Avaleht
otsing leidis 780 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
g-nome

vastuseid: 2303
vaadatud: 956920

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 08.06.2014 22:09:06   pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
kas keegi aitaks lg 940 uuesti tööle ajada. tegin softi uuendust aga kogu systeem jooksis kokku. ilmslet bricked. endal pole aega asjaga rohkem tegeleda.

tnx
  teema: Mass Effect 3
g-nome

vastuseid: 1784
vaadatud: 289665

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.09.2012 15:20:34   pealkiri: Mass Effect 3
kuidas FOV suuremaks saab? ei leidnud yhtegi m6istliku lahendust
  teema: Häkkerid sihivad tähtsaid asutusi ja suuri ettevõtteid
g-nome

vastuseid: 150
vaadatud: 31046

sõnumfoorum: Turvalisus ja privaatsus   postitatud: 25.01.2012 07:42:47   pealkiri: Häkkerid sihivad tähtsaid asutusi ja suuri ettevõtteid
, kõik anon'i twitteri kontod ja lehed ütlevad, et see facebook'i ründamine on väljamõeldis.
https://twitter.com/#!/YourAnonNews
FaceBook, YouTube, Twitter, and Tumblr are not going to be DDoSe ...
  teema: Eesti valitsus on ACTA salaja heaks kiitnud? (Euroopa Parlamendis peatselt lõpphääletus?)
g-nome

vastuseid: 1724
vaadatud: 334213

sõnumfoorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR...   postitatud: 23.01.2012 11:44:00   pealkiri: Eesti valitsus on ACTA salaja heaks kiitnud? (Euroopa Parlamendis peatselt lõpphääletus?)
ehhh
  teema: Eesti valitsus on ACTA salaja heaks kiitnud? (Euroopa Parlamendis peatselt lõpphääletus?)
g-nome

vastuseid: 1724
vaadatud: 334213

sõnumfoorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR...   postitatud: 23.01.2012 11:39:58   pealkiri: Eesti valitsus on ACTA salaja heaks kiitnud? (Euroopa Parlamendis peatselt lõpphääletus?)
lootsin vaikselt et ei võeta vastu. Eesti, kui väike ja vapper it-riik oleks pidanud siin kohal julgust üles näitama.

*väike edit
  teema: FEAR 3
g-nome

vastuseid: 94
vaadatud: 20441

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.07.2011 06:47:41   pealkiri: FEAR 3
hmm, soovitan ehk sellest esmamuljest natuke üle saada ja edasi proovida. tegelikult on isegi suhtkoht impressive mäng...

Jep. pean kõik negatiivsed sõnad tagasi võtma. See esimene Level oli j ...
  teema: FEAR 3
g-nome

vastuseid: 94
vaadatud: 20441

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.07.2011 04:39:29   pealkiri: FEAR 3
Jooksin veits seal vanglas ringi. Passisin ühes control-ruumis, kus olid kuulikindlad klaasid. Ai ei saand vist aru, läks päris segi, jooksis ringi, tulistas ja loopis gränasid. mõned said isegi ...
  teema: Duke Nukem: Forever
g-nome

vastuseid: 976
vaadatud: 193746

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.04.2011 18:34:29   pealkiri: Duke Nukem: Forever
http://www.youtube.com/watch?v=H6JcZv3wPuU

krt klassika icon_smile.gif 1996

eks näis siis...võiks olla vähemalt fun.
aga orig duke oli väga tume. kosmose episood eriti. üks parimaid mänge tänaseni i ...
  teema: Crysis 2
g-nome

vastuseid: 3801
vaadatud: 507280

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.04.2011 15:27:04   pealkiri: Crysis 2
tuli see ka meelde, et mängus ei saand ju mitte midagi purustada :[
igatahes...peab poodi tagasi minema: http://www.youtube.com/watch?v=aZR5IvXGMts
  teema: Crysis 2
g-nome

vastuseid: 3801
vaadatud: 507280

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.03.2011 10:31:33   pealkiri: Crysis 2
Graafika väga hea: jookseb hästi, samas pilt oli kohati ikka eriti tuus, fotoreaalne, eriti päeval kesklinnas. ning öised efektid ka väga ok. Levelid väga ilusad ning kogu disain jms visuaalne ...
  teema: Crysis 2
g-nome

vastuseid: 3801
vaadatud: 507280

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.03.2011 09:26:16   pealkiri: Crysis 2
kas numpad jms vasakukäeliste nupud on lahti? näiteks selles demos ei saand neid saveda. tänks

vastake palun. ASAP
tahan teada kas lähen ostan või mitte.
  teema: Crysis 2
g-nome

