Avaleht
otsing leidis 617 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: vipi666
frygor

vastuseid: 624
vaadatud: 138276

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.09.2013 21:31:25   pealkiri: Kommenteerimine: vipi666
beer_yum.gif -positiivne piletite ära andmise eest
  teema: Kommenteerimine: rehamees
frygor

vastuseid: 2
vaadatud: 1682

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.03.2013 15:57:40   pealkiri: Kommenteerimine: rehamees
Müüs GPSi.
Konkreetne ja hea jutt!
Kõik laabus kiiresti ja lihtsalt!
beer_yum.gif
  teema: Kuidas saada lahti arvutil korraga klappide väljundi ja kölarite mängimisest? :: Sülearvutid
frygor

vastuseid: 5
vaadatud: 2411

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 23.09.2012 18:23:41   pealkiri: Kuidas saada lahti arvutil korraga klappide väljundi ja kölarite mängimisest?
Õige helikaardi driver peale lasta tootjakodulehelt äkki
või kui ongi juba, siis natuke vanema versiooniga proovida.
  teema: Huawei E220 - arvuti ei tuvasta, roheline tuli vilgub [SOLVED]
frygor

vastuseid: 14
vaadatud: 5857

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 22.08.2012 09:47:00   pealkiri: Huawei E220 - arvuti ei tuvasta, roheline tuli vilgub [SOLVED]
Mõnes teises arvutis töötab see probleemne pulk?
  teema: Kommenteerimine: vaix
frygor

vastuseid: 3
vaadatud: 2015

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.08.2012 18:06:47   pealkiri: Kommenteerimine: vaix
Sai üks vigane läpakas hangitud. Kõik kiire ja OK!
  teema: Probleem wifikaardi driveriga
frygor

vastuseid: 1
vaadatud: 1587

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 30.07.2012 01:59:23   pealkiri: Probleem wifikaardi driveriga
http://support.ts.fujitsu.com/Download/Showdescription.asp?SoftwareGUID=3B928095-EEEE-4194-91A7-E0CBE2D28B56
see küll XP driver aga võibolla võtab külge...
kui tava setup saadab pikalt, võid p ...
  teema: Win 7, peale formatit ja uut installi BSOD
frygor

vastuseid: 4
vaadatud: 1747

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 09.03.2012 23:15:06   pealkiri: Win 7, peale formatit ja uut installi BSOD
7B error võib olla kõvakettaga seotud.
ja ACHI kinni keeramise peale peaks kõige halvemal juhul peaks tegema bsodi, parimal juhul windowsi edukalt sisse minema aga kui ütleb lausa, et pole bootab ...
  teema: Kommenteerimine: Rahusoov
frygor

vastuseid: 5
vaadatud: 2887

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.03.2012 10:42:00   pealkiri: Kommenteerimine: Rahusoov
Kiire ost ja tegutsemine! Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: Elxx
frygor

vastuseid: 93
vaadatud: 30580

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.02.2012 01:03:32   pealkiri: Kommenteerimine: Elxx
Kõik ok ja kiire! Soovitan!
  teema: Arvuti ei tunne enam Dell laadijat ja ei lae akut tais? :: Sülearvuti akulaadijad
frygor

vastuseid: 18
vaadatud: 13383

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 26.02.2012 20:05:23   pealkiri: Arvuti ei tunne enam Dell laadijat ja ei lae akut tais?
võib proovida pistiku juurest juhtme mudimist. äkki saab mingis asendis vastava signaali edasi saata, et ta on ikka õige laadija.
samas isegi kui viga oleks seal juhtme otsas, siis seda oleks jube ...
  teema: Resulotsiooni probleem!
frygor

vastuseid: 5
vaadatud: 2226

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 11.02.2012 16:19:20   pealkiri: Resulotsiooni probleem!
Mängus pane video settingute alt õige resolutsioon paika. Arvatavasti on see sul lihtsalt vale.
  teema: Kommenteerimine: Matrix75
frygor

