|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: videokaart ei tööta |
fibex
vastuseid: 1
vaadatud: 1261
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 09.12.2012 16:01:47 pealkiri: videokaart ei tööta |
videokaart ise nvidia geforce 6800
probleem selline,et kui panen selle videokaardi oma arvuti külge ja panen arvuti tööle siis kirjad kõik valesti ja värvid paigast ära enne windowsisse sisse ... |
teema: windowsi installimise probleem |
fibex
vastuseid: 16
vaadatud: 2841
|
foorum: Tarkvara postitatud: 25.11.2012 23:51:25 pealkiri: windowsi installimise probleem |
proovisin mälu välja võtta ja uuesti tagasi panna,kõik nagu oleks paigas,niisiis hakkasin uuesti windowsi peale panema,loadis kõik asjad ära suht kiiresti just nagu kõik oleks nii nagu peab.. ... |
teema: windowsi installimise probleem |
fibex
vastuseid: 16
vaadatud: 2841
|
foorum: Tarkvara postitatud: 25.11.2012 20:38:55 pealkiri: windowsi installimise probleem |
intel pentium 4 2,6ghz
1gb ram
nvidia geforce 6800 koos zalmani jahutusega.
inteli emaplaat
trust gaming X mingi soundcard
rohkem andmeid hetkel eriti ei leidnud.. |
teema: windowsi installimise probleem |
fibex
vastuseid: 16
vaadatud: 2841
|
foorum: Tarkvara postitatud: 25.11.2012 19:51:59 pealkiri: windowsi installimise probleem |
| proovisin mälu välja võtta ja uuesti tagasi panna,kõik nagu oleks paigas,niisiis hakkasin uuesti windowsi peale panema,loadis kõik asjad ära suht kiiresti just nagu kõik oleks nii nagu peab...k ... |
teema: windowsi installimise probleem |
fibex
vastuseid: 16
vaadatud: 2841
|
foorum: Tarkvara postitatud: 25.11.2012 18:03:37 pealkiri: windowsi installimise probleem |
äkki tohib küsida mis emmea tegu või läpakas?saaks rohkem infot.
tegu on lauaarvutiga.
/ikka vajutasin "any keyd" olen enniegi installind ja tean mida tegema peab,aga seekord lihtsalt kõik ... |
teema: abi windowsi installimisel |
fibex
vastuseid: 13
vaadatud: 3980
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 22.11.2012 21:38:53 pealkiri: abi windowsi installimisel |
originaalplaadid? hamburgerikaste jms. lugemispinnalt eemaldatud?
originaalplaadid jah.puhtad on lugejad,proovisin mitu erinevat |
teema: abi windowsi installimisel |
fibex
vastuseid: 13
vaadatud: 3980
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 22.11.2012 21:29:47 pealkiri: abi windowsi installimisel |
emaplaadi tootja koduleht abiks.
okei.
igatahes windows hakkas laadima ja 2% peal kiilub kinni,kas on võimalus et ta edasi läheb mingi aeg,peaksin ootama ehk ?
kui mõnda teist plaati proovis ... |
teema: abi windowsi installimisel |
fibex
vastuseid: 13
vaadatud: 3980
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 22.11.2012 21:27:30 pealkiri: abi windowsi installimisel |
kas mälud ja emaplaat ühilduvad? kas protsessor ja emaplaat ühilduvad? kas peal on viimane bios? kas toiteplokk suudab kogu potti vooluga varustada?
jah kõik peaks ühilduma mis nimetasid kust m ... |
teema: windowsi installimise probleem |
fibex
vastuseid: 16
vaadatud: 2841
|
foorum: Tarkvara postitatud: 22.11.2012 21:08:25 pealkiri: windowsi installimise probleem |
Kas ta ikka buudib sul plaadi pealt? Ehk jookseb kettalt vana windoosa?
panin BIOSEST et bootiks plaadilt,seega selles vast asi ei ole
Teist plaati pole proovimiseks, või pulka?
on,proo ... |
teema: windowsi installimise probleem |
fibex
vastuseid: 16
vaadatud: 2841
|
foorum: Tarkvara postitatud: 22.11.2012 21:01:38 pealkiri: windowsi installimise probleem |
Kas ta ikka buudib sul plaadi pealt? Ehk jookseb kettalt vana windoosa?
panin BIOSEST et bootiks plaadilt,seega selles vast asi ei ole |
teema: abi windowsi installimisel |
fibex
vastuseid: 13
vaadatud: 3980
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 22.11.2012 20:56:02 pealkiri: abi windowsi installimisel |
kontrolli kuidas sa oma seadmed ühendasid. kus su arvuti asub? tartus võiks selle üle vaadata.
