|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: jurajaan |
g2pard
vastuseid: 230
vaadatud: 41035
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.09.2010 19:53:38 pealkiri: Kommenteerimine: jurajaan |
Sain aku, ilma ettemaksuta ja aega läks alla 2 nädala, kiiremini isegi kui olin lootnud ja kaup sai kiirelt ka kätte toimetatud
Igati tiptop  |
teema: Teine monitor |
g2pard
vastuseid: 3
vaadatud: 1945
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 16.06.2010 14:08:58 pealkiri: Teine monitor |
| minul peaks sama funktsioni täitsma fn ja f4, läpakas siis hp paviljon, kuid kui ma vaatan isegi sealt display setingute alt, siis näitab et teine monitor on ilusti kasutuses, kuid mitte mingit pil ... |
teema: Teine monitor |
g2pard
vastuseid: 3
vaadatud: 1945
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 14.06.2010 14:57:10 pealkiri: Teine monitor |
| Tere, probleem on selline et muidu kasutasin läpaka taga, teise monitorina ühte tavalist kineskoop monitori, kuid nüüd sain ühe LCD monitori, alguses toimis kõik normaalselt kui esimest korda ta ... |
teema: DV6000 aku. :: Sülearvutid |
g2pard
vastuseid: 17
vaadatud: 7923
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 31.05.2010 19:52:37 pealkiri: DV6000 aku. |
Tervist, ei hakanud uut teemat tegema, kuna ka sarnane probleem HP Pavilion dv5 masinaga, kuid endal on nii et 53% peal viskab arvuti järsku kinni...
Eeldavasti sama probleem ja uue aku laks? :ro ... |
teema: Probleem ruuteriga |
g2pard
vastuseid: 3
vaadatud: 1956
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 29.12.2008 17:16:25 pealkiri: Probleem ruuteriga |
|
teema: Probleem ruuteriga |
g2pard
vastuseid: 3
vaadatud: 1956
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 28.12.2008 19:20:59 pealkiri: Probleem ruuteriga |
| Sai soetatud ruuter Trendnet TEW 632-BRP. Kuna ei töötanud nii nagu oleks vaja (viskas netist koguaeg välja, msn´i ei saanud) siis sai seda konfigureeritud ning kui mingiaja pärast restarti tegin ... |
teema: Flash mängud |
g2pard
vastuseid: 853
vaadatud: 251973
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 24.05.2008 16:26:15 pealkiri: Flash mängud |
| Kas keegi mäletab sellist mängu ja selle aadressit, kus tuli enda kindlust arendada ja kaitsta, nii palju päevi kui suutsid. Ründasid mingid tankid ja mehed, ise sai ka veel hiirega lasta neid nin ... |
teema: Titan Quest |
g2pard
vastuseid: 461
vaadatud: 94972
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.11.2007 22:54:14 pealkiri: Titan Quest |
, tänud.
, tänan pakkumast, kuid hetkel mitte.  |
teema: Titan Quest |
g2pard
vastuseid: 461
vaadatud: 94972
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.11.2007 01:23:48 pealkiri: Titan Quest |
| Niisiis isa avastas endale selle mängu ning kuna Diablot ja Sacret'it mänginud tekkis küsimus, et kas siin tõesti ei ole sellist hoiulaegast/kasti, kuhu saaks neid asju panna hoiule mis kätte ei ... |
teema: Desktopi Screenshotid II |
g2pard
vastuseid: 4129
vaadatud: 1158293
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 21.07.2007 20:17:27 pealkiri: Desktopi Screenshotid II |
http://img159.imageshack.us/img159/7314/desk2rn9.th.jpg
Theme: ei mäleta
Winamp: MMD3
Taust: mingi enda tehtud |
teema: Desktopi Screenshotid II |
g2pard
vastuseid: 4129
vaadatud: 1158293
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 14.04.2007 13:51:33 pealkiri: Desktopi Screenshotid II |
Minu desktop
http://img412.imageshack.us/img412/8523/desktoppj9.th.jpg |
teema: Ülevaade: Sony Ericsson W810i :: Mobiiltelefonid |
g2pard
vastuseid: 1873
vaadatud: 402210
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 23.09.2006 01:20:44 pealkiri: Ülevaade: Sony Ericsson W810i |
OT: aga keegi sudokut ei tea kus saaks (tasuta) või 10.-
google'sse trükkisin sisse "sudoku.jar w810i" ja siis esimene vaste andis sellise Veel üks probleem: aku kestab vaid kolm päeva, ku ... |
teema: Ülevaade: Sony Ericsson W810i :: Mobiiltelefonid |
g2pard
vastuseid: 1873
vaadatud: 402210
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 11.09.2006 23:31:20 pealkiri: Ülevaade: Sony Ericsson W810i |
g2pard teine küsimus vist ei ole üldse w810i kohta, sest sel ei ole ju katikut objektiivi ees???
