|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
gzzld
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447320
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 20.11.2020 13:38:01 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
| huvitav see, et ennem võrdlesin user benchmarkis 3070 ja 6800 ning 3070 oli natukene parem. Nüüd vaatan, et 6800 benchid, kus kasutati 3600x ja i9-9900k on lehelt kadunud. need olid märgatavalt la ... |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
gzzld
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447320
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 20.11.2020 12:57:27 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
| huvitav see, et ennem võrdlesin user benchmarkis 3070 ja 6800 ning 3070 oli natukene parem. Nüüd vaatan, et 6800 benchid, kus kasutati 3600x ja i9-9900k on lehelt kadunud. need olid märgatavalt la ... |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
gzzld
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447320
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 20.11.2020 12:48:01 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
nbb väitis eile, et enam eswd ei shipi sest seal olid mingid skämmid ja enam. sinna ei saada, kuidas sa tellisid sealt?
tuttav elab Saksamaal. shipment aadress tema aadressile. |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
gzzld
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447320
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 20.11.2020 12:42:56 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
| ma sain Saksa lehelt. oli mingi notebook vms. |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
gzzld
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447320
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 20.11.2020 12:32:07 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
ma sain 3070 FE 499 euriga
Oota enne ära, kui kaart käes on.
kaart juba 2 nädalat käes olnud ja arvutis tegusid teinud. väga vaikne ja hea kaart  |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
gzzld
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447320
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 20.11.2020 12:21:47 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
ma sain 3070 FE 499 euriga  |
teema: AMD Navi arutelu |
gzzld
vastuseid: 6725
vaadatud: 1080762
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 19.11.2020 18:59:28 pealkiri: AMD Navi arutelu |
| Hästi lahti seletatud.. tänud info eest |
teema: AMD Navi arutelu |
gzzld
vastuseid: 6725
vaadatud: 1080762
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 19.11.2020 18:37:33 pealkiri: AMD Navi arutelu |
, sa oled juba 3x rääkinud siin viimase päeva jooksul seda "kui ostad uue GPU pead ostma ka uue prose" juttu - äkki lõpetaks?
Mida sa öelda soovid ja, mille alusel sa seda ütled?
Samamoodi ... |
teema: AMD Navi arutelu |
gzzld
vastuseid: 6725
vaadatud: 1080762
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 19.11.2020 17:52:58 pealkiri: AMD Navi arutelu |
On mõni asjalik review kus 3000 seeria prose ka kasutatakse benchidel? Väike kahtlus et vanema prose puhul on odavama 3070 ost mõttekam kui 6800
Edit: gzzld jõudis ette.
mul tekib ka kahtlus ... |
teema: AMD Navi arutelu |
gzzld
vastuseid: 6725
vaadatud: 1080762
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 19.11.2020 17:45:13 pealkiri: AMD Navi arutelu |
| mis prosega neid võrreldi? ma tahaks näha teste inteli ja amd vanemate prosedega. kas siis ka 6800 on parem kui 3070. |
teema: AMD Navi arutelu |
gzzld
vastuseid: 6725
vaadatud: 1080762
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 19.11.2020 12:51:16 pealkiri: AMD Navi arutelu |
| Järgmine nädal tulevad ju RX 6800 AIB kaardid. Kuskil oli info, et ref kaartide alla läks ~veerand? ja ülejäänud gpu stock läks custom kaartide peale. Seega custom kaartide saadavus peaks selle ... |
teema: AMD Navi arutelu |
gzzld
vastuseid: 6725
vaadatud: 1080762
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 19.11.2020 12:45:12 pealkiri: AMD Navi arutelu |
https://gpu.userbenchmark.com/AMD-RX-6800/Rating/4088
need kellel pole uut cpu.. soovitan vaadata userbenche. pms kaart töötab 40% kehvemini.
