Avaleht
otsing leidis 40 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: iPhone
hoax

vastuseid: 22002
vaadatud: 4744403

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 08.06.2010 23:08:49   pealkiri: iPhone
Püsiväärtusefunktsioon ka menüüs leidub?
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
hoax

vastuseid: 10475
vaadatud: 2417354

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 08.06.2010 19:35:31   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Uus Nec PA271W ja hinnavahemik orienteeruvalt 1350-1399.- respectfully. icon_wink.gif

Tasub mõelda, kas on mõtet osta 30 tollist kui resolutsioon on tähtsas ulatuses sama ka Nec-il, küll natuke kõr ...
  teema: SSD versus HDD
hoax

vastuseid: 13298
vaadatud: 2419625

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 02.06.2010 16:28:53   pealkiri: SSD versus HDD
Oluliselt kiiremad raptorid pole tõesti, seda tahtsingi näha. Küll aga huvitab mind testides alati rohkem sekundite lugemised kuivõrd kõiksugu punktid. Punktisummad tunduvad võrdlemisi mõttetud ...
  teema: SSD versus HDD
hoax

vastuseid: 13298
vaadatud: 2419625

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 02.06.2010 11:13:58   pealkiri: SSD versus HDD
, HDD on sul ajast ja arust.
OK, nüüd X25-V võrdlus maailma kiireima HDDga

Windows 7 ultimate 64bit
Arvuti: Dell optiplex 755, E6550, 2GB mälu.
Programmide avanemised sekundites:
2,5" HDD / ...
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
hoax

vastuseid: 10475
vaadatud: 2417354

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 01.06.2008 18:10:44   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Mis mind TN juures võibolla et kõige enam häirib on see.

http://www.youtube.com/watch?v=CZnaMex2FUo&feature=related

TN puhul peab seda enam pead hoopis tsentrist eemale liigutama, et nä ...
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
hoax

vastuseid: 10475
vaadatud: 2417354

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 29.05.2008 19:45:25   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Googleda FP241W blackout. Neil monitoridel esineb pildi mõnesekundilisi kustumisi.

Ehk HP LP2465. 40ms vs delli 69ms.

Nagu näha pole VA tüüpi ekraanide osas kuigi suurt valikut.
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
hoax

vastuseid: 10475
vaadatud: 2417354

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 29.05.2008 11:39:51   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Mis te siin seletate.

Input lag on videos silmaga nähtav. Kellele tulemused mängudes ülitähtsad, võtku TN, näiteks BenQ G2400W.

Kes soovib silmailu, H-IPS
  teema: Telerite üldteema
hoax

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907495

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 01.05.2008 12:05:43   pealkiri: Telerite üldteema

See on kõigest sinu arvamus, mitte absoluutne tõde, nii et ära suru seda nii vägisi teistele inimestele peale. Mul vanematel 40 ruutu tuba ja 37" telekas - suurust jääb veel ülegi. Ise elan m ...
  teema: Telerite üldteema
hoax

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907495

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 01.05.2008 11:39:37   pealkiri: Telerite üldteema

no mida... ostan sellise korteri mis olemasolevale telekale sobib? mis 32" telekal viga on...pime oled? kui hetkel omaks sellist korterit kus saan 2m pealt telekat vaadata siis kindlasti ei ostaks ...
  teema: Telerite üldteema
hoax

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907495

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 30.04.2008 19:50:52   pealkiri: Telerite üldteema
Ennist rääkisin siiski LED tehnoloogiaga teleritest. Neid oma silmaga ka näinud.

Miskipärast arvan mudel oli TH-42PZ700U või vähemalt miskit numbriga 7(suht uus). Kahjuks enam ei mäleta. Soo ...
  teema: Telerite üldteema
hoax

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907495

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 30.04.2008 15:29:04   pealkiri: Telerite üldteema
kui mingi ikoon sul sisse põleb siis mis pildikvaliteedist rääkida saab icon_lol.gif
aga see vist ainult siis (aru saanud) et kui pidevalt üht ja sama kanalit järjest vaadata aka unustad teleka tü ...
  teema: Telerite üldteema
hoax

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907495

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 30.04.2008 14:41:14   pealkiri: Telerite üldteema
Ei laida maha, sisse võib loomulikult põleda ja autol võib kumm tühjaks minna ja väljas võib päikesepiste saada. Ostu puhul on kõige tähtsam ju siiski pildikvaliteet... mis tähtsust see siss ...
  teema: Telerite üldteema
hoax

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907495

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 30.04.2008 13:09:00   pealkiri: Telerite üldteema
plasmadel pidi suurem oht olema et pilt "põleb sisse". Eks kõigil neil omad head ja vead. Vast OLED toob midagi paremat.

Ja LCD-del on risk surnud pikslitele.
Tallinna linnas ei ole kasutama hak ...
  teema: Telerite üldteema
hoax

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907495

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 28.04.2008 22:59:10   pealkiri: Telerite üldteema
Märtsikuu digi ajakirjas oli veidi keskmisest kallimate telerite test. Esimese koha sai panasonicu plasma, 42", kõigest 26k hind. Teine koht philipsi sama suur kuid umbes 44k-d maksev isend. Philips ...
  teema: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ?
hoax

vastuseid: 7715
vaadatud: 1431080

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 02.09.2007 19:52:06   pealkiri: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ?
sukelduja.

