Avaleht
otsing leidis 133 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
goclever

vastuseid: 9935
vaadatud: 2784979

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 16.08.2018 20:35:58   pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
Soetasin endale Xiaomi Mi8, kui keegi soovib võin ülevaate teha.
  teema: Samsung Galaxy S7
goclever

vastuseid: 1606
vaadatud: 533280

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 14.02.2017 09:32:30   pealkiri: Samsung Galaxy S7
Enne oli siin juttu sellest, et kui muu regiooni 7.0 peale panna kaob screencare ära, mul siiamaani alles, pole mingit factory reseti ka teinud ei enne ega peale Androidi uuendust ja backup oli ka il ...
  teema: Samsung Galaxy S7
goclever

vastuseid: 1606
vaadatud: 533280

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 04.02.2017 19:00:17   pealkiri: Samsung Galaxy S7
Ei saa nagu väga pihta, miks te sammobile kaudu muu regiooni Androidi peale ei pane, garantii jääb ju alles icon_biggrin.gif
  teema: Samsung Galaxy S7
goclever

vastuseid: 1606
vaadatud: 533280

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 03.02.2017 16:04:04   pealkiri: Samsung Galaxy S7
Endal juba viimased nädal aega UK 7.0 peal. Töötab üsna hästi, vaikimisi oli ekraani resoks pandud 1080p, vaatasin CPU-Ziga telefoni spece ja ekraani reso oli 1080p, algul mõtlesin, et telol min ...
  teema: Samsung Galaxy S6 arutelu
goclever

vastuseid: 1691
vaadatud: 494978

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 29.02.2016 23:51:19   pealkiri: Samsung Galaxy S6 arutelu
Kas rootimata telefonile jääb garantii alles, kui paigaldada Sammobile ja odiniga uus ametlik tarkvara?

Kui sa knoxi ei kasuta ja hiljem õige regiooni softi üle flashid siis pole probleemi. Tei ...
  teema: Samsung Galaxy S6 arutelu
goclever

vastuseid: 1691
vaadatud: 494978

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 29.02.2016 22:13:59   pealkiri: Samsung Galaxy S6 arutelu
Kas rootimata telefonile jääb garantii alles, kui paigaldada Sammobile ja odiniga uus ametlik tarkvara?
  teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
goclever

vastuseid: 9935
vaadatud: 2784979

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 17.11.2015 21:17:42   pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
Kas nendest Xiaomi Mi4i, Mi4 või Mi4c on mõtet ühte neist osta ?

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=7211&idPhone2=6518&idPhone3=7512

Kuidas see 800mhz puudumine tunda annab ...
  teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
goclever

vastuseid: 9935
vaadatud: 2784979

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 03.11.2015 10:59:13   pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
http://m.gearbest.com/cell-phones/pp_229218.html?wid=3&utm_source=shareasale&utm_medium=shareasale&utm_campaign=shareasale
Kas antud telefonil on kõik vajalikud sagedused olemas 4G jaoks ...
  teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
goclever

vastuseid: 9935
vaadatud: 2784979

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 29.10.2015 08:49:21   pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
http://nutikadseadmed.eu/toode/xiaomi-redmi-note2-prime/
Tasub usaldada antud telefoni ja antud poodi ?
  teema: Sony Xperia Z5
goclever

vastuseid: 510
vaadatud: 183569

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 06.09.2015 22:42:49   pealkiri: Sony Xperia Z5
, No Z seeria Compactid päris sinu esimese punkti alla ei käi minu meelest. Need on küll flagship seeria ja tipulähedase jõudlusega aga õnneks mitte 700€ hinnaga. Ma ütleks, et Compact on tar ...
  teema: Samsung Galaxy Note 3
goclever

vastuseid: 208
vaadatud: 67274

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 04.09.2015 07:58:56   pealkiri: Samsung Galaxy Note 3
Kuidas ma saaksin kasutada CM12ga S-Pen funktsioone ?
  teema: Sony Xperia Z5
goclever

vastuseid: 510
vaadatud: 183569

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 02.09.2015 23:45:05   pealkiri: Sony Xperia Z5
Siin rohkem juttu http://www.gsmarena.com/sony_xperia_z5-review-1293.php

