|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Ülevaade: Logitech MX Master :: Hiired |
hela
vastuseid: 90
vaadatud: 51217
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 26.01.2016 12:07:47 pealkiri: Ülevaade: Logitech MX Master |
Tänud [user]sirius4k[/user]-le asjaliku ülevaate eest.
Huvi pärast küsiks, kaua uute Logitech hiirte eeldatav eluiga on? Kuuldavasti pole Logitechi kvaliteet enam sama mis ta 10-15 aastat ... |
teema: Kommenteerimine: Equinox |
hela
vastuseid: 26
vaadatud: 43843
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.05.2015 07:52:48 pealkiri: Kommenteerimine: Equinox |
Väga asjalik müüja. Pakkumise tegemisest kuni tehingu sooritamiseni möödus vaid mõni tund. Tõi kauba hilisel õhtutunnil veel ise ära. Soovitan.  |
teema: Ordi |
hela
vastuseid: 4276
vaadatud: 977065
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 19.01.2013 10:56:12 pealkiri: Ordi |
| Ikka tunni kaupa kerib numbrit edasi (2TB WD Green ketas on). Vähemasti paistab korras olema, sai WD Data Lifeguard Diagnostic-uga pikk test tehtud ja vigu ei tuvastanud. |
teema: Ordi |
hela
vastuseid: 4276
vaadatud: 977065
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 19.01.2013 10:45:08 pealkiri: Ordi |
Tjah, kettal mille tagasi viisin oli ka tunduvalt vähem töötunde, kui sellel mis vastu anti (kuigi minu ketas oli ~6 kuud varem toodetud).
Vahetusketta tootmiskuuks on 2011 september mis tähend ... |
teema: Ordi |
hela
vastuseid: 4276
vaadatud: 977065
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 18.01.2013 21:19:07 pealkiri: Ordi |
Sa said garantiivahetuse kohta ka paberi. Seal paberil on garantiisse läinud ketta s/n ja asemele saadud ketta s/n. Kas seal paberil on asemele saadud ketta s/n või midagi muud (s/n, mis ei kattu ... |
teema: Ordi |
hela
vastuseid: 4276
vaadatud: 977065
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 18.01.2013 18:27:37 pealkiri: Ordi |
, kui küsida tohib, siis millest järeldus, et tegu kasutatud kettaga?
Lasin andmetaastustarkvaraga ketta üle. Ketas oli läbinisti piraatfilme täis. Lisaks veel muidugi asjaolu, et väliselt on k ... |
teema: Ordi |
hela
vastuseid: 4276
vaadatud: 977065
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 18.01.2013 17:49:52 pealkiri: Ordi |
| Ordist ostetud kõvaketas läks katki. Viisin tagasi ja vahetati välja, kuid asenduseks sain kasutatud kõvaketta. Kas selline teguviis poe poolt on õige? |
teema: Kommenteerimine: amd phenom |
hela
vastuseid: 553
vaadatud: 81699
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.05.2012 17:43:18 pealkiri: Kommenteerimine: amd phenom |
Videokaart vahetas omanikku, tehing sujus kenasti. Soovitused.  |
teema: Kommenteerimine: gogik |
hela
vastuseid: 546
vaadatud: 101089
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.04.2012 21:32:46 pealkiri: Kommenteerimine: gogik |
Juba kolmas tehing ja ainult positiivsed kogemused.
Kiitused selle eest, et kaup pandi kiiresti teele. |
teema: Riiete teema |
hela
vastuseid: 5987
vaadatud: 1183623
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 01.04.2012 17:44:23 pealkiri: Riiete teema |
| Kaup, mida tahtsin tellida kadus SportsDirect lehelt ära just sellel päeval, kui pidime tellimuse esitama. Praegu vaatan, et sama kaup jälle tagasi tekkinud ja asjadel, millel ennem sobivat suurust ... |
teema: Riiete teema |
hela
vastuseid: 5987
vaadatud: 1183623
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 25.03.2012 17:26:11 pealkiri: Riiete teema |
Lähiaeg tähendab, et niipea kui 4-5 inimest koos on, kuid kindlasti järgmise nädala alguses (26 - 28 märts), et vahepeal keegi kaubale käppa peale ei paneks.
