Avaleht
otsing leidis 86 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Videokaartide valmistajate tootjagarantii
fujitsu

vastuseid: 20
vaadatud: 10029

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 21.04.2026 11:20:42   pealkiri: Videokaartide valmistajate tootjagarantii
Tere

Küsimus Gigabyte garantii kohta.
Võimalus osta Gigabyte graafikakaart mis välismaalt soetatud ja ilma müüja infota ja ostu kinnitava arveta. Kuidas oleks vajaduse korral võimalik garant ...
  teema: Kommenteerimine: wuggy
fujitsu

vastuseid: 29
vaadatud: 7950

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.03.2025 21:53:58   pealkiri: Kommenteerimine: wuggy
Müüs robottolmuimeja
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
fujitsu

vastuseid: 15984
vaadatud: 3380498

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 10.07.2019 18:52:26   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Faunder ütles jah, et Läti lao 3700X on pärast tellimist järgmine päev Tallinnas.
Võtsin endale 344€ eest
https://www.faun.ee/shop/product/100-100000071box-cpu-ryzen-x8-r7-3700x-sam4-bx-65w- ...
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
fujitsu

vastuseid: 15984
vaadatud: 3380498

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 10.07.2019 17:04:08   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Faunder ütles jah, et Läti lao 3700X on pärast tellimist järgmine päev Tallinnas.
Võtsin endale 344€ eest
https://www.faun.ee/shop/product/100-100000071box-cpu-ryzen-x8-r7-3700x-sam4-bx-65w- ...
  teema: Kommenteerimine: ThedEviL
fujitsu

vastuseid: 107
vaadatud: 43908

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.01.2019 21:22:19   pealkiri: Kommenteerimine: ThedEviL
ostsin videokaardi thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: teoreetik
fujitsu

vastuseid: 6
vaadatud: 3635

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.01.2019 21:18:15   pealkiri: Kommenteerimine: teoreetik
ostsin mälud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Timofo
fujitsu

vastuseid: 13
vaadatud: 5064

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.10.2017 20:43:49   pealkiri: Kommenteerimine: Timofo
Ostis GoPro. Lisaks kiirele tehingule sai ka asjalikku juttu aetud! Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: Kristoferr
fujitsu

vastuseid: 266
vaadatud: 108349

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.03.2016 15:57:15   pealkiri: Kommenteerimine: Kristoferr
sain endale kopteri!
  teema: Kalastus
fujitsu

vastuseid: 3455
vaadatud: 763152

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 05.02.2016 21:30:55   pealkiri: Kalastus
noh seltsimehed kaaskannatajad. millised on saagid 1 veebruari seisuga?
ise tillitasin esmaspäeval ära 33cm, 38cm ja 42cm. Kõik läksid loomulikult tagasi kasvama.
  teema: Kommenteerimine: ziibra
fujitsu

vastuseid: 41
vaadatud: 9285

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.12.2015 20:58:15   pealkiri: Kommenteerimine: ziibra
sai kommi ostetud icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: Toomas
fujitsu

vastuseid: 62
vaadatud: 28402

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.12.2015 00:33:27   pealkiri: Kommenteerimine: Toomas
Kiire ja aus ärimees!
  teema: Battlefield: Hardline
fujitsu

vastuseid: 615
vaadatud: 127168

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.11.2015 18:44:49   pealkiri: Battlefield: Hardline
Tere,

mina ostsin selle mängu soodukada, mingi 11eur vms oli. Pakun et seda raha on see mäng väärt küll. Siiski loodaks oma probleemile lahendust leida icon_smile.gif
  teema: Battlefield: Hardline
fujitsu

vastuseid: 615
vaadatud: 127168

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.11.2015 17:59:58   pealkiri: Battlefield: Hardline
Tere,

ostsin Hardline ja installisin ära. Kui mängida tahan siis tükk aega joinib serveriga viskab korraks mängu akna alla menüüsse lahti ja siis punase ERROR kirja ette.
Neti viga ei ole. ...
  teema: GoPro ja teiste analoogiliste kaamerate arutelu
fujitsu