Sony Xperia Z5 / Xperia Z5 Compact / Xperia Z5 Premium shared specs at a glance

Android 5.1 Lollipop with Xperia UI o ...
  teema: Sony Xperia Z5
goclever

vastuseid: 510
vaadatud: 183569

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 02.09.2015 20:41:21   pealkiri: Sony Xperia Z5
Siin rohkem juttu http://www.gsmarena.com/sony_xperia_z5-review-1293.php

Sony Xperia Z5 / Xperia Z5 Compact / Xperia Z5 Premium shared specs at a glance

Android 5.1 Lollipop with Xperia UI o ...
  teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
goclever

vastuseid: 9935
vaadatud: 2784979

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 29.08.2015 19:11:33   pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
Seetõttu tulebki enne suvalise (ehk mitte Oneplus'i, Xiaomi, Meizu või Lenovo) tellimist korralikku eeltööd teha. Ja häda ongi selles, et Youtube'i videod ei pruugi ka alati kogu tõde edasi anda ...
  teema: LG G Flex 2
goclever

vastuseid: 65
vaadatud: 32477

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 26.08.2015 14:51:55   pealkiri: LG G Flex 2
  teema: Kommenteerimine: con1
goclever

vastuseid: 29
vaadatud: 9942

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.08.2015 18:32:41   pealkiri: Kommenteerimine: con1
Ostsin telefoni tagakaane. Kaub korralik icon_smile.gif
  teema: Sony Xperia Z2
goclever

vastuseid: 242
vaadatud: 91538

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 06.08.2015 12:41:08   pealkiri: Sony Xperia Z2
, Mismoodi see manuaalselt välja näeb? Miks PC Companionist uuendamine ei sobi?
Sony leht näitab, et uusim versioon on 5.1, kuid PC companion näitab, et 5.0.2 on uusim saadaolev androidi versioon ...
  teema: Sony Xperia Z2
goclever

vastuseid: 242
vaadatud: 91538

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 06.08.2015 00:18:42   pealkiri: Sony Xperia Z2
, Mismoodi see manuaalselt välja näeb? Miks PC Companionist uuendamine ei sobi?
Sony leht näitab, et uusim versioon on 5.1, kuid PC companion näitab, et 5.0.2 on uusim saadaolev androidi versioon ...
  teema: Sony Xperia Z2
goclever

vastuseid: 242
vaadatud: 91538

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 05.08.2015 21:42:56   pealkiri: Sony Xperia Z2
On kellelgi juba 5.1 ka peale lastud ?
Juba 2 nädalat näitab PC companion, et uuendus olemas, on võimalik kuidagi manuaalselt uuendada, nagu Samsungil ?
  teema: Sony Xperia Z2
goclever

vastuseid: 242
vaadatud: 91538

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 13.07.2015 01:13:44   pealkiri: Sony Xperia Z2
Selline küsimus, et ekraanis on väike mõra (üleval paremas nurgas umbes 0.8cm pikkune.
Kas telefon on endiselt veekindel ?
Tegin pressure sensori testi ja kui peale vajutasin siis rõhk tõusis, ...
  teema: Quick Charge 2.0 toega laadija eestis?
goclever

vastuseid: 8
vaadatud: 3621

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 09.06.2015 17:29:42   pealkiri: Quick Charge 2.0 toega laadija eestis?
, Minuteada peab tugi olema ka telefonipoolne. Puhtalt 2A laadijast kasu pole, kui telefon ei luba nt rohkem, kui 1A korraga.
Sellisel juhul pole sellest laadijast palju kasu ?
Kui mul on nt HTC, mi ...
  teema: Quick Charge 2.0 toega laadija eestis?
goclever

vastuseid: 8
vaadatud: 3621

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 08.06.2015 22:01:15   pealkiri: Quick Charge 2.0 toega laadija eestis?
Tohiks äkki küsida, et mis selle kiirema laadimise põhjustab ?
Kui ampreid vaadata, siis enda S5 laadijal 2A.
  teema: DIY Elektrijalgratas
goclever

