Avaleht
otsing leidis 39 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Ülevaade (tõlgitud): ASUS G75VW «Stealth» :: Sülearvutid 16" - 21" ekraan
gunnar41

vastuseid: 22
vaadatud: 15533

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 11.09.2012 20:52:05   pealkiri: Ülevaade (tõlgitud): ASUS G75VW «Stealth»
Endal antud loom olnud mõnda aega juba ja mainiks ka paari miinust siis.

1) Antud hinna kohta ebakvaliteetne korpus või selle komplekteerimine

Nimelt vasak nurk plast ülemine kiht krigises pi ...
  teema: Kommenteerimine: Njuga
gunnar41

vastuseid: 3
vaadatud: 2242

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.07.2010 19:18:03   pealkiri: Konsooli müük
Edukas ostja.
Alguses maksis pool ja hiljem teine pool järgi.
  teema: Eks kunagi saab sellegi üle naerda.
gunnar41

vastuseid: 22
vaadatud: 7354

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 26.01.2003 03:05:33   pealkiri: Eks kunagi saab sellegi üle naerda.
icon_redface.gif see nägu mulle meeldib täiega icon_lol.gif

icon_question.gif ää, vale koht äkki?
  teema: Eks kunagi saab sellegi üle naerda.
gunnar41

vastuseid: 22
vaadatud: 7354

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 23.01.2003 20:43:56   pealkiri: Eks kunagi saab sellegi üle naerda.
kui ma veel väike tatt olin tõmbasin arvutil kogemata windowsi pea failid maha ja arvuti oligi perses!!! icon_biggrin.gif

Win Me on selle vastu õnneks system restore, mis kahjuks ei aita kah alati.
  teema: Monitori pilt järsku tumedaks?
gunnar41

vastuseid: 4
vaadatud: 1466

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 23.01.2003 17:40:24   pealkiri: Monitori pilt järsku tumedaks?
kui mudimine ei aidanud, siis eemalda juhe ja tagasi. (küllap tegid seda) mul oli nii, et ei tahtnud pilti ette visata. vahest üldse jube hele. mingid jooned ka jooksid üle pildi. eemaldasin juhtme ...
  teema: soovitage CPU coolerit
gunnar41

vastuseid: 6
vaadatud: 2922

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 23.01.2003 17:31:11   pealkiri: soovitage CPU coolerit
Spire WhisperRock III thumbs_up.gif

sõber ostis oma amd 1900+ ja ei saa jahutamisega hakkama. päev läbi mängib ja jookseb kokku päeva lõpuks. ise pole asja üle vaadanud, kuid tal võib olla klokkidud ...
  teema: Aidake neroga põletasin audio plaadi aga musa keskus ei loe seda :(
gunnar41

vastuseid: 30
vaadatud: 6659

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 23.01.2003 17:07:36   pealkiri: Aidake neroga põletasin audio plaadi aga musa keskus ei loe seda :(
mul tuttaval ka philipsi keskus ei loe isekirjutatud plaate. erinevaid toorikuid kasutatud, kui ei midagi. jään huviga postituse lahenudst ootama. icon_wink.gif
  teema: Eks kunagi saab sellegi üle naerda.
gunnar41

vastuseid: 22
vaadatud: 7354

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 23.01.2003 15:39:30   pealkiri: Eks kunagi saab sellegi üle naerda.
tea, pole sellist sõpra. sellejaoks peab vinti pisu lõhkuma. seal need voolu värgid on ju "sissepoole" ja siis peab ära lõhkuma ümbrise pisu. Loodan, et saite aru. väga raske on sellist asja se ...
  teema: Eks kunagi saab sellegi üle naerda.
gunnar41

vastuseid: 22
vaadatud: 7354

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 22.01.2003 19:10:30   pealkiri: Eks kunagi saab sellegi üle naerda.
aga kas sa ei saaks üksikasjalikult ka kirjeldada mida sa täpselt telekast nägid? Ja siis võiks veel olla rohkelt infi naljaka juhtumuse ajal olnud ilma kohta. ka oleks tore teada su arvuti üksik ...
  teema: Eks kunagi saab sellegi üle naerda.
gunnar41

