|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: Archangle^ |
fr0ze
vastuseid: 22
vaadatud: 7156
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.05.2010 18:03:10 pealkiri: Kommenteerimine: Archangle^ |
positiivne 2rikogemus  |
teema: Kommenteerimine: Tõnu |
fr0ze
vastuseid: 91
vaadatud: 24392
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.05.2010 18:00:13 pealkiri: Kommenteerimine: Tõnu |
| ostis gps'i |
teema: Kommenteerimine: matu21 |
fr0ze
vastuseid: 1392
vaadatud: 226270
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.07.2007 16:21:34 pealkiri: Kommenteerimine: matu21 |
positiivne  |
teema: Paypal & eBay üldteema |
fr0ze
vastuseid: 17702
vaadatud: 3878645
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 19.02.2007 01:11:56 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
| ostmiseks ple vaja pangakontot kinnitada, see v6ib sitaks aega v6tta, registreerid aint 2ra ja kui maksma hakkad logid ebay kaudu sisse ja paned oma debeet v6i krediitkaardi numbrid |
teema: Kommenteerimine: Carl |
fr0ze
vastuseid: 47
vaadatud: 17750
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.09.2006 09:09:23 pealkiri: Kommenteerimine: Carl |
ostis läpaka  |
teema: Kommenteerimine: 8413 |
fr0ze
vastuseid: 12
vaadatud: 6830
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.06.2006 00:21:26 pealkiri: Kommenteerimine: 8413 |
usaldusväärne müüja  |
teema: Kommenteerimine: -Margus- |
fr0ze
vastuseid: 90
vaadatud: 39889
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.06.2006 20:27:45 pealkiri: Kommenteerimine: -Margus- |
reageeris kiirelt pakkumisele  |
teema: Kommenteerimine: pastakas |
fr0ze
vastuseid: 206
vaadatud: 67638
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.06.2006 17:11:16 pealkiri: Kommenteerimine: pastakas |
ostsin läpaka, kaup on korralik ja hind oli hea  |
teema: Kommenteerimine: insekas |
fr0ze
vastuseid: 557
vaadatud: 114379
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.05.2006 11:40:44 pealkiri: Kommenteerimine: insekas |
ostis monitori  |
teema: Kommenteerimine: Xatax |
fr0ze
vastuseid: 1
vaadatud: 2123
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.05.2006 09:55:55 pealkiri: Kommenteerimine: Xatax |
sai tehtud telefonide vahetus, kõik läks positiivselt  |
teema: Kommenteerimine: mell |
fr0ze
vastuseid: 109
vaadatud: 35166
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.05.2006 00:43:25 pealkiri: Kommenteerimine: mell |
igati positiivne  |
teema: Kommenteerimine: SCREAMER |
fr0ze
vastuseid: 440
vaadatud: 105413
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.02.2006 00:43:47 pealkiri: Kommenteerimine: SCREAMER |
eeskujulik ostja  |
teema: Kommenteerimine: Virtuoso |
fr0ze
vastuseid: 169
vaadatud: 33382
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.02.2006 23:37:20 pealkiri: Kommenteerimine: Virtuoso |
sain hea hinnaga aku  |
teema: Kommenteerimine: neo |
fr0ze
vastuseid: 41
vaadatud: 17037
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.02.2006 22:43:38 pealkiri: Kommenteerimine: neo |
kiire tehing, korralik kaup  |
teema: Kommenteerimine: Omerta |
fr0ze
vastuseid: 12
vaadatud: 5768
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.02.2006 01:00:05 pealkiri: Kommenteerimine: Omerta |
| ... |
teema: Kommenteerimine: bloodraven |
fr0ze
vastuseid: 4
vaadatud: 4665
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.02.2006 21:28:40 pealkiri: Kommenteerimine: bloodraven |
ostis telefoni...kõik läks positiivselt  |
teema: Kommenteerimine: zercs |
fr0ze
vastuseid: 95
vaadatud: 18482
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.02.2006 22:27:35 pealkiri: Kommenteerimine: zercs |
tehing läks igati positiivselt  |
teema: Kommenteerimine: Max-p |
fr0ze
vastuseid: 15
vaadatud: 8461
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.02.2006 16:39:24 pealkiri: Kommenteerimine: Max-p |
toimetas kauba kiirelt kohale  |
teema: Kommenteerimine: Devilguy |
fr0ze
vastuseid: 11
vaadatud: 10821
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.01.2006 19:46:17 pealkiri: Kommenteerimine: Devilguy |
| kiire tehing ja mälud töötavad kah ilusti |
teema: Kommenteerimine: Mike |
fr0ze
vastuseid: 51
vaadatud: 16367