Ega teist sobivat toidet pole tõesti, kuid praeguseks hetkeks olen juba kombineerinud toidetest ühtteist kokku. Tundub et teine toide käitub emaplaadile ühendatult sarnaselt, ei läh ...
  teema: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ?
hoax

vastuseid: 7715
vaadatud: 1431080

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 02.09.2007 19:22:21   pealkiri: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ?
Võta parem 620W Corsair thumbs_up.gif
siin üks värske Corsair 520W omanik hädas oma arvuti käima saamisega,
Ütle 1 firma, millel kunagi praaki ei ole.
Lisaks: seal kahtlustatakse pigem emaplaati.

O ...
  teema: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ?
hoax

vastuseid: 7715
vaadatud: 1431080

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 30.08.2007 18:49:56   pealkiri: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ?
niiih teema küsimuse juurde siis millinne on hea toiteplokk ?
620 Corsair icon_rolleyes.gif
Hea on see mis sul juba on, kuid sinujaoks mitte piisav, pole ka 620 Corsair sinujaoks tulevikku arvestades piisav ...
  teema: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ?
hoax

vastuseid: 7715
vaadatud: 1431080

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 30.08.2007 09:30:12   pealkiri: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ?
Sukelduja.

Võibolla on asi erinevas filosoofias, kuid odavaid asju küll ei soovita. võibolla on vastupidavusaeg kõigest 1/3 aja võrra pikem kuid lisaks sellele loeb ka kasutusmugavus ja naudi ...
  teema: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ?
hoax

vastuseid: 7715
vaadatud: 1431080

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 29.08.2007 23:14:02   pealkiri: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ?

Endal igatahes 600w OCZ toide ja üle 2 aasta vasta pidanud (algses süsteemis kus ta oli on suht kõvasti võisamaks läinud seega saigi varuga ostetud) Peaks veelgi kui tal ei oleks seda tobedat ...
  teema: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ?
hoax

vastuseid: 7715
vaadatud: 1431080

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 26.08.2007 19:26:59   pealkiri: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ?
http://www.hardforum.com/showthread.php?t=974240

Toited mida võiks vältida, eelkõige tugevama koormuse puhul.
  teema: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ?
hoax

vastuseid: 7715
vaadatud: 1431080

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 23.08.2007 20:04:19   pealkiri: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ?

Usud ka seda või, osta ometi ükskord võimsusemõõtja

Et kas usun? Aga põhimõtteliselt miks mitte. Ja mul on E6400 voolutarvet olnud au mõõta küll. Idles kuskil ~97W ja koormates ei kann ...
  teema: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ?
hoax

vastuseid: 7715
vaadatud: 1431080

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 23.08.2007 15:46:56   pealkiri: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ?
See on ju seal üle 3 GHz klokitud süsteemi statistika.
  teema: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ?
hoax

vastuseid: 7715
vaadatud: 1431080

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 23.08.2007 13:48:31   pealkiri: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ?

samas endki huvitab küsimus mida vist siin juba 3x küsinud: kas 620W Corsair toitest piisab et mingi 2900XT/8800GTX vms uuem DX10 kaart mis tulekul koos Q6600 @ 3GHz ära toita? Ehk siis kui hea t ...
  teema: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ?
hoax

vastuseid: 7715
vaadatud: 1431080

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 22.08.2007 12:54:41   pealkiri: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ?
Siin foorumi all on väga palju soovitatud chietec 620W toidet, aga kas tõesti pole mitte kedagi seganud toite hind 1070.-? See pole just piisavalt kvaliteetse toite märk minu jaoks.
Ise ostaksin ...
  teema: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ?
hoax

vastuseid: 7715
vaadatud: 1431080

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 12.08.2007 15:07:40   pealkiri: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ?
Zalman jah.

Ati-dega on kuis on, driverid ei meeldi ausaltõeldes.
  teema: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ?
hoax

vastuseid: 7715
vaadatud: 1431080

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 12.08.2007 14:45:34   pealkiri: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ?
Kohati tundub, et arvuti tahab otsi anda. Lisaks jõudlusest hetkel nagunii puudus ja ei tea kas kannatab 45nm ära oodata.

