|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Telia Eesti |
fox98
vastuseid: 9969
vaadatud: 2277334
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 11.11.2024 21:01:54 pealkiri: Telia Eesti |
Mingi värk Telia ruuteriga Genexis pure 500.
Viskab wifi välja. Ja logist vaatan alati sama error:
"failed to read /etc/ethers: No such file or directory"
Logis igast muid asju veel, kuid ... |
teema: Kommenteerimine: Black66 |
fox98
vastuseid: 418
vaadatud: 88454
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.04.2024 13:27:12 pealkiri: Suurepärane |
| Müüs kohvimasina. Kõik nii nagu kirjas. |
teema: HP vale partition active |
fox98
vastuseid: 4
vaadatud: 2469
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 03.04.2021 16:04:07 pealkiri: HP vale partition active |
| LOL ma jäin ühte screenshotti vaatama ja seal oli active partition mitte see kus on windows installitud vaid see 500mb partition. Vahetasin. Kõik korras. |
teema: HP vale partition active |
fox98
vastuseid: 4
vaadatud: 2469
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 01.04.2021 19:06:27 pealkiri: HP vale partition active |
Tallinnas
Asi on hp elitebook 840.
Andmeid saan kätte, kui panen ketta välisesse boksi. Arved ja pildid ja muud värgid saan kätte. Aga mul on office 365 koodid eelmisel windowsi peal. Kasutaj ... |
teema: HP vale partition active |
fox98
vastuseid: 4
vaadatud: 2469
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 31.03.2021 21:10:47 pealkiri: HP vale partition active |
Läpakal tahtsin pulgaga windowsi üle lasta väiksed asjad olid viltu.
Vahetasin active partitioni ära hp-toolsiga enam ei mäleta miks ilmselt kogemata ja jäin sellsse loopi sisse, kus siis kon ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
fox98
vastuseid: 16960
vaadatud: 3589726
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 09.04.2020 00:34:49 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
| Päris suure dilemma ees olen. XPS i7-9750H, GTX1650 on silmeees, et aegaajalt mängida mõne mängu, CS-i ja mõnda asja veel... ja tegelt uus MS flight simulator on päris ilus. Suurem jagu läpakas ... |
teema: Koju projektor |
fox98
vastuseid: 631
vaadatud: 293950
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 16.10.2019 18:58:39 pealkiri: Koju projektor |
| olgu, otsin siis midagi paremat |
teema: Koju projektor |
fox98
vastuseid: 631
vaadatud: 293950
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 14.10.2019 13:50:07 pealkiri: Koju projektor |
| Olen veits uurinud hiina värki, ka neid telefoni suuruseid projektoreid on üsna palju, aga reso on väga väike. Seega olen uurinud natuke suuremaid projektoreid ülevaated on üsna head, aga enamus ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
fox98
vastuseid: 16960
vaadatud: 3589726
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 25.01.2017 22:53:41 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
| Endal dell x421l läpakas, juba 4 aastat vana, vahetasin ketta ssd vastu ja panin 8 gb mälu aga ikka jõudu jääb väheks. i7 emaplaat ebays maksab 150-175 euro kanti. (Aku on täiesti läbi, 30 min ... |
teema: Kommenteerimine: rauli |
fox98
vastuseid: 76
vaadatud: 25602
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.09.2016 21:34:50 pealkiri: Kommenteerimine: rauli |
5+ värk  |
teema: No Man’s Sky |
fox98
vastuseid: 280
vaadatud: 84145
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.08.2016 00:37:40 pealkiri: No Man’s Sky |
Ma jõudsin 3 tundi mängida ja kulda leidsin palju ja sain osta asju. Paar planeeti avastasin nimesid neile ei ole veel pannud
Põnev on asju otsida, aga need planeedid on lihtsalt NII SUURE ... |
teema: Telia TV |
fox98
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172141
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 15.06.2016 23:17:56 pealkiri: Telia TV |
| Ei ole Telia needust maha saanud, (interneti sain korda). Uus ruuter (intendo) ülejäänud kõik sama. Sain uue puldi panin ruuteri tööle ja siis oli tundaega vaikust telekas, HDMI-ga ei võtnud pi ... |
teema: Telia Koduinternet |
fox98
vastuseid: 23979
vaadatud: 5696984
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 13.06.2016 23:35:12 pealkiri: Telia Koduinternet |
| Jah, ei ole kaabel järgi aga ruuter on seljataga pool meetrit. Probleeme on olnud päris palju, aga mitte nii halb kui nüüd. Teleka pilt ka hakib aegajalt, HD pilti üldse ei näe aga noh. Vist on ... |
teema: Telia Koduinternet |
fox98
vastuseid: 23979
vaadatud: 5696984
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 13.06.2016 18:58:14 pealkiri: Telia Koduinternet |
http://www.speedtest.net/result/5400559829.png
Nädal aega on selline kiirus, helistatud küll, uuendavad ruuterit jne. Kuidas saaks nagu asjad kiiremini liikuma. Muidugi elan Nõmmel siin polegi m ... |
teema: Dell xps 14 l421x aku ei pea enam :: Sülearvuti akud ja varuosad |
fox98
vastuseid: 0
vaadatud: 1993
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 07.10.2015 18:23:22 pealkiri: Dell xps 14 l421x aku ei pea enam :: Sülearvuti akud ja varuosad |
2 aastat ja ühe kuu vanune.