vastuseid: 320
vaadatud: 52150

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.02.2012 00:30:31   pealkiri: Kommenteerimine: Matrix75
äri toimus kiiresti! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: DayDream
frygor

vastuseid: 164
vaadatud: 87689

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.02.2012 21:13:38   pealkiri: Kommenteerimine: DayDream
Ostis ja tehing kiire! thumbs_up.gif
  teema: Tasuta POS süsteem ?
frygor

vastuseid: 7
vaadatud: 4901

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 04.02.2012 11:43:00   pealkiri: Tasuta POS süsteem ?
arve külge, kus on ära märgitud makseviisiks kaardimakse, ei viitsi seda kaarditerminali tsekki klammerdajaga külge lüüa jah? icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: zafari
frygor

vastuseid: 245
vaadatud: 50418

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.01.2012 09:59:43   pealkiri: Kommenteerimine: zafari
Ostsin ekraani! Kiire ja korralik tegutsemine!
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: cubedude
frygor

vastuseid: 89
vaadatud: 22714

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.01.2012 17:36:42   pealkiri: Kommenteerimine: cubedude
ostis läpaka mälu posti teel. maksis kiiresti ja pikka juttu polnud!
soovitan!
  teema: Kommenteerimine: erkinem
frygor

vastuseid: 328
vaadatud: 66898

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.12.2011 02:41:16   pealkiri: Kommenteerimine: erkinem
Mõned Piletilevi kinkekaardid sai müüdud!
Jutt konkreetne ja kiire tegutsemine! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: its2cold
frygor

vastuseid: 196
vaadatud: 50906

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.11.2011 20:35:03   pealkiri: Kommenteerimine: its2cold
Täpne ja konkreetne ning ilma pikema jebimiseta mees! Sellised võiksid kõik ostjad olla! beer_yum.gif
  teema: IT õppimine
frygor

vastuseid: 4402
vaadatud: 1320977

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 17.10.2011 22:36:27   pealkiri: IT õppimine
Mata eksam on aint boonuseks keskmise hinde kõrgemale ajamises aga takistuseks küll pole tõesti.
  teema: Kommenteerimine: viljar77
frygor

vastuseid: 258
vaadatud: 45232

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.09.2011 13:26:13   pealkiri: Kommenteerimine: viljar77
sai HP läpaka klaviatuur soetatud. pikemate juttudeta asi aetud! beer_yum.gif
  teema: HV piljard
frygor

vastuseid: 938
vaadatud: 395874

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 03.08.2011 13:48:38   pealkiri: HV piljard
lööks ka Tallinnas kampa kuupäeva sobivusel
  teema: Good.ee
frygor

vastuseid: 56
vaadatud: 17494

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 02.08.2011 00:03:22   pealkiri: Good.ee
Aga kui ma olen eraklient , spetsialist ja tahan korralikku Laptoppi osta?
Oled ka äriühingu esindaja, kellele on see asi suunatud tegelikult?
  teema: Probleem internetiühendusega HP Compaq :: Sülearvutid
frygor

vastuseid: 18
vaadatud: 6544

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 15.07.2011 07:59:04   pealkiri: Probleem internetiühendusega HP Compaq
Mõni teine driver peale panna. kas siis uuem või vanem, mida HP kodulehelt leida suudad ja vaadata, mis siis teeb.
  teema: Kommenteerimine: CMaster
frygor

vastuseid: 841
vaadatud: 163817

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.07.2011 23:51:27   pealkiri: Kommenteerimine: CMaster
Varustas ekraaniga! Toimetab kiiremini kui ise lubab beer_yum.gif
  teema: IT õppimine
frygor

vastuseid: 4402
vaadatud: 1320977

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 07.07.2011 00:31:03   pealkiri: IT õppimine
On tõesti olnud selline tung ka eelmisel aastal. Endal oli keskmine 4.401 ja alguses olin üldse ~210kohal. Esimeseks tähtajaks ma olin mingi 150ndal kohal umbes ja teiseks tähtajaks olin juba 90-s ...
  teema: Failide encoding (php/html)
frygor

