|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: vipi666 |
frygor
vastuseid: 624
vaadatud: 138276
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.09.2013 21:31:25 pealkiri: Kommenteerimine: vipi666 |
-positiivne piletite ära andmise eest |
teema: Kommenteerimine: rehamees |
frygor
vastuseid: 2
vaadatud: 1682
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.03.2013 15:57:40 pealkiri: Kommenteerimine: rehamees |
Müüs GPSi.
Konkreetne ja hea jutt!
Kõik laabus kiiresti ja lihtsalt!
 |
teema: Kuidas saada lahti arvutil korraga klappide väljundi ja kölarite mängimisest? :: Sülearvutid |
frygor
vastuseid: 5
vaadatud: 2411
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 23.09.2012 18:23:41 pealkiri: Kuidas saada lahti arvutil korraga klappide väljundi ja kölarite mängimisest? |
Õige helikaardi driver peale lasta tootjakodulehelt äkki
või kui ongi juba, siis natuke vanema versiooniga proovida. |
teema: Huawei E220 - arvuti ei tuvasta, roheline tuli vilgub [SOLVED] |
frygor
vastuseid: 14
vaadatud: 5857
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 22.08.2012 09:47:00 pealkiri: Huawei E220 - arvuti ei tuvasta, roheline tuli vilgub [SOLVED] |
| Mõnes teises arvutis töötab see probleemne pulk? |
teema: Kommenteerimine: vaix |
frygor
vastuseid: 3
vaadatud: 2015
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.08.2012 18:06:47 pealkiri: Kommenteerimine: vaix |
| Sai üks vigane läpakas hangitud. Kõik kiire ja OK! |
teema: Probleem wifikaardi driveriga |
frygor
vastuseid: 1
vaadatud: 1587
|
foorum: Tarkvara postitatud: 30.07.2012 01:59:23 pealkiri: Probleem wifikaardi driveriga |
http://support.ts.fujitsu.com/Download/Showdescription.asp?SoftwareGUID=3B928095-EEEE-4194-91A7-E0CBE2D28B56
see küll XP driver aga võibolla võtab külge...
kui tava setup saadab pikalt, võid p ... |
teema: Win 7, peale formatit ja uut installi BSOD |
frygor
vastuseid: 4
vaadatud: 1747
|
foorum: Tarkvara postitatud: 09.03.2012 23:15:06 pealkiri: Win 7, peale formatit ja uut installi BSOD |
7B error võib olla kõvakettaga seotud.
ja ACHI kinni keeramise peale peaks kõige halvemal juhul peaks tegema bsodi, parimal juhul windowsi edukalt sisse minema aga kui ütleb lausa, et pole bootab ... |
teema: Kommenteerimine: Rahusoov |
frygor
vastuseid: 5
vaadatud: 2887
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.03.2012 10:42:00 pealkiri: Kommenteerimine: Rahusoov |
| Kiire ost ja tegutsemine! Soovitan! |
teema: Kommenteerimine: Elxx |
frygor
vastuseid: 93
vaadatud: 30580
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.02.2012 01:03:32 pealkiri: Kommenteerimine: Elxx |
| Kõik ok ja kiire! Soovitan! |
teema: Arvuti ei tunne enam Dell laadijat ja ei lae akut tais? :: Sülearvuti akulaadijad |
frygor
vastuseid: 18
vaadatud: 13383
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 26.02.2012 20:05:23 pealkiri: Arvuti ei tunne enam Dell laadijat ja ei lae akut tais? |
võib proovida pistiku juurest juhtme mudimist. äkki saab mingis asendis vastava signaali edasi saata, et ta on ikka õige laadija.
