|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: 486 |
frippo
vastuseid: 45
vaadatud: 40742
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.07.2006 21:46:14 pealkiri: Kommenteerimine: 486 |
| OK! |
teema: HV kasutajatest võrkpallihuvilistele - OTSIME EESTVEDAJAID! |
frippo
vastuseid: 286
vaadatud: 171963
|
foorum: HV üritused postitatud: 13.06.2006 20:39:00 pealkiri: HV kasutajatest võrkpallihuvilistele - OTSIME EESTVEDAJAID! |
| oleks kohal, kuid sobiks alles kl. 18:30 |
teema: HV suvemöll Tõrvaaugus 16.juuni |
frippo
vastuseid: 395
vaadatud: 86227
|
foorum: HV üritused postitatud: 07.06.2006 00:13:21 pealkiri: HV suvemöll Tõrvaaugus 16.juuni |
| oskab keegi soovitada mis Saslõkki kusagilt Selverist vms osta? |
teema: HV suvemöll Tõrvaaugus 16.juuni |
frippo
vastuseid: 395
vaadatud: 86227
|
foorum: HV üritused postitatud: 21.05.2006 21:12:38 pealkiri: HV suvemöll Tõrvaaugus 16.juuni |
ei no mingi vaiksema autoga, need votavad vahem.
EDIT: plaan siis minna HV mollule Tln.-st, benaraha votaks 50.-, hetkel 3 kohta alles ja 1 koht broneeritud! NB! Voin labi soita ka teie elukohtade ju ... |
teema: HV suvemöll Tõrvaaugus 16.juuni |
frippo
vastuseid: 395
vaadatud: 86227
|
foorum: HV üritused postitatud: 20.05.2006 21:36:00 pealkiri: HV suvemöll Tõrvaaugus 16.juuni |
siit sinna ja tagasi ca 600-700eeku benale vast
see ikka kole palju, mingi 300-400 edasi-tagasi oleks ju reaalne
ma mõtlesin tartust sa võrriga lähed-et nii väike bena kulu?
tallin ... |
teema: HV suvemöll Tõrvaaugus 16.juuni |
frippo
vastuseid: 395
vaadatud: 86227
|
foorum: HV üritused postitatud: 20.05.2006 17:30:14 pealkiri: HV suvemöll Tõrvaaugus 16.juuni |
siit sinna ja tagasi ca 600-700eeku benale vast
see ikka kole palju, mingi 300-400 edasi-tagasi oleks ju reaalne |
teema: Kommenteerimine: ferrum |
frippo
vastuseid: 134
vaadatud: 37789
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.03.2006 10:12:14 pealkiri: Kommenteerimine: ferrum |
| OK! |
teema: Kommenteerimine: ahvilõust |
frippo
vastuseid: 7
vaadatud: 13402
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.03.2006 22:55:02 pealkiri: Kommenteerimine: ahvilõust |
| OK! |
teema: Oskab keegi oelda,kust saaks Nokia 500Xa LCD 15" monitorile adapterit? |
frippo
vastuseid: 0
vaadatud: 1340
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 02.03.2006 19:29:00 pealkiri: Oskab keegi oelda,kust saaks Nokia 500Xa LCD 15" monitorile adapterit? |
ja mitu volti voiks olla output monitorile?
Aitah! |
teema: Kommenteerimine: seller006 |
frippo
vastuseid: 5
vaadatud: 2387
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.02.2006 15:00:48 pealkiri: Kommenteerimine: seller006 |
| Kunagi ammu sai PSP saadetud Tartusse. Kull oli tal probleeme selle valja ostmisega(utles et telefonil aku tuhi(tuttav helistas talle)) ja vahepeal utles ka et pole Tartus. Lubas raha ka pangaarvele, ... |
teema: Kommenteerimine: Kolzar |
frippo
vastuseid: 9
vaadatud: 4365
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.02.2006 14:57:16 pealkiri: Kommenteerimine: Kolzar |
| KAUPA POLE SIIMAANI KATTE SAAND! kuna see ometi saabub??? |
teema: Kommenteerimine: piraat262 |
frippo
vastuseid: 74
vaadatud: 31000
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.02.2006 19:19:12 pealkiri: Kommenteerimine: piraat262 |
aitäh
nimi utleb juba koik - piraat |
teema: Kommenteerimine: amddude |
frippo
vastuseid: 109
vaadatud: 58882
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.02.2006 00:11:56 pealkiri: Kommenteerimine: amddude |
| OK! Vaike kiire ari... |
teema: Kommenteerimine: Bumer |
frippo
vastuseid: 50
vaadatud: 22367
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.02.2006 19:16:53 pealkiri: Kommenteerimine: Bumer |
| OK! |
teema: Kommenteerimine: Snai |
frippo
vastuseid: 43
vaadatud: 16588
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.01.2006 00:36:47 pealkiri: Kommenteerimine: Snai |
| Tehing kais kiirelt, natuke infi kauba kohta sain ka rohkem teada... |
teema: Kommenteerimine: frippo |
frippo
vastuseid: 118
vaadatud: 44521
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.01.2006 14:06:00 pealkiri: Kommenteerimine: frippo |
| Vaata ma ei ela päris linnas, nii et mul ei käi ukse ees trollid-trammid-bussid. Kui oli kokkulepitud et peale kella kahteteist võiks diili teha poole tunnise ette helistamisega, siis võiks nagu k ... |
teema: Kommenteerimine: MaRDo^ |
frippo
vastuseid: 37
vaadatud: 12148