Kui mõtled seda fotoka heli, siis selle kohta on fotoka menüüs olemas omaette valik, kust saad va ... |
teema: Ülevaade: Sony Ericsson W810i :: Mobiiltelefonid |
g2pard
vastuseid: 1873
vaadatud: 402210
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 11.09.2006 18:42:21 pealkiri: Ülevaade: Sony Ericsson W810i |
Ma läksin 3200'lt selllele üle ja tundus küll kiire...ja videode hakkimist pole kah veel nende mõne päevaga mis ta mul olnud on tähele pannud...aga endal oleks kaks küsimust.
1.) Kas on kuskil ... |
teema: iPod |
g2pard
vastuseid: 2774
vaadatud: 735514
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 29.07.2006 23:18:16 pealkiri: iPod |
| Pea aasta tagasi kukkus siis 4GB iPod mini maha....ja peale seda enam arvutiga ühendust ei saa...ette tulevad küll igasugused ikoonid....kõiki restarte ja värke proovitud (omast arust)...sai siis ... |
teema: Anekdoot |
g2pard
vastuseid: 2497
vaadatud: 1320390
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 18.07.2006 15:04:44 pealkiri: Anekdoot |
MSN teel saadud....kuid suht kindlasti on nad kuskilt netist pärit
Prostituut peatab mööduva noormehe: "Ehk tuled minuga kaasa, kallike?" "Tulen, kui teed seda nii nagu mu sõbratar," va ... |
teema: Anekdoot |
g2pard
vastuseid: 2497
vaadatud: 1320390
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 05.07.2006 03:31:37 pealkiri: Anekdoot |
Täna üks tüüp rääkis:
Juku läheb oma klassiga ekskursioonile.
Seal ütleb Juku õpetajale: "Tead, ma pole harjunud üksi magama. Kodus koguaeg magan emaga ühes ühes voodis. Ma ei julge ü ... |
teema: Anekdoot |
g2pard
vastuseid: 2497
vaadatud: 1320390
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 02.07.2006 02:39:47 pealkiri: Anekdoot |
Üks sugulane rääkis, muidugi tema suust olid need igaljhul palju naljakamad.
1.)"Natuke" ropp:
K:Mis on ühist v**u lakkumisel ja poliitikal?
V:Kui keel vääratab siis on pe**es.
2.) Ment ... |
teema: naljakad lehed |
g2pard
vastuseid: 4894
vaadatud: 1231864
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 25.05.2006 00:54:24 pealkiri: naljakad lehed |
http://www.rate.ee/show.php?id=6953065 vb on siin kuskil olnud, a ise pole leidnud, igaljhul sõber näitas ja ma sain küll oma õhtu siukse "kerge" naeratusega lõbusaks muuta. Ei tea kas var ... |
teema: Counter Strike |
g2pard
vastuseid: 1016
vaadatud: 221093
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.03.2006 00:23:55 pealkiri: Counter Strike |
| Selline probleem siis, et kui tahan minna mängu ükskõik kas CS1.6 või half-life alati seisab must aken natukene ees ning seejärel viskab tagasi windowsi. Ei oska enam midagi teha, steam on mitu k ... |
teema: Milline videomängude tegelane sa oled? |
g2pard
vastuseid: 167
vaadatud: 74430
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 14.03.2006 19:50:43 pealkiri: Milline videomängude tegelane sa oled? |
Test 2. - solid snake
(suht paljud tunduvad seda olevat  |
teema: Sarimõrvar või programmeerija ? |
g2pard
vastuseid: 102
vaadatud: 24114
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 26.02.2006 04:20:31 pealkiri: Sarimõrvar või programmeerija ? |
pane mõrvarile ülikond selga ja kammi pea ära ja kohe raskem arvata...