vastuseid: 9
vaadatud: 1800

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 05.07.2011 22:34:49   pealkiri: Failide encoding (php/html)
Kahtlustan ka, et salvestamisel editori encoding on vist "UTF-8 BOM" jäänud peale (mõnes editoris on lihtsalt "UTF-8").
Otsi oma editori menüüst üles see encoding ja pane "UTF-8 without BOM" n ...
  teema: IT õppimine
frygor

vastuseid: 4402
vaadatud: 1320977

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 29.06.2011 22:19:24   pealkiri: IT õppimine
oma kogemusest võin öelda, et ise olin alguses pingeras mingi 205-s aga lõpuks mingi 85-s. keskmine oli mul 4.09.
  teema: Kommenteerimine: ridariass
frygor

vastuseid: 231
vaadatud: 53726

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.05.2011 10:45:21   pealkiri: Kommenteerimine: ridariass
Emaplaat hangitud ja aitas ka kiiresti! Järjekordselt soovitan! beer_yum.gif
  teema: Arvuti ei lähe tööle
frygor

vastuseid: 3
vaadatud: 1345

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 25.04.2011 23:42:59   pealkiri: Arvuti ei lähe tööle
Toiteplokk läbi. Veel halvemal juhul emaplaat.
  teema: Monitori ei ilmu pilti
frygor

vastuseid: 4
vaadatud: 1216

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 31.03.2011 21:42:35   pealkiri: Monitori ei ilmu pilti
monitor ise ka mingit kirja ütleb ikka? nt: No Signal vms? menüüdes ringi käia laseb?
  teema: default gateway is not available
frygor

vastuseid: 12
vaadatud: 2385

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 30.03.2011 19:46:04   pealkiri: default gateway is not available
ütleks, et lõhnab starmani poolse vea järgi - modem peksab aegajalt segast või midagi alajaamas kuskil "toimumas".
huvi pärast võid üritada starmani klienditeenindusest lasta uurida modemi võ ...
  teema: default gateway is not available
frygor

vastuseid: 12
vaadatud: 2385

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 30.03.2011 18:42:50   pealkiri: default gateway is not available
mis ta sul IP aadressiks annab? mis interneti ühendusega sul tegu on muidu?
  teema: default gateway is not available
frygor

vastuseid: 12
vaadatud: 2385

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 30.03.2011 18:39:32   pealkiri: default gateway is not available
anna täpsemat infot väheke, sest muidu paneme edasi huupi arvamisi.
mis ta sul IP adreks annab (kui ta seda üldse annab)?
kas ta ütleb midagi ka võrgu kohta? nt: cable not connected, Limited Co ...
  teema: default gateway is not available
frygor

vastuseid: 12
vaadatud: 2385

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 30.03.2011 15:20:33   pealkiri: default gateway is not available
netikaablit oled proovinud vahetada?
  teema: Kommenteerimine: 1dumbpcuser
frygor

vastuseid: 102
vaadatud: 63505

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.03.2011 21:41:33   pealkiri: Kommenteerimine: 1dumbpcuser
Sai teadmata aku ja C2D prose müüdud! Tuli järgi nagu lubatud ja kõik läks ilusti ja kiiresti! beer_yum.gif
  teema: Väline wd ketas rj45 ühendusega.
frygor

vastuseid: 11
vaadatud: 3972

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 13.03.2011 14:18:33   pealkiri: Väline wd ketas rj45 ühendusega.
muidugi ka ketta enda kiirus läheb siin arvesse.
  teema: Väline wd ketas rj45 ühendusega.
frygor

vastuseid: 11
vaadatud: 3972

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 13.03.2011 12:58:16   pealkiri: Väline wd ketas rj45 ühendusega.
kardan, et see ketas vajabki DHCP poolt automaatse ip saamist aga arvuti sul ei oska seda teha ja annabki errori. läbi ruuteri ei kannata asju ajada?
  teema: Kuidas istallida win xp ühelt partitsioonilt teisele?
frygor