Huvi korral võib pöörduda kasuta ... |
teema: Riiete teema |
hela
vastuseid: 5987
vaadatud: 1183623
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 25.03.2012 14:50:53 pealkiri: Riiete teema |
| Plaanis SportsDirectist ühistellimus teha lähiajal, ning oleks rohkem inimesi kampa vaja. Hetkel on meid 3, kuid eesmärk kokku saada 4-5 inimest, et saaks postikulu võimalikult väikseks kahandada ... |
teema: Riiete teema |
hela
vastuseid: 5987
vaadatud: 1183623
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 21.03.2012 17:16:03 pealkiri: Riiete teema |
| Ega keegi SD'st lähiajal ostu ei plaani? Endal ühed papud silme ees, aga postikulu juba kallim kui papud ise. Teeme siis ühisostu, et kulusid vähendada. Ainuke tingimus on, et saaks Tartu kandis k ... |
teema: Kommenteerimine: Erasmus |
hela
vastuseid: 37
vaadatud: 20200
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.11.2011 21:27:57 pealkiri: Kommenteerimine: Erasmus |
| Tehing oli kiire ja kaup oli korralik. Mina rahul ja loodan, et tema ka. |
teema: Kommenteerimine: gogik |
hela
vastuseid: 546
vaadatud: 101089
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.02.2011 22:52:38 pealkiri: Kommenteerimine: gogik |
Järjekordne tehing temaga tehtud. Eeskujulik müüja!  |
teema: Hüvasti ATI, tere tulemast AMD |
hela
vastuseid: 67
vaadatud: 17581
|
foorum: Riistvara postitatud: 14.09.2010 21:55:07 pealkiri: Hüvasti ATI, tere tulemast AMD |
Võikski olla siis AMD-ATI, jääks ATI nimi püsima ja saaksid ka marketingigurud oma 'brändilojaalsus' küsimused lahendatud.  |
teema: ATi RV670 aka HD3K seeria |
hela
vastuseid: 2693
vaadatud: 434449
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.08.2010 14:55:09 pealkiri: ATi RV670 aka HD3K seeria |
, kaart ehk tolmu täis?
Tänud hea vastuse eest
Arvasin, et eelmine kord arvutit puhastades sai korralikult puhtaks. Praegu lähemal vaatamisel oli aga kaarti jahutuse vahel tõsisemad tolmuru ... |
teema: ATi RV670 aka HD3K seeria |
hela
vastuseid: 2693
vaadatud: 434449
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.08.2010 12:45:52 pealkiri: ATi RV670 aka HD3K seeria |
Kaardiks Gigabyte HD3870 ja mängides läheb temperatuur üle 100C. GPU-Z'ga vaadates on max 108C ära tulnud.
Mängides on vahel ka jõnksatusi, migeid triipe ega muid artifakte aga ei ole olnud.
K ... |
teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
hela
vastuseid: 18678
vaadatud: 3270928
|
foorum: Microsoft postitatud: 02.07.2010 15:29:13 pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
Hibernate teemat jätkates selgus, et probleeme võib esineda dual-boot süsteemides, nagu on ka minu masinas.
Selleks, et Windows saaks hibernate'ida peab väidetavalt Windowsi partitsioon (või ket ... |
teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
hela
vastuseid: 18678
vaadatud: 3270928
|
foorum: Microsoft postitatud: 01.07.2010 21:07:57 pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
Miski USB seade takistab justkui.Vaata device managerist üle.Paljudel USB seadmetel on need valikud:
http://img9.imageshack.us/img9/864/savepow.jpg
Esimesel siis peaks linnuke olema kui võimal ... |
teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
hela
vastuseid: 18678
vaadatud: 3270928
|
foorum: Microsoft postitatud: 01.07.2010 09:49:16 pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
Mul ei toimi mingil põhjusel hibernate. Ekraan läheb lihtsalt korraks mustaks ja järgmine hetk näitab login screeni. Sleep aga toimib.
Defaultis on ju hibernate sisse lülitatud, käisin igaks ju ... |
teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2 |
hela
vastuseid: 2885
vaadatud: 703630
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 15.05.2010 10:14:35 pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2 |
, https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=453029&highlight=
Andsin siis käsud
sudo route add -net 84.50.149.0 gw 10.248.192.1 netmask 255.255.255.0 dev eth1
sudo route add -net 224.0. ... |
teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2 |
hela
vastuseid: 2885
vaadatud: 703630
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 08.05.2010 10:06:07 pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2 |
| Üritan Ubuntu all 2 võrkariga tööle saada sellist lahendust, et ühega saaks kasutada netti ja teisest tuleks elioni iptv. Eth0 (interneti võrkar) ja eth1 (iptv) ip aadressid, subnetid ja gateway ... |
teema: Telia TV |
hela
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172282
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 04.05.2010 21:33:14 pealkiri: Telia TV |
| Kas keegi oskab öelda mismoodi annab Ubuntus 2 võrkariga seda sama asja korraldada, et ühega saab kasutada internetti ja teisest tuleb iptv? |
teema: Telia TV |
hela
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172282
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 03.05.2010 14:30:53 pealkiri: Telia TV |
2 võrgukaardiga saab küll. Ühele keerad enam vähem sama MAC adre mis digiboxil on.
