|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: Viilutaja |
hddadhd
vastuseid: 225
vaadatud: 86236
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.02.2024 22:19:29 pealkiri: Kommenteerimine: Viilutaja |
Ostsin kasutatud hiire, kõik ok ja korrektne.  |
teema: Kommenteerimine: ballack007 |
hddadhd
vastuseid: 116
vaadatud: 12837
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.03.2023 06:47:11 pealkiri: Kommenteerimine: ballack007 |
Ostis gpu, tehing väga kiire ja konkreetne, soovitan  |
teema: Kommenteerimine: Hiid |
hddadhd
vastuseid: 662
vaadatud: 234100
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.12.2022 08:38:00 pealkiri: Kommenteerimine: Hiid |
Ostis telefoni, konkreetne ja asjalik. Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: M4REK |
hddadhd
vastuseid: 100
vaadatud: 8410
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.07.2022 16:44:28 pealkiri: Kommenteerimine: M4REK |
Otsin videokaardi, kõik ok  |
teema: AMD Navi arutelu |
hddadhd
vastuseid: 6725
vaadatud: 1080735
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 10.05.2022 16:39:49 pealkiri: AMD Navi arutelu |
Pea 400 watti ja mindfactorys 1300 euri, jubedad elukad seal kõrgklassis  |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
hddadhd
vastuseid: 10475
vaadatud: 2417072
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 29.04.2022 14:57:12 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
See MSI Optix MAG241CV 24" musti laike ei tekita kiiretes tumedates kohtades mängudes?
Ma ei ostaks curved VA paneeli kui just mingil põhjusel väga vaja pole. 24 flat ips paneelid on ka päris o ... |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
hddadhd
vastuseid: 15977
vaadatud: 3376148
|
foorum: Protsessorid postitatud: 23.04.2022 10:35:47 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
5800x3d iracingus
https://preview.redd.it/1a8tm5ura7v81.jpg?width=1080&crop=smart&auto=webp&s=20d0a58ba5cfb5357aa8497143bacab81c6f096f
Teine simrace title peale ACCd kus üpris korralik ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid |
hddadhd
vastuseid: 2442
vaadatud: 495908
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 21.04.2022 03:02:24 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 |
| Wiwefak foorumis müüakse just peaaegu sama combo kasti https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=819125 |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
hddadhd
vastuseid: 15977
vaadatud: 3376148
|
foorum: Protsessorid postitatud: 13.04.2022 17:26:40 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
https://tpucdn.com/review/amd-ryzen-7-5800x3d/images/cpu-temperature.png
We use a Noctua NH-U14S and measured the CPU temperature while running Blender. We specifically picked an actual application ... |
teema: AMD Navi arutelu |
hddadhd
vastuseid: 6725
vaadatud: 1080735
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 12.04.2022 19:46:02 pealkiri: AMD Navi arutelu |
| Vaatasin siin seda minipc Ryzen 9 6900hs video järgi ning mõtlesin, kui palju performancet järgmise generatsiooni APUdelt mõistlik oodata oleks, just graafika poolelt. Kas gtx 1070 tasemel perf ol ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid |
hddadhd
vastuseid: 2442
vaadatud: 495908
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 29.03.2022 23:14:11 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 |
| Nvidia poolelt Rtx 2060Super oleks upgrade mis jääks võibolla 400 euro suurusjärku kasutatult ning kasutab alla 200w üldjuhul nagu Gtx 1070. See upgrade oleks üpris tagasihoidlik muidugi, võibo ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid |
hddadhd
vastuseid: 2442
vaadatud: 495908
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 28.03.2022 18:49:51 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 |
,
Eks ole eluaeg siin mängud pigem 30 ja 60 fps vahel olnud kuna pole nii võimekas süsteem olnud, seega võiks vahelduseks väheke rohkem olla. Peab netist muidugi natuke vaatama mis FPS'iga jooks ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid |
hddadhd
vastuseid: 2442
vaadatud: 495908
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 27.03.2022 20:23:20 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 |
Kas need monitorid 60hz või 144hz+? Kui 60hz siis võib rtx3060ti/3070 ka osta ma usun.