vastuseid: 4814
vaadatud: 1380825

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 25.05.2015 23:11:21   pealkiri: DIY Elektrijalgratas
, midagi sihukest http://www.miromax.lt/en/m-6/c-28/c-29-lifepo4_and_li-ion_batteries/product-31-lifepo4_battery_48v_10ah_with_charger_and_accessories#to_products
Neil on küll kirves, kuid kui netis ...
  teema: DIY Elektrijalgratas
goclever

vastuseid: 4814
vaadatud: 1380825

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 25.05.2015 22:22:48   pealkiri: DIY Elektrijalgratas
, arvele võtmata üle 250w elektriratas on illegaalne nagunii icon_wink.gif
, +1. Hoidsin isegi enda aku pealt kokku võtsin 48v 12amph ja praegu mõtlen, et oleks kuidagi 20amph välja pidanud pigistama. Aut ...
  teema: DIY Elektrijalgratas
goclever

vastuseid: 4814
vaadatud: 1380825

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 25.05.2015 15:00:34   pealkiri: DIY Elektrijalgratas
Aku hinnad ehmatvad ära küll, aga kui hakata arvutama, siis asi nii hull polegi.
Näiteks minu 800€ aku teenib tasa end 4 kuuga.

Ja elektriratas asendab autot mitte jalgratast.
Endal lugu jah ...
  teema: DIY Elektrijalgratas
goclever

vastuseid: 4814
vaadatud: 1380825

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 25.05.2015 12:26:45   pealkiri: DIY Elektrijalgratas
Autoaku on ka reeglina pliiaku... ja üldiselt tegemist "starterakudega" e. siis sellised mis sügavat tühjendamist ei kannata. Kolm autoakut kaalub sul juba 60kg... põhimõtteliselt muidugi saab pa ...
  teema: DIY Elektrijalgratas
goclever

vastuseid: 4814
vaadatud: 1380825

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 25.05.2015 11:48:54   pealkiri: DIY Elektrijalgratas
Pinge määrab sul ära mootori pöörete arvu ajaühikus, seega 12V autoakuga ei jõua sa kuhugi... alla 36V pole mõtet väga jamada, soovitav on siiski 48V.

Jah, Peab ka vaatama, et ikka mootor ...
  teema: DIY Elektrijalgratas
goclever

vastuseid: 4814
vaadatud: 1380825

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 25.05.2015 09:40:37   pealkiri: DIY Elektrijalgratas
Jah, Peab ka vaatama, et ikka mootor oleks koos poia ja kodaratega.
Kodarate eraldi hankimine oleks omaette keemia.
Parim stsenaarium on kui pliiaku mahutavus jagada 2-ga.
Pliiaku kirjas oleva mahu ...
  teema: DIY Elektrijalgratas
goclever

vastuseid: 4814
vaadatud: 1380825

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 25.05.2015 09:18:49   pealkiri: DIY Elektrijalgratas
On vaja:
Mootor
Kontroller
Aku + akulaadija
Gaasinupp
Lülitiga pidur

Goldenmotor teeb mootoreid millel
Ehk ainult akut veel juurde vaja sellele ?
  teema: DIY Elektrijalgratas
goclever

vastuseid: 4814
vaadatud: 1380825

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 25.05.2015 09:01:10   pealkiri: DIY Elektrijalgratas
Kõik me alustame algusest icon_smile.gif Kontrollerit on vaja selleks, et harjavaba kolmefaasiline mootor käima panna... kiiruse reguleerimine, mootoriga pidurdamine jms. käib asja juurde.
icon_biggrin.gif korralik ketasp ...
  teema: DIY Elektrijalgratas
goclever

vastuseid: 4814
vaadatud: 1380825

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 25.05.2015 07:46:32   pealkiri: DIY Elektrijalgratas
Seda mootorit nad enam ei paku, saadetakse uuemat sorti mootor (vaevalt, et parem)... ja see on ainult MOOTOR. Sain aru, et tahetakse nullist ratast teha e. siis on vaja kontrollerit ja muid pudinaid ...
  teema: DIY Elektrijalgratas
goclever

vastuseid: 4814
vaadatud: 1380825

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 25.05.2015 00:00:16   pealkiri: DIY Elektrijalgratas
Mõtlesin, et 12v 9ah akusid 6tk. Peaks saama 36v ja 18ah kokku ja hinnaks 110euri ja 16kg. Peaks olema okei tulemus ?