kui 5800 prosega saad 160% ja 9900k saad 109%, si ... |
teema: AMD Navi arutelu |
gzzld
vastuseid: 6725
vaadatud: 1080762
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 19.11.2020 12:16:38 pealkiri: AMD Navi arutelu |
ma loodan, et Teil kõigil on soetatud uus prose ka siis, et saada sama tulemusi, mis enamustes testides hetkel  |
teema: AMD Navi arutelu |
gzzld
vastuseid: 6725
vaadatud: 1080762
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 19.11.2020 11:59:30 pealkiri: AMD Navi arutelu |
enamus testid on tehtud ka uue protsessoriga. tahaks näha tulemusi 3600x vms. see tähendaks seda, et sa peaksid ka uue cpu koos kaardiga ostma, et selliseid tulemusi saada
ma oma 3070 FE hetk ... |
teema: Kommenteerimine: rapboy |
gzzld
vastuseid: 48
vaadatud: 12546
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.11.2020 23:43:56 pealkiri: Kommenteerimine: rapboy |
| Hea ostja! Kiire tehing. |
teema: Kas mu ram jookseb õigel kiirusel? |
gzzld
vastuseid: 4
vaadatud: 2029
|
foorum: Protsessorid postitatud: 07.11.2020 11:27:38 pealkiri: Kas mu ram jookseb õigel kiirusel? |
| ehk siis kõik timm ja jookseb 3400 peal? |
teema: Kas mu ram jookseb õigel kiirusel? |
gzzld
vastuseid: 4
vaadatud: 2029
|
foorum: Protsessorid postitatud: 07.11.2020 11:10:22 pealkiri: Kas mu ram jookseb õigel kiirusel? |
Tere!
selline küsimus:
biosis näitab, et xmp 2 peal on mu ram speed 3400, aga cpu-z näitab midagi muud.
https://www.upload.ee/thumb/12485558/ram.png
kumb vastab tõele? |
teema: Streamides 3600x stutter sees |
gzzld
vastuseid: 7
vaadatud: 2590
|
foorum: Protsessorid postitatud: 26.10.2020 13:25:25 pealkiri: Streamides 3600x stutter sees |
| no endale tundub ka, rammi maht bottleneckib. mõtlesin, et ennem 100 euri kulutamist küsin targematelt nõu |
teema: Streamides 3600x stutter sees |
gzzld
vastuseid: 7
vaadatud: 2590
|
foorum: Protsessorid postitatud: 26.10.2020 12:55:31 pealkiri: Streamides 3600x stutter sees |
Tere!
Streamides 1080p obs.live -iga 60 fps on mängus kerge stutter sees. 720p jooseb paremini, aga streami pilt pole hea.
tükid:
3600x
g.skill ripjaw v 3400hz 16 gb
zotac 1070Ti
stream ... |
teema: Ryzen 5 3600x ja gigabyte b450 aorus pro |
gzzld
vastuseid: 8
vaadatud: 5441
|
foorum: Protsessorid postitatud: 10.01.2020 15:45:32 pealkiri: Ryzen 5 3600x ja gigabyte b450 aorus pro |
| Tänud info eest! |
teema: Ryzen 5 3600x ja gigabyte b450 aorus pro |
gzzld
vastuseid: 8
vaadatud: 5441
|
foorum: Protsessorid postitatud: 10.01.2020 12:50:36 pealkiri: Ryzen 5 3600x ja B450 Aorus pro |
Tere!
Hetkel peal bios f41, kuid tahaks f50. Gigabyte õpetus on huvitav: https://www.gigabyte.com/Motherboard/B450-AORUS-PRO-rev-10/support#support-dl-bios
mina loen välja, et ma peaks 1) kõi ... |
teema: Ryzen 5 3600x ja gigabyte b450 aorus pro |
gzzld
vastuseid: 8
vaadatud: 5441
|
foorum: Protsessorid postitatud: 08.01.2020 02:03:42 pealkiri: Ryzen 5 3600x ja gigabyte b450 aorus pro |
Tere!
