Avaleht
otsing leidis 74 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: tizko
iffd00d

vastuseid: 265
vaadatud: 67428

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.11.2023 11:06:42   pealkiri: Kommenteerimine: tizko
Kiire ja korralik!
  teema: Telia TV
iffd00d

vastuseid: 59374
vaadatud: 14184522

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 21.03.2022 19:03:03   pealkiri: Telia TV
Uninstalli asemel kiirem variant on app-i settingute alt 'clear data' teha.
  teema: Kommenteerimine: pauljj
iffd00d

vastuseid: 8
vaadatud: 2766

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.10.2021 09:07:46   pealkiri: Kommenteerimine: pauljj
Kóik nii nagu lubatud
  teema: Kommenteerimine: pukspuu
iffd00d

vastuseid: 13
vaadatud: 4983

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.03.2020 10:47:24   pealkiri: Kommenteerimine: pukspuu
Ostis digiboksi thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Jaan700
iffd00d

vastuseid: 24
vaadatud: 10418

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.03.2020 00:58:28   pealkiri: Kommenteerimine: Jaan700
Kaup vahetas omanikku eeskujulikult thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: beastbeats
iffd00d

vastuseid: 367
vaadatud: 110672

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.01.2020 16:14:46   pealkiri: Kommenteerimine: beastbeats
Ostis trelli thumbs_up.gif
  teema: Apple TV
iffd00d

vastuseid: 154
vaadatud: 168682

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 07.10.2019 17:43:05   pealkiri: Apple TV
Kas kellelgi on veel probleeme ETV/ETV2 rakendustega otsepildi vaatamisel? Peale nende serveriruumi pólengut ei kannata üldse otsepilti vaadata, hakkab puhverdama pidevalt. Järelvaatamine toimib ni ...
  teema: Kommenteerimine: kraff
iffd00d

vastuseid: 289
vaadatud: 64210

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.09.2019 17:41:27   pealkiri: Kommenteerimine: kraff
Ostis ruuteri thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Saarik
iffd00d

vastuseid: 51
vaadatud: 12038

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.11.2018 21:11:35   pealkiri: Kommenteerimine: Saarik
Ostsin óhuniisutaja thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tpratka
iffd00d

vastuseid: 36
vaadatud: 8396

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.04.2018 09:23:22   pealkiri: Kommenteerimine: tpratka
Ostis telefoni thumbs_up.gif
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
iffd00d

vastuseid: 23208
vaadatud: 5777263

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 22.01.2018 11:06:20   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Tänud vastajatele. Just nii ongi, et otsepildi nägemiseks on ikkagi coaxi vaja. Egas midagi, tuleb liistud lahti kiskuda.
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
iffd00d

vastuseid: 23208
vaadatud: 5777263

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 21.01.2018 12:08:56   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
ikka on, aga miks nii teed? icon_neutral.gif

Remonti tehes vedasin koridorist vaid vórgukaabli telekani. Telia tarbimiseks rohkem vaja polnud.
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
iffd00d

vastuseid: 23208
vaadatud: 5777263

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 21.01.2018 12:02:48   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Olen üsna roheline Elisa(Starman)-i maailmas aga tekkis küsimus seadistamise osas. Kas selline variant on vóimalik, et Elisa ruuteri külge ühendada oma ruuter ja oma ruuteri külge digiboks?
  teema: Kommenteerimine: Winman
iffd00d

vastuseid: 1518
vaadatud: 194552

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.08.2017 14:16:04   pealkiri: Kommenteerimine: Winman
Ostsin klapid, kaup kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: mikk55
iffd00d

vastuseid: 52
vaadatud: 27158

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.08.2017 15:44:20   pealkiri: Kommenteerimine: mikk55
Ostis läpaka thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ricom2ger
iffd00d

vastuseid: 122
vaadatud: 38233

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.07.2017 09:59:53   pealkiri: Kommenteerimine: ricom2ger
Korrektne tehing thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Arposen
iffd00d

vastuseid: 14
vaadatud: 4085

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.07.2017 13:40:45   pealkiri: Kommenteerimine: Arposen
Ostsin ventilaatori. Tõi kiirelt kohale, soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: meesmetsast
iffd00d

