Avaleht
otsing leidis 79 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
gzzld

vastuseid: 8253
vaadatud: 1447320

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 20.11.2020 13:38:01   pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
huvitav see, et ennem võrdlesin user benchmarkis 3070 ja 6800 ning 3070 oli natukene parem. Nüüd vaatan, et 6800 benchid, kus kasutati 3600x ja i9-9900k on lehelt kadunud. need olid märgatavalt la ...
  teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
gzzld

vastuseid: 8253
vaadatud: 1447320

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 20.11.2020 12:57:27   pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
huvitav see, et ennem võrdlesin user benchmarkis 3070 ja 6800 ning 3070 oli natukene parem. Nüüd vaatan, et 6800 benchid, kus kasutati 3600x ja i9-9900k on lehelt kadunud. need olid märgatavalt la ...
  teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
gzzld

vastuseid: 8253
vaadatud: 1447320

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 20.11.2020 12:48:01   pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
nbb väitis eile, et enam eswd ei shipi sest seal olid mingid skämmid ja enam. sinna ei saada, kuidas sa tellisid sealt?

tuttav elab Saksamaal. shipment aadress tema aadressile.
  teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
gzzld

vastuseid: 8253
vaadatud: 1447320

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 20.11.2020 12:42:56   pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
ma sain Saksa lehelt. oli mingi notebook vms.
  teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
gzzld

vastuseid: 8253
vaadatud: 1447320

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 20.11.2020 12:32:07   pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
ma sain 3070 FE 499 euriga beer_yum.gif

Oota enne ära, kui kaart käes on. icon_cool.gif

kaart juba 2 nädalat käes olnud ja arvutis tegusid teinud. väga vaikne ja hea kaart icon_smile.gif
  teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
gzzld

vastuseid: 8253
vaadatud: 1447320

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 20.11.2020 12:21:47   pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
ma sain 3070 FE 499 euriga beer_yum.gif
  teema: AMD Navi arutelu
gzzld

vastuseid: 6725
vaadatud: 1080762

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 19.11.2020 18:59:28   pealkiri: AMD Navi arutelu
Hästi lahti seletatud.. tänud info eest
  teema: AMD Navi arutelu
gzzld

vastuseid: 6725
vaadatud: 1080762

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 19.11.2020 18:37:33   pealkiri: AMD Navi arutelu
, sa oled juba 3x rääkinud siin viimase päeva jooksul seda "kui ostad uue GPU pead ostma ka uue prose" juttu - äkki lõpetaks?
Mida sa öelda soovid ja, mille alusel sa seda ütled?

Samamoodi ...
  teema: AMD Navi arutelu
gzzld

vastuseid: 6725
vaadatud: 1080762

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 19.11.2020 17:52:58   pealkiri: AMD Navi arutelu
On mõni asjalik review kus 3000 seeria prose ka kasutatakse benchidel? Väike kahtlus et vanema prose puhul on odavama 3070 ost mõttekam kui 6800

Edit: gzzld jõudis ette.

mul tekib ka kahtlus ...
  teema: AMD Navi arutelu
gzzld

vastuseid: 6725
vaadatud: 1080762

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 19.11.2020 17:45:13   pealkiri: AMD Navi arutelu
mis prosega neid võrreldi? ma tahaks näha teste inteli ja amd vanemate prosedega. kas siis ka 6800 on parem kui 3070.
  teema: AMD Navi arutelu
gzzld

vastuseid: 6725
vaadatud: 1080762

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 19.11.2020 12:51:16   pealkiri: AMD Navi arutelu
Järgmine nädal tulevad ju RX 6800 AIB kaardid. Kuskil oli info, et ref kaartide alla läks ~veerand? ja ülejäänud gpu stock läks custom kaartide peale. Seega custom kaartide saadavus peaks selle ...
  teema: AMD Navi arutelu
gzzld

vastuseid: 6725
vaadatud: 1080762

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 19.11.2020 12:45:12   pealkiri: AMD Navi arutelu
https://gpu.userbenchmark.com/AMD-RX-6800/Rating/4088

need kellel pole uut cpu.. soovitan vaadata userbenche. pms kaart töötab 40% kehvemini.

