Avaleht
otsing leidis 34 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: 486
frippo

vastuseid: 45
vaadatud: 40742

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.07.2006 21:46:14   pealkiri: Kommenteerimine: 486
OK!
  teema: HV kasutajatest võrkpallihuvilistele - OTSIME EESTVEDAJAID!
frippo

vastuseid: 286
vaadatud: 171963

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 13.06.2006 20:39:00   pealkiri: HV kasutajatest võrkpallihuvilistele - OTSIME EESTVEDAJAID!
oleks kohal, kuid sobiks alles kl. 18:30
  teema: HV suvemöll Tõrvaaugus 16.juuni
frippo

vastuseid: 395
vaadatud: 86227

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 07.06.2006 00:13:21   pealkiri: HV suvemöll Tõrvaaugus 16.juuni
oskab keegi soovitada mis Saslõkki kusagilt Selverist vms osta?
  teema: HV suvemöll Tõrvaaugus 16.juuni
frippo

vastuseid: 395
vaadatud: 86227

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 21.05.2006 21:12:38   pealkiri: HV suvemöll Tõrvaaugus 16.juuni
ei no mingi vaiksema autoga, need votavad vahem.
EDIT: plaan siis minna HV mollule Tln.-st, benaraha votaks 50.-, hetkel 3 kohta alles ja 1 koht broneeritud! NB! Voin labi soita ka teie elukohtade ju ...
  teema: HV suvemöll Tõrvaaugus 16.juuni
frippo

vastuseid: 395
vaadatud: 86227

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 20.05.2006 21:36:00   pealkiri: HV suvemöll Tõrvaaugus 16.juuni
siit sinna ja tagasi ca 600-700eeku benale vast
icon_eek.gif
see ikka kole palju, mingi 300-400 edasi-tagasi oleks ju reaalne
ma mõtlesin tartust icon_rolleyes.gif sa võrriga lähed-et nii väike bena kulu?
tallin ...
  teema: HV suvemöll Tõrvaaugus 16.juuni
frippo

vastuseid: 395
vaadatud: 86227

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 20.05.2006 17:30:14   pealkiri: HV suvemöll Tõrvaaugus 16.juuni
siit sinna ja tagasi ca 600-700eeku benale vast
icon_eek.gif
see ikka kole palju, mingi 300-400 edasi-tagasi oleks ju reaalne
  teema: Kommenteerimine: ferrum
frippo

vastuseid: 134
vaadatud: 37789

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.03.2006 10:12:14   pealkiri: Kommenteerimine: ferrum
OK!
  teema: Kommenteerimine: ahvilõust
frippo

vastuseid: 7
vaadatud: 13402

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.03.2006 22:55:02   pealkiri: Kommenteerimine: ahvilõust
OK!
  teema: Oskab keegi oelda,kust saaks Nokia 500Xa LCD 15" monitorile adapterit?
frippo

vastuseid: 0
vaadatud: 1340

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 02.03.2006 19:29:00   pealkiri: Oskab keegi oelda,kust saaks Nokia 500Xa LCD 15" monitorile adapterit?
ja mitu volti voiks olla output monitorile?
Aitah!
  teema: Kommenteerimine: seller006
frippo

vastuseid: 5
vaadatud: 2387

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.02.2006 15:00:48   pealkiri: Kommenteerimine: seller006
Kunagi ammu sai PSP saadetud Tartusse. Kull oli tal probleeme selle valja ostmisega(utles et telefonil aku tuhi(tuttav helistas talle)) ja vahepeal utles ka et pole Tartus. Lubas raha ka pangaarvele, ...
  teema: Kommenteerimine: Kolzar
frippo

vastuseid: 9
vaadatud: 4365

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.02.2006 14:57:16   pealkiri: Kommenteerimine: Kolzar
KAUPA POLE SIIMAANI KATTE SAAND! kuna see ometi saabub???
  teema: Kommenteerimine: piraat262
frippo

vastuseid: 74
vaadatud: 31000

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.02.2006 19:19:12   pealkiri: Kommenteerimine: piraat262
aitäh icon_mad.gif

icon_rolleyes.gif
nimi utleb juba koik - piraat
  teema: Kommenteerimine: amddude
frippo

vastuseid: 109
vaadatud: 58882

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.02.2006 00:11:56   pealkiri: Kommenteerimine: amddude
OK! Vaike kiire ari...
  teema: Kommenteerimine: Bumer
frippo

vastuseid: 50
vaadatud: 22367

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.02.2006 19:16:53   pealkiri: Kommenteerimine: Bumer
OK!
  teema: Kommenteerimine: Snai
frippo

vastuseid: 43
vaadatud: 16588

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.01.2006 00:36:47   pealkiri: Kommenteerimine: Snai
Tehing kais kiirelt, natuke infi kauba kohta sain ka rohkem teada...
  teema: Kommenteerimine: frippo
frippo

vastuseid: 118
vaadatud: 44521

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.01.2006 14:06:00   pealkiri: Kommenteerimine: frippo
Vaata ma ei ela päris linnas, nii et mul ei käi ukse ees trollid-trammid-bussid. Kui oli kokkulepitud et peale kella kahteteist võiks diili teha poole tunnise ette helistamisega, siis võiks nagu k ...
  teema: Kommenteerimine: MaRDo^
frippo

