|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Ülevaade (tõlgitud): ASUS G75VW «Stealth» :: Sülearvutid 16" - 21" ekraan |
gunnar41
vastuseid: 22
vaadatud: 15533
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 11.09.2012 20:52:05 pealkiri: Ülevaade (tõlgitud): ASUS G75VW «Stealth» |
Endal antud loom olnud mõnda aega juba ja mainiks ka paari miinust siis.
1) Antud hinna kohta ebakvaliteetne korpus või selle komplekteerimine
Nimelt vasak nurk plast ülemine kiht krigises pi ... |
teema: Kommenteerimine: Njuga |
gunnar41
vastuseid: 3
vaadatud: 2242
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.07.2010 19:18:03 pealkiri: Konsooli müük |
Edukas ostja.
Alguses maksis pool ja hiljem teine pool järgi. |
teema: Eks kunagi saab sellegi üle naerda. |
gunnar41
vastuseid: 22
vaadatud: 7354
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 26.01.2003 03:05:33 pealkiri: Eks kunagi saab sellegi üle naerda. |
see nägu mulle meeldib täiega
ää, vale koht äkki? |
teema: Eks kunagi saab sellegi üle naerda. |
gunnar41
vastuseid: 22
vaadatud: 7354
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 23.01.2003 20:43:56 pealkiri: Eks kunagi saab sellegi üle naerda. |
kui ma veel väike tatt olin tõmbasin arvutil kogemata windowsi pea failid maha ja arvuti oligi perses!!!
Win Me on selle vastu õnneks system restore, mis kahjuks ei aita kah alati. |
teema: Monitori pilt järsku tumedaks? |
gunnar41
vastuseid: 4
vaadatud: 1466
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 23.01.2003 17:40:24 pealkiri: Monitori pilt järsku tumedaks? |
| kui mudimine ei aidanud, siis eemalda juhe ja tagasi. (küllap tegid seda) mul oli nii, et ei tahtnud pilti ette visata. vahest üldse jube hele. mingid jooned ka jooksid üle pildi. eemaldasin juhtme ... |
teema: soovitage CPU coolerit |
gunnar41
vastuseid: 6
vaadatud: 2922
|
foorum: Protsessorid postitatud: 23.01.2003 17:31:11 pealkiri: soovitage CPU coolerit |
Spire WhisperRock III
sõber ostis oma amd 1900+ ja ei saa jahutamisega hakkama. päev läbi mängib ja jookseb kokku päeva lõpuks. ise pole asja üle vaadanud, kuid tal võib olla klokkidud ... |
teema: Aidake neroga põletasin audio plaadi aga musa keskus ei loe seda :( |
gunnar41
vastuseid: 30
vaadatud: 6659
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 23.01.2003 17:07:36 pealkiri: Aidake neroga põletasin audio plaadi aga musa keskus ei loe seda :( |
mul tuttaval ka philipsi keskus ei loe isekirjutatud plaate. erinevaid toorikuid kasutatud, kui ei midagi. jään huviga postituse lahenudst ootama.  |
teema: Eks kunagi saab sellegi üle naerda. |
gunnar41
vastuseid: 22
vaadatud: 7354
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 23.01.2003 15:39:30 pealkiri: Eks kunagi saab sellegi üle naerda. |
| tea, pole sellist sõpra. sellejaoks peab vinti pisu lõhkuma. seal need voolu värgid on ju "sissepoole" ja siis peab ära lõhkuma ümbrise pisu. Loodan, et saite aru. väga raske on sellist asja se ... |
teema: Eks kunagi saab sellegi üle naerda. |
gunnar41
vastuseid: 22
vaadatud: 7354
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 22.01.2003 19:10:30 pealkiri: Eks kunagi saab sellegi üle naerda. |
| aga kas sa ei saaks üksikasjalikult ka kirjeldada mida sa täpselt telekast nägid? Ja siis võiks veel olla rohkelt infi naljaka juhtumuse ajal olnud ilma kohta. ka oleks tore teada su arvuti üksik ... |
teema: Eks kunagi saab sellegi üle naerda. |
gunnar41
vastuseid: 22
vaadatud: 7354
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 21.01.2003 21:47:21 pealkiri: Eks kunagi saab sellegi üle naerda. |
| Juhtus arvutis juhtumus, mida on naljakas lugeda, kuid mitte kogeda. Nimelt eile arvuti peale restarti ei tahtnud enam ennast käima tõmmata. Kontrollisin mälusid, cd, kõvaketast jne. Kõik paistav ... |
teema: Hea pakkumine kõigile!!!! |
gunnar41
vastuseid: 30
vaadatud: 6887
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 12.01.2003 19:56:23 pealkiri: Hea pakkumine kõigile!!!! |
hot.ee/audiotehnika ?