vastuseid: 3801
vaadatud: 507280

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.03.2011 21:01:48   pealkiri: Crysis 2
kas numpad jms vasakukäeliste nupud on lahti? näiteks selles demos ei saand neid saveda. tänks
  teema: S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky
g-nome

vastuseid: 1090
vaadatud: 218811

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.09.2010 20:54:50   pealkiri: S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky
kui ma esimest korda kuulsin et Tsernobõlist tehakse mäng, kujutasin ma vaimusilmis ette igasugu asju, mõte, et sealses ghost down`is saaks üksinda öösitis nuhkida tundus liiga lahe. Loomulikult ...
  teema: Nokia 5800 "tube"
g-nome

vastuseid: 5608
vaadatud: 1171064

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 07.08.2010 02:54:35   pealkiri: Nokia 5800 "tube"
mis värk selle äratuskellaga on? seda ei saa ju maha, kui helisema hakkab (see liugur ei tööta vms). ja heliseb stepbystep nii valjuks et kõrvast pritsib verd. on see normaalne või?

edit. teg ...
  teema: Nokia 5800 "tube"
g-nome

vastuseid: 5608
vaadatud: 1171064

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 19.07.2010 08:48:23   pealkiri: Nokia 5800 "tube"
a okei, ma saan aru nüüd. poes, kus ostsin, konftiti mu jaoks garmin ära. ovit nad ei näppind. aga ma ise taimaal ning pole jõudnud arvutit püsti panna.
ps. keegi midagi mainis, et agps on tas ...
  teema: Nokia 5800 "tube"
g-nome

vastuseid: 5608
vaadatud: 1171064

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 19.07.2010 00:35:52   pealkiri: Nokia 5800 "tube"
ma üritan seletada, et kui internetti ning PC`d pole käepärast (näiteks istun kuskil rotis rongijaamas, sees ), kas OVI suudab leida asukohti linnas või mitte. installitud viimane tel. update (mi ...
  teema: Nokia 5800 "tube"
g-nome

vastuseid: 5608
vaadatud: 1171064

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 18.07.2010 14:05:56   pealkiri: Nokia 5800 "tube"
a no kui mul pole näiteks internetti. sama teema on otsinguga. ütleb et ei leia (no results found offline).
samas, garmin otsib üles. võibolla rakendab tavalist gps`i või otsib oma andmebaasit ...
  teema: Kommenteerimine: RvN
g-nome

vastuseid: 42
vaadatud: 11484

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.07.2010 12:36:33   pealkiri: Kommenteerimine: RvN
väga ok. thumbs_up.gif
  teema: Nokia 5800 "tube"
g-nome

vastuseid: 5608
vaadatud: 1171064

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 18.07.2010 12:32:52   pealkiri: Nokia 5800 "tube"
mul ilma AGPS`ita ei tööta kumbki app (ovi, garmin). samas näitab andmeside log et AGPS kasutas 0kb. nagu mainitud, on mul kõnekaart ning internetti pole. (veider et ovi näitab linnakaarti poolik ...
  teema: Nokia 5800 "tube"
g-nome

vastuseid: 5608
vaadatud: 1171064

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 16.07.2010 14:18:59   pealkiri: Nokia 5800 "tube"
minut? loen googlist et 10-45 (wtf) minutit. a, ning mul on üldsegi kõnekaart, läheb rahh sealt siis maha? (jama küll kui poole tee peal otsa saab)

peab proovima:

Wow! Thanks so much, aliwip ...
  teema: Nokia 5800 "tube"
g-nome

vastuseid: 5608
vaadatud: 1171064

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 16.07.2010 13:15:19   pealkiri: Nokia 5800 "tube"
ot kas ma saan õigesti aru et normaalseks gps toimimiseks on vaja tasulis a-gps teenust. oskab keegi öelda kui palju andmesidet see ühes kuus tekitaks (hommikust õhtuni kasutades, näiteks taksot sõit ...
  teema: Ülevaade: Nokia 5800 XM :: Mobiiltelefonid
g-nome

vastuseid: 250
vaadatud: 81181

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 16.07.2010 12:56:14   pealkiri: Ülevaade: Nokia 5800 XM
ostsin ka siis. gpsi tarbeks. ei saa ma aru miks see ei tööta. peab ilmselt kuu aega kuugeldama :/
  teema: Ülevaade: Nokia 5800 XM :: Mobiiltelefonid
g-nome

