Avaleht
otsing leidis 100 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: Archangle^
fr0ze

vastuseid: 22
vaadatud: 7156

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.05.2010 18:03:10   pealkiri: Kommenteerimine: Archangle^
positiivne 2rikogemus thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Tõnu
fr0ze

vastuseid: 91
vaadatud: 24392

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.05.2010 18:00:13   pealkiri: Kommenteerimine: Tõnu
ostis gps'i
  teema: Kommenteerimine: matu21
fr0ze

vastuseid: 1392
vaadatud: 226270

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.07.2007 16:21:34   pealkiri: Kommenteerimine: matu21
positiivne thumbs_up.gif
  teema: Paypal & eBay üldteema
fr0ze

vastuseid: 17702
vaadatud: 3878645

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 19.02.2007 01:11:56   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
ostmiseks ple vaja pangakontot kinnitada, see v6ib sitaks aega v6tta, registreerid aint 2ra ja kui maksma hakkad logid ebay kaudu sisse ja paned oma debeet v6i krediitkaardi numbrid
  teema: Kommenteerimine: Carl
fr0ze

vastuseid: 47
vaadatud: 17750

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.09.2006 09:09:23   pealkiri: Kommenteerimine: Carl
ostis läpaka thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: 8413
fr0ze

vastuseid: 12
vaadatud: 6830

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.06.2006 00:21:26   pealkiri: Kommenteerimine: 8413
usaldusväärne müüja thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: -Margus-
fr0ze

vastuseid: 90
vaadatud: 39889

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.06.2006 20:27:45   pealkiri: Kommenteerimine: -Margus-
reageeris kiirelt pakkumisele thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: pastakas
fr0ze

vastuseid: 206
vaadatud: 67638

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.06.2006 17:11:16   pealkiri: Kommenteerimine: pastakas
ostsin läpaka, kaup on korralik ja hind oli hea thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: insekas
fr0ze

vastuseid: 557
vaadatud: 114379

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.05.2006 11:40:44   pealkiri: Kommenteerimine: insekas
ostis monitori thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Xatax
fr0ze

vastuseid: 1
vaadatud: 2123

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.05.2006 09:55:55   pealkiri: Kommenteerimine: Xatax
sai tehtud telefonide vahetus, kõik läks positiivselt icon_lol.gif
  teema: Kommenteerimine: mell
fr0ze

vastuseid: 109
vaadatud: 35166

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.05.2006 00:43:25   pealkiri: Kommenteerimine: mell
igati positiivne thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: SCREAMER
fr0ze

vastuseid: 440
vaadatud: 105413

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.02.2006 00:43:47   pealkiri: Kommenteerimine: SCREAMER
eeskujulik ostja thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Virtuoso
fr0ze

vastuseid: 169
vaadatud: 33382

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.02.2006 23:37:20   pealkiri: Kommenteerimine: Virtuoso
sain hea hinnaga aku thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: neo
fr0ze

vastuseid: 41
vaadatud: 17037

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.02.2006 22:43:38   pealkiri: Kommenteerimine: neo
kiire tehing, korralik kaup thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Omerta
fr0ze

vastuseid: 12
vaadatud: 5768

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.02.2006 01:00:05   pealkiri: Kommenteerimine: Omerta
...
  teema: Kommenteerimine: bloodraven
fr0ze

vastuseid: 4
vaadatud: 4665

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.02.2006 21:28:40   pealkiri: Kommenteerimine: bloodraven
ostis telefoni...kõik läks positiivselt beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: zercs
fr0ze

vastuseid: 95
vaadatud: 18482

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.02.2006 22:27:35   pealkiri: Kommenteerimine: zercs
tehing läks igati positiivselt icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: Max-p
fr0ze

vastuseid: 15
vaadatud: 8461

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.02.2006 16:39:24   pealkiri: Kommenteerimine: Max-p
toimetas kauba kiirelt kohale thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Devilguy
fr0ze

vastuseid: 11
vaadatud: 10821

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.01.2006 19:46:17   pealkiri: Kommenteerimine: Devilguy
kiire tehing ja mälud töötavad kah ilusti
  teema: Kommenteerimine: Mike
fr0ze

vastuseid: 51
vaadatud: 16367

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.01.2006 14:36:31   pealkiri: Kommenteerimine: Mike
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: martin156
fr0ze

