Avaleht
otsing leidis 60 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Telia Eesti
fox98

vastuseid: 9969
vaadatud: 2277334

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 11.11.2024 21:01:54   pealkiri: Telia Eesti
Mingi värk Telia ruuteriga Genexis pure 500.
Viskab wifi välja. Ja logist vaatan alati sama error:


"failed to read /etc/ethers: No such file or directory"


Logis igast muid asju veel, kuid ...
  teema: Kommenteerimine: Black66
fox98

vastuseid: 418
vaadatud: 88454

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.04.2024 13:27:12   pealkiri: Suurepärane
Müüs kohvimasina. Kõik nii nagu kirjas.
  teema: HP vale partition active
fox98

vastuseid: 4
vaadatud: 2469

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 03.04.2021 16:04:07   pealkiri: HP vale partition active
LOL ma jäin ühte screenshotti vaatama ja seal oli active partition mitte see kus on windows installitud vaid see 500mb partition. Vahetasin. Kõik korras.
  teema: HP vale partition active
fox98

vastuseid: 4
vaadatud: 2469

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 01.04.2021 19:06:27   pealkiri: HP vale partition active
Tallinnas

Asi on hp elitebook 840.
Andmeid saan kätte, kui panen ketta välisesse boksi. Arved ja pildid ja muud värgid saan kätte. Aga mul on office 365 koodid eelmisel windowsi peal. Kasutaj ...
  teema: HP vale partition active
fox98

vastuseid: 4
vaadatud: 2469

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 31.03.2021 21:10:47   pealkiri: HP vale partition active
Läpakal tahtsin pulgaga windowsi üle lasta väiksed asjad olid viltu.

Vahetasin active partitioni ära hp-toolsiga enam ei mäleta miks ilmselt kogemata ja jäin sellsse loopi sisse, kus siis kon ...
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
fox98

vastuseid: 16960
vaadatud: 3589726

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 09.04.2020 00:34:49   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
Päris suure dilemma ees olen. XPS i7-9750H, GTX1650 on silmeees, et aegaajalt mängida mõne mängu, CS-i ja mõnda asja veel... ja tegelt uus MS flight simulator on päris ilus. Suurem jagu läpakas ...
  teema: Koju projektor
fox98

vastuseid: 631
vaadatud: 293950

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 16.10.2019 18:58:39   pealkiri: Koju projektor
olgu, otsin siis midagi paremat
  teema: Koju projektor
fox98

vastuseid: 631
vaadatud: 293950

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 14.10.2019 13:50:07   pealkiri: Koju projektor
Olen veits uurinud hiina värki, ka neid telefoni suuruseid projektoreid on üsna palju, aga reso on väga väike. Seega olen uurinud natuke suuremaid projektoreid ülevaated on üsna head, aga enamus ...
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
fox98

vastuseid: 16960
vaadatud: 3589726

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 25.01.2017 22:53:41   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
Endal dell x421l läpakas, juba 4 aastat vana, vahetasin ketta ssd vastu ja panin 8 gb mälu aga ikka jõudu jääb väheks. i7 emaplaat ebays maksab 150-175 euro kanti. (Aku on täiesti läbi, 30 min ...
  teema: Kommenteerimine: rauli
fox98

vastuseid: 76
vaadatud: 25602

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.09.2016 21:34:50   pealkiri: Kommenteerimine: rauli
5+ värk thumbs_up.gif
  teema: No Man’s Sky
fox98

vastuseid: 280
vaadatud: 84145

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.08.2016 00:37:40   pealkiri: No Man’s Sky
Ma jõudsin 3 tundi mängida ja kulda leidsin palju ja sain osta asju. Paar planeeti avastasin nimesid neile ei ole veel pannud icon_lol.gif
Põnev on asju otsida, aga need planeedid on lihtsalt NII SUURE ...
  teema: Telia TV
fox98

vastuseid: 59365
vaadatud: 14172141

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 15.06.2016 23:17:56   pealkiri: Telia TV
Ei ole Telia needust maha saanud, (interneti sain korda). Uus ruuter (intendo) ülejäänud kõik sama. Sain uue puldi panin ruuteri tööle ja siis oli tundaega vaikust telekas, HDMI-ga ei võtnud pi ...
  teema: Telia Koduinternet
fox98

vastuseid: 23979
vaadatud: 5696984

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 13.06.2016 23:35:12   pealkiri: Telia Koduinternet
Jah, ei ole kaabel järgi aga ruuter on seljataga pool meetrit. Probleeme on olnud päris palju, aga mitte nii halb kui nüüd. Teleka pilt ka hakib aegajalt, HD pilti üldse ei näe aga noh. Vist on ...
  teema: Telia Koduinternet
fox98

vastuseid: 23979
vaadatud: 5696984

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 13.06.2016 18:58:14   pealkiri: Telia Koduinternet
http://www.speedtest.net/result/5400559829.png