kui 5800 prosega saad 160% ja 9900k saad 109%, si ...
  teema: AMD Navi arutelu
gzzld

vastuseid: 6725
vaadatud: 1080762

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 19.11.2020 12:16:38   pealkiri: AMD Navi arutelu
ma loodan, et Teil kõigil on soetatud uus prose ka siis, et saada sama tulemusi, mis enamustes testides hetkel icon_smile.gif
  teema: AMD Navi arutelu
gzzld

vastuseid: 6725
vaadatud: 1080762

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 19.11.2020 11:59:30   pealkiri: AMD Navi arutelu
enamus testid on tehtud ka uue protsessoriga. tahaks näha tulemusi 3600x vms. see tähendaks seda, et sa peaksid ka uue cpu koos kaardiga ostma, et selliseid tulemusi saada icon_question.gif

ma oma 3070 FE hetk ...
  teema: Kommenteerimine: rapboy
gzzld

vastuseid: 48
vaadatud: 12546

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.11.2020 23:43:56   pealkiri: Kommenteerimine: rapboy
Hea ostja! Kiire tehing.
  teema: Kas mu ram jookseb õigel kiirusel?
gzzld

vastuseid: 4
vaadatud: 2029

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 07.11.2020 11:27:38   pealkiri: Kas mu ram jookseb õigel kiirusel?
ehk siis kõik timm ja jookseb 3400 peal?
  teema: Kas mu ram jookseb õigel kiirusel?
gzzld

vastuseid: 4
vaadatud: 2029

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 07.11.2020 11:10:22   pealkiri: Kas mu ram jookseb õigel kiirusel?
Tere!

selline küsimus:
biosis näitab, et xmp 2 peal on mu ram speed 3400, aga cpu-z näitab midagi muud.

https://www.upload.ee/thumb/12485558/ram.png

kumb vastab tõele?
  teema: Streamides 3600x stutter sees
gzzld

vastuseid: 7
vaadatud: 2590

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 26.10.2020 13:25:25   pealkiri: Streamides 3600x stutter sees
no endale tundub ka, rammi maht bottleneckib. mõtlesin, et ennem 100 euri kulutamist küsin targematelt nõu
  teema: Streamides 3600x stutter sees
gzzld

vastuseid: 7
vaadatud: 2590

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 26.10.2020 12:55:31   pealkiri: Streamides 3600x stutter sees
Tere!

Streamides 1080p obs.live -iga 60 fps on mängus kerge stutter sees. 720p jooseb paremini, aga streami pilt pole hea.

tükid:
3600x
g.skill ripjaw v 3400hz 16 gb
zotac 1070Ti

stream ...
  teema: Ryzen 5 3600x ja gigabyte b450 aorus pro
gzzld

vastuseid: 8
vaadatud: 5441

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 10.01.2020 15:45:32   pealkiri: Ryzen 5 3600x ja gigabyte b450 aorus pro
Tänud info eest!
  teema: Ryzen 5 3600x ja gigabyte b450 aorus pro
gzzld

vastuseid: 8
vaadatud: 5441

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 10.01.2020 12:50:36   pealkiri: Ryzen 5 3600x ja B450 Aorus pro
Tere!

Hetkel peal bios f41, kuid tahaks f50. Gigabyte õpetus on huvitav: https://www.gigabyte.com/Motherboard/B450-AORUS-PRO-rev-10/support#support-dl-bios

mina loen välja, et ma peaks 1) kõi ...
  teema: Ryzen 5 3600x ja gigabyte b450 aorus pro
gzzld

vastuseid: 8
vaadatud: 5441

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 08.01.2020 02:03:42   pealkiri: Ryzen 5 3600x ja gigabyte b450 aorus pro
Tere!

Kas antud emaplaadil on vaja ka vanemat prose, et bios update teha?

Tänud ette!
  teema: Escape From Tarkov
gzzld

vastuseid: 628
vaadatud: 233111

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.01.2019 11:09:51   pealkiri: Escape From Tarkov
läbi sveitsi vpn-i ostes ei maksa läbi paypali-i vat-i


Millist vpn programmi võiks kasutada? Tahakd EOD osta enda standardile lisaks icon_smile.gif
  teema: Escape From Tarkov
gzzld

vastuseid: 628
vaadatud: 233111

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.01.2019 11:05:51   pealkiri: Escape From Tarkov
Tere,

kas keegi oskab lahti seletada, kuidas osta Tarkov-it tax free-lt?

tänud ette!Ei saagi minuteada. Isegi VPNi proovimine ei aita kuidagi. Amazonpay peaks kõige väiksema taxi andma.

...
  teema: Escape From Tarkov
gzzld

vastuseid: 628
vaadatud: 233111

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.01.2019 10:53:33   pealkiri: Escape From Tarkov
Tere,

kas keegi oskab lahti seletada, kuidas osta Tarkov-it tax free-lt?

tänud ette!
  teema: Kommenteerimine: Ploompuu
gzzld

vastuseid: 22
vaadatud: 5979

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.01.2015 19:12:50   pealkiri: Re: Radeon R9 270
Kõik nii nagu lubatud! Tehing kiire ja sujuv. Soovitan

(kaardi töökorda saan hiljem hinnata, sest hetkel tööl)

Kõik töötab:) tänud veel kord!
  teema: Kommenteerimine: Ploompuu
gzzld

vastuseid: 22
vaadatud: 5979

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.01.2015 14:53:14   pealkiri: Radeon R9 270
Kõik nii nagu lubatud! Tehing kiire ja sujuv. Soovitan

