|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: ETV viib juulis programmi laiekraani pildiformaadile |
hardo
vastuseid: 116
vaadatud: 46115
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 08.01.2010 17:40:29 pealkiri: ETV viib juulis programmi laiekraani pildiformaadile |
Progress  |
teema: Autorikaitse kiusas poemüüjat laulu ümisemise eest |
hardo
vastuseid: 35
vaadatud: 14204
|
foorum: Varia postitatud: 25.10.2009 18:53:25 pealkiri: Autorikaitse kiusas poemüüjat laulu ümisemise eest |
Oh jah...  |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
hardo
vastuseid: 15521
vaadatud: 2553247
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.12.2008 13:13:27 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
| CMR:Dirt? |
teema: Probleem Interneti lehekülgedega |
hardo
vastuseid: 58
vaadatud: 13701
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 12.11.2008 23:07:53 pealkiri: Probleem Interneti lehekülgedega |
kinnitan ka omalt poolt(kodulahendus 1Mbps)
jube jama küll...
Aga samas näitab see meie(ja ka riigi) sõtluvust internetist. Worst-case-scenario oleks see, kui üleüldiselt nett maas oleks. Mis ... |
teema: Muusika ja led |
hardo
vastuseid: 317
vaadatud: 65479
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 26.10.2008 23:19:57 pealkiri: Muusika ja led |
Leheküljel: http://www.hot.ee/evo14/ on skeem, kuidas ka sarnast tulemajandust ehitad, ainult seda siis helipistiku otsa. Kivi on oomipoes müügil 30 krooksu eest.
Signaali indikaator valgusdiood ... |
teema: Nali töökaaslastele :) |
hardo
vastuseid: 151
vaadatud: 63394
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 19.10.2008 00:17:33 pealkiri: Nali töökaaslastele :) |
| Mul on plaanis sõbra jalatsid kooli garderoobis telliste vastu ühel päeval vahetada. |
teema: FTP ei tööta |
hardo
vastuseid: 0
vaadatud: 1647
|
foorum: Tarkvara postitatud: 04.01.2008 21:19:40 pealkiri: FTP ei tööta |
| Probleem selles, et FTP ei tööta. Ma surkisin siin natuke seda ipv6 asja(command promptis kirjutasin vist ipv6 install või midagi sellist ja vajutasin ENTER) ja keerasin midagi peeti. Nüüd on sii ... |
teema: Kommenteerimine: Sammer |
hardo
vastuseid: 33
vaadatud: 19469
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.10.2007 13:23:10 pealkiri: Kommenteerimine: Sammer |
PANGE MULLE POSITIIVSEID
aga palun  |
teema: HV SuperPi 1M Challenge |
hardo
vastuseid: 3712
vaadatud: 697441
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 07.08.2007 01:05:02 pealkiri: HV SuperPi 1M Challenge |
Profiili masin ehk:
Intel celeron 330D 2660 Mhz @ 2678 Mhz
1x256 MB DDR
Aeg: 57.812 sek
http://img126.imageshack.us/img126/5492/hvsuperpi1mchallengeharfa0.th.png |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
hardo
vastuseid: 15521
vaadatud: 2553247
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.04.2007 18:43:40 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
| Desperados? |
teema: Clickclickclick.com on tagasi! |
hardo
vastuseid: 1187
vaadatud: 269805
|
foorum: HV üritused postitatud: 02.04.2007 23:26:21 pealkiri: Clickclickclick.com on tagasi! |
1 200 000 koos
KEEP IT GOING  |
teema: Clickclickclick.com on tagasi! |
hardo
vastuseid: 1187
vaadatud: 269805
|
foorum: HV üritused postitatud: 02.04.2007 16:56:21 pealkiri: Clickclickclick.com on tagasi! |
Eesti on neljas  |
teema: Clickclickclick.com on tagasi! |
hardo
vastuseid: 1187
vaadatud: 269805
|
foorum: HV üritused postitatud: 02.04.2007 16:47:03 pealkiri: Clickclickclick.com on tagasi! |
Clickclickclick.com on tagasi!
Aga kala on selles et vanad skriptid ei tööta(vähemalt mul ei tööta).
Kutsungi siis kõiki koos Eestit esimeseks klikkima.
Jõudu tööle!
hardo |
teema: Sinu esimene arvuti! |
hardo
vastuseid: 560
vaadatud: 131102
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 28.02.2007 23:22:03 pealkiri: Sinu esimene arvuti! |
Intel 486 (66 Mhz, võin eksida)
PC Speaker
2 kõvaketast
Hullult igasuguseid DOS-i mänge
üheksakümnendate lõpp |
teema: Lada Racing Club (LRC) Mäng |
hardo
vastuseid: 485
vaadatud: 109087
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.02.2007 14:29:38 pealkiri: Lada Racing Club (LRC) Mäng |
suur aitähh!
soome ladasõbrad kindlasti rõõmustavad |
teema: Lada Racing Club (LRC) Mäng |
hardo
vastuseid: 485
vaadatud: 109087
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.02.2007 21:11:26 pealkiri: Lada Racing Club (LRC) Mäng |
paluks siis eesti ja inglisekeelset tõlget mängule.