....ja kui prillid ka veel pähe siis...
(Väga OT: tglt suht imelik et suht paljudel saab näo järgi öelda iseloomu k ... |
teema: WarRock |
g2pard
vastuseid: 1734
vaadatud: 273259
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.01.2006 22:59:15 pealkiri: WarRock |
g2pard, mul oli täpselt sama jama. aga mingi aeg proovisin uuesti ja siis installis ära
njh ma alustasin kh proovimist mingi 9 paiku ja siiamaani olen mingi iga tunni tagant kacetand ... |
teema: WarRock |
g2pard
vastuseid: 1734
vaadatud: 273259
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.01.2006 17:42:31 pealkiri: WarRock |
| Et sis kui määran mängu asukoha ära ja panen et hakkaks installima, siis mingi megamurdosa sekundiga ytleb et ära installitud, aga kui panen et hakkax kohe mängima lööb mul sellise errori ette ... |
teema: Anekdoot |
g2pard
vastuseid: 2497
vaadatud: 1320390
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 21.12.2005 16:26:41 pealkiri: Anekdoot |
Nägin seda ühe klassiõe moblas. SMS siis järgmine:
Mäletad kui me veel noored olime, ja rongiga sõitsime. Kui sina panid näo ja mina pe**e vastu akent ning kõik meid vendadeks pidasid. |
teema: Teie õnnetused arvutiga |
g2pard
vastuseid: 2259
vaadatud: 711798
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 03.11.2005 21:14:43 pealkiri: Teie õnnetused arvutiga |
| sõber oli sis minu pool ja katsetasime arvuteid võrku ajada, aga mingi kamm oli ja mõtlesime et äki viga minu PCI pesas, panime sis võrgukaardi sõbra arvutisse ja seda välja tõmmates sädemeid ... |
teema: Flash lingid |
g2pard
vastuseid: 1164
vaadatud: 277555
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 03.11.2005 01:25:35 pealkiri: Flash lingid |
| [url=http://www.zone.ee/paulk/] ei oskagi midagi öelda |
teema: Hajameelne nagu professor |
g2pard
vastuseid: 157
vaadatud: 31282
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 11.07.2005 01:07:35 pealkiri: Hajameelne nagu professor |
| oli kh siis paar nädalat tagasi kui isaga käisin tööl kaasas sis ta kah parkis auto mina jäin autosse ja kui isa poest tagasi tuli vaatasin algul te tahab mõnd asja minu kätte anda et minu ukse ... |
teema: Teie õnnetused mobiilidega. |
g2pard
vastuseid: 1131
vaadatud: 300993
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 11.07.2005 00:42:14 pealkiri: Teie õnnetused mobiilidega. |
| pole küll enda õnnetus aga ikkagi, täna st. eile ujumas käies lykati sõber vette, ja välja tulles avastas et 3510i kadund, nu siis kuskilt vetikate seest otsisme, leidsime aint mingi järvekarpe ... |
teema: Flash mängud |
g2pard
vastuseid: 853
vaadatud: 251973
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 07.07.2005 13:33:41 pealkiri: Flash mängud |
midagi neile sis kellel see crazyfrog hakkab vaikselt üle viskama http://crazyfrog.yourebustingmyballs.com/hatethatfrog/index.asp?q=ringtones
endal rekord 90 |
teema: naljakad lehed |
g2pard
vastuseid: 4894
vaadatud: 1231864
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 06.07.2005 18:14:26 pealkiri: naljakad lehed |
| tea nüüd kui naljakas on, a igaljuhul jõle väikse mahutavusega iPod http://www.ingman.ee/viva/ ja sealt "auhinnad" |
teema: Grand Theft Auto: San Andreas |
g2pard
vastuseid: 6723
vaadatud: 1212505
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.06.2005 20:24:55 pealkiri: Grand Theft Auto: San Andreas |
| Koguaeg kui tahan trenni teha lööb ette [url=http://zone.ee/puum4/GTA:SA/gta%20midagi%20viga.JPG?2] sellise texti. Mäng muidu läbi tehtud, asee jama hakkas vist pihta kui õppisin kolmandas linnas ... |
teema: Naljakad juhtumised mängudest. |
g2pard
vastuseid: 902