Kas antud emaplaadil on vaja ka vanemat prose, et bios update teha?
Tänud ette! |
teema: Escape From Tarkov |
gzzld
vastuseid: 628
vaadatud: 233111
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.01.2019 11:09:51 pealkiri: Escape From Tarkov |
läbi sveitsi vpn-i ostes ei maksa läbi paypali-i vat-i
Millist vpn programmi võiks kasutada? Tahakd EOD osta enda standardile lisaks  |
teema: Escape From Tarkov |
gzzld
vastuseid: 628
vaadatud: 233111
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.01.2019 11:05:51 pealkiri: Escape From Tarkov |
Tere,
kas keegi oskab lahti seletada, kuidas osta Tarkov-it tax free-lt?
tänud ette!Ei saagi minuteada. Isegi VPNi proovimine ei aita kuidagi. Amazonpay peaks kõige väiksema taxi andma.
... |
teema: Escape From Tarkov |
gzzld
vastuseid: 628
vaadatud: 233111
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.01.2019 10:53:33 pealkiri: Escape From Tarkov |
Tere,
kas keegi oskab lahti seletada, kuidas osta Tarkov-it tax free-lt?
tänud ette! |
teema: Kommenteerimine: Ploompuu |
gzzld
vastuseid: 22
vaadatud: 5979
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.01.2015 19:12:50 pealkiri: Re: Radeon R9 270 |
Kõik nii nagu lubatud! Tehing kiire ja sujuv. Soovitan
(kaardi töökorda saan hiljem hinnata, sest hetkel tööl)
Kõik töötab:) tänud veel kord! |
teema: Kommenteerimine: Ploompuu |
gzzld
vastuseid: 22
vaadatud: 5979
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.01.2015 14:53:14 pealkiri: Radeon R9 270 |
Kõik nii nagu lubatud! Tehing kiire ja sujuv. Soovitan
(kaardi töökorda saan hiljem hinnata, sest hetkel tööl) |
teema: DotA 2 |
gzzld
vastuseid: 1792
vaadatud: 400118
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.03.2014 17:02:27 pealkiri: DotA 2 |
Ma olen suht okei/hea mängija.. võite steamis lisada MIGHTYGHOZT
GL |
teema: DotA 2 |
gzzld
vastuseid: 1792
vaadatud: 400118
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.03.2014 13:33:47 pealkiri: DotA 2 |
Kas eestis on normaalseid meeskondi ka kes tegelevad aktiivselt dotaga? |
teema: DayZ |
gzzld
vastuseid: 1690
vaadatud: 428828
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.01.2014 14:02:16 pealkiri: DayZ |
| Kas minul ja minu tuttavatel on ainukesena see probleem, et teatud pundiga kui koos mängime, siis tekib jõhker desync ja kui mõned inimesed on puudu, siis jookseb kõik libeldalt. Pole kellelgi sel ... |
teema: AMD Phenom II x4 Black Edition overclock |
gzzld
vastuseid: 1
vaadatud: 2001
|
foorum: Protsessorid postitatud: 29.01.2014 13:10:06 pealkiri: AMD Phenom II x4 Black Edition overclock |
Austatud foorumi kaaslased,
kas oskate anda nõu antud prose overclockimisel?