Kevadel vahetasin HDD SSD-ga (WIN10 peal) ära ja aku vastupidavus lühenes poolevõrra. Näitena Tallinn-Tartu bussisõit, filmi jõudis ära vaadata ja jäi veel 50% a ... |
teema: Bootmgr is missing |
fox98
vastuseid: 11
vaadatud: 2947
|
foorum: Tarkvara postitatud: 08.04.2015 10:56:31 pealkiri: Bootmgr is missing |
| Ega ma ise täpselt enam ei teagi mis ma tegin, eks ma seal biosis mässasin ja sain lõpuks ATA--ga tööle ja ilmselt oli win 7 copy vigane ka aga. Nüüd on rõõmsalt win 10 peal ja elu rõõmus I ... |
teema: Bootmgr is missing |
fox98
vastuseid: 11
vaadatud: 2947
|
foorum: Tarkvara postitatud: 05.04.2015 19:36:42 pealkiri: Bootmgr is missing |
| linux mint peal... mis edasi, ikka olen windowsi mees, jube kiire on küll ssd-ga |
teema: Bootmgr is missing |
fox98
vastuseid: 11
vaadatud: 2947
|
foorum: Tarkvara postitatud: 05.04.2015 16:03:28 pealkiri: Bootmgr is missing |
| memtesti sain tööle, tuleb ikka 4-5 korda proovida |
teema: Bootmgr is missing |
fox98
vastuseid: 11
vaadatud: 2947
|
foorum: Tarkvara postitatud: 05.04.2015 14:56:33 pealkiri: Bootmgr is missing |
| no probleem ongi, et ta pulgalt boodib ainult windowsi, ta ei saa bootida Memtesti ega partition wizardit ega midagi muud, sest pole Windows boot manageri |
teema: Bootmgr is missing |
fox98
vastuseid: 11
vaadatud: 2947
|
foorum: Tarkvara postitatud: 05.04.2015 04:07:49 pealkiri: Bootmgr is missing |
|
teema: Bootmgr is missing |
fox98
vastuseid: 11
vaadatud: 2947
|
foorum: Tarkvara postitatud: 05.04.2015 02:04:14 pealkiri: Bootmgr is missing |
No jah, ega ma ei teagi kust alustada, googeldaminse lvl veits üle 9000, aga asja juurde.
Windows boot manageri ei ole ehk kõige tähtsam probleem.
Pulgalt loeb win 7 installi aga 33% läbi ütl ... |
teema: Boot probleem |
fox98
vastuseid: 6
vaadatud: 1841
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 05.04.2015 01:51:58 pealkiri: Boot probleem |
garantii läbi(andmed saab kätte, ainult parool on peal), uus probleem, teen teise teema  |
teema: Boot probleem |
fox98
vastuseid: 6
vaadatud: 1841
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 03.04.2015 12:24:23 pealkiri: Boot probleem |
| jap, ei boodi pulgalt ka, legacy ega uefi-ga, andmed saab ikka kätte ma loodan? |
teema: Boot probleem |
fox98
vastuseid: 6
vaadatud: 1841
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 02.04.2015 17:59:06 pealkiri: Boot probleem |
| Läpaks viskas ekraani mustaks. Tegin reseti. Siis tuli ette start Over PXE onboard ipv4 peale delli logo laadimist. vajutasin esc ja hakkas uuesti bootima. Enam seda ei näita. Nüüd cheking media ... |
teema: Videosignaali edastamine koksiaalkaabliga |
fox98
vastuseid: 2
vaadatud: 1201
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 24.03.2015 20:43:35 pealkiri: Videosignaali edastamine koksiaalkaabliga |
| Sellist seadet oleks vaja, kus video signaali (arvutist) saaks edastada koksiaali. Samast tuleks ka siis digiboxi signaal ehk põhimõtteliselt tahaks teha lisa kanali. Praegu on süsteem olemas lihts ... |
teema: Telia Mobiilne Internet |
fox98
vastuseid: 5654
vaadatud: 1473354
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 18.10.2014 16:45:19 pealkiri: Telia Mobiilne Internet |
| Selline probleem, et pulga arvutisse pannes ja pin-kood sisse lüües ühendab ära aga alla laadimine on 0, üles laeb 10-50 kbs. Peale katkestamist ja uuesti ühendades võrku(pulka välja ei võta) ... |
teema: Hiina nutitelefonide tootja MEIZU siseneb uusima mudeliga MX4 Balti turule |
fox98
vastuseid: 10
vaadatud: 4295
|
foorum: Pressiteated postitatud: 08.09.2014 17:02:16 pealkiri: Hiina nutitelefonide tootja MEIZU siseneb uusima mudeliga MX4 Balti turule |
No ma ikka olen veidi konspiratsioon teooria lembeline, kui palju rahastab Hiina neid telefone ja kui palju liigub telefonidest Hiina Rahvavabariiki informatsiooni lääne rahvastelt.