vastuseid: 108
vaadatud: 37473

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.07.2017 09:39:29   pealkiri: Kommenteerimine: meesmetsast
Korralik tehing thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: andres66
iffd00d

vastuseid: 12
vaadatud: 3265

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.08.2016 10:12:05   pealkiri: Kommenteerimine: andres66
Ostis ühe Pi thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: karukas
iffd00d

vastuseid: 201
vaadatud: 38842

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.01.2016 20:27:54   pealkiri: Kommenteerimine: karukas
Tegime kaupa thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Acid Mew
iffd00d

vastuseid: 31
vaadatud: 11058

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.01.2016 15:16:21   pealkiri: Kommenteerimine: Acid Mew
Ostis aktiivsusmonitori thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Split
iffd00d

vastuseid: 0
vaadatud: 1086

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.10.2015 10:19:32   pealkiri: Kommenteerimine: Split
Ostis kõlarid thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: cookiepie
iffd00d

vastuseid: 18
vaadatud: 5401

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.08.2015 09:54:26   pealkiri: Kommenteerimine: cookiepie
ostis pulsivöö thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: CotCas
iffd00d

vastuseid: 77
vaadatud: 23729

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.08.2015 10:33:17   pealkiri: Kommenteerimine: CotCas
Ostis kasti thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Maa Mees
iffd00d

vastuseid: 476
vaadatud: 66660

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.05.2015 13:20:47   pealkiri: Kommenteerimine: Maa Mees
Ostsin kaardilugeja, kõik hästi thumbs_up.gif
  teema: Motorola Moto G
iffd00d

vastuseid: 1144
vaadatud: 454009

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 19.12.2014 14:41:55   pealkiri: Motorola Moto G
  teema: Kommenteerimine: Xvc
iffd00d

vastuseid: 806
vaadatud: 107989

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.12.2014 11:29:54   pealkiri: Kommenteerimine: Xvc
Kiire diil thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: meesmetsast
iffd00d

vastuseid: 108
vaadatud: 37473

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.07.2014 09:42:43   pealkiri: Kommenteerimine: meesmetsast
Tõi kauba ise kohale, kõik ok thumbs_up.gif
  teema: Motorola Moto G
iffd00d

vastuseid: 1144
vaadatud: 454009

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 13.03.2014 22:33:38   pealkiri: Motorola Moto G
Väga palju toredaid autohoidikuid on välja mõeldud aga iMagnet'i puhul võlus mind lihtsus ja mugavus. Plaadi saab akukaane alla peita ja igal hetkel kiirelt telefoni haarata hoidikust. Tõsiselt h ...
  teema: Motorola Moto G
iffd00d

vastuseid: 1144
vaadatud: 454009

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 13.03.2014 12:13:37   pealkiri: Motorola Moto G
Otsin samuti mugavat autohoidikut Moto G'le. Amazonist jäi selline toode silma: [url=http://www.amazon.com/iMagnet-Cradle-less-Quick-snap-Technology-Smartphone/dp/B008IOQ3K6/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qi ...
  teema: Kommenteerimine: KIVIKUJU
iffd00d

vastuseid: 363
vaadatud: 55649

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.12.2013 19:43:03   pealkiri: Kommenteerimine: KIVIKUJU
Mandariinid on maitsvad thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: IceWeasy
iffd00d

vastuseid: 77
vaadatud: 18898

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.08.2013 22:40:27   pealkiri: Kommenteerimine: IceWeasy
Ostsin pulsikella. Diil kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: Windows Phone üldteema
iffd00d

vastuseid: 4005
vaadatud: 1034942

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 02.02.2013 17:32:01   pealkiri: Windows Phone üldteema
On veel selline v6imalus uuendada, on keegi proovinud? http://www.windowsphonedaily.com/2013/01/new-tool-forces-windows-phone-78-update.html aga see vist veits riskantsem

Sain Lumia 800 ...
  teema: Kommenteerimine: JK jr
iffd00d

vastuseid: 37
vaadatud: 15853

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.09.2012 10:16:10   pealkiri: Kommenteerimine: JK jr
Ostsin raamatu, kõik OK thumbs_up.gif
  teema: Huvitab see kõvaketta heli
iffd00d

vastuseid: 50
vaadatud: 7274

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 25.09.2010 15:23:09   pealkiri: Huvitab see kõvaketta heli
Nii aga kas see on ravitav ja andmed veel alles peal?
Kui lahti tegin, siis nägin, et ketta pea kuskil keskel, peale kaane ei näppinud midagi.