vastuseid: 250
vaadatud: 81181

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 11.07.2010 07:48:26   pealkiri: Ülevaade: Nokia 5800 XM
sai siis ka suure hädaga see lõpuks tele2-st kätte. kui tellisin siis öeldi, et 3nädalat läheb ja siis helistatakse kui neil partii käes. tegelt oli asi nii et ootasin vist yle 4ja nädala ja s ...
  teema: Grand Theft Auto IV
g-nome

vastuseid: 14775
vaadatud: 2582039

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.05.2010 19:25:37   pealkiri: Grand Theft Auto IV
, tõmbad endale kõigepealt Spark IV. Siis sellega avad vehicles.img, mis asub GTA IV\Grand Theft Auto IV\pc\models\cdimages kaustas. Ja siis impordid sinna need uued .wft ja .wtd failid. Tee igaks j ...
  teema: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas
g-nome

vastuseid: 6796
vaadatud: 1180647

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 14.04.2010 16:37:22   pealkiri: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas
Prosedega on üldiselt nii, et kas töötavad ja on korras, või siis ei võta üldse pilti ette ja kutud. Midagi vahepealset on väga raske välja timmida.
Kui said arvutit kasutada ja muidu problee ...
  teema: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas
g-nome

vastuseid: 6796
vaadatud: 1180647

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 13.04.2010 17:52:19   pealkiri: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas
õnneks on noctua radikat pool arvutit täis, et prose pilti tasku ei pannud. igatahes jah. kontrolliga mitu korda üle kas kõik töötab. (mul esimene kord ei hakand, küll aga hakkas teise korraga ...
  teema: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas
g-nome

vastuseid: 6796
vaadatud: 1180647

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 13.04.2010 16:11:50   pealkiri: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas
päris uskumatu lugu juhtus. mõni aeg tagasi sai siis soetatud Noctua NH-U12P. eile masinat lahti võttes avastasin et jahuti propeller ei tööta icon_eek.gif
googeldus rääkis nii:

The fan doesn’t ...
  teema: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas
g-nome

vastuseid: 6796
vaadatud: 1180647

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 09.03.2010 23:25:13   pealkiri: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas
sama jep.
  teema: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas
g-nome

vastuseid: 6796
vaadatud: 1180647

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 08.03.2010 23:51:56   pealkiri: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas
, sorry aga ei saanud aru kumba jahutust sa selle "viimase" all mõtlesid? Igatahesi ülevaateid lugedes on 212+ ja isgc300 müra vahe suht väike mitte nagu mõni siin lahmib, et 212+ on 2x lärmakam ...
  teema: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas
g-nome

vastuseid: 6796
vaadatud: 1180647

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 08.03.2010 01:22:31   pealkiri: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas
, miks sa seda Hyper 212 Plus`i ei võta ma ei saa aru icon_question.gif Sul mingi tuntuma kaubamärgi eelistus vms.? Võta see hyper ära ja rahu majas. Vägagi hea jahuti on thumbs_up.gif
miks ma seda võtma pean kui ül ...
  teema: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas
g-nome

vastuseid: 6796
vaadatud: 1180647

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 08.03.2010 01:03:49   pealkiri: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas
Thermaltake ISGC-300 CPU Cooler Review
http://www.hardwaresecrets.com/article/807
see tundub päris koralik tööline olevat...ning paistab, et väljast tellides saab hinda ka alla.

üks naiivne ...
  teema: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas
g-nome

vastuseid: 6796
vaadatud: 1180647

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 08.03.2010 00:15:35   pealkiri: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas
aga üldiselt, kuidas need hinna ja kvaliteedi suhted üldse käituvad. 500 ja 1k eegustel on topel valjem heli ka või pole eriti vahet?
  teema: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas
g-nome

vastuseid: 6796
vaadatud: 1180647

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 08.03.2010 00:08:23   pealkiri: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas
endal ka sama probla, et sooviks soodsat ja vaikset puhurit mis suudaks core i7 ära jahutada. välimus pole oluline.

tänud :]
  teema: Battlefield 2
g-nome

vastuseid: 7849
vaadatud: 1223204

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.07.2009 22:22:38   pealkiri: Battlefield 2
kas keegi oskab ehk aidata. nimelt, tavaline BF2 multiplayer. ning ma ei näe mängijate nimesid nende peade kohal....kui liigun sihikuga mängija peale, siis läheb mingi sekund kaks ennem kui nimi i ...
  teema: Fallout 3
g-nome

vastuseid: 2513
vaadatud: 453746

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.02.2009 01:44:05   pealkiri: Fallout 3
muhaha...keegi Mad Max otsa ka sattus? tüüp nimega Mel üritab röövida oma tühja kaheraudsega...kui asi välja tuleb pistab jooksu icon_smile.gif
  teema: Dead Space
g-nome