400W veab hetkel arvutit, nii et see komponent on olemas, ja mis passiivi ...
  teema: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ?
hoax

vastuseid: 7715
vaadatud: 1431080

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 11.08.2007 23:25:57   pealkiri: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ?
angel

Arvan et jõudlusest jääb ka tulevikus vajaka, seega selline valik, et kui juba siis juba. Enamjaolt on investeerimine ju kõige odavam sellel hetkel kui investeeritakse, mitte takkajärgi ...
  teema: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ?
hoax

vastuseid: 7715
vaadatud: 1431080

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 11.08.2007 22:51:23   pealkiri: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ?
valik on q6600 kasuks, sest igal aastal arvuti uuendamine pole ei majanduslikult kasulik, ega paku ka väga suurt huvi. Lisaks on palju tõenäolisem, et seda samust raha on aastate pärast kuhugile m ...
  teema: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ?
hoax

vastuseid: 7715
vaadatud: 1431080

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 11.08.2007 22:14:28   pealkiri: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ?
ei hakkaks riskima.. võib vedada aga üldiselt toide ei tohiks olla "piiri peal". Aga katseta ja vaata mis juhtub. Mina igatahes ostaks QuadCore i jaoks mingi korraliku 520W või võimsama toite.
86 ...
  teema: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ?
hoax

vastuseid: 7715
vaadatud: 1431080

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 11.08.2007 21:32:23   pealkiri: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ?
Annaksite ehk nõu.

Olemas 400W zalman toide.

Kas Q6600, 8600GT koos näiteks kolme kõvaketta ja 2-4 gigaram mäluga veab välja? Loomulikult mõned nipet näpet lisavidinad juures.

http://w ...
  teema: IDE perfoomance test
hoax

vastuseid: 336
vaadatud: 80592

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 08.05.2004 01:37:01   pealkiri: IDE perfoomance test

hmm.. kus täpsemalt?

kuskil peale windows setuppi peaks teatud häälestus tulema, ning seal kohtasin valikuid 512b-4kb.

Aga leidsin tomshardwarest väikse kommi raid kontrolleri all oleva bl ...
  teema: IDE perfoomance test
hoax

vastuseid: 336
vaadatud: 80592

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 03.05.2004 11:31:20   pealkiri: IDE perfoomance test
nu panin tagasi 16K pääle.. icon_smile.gif

muide.. see eriti ei mõju tulemusele, kui sul msn, mirc, ie etc. taustal lahti on, kuna need asuvad mälus ju.

Üks on raid kontrollerite seting, kuid windowsi ...
  teema: IDE perfoomance test
hoax

vastuseid: 336
vaadatud: 80592

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 30.04.2004 13:48:07   pealkiri: IDE perfoomance test
seagate st3200822a

access 14,9ms
Burst 79,7
max 63,7
min28,2
average 52,5

cpu 8,1
  teema: 256+512 prob.
hoax

vastuseid: 2
vaadatud: 1163

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 02.05.2003 22:04:34   pealkiri: 256+512 prob.
Pane 512 pulk üksinda sisse, kui siis näitab 256, siis on kurja juur leitud.

Tänan abieest, juba leidsin vea, nimelt esimene socket oli tühi, kuna 2 ja 3 lihtsam ligi pääseda. Kui 256 esimess ...
  teema: 256+512 prob.
hoax

vastuseid: 2
vaadatud: 1163

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 02.05.2003 17:13:01   pealkiri: 256+512 prob.
Nimelt on pc 2700 256 mälu, sai juurde ostetud pc2700 512 ning koos töötades näitab task manager 523 total physical memory.
Aida softiga vaadates näitab et tunneb ära mõlemad mälud ning kõik ...
  teema: Kus hoiate oma arvutikasti?
hoax

vastuseid: 115
vaadatud: 21123

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 21.02.2003 21:53:55   pealkiri: Kus hoiate oma arvutikasti?
niipalju et see kas võim piniseb voi ükskoik kuidas häält teeb oleneb eelkõige võimust endast, võin 5 mobiili oma resiiveri peale panna..... vaikus.
  teema: prob vindiga
hoax

vastuseid: 8
vaadatud: 1720

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 19.02.2003 01:29:33   pealkiri: prob vindiga
tempsis mul siiski viga polnd, üle 43 kraadi saada ei õnnestund, eks näis sain speed diski ka paremini lohisema, vahest pole asi kõiksehullem. valjemaks on muutunud aga küll, esimesed kolmveerand ...
  teema: prob vindiga
hoax

vastuseid: 8
vaadatud: 1720

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 17.02.2003 19:06:05   pealkiri: prob vindiga
kuid ehk ei tööta vint seetöttu makimaalselt kuna speed diski alustades on temps madal, väheajapärast aga 60-70 näiteks, olen peale kõva tööd vinti katsund, üsna tuline on ja kätt peal kaua ...
  teema: prob vindiga
hoax

vastuseid: 8
vaadatud: 1720

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 17.02.2003 18:19:17   pealkiri: prob vindiga
Ei, safe modes just ei tohiks teha, sest siis ei tööta DMA.

Mis muidu benchmargid tulemuseks annavad. Näiteks PCMark2003?

tegin testi pcmark2002-ga

cpu 5858
memory 5619
HDD 384

see ...
  teema: prob vindiga
hoax

vastuseid: 8
vaadatud: 1720

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 17.02.2003 16:27:23   pealkiri: prob vindiga
nimelt endal 60 giga ketas seagate barr IV, probleem siis selline et kui speed diski ööseks tegema panna siis jõuab hommikuks ära teha 5%, ja nii iga kord, vaba mälu 7G millest peaks rohkem kui p ...
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.