(kaardi töökorda saan hiljem hinnata, sest hetkel tööl)
  teema: DotA 2
gzzld

vastuseid: 1792
vaadatud: 400118

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.03.2014 17:02:27   pealkiri: DotA 2
Ma olen suht okei/hea mängija.. võite steamis lisada MIGHTYGHOZT

icon_smile.gif GL
  teema: DotA 2
gzzld

vastuseid: 1792
vaadatud: 400118

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.03.2014 13:33:47   pealkiri: DotA 2
Kas eestis on normaalseid meeskondi ka kes tegelevad aktiivselt dotaga?icon_biggrin.gif
  teema: DayZ
gzzld

vastuseid: 1690
vaadatud: 428828

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.01.2014 14:02:16   pealkiri: DayZ
Kas minul ja minu tuttavatel on ainukesena see probleem, et teatud pundiga kui koos mängime, siis tekib jõhker desync ja kui mõned inimesed on puudu, siis jookseb kõik libeldalt. Pole kellelgi sel ...
  teema: AMD Phenom II x4 Black Edition overclock
gzzld

vastuseid: 1
vaadatud: 2001

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 29.01.2014 13:10:06   pealkiri: AMD Phenom II x4 Black Edition overclock
Austatud foorumi kaaslased,

kas oskate anda nõu antud prose overclockimisel?

Olen lugenud, et inimesed on saanud antud prose stabiilselt 4 GHz peale.
stockis on prose 3.4 GHz

Porse jahu ...
  teema: DayZ (arma 2 mod)
gzzld

vastuseid: 6013
vaadatud: 1054213

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.11.2013 10:19:34   pealkiri: DayZ (arma 2 mod)
NJah..ma sellepärast lõpetasingi mängimise, et kadus põnevus ära. Kõik asjad said mingi 30 minutiga kätte ja siis hakkas pvp peale:D Kui alustasin mängimist(kui looti veel nii kergelt ei leidn ...
  teema: DayZ (arma 2 mod)
gzzld

vastuseid: 6013
vaadatud: 1054213

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.11.2013 16:14:45   pealkiri: DayZ (arma 2 mod)
Poetan ka siis paar tarka sõna(muidugi see on minu isiklik arvamus). Mängu põnevus ja adrealiini tunne kadusid ära sellega, kui kõiki relve ja looti hakati m2ngu toppima kuhjaga. Kõigil oli savi ...
  teema: Battlefield 4
gzzld

vastuseid: 12693
vaadatud: 2086258

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.11.2013 13:55:55   pealkiri: Battlefield 4
Tervist!

Pole kordagi veel siin teemas vist sõna võtnud, aga nüüd siis esimest korda. Esiteks tänan inimesi, kes on pannud ülesse Eesti serveri mis toimib ka täitsa okeilt.
Modid on kõik ...
  teema: DotA 2
gzzld

vastuseid: 1792
vaadatud: 400118

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.10.2013 10:23:20   pealkiri: DotA 2
Mis variante veel on peale pubi? Teil mingi Team vms? Tahaks ka mängida kellegagi, kes tajub asja.
  teema: DayZ (arma 2 mod)
gzzld

vastuseid: 6013
vaadatud: 1054213

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.10.2013 10:21:19   pealkiri: DayZ (arma 2 mod)
Noo eelmine aasta oli ilmselgelt liiga vara lubatud asi. Nüüd aasta hiljem võib see juba reaalsuseks saada. Igal juhul ootame põnevusega uusi uudiseid.
  teema: DotA 2
gzzld

vastuseid: 1792
vaadatud: 400118

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.10.2013 09:37:03   pealkiri: DotA 2
Hakkasin ka üle pika aja jälle dotat mängima.

Peab ütlema, et täitsa põnev on vanu aegu jälle meelde tuletada, kuid noobe on suhteliselt palju, kes vahel mängu isu ära võtavad. Lisaks se ...
  teema: DayZ (arma 2 mod)
gzzld

vastuseid: 6013
vaadatud: 1054213

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.10.2013 09:29:38   pealkiri: DayZ (arma 2 mod)
http://www.escapistmagazine.com/news/view/128935-DayZ-Standalone-Awakens-in-Steam-Database


Tundub, et Standalone on kohe- kohe väljas:) beer_yum.gif
  teema: Heli vaikne
gzzld

vastuseid: 5
vaadatud: 2689

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 21.08.2013 21:47:45   pealkiri: Heli vaikne
Tänud kiire vastuse eest.

Juhtmed kõik ilusti ühendatud. Võtsin monitori välja, kuid heli jäi samaks. Klappidega vaid heli kuulangi arvutis.


