|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
g-nome
vastuseid: 2303
vaadatud: 956920
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 08.06.2014 22:09:06 pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
kas keegi aitaks lg 940 uuesti tööle ajada. tegin softi uuendust aga kogu systeem jooksis kokku. ilmslet bricked. endal pole aega asjaga rohkem tegeleda.
tnx |
teema: Mass Effect 3 |
g-nome
vastuseid: 1784
vaadatud: 289665
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.09.2012 15:20:34 pealkiri: Mass Effect 3 |
| kuidas FOV suuremaks saab? ei leidnud yhtegi m6istliku lahendust |
teema: Häkkerid sihivad tähtsaid asutusi ja suuri ettevõtteid |
g-nome
vastuseid: 150
vaadatud: 31046
|
foorum: Turvalisus ja privaatsus postitatud: 25.01.2012 07:42:47 pealkiri: Häkkerid sihivad tähtsaid asutusi ja suuri ettevõtteid |
, kõik anon'i twitteri kontod ja lehed ütlevad, et see facebook'i ründamine on väljamõeldis.
https://twitter.com/#!/YourAnonNews
FaceBook, YouTube, Twitter, and Tumblr are not going to be DDoSe ... |
teema: Eesti valitsus on ACTA salaja heaks kiitnud? (Euroopa Parlamendis peatselt lõpphääletus?) |
g-nome
vastuseid: 1724
vaadatud: 334213
|
foorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... postitatud: 23.01.2012 11:44:00 pealkiri: Eesti valitsus on ACTA salaja heaks kiitnud? (Euroopa Parlamendis peatselt lõpphääletus?) |
| ehhh |
teema: Eesti valitsus on ACTA salaja heaks kiitnud? (Euroopa Parlamendis peatselt lõpphääletus?) |
g-nome
vastuseid: 1724
vaadatud: 334213
|
foorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... postitatud: 23.01.2012 11:39:58 pealkiri: Eesti valitsus on ACTA salaja heaks kiitnud? (Euroopa Parlamendis peatselt lõpphääletus?) |
lootsin vaikselt et ei võeta vastu. Eesti, kui väike ja vapper it-riik oleks pidanud siin kohal julgust üles näitama.
*väike edit |
teema: FEAR 3 |
g-nome
vastuseid: 94
vaadatud: 20441
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.07.2011 06:47:41 pealkiri: FEAR 3 |
hmm, soovitan ehk sellest esmamuljest natuke üle saada ja edasi proovida. tegelikult on isegi suhtkoht impressive mäng...
Jep. pean kõik negatiivsed sõnad tagasi võtma. See esimene Level oli j ... |
teema: FEAR 3 |
g-nome
vastuseid: 94
vaadatud: 20441
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.07.2011 04:39:29 pealkiri: FEAR 3 |
| Jooksin veits seal vanglas ringi. Passisin ühes control-ruumis, kus olid kuulikindlad klaasid. Ai ei saand vist aru, läks päris segi, jooksis ringi, tulistas ja loopis gränasid. mõned said isegi ... |
teema: Duke Nukem: Forever |
g-nome
vastuseid: 976
vaadatud: 193746
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.04.2011 18:34:29 pealkiri: Duke Nukem: Forever |
http://www.youtube.com/watch?v=H6JcZv3wPuU
krt klassika 1996
eks näis siis...võiks olla vähemalt fun.
aga orig duke oli väga tume. kosmose episood eriti. üks parimaid mänge tänaseni i ... |
teema: Crysis 2 |
g-nome
vastuseid: 3801
vaadatud: 507280
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.04.2011 15:27:04 pealkiri: Crysis 2 |
tuli see ka meelde, et mängus ei saand ju mitte midagi purustada :[
igatahes...peab poodi tagasi minema: http://www.youtube.com/watch?v=aZR5IvXGMts |
teema: Crysis 2 |
g-nome
vastuseid: 3801
vaadatud: 507280
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.03.2011 10:31:33 pealkiri: Crysis 2 |
| Graafika väga hea: jookseb hästi, samas pilt oli kohati ikka eriti tuus, fotoreaalne, eriti päeval kesklinnas. ning öised efektid ka väga ok. Levelid väga ilusad ning kogu disain jms visuaalne ... |
teema: Crysis 2 |
g-nome
vastuseid: 3801
vaadatud: 507280
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.03.2011 09:26:16 pealkiri: Crysis 2 |
kas numpad jms vasakukäeliste nupud on lahti? näiteks selles demos ei saand neid saveda. tänks
vastake palun. ASAP
tahan teada kas lähen ostan või mitte. |
teema: Crysis 2 |
g-nome
vastuseid: 3801
vaadatud: 507280
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.03.2011 21:01:48 pealkiri: Crysis 2 |
| kas numpad jms vasakukäeliste nupud on lahti? näiteks selles demos ei saand neid saveda. tänks |
teema: S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky |
g-nome
vastuseid: 1090
vaadatud: 218811
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.09.2010 20:54:50 pealkiri: S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky |
| kui ma esimest korda kuulsin et Tsernobõlist tehakse mäng, kujutasin ma vaimusilmis ette igasugu asju, mõte, et sealses ghost down`is saaks üksinda öösitis nuhkida tundus liiga lahe. Loomulikult ... |
teema: Nokia 5800 "tube" |
g-nome
vastuseid: 5608
vaadatud: 1171064
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 07.08.2010 02:54:35 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
mis värk selle äratuskellaga on? seda ei saa ju maha, kui helisema hakkab (see liugur ei tööta vms). ja heliseb stepbystep nii valjuks et kõrvast pritsib verd. on see normaalne või?