vastuseid: 506
vaadatud: 102977

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.12.2008 16:04:25   pealkiri: Dead Space
krt proovisin niisama teist korda ka...veel õudsam oli. fakinhell. hästi tehtud.
  teema: Dead Space
g-nome

vastuseid: 506
vaadatud: 102977

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.12.2008 05:49:47   pealkiri: Dead Space
peab ka mängu kiitma. just kunstilise poole pealt (storiyline-telling, igasugused disainid jms, graafika ka kohati üllatas). mängitavus andis soovida aga muidu igati seff kosmose äksõn.
ja kõi ...
  teema: Dead Space
g-nome

vastuseid: 506
vaadatud: 102977

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.12.2008 17:50:21   pealkiri: Dead Space
miks ei saa sellist nuppu kasutada nagu Enter. wtf. klaveri konf on ülioluline, ra.
  teema: Far Cry 2
g-nome

vastuseid: 2375
vaadatud: 381273

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.11.2008 00:20:29   pealkiri: Far Cry 2
ot mismõttes...et nagu korjaks Predator filmist kolli ära...no rikub tõsiseltvõetavuse. FC1 oli ju ulme-action btw.
a ning ärge nüüd valesti aru saage, antud mängu kollid loomulikult enam ei ...
  teema: Far Cry 2
g-nome

vastuseid: 2375
vaadatud: 381273

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.11.2008 17:59:22   pealkiri: Far Cry 2
  teema: Fallout 3
g-nome

vastuseid: 2513
vaadatud: 453746

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.10.2008 14:42:53   pealkiri: Fallout 3
, sa võid uninstalli teha eksole
  teema: Far Cry 2
g-nome

vastuseid: 2375
vaadatud: 381273

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.10.2008 05:33:04   pealkiri: Far Cry 2
see...keegi äkki teab, kas see Paul peabki nagu surma saama? mingi kulla misjoonis...pool õhtut mässan, ei jõua päästa tüüpi. tänud.
  teema: Far Cry 2
g-nome

vastuseid: 2375
vaadatud: 381273

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.10.2008 16:28:11   pealkiri: Far Cry 2
jp. pole mõtet võrdlemistega pead vaevata...mängud veits erinevad siiski. mõlemad väga head.
  teema: Far Cry 2
g-nome

vastuseid: 2375
vaadatud: 381273

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.10.2008 03:15:09   pealkiri: Far Cry 2
hea mäng...see kui päike tõuseb-loojub on ikka fantast. (öö oli stalkeris vähe reaalsem...samas tüütu, kui midagi ikkagi ei näe)
kaks sebrat ajasin ka kogemata alla :/
  teema: S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky
g-nome

vastuseid: 1090
vaadatud: 218811

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.10.2008 20:03:54   pealkiri: S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky
kas taskulambi võimsust ei anna kuidagi häkkida? mitte cheati mõttes vaid reaaalsuse pärast. taskulambid näitavad irl kaugemale.
  teema: S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky
g-nome

vastuseid: 1090
vaadatud: 218811

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.10.2008 01:52:11   pealkiri: S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky
see on küll vist esimene mäng mis savemise pealt pange jookseb, ning savegame ka piixu keerab.
jälle leveli algusest. thumbs_up.gif
  teema: S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky
g-nome

vastuseid: 1090
vaadatud: 218811

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.10.2008 01:20:52   pealkiri: S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky
totralt bugine siiski. taskid pidevalt konfliktis. vaja jälle üks vana save üles korjata, et asi normaalselt toimiks.
  teema: S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky
g-nome

vastuseid: 1090
vaadatud: 218811

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.10.2008 12:44:27   pealkiri: S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky
kas see on normaalne et ma mingi suht kaugel...red forestis juba...aga raha pole ja seljas on mingi hõlst.
need rublad mis mängu algul kätte kukkusid läksid ühe püssi upgradeks mis on ammu pur ...
  teema: Far Cry 2
g-nome

vastuseid: 2375
vaadatud: 381273

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.09.2008 23:05:54   pealkiri: Far Cry 2
a see relvavalik on jube mainstream. nii cod4 kui crysis (suuresti ka stalker) on need nii ära leierdanud (va AS50 mis tundub cool). valida oleks ju miljoni seast
  teema: Fallout 3
g-nome

vastuseid: 2513
vaadatud: 453746

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.09.2008 11:21:29   pealkiri: Fallout 3
krt need videoklipid hakkasid vaikselt närvidele käima ning ei ole eriti veenvad ka. igatahes, tuli ilge tahtmine seda näha http://uk.youtube.com/watch?v=_mcJAI6oRYY
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.