PS see on ikka ... |
teema: Läpakas ei maga enam |
fox98
vastuseid: 9
vaadatud: 1910
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 31.12.2013 15:55:07 pealkiri: Läpakas ei maga enam |
Korras nagu Norras, aitähid  |
teema: Läpakas ei maga enam |
fox98
vastuseid: 9
vaadatud: 1910
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 31.12.2013 14:28:47 pealkiri: Läpakas ei maga enam |
| uuel draiveril oli mingi kala brightness muutmisega ja veel millegagi ja ma võtsin selle maha ja panin vana tagasi peale, aga nüüd vist see kala, korda tehtud, proovin, (kõik see oli kuu aega taga ... |
teema: Läpakas ei maga enam |
fox98
vastuseid: 9
vaadatud: 1910
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 31.12.2013 13:33:55 pealkiri: Läpakas ei maga enam |
Dell XPS 14 l421x
Iga korg kui panen "Sleep" ei ole võimalik enam sealt välja tulla
Peab pikalt power nuppu vajutama ehk reset ja siis uuesti arvuti sisse lülitama, et kas ta ei lähe siis ko ... |
teema: AOL sulgeb Winamp teenuse |
fox98
vastuseid: 70
vaadatud: 17254
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 21.11.2013 23:40:15 pealkiri: AOL sulgeb Winamp teenuse |
| Oli ka winamp nii kaua kui oli xp, kui win 7 tuli võtsin zune player (zune HD oli ka) mida kõik kindlasti maha hakkavad tegema aga silmale on see siiamaani kõige ilusam muusika mängija, ei saa mui ... |
teema: Wifi VS 3G |
fox98
vastuseid: 4
vaadatud: 1498
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 01.09.2013 13:34:31 pealkiri: Wifi VS 3G |
| Kumb tarbib rohkem energiat, kui läpakal wifi või 3G pulk? |
teema: Millist browserit kasutad? (2004 - 2015) |
fox98
vastuseid: 1210
vaadatud: 246486
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 12.06.2013 00:25:14 pealkiri: Millist browserit kasutad? (2004 - 2015) |
| Keegi Seamonkey-it ei kasuta tõesti? |
teema: WORDPRESS ja sellega seonduv |
fox98
vastuseid: 560
vaadatud: 303113
|
foorum: WWW postitatud: 08.01.2013 18:48:19 pealkiri: WORDPRESS ja sellega seonduv |
see on täitsa olemas aga keeruline ka ei ole tegelenud üldse mingi lehe kirjutamise ega progemisega, eks ma siis uurin seda põhjalikumalt |
teema: WORDPRESS ja sellega seonduv |
fox98
vastuseid: 560
vaadatud: 303113
|
foorum: WWW postitatud: 08.01.2013 15:43:22 pealkiri: WORDPRESS ja sellega seonduv |
Snippet erineb sellest mis näitab seo ja mis tegelikult googles, ja üldiselt tahaks, et google leiaks selliselt
http://www.upload.ee/image/2967513/hv.JPG
aga hetkel on
http://www.upload.e ... |
teema: WORDPRESS ja sellega seonduv |
fox98
vastuseid: 560
vaadatud: 303113
|
foorum: WWW postitatud: 08.01.2013 14:00:34 pealkiri: WORDPRESS ja sellega seonduv |
Keegi SEO-d ka mõistab siin, nimelt meta-ga probleem googles on üks aga wp seo annab nagu teise variandi. Üldiselt on palju asju mida seal tahaks muuta.  |
teema: Pildimäng: kohad Eestis |
fox98
vastuseid: 3879
vaadatud: 853291
|
foorum: Fotograafia postitatud: 30.09.2012 22:57:10 pealkiri: Pildimäng: kohad Eestis |
| see madal perroon, ei saa nii suure koha peatus olla |
teema: Megaupload suleti |
fox98
vastuseid: 478
vaadatud: 99132
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 20.01.2012 17:27:48 pealkiri: Megaupload suleti |
| youtube ka juba häkivad http://www.upload.ee/image/2000907/cxcxcxcxcxc.GIF |
teema: Firefoxi veebilehitseja tulevik on ebakindel (lisatud küsitlus) |
fox98
vastuseid: 117
vaadatud: 16112
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 10.12.2011 18:32:07 pealkiri: Firefoxi veebilehitseja tulevik on ebakindel (lisatud küsitlus) |
olen vist ainuke kes kasutab Seamonkey-t  |
teema: telekas sööb pildi ära |
fox98
vastuseid: 1
vaadatud: 949