samas isegi kui viga oleks seal juhtme otsas, siis seda oleks jube ... |
teema: Resulotsiooni probleem! |
frygor
vastuseid: 5
vaadatud: 2226
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 11.02.2012 16:19:20 pealkiri: Resulotsiooni probleem! |
| Mängus pane video settingute alt õige resolutsioon paika. Arvatavasti on see sul lihtsalt vale. |
teema: Kommenteerimine: Matrix75 |
frygor
vastuseid: 320
vaadatud: 52150
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.02.2012 00:30:31 pealkiri: Kommenteerimine: Matrix75 |
äri toimus kiiresti!  |
teema: Kommenteerimine: DayDream |
frygor
vastuseid: 164
vaadatud: 87689
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.02.2012 21:13:38 pealkiri: Kommenteerimine: DayDream |
Ostis ja tehing kiire!  |
teema: Tasuta POS süsteem ? |
frygor
vastuseid: 7
vaadatud: 4901
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 04.02.2012 11:43:00 pealkiri: Tasuta POS süsteem ? |
arve külge, kus on ära märgitud makseviisiks kaardimakse, ei viitsi seda kaarditerminali tsekki klammerdajaga külge lüüa jah?  |
teema: Kommenteerimine: zafari |
frygor
vastuseid: 245
vaadatud: 50418
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.01.2012 09:59:43 pealkiri: Kommenteerimine: zafari |
Ostsin ekraani! Kiire ja korralik tegutsemine!
 |
teema: Kommenteerimine: cubedude |
frygor
vastuseid: 89
vaadatud: 22714
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.01.2012 17:36:42 pealkiri: Kommenteerimine: cubedude |
ostis läpaka mälu posti teel. maksis kiiresti ja pikka juttu polnud!
soovitan! |
teema: Kommenteerimine: erkinem |
frygor
vastuseid: 328
vaadatud: 66898
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.12.2011 02:41:16 pealkiri: Kommenteerimine: erkinem |
Mõned Piletilevi kinkekaardid sai müüdud!
Jutt konkreetne ja kiire tegutsemine!  |
teema: Kommenteerimine: its2cold |
frygor
vastuseid: 196
vaadatud: 50906
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.11.2011 20:35:03 pealkiri: Kommenteerimine: its2cold |
Täpne ja konkreetne ning ilma pikema jebimiseta mees! Sellised võiksid kõik ostjad olla!  |
teema: IT õppimine |
frygor
vastuseid: 4402
vaadatud: 1320977
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 17.10.2011 22:36:27 pealkiri: IT õppimine |
| Mata eksam on aint boonuseks keskmise hinde kõrgemale ajamises aga takistuseks küll pole tõesti. |
teema: Kommenteerimine: viljar77 |
frygor
vastuseid: 258
vaadatud: 45232
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.09.2011 13:26:13 pealkiri: Kommenteerimine: viljar77 |
sai HP läpaka klaviatuur soetatud. pikemate juttudeta asi aetud!  |
teema: HV piljard |
frygor
vastuseid: 938
vaadatud: 395874
|
foorum: HV üritused postitatud: 03.08.2011 13:48:38 pealkiri: HV piljard |
| lööks ka Tallinnas kampa kuupäeva sobivusel |
teema: Good.ee |
frygor
vastuseid: 56
vaadatud: 17494
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 02.08.2011 00:03:22 pealkiri: Good.ee |
Aga kui ma olen eraklient , spetsialist ja tahan korralikku Laptoppi osta?
Oled ka äriühingu esindaja, kellele on see asi suunatud tegelikult? |
teema: Probleem internetiühendusega HP Compaq :: Sülearvutid |
frygor
vastuseid: 18
vaadatud: 6544
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 15.07.2011 07:59:04 pealkiri: Probleem internetiühendusega HP Compaq |
| Mõni teine driver peale panna. kas siis uuem või vanem, mida HP kodulehelt leida suudad ja vaadata, mis siis teeb. |
teema: Kommenteerimine: CMaster |
frygor
vastuseid: 841
vaadatud: 163817
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.07.2011 23:51:27 pealkiri: Kommenteerimine: CMaster |
Varustas ekraaniga! Toimetab kiiremini kui ise lubab  |
teema: IT õppimine |
frygor
vastuseid: 4402
vaadatud: 1320977
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 07.07.2011 00:31:03 pealkiri: IT õppimine |
| On tõesti olnud selline tung ka eelmisel aastal. Endal oli keskmine 4.401 ja alguses olin üldse ~210kohal. Esimeseks tähtajaks ma olin mingi 150ndal kohal umbes ja teiseks tähtajaks olin juba 90-s ... |
teema: Failide encoding (php/html) |
frygor
vastuseid: 9
vaadatud: 1800
|
foorum: WWW postitatud: 05.07.2011 22:34:49 pealkiri: Failide encoding (php/html) |
Kahtlustan ka, et salvestamisel editori encoding on vist "UTF-8 BOM" jäänud peale (mõnes editoris on lihtsalt "UTF-8").