Coolermaster nr200 tavaline ilma vesijahutuse ja toiteplokita tuleb odavam ja mingi tavaline väiksem aircoole ... |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
hddadhd
vastuseid: 15977
vaadatud: 3376148
|
foorum: Protsessorid postitatud: 24.03.2022 10:22:40 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
| Kui palju 5600 jääb alla 5600xile, kui on ainult 0.2ghz clocki vahe kas sellest isegi 5% perf vahe tuleb mängudes 5600x kasuks? Hinnad sulavad päris hästi, peab mingi budget kasti kokku panema vi ... |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
hddadhd
vastuseid: 15977
vaadatud: 3376148
|
foorum: Protsessorid postitatud: 20.03.2022 23:10:52 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
| Päris positiivne oleks kui saab suvalise Gskill aegis 45 eurose ram kiti emaplaadile suruda ja jõudluse vahe B-diega võrreldes minimaalne. Ryzen 5600 tundub minule täpselt sama mis 5600x, kuid 0.2 ... |
teema: Mugav tool :: IT ergonoomika |
hddadhd
vastuseid: 1391
vaadatud: 716979
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 20.03.2022 22:49:20 pealkiri: Mugav tool |
Kus Eestis suurim valik toole kohapeal proovimiseks on? Kas selliseid poode enam eksisteeribki tänapäeval  |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid |
hddadhd
vastuseid: 2442
vaadatud: 495908
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 05.03.2022 09:46:52 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 |
| Mis hinnaga kasutatud Rtx 3060ti/3070 LHR liiguvad või Rtx 2080ti oli ka vist samas klassis, pole tükk aega jälginud gpu turgu, viimased kaks nädalat vist on kõvasti langenud väärtused? |
teema: Kommenteerimine: Flab |
hddadhd
vastuseid: 991
vaadatud: 151516
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.12.2021 18:07:20 pealkiri: Kommenteerimine: Flab |
| Ostis komponente, kõik norm. |
teema: Kommenteerimine: Rainer24 |
hddadhd
vastuseid: 93
vaadatud: 8602
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.12.2021 18:06:26 pealkiri: Kommenteerimine: Rainer24 |
Ostis monitori, kõik ok  |
teema: Kommenteerimine: Paint |
hddadhd
vastuseid: 9
vaadatud: 2630
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.12.2021 20:31:44 pealkiri: Kommenteerimine: Paint |
Ostis prose ja jahutuse, väga norm  |
teema: Kommenteerimine: Corebite |
hddadhd
vastuseid: 9
vaadatud: 2938
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.05.2021 19:15:15 pealkiri: Kommenteerimine: Corebite |
| Ostis graafikakaardi, tehing kiire ja sujuv, soovitan. |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
hddadhd
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447315
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 26.02.2021 04:17:14 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
| See täiesti no fact check jutt mul siin aga kuulsin kuskil videos, et keegi ütles rtx 3060 on 12gb vrami kuna muidu oleks pidanud jääma 6gb, nvidia sai valida ainult 12gb vs 6gb kas see on tõsi v ... |
teema: Kommenteerimine: argo342 |
hddadhd
vastuseid: 1
vaadatud: 100
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.02.2021 01:21:51 pealkiri: Kommenteerimine: argo342 |
Ostis gpu  |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid |
hddadhd
vastuseid: 2442
vaadatud: 495908
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 15.02.2021 15:06:11 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 |
| Tere, ma ei oska mujale kirjutada panen siia oma mure. Mul tuleb tuppa üks ethernet kaabel, tahaks sellest teha kolm erinevat kaablit, kiirus sellel 100mb/s, et võib ka kolmeks jaguneda, kui etherne ... |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
hddadhd
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447315
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 12.01.2021 20:50:54 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
| Kui palju see 3060 on nõrgem kui 3060ti, oskab keegi öelda algsete andmete puhul. Acer Predator XB273U on juba 1440p 240hz ips monitor ju, ca 700 dollarit peaks müügis ka olema, ei tea kas eestis ... |
teema: nVidia Turing (TU102/TU104/TU106/TU116) |
hddadhd
vastuseid: 2785
vaadatud: 503096
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 19.12.2020 18:25:53 pealkiri: nVidia Turing (TU102/TU104/TU106/TU116) |
Päris hea, rtx2060 superite eest plekitakse 300+ used olen näinud lol.