edit. teg ... |
teema: Nokia 5800 "tube" |
g-nome
vastuseid: 5608
vaadatud: 1171064
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 19.07.2010 08:48:23 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
a okei, ma saan aru nüüd. poes, kus ostsin, konftiti mu jaoks garmin ära. ovit nad ei näppind. aga ma ise taimaal ning pole jõudnud arvutit püsti panna.
ps. keegi midagi mainis, et agps on tas ... |
teema: Nokia 5800 "tube" |
g-nome
vastuseid: 5608
vaadatud: 1171064
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 19.07.2010 00:35:52 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
| ma üritan seletada, et kui internetti ning PC`d pole käepärast (näiteks istun kuskil rotis rongijaamas, sees ), kas OVI suudab leida asukohti linnas või mitte. installitud viimane tel. update (mi ... |
teema: Nokia 5800 "tube" |
g-nome
vastuseid: 5608
vaadatud: 1171064
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 18.07.2010 14:05:56 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
a no kui mul pole näiteks internetti. sama teema on otsinguga. ütleb et ei leia (no results found offline).
samas, garmin otsib üles. võibolla rakendab tavalist gps`i või otsib oma andmebaasit ... |
teema: Kommenteerimine: RvN |
g-nome
vastuseid: 42
vaadatud: 11484
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.07.2010 12:36:33 pealkiri: Kommenteerimine: RvN |
väga ok.  |
teema: Nokia 5800 "tube" |
g-nome
vastuseid: 5608
vaadatud: 1171064
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 18.07.2010 12:32:52 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
| mul ilma AGPS`ita ei tööta kumbki app (ovi, garmin). samas näitab andmeside log et AGPS kasutas 0kb. nagu mainitud, on mul kõnekaart ning internetti pole. (veider et ovi näitab linnakaarti poolik ... |
teema: Nokia 5800 "tube" |
g-nome
vastuseid: 5608
vaadatud: 1171064
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 16.07.2010 14:18:59 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
minut? loen googlist et 10-45 (wtf) minutit. a, ning mul on üldsegi kõnekaart, läheb rahh sealt siis maha? (jama küll kui poole tee peal otsa saab)
peab proovima:
Wow! Thanks so much, aliwip ... |
teema: Nokia 5800 "tube" |
g-nome
vastuseid: 5608
vaadatud: 1171064
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 16.07.2010 13:15:19 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
| ot kas ma saan õigesti aru et normaalseks gps toimimiseks on vaja tasulis a-gps teenust. oskab keegi öelda kui palju andmesidet see ühes kuus tekitaks (hommikust õhtuni kasutades, näiteks taksot sõit ... |
teema: Ülevaade: Nokia 5800 XM :: Mobiiltelefonid |
g-nome
vastuseid: 250
vaadatud: 81181
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 16.07.2010 12:56:14 pealkiri: Ülevaade: Nokia 5800 XM |
| ostsin ka siis. gpsi tarbeks. ei saa ma aru miks see ei tööta. peab ilmselt kuu aega kuugeldama :/ |
teema: Ülevaade: Nokia 5800 XM :: Mobiiltelefonid |
g-nome
vastuseid: 250
vaadatud: 81181
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 11.07.2010 07:48:26 pealkiri: Ülevaade: Nokia 5800 XM |
| sai siis ka suure hädaga see lõpuks tele2-st kätte. kui tellisin siis öeldi, et 3nädalat läheb ja siis helistatakse kui neil partii käes. tegelt oli asi nii et ootasin vist yle 4ja nädala ja s ... |
teema: Grand Theft Auto IV |
g-nome
vastuseid: 14775
vaadatud: 2582039
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.05.2010 19:25:37 pealkiri: Grand Theft Auto IV |
| , tõmbad endale kõigepealt Spark IV. Siis sellega avad vehicles.img, mis asub GTA IV\Grand Theft Auto IV\pc\models\cdimages kaustas. Ja siis impordid sinna need uued .wft ja .wtd failid. Tee igaks j ... |
teema: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
g-nome
vastuseid: 6796
vaadatud: 1180647
|
foorum: Jahutus postitatud: 14.04.2010 16:37:22 pealkiri: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
Prosedega on üldiselt nii, et kas töötavad ja on korras, või siis ei võta üldse pilti ette ja kutud. Midagi vahepealset on väga raske välja timmida.