Olen lugenud, et inimesed on saanud antud prose stabiilselt 4 GHz peale.
stockis on prose 3.4 GHz
Porse jahu ... |
teema: DayZ (arma 2 mod) |
gzzld
vastuseid: 6013
vaadatud: 1054213
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.11.2013 10:19:34 pealkiri: DayZ (arma 2 mod) |
| NJah..ma sellepärast lõpetasingi mängimise, et kadus põnevus ära. Kõik asjad said mingi 30 minutiga kätte ja siis hakkas pvp peale:D Kui alustasin mängimist(kui looti veel nii kergelt ei leidn ... |
teema: DayZ (arma 2 mod) |
gzzld
vastuseid: 6013
vaadatud: 1054213
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.11.2013 16:14:45 pealkiri: DayZ (arma 2 mod) |
| Poetan ka siis paar tarka sõna(muidugi see on minu isiklik arvamus). Mängu põnevus ja adrealiini tunne kadusid ära sellega, kui kõiki relve ja looti hakati m2ngu toppima kuhjaga. Kõigil oli savi ... |
teema: Battlefield 4 |
gzzld
vastuseid: 12693
vaadatud: 2086258
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.11.2013 13:55:55 pealkiri: Battlefield 4 |
Tervist!
Pole kordagi veel siin teemas vist sõna võtnud, aga nüüd siis esimest korda. Esiteks tänan inimesi, kes on pannud ülesse Eesti serveri mis toimib ka täitsa okeilt.
Modid on kõik ... |
teema: DotA 2 |
gzzld
vastuseid: 1792
vaadatud: 400118
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.10.2013 10:23:20 pealkiri: DotA 2 |
| Mis variante veel on peale pubi? Teil mingi Team vms? Tahaks ka mängida kellegagi, kes tajub asja. |
teema: DayZ (arma 2 mod) |
gzzld
vastuseid: 6013
vaadatud: 1054213
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.10.2013 10:21:19 pealkiri: DayZ (arma 2 mod) |
| Noo eelmine aasta oli ilmselgelt liiga vara lubatud asi. Nüüd aasta hiljem võib see juba reaalsuseks saada. Igal juhul ootame põnevusega uusi uudiseid. |
teema: DotA 2 |
gzzld
vastuseid: 1792
vaadatud: 400118
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.10.2013 09:37:03 pealkiri: DotA 2 |
Hakkasin ka üle pika aja jälle dotat mängima.
Peab ütlema, et täitsa põnev on vanu aegu jälle meelde tuletada, kuid noobe on suhteliselt palju, kes vahel mängu isu ära võtavad. Lisaks se ... |
teema: DayZ (arma 2 mod) |
gzzld
vastuseid: 6013
vaadatud: 1054213
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.10.2013 09:29:38 pealkiri: DayZ (arma 2 mod) |
http://www.escapistmagazine.com/news/view/128935-DayZ-Standalone-Awakens-in-Steam-Database
Tundub, et Standalone on kohe- kohe väljas:)  |
teema: Heli vaikne |
gzzld
vastuseid: 5
vaadatud: 2689
|
foorum: Tarkvara postitatud: 21.08.2013 21:47:45 pealkiri: Heli vaikne |
Tänud kiire vastuse eest.
Juhtmed kõik ilusti ühendatud. Võtsin monitori välja, kuid heli jäi samaks. Klappidega vaid heli kuulangi arvutis.
Minu mõistus on otsas:D Kui vga ühendu ... |
teema: Heli vaikne |
gzzld
vastuseid: 5
vaadatud: 2689
|
foorum: Tarkvara postitatud: 21.08.2013 21:07:11 pealkiri: Heli vaikne |
Tere hinnavaatluse kogukond.
