coaxi vaja. Egas midagi, tuleb liistud lahti kiskuda. |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
iffd00d
vastuseid: 23208
vaadatud: 5777263
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 21.01.2018 12:08:56 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
ikka on, aga miks nii teed?
Remonti tehes vedasin koridorist vaid vórgukaabli telekani. Telia tarbimiseks rohkem vaja polnud. |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
iffd00d
vastuseid: 23208
vaadatud: 5777263
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 21.01.2018 12:02:48 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
| Olen üsna roheline Elisa(Starman)-i maailmas aga tekkis küsimus seadistamise osas. Kas selline variant on vóimalik, et Elisa ruuteri külge ühendada oma ruuter ja oma ruuteri külge digiboks? |
teema: Kommenteerimine: Winman |
iffd00d
vastuseid: 1518
vaadatud: 194552
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.08.2017 14:16:04 pealkiri: Kommenteerimine: Winman |
Ostsin klapid, kaup kiire ja korralik  |
teema: Kommenteerimine: mikk55 |
iffd00d
vastuseid: 52
vaadatud: 27158
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.08.2017 15:44:20 pealkiri: Kommenteerimine: mikk55 |
Ostis läpaka  |
teema: Kommenteerimine: ricom2ger |
iffd00d
vastuseid: 122
vaadatud: 38233
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.07.2017 09:59:53 pealkiri: Kommenteerimine: ricom2ger |
Korrektne tehing  |
teema: Kommenteerimine: Arposen |
iffd00d
vastuseid: 14
vaadatud: 4085
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.07.2017 13:40:45 pealkiri: Kommenteerimine: Arposen |
Ostsin ventilaatori. Tõi kiirelt kohale, soovitan  |
teema: Kommenteerimine: meesmetsast |
iffd00d
vastuseid: 108
vaadatud: 37473
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.07.2017 09:39:29 pealkiri: Kommenteerimine: meesmetsast |
Korralik tehing  |
teema: Kommenteerimine: andres66 |
iffd00d
vastuseid: 12
vaadatud: 3265
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.08.2016 10:12:05 pealkiri: Kommenteerimine: andres66 |
Ostis ühe Pi  |
teema: Kommenteerimine: karukas |
iffd00d
vastuseid: 201
vaadatud: 38842
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.01.2016 20:27:54 pealkiri: Kommenteerimine: karukas |
Tegime kaupa  |
teema: Kommenteerimine: Acid Mew |
iffd00d
vastuseid: 31
vaadatud: 11058
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.01.2016 15:16:21 pealkiri: Kommenteerimine: Acid Mew |
Ostis aktiivsusmonitori  |
teema: Kommenteerimine: Split |
iffd00d
vastuseid: 0
vaadatud: 1086
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.10.2015 10:19:32 pealkiri: Kommenteerimine: Split |
Ostis kõlarid  |
teema: Kommenteerimine: cookiepie |
iffd00d
vastuseid: 18
vaadatud: 5401
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.08.2015 09:54:26 pealkiri: Kommenteerimine: cookiepie |
ostis pulsivöö  |
teema: Kommenteerimine: CotCas |
iffd00d
vastuseid: 77
vaadatud: 23729
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.08.2015 10:33:17 pealkiri: Kommenteerimine: CotCas |
Ostis kasti  |
teema: Kommenteerimine: Maa Mees |
iffd00d
vastuseid: 476
vaadatud: 66660
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.05.2015 13:20:47 pealkiri: Kommenteerimine: Maa Mees |
Ostsin kaardilugeja, kõik hästi  |
teema: Motorola Moto G |
iffd00d
vastuseid: 1144
vaadatud: 454009
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 19.12.2014 14:41:55 pealkiri: Motorola Moto G |
|
teema: Kommenteerimine: Xvc |
iffd00d
vastuseid: 806
vaadatud: 107989
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.12.2014 11:29:54 pealkiri: Kommenteerimine: Xvc |
Kiire diil  |
teema: Kommenteerimine: meesmetsast |
iffd00d
vastuseid: 108
vaadatud: 37473
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.07.2014 09:42:43 pealkiri: Kommenteerimine: meesmetsast |
Tõi kauba ise kohale, kõik ok  |
teema: Motorola Moto G |
iffd00d
vastuseid: 1144
vaadatud: 454009
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 13.03.2014 22:33:38 pealkiri: Motorola Moto G |
| Väga palju toredaid autohoidikuid on välja mõeldud aga iMagnet'i puhul võlus mind lihtsus ja mugavus. Plaadi saab akukaane alla peita ja igal hetkel kiirelt telefoni haarata hoidikust. Tõsiselt h ... |
teema: Motorola Moto G |
iffd00d
vastuseid: 1144
vaadatud: 454009
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 13.03.2014 12:13:37 pealkiri: Motorola Moto G |
| Otsin samuti mugavat autohoidikut Moto G'le. Amazonist jäi selline toode silma: [url=http://www.amazon.com/iMagnet-Cradle-less-Quick-snap-Technology-Smartphone/dp/B008IOQ3K6/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qi ... |
teema: Kommenteerimine: KIVIKUJU |
iffd00d
vastuseid: 363
vaadatud: 55649
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.12.2013 19:43:03 pealkiri: Kommenteerimine: KIVIKUJU |
Mandariinid on maitsvad  |
teema: Kommenteerimine: IceWeasy |
iffd00d
vastuseid: 77
vaadatud: 18898
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.08.2013 22:40:27 pealkiri: Kommenteerimine: IceWeasy |
Ostsin pulsikella. Diil kiire ja korralik  |
teema: Windows Phone üldteema |
iffd00d
vastuseid: 4005
vaadatud: 1034942
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 02.02.2013 17:32:01 pealkiri: Windows Phone üldteema |
On veel selline v6imalus uuendada, on keegi proovinud? http://www.windowsphonedaily.com/2013/01/new-tool-forces-windows-phone-78-update.html aga see vist veits riskantsem
Sain Lumia 800 ... |
teema: Kommenteerimine: JK jr |
iffd00d
vastuseid: 37
vaadatud: 15853
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.09.2012 10:16:10 pealkiri: Kommenteerimine: JK jr |
Ostsin raamatu, kõik OK  |
teema: Huvitab see kõvaketta heli |
iffd00d
vastuseid: 50
vaadatud: 7274
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 25.09.2010 15:23:09 pealkiri: Huvitab see kõvaketta heli |
Nii aga kas see on ravitav ja andmed veel alles peal?