Minu mõistus on otsas:D Kui vga ühendu ...
  teema: Heli vaikne
gzzld

vastuseid: 5
vaadatud: 2689

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 21.08.2013 21:07:11   pealkiri: Heli vaikne
Tere hinnavaatluse kogukond.

Mind on pikemat aega juba häirinud probleem arvuti heliga. Ostsin uue samsungi led kuvari ja ühendasin selle hdmi juhtmega arvuti külge ära. Peale seda on heli poo ...
  teema: Arvuti läheb käima, aga on vaid blackscreen?
gzzld

vastuseid: 4
vaadatud: 2128

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 10.05.2013 10:15:10   pealkiri: Arvuti läheb käima, aga on vaid blackscreen?
Tegin arvuti lahti ja kuulasin mis hääli jupid teevad ja kas üldse mingid osad voolu sisse võtavad. kui ma arvuti tööle panin, siis kõvaketas võttis nagu hoo üles, ja siis kuulsin nagu paari ...
  teema: Arvuti läheb käima, aga on vaid blackscreen?
gzzld

vastuseid: 4
vaadatud: 2128

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 10.05.2013 09:08:31   pealkiri: Arvuti läheb käima, aga on vaid blackscreen?
Tere,

Sai siis endale komplekteeritud arvuti mis töötas pool aastat ideaalselt. Lõpus hakkas nagu käivitamisel kohe minema blackscreeni ja seal küsis, et kas tahate arvuti käivitada normaals ...
  teema: DayZ (arma 2 mod)
gzzld

vastuseid: 6013
vaadatud: 1054213

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.02.2013 13:49:40   pealkiri: DayZ (arma 2 mod)
Hetke keiss ongi see, et Zed spawnivad liiga kiirelt ja sageli ning see tõmbabki arvutid/serverid l2ggima. Nt kui chernos on sees 5-8 inimest, siis hakkabki läggima kui kogu punt kokku saab seal. en ...
  teema: DayZ (arma 2 mod)
gzzld

vastuseid: 6013
vaadatud: 1054213

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.02.2013 13:38:25   pealkiri: DayZ (arma 2 mod)
Me mängime tavaliselt 3-4 kesi, aga hv serveris bann kahjuks peal. Seega külastame hetkel saksamaa servereid jne. Kui sul huvi suur, siis võime sind ka kutsuda.
  teema: DayZ (arma 2 mod)
gzzld

vastuseid: 6013
vaadatud: 1054213

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.02.2013 19:53:42   pealkiri: DayZ (arma 2 mod)
Jep, aga las ta jääb. nagunii ma ei saa sellele vastust.

Ma vabandasin oma lause eest, aga see,et ma kedagi kuhugi saatsin. Seda pole old ja selle eest ma ei vabanda ka!

peace
  teema: DayZ (arma 2 mod)
gzzld

vastuseid: 6013
vaadatud: 1054213

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.02.2013 19:49:27   pealkiri: DayZ (arma 2 mod)
Võtsin juba hoo maha ja kustutasin pool postitusest ära:). Targem annab järele.

Ma lihtsalt tahtsin teada, kus ma kedagi sinna samusesse saatsin:)

Vabadnan ka selle eest, et ma dayz posti ...
  teema: DayZ (arma 2 mod)
gzzld

vastuseid: 6013
vaadatud: 1054213

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.02.2013 19:42:30   pealkiri: DayZ (arma 2 mod)
MILLAL MA YTLESIN, et IMEGE *****?????? wooot näita logi palun mulle!!!!

vahet pole.. case closed.. mängin teistes serverites.

Mina olen vabandanud.

ei viitsi siin tülikaigast vedada. ...
  teema: DayZ (arma 2 mod)
gzzld

vastuseid: 6013
vaadatud: 1054213

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.02.2013 18:57:21   pealkiri: DayZ (arma 2 mod)
Ma ei olegi nagu mingi probleemi ees, vaid hetke emotsioon oli. Kas selle pärast saab kohe banni nagu? kui miski sind häirib ja sa hetke emotsioonides midagi välja ytled, siis ma ei otsiks hiljem l ...
  teema: DayZ (arma 2 mod)
gzzld

vastuseid: 6013
vaadatud: 1054213

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.02.2013 17:54:17   pealkiri: DayZ (arma 2 mod)
Kas keegi solvus selle peale, et ma nii ytlesin serveris? Nii kõvad vennad ei tohiks sellisest asjast ennast häirida lasta:) aga gg, mu väiksed lapsed!

Mina kui suurem ja parem inimene vabanda ...
  teema: DayZ (arma 2 mod)
gzzld

vastuseid: 6013
vaadatud: 1054213

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.02.2013 13:39:17   pealkiri: DayZ (arma 2 mod)
Võiks keegi uuesti yles laadida servu:)
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.