vaadatud: 295651
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 11.06.2005 21:40:17 pealkiri: Naljakad juhtumised mängudest. |
| Sõidan siis rahulikult GTA:SA's kiirteel, vasakule keerates tuli äkki risti ette limusiin, algul vaatasin et mingi block teel et edasi ei saaks liikuda ja sis vaatasin üles nurka ja oli kiri Cheat ... |
teema: WHATPULSE - klaveri ja hiireklõpsu loendaja |
g2pard
vastuseid: 1817
vaadatud: 462062
|
foorum: HV üritused postitatud: 07.05.2005 19:37:25 pealkiri: WHATPULSE - klaveri ja hiireklõpsu loendaja |
WerteX, thänks, aitaski sõitsin austraalia rally läbi ja kordagi ei jäänud nupp peale.  |
teema: WHATPULSE - klaveri ja hiireklõpsu loendaja |
g2pard
vastuseid: 1817
vaadatud: 462062
|
foorum: HV üritused postitatud: 07.05.2005 18:19:51 pealkiri: WHATPULSE - klaveri ja hiireklõpsu loendaja |
| imelik aga mul segab WhatPulse Colin McRea 04 sõitu, üsna tihti jäävad nupud peale mingiks 5 sekundiks. Ja krt nüüd lükkasin WhatPulse kinni aga unustasin pulseda nii et 50,000 keystroke kadus. ... |
teema: Kommenteerimine: clemm |
g2pard
vastuseid: 30
vaadatud: 19865
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.05.2005 01:45:13 pealkiri: Kommenteerimine: clemm |
asjalik tüüp parallellist, sai temaga sis ka kõllikast meisterdatud
hea ärimees kh  |
teema: Kommenteerimine: FuN |
g2pard
vastuseid: 31
vaadatud: 13440
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.04.2005 20:57:30 pealkiri: Kommenteerimine: FuN |
klassivend.. äge ärikas ja muidu FuN mees, soovitan  |
teema: Kommenteerimine: FuN |
g2pard
vastuseid: 31
vaadatud: 13440
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.04.2005 20:57:10 pealkiri: Kommenteerimine: FuN |
...sry...
a keegi saaks öelda kuidas seda posti kustudada, tuli kogemata kax tykki? |
teema: Anekdoot |
g2pard
vastuseid: 2497
vaadatud: 1320390
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 20.04.2005 19:01:04 pealkiri: Anekdoot |
|
teema: Hajameelne nagu professor |
g2pard
vastuseid: 157
vaadatud: 31282
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 20.04.2005 15:43:18 pealkiri: Hajameelne nagu professor |
Irw.. endal oli ka nii ( eelmine aasta, ja maganud olin ika korralikult), et oli kehalise kasvatuse tund ja hommikul muidugi kilekott kätte ja minekut, alles sis sain aru et koolikott puudu kui ... |
teema: Hajameelne nagu professor |
g2pard
vastuseid: 157
vaadatud: 31282
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 19.04.2005 23:56:38 pealkiri: Hajameelne nagu professor |
| oli mingi 3 aastat tagasi nii et arvuti ordis paranduses käinud ja tagasi kodus ja ei tulnud pilti ette mingi tekst tuli et Memory test jne. ei viitsinud eriti ära kh odata juba vast 2-3 tundi sai ... |
teema: Half-Life 2 |
g2pard
vastuseid: 6061
vaadatud: 967510
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.11.2004 16:19:45 pealkiri: Half-Life 2 |
| Küsimus sis selles, et kas [url=http://www.zone.ee/puum4/HL2/d2_coast_010000.jpg?2]sellest kohast peab yle hyppama, kui kui peab sis kuidas. Proovisin küll tulla t2ie hooga kuid ei õnnestunud...Sel ... |
teema: Sims 2 |
g2pard
vastuseid: 464
vaadatud: 99063
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.09.2004 07:20:39 pealkiri: Sims 2 |
YX666 thanx....asi palju parem  |
teema: Sims 2 |
g2pard
vastuseid: 464
vaadatud: 99063
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.09.2004 19:02:05 pealkiri: Sims 2 |
| Kas ei oleks võimalik kuidagi seda virtuaal cd'na mängida, nimelt ma installin kõik korralikult ära aga kui mängida tahan ei lähe tööle vaid hakkab kuidagi imelikult seda cd'd jonksutama ja kui ... |
| |