Avaleht
otsing leidis 49 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: ETV viib juulis programmi laiekraani pildiformaadile
hardo

vastuseid: 116
vaadatud: 46115

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 08.01.2010 17:40:29   pealkiri: ETV viib juulis programmi laiekraani pildiformaadile
Progress thumbs_up.gif
  teema: Autorikaitse kiusas poemüüjat laulu ümisemise eest
hardo

vastuseid: 35
vaadatud: 14204

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 25.10.2009 18:53:25   pealkiri: Autorikaitse kiusas poemüüjat laulu ümisemise eest
Oh jah... thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
hardo

vastuseid: 15521
vaadatud: 2553247

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.12.2008 13:13:27   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
CMR:Dirt?
  teema: Probleem Interneti lehekülgedega
hardo

vastuseid: 58
vaadatud: 13701

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 12.11.2008 23:07:53   pealkiri: Probleem Interneti lehekülgedega
kinnitan ka omalt poolt(kodulahendus 1Mbps)
jube jama küll...

Aga samas näitab see meie(ja ka riigi) sõtluvust internetist. Worst-case-scenario oleks see, kui üleüldiselt nett maas oleks. Mis ...
  teema: Muusika ja led
hardo

vastuseid: 317
vaadatud: 65479

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 26.10.2008 23:19:57   pealkiri: Muusika ja led
Leheküljel: http://www.hot.ee/evo14/ on skeem, kuidas ka sarnast tulemajandust ehitad, ainult seda siis helipistiku otsa. Kivi on oomipoes müügil 30 krooksu eest.

Signaali indikaator valgusdiood ...
  teema: Nali töökaaslastele :)
hardo

vastuseid: 151
vaadatud: 63394

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 19.10.2008 00:17:33   pealkiri: Nali töökaaslastele :)
Mul on plaanis sõbra jalatsid kooli garderoobis telliste vastu ühel päeval vahetada.
  teema: FTP ei tööta
hardo

vastuseid: 0
vaadatud: 1647

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 04.01.2008 21:19:40   pealkiri: FTP ei tööta
Probleem selles, et FTP ei tööta. Ma surkisin siin natuke seda ipv6 asja(command promptis kirjutasin vist ipv6 install või midagi sellist ja vajutasin ENTER) ja keerasin midagi peeti. Nüüd on sii ...
  teema: Kommenteerimine: Sammer
hardo

vastuseid: 33
vaadatud: 19469

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.10.2007 13:23:10   pealkiri: Kommenteerimine: Sammer
PANGE MULLE POSITIIVSEID

aga palun thumbs_up.gif
  teema: HV SuperPi 1M Challenge
hardo

vastuseid: 3712
vaadatud: 697441

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 07.08.2007 01:05:02   pealkiri: HV SuperPi 1M Challenge
Profiili masin ehk:
Intel celeron 330D 2660 Mhz @ 2678 Mhz
1x256 MB DDR

Aeg: 57.812 sek

http://img126.imageshack.us/img126/5492/hvsuperpi1mchallengeharfa0.th.png
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
hardo

vastuseid: 15521
vaadatud: 2553247

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.04.2007 18:43:40   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
Desperados?
  teema: Clickclickclick.com on tagasi!
hardo

vastuseid: 1187
vaadatud: 269805

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 02.04.2007 23:26:21   pealkiri: Clickclickclick.com on tagasi!
1 200 000 koos icon_wink.gif

KEEP IT GOING beer_yum.gif
  teema: Clickclickclick.com on tagasi!
hardo

vastuseid: 1187
vaadatud: 269805

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 02.04.2007 16:56:21   pealkiri: Clickclickclick.com on tagasi!
Eesti on neljas icon_wink.gif
  teema: Clickclickclick.com on tagasi!
hardo

vastuseid: 1187
vaadatud: 269805

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 02.04.2007 16:47:03   pealkiri: Clickclickclick.com on tagasi!
Clickclickclick.com on tagasi!

Aga kala on selles et vanad skriptid ei tööta(vähemalt mul ei tööta).
Kutsungi siis kõiki koos Eestit esimeseks klikkima.

Jõudu tööle!
hardo
  teema: Sinu esimene arvuti!
hardo

vastuseid: 560
vaadatud: 131102

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 28.02.2007 23:22:03   pealkiri: Sinu esimene arvuti!
Intel 486 (66 Mhz, võin eksida)
PC Speaker
2 kõvaketast
Hullult igasuguseid DOS-i mänge

üheksakümnendate lõpp
  teema: Lada Racing Club (LRC) Mäng
hardo

vastuseid: 485
vaadatud: 109087

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.02.2007 14:29:38   pealkiri: Lada Racing Club (LRC) Mäng
suur aitähh!
soome ladasõbrad kindlasti rõõmustavad
  teema: Lada Racing Club (LRC) Mäng
hardo

vastuseid: 485
vaadatud: 109087

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.02.2007 21:11:26   pealkiri: Lada Racing Club (LRC) Mäng
paluks siis eesti ja inglisekeelset tõlget mängule.
[user]Soovija[/user] lingid on surnud icon_sad.gif
  teema: Sinu neti kiirus?
hardo

vastuseid: 2455
vaadatud: 575211

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 26.01.2007 00:18:13   pealkiri: Sinu neti kiirus?
1 mbit/sec
või väheamalt viimati oli icon_razz.gif
  teema: Sinu lemmik CaseMod
hardo

vastuseid: 284
vaadatud: 117244

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 17.12.2006 14:20:08   pealkiri: Sinu lemmik CaseMod
Kõikse originaalsem icon_smile.gif
http://metku.net/mods/whiskypc/19_Improved_cooling2.jpg