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.01.2006 14:36:31 pealkiri: Kommenteerimine: Mike |
 |
teema: Kommenteerimine: martin156 |
fr0ze
vastuseid: 14
vaadatud: 6739
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.01.2006 19:12:42 pealkiri: Kommenteerimine: martin156 |
 |
teema: Kommenteerimine: sven00 |
fr0ze
vastuseid: 12
vaadatud: 5832
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.01.2006 19:07:51 pealkiri: Kommenteerimine: sven00 |
| "ärikas" |
teema: Kommenteerimine: -hans- |
fr0ze
vastuseid: 28
vaadatud: 9164
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.01.2006 01:52:47 pealkiri: Kommenteerimine: -hans- |
sai pakkumine tehtud ja õhtul tuli juba kaubale järgi  |
teema: Kommenteerimine: silicoid |
fr0ze
vastuseid: 280
vaadatud: 72923
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.01.2006 01:50:04 pealkiri: Kommenteerimine: silicoid |
tehing oli edukas  |
teema: Kommenteerimine: zbx |
fr0ze
vastuseid: 366
vaadatud: 82390
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.01.2006 23:37:14 pealkiri: Kommenteerimine: zbx |
viis kauba kiirelt minema  |
teema: Kommenteerimine: linnokas |
fr0ze
vastuseid: 21
vaadatud: 7696
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.01.2006 21:24:56 pealkiri: Kommenteerimine: linnokas |
eeskujulik ostja  |
teema: Kommenteerimine: huntermagic |
fr0ze
vastuseid: 46
vaadatud: 27315
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.12.2005 14:22:37 pealkiri: Kommenteerimine: huntermagic |
ostis ketta, kandis raha ilusti ära  |
teema: Kommenteerimine: sethtanel |
fr0ze
vastuseid: 173
vaadatud: 51304
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.12.2005 20:39:53 pealkiri: Kommenteerimine: sethtanel |
võib äri teha küll  |
teema: Kommenteerimine: GReddy |
fr0ze
vastuseid: 6
vaadatud: 1777
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.12.2005 23:50:55 pealkiri: Kommenteerimine: GReddy |
ostsin talt yhe vanakooli kasti diil oli edukas  |
teema: Kommenteerimine: minisvami |
fr0ze
vastuseid: 58
vaadatud: 29085
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.12.2005 23:02:51 pealkiri: Kommenteerimine: minisvami |
tehing läks ladusalt  |
teema: Kommenteerimine: PiXel |
fr0ze
vastuseid: 180
vaadatud: 38410
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.12.2005 17:58:21 pealkiri: Kommenteerimine: PiXel |
äri sujus tõrgeteta  |
teema: Kommenteerimine: Nu |
fr0ze
vastuseid: 176
vaadatud: 92265
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.11.2005 01:32:37 pealkiri: Kommenteerimine: Nu |
5+ mälud sain temalt  |
teema: Kommenteerimine: Soulscheme |
fr0ze
vastuseid: 82
vaadatud: 31807
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.10.2005 01:27:42 pealkiri: Kommenteerimine: Soulscheme |
ostsin prose+mobo ja kõik toimib ilusti  |
teema: Kommenteerimine: MMX-Power |
fr0ze
vastuseid: 36
vaadatud: 23051
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.09.2005 17:21:11 pealkiri: Kommenteerimine: MMX-Power |
äri läks edukalt  |
teema: Kommenteerimine: Pots4t4j4 |
fr0ze
vastuseid: 492
vaadatud: 236620
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.07.2004 21:31:23 pealkiri: Kommenteerimine: Pots4t4j4 |
korralik ostja  |
teema: Radeon 9800SE piinamise lugu :) (updated) |
fr0ze
vastuseid: 67
vaadatud: 11749
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 29.11.2003 17:51:02 pealkiri: Radeon 9800SE piinamise lugu :) (updated) |
| mälu oli default jah 340, a mis see nö. õige default clock arvutataxe mälu kiiruse järgi ve? et siis 3.3ns mälu peaks default 300 ja 2.8 340mhz olema |
teema: Radeon 9800SE piinamise lugu :) (updated) |
fr0ze
vastuseid: 67
vaadatud: 11749
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 29.11.2003 13:17:08 pealkiri: Radeon 9800SE piinamise lugu :) (updated) |
| mälud on jah 3,3ns, a praegu just proovisin ja 380mhz läks ilusti tööle, lähex ilmselt veel a ei julge proovida, sest mäludel ple praegu mingit jahutust isegi mitte radikaid, jaanil läks ju mingi ... |
teema: Radeon 9800SE piinamise lugu :) (updated) |
fr0ze
vastuseid: 67
vaadatud: 11749
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 29.11.2003 00:43:28 pealkiri: Radeon 9800SE piinamise lugu :) (updated) |
ja veel üks küsimus. mitu kaarti sa enne proosivid kui töötava leidsid?