vastuseid: 22
vaadatud: 7354

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 21.01.2003 21:47:21   pealkiri: Eks kunagi saab sellegi üle naerda.
Juhtus arvutis juhtumus, mida on naljakas lugeda, kuid mitte kogeda. Nimelt eile arvuti peale restarti ei tahtnud enam ennast käima tõmmata. Kontrollisin mälusid, cd, kõvaketast jne. Kõik paistav ...
  teema: Hea pakkumine kõigile!!!!
gunnar41

vastuseid: 30
vaadatud: 6887

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 12.01.2003 19:56:23   pealkiri: Hea pakkumine kõigile!!!!
hot.ee/audiotehnika ?

thumbs_up.gif See on päris hea.
  teema: hinnavaatluse domeen
gunnar41

vastuseid: 48
vaadatud: 7322

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 08.01.2003 15:02:09   pealkiri: hinnavaatluse domeen
Või siis kui nii laisk oled, et ei viitsi uuesti kirjutada, ära lahkugi.
  teema: Pilt hüpleb
gunnar41

vastuseid: 12
vaadatud: 4496

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 08.01.2003 14:47:33   pealkiri: Pilt hüpleb
Mul oli hiljuti asi selles, et voolu toide oli kudagi poolikult. Voolu andis, kuid pilt hakkas hüppama lambist. Aitas monitori toite juhe eemaldamine ja tagasi panemine tugevasti.
  teema: Väike oletamismäng - 2003 lõpp: max GHz on ... ?
gunnar41

vastuseid: 59
vaadatud: 16508

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 08.01.2003 13:00:39   pealkiri: Väike oletamismäng - 2003 lõpp: max GHz on ... ?
Aga 2005 tuleb selline: http://www.delfi.ee/news/arvutiuudised/arvomagi/article.php?id=4906583
  teema: Väike oletamismäng - 2003 lõpp: max GHz on ... ?
gunnar41

vastuseid: 59
vaadatud: 16508

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 07.01.2003 17:21:27   pealkiri: Väike oletamismäng - 2003 lõpp: max GHz on ... ?
pakun intelile 5,3 GHz. Amd pakkumise teen hiljem. Kui kõik hästi läheb jääb amd samma kanti.
  teema: DivX Player 2.0 Alpha ja subtiitrid
gunnar41

vastuseid: 2
vaadatud: 1582

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 07.01.2003 15:41:07   pealkiri: DivX Player 2.0 Alpha ja subtiitrid
Samas kataloogis on ja sama nimega. Ei avane. Dvd pealt suudab eespool mainitud mängija ise lahti võtta, kuid kõvakettalt mitte. Vähemalt minult
  teema: Optilistest hiirtest K-stiilis
gunnar41

vastuseid: 27
vaadatud: 7412

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 07.01.2003 15:27:06   pealkiri: Optilistest hiirtest K-stiilis
ühe naise käest küsisime emakaarti ostes, et kas kleepekat ei saa. teatavasti amd prosega saab amd kleepeka.
Mis asi on emakaart (krt, käsi keeldub trükkimast)?
Mis ajast annab AMD protsessori ...
  teema: Optilistest hiirtest K-stiilis
gunnar41

vastuseid: 27
vaadatud: 7412

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 07.01.2003 15:25:33   pealkiri: Optilistest hiirtest K-stiilis
Emaplaat sorry. Minu teada ei saa Pentium 4 emaplaadiga kaasa Amd kleepekat.
  teema: Optilistest hiirtest K-stiilis
gunnar41

vastuseid: 27
vaadatud: 7412

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 07.01.2003 14:45:49   pealkiri: Optilistest hiirtest K-stiilis
ise kah k-saluuni rahvast lollitand. ühe naise käest küsisime emakaarti ostes, et kas kleepekat ei saa. teatavasti amd prosega saab amd kleepeka. eit siis mõtles, otsis karbi läbi ja läks siis j ...
  teema: DivX Player 2.0 Alpha ja subtiitrid
gunnar41