Nädal aega on selline kiirus, helistatud küll, uuendavad ruuterit jne. Kuidas saaks nagu asjad kiiremini liikuma. Muidugi elan Nõmmel siin polegi m ...
  teema: Dell xps 14 l421x aku ei pea enam :: Sülearvuti akud ja varuosad
fox98

vastuseid: 0
vaadatud: 1993

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 07.10.2015 18:23:22   pealkiri: Dell xps 14 l421x aku ei pea enam :: Sülearvuti akud ja varuosad
2 aastat ja ühe kuu vanune.
Kevadel vahetasin HDD SSD-ga (WIN10 peal) ära ja aku vastupidavus lühenes poolevõrra. Näitena Tallinn-Tartu bussisõit, filmi jõudis ära vaadata ja jäi veel 50% a ...
  teema: Bootmgr is missing
fox98

vastuseid: 11
vaadatud: 2947

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 08.04.2015 10:56:31   pealkiri: Bootmgr is missing
Ega ma ise täpselt enam ei teagi mis ma tegin, eks ma seal biosis mässasin ja sain lõpuks ATA--ga tööle ja ilmselt oli win 7 copy vigane ka aga. Nüüd on rõõmsalt win 10 peal ja elu rõõmus I ...
  teema: Bootmgr is missing
fox98

vastuseid: 11
vaadatud: 2947

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 05.04.2015 19:36:42   pealkiri: Bootmgr is missing
linux mint peal... mis edasi, ikka olen windowsi mees, jube kiire on küll ssd-ga
  teema: Bootmgr is missing
fox98

vastuseid: 11
vaadatud: 2947

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 05.04.2015 16:03:28   pealkiri: Bootmgr is missing
memtesti sain tööle, tuleb ikka 4-5 korda proovida
  teema: Bootmgr is missing
fox98

vastuseid: 11
vaadatud: 2947

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 05.04.2015 14:56:33   pealkiri: Bootmgr is missing
no probleem ongi, et ta pulgalt boodib ainult windowsi, ta ei saa bootida Memtesti ega partition wizardit ega midagi muud, sest pole Windows boot manageri
  teema: Bootmgr is missing
fox98

vastuseid: 11
vaadatud: 2947

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 05.04.2015 04:07:49   pealkiri: Bootmgr is missing
  teema: Bootmgr is missing
fox98

vastuseid: 11
vaadatud: 2947

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 05.04.2015 02:04:14   pealkiri: Bootmgr is missing
No jah, ega ma ei teagi kust alustada, googeldaminse lvl veits üle 9000, aga asja juurde.

Windows boot manageri ei ole ehk kõige tähtsam probleem.
Pulgalt loeb win 7 installi aga 33% läbi ütl ...
  teema: Boot probleem
fox98

vastuseid: 6
vaadatud: 1841

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 05.04.2015 01:51:58   pealkiri: Boot probleem
garantii läbi(andmed saab kätte, ainult parool on peal), uus probleem, teen teise teema icon_biggrin.gif
  teema: Boot probleem
fox98

vastuseid: 6
vaadatud: 1841

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 03.04.2015 12:24:23   pealkiri: Boot probleem
jap, ei boodi pulgalt ka, legacy ega uefi-ga, andmed saab ikka kätte ma loodan?
  teema: Boot probleem
fox98

vastuseid: 6
vaadatud: 1841

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 02.04.2015 17:59:06   pealkiri: Boot probleem
Läpaks viskas ekraani mustaks. Tegin reseti. Siis tuli ette start Over PXE onboard ipv4 peale delli logo laadimist. vajutasin esc ja hakkas uuesti bootima. Enam seda ei näita. Nüüd cheking media ...
  teema: Videosignaali edastamine koksiaalkaabliga
fox98

vastuseid: 2
vaadatud: 1201

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 24.03.2015 20:43:35   pealkiri: Videosignaali edastamine koksiaalkaabliga
Sellist seadet oleks vaja, kus video signaali (arvutist) saaks edastada koksiaali. Samast tuleks ka siis digiboxi signaal ehk põhimõtteliselt tahaks teha lisa kanali. Praegu on süsteem olemas lihts ...
  teema: Telia Mobiilne Internet
fox98