Mind on pikemat aega juba häirinud probleem arvuti heliga. Ostsin uue samsungi led kuvari ja ühendasin selle hdmi juhtmega arvuti külge ära. Peale seda on heli poo ... |
teema: Arvuti läheb käima, aga on vaid blackscreen? |
gzzld
vastuseid: 4
vaadatud: 2128
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 10.05.2013 10:15:10 pealkiri: Arvuti läheb käima, aga on vaid blackscreen? |
| Tegin arvuti lahti ja kuulasin mis hääli jupid teevad ja kas üldse mingid osad voolu sisse võtavad. kui ma arvuti tööle panin, siis kõvaketas võttis nagu hoo üles, ja siis kuulsin nagu paari ... |
teema: Arvuti läheb käima, aga on vaid blackscreen? |
gzzld
vastuseid: 4
vaadatud: 2128
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 10.05.2013 09:08:31 pealkiri: Arvuti läheb käima, aga on vaid blackscreen? |
Tere,
Sai siis endale komplekteeritud arvuti mis töötas pool aastat ideaalselt. Lõpus hakkas nagu käivitamisel kohe minema blackscreeni ja seal küsis, et kas tahate arvuti käivitada normaals ... |
teema: DayZ (arma 2 mod) |
gzzld
vastuseid: 6013
vaadatud: 1054213
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.02.2013 13:49:40 pealkiri: DayZ (arma 2 mod) |
| Hetke keiss ongi see, et Zed spawnivad liiga kiirelt ja sageli ning see tõmbabki arvutid/serverid l2ggima. Nt kui chernos on sees 5-8 inimest, siis hakkabki läggima kui kogu punt kokku saab seal. en ... |
teema: DayZ (arma 2 mod) |
gzzld
vastuseid: 6013
vaadatud: 1054213
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.02.2013 13:38:25 pealkiri: DayZ (arma 2 mod) |
| Me mängime tavaliselt 3-4 kesi, aga hv serveris bann kahjuks peal. Seega külastame hetkel saksamaa servereid jne. Kui sul huvi suur, siis võime sind ka kutsuda. |
teema: DayZ (arma 2 mod) |
gzzld
vastuseid: 6013
vaadatud: 1054213
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.02.2013 19:53:42 pealkiri: DayZ (arma 2 mod) |
Jep, aga las ta jääb. nagunii ma ei saa sellele vastust.
Ma vabandasin oma lause eest, aga see,et ma kedagi kuhugi saatsin. Seda pole old ja selle eest ma ei vabanda ka!
peace |
teema: DayZ (arma 2 mod) |
gzzld
vastuseid: 6013
vaadatud: 1054213
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.02.2013 19:49:27 pealkiri: DayZ (arma 2 mod) |
Võtsin juba hoo maha ja kustutasin pool postitusest ära:). Targem annab järele.
Ma lihtsalt tahtsin teada, kus ma kedagi sinna samusesse saatsin:)
Vabadnan ka selle eest, et ma dayz posti ... |
teema: DayZ (arma 2 mod) |
gzzld
vastuseid: 6013
vaadatud: 1054213
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.02.2013 19:42:30 pealkiri: DayZ (arma 2 mod) |
MILLAL MA YTLESIN, et IMEGE *****?????? wooot näita logi palun mulle!!!!
vahet pole.. case closed.. mängin teistes serverites.
Mina olen vabandanud.
ei viitsi siin tülikaigast vedada. ... |
teema: DayZ (arma 2 mod) |
gzzld
vastuseid: 6013
vaadatud: 1054213
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.02.2013 18:57:21 pealkiri: DayZ (arma 2 mod) |
| Ma ei olegi nagu mingi probleemi ees, vaid hetke emotsioon oli. Kas selle pärast saab kohe banni nagu? kui miski sind häirib ja sa hetke emotsioonides midagi välja ytled, siis ma ei otsiks hiljem l ... |
teema: DayZ (arma 2 mod) |
gzzld
vastuseid: 6013
vaadatud: 1054213
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.02.2013 17:54:17 pealkiri: DayZ (arma 2 mod) |
Kas keegi solvus selle peale, et ma nii ytlesin serveris? Nii kõvad vennad ei tohiks sellisest asjast ennast häirida lasta:) aga gg, mu väiksed lapsed!
Mina kui suurem ja parem inimene vabanda ... |
teema: DayZ (arma 2 mod) |
gzzld
vastuseid: 6013
vaadatud: 1054213
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.02.2013 13:39:17 pealkiri: DayZ (arma 2 mod) |
| Võiks keegi uuesti yles laadida servu:) |
| |