vastuseid: 14
vaadatud: 6739

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.01.2006 19:12:42   pealkiri: Kommenteerimine: martin156
beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: sven00
fr0ze

vastuseid: 12
vaadatud: 5832

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.01.2006 19:07:51   pealkiri: Kommenteerimine: sven00
"ärikas"
  teema: Kommenteerimine: -hans-
fr0ze

vastuseid: 28
vaadatud: 9164

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.01.2006 01:52:47   pealkiri: Kommenteerimine: -hans-
sai pakkumine tehtud ja õhtul tuli juba kaubale järgi thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: silicoid
fr0ze

vastuseid: 280
vaadatud: 72923

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.01.2006 01:50:04   pealkiri: Kommenteerimine: silicoid
tehing oli edukas thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: zbx
fr0ze

vastuseid: 366
vaadatud: 82390

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.01.2006 23:37:14   pealkiri: Kommenteerimine: zbx
viis kauba kiirelt minema icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: linnokas
fr0ze

vastuseid: 21
vaadatud: 7696

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.01.2006 21:24:56   pealkiri: Kommenteerimine: linnokas
eeskujulik ostja thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: huntermagic
fr0ze

vastuseid: 46
vaadatud: 27315

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.12.2005 14:22:37   pealkiri: Kommenteerimine: huntermagic
ostis ketta, kandis raha ilusti ära thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: sethtanel
fr0ze

vastuseid: 173
vaadatud: 51304

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.12.2005 20:39:53   pealkiri: Kommenteerimine: sethtanel
võib äri teha küll thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: GReddy
fr0ze

vastuseid: 6
vaadatud: 1777

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.12.2005 23:50:55   pealkiri: Kommenteerimine: GReddy
ostsin talt yhe vanakooli kasti icon_razz1.gif diil oli edukas thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: minisvami
fr0ze

vastuseid: 58
vaadatud: 29085

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.12.2005 23:02:51   pealkiri: Kommenteerimine: minisvami
tehing läks ladusalt icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: PiXel
fr0ze

vastuseid: 180
vaadatud: 38410

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.12.2005 17:58:21   pealkiri: Kommenteerimine: PiXel
äri sujus tõrgeteta thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Nu
fr0ze

vastuseid: 176
vaadatud: 92265

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.11.2005 01:32:37   pealkiri: Kommenteerimine: Nu
5+ mälud sain temalt thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Soulscheme
fr0ze

vastuseid: 82
vaadatud: 31807

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.10.2005 01:27:42   pealkiri: Kommenteerimine: Soulscheme
ostsin prose+mobo ja kõik toimib ilusti icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: MMX-Power
fr0ze

vastuseid: 36
vaadatud: 23051

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.09.2005 17:21:11   pealkiri: Kommenteerimine: MMX-Power
äri läks edukalt icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: Pots4t4j4
fr0ze

vastuseid: 492
vaadatud: 236620

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.07.2004 21:31:23   pealkiri: Kommenteerimine: Pots4t4j4
korralik ostja thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
  teema: Radeon 9800SE piinamise lugu :) (updated)
fr0ze

vastuseid: 67
vaadatud: 11749

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 29.11.2003 17:51:02   pealkiri: Radeon 9800SE piinamise lugu :) (updated)
mälu oli default jah 340, a mis see nö. õige default clock arvutataxe mälu kiiruse järgi ve? et siis 3.3ns mälu peaks default 300 ja 2.8 340mhz olema
  teema: Radeon 9800SE piinamise lugu :) (updated)
fr0ze

vastuseid: 67
vaadatud: 11749

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 29.11.2003 13:17:08   pealkiri: Radeon 9800SE piinamise lugu :) (updated)
mälud on jah 3,3ns, a praegu just proovisin ja 380mhz läks ilusti tööle, lähex ilmselt veel a ei julge proovida, sest mäludel ple praegu mingit jahutust isegi mitte radikaid, jaanil läks ju mingi ...
  teema: Radeon 9800SE piinamise lugu :) (updated)
fr0ze

vastuseid: 67
vaadatud: 11749

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 29.11.2003 00:43:28   pealkiri: Radeon 9800SE piinamise lugu :) (updated)
ja veel üks küsimus. mitu kaarti sa enne proosivid kui töötava leidsid?
vb esimene kaart on jama, vahetad ringi saad teise ok vedas 8pipe töötab...
aga kui ei tööta? mai usu hästi et mõni fi ...
  teema: NFS: Underground
fr0ze