[user]Soovija[/user] lingid on surnud  |
teema: Sinu neti kiirus? |
hardo
vastuseid: 2455
vaadatud: 575211
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 26.01.2007 00:18:13 pealkiri: Sinu neti kiirus? |
1 mbit/sec
või väheamalt viimati oli  |
teema: Sinu lemmik CaseMod |
hardo
vastuseid: 284
vaadatud: 117244
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 17.12.2006 14:20:08 pealkiri: Sinu lemmik CaseMod |
Kõikse originaalsem
http://metku.net/mods/whiskypc/19_Improved_cooling2.jpg
"Ega sa viskipudelit taarasse ära ei viinud?"  |
teema: VMT: Transport Tycoon võrgus (OpenTTD) |
hardo
vastuseid: 1793
vaadatud: 433895
|
foorum: HV üritused postitatud: 03.12.2006 17:05:17 pealkiri: VMT: Transport Tycoon võrgus (OpenTTD) |
mul viskab errori kui servuga liitun
http://img469.imageshack.us/my.php?image=untitledyd4.jpg |
teema: Muusika ja led |
hardo
vastuseid: 317
vaadatud: 65479
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 26.11.2006 21:49:35 pealkiri: Muusika ja led |
| katsetage seda programmi |
teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme |
hardo
vastuseid: 7769
vaadatud: 1583817
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 27.10.2006 21:25:06 pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme |
helikaart on integreeritud
aga n-ö kõlariteks on vene võim(BEZA 10Y-120C)ja mingid kõlarid. |
teema: Sinu lemmik CaseMod |
hardo
vastuseid: 284
vaadatud: 117244
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 26.10.2006 20:39:44 pealkiri: Sinu lemmik CaseMod |
http://www.metku.net/index.html?sect=view&n=1&path=mods/whiskypc/index_eng viskiPC ehitamine.
päris tige case
Ema,ega sa viskipudelit taarasse ei viinud??!!  |
teema: Mobiili helinate Req/Offer |
hardo
vastuseid: 1407
vaadatud: 404319
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 25.10.2006 21:16:31 pealkiri: Mobiili helinate Req/Offer |
oleks väga tänulik kanal 2 kunagise telesaate #Wremja" või Nõukaaegse originaalsaate midist, wavist või mp3est
 |
teema: WarRock |
hardo
vastuseid: 1734
vaadatud: 273117
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.09.2006 21:44:53 pealkiri: WarRock |
| aga tsikklirall on ikka ülekõige!!! |
teema: WarRock |
hardo
vastuseid: 1734
vaadatud: 273117
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.08.2006 16:06:59 pealkiri: WarRock |
davai
õhta võiks ju küll |
teema: WarRock |
hardo
vastuseid: 1734
vaadatud: 273117
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.08.2006 01:15:40 pealkiri: WarRock |
siin siis igaks-juhuks lingikogu warrocki downloadimiseks
http://warrockpatch.nefficient.com/kipawarrock/WarRockSetup.zip
http://www.gamedaily.com/download/info/?cid=5&packageid=0078701314
http ... |
teema: Arvutikastist pildid siia |
hardo
vastuseid: 6390
vaadatud: 1380660
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 14.08.2006 22:45:58 pealkiri: Arvutikastist pildid siia |
http://images.koffer.ee/images/uploaded/picture018_2.jpg
http://images.koffer.ee/images/uploaded/picture019_2.jpg
http://images.koffer.ee/images/uploaded/picture020.jpg
http://images.koffer.ee/imag ... |
teema: WarRock |
hardo
vastuseid: 1734
vaadatud: 273117
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.08.2006 15:31:11 pealkiri: WarRock |
lvl 4 17%  |
teema: WarRock |
hardo
vastuseid: 1734
vaadatud: 273117
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.08.2006 16:51:56 pealkiri: WarRock |
Aga muidu wr muutub igavaks. niiiiii ammu tehti update et jube kohe -.-
relvasid,mäppe võiks küll juurde tulla.Ja mission modes võiks peale pommipanemise ka midagi olla(hostage või midagi h ... |
teema: Runescape |
hardo
vastuseid: 2842
vaadatud: 541018
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.08.2006 00:49:21 pealkiri: Runescape |
kunagi sai ka pleatud
aga siis hakkas üle viskama
tegelt on jah mõttetu(võib-olla siis kui member oled,siis on natuke huvitavam) |
teema: Kommenteerimine: kokku123 |
hardo
vastuseid: 0
vaadatud: 1276
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.08.2006 12:07:53 pealkiri: Kommenteerimine: kokku123 |
hakkab juba pinda käima!!!