ABIKS PROFIIL korralikult täita!
tallinnas asun siiski,seaded nagu õigesti...proovisin 1 dvd-r ... |
teema: windowsi installimise probleem |
fibex
vastuseid: 16
vaadatud: 2841
|
foorum: Tarkvara postitatud: 22.11.2012 20:27:32 pealkiri: windowsi installimise probleem |
| probleem selline et,panin kokku uue arvuti,vanalt võtsin dvd romi ja kõvaketta,nüüd oleks vaja installida uus windows peale,panen windowsi plaadi dvd romi sisse,hakkab windows setupit laadima,laeb ... |
teema: abi windowsi installimisel |
fibex
vastuseid: 13
vaadatud: 3980
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 22.11.2012 20:26:32 pealkiri: abi windowsi installimisel |
| probleem selline et,panin kokku uue arvuti,vanalt võtsin dvd romi ja kõvaketta,nüüd oleks vaja installida uus windows peale,panen windowsi plaadi dvd romi sisse,hakkab windows setupit laadima,laeb ... |
teema: läptop ja FPS mäng |
fibex
vastuseid: 4
vaadatud: 1618
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 15.10.2012 21:42:27 pealkiri: läptop ja FPS mäng |
Kuidas temperatuurid on?
oskad öelda kust win 7 seda vaadata saab ? miskipärast ei leia üles,alati xp olnd :/
tõmbasin mingi proge ja see näitab nii :
http://www.upload.ee/image/2748991/ ... |
teema: läptop ja FPS mäng |
fibex
vastuseid: 4
vaadatud: 1618
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 15.10.2012 20:27:52 pealkiri: läptop ja FPS mäng |
http://cs.neonet.ee/viewtopic.php?f=35&t=30892
lugege ja öelge keegi midagi kui oskab!
suht vana FPS mäng ja selline arvuti peaks selle 100fps küll välja jooksutama minu teada  |
teema: BSOD 0x0000000f4 |
fibex
vastuseid: 1
vaadatud: 975
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 19.03.2012 22:11:16 pealkiri: BSOD 0x0000000f4 |
| Iga kord kui arvuti üle pika aja käima panen hakkab windows xp mulle tootma sellist bsod 0x000000f4 error codega. Teen restarte ja mingi aja pärast läheb see asi üle. Käisin ORDI's seal tehti di ... |
teema: BSOD 0x0000000f4 |
fibex
vastuseid: 1
vaadatud: 1229
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 19.03.2012 21:31:29 pealkiri: BSOD 0x0000000f4 |
| Iga kord kui arvuti üle pika aja käima panen hakkab windows xp mulle tootma sellist bsod 0x000000f4 error codega. Teen restarte ja mingi aja pärast läheb see asi üle. Käisin ORDI's seal tehti di ... |
teema: 2 arvutit 1 modemiga ühendatud aga... |
fibex
vastuseid: 0
vaadatud: 943
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 22.02.2011 15:29:58 pealkiri: 2 arvutit 1 modemiga ühendatud aga... |
| mul D-Link modem ja 2 arvutit sellega ühendatud.mängin mängu nimega counter-strike,sõbraga saan lanis mängida seda,aga kui tahame koos online serverisse minna siis ühel connectib sisse ära aga ... |
teema: PALUN ABI , mängu aken! |
fibex
vastuseid: 6
vaadatud: 1944
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 15.08.2010 15:05:01 pealkiri: PALUN ABI , mängu aken! |
Kui sul on Inteli videokiip, siis tee parem klikk desktopi peal -> Graphics Options -> Panel fit - peaks olema "Full Screeni" peal. Vähemalt Windows XP puhul toimib nii.
just mul on inteli k ... |
teema: PALUN ABI , mängu aken! |
fibex
vastuseid: 6
vaadatud: 1944
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 15.08.2010 14:41:33 pealkiri: PALUN ABI , mängu aken! |
Seadetest 'Windowed mode' pole peal?
ei  |
teema: PALUN ABI , mängu aken! |
fibex
vastuseid: 6
vaadatud: 1944
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 15.08.2010 14:08:06 pealkiri: PALUN ABI , mängu aken! |
nimelt , kui lähen mängu nimega "cs" on mäng keset ekraani VÄIKSELT , ääred on mustad aga pilt keskel umbes poole ekraani suuruselt .
kuidas ma saaks seda ekraani suuruseks ?
kui panen reso 64 ... |
teema: mobile intel 945 express chipset family |
fibex
vastuseid: 3
vaadatud: 2181
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 10.07.2009 00:53:21 pealkiri: mobile intel 945 express chipset family |
| seal on olemas küll siuke vsynci moodi asi panin selle off aga ikka kui mängu lähen siis on siuke rõve lag sees :S |
teema: mobile intel 945 express chipset family |
fibex
vastuseid: 3
vaadatud: 2181
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 09.07.2009 15:27:56 pealkiri: mobile intel 945 express chipset family |
| et siuke mure mobile intel 945 express chipset family-il on võimalik vsync maha saada või ei ? sest mulle on räägitud et pmts saab seda maha võtta :/ |
teema: paluksin abi värvide kohta |
fibex
vastuseid: 23
vaadatud: 3720
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 06.06.2009 21:19:14 pealkiri: paluksin abi värvide kohta |
probleem lahendatud ,
viga oligi monitori juhtmes.