Ketta lahti tegemine küll nüüd asjalik liigutu ...
  teema: Kommenteerimine: 666xxx
iffd00d

vastuseid: 52
vaadatud: 16438

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.02.2010 21:05:48   pealkiri: Kommenteerimine: 666xxx
Ostsin läpaka ketta thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: carbon
iffd00d

vastuseid: 282
vaadatud: 65439

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.02.2010 14:23:11   pealkiri: Kommenteerimine: carbon
Ostsin terad thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: jnt
iffd00d

vastuseid: 116
vaadatud: 59039

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.10.2009 14:30:17   pealkiri: Kommenteerimine: jnt
Ostsin mälud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: bemari
iffd00d

vastuseid: 339
vaadatud: 62475

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.07.2009 20:43:10   pealkiri: Kommenteerimine: bemari
Ostsin HP läppari thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: MikeEST
iffd00d

vastuseid: 424
vaadatud: 84426

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.04.2009 10:28:19   pealkiri: Kommenteerimine: MikeEST
ostsin laadija thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: rex
iffd00d

vastuseid: 248
vaadatud: 108712

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.04.2009 16:55:24   pealkiri: Kommenteerimine: rex
Ostsin telefoni thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tumtum
iffd00d

vastuseid: 55
vaadatud: 23746

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.03.2009 21:51:04   pealkiri: Kommenteerimine: tumtum
müüsin gpsi, kõik nii nagu kokku lepitud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Raynor
iffd00d

vastuseid: 25
vaadatud: 12549

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.02.2009 00:50:40   pealkiri: Kommenteerimine: Raynor
Müüsin kaardi. Kõik nii nagu kokku lepitud sai thumbs_up.gif
  teema: HDMI/VGA --> S-Video/SCART
iffd00d

vastuseid: 51
vaadatud: 49745

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 30.10.2008 01:22:25   pealkiri: HDMI/VGA --> S-Video/SCART
endalegi pakub huvi kas vga->scart kaabel toimib ilma komplikatsioonideta.
  teema: Kommenteerimine: wese
iffd00d

vastuseid: 11
vaadatud: 4746

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.05.2008 15:55:46   pealkiri: Kommenteerimine: wese
Ostsin teleri. Töötab ilusti, seega positiivne thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: pastakas
iffd00d

vastuseid: 206
vaadatud: 67638

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.02.2008 16:42:19   pealkiri: Kommenteerimine: pastakas
Tema abiga nüüdsest Delli omanik. Positiivne thumbs_up.gif
  teema: kuidas touchpadi välja lylitada?
iffd00d

vastuseid: 14
vaadatud: 8352

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 02.01.2008 21:50:45   pealkiri: kuidas touchpadi välja lylitada?
BIOS-ist?
  teema: Kommenteerimine: käits
iffd00d

vastuseid: 47
vaadatud: 21570

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.08.2007 16:00:17   pealkiri: Kommenteerimine: käits
peale mõneajalist ootamist sujus äri siiski ilusti. positiivne thumbs_up.gif
  teema: välise kõvaketta autoplay
iffd00d

vastuseid: 11
vaadatud: 2260

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 25.07.2007 16:22:25   pealkiri: välise kõvaketta autoplay
Eeldusel, et sul on XP:

Run-> gpedit.msc ->User Configuration ->Administrative Templates -> System -> Turn off autoplay

Edasi peaksid ise hakkama saama.
  teema: Kommenteerimine: Feerer
iffd00d

vastuseid: 70
vaadatud: 19972

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.06.2007 12:19:55   pealkiri: Kommenteerimine: Feerer
aitas telefoni flashimisel icon_smile.gif
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.