2080Ti product page veidi imelik Graphic Coprocessor GeForce 9800 GTX +
Kahjuks pole kaarti vaja hetkel muidu võtaks 2080ti ... |
teema: AMD Navi arutelu |
hddadhd
vastuseid: 6725
vaadatud: 1080735
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 16.12.2020 18:41:21 pealkiri: AMD Navi arutelu |
Vot mis jõulueelne kuller tõi mõni hetk tagasi. Mul söömine pooleli ei olnud nagu mõnel aga masinasse lükkan hiljem . Kaart ise oli kui sügavkülmast tulnud.
https://www.upload.ee/thu ... |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
hddadhd
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447315
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 12.12.2020 23:47:25 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
| Räägi mis Palit kaarti vaatad siis saab mõne review otsida, netis ainult infot, et warranty protsess on vaevaline aga see on vist tavaline nähtus nende vähemtuntud firmadega. |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
hddadhd
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447315
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 12.12.2020 12:58:00 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
Hi Steve,
We've reached a critical juncture in the adoption of ray tracing and it has gained industry-wide support from top titles, developers, game engines, APIs, consoles and GPUs.
As you know ... |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
hddadhd
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447315
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 12.12.2020 12:02:54 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
Minu point, et isegi kui arvad, et nvidial oli õigus seda teha, kas need videod mida vaevu keegi vaatab on väärt seda pasatormi nüüd peale.
//See on veel omaette joke, ei tea mis seal firmas t ... |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
hddadhd
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447315
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 12.12.2020 11:58:35 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
| Kas armastad või vihkad Nvidiat emotsioonid kõrvale jätta, siis see on tõsine möödalask minu arvates nende poolt, milleks rünnata kanalit kelle videod teevad viimast kuud vaadates 100-200k view ... |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
hddadhd
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447315
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 11.12.2020 23:56:04 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
| Ventus mudel on vist MSI budget klassi toode pigem, kuid siiski tundub hea toode, thermals ok, fan stop olemas. Siin ka review https://www.youtube.com/watch?v=mWhARJLvdiw |
teema: nVidia Turing (TU102/TU104/TU106/TU116) |
hddadhd
vastuseid: 2785
vaadatud: 503096
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 11.12.2020 17:48:51 pealkiri: nVidia Turing (TU102/TU104/TU106/TU116) |
| See otsus tehti võibolla juba enne seda kui teadsid, et saadavusega tuleb probleem. |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
hddadhd
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447315
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 01.12.2020 17:45:33 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
| 2080super performance, oleks selle hind ka 399 dollars+km siis täiesti okei deal 1440p gaminguks. |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid |
hddadhd
vastuseid: 2442
vaadatud: 495908
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 01.12.2020 01:24:01 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 |
| Ryzen 3600d liiguvad hetkel 220+ uuena, pole isegi laos sellise hinnaga kui vaadata. Ryzen 3100 arvutitargas kohapeal 107 euri hetkel, 2 extra core eest maksta topelthinda, ei ole mõistlik minu arvat ... |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
hddadhd
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447315
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 28.11.2020 19:00:08 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
| Kas ma midagi maha maganud või ordi lihtsalt müüb ette neid, benchmarke pole ju kuskil? |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid |
hddadhd
vastuseid: 2442
vaadatud: 495908
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 27.11.2020 22:43:44 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 |
| Micron E-die oli päris hea timmimiseks imo, kas see hinnavahe nüüd väärt on performancet, ei oska öelda. https://www.hinnavaatlus.ee/1779680/crucial-ballistix-pc4-28800-3600mhz-16gb-cl16-16-19-1 ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid |
hddadhd
vastuseid: 2442
vaadatud: 495908
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 27.11.2020 02:46:34 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 |
| Ryzen 2600l wraith stealth kaasas käib küll, alguses pole mõtet juurde osta proovi sellega, kui tõesti tempid kõrged pärast ja laseb ulme rpmi saad alati foorumist mõne noctua või be quieti as ... |
teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2 |
hddadhd
vastuseid: 4532
vaadatud: 954247
|
foorum: Protsessorid postitatud: 26.11.2020 00:30:00 pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2 |
Ma userbenchmarki ei vaadanud, seal on ei tea mis testi ja andmete järgi need asjad kokku pandud, ma usun need mehed ei saa ise ka enam aru mida nad mõõdavad . Aga muidu jah 80 euro eest väga o ... |
teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2 |
hddadhd
vastuseid: 4532
vaadatud: 954247
|
foorum: Protsessorid postitatud: 25.11.2020 21:14:53 pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2 |
Palju see I7 7700k-le alla jääb kui mõlemal kasutusel mingid budget mälud, ei leia mingit head võrdlust hetkel.