See on päris hea. |
teema: hinnavaatluse domeen |
gunnar41
vastuseid: 48
vaadatud: 7322
|
foorum: Parem HV postitatud: 08.01.2003 15:02:09 pealkiri: hinnavaatluse domeen |
| Või siis kui nii laisk oled, et ei viitsi uuesti kirjutada, ära lahkugi. |
teema: Pilt hüpleb |
gunnar41
vastuseid: 12
vaadatud: 4496
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 08.01.2003 14:47:33 pealkiri: Pilt hüpleb |
| Mul oli hiljuti asi selles, et voolu toide oli kudagi poolikult. Voolu andis, kuid pilt hakkas hüppama lambist. Aitas monitori toite juhe eemaldamine ja tagasi panemine tugevasti. |
teema: Väike oletamismäng - 2003 lõpp: max GHz on ... ? |
gunnar41
vastuseid: 59
vaadatud: 16508
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 08.01.2003 13:00:39 pealkiri: Väike oletamismäng - 2003 lõpp: max GHz on ... ? |
| Aga 2005 tuleb selline: http://www.delfi.ee/news/arvutiuudised/arvomagi/article.php?id=4906583 |
teema: Väike oletamismäng - 2003 lõpp: max GHz on ... ? |
gunnar41
vastuseid: 59
vaadatud: 16508
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 07.01.2003 17:21:27 pealkiri: Väike oletamismäng - 2003 lõpp: max GHz on ... ? |
| pakun intelile 5,3 GHz. Amd pakkumise teen hiljem. Kui kõik hästi läheb jääb amd samma kanti. |
teema: DivX Player 2.0 Alpha ja subtiitrid |
gunnar41
vastuseid: 2
vaadatud: 1582
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 07.01.2003 15:41:07 pealkiri: DivX Player 2.0 Alpha ja subtiitrid |
| Samas kataloogis on ja sama nimega. Ei avane. Dvd pealt suudab eespool mainitud mängija ise lahti võtta, kuid kõvakettalt mitte. Vähemalt minult |
teema: Optilistest hiirtest K-stiilis |
gunnar41
vastuseid: 27
vaadatud: 7412
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 07.01.2003 15:27:06 pealkiri: Optilistest hiirtest K-stiilis |
ühe naise käest küsisime emakaarti ostes, et kas kleepekat ei saa. teatavasti amd prosega saab amd kleepeka.
Mis asi on emakaart (krt, käsi keeldub trükkimast)?