vastuseid: 5654
vaadatud: 1473354

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 18.10.2014 16:45:19   pealkiri: Telia Mobiilne Internet
Selline probleem, et pulga arvutisse pannes ja pin-kood sisse lüües ühendab ära aga alla laadimine on 0, üles laeb 10-50 kbs. Peale katkestamist ja uuesti ühendades võrku(pulka välja ei võta) ...
  teema: Hiina nutitelefonide tootja MEIZU siseneb uusima mudeliga MX4 Balti turule
fox98

vastuseid: 10
vaadatud: 4295

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 08.09.2014 17:02:16   pealkiri: Hiina nutitelefonide tootja MEIZU siseneb uusima mudeliga MX4 Balti turule
No ma ikka olen veidi konspiratsioon teooria lembeline, kui palju rahastab Hiina neid telefone ja kui palju liigub telefonidest Hiina Rahvavabariiki informatsiooni lääne rahvastelt.
PS see on ikka ...
  teema: Läpakas ei maga enam
fox98

vastuseid: 9
vaadatud: 1910

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 31.12.2013 15:55:07   pealkiri: Läpakas ei maga enam
Korras nagu Norras, aitähid thumbs_up.gif
  teema: Läpakas ei maga enam
fox98

vastuseid: 9
vaadatud: 1910

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 31.12.2013 14:28:47   pealkiri: Läpakas ei maga enam
uuel draiveril oli mingi kala brightness muutmisega ja veel millegagi ja ma võtsin selle maha ja panin vana tagasi peale, aga nüüd vist see kala, korda tehtud, proovin, (kõik see oli kuu aega taga ...
  teema: Läpakas ei maga enam
fox98

vastuseid: 9
vaadatud: 1910

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 31.12.2013 13:33:55   pealkiri: Läpakas ei maga enam
Dell XPS 14 l421x
Iga korg kui panen "Sleep" ei ole võimalik enam sealt välja tulla icon_biggrin.gif
Peab pikalt power nuppu vajutama ehk reset ja siis uuesti arvuti sisse lülitama, et kas ta ei lähe siis ko ...
  teema: AOL sulgeb Winamp teenuse
fox98

vastuseid: 70
vaadatud: 17254

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 21.11.2013 23:40:15   pealkiri: AOL sulgeb Winamp teenuse
Oli ka winamp nii kaua kui oli xp, kui win 7 tuli võtsin zune player (zune HD oli ka) mida kõik kindlasti maha hakkavad tegema aga silmale on see siiamaani kõige ilusam muusika mängija, ei saa mui ...
  teema: Wifi VS 3G
fox98

vastuseid: 4
vaadatud: 1498

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 01.09.2013 13:34:31   pealkiri: Wifi VS 3G
Kumb tarbib rohkem energiat, kui läpakal wifi või 3G pulk?
  teema: Millist browserit kasutad? (2004 - 2015)
fox98

vastuseid: 1210
vaadatud: 246486

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 12.06.2013 00:25:14   pealkiri: Millist browserit kasutad? (2004 - 2015)
Keegi Seamonkey-it ei kasuta tõesti?
  teema: WORDPRESS ja sellega seonduv
fox98

vastuseid: 560
vaadatud: 303113

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 08.01.2013 18:48:19   pealkiri: WORDPRESS ja sellega seonduv
see on täitsa olemas aga keeruline ka icon_biggrin.gif ei ole tegelenud üldse mingi lehe kirjutamise ega progemisega, eks ma siis uurin seda põhjalikumalt
  teema: WORDPRESS ja sellega seonduv
fox98

vastuseid: 560
vaadatud: 303113

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 08.01.2013 15:43:22   pealkiri: WORDPRESS ja sellega seonduv
Snippet erineb sellest mis näitab seo ja mis tegelikult googles, ja üldiselt tahaks, et google leiaks selliselt

http://www.upload.ee/image/2967513/hv.JPG

aga hetkel on

http://www.upload.e ...
  teema: WORDPRESS ja sellega seonduv
fox98

vastuseid: 560
vaadatud: 303113

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 08.01.2013 14:00:34   pealkiri: WORDPRESS ja sellega seonduv
Keegi SEO-d ka mõistab siin, nimelt meta-ga probleem googles on üks aga wp seo annab nagu teise variandi. Üldiselt on palju asju mida seal tahaks muuta. icon_biggrin.gif
  teema: Pildimäng: kohad Eestis
fox98

vastuseid: 3879
vaadatud: 853291

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 30.09.2012 22:57:10   pealkiri: Pildimäng: kohad Eestis
see madal perroon, ei saa nii suure koha peatus olla
  teema: Megaupload suleti
fox98