Kui said arvutit kasutada ja muidu problee ... |
teema: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
g-nome
vastuseid: 6796
vaadatud: 1180647
|
foorum: Jahutus postitatud: 13.04.2010 17:52:19 pealkiri: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
| õnneks on noctua radikat pool arvutit täis, et prose pilti tasku ei pannud. igatahes jah. kontrolliga mitu korda üle kas kõik töötab. (mul esimene kord ei hakand, küll aga hakkas teise korraga ... |
teema: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
g-nome
vastuseid: 6796
vaadatud: 1180647
|
foorum: Jahutus postitatud: 13.04.2010 16:11:50 pealkiri: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
päris uskumatu lugu juhtus. mõni aeg tagasi sai siis soetatud Noctua NH-U12P. eile masinat lahti võttes avastasin et jahuti propeller ei tööta
googeldus rääkis nii:
The fan doesn’t ... |
teema: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
g-nome
vastuseid: 6796
vaadatud: 1180647
|
foorum: Jahutus postitatud: 09.03.2010 23:25:13 pealkiri: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
| sama jep. |
teema: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
g-nome
vastuseid: 6796
vaadatud: 1180647
|
foorum: Jahutus postitatud: 08.03.2010 23:51:56 pealkiri: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
| , sorry aga ei saanud aru kumba jahutust sa selle "viimase" all mõtlesid? Igatahesi ülevaateid lugedes on 212+ ja isgc300 müra vahe suht väike mitte nagu mõni siin lahmib, et 212+ on 2x lärmakam ... |
teema: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
g-nome
vastuseid: 6796
vaadatud: 1180647
|
foorum: Jahutus postitatud: 08.03.2010 01:22:31 pealkiri: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
, miks sa seda Hyper 212 Plus`i ei võta ma ei saa aru Sul mingi tuntuma kaubamärgi eelistus vms.? Võta see hyper ära ja rahu majas. Vägagi hea jahuti on
miks ma seda võtma pean kui ül ... |
teema: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
g-nome
vastuseid: 6796
vaadatud: 1180647
|
foorum: Jahutus postitatud: 08.03.2010 01:03:49 pealkiri: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
Thermaltake ISGC-300 CPU Cooler Review
http://www.hardwaresecrets.com/article/807
see tundub päris koralik tööline olevat...ning paistab, et väljast tellides saab hinda ka alla.
üks naiivne ... |
teema: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
g-nome
vastuseid: 6796
vaadatud: 1180647
|
foorum: Jahutus postitatud: 08.03.2010 00:15:35 pealkiri: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
| aga üldiselt, kuidas need hinna ja kvaliteedi suhted üldse käituvad. 500 ja 1k eegustel on topel valjem heli ka või pole eriti vahet? |
teema: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
g-nome
vastuseid: 6796
vaadatud: 1180647
|
foorum: Jahutus postitatud: 08.03.2010 00:08:23 pealkiri: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
endal ka sama probla, et sooviks soodsat ja vaikset puhurit mis suudaks core i7 ära jahutada. välimus pole oluline.
tänud :] |
teema: Battlefield 2 |
g-nome
vastuseid: 7849
vaadatud: 1223204
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.07.2009 22:22:38 pealkiri: Battlefield 2 |
| kas keegi oskab ehk aidata. nimelt, tavaline BF2 multiplayer. ning ma ei näe mängijate nimesid nende peade kohal....kui liigun sihikuga mängija peale, siis läheb mingi sekund kaks ennem kui nimi i ... |
teema: Fallout 3 |
g-nome
vastuseid: 2513
vaadatud: 453746
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.02.2009 01:44:05 pealkiri: Fallout 3 |
muhaha...keegi Mad Max otsa ka sattus? tüüp nimega Mel üritab röövida oma tühja kaheraudsega...kui asi välja tuleb pistab jooksu |
teema: Dead Space |
g-nome
vastuseid: 506
vaadatud: 102977
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.12.2008 16:04:25 pealkiri: Dead Space |
| krt proovisin niisama teist korda ka...veel õudsam oli. fakinhell. hästi tehtud. |
teema: Dead Space |
g-nome
vastuseid: 506
vaadatud: 102977
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.12.2008 05:49:47 pealkiri: Dead Space |
peab ka mängu kiitma. just kunstilise poole pealt (storiyline-telling, igasugused disainid jms, graafika ka kohati üllatas). mängitavus andis soovida aga muidu igati seff kosmose äksõn.
