|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Videokaartide valmistajate tootjagarantii |
fujitsu
vastuseid: 20
vaadatud: 10029
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 21.04.2026 11:20:42 pealkiri: Videokaartide valmistajate tootjagarantii |
Tere
Küsimus Gigabyte garantii kohta.
Võimalus osta Gigabyte graafikakaart mis välismaalt soetatud ja ilma müüja infota ja ostu kinnitava arveta. Kuidas oleks vajaduse korral võimalik garant ... |
teema: Kommenteerimine: wuggy |
fujitsu
vastuseid: 29
vaadatud: 7950
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.03.2025 21:53:58 pealkiri: Kommenteerimine: wuggy |
| Müüs robottolmuimeja |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
fujitsu
vastuseid: 15984
vaadatud: 3380498
|
foorum: Protsessorid postitatud: 10.07.2019 18:52:26 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Faunder ütles jah, et Läti lao 3700X on pärast tellimist järgmine päev Tallinnas.
Võtsin endale 344€ eest
https://www.faun.ee/shop/product/100-100000071box-cpu-ryzen-x8-r7-3700x-sam4-bx-65w- ... |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
fujitsu
vastuseid: 15984
vaadatud: 3380498
|
foorum: Protsessorid postitatud: 10.07.2019 17:04:08 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Faunder ütles jah, et Läti lao 3700X on pärast tellimist järgmine päev Tallinnas.
Võtsin endale 344€ eest
https://www.faun.ee/shop/product/100-100000071box-cpu-ryzen-x8-r7-3700x-sam4-bx-65w- ... |
teema: Kommenteerimine: ThedEviL |
fujitsu
vastuseid: 107
vaadatud: 43908
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.01.2019 21:22:19 pealkiri: Kommenteerimine: ThedEviL |
ostsin videokaardi  |
teema: Kommenteerimine: teoreetik |
fujitsu
vastuseid: 6
vaadatud: 3635
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.01.2019 21:18:15 pealkiri: Kommenteerimine: teoreetik |
ostsin mälud  |
teema: Kommenteerimine: Timofo |
fujitsu
vastuseid: 13
vaadatud: 5064
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.10.2017 20:43:49 pealkiri: Kommenteerimine: Timofo |
| Ostis GoPro. Lisaks kiirele tehingule sai ka asjalikku juttu aetud! Soovitan! |
teema: Kommenteerimine: Kristoferr |
fujitsu
vastuseid: 266
vaadatud: 108349
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.03.2016 15:57:15 pealkiri: Kommenteerimine: Kristoferr |
| sain endale kopteri! |
teema: Kalastus |
fujitsu
vastuseid: 3455
vaadatud: 763152
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 05.02.2016 21:30:55 pealkiri: Kalastus |
noh seltsimehed kaaskannatajad. millised on saagid 1 veebruari seisuga?
ise tillitasin esmaspäeval ära 33cm, 38cm ja 42cm. Kõik läksid loomulikult tagasi kasvama. |
teema: Kommenteerimine: ziibra |
fujitsu
vastuseid: 41
vaadatud: 9285
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.12.2015 20:58:15 pealkiri: Kommenteerimine: ziibra |
sai kommi ostetud  |
teema: Kommenteerimine: Toomas |
fujitsu
vastuseid: 62
vaadatud: 28402
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.12.2015 00:33:27 pealkiri: Kommenteerimine: Toomas |
| Kiire ja aus ärimees! |
teema: Battlefield: Hardline |
fujitsu
vastuseid: 615
vaadatud: 127168
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.11.2015 18:44:49 pealkiri: Battlefield: Hardline |
Tere,
mina ostsin selle mängu soodukada, mingi 11eur vms oli. Pakun et seda raha on see mäng väärt küll. Siiski loodaks oma probleemile lahendust leida  |
teema: Battlefield: Hardline |
fujitsu
vastuseid: 615
vaadatud: 127168
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.11.2015 17:59:58 pealkiri: Battlefield: Hardline |
Tere,
ostsin Hardline ja installisin ära. Kui mängida tahan siis tükk aega joinib serveriga viskab korraks mängu akna alla menüüsse lahti ja siis punase ERROR kirja ette.