"Ega sa viskipudelit taarasse ära ei viinud?" icon_lol.gif
  teema: VMT: Transport Tycoon võrgus (OpenTTD)
hardo

vastuseid: 1793
vaadatud: 433895

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 03.12.2006 17:05:17   pealkiri: VMT: Transport Tycoon võrgus (OpenTTD)
mul viskab errori kui servuga liitun icon_sad.gif
http://img469.imageshack.us/my.php?image=untitledyd4.jpg
  teema: Muusika ja led
hardo

vastuseid: 317
vaadatud: 65479

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 26.11.2006 21:49:35   pealkiri: Muusika ja led
katsetage seda programmi
  teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
hardo

vastuseid: 7769
vaadatud: 1583817

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 27.10.2006 21:25:06   pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
helikaart on integreeritud icon_sad.gif
aga n-ö kõlariteks on vene võim(BEZA 10Y-120C)ja mingid kõlarid.
  teema: Sinu lemmik CaseMod
hardo

vastuseid: 284
vaadatud: 117244

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 26.10.2006 20:39:44   pealkiri: Sinu lemmik CaseMod
http://www.metku.net/index.html?sect=view&n=1&path=mods/whiskypc/index_eng viskiPC ehitamine.

icon_lol.gif päris tige case

Ema,ega sa viskipudelit taarasse ei viinud??!! icon_biggrin.gif
  teema: Mobiili helinate Req/Offer
hardo

vastuseid: 1407
vaadatud: 404319

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 25.10.2006 21:16:31   pealkiri: Mobiili helinate Req/Offer
oleks väga tänulik kanal 2 kunagise telesaate #Wremja" või Nõukaaegse originaalsaate midist, wavist või mp3est
icon_smile.gif
  teema: WarRock
hardo

vastuseid: 1734
vaadatud: 273117

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.09.2006 21:44:53   pealkiri: WarRock
aga tsikklirall on ikka ülekõige!!!
  teema: WarRock
hardo

vastuseid: 1734
vaadatud: 273117

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.08.2006 16:06:59   pealkiri: WarRock
davai
õhta võiks ju küll
  teema: WarRock
hardo

vastuseid: 1734
vaadatud: 273117

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.08.2006 01:15:40   pealkiri: WarRock
siin siis igaks-juhuks lingikogu warrocki downloadimiseks
http://warrockpatch.nefficient.com/kipawarrock/WarRockSetup.zip
http://www.gamedaily.com/download/info/?cid=5&packageid=0078701314
http ...
  teema: Arvutikastist pildid siia
hardo

vastuseid: 6390
vaadatud: 1380660

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 14.08.2006 22:45:58   pealkiri: Arvutikastist pildid siia
http://images.koffer.ee/images/uploaded/picture018_2.jpg
http://images.koffer.ee/images/uploaded/picture019_2.jpg
http://images.koffer.ee/images/uploaded/picture020.jpg
http://images.koffer.ee/imag ...
  teema: WarRock
hardo

vastuseid: 1734
vaadatud: 273117

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.08.2006 15:31:11   pealkiri: WarRock
lvl 4 17% icon_rolleyes.gif
  teema: WarRock
hardo

vastuseid: 1734
vaadatud: 273117

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.08.2006 16:51:56   pealkiri: WarRock

Aga muidu wr muutub igavaks. niiiiii ammu tehti update et jube kohe -.-

relvasid,mäppe võiks küll juurde tulla.Ja mission modes võiks peale pommipanemise ka midagi olla(hostage või midagi h ...
  teema: Runescape
hardo

vastuseid: 2842
vaadatud: 541018

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.08.2006 00:49:21   pealkiri: Runescape
kunagi sai ka pleatud
aga siis hakkas üle viskama icon_smile.gif
tegelt on jah mõttetu(võib-olla siis kui member oled,siis on natuke huvitavam)
  teema: Kommenteerimine: kokku123
hardo

vastuseid: 0
vaadatud: 1276

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.08.2006 12:07:53   pealkiri: Kommenteerimine: kokku123
hakkab juba pinda käima!!!
võtab mingi 4 aasta taguse teema ja kirjutab sinna mingisuguseid mõttetuid poste icon_evil.gif
  teema: WarRock
hardo

vastuseid: 1734
vaadatud: 273117

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.08.2006 01:08:22   pealkiri: WarRock
sellepärast et te ei oska paigal seista ja uut annust oodata icon_mad.gif
  teema: WarRock
hardo

vastuseid: 1734
vaadatud: 273117

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.08.2006 23:44:01   pealkiri: WarRock
relvasid,mäppe võiks küll juurde tulla.Ja mission modes võiks peale pommipanemise ka midagi olla(hostage või midagi huvitavat)
  teema: WarRock
hardo

vastuseid: 1734
vaadatud: 273117

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.08.2006 13:41:18   pealkiri: WarRock
keegi siit 256mb ramiga mängib?
mul igatahes võtab küll vehicle combat kergelt läägima icon_sad.gif
  teema: WarRock
hardo

vastuseid: 1734
vaadatud: 273117

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.08.2006 12:30:39   pealkiri: WarRock