Kui lahti tegin, siis nägin, et ketta pea kuskil keskel, peale kaane ei näppinud midagi.
Ketta lahti tegemine küll nüüd asjalik liigutu ... |
teema: Kommenteerimine: 666xxx |
iffd00d
vastuseid: 52
vaadatud: 16438
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.02.2010 21:05:48 pealkiri: Kommenteerimine: 666xxx |
Ostsin läpaka ketta  |
teema: Kommenteerimine: carbon |
iffd00d
vastuseid: 282
vaadatud: 65439
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.02.2010 14:23:11 pealkiri: Kommenteerimine: carbon |
Ostsin terad  |
teema: Kommenteerimine: jnt |
iffd00d
vastuseid: 116
vaadatud: 59039
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.10.2009 14:30:17 pealkiri: Kommenteerimine: jnt |
Ostsin mälud  |
teema: Kommenteerimine: bemari |
iffd00d
vastuseid: 339
vaadatud: 62475
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.07.2009 20:43:10 pealkiri: Kommenteerimine: bemari |
Ostsin HP läppari  |
teema: Kommenteerimine: MikeEST |
iffd00d
vastuseid: 424
vaadatud: 84426
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.04.2009 10:28:19 pealkiri: Kommenteerimine: MikeEST |
ostsin laadija  |
teema: Kommenteerimine: rex |
iffd00d
vastuseid: 248
vaadatud: 108712
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.04.2009 16:55:24 pealkiri: Kommenteerimine: rex |
Ostsin telefoni  |
teema: Kommenteerimine: tumtum |
iffd00d
vastuseid: 55
vaadatud: 23746
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.03.2009 21:51:04 pealkiri: Kommenteerimine: tumtum |
müüsin gpsi, kõik nii nagu kokku lepitud  |
teema: Kommenteerimine: Raynor |
iffd00d
vastuseid: 25
vaadatud: 12549
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.02.2009 00:50:40 pealkiri: Kommenteerimine: Raynor |
Müüsin kaardi. Kõik nii nagu kokku lepitud sai  |
teema: HDMI/VGA --> S-Video/SCART |
iffd00d
vastuseid: 51
vaadatud: 49745
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 30.10.2008 01:22:25 pealkiri: HDMI/VGA --> S-Video/SCART |
| endalegi pakub huvi kas vga->scart kaabel toimib ilma komplikatsioonideta. |
teema: Kommenteerimine: wese |
iffd00d
vastuseid: 11
vaadatud: 4746
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.05.2008 15:55:46 pealkiri: Kommenteerimine: wese |
Ostsin teleri. Töötab ilusti, seega positiivne  |
teema: Kommenteerimine: pastakas |
iffd00d
vastuseid: 206
vaadatud: 67638
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.02.2008 16:42:19 pealkiri: Kommenteerimine: pastakas |
Tema abiga nüüdsest Delli omanik. Positiivne  |
teema: kuidas touchpadi välja lylitada? |
iffd00d
vastuseid: 14
vaadatud: 8352
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 02.01.2008 21:50:45 pealkiri: kuidas touchpadi välja lylitada? |
| BIOS-ist? |
teema: Kommenteerimine: käits |
iffd00d
vastuseid: 47
vaadatud: 21570
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.08.2007 16:00:17 pealkiri: Kommenteerimine: käits |
peale mõneajalist ootamist sujus äri siiski ilusti. positiivne  |
teema: välise kõvaketta autoplay |
iffd00d
vastuseid: 11
vaadatud: 2260
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 25.07.2007 16:22:25 pealkiri: välise kõvaketta autoplay |
Eeldusel, et sul on XP:
Run-> gpedit.msc ->User Configuration ->Administrative Templates -> System -> Turn off autoplay
Edasi peaksid ise hakkama saama. |
teema: Kommenteerimine: Feerer |
iffd00d
vastuseid: 70
vaadatud: 19972
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.06.2007 12:19:55 pealkiri: Kommenteerimine: Feerer |
aitas telefoni flashimisel  |
| |