Neti viga ei ole. ... |
teema: GoPro ja teiste analoogiliste kaamerate arutelu |
fujitsu
vastuseid: 741
vaadatud: 343960
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 04.11.2015 20:12:16 pealkiri: GoPro ja teiste analoogiliste kaamerate arutelu |
| et siis mingi 200-300 USD gimbal annab effekti? |
teema: GoPro ja teiste analoogiliste kaamerate arutelu |
fujitsu
vastuseid: 741
vaadatud: 343960
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 04.11.2015 13:30:11 pealkiri: GoPro ja teiste analoogiliste kaamerate arutelu |
Tere,
kas kellelgi on kogemusi odavamate gimbalite/steadicamidega? Ebays on müügil mõned mudelid vahemikus 25-40USD. Kas nendest on reaalselt asja ka? Oskab keegi midagi soovitada? |
teema: Kommenteerimine: cl0ne |
fujitsu
vastuseid: 103
vaadatud: 28073
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.09.2015 11:37:48 pealkiri: Kommenteerimine: cl0ne |
| sai videokaartidega diili tehtud. kõik sujus korrapäraselt! |
teema: Kommenteerimine: -XD- |
fujitsu
vastuseid: 113
vaadatud: 24213
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.07.2015 16:10:46 pealkiri: Kommenteerimine: -XD- |
| sain lauamängu. toodi ära ka. superlux! |
teema: GoPro ja teiste analoogiliste kaamerate arutelu |
fujitsu
vastuseid: 741
vaadatud: 343960
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 19.04.2015 20:16:58 pealkiri: GoPro ja teiste analoogiliste kaamerate arutelu |
Tere,
Mu gopro hero4 silver on hakanud artifakte näitama. Viskab pildi lillaks ja kollakaid kriipse sisse. Teab keegi kas saab sellest lahti ilma remonti saatmata? Mil tshekk nimelt puudub. |
teema: GoPro ja teiste analoogiliste kaamerate arutelu |
fujitsu
vastuseid: 741
vaadatud: 343960
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 24.03.2015 15:53:13 pealkiri: GoPro ja teiste analoogiliste kaamerate arutelu |
| no kui nüüd mõelda, et ma tahaks teha reisil olles hea kvaliteediga video siis valin 1080p 60fps. järelikult üle tunni naljalt dvd plaadile ära ei mahu? |
teema: GoPro ja teiste analoogiliste kaamerate arutelu |
fujitsu
vastuseid: 741
vaadatud: 343960
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 23.03.2015 16:04:29 pealkiri: GoPro ja teiste analoogiliste kaamerate arutelu |
Tere,
Võibolla juba mainitud kuskil aga küsin siiski. Miks see MP4 formaadis video nii mahukas on? Mingi 15minutiline 1080p 60fps video on üle GB.
Kas annab pilti töödeldes seda mahtu kudagi ... |
teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
fujitsu
vastuseid: 18678
vaadatud: 3272736
|
foorum: Microsoft postitatud: 22.03.2015 11:03:57 pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
tere,
sain siis hakkama täieliku feiliga. tegin Windowsi re-installi ilma, et oleks kindlustanud key olemasolu. internetis soovitati keyfinderit aga seda kasutades annab errorit, et ei leia teed a ... |
teema: GoPro ja teiste analoogiliste kaamerate arutelu |
fujitsu
vastuseid: 741
vaadatud: 343960
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 08.03.2015 12:16:58 pealkiri: GoPro ja teiste analoogiliste kaamerate arutelu |
| Ok tänud! Katsetan edasi. |
teema: GoPro ja teiste analoogiliste kaamerate arutelu |
fujitsu
vastuseid: 741
vaadatud: 343960
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 06.03.2015 21:11:32 pealkiri: GoPro ja teiste analoogiliste kaamerate arutelu |
Kaardis ei saa asi olla sest olen võtnud need mida gopro leht soovitab. Näiteks sandisk class10 U3 mis on 4K filmimise jaoks. Arvuti mul hea, või sa mõtled programmi?