HALE on see, et keegi ei suuda tanki õhata. kuttidel on mingi 4-5 tankitõrjujat kes lasevad mingeid ädiseid rakette, selle asemel, et maamiine külvata icon_lol.gif

Seda minagi.
lähed tanki juurde ...
  teema: WarRock
hardo

vastuseid: 1734
vaadatud: 273117

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.08.2006 17:01:35   pealkiri: WarRock
täna jälle warrocki hv karikas?
  teema: Kommenteerimine: Sammer
hardo

vastuseid: 33
vaadatud: 19469

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.08.2006 15:35:19   pealkiri: Kommenteerimine: Sammer
arenev arvutikasutaja thumbs_up.gif
  teema: WarRock
hardo

vastuseid: 1734
vaadatud: 273117

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.08.2006 23:37:27   pealkiri: WarRock
ma vedasin ennast ka kohale thumbs_up.gif

Järgmine kordki
jätke meelde
germany-FFT
Eesti
password:hv

see oli natuke jama et affmees ja k1ll3r hakkasid seal ownima ja me tonyga suht sakkisime icon_rolleyes.gif ...
  teema: WarRock
hardo

vastuseid: 1734
vaadatud: 273117

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.08.2006 21:25:08   pealkiri: WarRock
tavai
infot,infot on vaja icon_exclaim.gif
  teema: Arvutist pilt telekasse(probleem)
hardo

vastuseid: 7
vaadatud: 2128

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 31.07.2006 16:05:43   pealkiri: Arvutist pilt telekasse(probleem)
kuda seda tehakse?
EDIT:mis asi on CCC?
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
hardo

vastuseid: 15521
vaadatud: 2553247

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.07.2006 15:59:11   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
f-16 aggressor?
  teema: Arvutist pilt telekasse(probleem)
hardo

vastuseid: 7
vaadatud: 2128

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 31.07.2006 13:51:14   pealkiri: Arvutist pilt telekasse(probleem)
Probleem siis selline:
Ostsin poest 3.5mm+S-video to SCART kaabli(kõik otsad male)Sobib kasutamiseks kõikide videokaartidega,kuid ATI videokaartidega on pilt värviline juhul,kui TV/VCR on võimeli ...
  teema: WarRock
hardo

vastuseid: 1734
vaadatud: 273117

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.07.2006 14:04:46   pealkiri: WarRock
tegelt võiks mingi nt laupäeva õhta passwordiga serveri teha icon_rolleyes.gif
võimis?
  teema: WarRock
hardo

vastuseid: 1734
vaadatud: 273117

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.07.2006 19:05:42   pealkiri: WarRock
täna siis tuli välja Warrock open beta beer_yum.gif
kõik saavad tsuta mängida icon_razz1.gif
  teema: trojan...kahvistik ei tõõta
hardo

vastuseid: 6
vaadatud: 1738

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 27.04.2006 22:26:31   pealkiri: trojan...kahvistik ei tõõta
kas sul üldse tulemüüri on icon_question.gif
  teema: Kommenteerimine: ivari17
hardo

vastuseid: 5
vaadatud: 4431

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.04.2006 16:52:39   pealkiri: Kommenteerimine: ivari17
mis teha sugulaste värk icon_rolleyes.gif beer_yum.gif
  teema: küsimus ip kohta
hardo

vastuseid: 10
vaadatud: 3789

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 29.03.2006 19:17:07   pealkiri: küsimus ip kohta
mnjaa....
tegekt mul on elionis klemm sees,äkki saab sealt uurida icon_rolleyes.gif
googeldada juba proovisin icon_razz.gif
  teema: küsimus ip kohta
hardo

vastuseid: 10
vaadatud: 3789

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 28.03.2006 22:16:28   pealkiri: küsimus ip kohta
Mul on keegi kallal käinud ip-ga 80-235-66-61-dsl.kjj.estpak.ee
tahaks teada kus see arvuti asub.kasvõi mingit inffi.
mis lühend kjj tähendab icon_question.gif
  teema: "Ärge tirige alla asju, mida te ei tea"
hardo

vastuseid: 40
vaadatud: 7248

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 01.03.2006 19:27:16   pealkiri: "Ärge tirige alla asju, mida te ei tea"
Mõned programmid mida ise istallid arvutisse on litsensis umbkaudu selline rida:Meie ei vastuta viiruste troojade jne teie arvutisse sattumise eest meie programmi kaudu
Ja sina acceptid selle ning h ...
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.