//Mängudes beatib ryzen 1600, päris hea 80ne eest. |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
hddadhd
vastuseid: 15977
vaadatud: 3376148
|
foorum: Protsessorid postitatud: 25.11.2020 15:10:33 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
| See väga hea mobo isegi 5950x jaoks. |
teema: AMD Navi arutelu |
hddadhd
vastuseid: 6725
vaadatud: 1080735
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.11.2020 13:16:12 pealkiri: AMD Navi arutelu |
Vähe uurisin siis ühtegi Microcenterisse ei tule AIB kaarti täna ja mingi rootsi pood inet.se kirjutas üldse, et see aasta tuleb võibolla paar tükki.  |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid |
hddadhd
vastuseid: 2442
vaadatud: 495908
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 24.11.2020 01:00:05 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 |
| 1400 eur päris suur summa, mis reso ja refreshrate monitori selle kastiga koos kasutama hakkad, 1080p60hz jaoks on ulme overkill. |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
hddadhd
vastuseid: 15977
vaadatud: 3376148
|
foorum: Protsessorid postitatud: 23.11.2020 16:13:02 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
| 4800h nende cb20 scorede järgi tunduvalt kiirem kui 2700x ja hästi natukese aeglasem kui 3700x, väga julm. |
teema: AMD Navi arutelu |
hddadhd
vastuseid: 6725
vaadatud: 1080735
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 22.11.2020 22:53:44 pealkiri: AMD Navi arutelu |
| Eks 25 paistab kuidas on, reference launch oli küll paras pettumus, gtx 1080 ei taha hästi 1440 144hz teha uutemates mängudes sooviks midagi osta. |
teema: AMD Navi arutelu |
hddadhd
vastuseid: 6725
vaadatud: 1080735
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 22.11.2020 20:55:16 pealkiri: AMD Navi arutelu |
Eestis pole siiamaani kuskil 6000 seeriat üleval netipoodides vist? Ma pole näinud nagu listinguid.
//Userbenchmarkis kõigest 18 benchi kokku 6800 ja 6800xtl, see leht on üpris bs aga rtx 3070l ... |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
hddadhd
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447315
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 21.11.2020 16:10:34 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
Eile oli launch MSI GeForce RTX 3090 SUPRIM X 10G mudelil ja imekombel oli kohe laos saadaval
https://www.msi.com/Graphics-Card/GeForce-RTX-3090-SUPRIM-X-24G
https://www.techpowerup.com/274936/msi-p ... |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
hddadhd
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447315
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 21.11.2020 10:43:00 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
Ingliskeelne link kah:
EVGA Launches the GeForce RTX 3090 KINGPIN Hybrid - $2,000 USD
https://www.techpowerup.com/274944/evga-launches-the-geforce-rtx-3090-kingpin-hybrid-usd-2-000-usd
Lisaks p ... |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
hddadhd
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447315
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 19.11.2020 19:12:48 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
| Mis hind notebooksis oli rtx 3070 foundersil ja 3080 foundersil, enam ei näe mina vähemalt. |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid |
hddadhd
vastuseid: 2442
vaadatud: 495908
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 19.11.2020 16:53:08 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 |
| Asus b550-e gaming board ja gigabyte b550 aorus pro olid minuarust päris heade vrmidega ja parimad performerid alla 200, 3950x'i jaoks olid mõlemad piisavad imo, pole ekspert sellel alal aga võiksi ... |
| |