Mis ajast annab AMD protsessori ... |
teema: Optilistest hiirtest K-stiilis |
gunnar41
vastuseid: 27
vaadatud: 7412
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 07.01.2003 15:25:33 pealkiri: Optilistest hiirtest K-stiilis |
| Emaplaat sorry. Minu teada ei saa Pentium 4 emaplaadiga kaasa Amd kleepekat. |
teema: Optilistest hiirtest K-stiilis |
gunnar41
vastuseid: 27
vaadatud: 7412
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 07.01.2003 14:45:49 pealkiri: Optilistest hiirtest K-stiilis |
| ise kah k-saluuni rahvast lollitand. ühe naise käest küsisime emakaarti ostes, et kas kleepekat ei saa. teatavasti amd prosega saab amd kleepeka. eit siis mõtles, otsis karbi läbi ja läks siis j ... |
teema: DivX Player 2.0 Alpha ja subtiitrid |
gunnar41
vastuseid: 2
vaadatud: 1582
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 05.01.2003 19:22:04 pealkiri: DivX Player 2.0 Alpha ja subtiitrid |
| Millega saaks subtiitreid juurde panna. DivXG400 ei avane .DivX Player 2.0 Alpha-ga. Bsplayaga avaneb. |
teema: DivX Player 2.0 Alpha ja Xvid |
gunnar41
vastuseid: 1
vaadatud: 1543
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 05.01.2003 18:57:54 pealkiri: DivX Player 2.0 Alpha ja Xvid |
| Pole vaja. Tuli muuta xvid-iga kaasas olevas progres AviC (FourCC changer) muuta vastava filmi setingud xvid-i pealt divx-ix. Jätan teema alles, äkki kellelgi vaja. |
teema: 90$ eest 3,7ghz |
gunnar41
vastuseid: 2
vaadatud: 1269
|
foorum: Protsessorid postitatud: 05.01.2003 18:11:09 pealkiri: 90$ eest 3,7ghz |
| Kuid tagasi saadi tast kätte 3 GHz, nüüd juba 3,7. Positiivne |
teema: DivX Player 2.0 Alpha ja Xvid |
gunnar41
vastuseid: 1
vaadatud: 1543
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 05.01.2003 18:04:39 pealkiri: DivX Player 2.0 Alpha ja Xvid |
| DivX Player 2.0 Alpha ei ava xvid faile. xvid koodeks on installitud. Help needed! |
teema: Ikka jamab, aidake! - pilt ja heli jõnksutavad |
gunnar41
vastuseid: 43
vaadatud: 8674
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 05.01.2003 17:12:50 pealkiri: Ikka jamab, aidake! - pilt ja heli jõnksutavad |
| Laena sõbralt helikaarti ja confi arvuti nii, et mängija ei kasutaks integreeritut vaid laenatud. kui siis töötab, osta endale helikaart |
teema: Kas GeForce FX Teste kah juba on |
gunnar41
vastuseid: 33
vaadatud: 6764
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 04.01.2003 14:40:05 pealkiri: Kas GeForce FX Teste kah juba on |
Veel loetud päevad jäänud.  |
teema: õhkjahutus @ -10 kraadi :) |
gunnar41
vastuseid: 123
vaadatud: 17264
|
foorum: Protsessorid postitatud: 04.01.2003 14:36:17 pealkiri: õhkjahutus @ -10 kraadi :) |
No siis peadki tegema nii, et monitor akna ääres ja arvuti õues. Prooviks ka oma arvutit veel klokkida, kuid pole nii pikki juhtmeid, et 3 korrusest maale ulataks.  |
teema: Midagi klokkijatele. |
gunnar41
vastuseid: 18
vaadatud: 3901
|
foorum: Protsessorid postitatud: 31.12.2002 14:58:58 pealkiri: Midagi klokkijatele. |
| Ega siis midagi, tuleb oodata hinna langust, sest seda asja tahaks oma silmaga/käega katsetada. |
teema: Amd k6-2 400Mhz klokkimine |
gunnar41
vastuseid: 8
vaadatud: 1868
|
foorum: Protsessorid postitatud: 30.12.2002 13:05:05 pealkiri: Amd k6-2 400Mhz klokkimine |
| Mul 350@428. Rohkem ei saa. 450 pole stabiilne. Jahutus kah tegelt sitt |
teema: õpetus kuda Amd XP 2400 kordajad lahti teha kergelt. |
gunnar41
vastuseid: 16
vaadatud: 3516
|
foorum: Protsessorid postitatud: 22.12.2002 18:26:19 pealkiri: õpetus kuda Amd XP 2400 kordajad lahti teha kergelt. |
| Lingi unustasin lisada: http://www4.tomshardware.com/column/20011124/index.html |
teema: õpetus kuda Amd XP 2400 kordajad lahti teha kergelt. |
gunnar41
vastuseid: 16
vaadatud: 3516
|
foorum: Protsessorid postitatud: 22.12.2002 15:12:13 pealkiri: õpetus kuda Amd XP 2400 kordajad lahti teha kergelt. |
Kas nii ka 0,18µ AXP 1900+ kordaja lahti saab, ei viitsi selle el. juhtiva liimiga jamada.