vastuseid: 2
vaadatud: 1582

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 05.01.2003 19:22:04   pealkiri: DivX Player 2.0 Alpha ja subtiitrid
Millega saaks subtiitreid juurde panna. DivXG400 ei avane .DivX Player 2.0 Alpha-ga. Bsplayaga avaneb.
  teema: DivX Player 2.0 Alpha ja Xvid
gunnar41

vastuseid: 1
vaadatud: 1543

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 05.01.2003 18:57:54   pealkiri: DivX Player 2.0 Alpha ja Xvid
Pole vaja. Tuli muuta xvid-iga kaasas olevas progres AviC (FourCC changer) muuta vastava filmi setingud xvid-i pealt divx-ix. Jätan teema alles, äkki kellelgi vaja.
  teema: 90$ eest 3,7ghz
gunnar41

vastuseid: 2
vaadatud: 1269

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 05.01.2003 18:11:09   pealkiri: 90$ eest 3,7ghz
Kuid tagasi saadi tast kätte 3 GHz, nüüd juba 3,7. Positiivne
  teema: DivX Player 2.0 Alpha ja Xvid
gunnar41

vastuseid: 1
vaadatud: 1543

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 05.01.2003 18:04:39   pealkiri: DivX Player 2.0 Alpha ja Xvid
DivX Player 2.0 Alpha ei ava xvid faile. xvid koodeks on installitud. Help needed!
  teema: Ikka jamab, aidake! - pilt ja heli jõnksutavad
gunnar41

vastuseid: 43
vaadatud: 8674

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 05.01.2003 17:12:50   pealkiri: Ikka jamab, aidake! - pilt ja heli jõnksutavad
Laena sõbralt helikaarti ja confi arvuti nii, et mängija ei kasutaks integreeritut vaid laenatud. kui siis töötab, osta endale helikaart
  teema: Kas GeForce FX Teste kah juba on
gunnar41

vastuseid: 33
vaadatud: 6764

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 04.01.2003 14:40:05   pealkiri: Kas GeForce FX Teste kah juba on
Veel loetud päevad jäänud. icon_biggrin.gif
  teema: õhkjahutus @ -10 kraadi :)
gunnar41

vastuseid: 123
vaadatud: 17264

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 04.01.2003 14:36:17   pealkiri: õhkjahutus @ -10 kraadi :)
No siis peadki tegema nii, et monitor akna ääres ja arvuti õues. Prooviks ka oma arvutit veel klokkida, kuid pole nii pikki juhtmeid, et 3 korrusest maale ulataks. icon_biggrin.gif
  teema: Midagi klokkijatele.
gunnar41

vastuseid: 18
vaadatud: 3901

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 31.12.2002 14:58:58   pealkiri: Midagi klokkijatele.
Ega siis midagi, tuleb oodata hinna langust, sest seda asja tahaks oma silmaga/käega katsetada.
  teema: Amd k6-2 400Mhz klokkimine
gunnar41

vastuseid: 8
vaadatud: 1868

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 30.12.2002 13:05:05   pealkiri: Amd k6-2 400Mhz klokkimine
Mul 350@428. Rohkem ei saa. 450 pole stabiilne. Jahutus kah tegelt sitt
  teema: õpetus kuda Amd XP 2400 kordajad lahti teha kergelt.
gunnar41

vastuseid: 16
vaadatud: 3516

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 22.12.2002 18:26:19   pealkiri: õpetus kuda Amd XP 2400 kordajad lahti teha kergelt.
Lingi unustasin lisada: http://www4.tomshardware.com/column/20011124/index.html
  teema: õpetus kuda Amd XP 2400 kordajad lahti teha kergelt.
gunnar41

vastuseid: 16
vaadatud: 3516

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 22.12.2002 15:12:13   pealkiri: õpetus kuda Amd XP 2400 kordajad lahti teha kergelt.
Kas nii ka 0,18µ AXP 1900+ kordaja lahti saab, ei viitsi selle el. juhtiva liimiga jamada.