Sellisel juhul on sul siiski 36V ja 9Ah aku siiski.[/quote]
Hmm...Kui rö ...
  teema: DIY Elektrijalgratas
goclever

vastuseid: 4814
vaadatud: 1380825

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 24.05.2015 22:52:48   pealkiri: DIY Elektrijalgratas
No kui 380 euri juba nutma võtab siis kust aku jaoks raha võetakse? Silmas peetakse siis ilmselt mitte ainult rummumootorit vaid ka muid pudinaid sinna juurde?

Odavamalt on saadaval selline kompl ...
  teema: DIY Elektrijalgratas
goclever

vastuseid: 4814
vaadatud: 1380825

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 24.05.2015 22:00:16   pealkiri: DIY Elektrijalgratas
Kust saaks hea hinnaga 500-750w rummumootorit ?
Välismaalt tellida ei taha ja hinnad eestis on alates 380eurist, niiet lood on nutused.
  teema: DIY Elektrijalgratas
goclever

vastuseid: 4814
vaadatud: 1380825

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 01.03.2015 17:59:29   pealkiri: DIY Elektrijalgratas
Tere icon_smile.gif
Mis summat oleks vaja, et teha tavarattast elektriratas ?
Oleks plaan teha 29 tollisest rattast elektriratas, kuid taskus on umbes 200euri. Jääb sellest väga väheks ?
Lisan veel, et van ...
  teema: Samsung Galaxy S5 arutelu 
goclever

vastuseid: 756
vaadatud: 221239

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 14.02.2015 13:56:28   pealkiri: Samsung Galaxy S5 arutelu 
Ausalt öeldes ei saa aru, mis jama teil on.
Endal on poola 5.0 juba pea 2 kuud ja pole mingeid probleeme sellega. Telefon on kiire ja vaat et isegi kiirem kui 4.4-ga.
No 1 viga siiski on - nimelt e ...
  teema: Samsung Galaxy S5 arutelu 
goclever

vastuseid: 756
vaadatud: 221239

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 14.02.2015 11:42:41   pealkiri: Samsung Galaxy S5 arutelu 
Ausalt öeldes ei saa aru, mis jama teil on.
Endal on poola 5.0 juba pea 2 kuud ja pole mingeid probleeme sellega. Telefon on kiire ja vaat et isegi kiirem kui 4.4-ga.
No 1 viga siiski on - nimelt e ...
  teema: Telerite üldteema
goclever

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907142

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 21.01.2015 01:59:13   pealkiri: Telerite üldteema
Ise plaanisin seda osta (aga 40 mõõdus) Nii või naa teleka ost käsil (hetkel veel 720p@ledlcd.32)
https://www.avforums.com/review/panasonic-ax630-4k-ultra-hd-tx-48ax630-tv-review.10810
Vähe kal ...
  teema: Telerite üldteema
goclever

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907142

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 21.01.2015 00:44:02   pealkiri: Telerite üldteema
Ise plaanisin seda osta (aga 40 mõõdus) Nii või naa teleka ost käsil (hetkel veel 720p@ledlcd.32)
https://www.avforums.com/review/panasonic-ax630-4k-ultra-hd-tx-48ax630-tv-review.10810
Vähe kal ...
  teema: Telerite üldteema
goclever