Kahjuks nii lihtsalt see ei käi XP 1900 puhul. Pead vist loobuma või hakkama el. juhtiva liimiga jamama ... |
teema: mure amd k6-2-ga |
gunnar41
vastuseid: 6
vaadatud: 2485
|
foorum: Protsessorid postitatud: 16.12.2002 18:49:49 pealkiri: mure amd k6-2-ga |
| kuid niimuuseas kõvaketast peaks saama suurendad kuidagi peegeldamis meetodil. Kõvaketast saab nii umbes 50% rohkem, kuid kiirus alaneb 2x. pole muidugi kindel |
teema: prose klokkimine |
gunnar41
vastuseid: 9
vaadatud: 1740
|
foorum: Protsessorid postitatud: 16.12.2002 18:45:50 pealkiri: prose klokkimine |
| jep, tee kordajad lahti |
teema: amd k6-2 |
gunnar41
vastuseid: 4
vaadatud: 1707
|
foorum: Protsessorid postitatud: 16.12.2002 18:44:00 pealkiri: amd k6-2 |
| saab ikka, kuid pead panema prose "aeglasema käigu peale". Parandage kui eksin. |
teema: õpetus kuda Amd XP 2400 kordajad lahti teha kergelt. |
gunnar41
vastuseid: 16
vaadatud: 3516
|
foorum: Protsessorid postitatud: 13.12.2002 21:59:33 pealkiri: õpetus kuda Amd XP 2400 kordajad lahti teha kergelt. |
Lisan viite leheküljele, mille leidsin ja arvan et nii mõnelgi on äkki vaja.
http://www.ocworkbench.com/2002/amd/unlocktbred/unlocktbredp1.htm |
teema: PIII 800 protsessori klokkamine |
gunnar41
vastuseid: 7
vaadatud: 1733
|
foorum: Protsessorid postitatud: 09.12.2002 13:12:38 pealkiri: PIII 800 protsessori klokkamine |
Asus Socket 478 P4PE, Intel 845PE chipset, LAN, ATX
P4 jaoks pea parim kaart. 3,06 p4 ja ati radeon 9700 pro annavad 15227 punni 3dmark 2001 se-s. hind hetkel 3200. muidu epox on suht hea emaplaadi t ... |
teema: Arvuti olgu alati maandatud!!! |
gunnar41
vastuseid: 116
vaadatud: 54395
|
foorum: Kasulikud näpunäited postitatud: 08.12.2002 20:39:40 pealkiri: surrr |
| Mul on nii, et kui jala panen vastu laua all olevasse kaabli jagajale (net+telekas) ja puudun korpust saan voolu. esimene kord ei jaganud äragi, et mis värk. Õnneks ei olnud tugev särakas. Peaks p ... |
teema: korpuse värvimine |
gunnar41
vastuseid: 10
vaadatud: 4153
|
foorum: Kasulikud näpunäited postitatud: 08.12.2002 20:30:09 pealkiri: Re: sprayga case värvimine |
paar näpunäidet siis enda kogemustest:
1) ei ole olemas liiga kaugelt värvimist, on liiga lähedalt värvimine. st. värvi võimalikult kaugelt, et tulemus ilus jääks
2) ei ole olemas liiga p ... |
teema: Powerstrip ei funka enam |
gunnar41
vastuseid: 8
vaadatud: 3702
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 01.12.2002 13:04:06 pealkiri: respect |
| Äkki oskate muid progresi nimetada. ma proovin nvmaxi. eks paista. |
teema: Powerstrip ei funka enam |
gunnar41
vastuseid: 8
vaadatud: 3702
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 30.11.2002 15:08:22 pealkiri: Powerstrip ei funka enam |
| Jama selline, et tõmbasin eelpool mainitud proge, et oma Geforce 2 Ti pisu klkkida. Lükkasin 250/400 edukalt 270/444 ja vahe oli silmaga ja ka 3dMark2001 Se näha. Kuid õnn oli üürike. Nimelt ar ... |
| |