vastuseid: 741
vaadatud: 343960

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 04.11.2015 20:12:16   pealkiri: GoPro ja teiste analoogiliste kaamerate arutelu
et siis mingi 200-300 USD gimbal annab effekti?
  teema: GoPro ja teiste analoogiliste kaamerate arutelu
fujitsu

vastuseid: 741
vaadatud: 343960

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 04.11.2015 13:30:11   pealkiri: GoPro ja teiste analoogiliste kaamerate arutelu
Tere,
kas kellelgi on kogemusi odavamate gimbalite/steadicamidega? Ebays on müügil mõned mudelid vahemikus 25-40USD. Kas nendest on reaalselt asja ka? Oskab keegi midagi soovitada?
  teema: Kommenteerimine: cl0ne
fujitsu

vastuseid: 103
vaadatud: 28073

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.09.2015 11:37:48   pealkiri: Kommenteerimine: cl0ne
sai videokaartidega diili tehtud. kõik sujus korrapäraselt!
  teema: Kommenteerimine: -XD-
fujitsu

vastuseid: 113
vaadatud: 24213

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.07.2015 16:10:46   pealkiri: Kommenteerimine: -XD-
sain lauamängu. toodi ära ka. superlux!
  teema: GoPro ja teiste analoogiliste kaamerate arutelu
fujitsu

vastuseid: 741
vaadatud: 343960

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 19.04.2015 20:16:58   pealkiri: GoPro ja teiste analoogiliste kaamerate arutelu
Tere,
Mu gopro hero4 silver on hakanud artifakte näitama. Viskab pildi lillaks ja kollakaid kriipse sisse. Teab keegi kas saab sellest lahti ilma remonti saatmata? Mil tshekk nimelt puudub.
  teema: GoPro ja teiste analoogiliste kaamerate arutelu
fujitsu

vastuseid: 741
vaadatud: 343960

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 24.03.2015 15:53:13   pealkiri: GoPro ja teiste analoogiliste kaamerate arutelu
no kui nüüd mõelda, et ma tahaks teha reisil olles hea kvaliteediga video siis valin 1080p 60fps. järelikult üle tunni naljalt dvd plaadile ära ei mahu?
  teema: GoPro ja teiste analoogiliste kaamerate arutelu
fujitsu

vastuseid: 741
vaadatud: 343960

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 23.03.2015 16:04:29   pealkiri: GoPro ja teiste analoogiliste kaamerate arutelu
Tere,

Võibolla juba mainitud kuskil aga küsin siiski. Miks see MP4 formaadis video nii mahukas on? Mingi 15minutiline 1080p 60fps video on üle GB.
Kas annab pilti töödeldes seda mahtu kudagi ...
  teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid)
fujitsu

vastuseid: 18678
vaadatud: 3272736

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 22.03.2015 11:03:57   pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid)
tere,

sain siis hakkama täieliku feiliga. tegin Windowsi re-installi ilma, et oleks kindlustanud key olemasolu. internetis soovitati keyfinderit aga seda kasutades annab errorit, et ei leia teed a ...
  teema: GoPro ja teiste analoogiliste kaamerate arutelu
fujitsu

vastuseid: 741
vaadatud: 343960

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 08.03.2015 12:16:58   pealkiri: GoPro ja teiste analoogiliste kaamerate arutelu
Ok tänud! Katsetan edasi.
  teema: GoPro ja teiste analoogiliste kaamerate arutelu
fujitsu

vastuseid: 741
vaadatud: 343960

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 06.03.2015 21:11:32   pealkiri: GoPro ja teiste analoogiliste kaamerate arutelu
Kaardis ei saa asi olla sest olen võtnud need mida gopro leht soovitab. Näiteks sandisk class10 U3 mis on 4K filmimise jaoks. Arvuti mul hea, või sa mõtled programmi?