Protune on maas sest selle ... |
teema: GoPro ja teiste analoogiliste kaamerate arutelu |
fujitsu
vastuseid: 741
vaadatud: 343960
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 06.03.2015 20:48:03 pealkiri: GoPro ja teiste analoogiliste kaamerate arutelu |
Sai endale hero4 Silver ostetud. Sellega seoses kaks probleemi.
1) 60fps puhul pilt hakib. Kaardis asi olla ei saa. On ideid mis põhjus võiks olla?
2) videod mis youtubes näha võib on kaugel sel ... |
teema: GoPro ja teiste analoogiliste kaamerate arutelu |
fujitsu
vastuseid: 741
vaadatud: 343960
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 25.02.2015 20:43:41 pealkiri: GoPro ja teiste analoogiliste kaamerate arutelu |
| Kas keegi teab kas saab kuskilt ametlikult gopro hero4 silverit odavamalt kui 379eur? |
teema: Kalastus |
fujitsu
vastuseid: 3455
vaadatud: 763152
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 23.02.2015 13:32:34 pealkiri: Kalastus |
kas keegi teab mis valemiga on võimalik kalastus.eu sooduskupongi saada?
Seal müüakse üsna ok hinnaga gopro hero4 silverit ja hea oleks kui saaks kuidagi veel hinnast maha joonistada. |
teema: Kommenteerimine: ripspeed |
fujitsu
vastuseid: 124
vaadatud: 22973
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.01.2015 17:45:27 pealkiri: Kommenteerimine: ripspeed |
| Diil kiire ja korralik! |
teema: Battlefield 4 |
fujitsu
vastuseid: 12693
vaadatud: 2088139
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.12.2014 09:53:48 pealkiri: Battlefield 4 |
| peale viimast update hakkas pilt kohati katkendlikult jooksma. Mängida otseselt saab ja välja ei viska aga kohati freezib mingi 1sek. parandusettepanekuid? |
teema: Kommenteerimine: -cocain- |
fujitsu
vastuseid: 1841
vaadatud: 264970
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.01.2014 14:42:16 pealkiri: Kommenteerimine: -cocain- |
| Ostsin ventikad. tehing kiire ja korralik! |
teema: Kommenteerimine: kAmiKaZe |
fujitsu
vastuseid: 293
vaadatud: 70616
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.01.2014 22:18:48 pealkiri: Kommenteerimine: kAmiKaZe |
| Sain 4gb võrra rikkamaks! |
teema: Kommenteerimine: eemarko |
fujitsu
vastuseid: 14
vaadatud: 5214
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.01.2014 23:48:14 pealkiri: Kommenteerimine: eemarko |
| tegin diili. tõi kauba ise kohale ka. Soovitan! |
teema: Kommenteerimine: mõttetu mees |
fujitsu
vastuseid: 658
vaadatud: 117484
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.01.2014 15:23:53 pealkiri: Kommenteerimine: mõttetu mees |
| ostis mälud. kõik toimis kiirelt! |
teema: Kommenteerimine: Miccer |
fujitsu
vastuseid: 1600
vaadatud: 166348
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.12.2013 20:01:54 pealkiri: Kommenteerimine: Miccer |
| ostsin korpuse! kaup kiire ja korralik. Soovitan! |
teema: Battlefield 4 |
fujitsu
vastuseid: 12693
vaadatud: 2088139
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.12.2013 15:31:32 pealkiri: Battlefield 4 |
Tere,
eile oli jah HV server täiesti tühi. On peale HV servu veel mingeid servereid, mis eesti mängijate jaoks populaarne? |
teema: Battlefield 4 |
fujitsu
vastuseid: 12693
vaadatud: 2088139
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.12.2013 19:45:13 pealkiri: Battlefield 4 |
| Rääkige sellest teamspeak teemast vähe? tuleb sinna typefrag.com konto teha ja siis saaks teistega lobiseda? |
teema: Kommenteerimine: V.I.P |
fujitsu
vastuseid: 19
vaadatud: 7959
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.12.2013 18:27:32 pealkiri: Kommenteerimine: V.I.P |
| Ostsin hantli. Kõik sujus ja mees tõi kauba ise kohale ka! |
teema: Battlefield 4 |
fujitsu
vastuseid: 12693
vaadatud: 2088139
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.12.2013 12:41:23 pealkiri: Battlefield 4 |
Tere,
Sai siis eile endale BF4 ära installitud. mõned tunnid mängu mille jooksul 2 korda jooksis kokku aga seda kaardi vahetamisel. Kuigi sain kuuli igas asendis siis ise mänguga väga rahul. T ... |
teema: Battlefield 4 |
fujitsu
vastuseid: 12693
vaadatud: 2088139
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.12.2013 23:19:14 pealkiri: Battlefield 4 |
kui odavalt mängu kätte saab siis võtan ette ja ajan ennast pisut närvi selle mänguga, vastasel juhul ootan ära kuniks vead parandatud.