vastuseid: 37
vaadatud: 12148

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.01.2006 14:32:21   pealkiri: Kommenteerimine: MaRDo^
ari kais kiirelt thumbs_up.gif
  teema: Kusimus AOC monitori kohta
frippo

vastuseid: 4
vaadatud: 2166

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 02.01.2006 22:20:36   pealkiri: Kusimus AOC monitori kohta
kui endal selline kasutatud, kas siis ule 500.- ei saa jah?
  teema: Kusimus AOC monitori kohta
frippo

vastuseid: 4
vaadatud: 2166

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 02.01.2006 22:12:44   pealkiri: Kusimus AOC monitori kohta
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Monitorid/29940/
kas see monitor on toesti mingi kehv voi?
  teema: Kommenteerimine: switch
frippo

vastuseid: 147
vaadatud: 44871

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.12.2005 11:41:38   pealkiri: Kommenteerimine: switch
koik nii nagu kokku lepitud ja kiirelt, OK!
  teema: Kommenteerimine: mina2t
frippo

vastuseid: 123
vaadatud: 28535

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.12.2005 11:40:57   pealkiri: Kommenteerimine: mina2t
tehing toimus kiirelt, OK!
  teema: Kommenteerimine: Diavolos
frippo

vastuseid: 43
vaadatud: 15964

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.12.2005 10:56:54   pealkiri: Kommenteerimine: Diavolos
OK, kaupa sai tehtud kiirelt, oigel ajal oiges kohas...
  teema: HV kasutajatest võrkpallihuvilistele - OTSIME EESTVEDAJAID!
frippo

vastuseid: 286
vaadatud: 171963

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 22.11.2005 17:46:14   pealkiri: HV kasutajatest võrkpallihuvilistele - OTSIME EESTVEDAJAID!
liitun!
  teema: Kommenteerimine: etc87
frippo

vastuseid: 261
vaadatud: 80331

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.11.2005 19:31:44   pealkiri: Kommenteerimine: etc87
OK! Ari kiirelt tehtud... Koik laabus...
  teema: Kommenteerimine: Leech
frippo

vastuseid: 21
vaadatud: 9471

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.10.2005 15:12:22   pealkiri: Kommenteerimine: Leech
thumbs_up.gif
kandis raha ule ja ma saatsin kauba kiirelt ara...
  teema: Kommenteerimine: e-Thug
frippo

vastuseid: 229
vaadatud: 91354

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.10.2005 21:46:01   pealkiri: Kommenteerimine: e-Thug
Mees oigel ajal oiges kohas... OK!
  teema: Mis emaplaadiga tapsemalt tegu?
frippo

vastuseid: 7
vaadatud: 1646

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 18.09.2005 14:12:37   pealkiri: Mis emaplaadiga tapsemalt tegu?
tee sellest kivist seal all pilti,siis oskame sulle öelda millega tegu;)

pilti pole voimalik teha! Kiibi peal jargmised andmed:
FW82801EB
F3401B07
SL73Z
INTEL M C '02
KOREA
  teema: Mis emaplaadiga tapsemalt tegu?
frippo

vastuseid: 7
vaadatud: 1646

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 18.09.2005 12:31:39   pealkiri: Mis emaplaadiga tapsemalt tegu?
Sooviks teada tootjat, mudelit, kuni mitu Mhz/GHz malud peale lahevad ka...
http://www.osta.ee/i/upload/y05/w37/865016.jpg
  teema: Mis emaplaadiga tapsemalt tegu?
frippo

vastuseid: 1
vaadatud: 806

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 18.09.2005 00:06:53   pealkiri: Mis emaplaadiga tapsemalt tegu?
Tahaks siis vahemalt teada palju Mhz/GHz see emaplaat toetab?
http://www25.big.or.jp/~jam/htpc/tuv4x/tuv4x1.jpg
Niipalju tean, et tegu mingi Asuse emaplaadiga.
  teema: HV lauatennis
frippo

vastuseid: 602
vaadatud: 225640

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 10.09.2005 21:49:07   pealkiri: HV lauatennis
prooviks ka katt ...
  teema: Kommenteerimine: Alvaaro
frippo

vastuseid: 216
vaadatud: 75055

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.08.2005 16:56:20   pealkiri: Kommenteerimine: Alvaaro
ok, ilm oli kull jama, aga ega selleparast ari katki ei jaand...
  teema: Kommenteerimine: Rajareits
frippo

vastuseid: 73
vaadatud: 45460

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.08.2005 12:00:30   pealkiri: Kommenteerimine: Rajareits
OK! Sai kiirelt ari tehtud...
  teema: Kommenteerimine: ipp
frippo

vastuseid: 15
vaadatud: 8521

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.08.2005 19:52:35   pealkiri: Kommenteerimine: ipp
OK!!!!
  teema: Paypal & eBay üldteema
frippo

vastuseid: 17702
vaadatud: 3878992

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 21.07.2005 21:19:03   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
ehk keegi oskab aidata? nimelt probleem registreerimisel(limited account). Mida tapsemalt on vaja faksida?
misasi on "utility bill" ja "proof of address"?
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.