Otsi oma editori menüüst üles see encoding ja pane "UTF-8 without BOM" n ... |
teema: IT õppimine |
frygor
vastuseid: 4402
vaadatud: 1320977
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 29.06.2011 22:19:24 pealkiri: IT õppimine |
| oma kogemusest võin öelda, et ise olin alguses pingeras mingi 205-s aga lõpuks mingi 85-s. keskmine oli mul 4.09. |
teema: Kommenteerimine: ridariass |
frygor
vastuseid: 231
vaadatud: 53726
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.05.2011 10:45:21 pealkiri: Kommenteerimine: ridariass |
Emaplaat hangitud ja aitas ka kiiresti! Järjekordselt soovitan!  |
teema: Arvuti ei lähe tööle |
frygor
vastuseid: 3
vaadatud: 1345
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 25.04.2011 23:42:59 pealkiri: Arvuti ei lähe tööle |
| Toiteplokk läbi. Veel halvemal juhul emaplaat. |
teema: Monitori ei ilmu pilti |
frygor
vastuseid: 4
vaadatud: 1216
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 31.03.2011 21:42:35 pealkiri: Monitori ei ilmu pilti |
| monitor ise ka mingit kirja ütleb ikka? nt: No Signal vms? menüüdes ringi käia laseb? |
teema: default gateway is not available |
frygor
vastuseid: 12
vaadatud: 2385
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 30.03.2011 19:46:04 pealkiri: default gateway is not available |
ütleks, et lõhnab starmani poolse vea järgi - modem peksab aegajalt segast või midagi alajaamas kuskil "toimumas".
huvi pärast võid üritada starmani klienditeenindusest lasta uurida modemi võ ... |
teema: default gateway is not available |
frygor
vastuseid: 12
vaadatud: 2385
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 30.03.2011 18:42:50 pealkiri: default gateway is not available |
| mis ta sul IP aadressiks annab? mis interneti ühendusega sul tegu on muidu? |
teema: default gateway is not available |
frygor
vastuseid: 12
vaadatud: 2385
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 30.03.2011 18:39:32 pealkiri: default gateway is not available |
anna täpsemat infot väheke, sest muidu paneme edasi huupi arvamisi.
mis ta sul IP adreks annab (kui ta seda üldse annab)?
kas ta ütleb midagi ka võrgu kohta? nt: cable not connected, Limited Co ... |
teema: default gateway is not available |
frygor
vastuseid: 12
vaadatud: 2385
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 30.03.2011 15:20:33 pealkiri: default gateway is not available |
| netikaablit oled proovinud vahetada? |
teema: Kommenteerimine: 1dumbpcuser |
frygor
vastuseid: 102
vaadatud: 63505
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.03.2011 21:41:33 pealkiri: Kommenteerimine: 1dumbpcuser |
Sai teadmata aku ja C2D prose müüdud! Tuli järgi nagu lubatud ja kõik läks ilusti ja kiiresti!  |
teema: Väline wd ketas rj45 ühendusega. |
frygor
vastuseid: 11
vaadatud: 3972
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 13.03.2011 14:18:33 pealkiri: Väline wd ketas rj45 ühendusega. |
| muidugi ka ketta enda kiirus läheb siin arvesse. |
teema: Väline wd ketas rj45 ühendusega. |
frygor
vastuseid: 11
vaadatud: 3972
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 13.03.2011 12:58:16 pealkiri: Väline wd ketas rj45 ühendusega. |
| kardan, et see ketas vajabki DHCP poolt automaatse ip saamist aga arvuti sul ei oska seda teha ja annabki errori. läbi ruuteri ei kannata asju ajada? |
teema: Kuidas istallida win xp ühelt partitsioonilt teisele? |
frygor
vastuseid: 15
vaadatud: 2702
|
foorum: Tarkvara postitatud: 13.03.2011 01:08:06 pealkiri: Kuidas istallida win xp ühelt partitsioonilt teisele? |
| mine kuhugile garantii/remondiosakonda või väiksemasse arvutipoodi, mis tegeleb ka remondiga ning uuri, et ega neil mõnda CD/DVD seadet pole kasutatut niisama vedelemas... arvan, et miskise paari e ... |
teema: Probleem: Arvuti paneb sinist |
frygor
vastuseid: 7
vaadatud: 1558
|
foorum: Tarkvara postitatud: 13.03.2011 01:05:37 pealkiri: Probleem: Arvuti paneb sinist |
windowsi süsteemi fail hapuks läind kuidagi või mõni tarkvara ei saa selle failiga hakkama.