Protune on maas sest selle ...
  teema: GoPro ja teiste analoogiliste kaamerate arutelu
fujitsu

vastuseid: 741
vaadatud: 343960

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 06.03.2015 20:48:03   pealkiri: GoPro ja teiste analoogiliste kaamerate arutelu
Sai endale hero4 Silver ostetud. Sellega seoses kaks probleemi.
1) 60fps puhul pilt hakib. Kaardis asi olla ei saa. On ideid mis põhjus võiks olla?
2) videod mis youtubes näha võib on kaugel sel ...
  teema: GoPro ja teiste analoogiliste kaamerate arutelu
fujitsu

vastuseid: 741
vaadatud: 343960

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 25.02.2015 20:43:41   pealkiri: GoPro ja teiste analoogiliste kaamerate arutelu
Kas keegi teab kas saab kuskilt ametlikult gopro hero4 silverit odavamalt kui 379eur?
  teema: Kalastus
fujitsu

vastuseid: 3455
vaadatud: 763152

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 23.02.2015 13:32:34   pealkiri: Kalastus
kas keegi teab mis valemiga on võimalik kalastus.eu sooduskupongi saada?
Seal müüakse üsna ok hinnaga gopro hero4 silverit ja hea oleks kui saaks kuidagi veel hinnast maha joonistada.
  teema: Kommenteerimine: ripspeed
fujitsu

vastuseid: 124
vaadatud: 22973

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.01.2015 17:45:27   pealkiri: Kommenteerimine: ripspeed
Diil kiire ja korralik!
  teema: Battlefield 4
fujitsu

vastuseid: 12693
vaadatud: 2088139

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.12.2014 09:53:48   pealkiri: Battlefield 4
peale viimast update hakkas pilt kohati katkendlikult jooksma. Mängida otseselt saab ja välja ei viska aga kohati freezib mingi 1sek. parandusettepanekuid?
  teema: Kommenteerimine: -cocain-
fujitsu

vastuseid: 1841
vaadatud: 264970

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.01.2014 14:42:16   pealkiri: Kommenteerimine: -cocain-
Ostsin ventikad. tehing kiire ja korralik!
  teema: Kommenteerimine: kAmiKaZe
fujitsu

vastuseid: 293
vaadatud: 70616

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.01.2014 22:18:48   pealkiri: Kommenteerimine: kAmiKaZe
Sain 4gb võrra rikkamaks!
  teema: Kommenteerimine: eemarko
fujitsu

vastuseid: 14
vaadatud: 5214

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.01.2014 23:48:14   pealkiri: Kommenteerimine: eemarko
tegin diili. tõi kauba ise kohale ka. Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: mõttetu mees
fujitsu

vastuseid: 658
vaadatud: 117484

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.01.2014 15:23:53   pealkiri: Kommenteerimine: mõttetu mees
ostis mälud. kõik toimis kiirelt!
  teema: Kommenteerimine: Miccer
fujitsu

vastuseid: 1600
vaadatud: 166348

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.12.2013 20:01:54   pealkiri: Kommenteerimine: Miccer
ostsin korpuse! kaup kiire ja korralik. Soovitan!
  teema: Battlefield 4
fujitsu

vastuseid: 12693
vaadatud: 2088139

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.12.2013 15:31:32   pealkiri: Battlefield 4
Tere,

eile oli jah HV server täiesti tühi. On peale HV servu veel mingeid servereid, mis eesti mängijate jaoks populaarne?
  teema: Battlefield 4
fujitsu

vastuseid: 12693
vaadatud: 2088139

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.12.2013 19:45:13   pealkiri: Battlefield 4
Rääkige sellest teamspeak teemast vähe? tuleb sinna typefrag.com konto teha ja siis saaks teistega lobiseda?
  teema: Kommenteerimine: V.I.P
fujitsu

vastuseid: 19
vaadatud: 7959

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.12.2013 18:27:32   pealkiri: Kommenteerimine: V.I.P
Ostsin hantli. Kõik sujus ja mees tõi kauba ise kohale ka!
  teema: Battlefield 4
fujitsu

vastuseid: 12693
vaadatud: 2088139

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.12.2013 12:41:23   pealkiri: Battlefield 4
Tere,