Kahjuks nii lihtsalt see ei käi XP 1900 puhul. Pead vist loobuma või hakkama el. juhtiva liimiga jamama ...
  teema: mure amd k6-2-ga
gunnar41

vastuseid: 6
vaadatud: 2485

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 16.12.2002 18:49:49   pealkiri: mure amd k6-2-ga
kuid niimuuseas kõvaketast peaks saama suurendad kuidagi peegeldamis meetodil. Kõvaketast saab nii umbes 50% rohkem, kuid kiirus alaneb 2x. pole muidugi kindel
  teema: prose klokkimine
gunnar41

vastuseid: 9
vaadatud: 1740

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 16.12.2002 18:45:50   pealkiri: prose klokkimine
jep, tee kordajad lahti
  teema: amd k6-2
gunnar41

vastuseid: 4
vaadatud: 1707

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 16.12.2002 18:44:00   pealkiri: amd k6-2
saab ikka, kuid pead panema prose "aeglasema käigu peale". Parandage kui eksin.
  teema: õpetus kuda Amd XP 2400 kordajad lahti teha kergelt.
gunnar41

vastuseid: 16
vaadatud: 3516

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 13.12.2002 21:59:33   pealkiri: õpetus kuda Amd XP 2400 kordajad lahti teha kergelt.
Lisan viite leheküljele, mille leidsin ja arvan et nii mõnelgi on äkki vaja.
http://www.ocworkbench.com/2002/amd/unlocktbred/unlocktbredp1.htm
  teema: PIII 800 protsessori klokkamine
gunnar41

vastuseid: 7
vaadatud: 1733

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 09.12.2002 13:12:38   pealkiri: PIII 800 protsessori klokkamine
Asus Socket 478 P4PE, Intel 845PE chipset, LAN, ATX
P4 jaoks pea parim kaart. 3,06 p4 ja ati radeon 9700 pro annavad 15227 punni 3dmark 2001 se-s. hind hetkel 3200. muidu epox on suht hea emaplaadi t ...
  teema: Arvuti olgu alati maandatud!!!
gunnar41

vastuseid: 116
vaadatud: 54395

sõnumfoorum: Kasulikud näpunäited   postitatud: 08.12.2002 20:39:40   pealkiri: surrr
Mul on nii, et kui jala panen vastu laua all olevasse kaabli jagajale (net+telekas) ja puudun korpust saan voolu. esimene kord ei jaganud äragi, et mis värk. Õnneks ei olnud tugev särakas. Peaks p ...
  teema: korpuse värvimine
gunnar41

vastuseid: 10
vaadatud: 4153

sõnumfoorum: Kasulikud näpunäited   postitatud: 08.12.2002 20:30:09   pealkiri: Re: sprayga case värvimine
paar näpunäidet siis enda kogemustest:

1) ei ole olemas liiga kaugelt värvimist, on liiga lähedalt värvimine. st. värvi võimalikult kaugelt, et tulemus ilus jääks
2) ei ole olemas liiga p ...
  teema: Powerstrip ei funka enam
gunnar41

vastuseid: 8
vaadatud: 3702

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 01.12.2002 13:04:06   pealkiri: respect
Äkki oskate muid progresi nimetada. ma proovin nvmaxi. eks paista.
  teema: Powerstrip ei funka enam
gunnar41

vastuseid: 8
vaadatud: 3702

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 30.11.2002 15:08:22   pealkiri: Powerstrip ei funka enam
Jama selline, et tõmbasin eelpool mainitud proge, et oma Geforce 2 Ti pisu klkkida. Lükkasin 250/400 edukalt 270/444 ja vahe oli silmaga ja ka 3dMark2001 Se näha. Kuid õnn oli üürike. Nimelt ar ...
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.