vb esimene kaart on jama, vahetad ringi saad teise ok vedas 8pipe töötab...
aga kui ei tööta? mai usu hästi et mõni fi ... |
teema: NFS: Underground |
fr0ze
vastuseid: 1726
vaadatud: 250067
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.11.2003 19:56:10 pealkiri: NFS: Underground |
| mul ka see kala, et kui tournamendis next race panna, siis loadib ära ja siis hangub, kuid heli on olemas ja isegi menüüd saab kasutada a pilt on must v siis jääb see loadimise screen ette ja vah ... |
teema: NFS: Underground |
fr0ze
vastuseid: 1726
vaadatud: 250067
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.11.2003 01:09:30 pealkiri: NFS: Underground |
tõmbasin ka selle demo ära, peali ilusate autode ple seal küll midagi head, juhitavus on ikka väga
25,93 sain dragi ajaks |
teema: Radeon 9800SE piinamise lugu :) (updated) |
fr0ze
vastuseid: 67
vaadatud: 11749
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 23.10.2003 16:24:52 pealkiri: Radeon 9800SE piinamise lugu :) (updated) |
mind uvitaks ka et kust saaks sellise asja osta millel softmod töötaks...
no sa võid poes nii kokku leppida, et kui 8 toru tööle ei hakka siis vahetavad ümber
aasta nali
sinu jaox vb nal ... |
teema: Radeon 9800SE piinamise lugu :) (updated) |
fr0ze
vastuseid: 67
vaadatud: 11749
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 22.10.2003 20:16:25 pealkiri: Radeon 9800SE piinamise lugu :) (updated) |
mind uvitaks ka et kust saaks sellise asja osta millel softmod töötaks...
no sa võid poes nii kokku leppida, et kui 8 toru tööle ei hakka siis vahetavad ümber |
teema: 9800SE kas kohe peab 8pipe line töötama et PROks teha? |
fr0ze
vastuseid: 38
vaadatud: 5557
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 15.10.2003 21:56:23 pealkiri: 9800SE kas kohe peab 8pipe line töötama et PROks teha? |
| sain endale ka selle connecti 9800se aiw, need 8 toru hakkavad tööle küll a mõnedes mängudes esineb naca artifacte, a see tuleb vist sellest, et gpu radikas on sellel mingi pask ja kui 8 toru tö ... |
teema: Audio codec |
fr0ze
vastuseid: 4
vaadatud: 1140
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 13.10.2003 21:56:54 pealkiri: Audio codec |
| a proovi gspot vms progega järgi vaadata mis codecit sul vaja on |
teema: Audio codec |
fr0ze
vastuseid: 4
vaadatud: 1140
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 13.10.2003 21:00:34 pealkiri: Audio codec |
| AC3'e võid juurde lasta, muu vajalik peaks juba OS'iga kaasas olema |
teema: Radeon 9800SE piinamise lugu :) (updated) |
fr0ze
vastuseid: 67
vaadatud: 11749
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 13.10.2003 17:15:21 pealkiri: Radeon 9800SE piinamise lugu :) (updated) |
| a kas need kõik 8 toru on lootust tööle saada aint club3D ja powercolor kaartidaga või saab ka connect3d ja herculese AIW kaartidega? |
teema: Civilization 1,2,3... |
fr0ze
vastuseid: 87
vaadatud: 27265
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.10.2003 17:31:02 pealkiri: Civilization 1,2,3... |
ma ei tahagi linnade arvu piirata, minu küsimus oli lihtsalt vastus millivatt'i küsimusele see paigutamise jutt on sul aga jummala õige, ma tavaliselt teen nii, et kõigepealt avastan oma saare ä ... |
teema: Asus A7N8X |
fr0ze
vastuseid: 7
vaadatud: 1982
|
foorum: Protsessorid postitatud: 05.10.2003 20:51:40 pealkiri: Asus A7N8X |
Ilma proseta minuteada ei teegi piikse.
prose oli tal vist siiski peal, sest ta ütles ju, et cooler hakkas tööle |
teema: Asus A7N8X |
fr0ze
vastuseid: 7
vaadatud: 1982
|
foorum: Protsessorid postitatud: 04.10.2003 18:32:29 pealkiri: Asus A7N8X |
| nu siis võid proovida poes plaat ära vahetada |
teema: Asus A7N8X |
fr0ze
vastuseid: 7
vaadatud: 1982
|
foorum: Protsessorid postitatud: 04.10.2003 18:14:12 pealkiri: Asus A7N8X |
| a kas sa ikka pc-speakeri ühendasid külge? |
| |