Sai siis eile endale BF4 ära installitud. mõned tunnid mängu mille jooksul 2 korda jooksis kokku aga seda kaardi vahetamisel. Kuigi sain kuuli igas asendis siis ise mänguga väga rahul. T ...
  teema: Battlefield 4
fujitsu

vastuseid: 12693
vaadatud: 2088139

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.12.2013 23:19:14   pealkiri: Battlefield 4
kui odavalt mängu kätte saab siis võtan ette ja ajan ennast pisut närvi selle mänguga, vastasel juhul ootan ära kuniks vead parandatud.
kr6mbo teemale tegin pakkumise ära, eks näis mis saab : ...
  teema: Battlefield 4
fujitsu

vastuseid: 12693
vaadatud: 2088139

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.12.2013 22:01:11   pealkiri: Battlefield 4
arvestades mängijate kommentaare siis korralikust asjast rääkida ei saa icon_biggrin.gif
  teema: Battlefield 4
fujitsu

vastuseid: 12693
vaadatud: 2088139

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.12.2013 21:32:17   pealkiri: Battlefield 4
Keegi siin soodsalt key'sid müüb millega hiljem probleeme ei teki? inglisekeelne variant oleks nõutud.
Netist leidsin 31eur kõige odavam võti.
  teema: Battlefield 4
fujitsu

vastuseid: 12693
vaadatud: 2088139

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.12.2013 21:46:02   pealkiri: Battlefield 4
kankka kuskohast mängu ostsid?
  teema: Battlefield 4
fujitsu

vastuseid: 12693
vaadatud: 2088139

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.12.2013 18:01:13   pealkiri: Battlefield 4
Tere,

Nägin siin paari foorumlase allkirjas et müüvad key'sid. Tahaks endale inglise keelset varianti aga mõned päevad tagasi lugesin, et kellelgi ei pidanud key toimima (topelt kasutus vms?). ...
  teema: Battlefield 4
fujitsu

vastuseid: 12693
vaadatud: 2088139

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.12.2013 18:06:48   pealkiri: Battlefield 4
mnjah...
mõtlesin just, et peaks kah siit omale BF4 võtme ära ostma aga lugedes kommentaare siin siis pigem ootan. icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: oggy
fujitsu

vastuseid: 81
vaadatud: 20939

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.11.2013 20:39:14   pealkiri: Kommenteerimine: oggy
Sai klapid ostetud. Diil kiire ja korralik!
  teema: Battlefield 3
fujitsu

vastuseid: 26152
vaadatud: 3483316

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.11.2012 09:04:09   pealkiri: Battlefield 3
selle all tahtsin küsida, et ega siis praeguse playeri settingud/levelid/unlockid ära ei kao. icon_redface.gif
  teema: Battlefield 3
fujitsu

vastuseid: 26152
vaadatud: 3483316

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.10.2012 21:00:15   pealkiri: Battlefield 3
küsiks veel täpsustavalt üle, et kui ostan premium editioni siis saan endale vene keelse asemel inglise keelse ja nö chari failid ära ei kao?
  teema: Kommenteerimine: mrxx
fujitsu

vastuseid: 90
vaadatud: 23126

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.07.2012 18:20:31   pealkiri: Kommenteerimine: mrxx
sain korralikud mälud! kõik laabus hästi!
  teema: Kommenteerimine: SA:VERkid
fujitsu

vastuseid: 337
vaadatud: 117081

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.04.2012 08:35:11   pealkiri: Kommenteerimine: SA:VERkid
sai kaupa tehtud! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ki55eLL
fujitsu

vastuseid: 165
vaadatud: 61877

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.03.2012 23:46:42   pealkiri: Kommenteerimine: ki55eLL
Sai GPU müüdud. Tehing kiire ja korralik!
  teema: Kommenteerimine: taaniellin
fujitsu

vastuseid: 161
vaadatud: 44652

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.02.2012 09:27:43   pealkiri: Kommenteerimine: taaniellin
sai graafikad vahetatud. kõik tibens-tobens!
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.