võtab mingi 4 aasta taguse teema ja kirjutab sinna mingisuguseid mõttetuid poste  |
teema: WarRock |
hardo
vastuseid: 1734
vaadatud: 273117
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.08.2006 01:08:22 pealkiri: WarRock |
sellepärast et te ei oska paigal seista ja uut annust oodata  |
teema: WarRock |
hardo
vastuseid: 1734
vaadatud: 273117
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.08.2006 23:44:01 pealkiri: WarRock |
| relvasid,mäppe võiks küll juurde tulla.Ja mission modes võiks peale pommipanemise ka midagi olla(hostage või midagi huvitavat) |
teema: WarRock |
hardo
vastuseid: 1734
vaadatud: 273117
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.08.2006 13:41:18 pealkiri: WarRock |
keegi siit 256mb ramiga mängib?
mul igatahes võtab küll vehicle combat kergelt läägima  |
teema: WarRock |
hardo
vastuseid: 1734
vaadatud: 273117
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.08.2006 12:30:39 pealkiri: WarRock |
HALE on see, et keegi ei suuda tanki õhata. kuttidel on mingi 4-5 tankitõrjujat kes lasevad mingeid ädiseid rakette, selle asemel, et maamiine külvata
Seda minagi.
lähed tanki juurde ... |
teema: WarRock |
hardo
vastuseid: 1734
vaadatud: 273117
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.08.2006 17:01:35 pealkiri: WarRock |
| täna jälle warrocki hv karikas? |
teema: Kommenteerimine: Sammer |
hardo
vastuseid: 33
vaadatud: 19469
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.08.2006 15:35:19 pealkiri: Kommenteerimine: Sammer |
arenev arvutikasutaja  |
teema: WarRock |
hardo
vastuseid: 1734
vaadatud: 273117
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.08.2006 23:37:27 pealkiri: WarRock |
ma vedasin ennast ka kohale
Järgmine kordki
jätke meelde
germany-FFT
Eesti
password:hv
see oli natuke jama et affmees ja k1ll3r hakkasid seal ownima ja me tonyga suht sakkisime
... |
teema: WarRock |
hardo
vastuseid: 1734
vaadatud: 273117
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.08.2006 21:25:08 pealkiri: WarRock |
tavai
infot,infot on vaja  |
teema: Arvutist pilt telekasse(probleem) |
hardo
vastuseid: 7
vaadatud: 2128
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 31.07.2006 16:05:43 pealkiri: Arvutist pilt telekasse(probleem) |
kuda seda tehakse?
EDIT:mis asi on CCC? |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
hardo
vastuseid: 15521
vaadatud: 2553247
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.07.2006 15:59:11 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
| f-16 aggressor? |
teema: Arvutist pilt telekasse(probleem) |
hardo
vastuseid: 7
vaadatud: 2128
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 31.07.2006 13:51:14 pealkiri: Arvutist pilt telekasse(probleem) |
Probleem siis selline:
Ostsin poest 3.5mm+S-video to SCART kaabli(kõik otsad male)Sobib kasutamiseks kõikide videokaartidega,kuid ATI videokaartidega on pilt värviline juhul,kui TV/VCR on võimeli ... |
teema: WarRock |
hardo
vastuseid: 1734
vaadatud: 273117
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.07.2006 14:04:46 pealkiri: WarRock |
tegelt võiks mingi nt laupäeva õhta passwordiga serveri teha
võimis? |
teema: WarRock |
hardo
vastuseid: 1734
vaadatud: 273117
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.07.2006 19:05:42 pealkiri: WarRock |
täna siis tuli välja Warrock open beta
kõik saavad tsuta mängida  |
teema: trojan...kahvistik ei tõõta |
hardo
vastuseid: 6
vaadatud: 1738
|
foorum: Turvalisus postitatud: 27.04.2006 22:26:31 pealkiri: trojan...kahvistik ei tõõta |
kas sul üldse tulemüüri on  |
teema: Kommenteerimine: ivari17 |
hardo
vastuseid: 5
vaadatud: 4431
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.04.2006 16:52:39 pealkiri: Kommenteerimine: ivari17 |
mis teha sugulaste värk  |
teema: küsimus ip kohta |
hardo
vastuseid: 10
vaadatud: 3789
|
foorum: Turvalisus postitatud: 29.03.2006 19:17:07 pealkiri: küsimus ip kohta |
mnjaa....
tegekt mul on elionis klemm sees,äkki saab sealt uurida
googeldada juba proovisin  |
teema: küsimus ip kohta |
hardo
vastuseid: 10
vaadatud: 3789
|
foorum: Turvalisus postitatud: 28.03.2006 22:16:28 pealkiri: küsimus ip kohta |
Mul on keegi kallal käinud ip-ga 80-235-66-61-dsl.kjj.estpak.ee
tahaks teada kus see arvuti asub.kasvõi mingit inffi.
mis lühend kjj tähendab  |
teema: "Ärge tirige alla asju, mida te ei tea" |
hardo
vastuseid: 40
vaadatud: 7248
|
foorum: Turvalisus postitatud: 01.03.2006 19:27:16 pealkiri: "Ärge tirige alla asju, mida te ei tea" |
Mõned programmid mida ise istallid arvutisse on litsensis umbkaudu selline rida:Meie ei vastuta viiruste troojade jne teie arvutisse sattumise eest meie programmi kaudu
Ja sina acceptid selle ning h ... |
| |