Nonii, sebisin omale teise võrgukaardi.
Muutsin MAC'i ära, sain vajalikud IP aadressid.
Nüüd probleem, et ... |
teema: Telia TV |
hela
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172282
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 02.05.2010 15:44:51 pealkiri: Telia TV |
kuidagi pidi saama, a kuidas, ei oska öelda.
2 võrgukaardiga saab küll. Ühele keerad enam vähem sama MAC adre mis digiboxil on.
Niipalju ma sain ise hakkama, et korraga on kas iptv või interne ... |
teema: Telia TV |
hela
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172282
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 02.05.2010 13:27:06 pealkiri: Telia TV |
tg585 by default juba laseb igast august DTV ja netti välja. Lihtsalt ruuter saab aru kas sul on Digibox või arvuti taga ja vastavalt sellele ka kas nett või DTV
Kas iptv'd ja internetti korraga e ... |
teema: Telia TV |
hela
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172282
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 02.05.2010 12:40:16 pealkiri: Telia TV |
Küsin siis veelkord, mismoodi ja kas on võimalik tg585 v7 ruuteriga millel on peal 8.2.6.5 tarkvara saada arvutisse korraga ühest pordist (minu puhul esimesest) iptv ja internet?
Järgisin eth ... |
teema: Telia TV |
hela
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172282
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 20.04.2010 21:29:19 pealkiri: Telia TV |
|
teema: Kommenteerimine: gogik |
hela
vastuseid: 546
vaadatud: 101089
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.04.2010 17:58:23 pealkiri: Kommenteerimine: gogik |
Soetasin uue peakomplekti, ostuga rahul.  |
teema: Kommenteerimine: krqll |
hela
vastuseid: 213
vaadatud: 34199
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.02.2010 23:57:07 pealkiri: Kommenteerimine: krqll |
UPS mulle, raha talle, kõik rahul.
Soovitan.  |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
hela
vastuseid: 16960
vaadatud: 3589779
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 15.03.2008 16:52:29 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
CS 650VA peaks su profiilui kastile piisama. Ise asi on kuidas APC ups tuleb toime su Chieftec-i toitega.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=327764
E: Minu profiili esimest kasti+monit ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
hela
vastuseid: 16960
vaadatud: 3589779
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 09.03.2008 12:11:43 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
Soovitage palun UPSi profiilis olevale kastile.
Vaatan APC poole, loen et Chiefteci toiteploki kooslusega on aga probleeme esinenud?
APC Back CS 650VA BK650EI jääb vist natuke lahjaks minu kasti ... |
teema: ATi RV670 aka HD3K seeria |
hela
vastuseid: 2693
vaadatud: 434449
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 10.02.2008 22:54:34 pealkiri: ATi RV670 aka HD3K seeria |
| Kas Gigabyte HD 3850 Ultra Durable ja Gigabyte GA-P35-DS3R kooslusest on oodata head vendi reguleerimist? |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
hela
vastuseid: 16960
vaadatud: 3589779
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 07.02.2008 23:06:55 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
, võta 8800GT või 8800GTS 512MB kaudu 3,3kiloga.
Tahan kõik jupid ühest kohast osta. Võibolla lähen üldse [url=http://www.ordi.ee/EPood/Product.aspx?Query=3850&ItemID=1700-1595&MC ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
hela
vastuseid: 16960
vaadatud: 3589779
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 07.02.2008 17:09:22 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
Mis arvate sellisest kastist? Keegi korpust oskab kommenteerida?
[url=http://www.ordi.ee/EPood/Product.aspx?Query=8400&ItemID=1300-1490&MC=KOMP&IC=1300]Intel Core2 Duo E8400 box 2 735.0 ... |
teema: Paypal & eBay üldteema |
hela
vastuseid: 17702
vaadatud: 3874688
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 07.02.2008 00:24:03 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
| Milleks seda soovitasid siis? Esimeses postituses märkisin ju ära, et möödas on üle aasta. |
teema: Paypal & eBay üldteema |
hela
vastuseid: 17702
vaadatud: 3874688
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 06.02.2008 23:23:21 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
Pead ikka pöörduma paypal poole.
Aga PayPal'is ei saa vaidlust teostada kui tehingust on möödunud rohkem kui 45 päeva.
Tegin prooviks, ja kohe andis teate, et Case Closed. Põhjenduseks just 45 ... |
teema: Paypal & eBay üldteema |
hela
vastuseid: 17702
vaadatud: 3874688
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 06.02.2008 15:58:42 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
Sa peaks ütlema kas oli tähitult saadetud või mitte.