vastuseid: 15
vaadatud: 2702

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 13.03.2011 01:08:06   pealkiri: Kuidas istallida win xp ühelt partitsioonilt teisele?
mine kuhugile garantii/remondiosakonda või väiksemasse arvutipoodi, mis tegeleb ka remondiga ning uuri, et ega neil mõnda CD/DVD seadet pole kasutatut niisama vedelemas... arvan, et miskise paari e ...
  teema: Probleem: Arvuti paneb sinist
frygor

vastuseid: 7
vaadatud: 1558

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 13.03.2011 01:05:37   pealkiri: Probleem: Arvuti paneb sinist
windowsi süsteemi fail hapuks läind kuidagi või mõni tarkvara ei saa selle failiga hakkama.
ürita windows repair teha kuidagi windowsi plaadilt või pane command prompt'ist käima käsk "sfc /sc ...
  teema: Soft arvuti töötamisaja mõõtmiseks (aku testimiseks)
frygor

vastuseid: 1
vaadatud: 1220

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 12.03.2011 23:16:47   pealkiri: Soft arvuti töötamisaja mõõtmiseks (aku testimiseks)
Battery Eater
http://www.batteryeater.com/download.html
  teema: Paluks konsultatsiooni diagnoosi panemisel
frygor

vastuseid: 2
vaadatud: 1028

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 07.03.2011 00:53:47   pealkiri: Paluks konsultatsiooni diagnoosi panemisel
tegu läpakaga või lauakaga? garantiid masinal alles pole kui asi üsna uus? service tag'i alusel annaks välja uurida delli kodulehel. dell ju annab suht pikalt garantiid üldjuhul
  teema: Kommenteerimine: senja007
frygor

vastuseid: 463
vaadatud: 68158

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.02.2011 00:25:51   pealkiri: Kommenteerimine: senja007
dv2000 hinged hangitud! Täitsa tipp-topp ja tugevad! beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: HotPop
frygor

vastuseid: 80
vaadatud: 36767

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.02.2011 00:25:07   pealkiri: Kommenteerimine: HotPop
Mobla mälukaart hangitud! Tuli kohale nagu vaja ja kaup korralik! thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: Küsimus seoses läptopi protsessoriga
frygor

vastuseid: 3
vaadatud: 1143

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 12.02.2011 20:56:12   pealkiri: Küsimus seoses läptopi protsessoriga
pane oma masinale suurem koormus peale ja ta ise peaks minema kõrgemaks. praegu ta on ennast lihtsalt säästurežiimi pannud.
  teema: HV kardisõit
frygor

vastuseid: 5270
vaadatud: 1087601

sõnumfoorum: HV kardisõit   postitatud: 12.02.2011 16:15:06   pealkiri: HV kardisõit
ma ka mingi tunni või kahe pärast lendan sinna kohale.
  teema: HV kardisõit
frygor

vastuseid: 5270
vaadatud: 1087601

sõnumfoorum: HV kardisõit   postitatud: 07.02.2011 16:14:03   pealkiri: HV kardisõit
okei. Eks ma ka jõuan mingi kella 6ks sinna siis vms.
  teema: HV kardisõit
frygor

vastuseid: 5270
vaadatud: 1087601

sõnumfoorum: HV kardisõit   postitatud: 06.02.2011 20:11:13   pealkiri: HV kardisõit
arvatavasti ilmuks ise kh olenevalt kellaajast.
  teema: HV piljard
frygor

vastuseid: 938
vaadatud: 395874

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 31.01.2011 08:23:36   pealkiri: HV piljard
21.30
  teema: HV piljard
frygor

vastuseid: 938
vaadatud: 395874

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 30.01.2011 23:59:28   pealkiri: HV piljard
Mängud tõesti olid "omapärased" kuigi oleks võinud paremini minna! icon_biggrin.gif
  teema: HV piljard
frygor

vastuseid: 938
vaadatud: 395874

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 29.01.2011 10:00:09   pealkiri: HV piljard
eks üritan ka 95% kindlusega kohale ilmuda icon_razz.gif
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.