vastuseid: 478
vaadatud: 99132

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 20.01.2012 17:27:48   pealkiri: Megaupload suleti
youtube ka juba häkivad http://www.upload.ee/image/2000907/cxcxcxcxcxc.GIF
  teema: Firefoxi veebilehitseja tulevik on ebakindel (lisatud küsitlus)
fox98

vastuseid: 117
vaadatud: 16112

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 10.12.2011 18:32:07   pealkiri: Firefoxi veebilehitseja tulevik on ebakindel (lisatud küsitlus)
olen vist ainuke kes kasutab Seamonkey-t icon_lol.gif
  teema: telekas sööb pildi ära
fox98

vastuseid: 1
vaadatud: 949

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 30.09.2011 18:16:12   pealkiri: telekas sööb pildi ära
fhd resol jääks nagu telekas väikseks, sööb pildi äärest ära, 1765x922 on jälle väike mustad laiad ääred, proovisin nvidia contropanelist muuta teha custom reso aga ei muuda eriti midagi v ...
  teema: Muusikateema (Tahad teada loo nime? Küsi siit...)
fox98

vastuseid: 3084
vaadatud: 833731

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 15.09.2011 00:03:03   pealkiri: Muusikateema (Tahad teada loo nime? Küsi siit...)
mingisugune klubi laul oli suht kuulus aga nüüd tehti selles al a "Alicia Keys - New York" http://www.youtube.com/watch?v=Q4Yqx5coUiQ selline laul
  teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid)
fox98

vastuseid: 18678
vaadatud: 3270874

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 18.08.2011 00:01:08   pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid)
hmm mis on SMART icon_biggrin.gif
  teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid)
fox98

vastuseid: 18678
vaadatud: 3270874

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 17.08.2011 23:16:20   pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid)
no plaadi viskan sisse loeb ära, installi aken tuleb ett,e kus neid keeli valida saab, siis seal võtan selle repair ja ei midagi lihtsalt selline sinine pilt. kui nii sama valida start windows norm ...
  teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid)
fox98

vastuseid: 18678
vaadatud: 3270874

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 17.08.2011 21:48:04   pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid)
ongi asi et ta plaadipealt ka ei võta
  teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid)
fox98

vastuseid: 18678
vaadatud: 3270874

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 17.08.2011 20:47:20   pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid)
safe modis panin ilma automaatse resetita ta tööle ja viskas sinise pildi ette ja ütles mingi boot(ei mäleta) hardware error. et siis kõvaketas? Ja ei lasknud plaadipealt ka reparida http://www. ...
  teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid)
fox98

vastuseid: 18678
vaadatud: 3270874

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 17.08.2011 17:20:55   pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid)
sain win 7 peale tegi update-i ära kõik töötas tegi restardi peale updati ja enam tööle ei lähe, windowsi lipp tuleb ette ja siis viskab resa, soovitab repairida aga ei saa ilma ega ka plaadipe ...
  teema: HP dv7 ei leia kõvaketast
fox98

vastuseid: 7
vaadatud: 1481

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 16.08.2011 15:11:46   pealkiri: HP dv7 ei leia kõvaketast
nüüd lampi leidis kõik kettad ülesse(proovisin repairida) ja kui uuesti tahtsin formattima ja installima win7 peale kadusid kettad uuesti et äkki on selle win7 plaadi viga ma ei viitsi h*iata ost ...
  teema: HP dv7 ei leia kõvaketast
fox98

vastuseid: 7
vaadatud: 1481

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 11.08.2011 16:56:44   pealkiri: HP dv7 ei leia kõvaketast
ma siin allpool lugesin et kui kõvaketas läheb siis emaplaat hakkab ka õhtale minema, on siis mõtet osta uus ketas või juba uus läpakas?
  teema: HP dv7 ei leia kõvaketast
fox98

vastuseid: 7
vaadatud: 1481

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 11.08.2011 16:48:32   pealkiri: HP dv7 ei leia kõvaketast
Hakkasin win 7 peale panema ja esimest korda sain 65% ja siis viskas errori et ei leidnud enam kõvaketast, teistkorda proovisin installida ei leidnud üldse enam mitte midagi ?
on mõtet uut ketast ...
  teema: Ei võta pilti ette
fox98

vastuseid: 4
vaadatud: 1342

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 09.08.2011 21:13:37   pealkiri: Ei võta pilti ette
aga mingi ajapärast siis viskab pildi täiesti tasku? viimane aeg ka osta endale korralik kuvar icon_biggrin.gif
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.