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 30.09.2011 18:16:12 pealkiri: telekas sööb pildi ära |
| fhd resol jääks nagu telekas väikseks, sööb pildi äärest ära, 1765x922 on jälle väike mustad laiad ääred, proovisin nvidia contropanelist muuta teha custom reso aga ei muuda eriti midagi v ... |
teema: Muusikateema (Tahad teada loo nime? Küsi siit...) |
fox98
vastuseid: 3084
vaadatud: 833731
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 15.09.2011 00:03:03 pealkiri: Muusikateema (Tahad teada loo nime? Küsi siit...) |
| mingisugune klubi laul oli suht kuulus aga nüüd tehti selles al a "Alicia Keys - New York" http://www.youtube.com/watch?v=Q4Yqx5coUiQ selline laul |
teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
fox98
vastuseid: 18678
vaadatud: 3270874
|
foorum: Microsoft postitatud: 18.08.2011 00:01:08 pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
hmm mis on SMART  |
teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
fox98
vastuseid: 18678
vaadatud: 3270874
|
foorum: Microsoft postitatud: 17.08.2011 23:16:20 pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
| no plaadi viskan sisse loeb ära, installi aken tuleb ett,e kus neid keeli valida saab, siis seal võtan selle repair ja ei midagi lihtsalt selline sinine pilt. kui nii sama valida start windows norm ... |
teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
fox98
vastuseid: 18678
vaadatud: 3270874
|
foorum: Microsoft postitatud: 17.08.2011 21:48:04 pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
| ongi asi et ta plaadipealt ka ei võta |
teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
fox98
vastuseid: 18678
vaadatud: 3270874
|
foorum: Microsoft postitatud: 17.08.2011 20:47:20 pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
| safe modis panin ilma automaatse resetita ta tööle ja viskas sinise pildi ette ja ütles mingi boot(ei mäleta) hardware error. et siis kõvaketas? Ja ei lasknud plaadipealt ka reparida http://www. ... |
teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
fox98
vastuseid: 18678
vaadatud: 3270874
|
foorum: Microsoft postitatud: 17.08.2011 17:20:55 pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
| sain win 7 peale tegi update-i ära kõik töötas tegi restardi peale updati ja enam tööle ei lähe, windowsi lipp tuleb ette ja siis viskab resa, soovitab repairida aga ei saa ilma ega ka plaadipe ... |
teema: HP dv7 ei leia kõvaketast |
fox98
vastuseid: 7
vaadatud: 1481
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 16.08.2011 15:11:46 pealkiri: HP dv7 ei leia kõvaketast |
| nüüd lampi leidis kõik kettad ülesse(proovisin repairida) ja kui uuesti tahtsin formattima ja installima win7 peale kadusid kettad uuesti et äkki on selle win7 plaadi viga ma ei viitsi h*iata ost ... |
teema: HP dv7 ei leia kõvaketast |
fox98
vastuseid: 7
vaadatud: 1481
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 11.08.2011 16:56:44 pealkiri: HP dv7 ei leia kõvaketast |
| ma siin allpool lugesin et kui kõvaketas läheb siis emaplaat hakkab ka õhtale minema, on siis mõtet osta uus ketas või juba uus läpakas? |
teema: HP dv7 ei leia kõvaketast |
fox98
vastuseid: 7
vaadatud: 1481
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 11.08.2011 16:48:32 pealkiri: HP dv7 ei leia kõvaketast |
Hakkasin win 7 peale panema ja esimest korda sain 65% ja siis viskas errori et ei leidnud enam kõvaketast, teistkorda proovisin installida ei leidnud üldse enam mitte midagi ?
on mõtet uut ketast ... |
teema: Ei võta pilti ette |
fox98
vastuseid: 4
vaadatud: 1342
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 09.08.2011 21:13:37 pealkiri: Ei võta pilti ette |
aga mingi ajapärast siis viskab pildi täiesti tasku? viimane aeg ka osta endale korralik kuvar  |
| |