aitäh kõigile kes aidata viitsisid ,
ja vabandan oma lolli pea pärast:D
oleksin pidanud varem põhjalikult kontrollima neid juhtmeid mitte ki ... |
teema: paluksin abi värvide kohta |
fibex
vastuseid: 23
vaadatud: 3720
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 03.06.2009 00:57:38 pealkiri: paluksin abi värvide kohta |
| oled kindel et mingit füüsilist vigastust vms kala seal ei ole? Kaabli kontrollisid ikka üle? Üks võimalus välistamaks softi viga oleks kas XP uuesti peale lasta võis siis proovi linux live boo ... |
teema: paluksin abi värvide kohta |
fibex
vastuseid: 23
vaadatud: 3720
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 02.06.2009 05:33:53 pealkiri: paluksin abi värvide kohta |
| lugesid selle õpetuse läbi kah mis andsin? Mis sa seal üldse tegid ja milles see viga täpsemalt väljendub? Toide nõrgaks ei jää videole ja monitori kaabel puru ei ole? (ei kujuta ette kas toid ... |
teema: paluksin abi värvide kohta |
fibex
vastuseid: 23
vaadatud: 3720
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 31.05.2009 15:25:48 pealkiri: paluksin abi värvide kohta |
| Loe see leheke läbi mis andsin (vähemalt alguse osa). Ehk siis lase maha KÕIK videokaardi driverid mis sul masinas on. Siis lähed safemode'i (f8 bootimise ajal) ja valid "tahan olla safemodis mitt ... |
teema: paluksin abi värvide kohta |
fibex
vastuseid: 23
vaadatud: 3720
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 31.05.2009 10:44:43 pealkiri: paluksin abi värvide kohta |
millest stuleneb see, et esimeses postituses täpitähtede asemel on öö
näiteks värv ehk värv ?
nii on moes v363635%%%"i paneb firefox villast ?
jah pa ... |
teema: paluksin abi värvide kohta |
fibex
vastuseid: 23
vaadatud: 3720
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 31.05.2009 10:40:11 pealkiri: paluksin abi värvide kohta |
http://www.tweakguides.com/NVFORCE_1.html
Kui keelt mõikad siis kasuliku lugemist.
tänan ,
kahjuks ei aidanud ka driverite maha laskmine ja uuesti peale installimine,
paluks veel abi. :\ |
teema: paluksin abi värvide kohta |
fibex
vastuseid: 23
vaadatud: 3720
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 30.05.2009 22:33:36 pealkiri: paluksin abi värvide kohta |
Uninstallid control panelist kõik videokaardiga seotud kama, teed reboodi ja lähed safe mode'i. Siis lased Driver Cleaneriga/sweeperiga või muu sobiva programmiga süsteemi veelkord üle.
Siis reb ... |
teema: ventrilo jama , PALUKS ABI!!! |
fibex
vastuseid: 0
vaadatud: 685
|
foorum: Tarkvara postitatud: 30.05.2009 12:03:41 pealkiri: ventrilo jama , PALUKS ABI!!! |
selline mure on et kui tõmbasin endale ventrilo ja installisin ära, kui hakkasin programmi avama viskas ette sellise kirja :
failed to create directory c:\documents and setings\???????\applica ... |
teema: paluksin abi värvide kohta |
fibex
vastuseid: 23
vaadatud: 3720
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 30.05.2009 11:57:46 pealkiri: paluksin abi värvide kohta |
Ei kõla just driverite moodi, aga igaks juhuks küsin... Kas vanad draiverid võeti enne korralikult maha, või läks video puhtale Windowsile?
ei võetud vanu drivereid maha , ma ei teadnud et ... |
teema: paluksin abi värvide kohta |
fibex
vastuseid: 23
vaadatud: 3720
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 27.05.2009 22:13:07 pealkiri: paluksin abi värvide kohta |
maybe kaabel videokaardi ja monitori vahel ei anna ühendust korralikult. või on hoopis videokaardi driverid installimata?
juhtme kohta ei oska midagi öelda , aga panin selle nii naq peab olema a ... |
teema: paluksin abi värvide kohta |
fibex
vastuseid: 23
vaadatud: 3720
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 27.05.2009 21:22:39 pealkiri: paluksin abi värvide kohta |
tekkis siis selline mure et kui ostsin uue videokaardi , installisin driverid ära ja lõpuks
kui tööle sain siis ei ole arvutil punast värvi-selle asemel o ... |
| |