vastuseid: 1726
vaadatud: 250067

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.11.2003 19:56:10   pealkiri: NFS: Underground
mul ka see kala, et kui tournamendis next race panna, siis loadib ära ja siis hangub, kuid heli on olemas ja isegi menüüd saab kasutada a pilt on must v siis jääb see loadimise screen ette ja vah ...
  teema: NFS: Underground
fr0ze

vastuseid: 1726
vaadatud: 250067

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.11.2003 01:09:30   pealkiri: NFS: Underground
tõmbasin ka selle demo ära, peali ilusate autode ple seal küll midagi head, juhitavus on ikka väga thumbs_down.gif
25,93 sain dragi ajaks
  teema: Radeon 9800SE piinamise lugu :) (updated)
fr0ze

vastuseid: 67
vaadatud: 11749

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 23.10.2003 16:24:52   pealkiri: Radeon 9800SE piinamise lugu :) (updated)
mind uvitaks ka et kust saaks sellise asja osta millel softmod töötaks...
no sa võid poes nii kokku leppida, et kui 8 toru tööle ei hakka siis vahetavad ümber
aasta nali thumbs_up.gif
sinu jaox vb nal ...
  teema: Radeon 9800SE piinamise lugu :) (updated)
fr0ze

vastuseid: 67
vaadatud: 11749

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 22.10.2003 20:16:25   pealkiri: Radeon 9800SE piinamise lugu :) (updated)
mind uvitaks ka et kust saaks sellise asja osta millel softmod töötaks...
no sa võid poes nii kokku leppida, et kui 8 toru tööle ei hakka siis vahetavad ümber
  teema: 9800SE kas kohe peab 8pipe line töötama et PROks teha?
fr0ze

vastuseid: 38
vaadatud: 5557

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 15.10.2003 21:56:23   pealkiri: 9800SE kas kohe peab 8pipe line töötama et PROks teha?
sain endale ka selle connecti 9800se aiw, need 8 toru hakkavad tööle küll a mõnedes mängudes esineb naca artifacte, a see tuleb vist sellest, et gpu radikas on sellel mingi pask ja kui 8 toru tö ...
  teema: Audio codec
fr0ze

vastuseid: 4
vaadatud: 1140

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 13.10.2003 21:56:54   pealkiri: Audio codec
a proovi gspot vms progega järgi vaadata mis codecit sul vaja on
  teema: Audio codec
fr0ze

vastuseid: 4
vaadatud: 1140

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 13.10.2003 21:00:34   pealkiri: Audio codec
AC3'e võid juurde lasta, muu vajalik peaks juba OS'iga kaasas olema
  teema: Radeon 9800SE piinamise lugu :) (updated)
fr0ze

vastuseid: 67
vaadatud: 11749

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 13.10.2003 17:15:21   pealkiri: Radeon 9800SE piinamise lugu :) (updated)
a kas need kõik 8 toru on lootust tööle saada aint club3D ja powercolor kaartidaga või saab ka connect3d ja herculese AIW kaartidega?
  teema: Civilization 1,2,3...
fr0ze

vastuseid: 87
vaadatud: 27265

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.10.2003 17:31:02   pealkiri: Civilization 1,2,3...
ma ei tahagi linnade arvu piirata, minu küsimus oli lihtsalt vastus millivatt'i küsimusele icon_smile.gif see paigutamise jutt on sul aga jummala õige, ma tavaliselt teen nii, et kõigepealt avastan oma saare ä ...
  teema: Asus A7N8X
fr0ze

vastuseid: 7
vaadatud: 1982

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 05.10.2003 20:51:40   pealkiri: Asus A7N8X
Ilma proseta minuteada ei teegi piikse.
prose oli tal vist siiski peal, sest ta ütles ju, et cooler hakkas tööle
  teema: Asus A7N8X
fr0ze

vastuseid: 7
vaadatud: 1982

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 04.10.2003 18:32:29   pealkiri: Asus A7N8X
nu siis võid proovida poes plaat ära vahetada
  teema: Asus A7N8X
fr0ze

vastuseid: 7
vaadatud: 1982

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 04.10.2003 18:14:12   pealkiri: Asus A7N8X
a kas sa ikka pc-speakeri ühendasid külge?
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.