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907142

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 21.01.2015 00:20:32   pealkiri: 4K telerid
Tere,
Mida arvate nendest odavatest 4K teleritest mis maksavad nii umbes 700 euri.
Plaan osta 50 tolline teler, 4K tundub suht ahvatlev valik icon_biggrin.gif
Valikus on siis Samsung, LG ja Philips.
Millisel on ...
  teema: Samsung Galaxy S5 arutelu 
goclever

vastuseid: 756
vaadatud: 221239

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 19.01.2015 22:40:06   pealkiri: Samsung Galaxy S5 arutelu 
Kas sellel baltic versioonil on mingi eelis ka poola oma ees ? Ise kasutan juba kuu aega seda poola oma icon_biggrin.gif
  teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
goclever

vastuseid: 9935
vaadatud: 2784979

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 15.01.2015 22:44:45   pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
Muide Eestisse on müüki tulnud jiayu nutitelefonid icon_biggrin.gif
http://www.1a.ee/uudised/vali_uusi_jiayu_nutitelefone_kui_tahad_olla_silmapaistev
  teema: Meizu MX4
goclever

vastuseid: 46
vaadatud: 23476

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 10.01.2015 19:38:23   pealkiri: Meizu MX4
Sellise hinna eest Mediateki prosega telefon....
Ei saa aru mis kõigil mediateki vastu on...
Isiklikult pean Meizu MX4 kõvemaks pilliks kui praegune Galaxy S5 icon_biggrin.gif
Kui keegi soovib MX4 vahetada Ga ...
  teema: Meizu MX4
goclever

vastuseid: 46
vaadatud: 23476

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 08.01.2015 01:19:16   pealkiri: Meizu MX4
http://www.kannukas.ee/id/kataloog/act/seadista/toode/3685/
299 euri kännukas see isend icon_biggrin.gif väga hea hind sellise pilli kohta.
  teema: Androidi rakendused
goclever

vastuseid: 6170
vaadatud: 1389347

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 01.01.2015 03:05:31   pealkiri: Androidi rakendused
Mõtlesin ikka seda, mis romiga kaasa tuleb. Raibe ei toeta krt seda rakendust icon_sad.gif peal stock android 5.0 poola versioon.

http://www.apkmirror.com/apk/cyanogenmod/cyanogen-camera/camera-2-0-004-5fa8 ...
  teema: Androidi rakendused
goclever

vastuseid: 6170
vaadatud: 1389347

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 01.01.2015 02:51:17   pealkiri: Androidi rakendused
Kas on ka mingi kaamera rakendus, mis võimaldaks 4K videot teha ? Cyanogenmodi kaamera seda ei võimalda. Praegu see poola android 5.0 peal, kuna sellega saab 4K videot teha. Kui leiaks 4K rakenduse, ...
  teema: Androidi rakendused
goclever

vastuseid: 6170
vaadatud: 1389347

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 31.12.2014 22:35:36   pealkiri: Androidi rakendused
Kas on ka mingi kaamera rakendus, mis võimaldaks 4K videot teha ? Cyanogenmodi kaamera seda ei võimalda. Praegu see poola android 5.0 peal, kuna sellega saab 4K videot teha. Kui leiaks 4K rakenduse, ...
  teema: Samsung Galaxy S5 arutelu 
goclever

vastuseid: 756
vaadatud: 221239

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 24.12.2014 13:05:18   pealkiri: Samsung Galaxy S5 arutelu 
Tere jälle icon_smile.gif
Seoses S5-ga on tekkinud üks suur mure, nimelt telefon ei helise ja kui keegi fb-s kirjutab ei tule mingit heli. Kõik helitugevused on põhjas. Kui nt valin mis helinatooni panen sii ...
  teema: Subwoofer ja muusikakeskus
goclever

vastuseid: 8
vaadatud: 2724

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 21.12.2014 18:35:39   pealkiri: Subwoofer ja muusikakeskus
12v aku
olen proovinud ja toidab ilusti ära icon_biggrin.gif
  teema: Subwoofer ja muusikakeskus
goclever

vastuseid: 8
vaadatud: 2724

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 21.12.2014 11:36:42   pealkiri: Subwoofer ja muusikakeskus
Eiei, mul on autovõimendi ja suppar. Pole aktiivsubwoofrit.
Dolby surround on ka sees.
 
mine lehele 1, 2, 3  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.