kr6mbo teemale tegin pakkumise ära, eks näis mis saab : ... |
teema: Battlefield 4 |
fujitsu
vastuseid: 12693
vaadatud: 2088139
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.12.2013 22:01:11 pealkiri: Battlefield 4 |
arvestades mängijate kommentaare siis korralikust asjast rääkida ei saa  |
teema: Battlefield 4 |
fujitsu
vastuseid: 12693
vaadatud: 2088139
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.12.2013 21:32:17 pealkiri: Battlefield 4 |
Keegi siin soodsalt key'sid müüb millega hiljem probleeme ei teki? inglisekeelne variant oleks nõutud.
Netist leidsin 31eur kõige odavam võti. |
teema: Battlefield 4 |
fujitsu
vastuseid: 12693
vaadatud: 2088139
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.12.2013 21:46:02 pealkiri: Battlefield 4 |
| kankka kuskohast mängu ostsid? |
teema: Battlefield 4 |
fujitsu
vastuseid: 12693
vaadatud: 2088139
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.12.2013 18:01:13 pealkiri: Battlefield 4 |
Tere,
Nägin siin paari foorumlase allkirjas et müüvad key'sid. Tahaks endale inglise keelset varianti aga mõned päevad tagasi lugesin, et kellelgi ei pidanud key toimima (topelt kasutus vms?). ... |
teema: Battlefield 4 |
fujitsu
vastuseid: 12693
vaadatud: 2088139
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.12.2013 18:06:48 pealkiri: Battlefield 4 |
mnjah...
mõtlesin just, et peaks kah siit omale BF4 võtme ära ostma aga lugedes kommentaare siin siis pigem ootan.  |
teema: Kommenteerimine: oggy |
fujitsu
vastuseid: 81
vaadatud: 20939
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.11.2013 20:39:14 pealkiri: Kommenteerimine: oggy |
| Sai klapid ostetud. Diil kiire ja korralik! |
teema: Battlefield 3 |
fujitsu
vastuseid: 26152
vaadatud: 3483316
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.11.2012 09:04:09 pealkiri: Battlefield 3 |
selle all tahtsin küsida, et ega siis praeguse playeri settingud/levelid/unlockid ära ei kao.  |
teema: Battlefield 3 |
fujitsu
vastuseid: 26152
vaadatud: 3483316
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.10.2012 21:00:15 pealkiri: Battlefield 3 |
| küsiks veel täpsustavalt üle, et kui ostan premium editioni siis saan endale vene keelse asemel inglise keelse ja nö chari failid ära ei kao? |
teema: Kommenteerimine: mrxx |
fujitsu
vastuseid: 90
vaadatud: 23126
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.07.2012 18:20:31 pealkiri: Kommenteerimine: mrxx |
| sain korralikud mälud! kõik laabus hästi! |
teema: Kommenteerimine: SA:VERkid |
fujitsu
vastuseid: 337
vaadatud: 117081
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.04.2012 08:35:11 pealkiri: Kommenteerimine: SA:VERkid |
sai kaupa tehtud!  |
teema: Kommenteerimine: ki55eLL |
fujitsu
vastuseid: 165
vaadatud: 61877
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.03.2012 23:46:42 pealkiri: Kommenteerimine: ki55eLL |
| Sai GPU müüdud. Tehing kiire ja korralik! |
teema: Kommenteerimine: taaniellin |
fujitsu
vastuseid: 161
vaadatud: 44652
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.02.2012 09:27:43 pealkiri: Kommenteerimine: taaniellin |
| sai graafikad vahetatud. kõik tibens-tobens! |
| |