ja kõi ... |
teema: Dead Space |
g-nome
vastuseid: 506
vaadatud: 102977
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.12.2008 17:50:21 pealkiri: Dead Space |
| miks ei saa sellist nuppu kasutada nagu Enter. wtf. klaveri konf on ülioluline, ra. |
teema: Far Cry 2 |
g-nome
vastuseid: 2375
vaadatud: 381273
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.11.2008 00:20:29 pealkiri: Far Cry 2 |
ot mismõttes...et nagu korjaks Predator filmist kolli ära...no rikub tõsiseltvõetavuse. FC1 oli ju ulme-action btw.
a ning ärge nüüd valesti aru saage, antud mängu kollid loomulikult enam ei ... |
teema: Far Cry 2 |
g-nome
vastuseid: 2375
vaadatud: 381273
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.11.2008 17:59:22 pealkiri: Far Cry 2 |
|
teema: Fallout 3 |
g-nome
vastuseid: 2513
vaadatud: 453746
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.10.2008 14:42:53 pealkiri: Fallout 3 |
| , sa võid uninstalli teha eksole |
teema: Far Cry 2 |
g-nome
vastuseid: 2375
vaadatud: 381273
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.10.2008 05:33:04 pealkiri: Far Cry 2 |
| see...keegi äkki teab, kas see Paul peabki nagu surma saama? mingi kulla misjoonis...pool õhtut mässan, ei jõua päästa tüüpi. tänud. |
teema: Far Cry 2 |
g-nome
vastuseid: 2375
vaadatud: 381273
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.10.2008 16:28:11 pealkiri: Far Cry 2 |
| jp. pole mõtet võrdlemistega pead vaevata...mängud veits erinevad siiski. mõlemad väga head. |
teema: Far Cry 2 |
g-nome
vastuseid: 2375
vaadatud: 381273
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.10.2008 03:15:09 pealkiri: Far Cry 2 |
hea mäng...see kui päike tõuseb-loojub on ikka fantast. (öö oli stalkeris vähe reaalsem...samas tüütu, kui midagi ikkagi ei näe)
kaks sebrat ajasin ka kogemata alla :/ |
teema: S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky |
g-nome
vastuseid: 1090
vaadatud: 218811
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.10.2008 20:03:54 pealkiri: S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky |
| kas taskulambi võimsust ei anna kuidagi häkkida? mitte cheati mõttes vaid reaaalsuse pärast. taskulambid näitavad irl kaugemale. |
teema: S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky |
g-nome
vastuseid: 1090
vaadatud: 218811
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.10.2008 01:52:11 pealkiri: S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky |
see on küll vist esimene mäng mis savemise pealt pange jookseb, ning savegame ka piixu keerab.
jälle leveli algusest.  |
teema: S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky |
g-nome
vastuseid: 1090
vaadatud: 218811
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.10.2008 01:20:52 pealkiri: S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky |
| totralt bugine siiski. taskid pidevalt konfliktis. vaja jälle üks vana save üles korjata, et asi normaalselt toimiks. |
teema: S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky |
g-nome
vastuseid: 1090
vaadatud: 218811
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.10.2008 12:44:27 pealkiri: S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky |
kas see on normaalne et ma mingi suht kaugel...red forestis juba...aga raha pole ja seljas on mingi hõlst.
need rublad mis mängu algul kätte kukkusid läksid ühe püssi upgradeks mis on ammu pur ... |
teema: Far Cry 2 |
g-nome
vastuseid: 2375
vaadatud: 381273
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.09.2008 23:05:54 pealkiri: Far Cry 2 |
| a see relvavalik on jube mainstream. nii cod4 kui crysis (suuresti ka stalker) on need nii ära leierdanud (va AS50 mis tundub cool). valida oleks ju miljoni seast |
teema: Fallout 3 |
g-nome
vastuseid: 2513
vaadatud: 453746
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.09.2008 11:21:29 pealkiri: Fallout 3 |
| krt need videoklipid hakkasid vaikselt närvidele käima ning ei ole eriti veenvad ka. igatahes, tuli ilge tahtmine seda näha http://uk.youtube.com/watch?v=_mcJAI6oRYY |
| |