ürita windows repair teha kuidagi windowsi plaadilt või pane command prompt'ist käima käsk "sfc /sc ... |
teema: Soft arvuti töötamisaja mõõtmiseks (aku testimiseks) |
frygor
vastuseid: 1
vaadatud: 1220
|
foorum: Tarkvara postitatud: 12.03.2011 23:16:47 pealkiri: Soft arvuti töötamisaja mõõtmiseks (aku testimiseks) |
Battery Eater
http://www.batteryeater.com/download.html |
teema: Paluks konsultatsiooni diagnoosi panemisel |
frygor
vastuseid: 2
vaadatud: 1028
|
foorum: Protsessorid postitatud: 07.03.2011 00:53:47 pealkiri: Paluks konsultatsiooni diagnoosi panemisel |
| tegu läpakaga või lauakaga? garantiid masinal alles pole kui asi üsna uus? service tag'i alusel annaks välja uurida delli kodulehel. dell ju annab suht pikalt garantiid üldjuhul |
teema: Kommenteerimine: senja007 |
frygor
vastuseid: 463
vaadatud: 68158
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.02.2011 00:25:51 pealkiri: Kommenteerimine: senja007 |
dv2000 hinged hangitud! Täitsa tipp-topp ja tugevad!  |
teema: Kommenteerimine: HotPop |
frygor
vastuseid: 80
vaadatud: 36767
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.02.2011 00:25:07 pealkiri: Kommenteerimine: HotPop |
Mobla mälukaart hangitud! Tuli kohale nagu vaja ja kaup korralik!  |
teema: Küsimus seoses läptopi protsessoriga |
frygor
vastuseid: 3
vaadatud: 1143
|
foorum: Protsessorid postitatud: 12.02.2011 20:56:12 pealkiri: Küsimus seoses läptopi protsessoriga |
| pane oma masinale suurem koormus peale ja ta ise peaks minema kõrgemaks. praegu ta on ennast lihtsalt säästurežiimi pannud. |
teema: HV kardisõit |
frygor
vastuseid: 5270
vaadatud: 1087601
|
foorum: HV kardisõit postitatud: 12.02.2011 16:15:06 pealkiri: HV kardisõit |
| ma ka mingi tunni või kahe pärast lendan sinna kohale. |
teema: HV kardisõit |
frygor
vastuseid: 5270
vaadatud: 1087601
|
foorum: HV kardisõit postitatud: 07.02.2011 16:14:03 pealkiri: HV kardisõit |
| okei. Eks ma ka jõuan mingi kella 6ks sinna siis vms. |
teema: HV kardisõit |
frygor
vastuseid: 5270
vaadatud: 1087601
|
foorum: HV kardisõit postitatud: 06.02.2011 20:11:13 pealkiri: HV kardisõit |
| arvatavasti ilmuks ise kh olenevalt kellaajast. |
teema: HV piljard |
frygor
vastuseid: 938
vaadatud: 395874
|
foorum: HV üritused postitatud: 31.01.2011 08:23:36 pealkiri: HV piljard |
| 21.30 |
teema: HV piljard |
frygor
vastuseid: 938
vaadatud: 395874
|
foorum: HV üritused postitatud: 30.01.2011 23:59:28 pealkiri: HV piljard |
Mängud tõesti olid "omapärased" kuigi oleks võinud paremini minna!  |
teema: HV piljard |
frygor
vastuseid: 938
vaadatud: 395874
|
foorum: HV üritused postitatud: 29.01.2011 10:00:09 pealkiri: HV piljard |
eks üritan ka 95% kindlusega kohale ilmuda  |
| |