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.01.2006 14:32:21 pealkiri: Kommenteerimine: MaRDo^ |
ari kais kiirelt  |
teema: Kusimus AOC monitori kohta |
frippo
vastuseid: 4
vaadatud: 2166
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 02.01.2006 22:20:36 pealkiri: Kusimus AOC monitori kohta |
| kui endal selline kasutatud, kas siis ule 500.- ei saa jah? |
teema: Kusimus AOC monitori kohta |
frippo
vastuseid: 4
vaadatud: 2166
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 02.01.2006 22:12:44 pealkiri: Kusimus AOC monitori kohta |
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Monitorid/29940/
kas see monitor on toesti mingi kehv voi? |
teema: Kommenteerimine: switch |
frippo
vastuseid: 147
vaadatud: 44871
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.12.2005 11:41:38 pealkiri: Kommenteerimine: switch |
| koik nii nagu kokku lepitud ja kiirelt, OK! |
teema: Kommenteerimine: mina2t |
frippo
vastuseid: 123
vaadatud: 28535
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.12.2005 11:40:57 pealkiri: Kommenteerimine: mina2t |
| tehing toimus kiirelt, OK! |
teema: Kommenteerimine: Diavolos |
frippo
vastuseid: 43
vaadatud: 15964
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.12.2005 10:56:54 pealkiri: Kommenteerimine: Diavolos |
| OK, kaupa sai tehtud kiirelt, oigel ajal oiges kohas... |
teema: HV kasutajatest võrkpallihuvilistele - OTSIME EESTVEDAJAID! |
frippo
vastuseid: 286
vaadatud: 171963
|
foorum: HV üritused postitatud: 22.11.2005 17:46:14 pealkiri: HV kasutajatest võrkpallihuvilistele - OTSIME EESTVEDAJAID! |
| liitun! |
teema: Kommenteerimine: etc87 |
frippo
vastuseid: 261
vaadatud: 80331
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.11.2005 19:31:44 pealkiri: Kommenteerimine: etc87 |
| OK! Ari kiirelt tehtud... Koik laabus... |
teema: Kommenteerimine: Leech |
frippo
vastuseid: 21
vaadatud: 9471
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.10.2005 15:12:22 pealkiri: Kommenteerimine: Leech |
kandis raha ule ja ma saatsin kauba kiirelt ara... |
teema: Kommenteerimine: e-Thug |
frippo
vastuseid: 229
vaadatud: 91354
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.10.2005 21:46:01 pealkiri: Kommenteerimine: e-Thug |
| Mees oigel ajal oiges kohas... OK! |
teema: Mis emaplaadiga tapsemalt tegu? |
frippo
vastuseid: 7
vaadatud: 1646
|
foorum: Protsessorid postitatud: 18.09.2005 14:12:37 pealkiri: Mis emaplaadiga tapsemalt tegu? |
tee sellest kivist seal all pilti,siis oskame sulle öelda millega tegu;)
pilti pole voimalik teha! Kiibi peal jargmised andmed:
FW82801EB
F3401B07
SL73Z
INTEL M C '02
KOREA |
teema: Mis emaplaadiga tapsemalt tegu? |
frippo
vastuseid: 7
vaadatud: 1646
|
foorum: Protsessorid postitatud: 18.09.2005 12:31:39 pealkiri: Mis emaplaadiga tapsemalt tegu? |
Sooviks teada tootjat, mudelit, kuni mitu Mhz/GHz malud peale lahevad ka...
http://www.osta.ee/i/upload/y05/w37/865016.jpg |
teema: Mis emaplaadiga tapsemalt tegu? |
frippo
vastuseid: 1
vaadatud: 806
|
foorum: Protsessorid postitatud: 18.09.2005 00:06:53 pealkiri: Mis emaplaadiga tapsemalt tegu? |
Tahaks siis vahemalt teada palju Mhz/GHz see emaplaat toetab?
http://www25.big.or.jp/~jam/htpc/tuv4x/tuv4x1.jpg
Niipalju tean, et tegu mingi Asuse emaplaadiga. |
teema: HV lauatennis |
frippo
vastuseid: 602
vaadatud: 225640
|
foorum: HV üritused postitatud: 10.09.2005 21:49:07 pealkiri: HV lauatennis |
| prooviks ka katt ... |
teema: Kommenteerimine: Alvaaro |
frippo
vastuseid: 216
vaadatud: 75055
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.08.2005 16:56:20 pealkiri: Kommenteerimine: Alvaaro |
| ok, ilm oli kull jama, aga ega selleparast ari katki ei jaand... |
teema: Kommenteerimine: Rajareits |
frippo
vastuseid: 73
vaadatud: 45460
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.08.2005 12:00:30 pealkiri: Kommenteerimine: Rajareits |
| OK! Sai kiirelt ari tehtud... |
teema: Kommenteerimine: ipp |
frippo
vastuseid: 15
vaadatud: 8521
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.08.2005 19:52:35 pealkiri: Kommenteerimine: ipp |
| OK!!!! |
teema: Paypal & eBay üldteema |
frippo
vastuseid: 17702
vaadatud: 3878992
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 21.07.2005 21:19:03 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
ehk keegi oskab aidata? nimelt probleem registreerimisel(limited account). Mida tapsemalt on vaja faksida?
misasi on "utility bill" ja "proof of address"? |
| |