Tegu oli tähitud pakiga.
<e> Tegin USPS kodulehel Track & Confirm'i. Sain sellise vastuse.
Foreign International Dispatch, Decem ... |
teema: Paypal & eBay üldteema |
hela
vastuseid: 17702
vaadatud: 3874688
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 04.02.2008 21:35:57 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
Panen enda juhtumi ka kirja, ehk keegi oskab head nõu anda.
Niisiis, aasta tagasi sai ebay kaudu USA'st ostetud digitaalne multimeediapleier millel väärtust oli omajagu. Pakk tuli ilusti kohale. K ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
hela
vastuseid: 16960
vaadatud: 3589779
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 03.02.2008 15:55:35 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
Ootaks soovitusi komplekteerimisel. Seekord sooviks suurema osa juppidest Ordist osta.
Hinnapiir jääb 12-13K kanti.
CPU: Ootaks ära kuni E8400 müüki jõuab, spekuleerin hinnaks praeguse E6750 ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
hela
vastuseid: 16960
vaadatud: 3589779
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 16.12.2007 00:11:56 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
Vaatan, et AK'st saab 512MB 8800GT ~3900EEK'u eest kätte.
Mingist review'st mäletan, et sellele kaardile või siis nvidia kaartidele üldse pidid hinnalangused toimuma.
Kas need siis ära toimunud ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
hela
vastuseid: 16960
vaadatud: 3589779
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 30.07.2007 20:44:50 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
Mõtlesin seda
http://epood.ordi.ee/EPood/Product.aspx?MC=KOMP&IC=1200&PGC=DDR2&ItemID=1200-1294 |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
hela
vastuseid: 16960
vaadatud: 3589779
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 30.07.2007 16:50:32 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
Nendest kolmest peaks kõige rohkem A-Data klokkuma ning kui võrrelda 1GB pulki, siis on ka A-Data kõige odavam neist
Igaljuhul võtaks mina A-Datad.
Mida ütled Corsair PC6400 800MHz mäl ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
hela
vastuseid: 16960
vaadatud: 3589779
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 29.07.2007 12:43:54 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
Palun soovitage Ordist Case'i ja PSU'd, mis oleksid enam-vähem samaväärsed Codegen Briza 6099-CA'le ja Fortron Blue Storm II 500W'le nii kvaliteedilt kui ka hinnalt.
Seda Briza case'i soovitatakse ... |
teema: nVidia G80 aka 8800/8600 teema |
hela
vastuseid: 6460
vaadatud: 1006147
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 27.07.2007 17:50:31 pealkiri: nVidia G80 aka 8800/8600 teema |
Keegi "targem" juba mainis ja vist isegi siinsamas teemas, et jahutused on neil kõigil samad...
No temperatuurid on kaartidel erinevad ju, jahutusomadused ei ole neil ühesugused. Selle põhjuseks o ... |
teema: nVidia G80 aka 8800/8600 teema |
hela
vastuseid: 6460
vaadatud: 1006147
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 27.07.2007 16:29:00 pealkiri: nVidia G80 aka 8800/8600 teema |
Kuidas hindate XFX 8800GTS jahutusomadusi? Pole soovi hakata jahutusprobleemidega pead vaevama, seega Sparkle jääb välja.
Eestis saadaolevatest peaks Club 3D versioon parim olema? |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
hela
vastuseid: 16960
vaadatud: 3589779
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 27.07.2007 16:18:15 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
Intel alandas hinnad ära, nüüd saab E6420 asemele võtta [url=http://www.arvutikeskus.ee/index.php?pid=0&id=1&menyy_id=1&action=look&lookid=8025]E6750.
Huvitav, et erinevate poodid ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
hela
vastuseid: 16960
vaadatud: 3589779
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 07.07.2007 11:58:07 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
Mis vahe neil PSU'del on? Üks tuleb karbis, teine mitte?
http://www.arvutikeskus.ee/index.php?pid=0&id=24&menyy_id=24&action=look&lookid=2001
http://www.arvutikeskus.ee/index.php?pi ... |
teema: nVidia G80 aka 8800/8600 teema |
hela
vastuseid: 6460
vaadatud: 1006147
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 06.07.2007 11:19:31 pealkiri: nVidia G80 aka 8800/8600 teema |
| , need kaardid ongi päris kuumad - sa ei maininud enda temperatuure, aga näiteks load temp 80 on täiesti normaalne, st ei maksa üldse muretseda... kui sinna 100 ligi kisub, siis võib hakata mõtl ... |
| |