Avaleht
otsing leidis 34 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: videokaart ei tööta
fibex

vastuseid: 1
vaadatud: 1261

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 09.12.2012 16:01:47   pealkiri: videokaart ei tööta
videokaart ise nvidia geforce 6800

probleem selline,et kui panen selle videokaardi oma arvuti külge ja panen arvuti tööle siis kirjad kõik valesti ja värvid paigast ära enne windowsisse sisse ...
  teema: windowsi installimise probleem
fibex

vastuseid: 16
vaadatud: 2841

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 25.11.2012 23:51:25   pealkiri: windowsi installimise probleem

proovisin mälu välja võtta ja uuesti tagasi panna,kõik nagu oleks paigas,niisiis hakkasin uuesti windowsi peale panema,loadis kõik asjad ära suht kiiresti just nagu kõik oleks nii nagu peab.. ...
  teema: windowsi installimise probleem
fibex

vastuseid: 16
vaadatud: 2841

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 25.11.2012 20:38:55   pealkiri: windowsi installimise probleem
intel pentium 4 2,6ghz
1gb ram
nvidia geforce 6800 koos zalmani jahutusega.
inteli emaplaat
trust gaming X mingi soundcard

rohkem andmeid hetkel eriti ei leidnud..
  teema: windowsi installimise probleem
fibex

vastuseid: 16
vaadatud: 2841

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 25.11.2012 19:51:59   pealkiri: windowsi installimise probleem
proovisin mälu välja võtta ja uuesti tagasi panna,kõik nagu oleks paigas,niisiis hakkasin uuesti windowsi peale panema,loadis kõik asjad ära suht kiiresti just nagu kõik oleks nii nagu peab...k ...
  teema: windowsi installimise probleem
fibex

vastuseid: 16
vaadatud: 2841

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 25.11.2012 18:03:37   pealkiri: windowsi installimise probleem
äkki tohib küsida mis emmea tegu või läpakas?saaks rohkem infot.

tegu on lauaarvutiga.

/ikka vajutasin "any keyd" olen enniegi installind ja tean mida tegema peab,aga seekord lihtsalt kõik ...
  teema: abi windowsi installimisel
fibex

vastuseid: 13
vaadatud: 3980

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 22.11.2012 21:38:53   pealkiri: abi windowsi installimisel
originaalplaadid? hamburgerikaste jms. lugemispinnalt eemaldatud?

originaalplaadid jah.puhtad on lugejad,proovisin mitu erinevat
  teema: abi windowsi installimisel
fibex

vastuseid: 13
vaadatud: 3980

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 22.11.2012 21:29:47   pealkiri: abi windowsi installimisel
emaplaadi tootja koduleht abiks.

okei.

igatahes windows hakkas laadima ja 2% peal kiilub kinni,kas on võimalus et ta edasi läheb mingi aeg,peaksin ootama ehk ?
kui mõnda teist plaati proovis ...
  teema: abi windowsi installimisel
fibex

vastuseid: 13
vaadatud: 3980

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 22.11.2012 21:27:30   pealkiri: abi windowsi installimisel
kas mälud ja emaplaat ühilduvad? kas protsessor ja emaplaat ühilduvad? kas peal on viimane bios? kas toiteplokk suudab kogu potti vooluga varustada?

jah kõik peaks ühilduma mis nimetasid kust m ...
  teema: windowsi installimise probleem
fibex

vastuseid: 16
vaadatud: 2841

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 22.11.2012 21:08:25   pealkiri: windowsi installimise probleem
Kas ta ikka buudib sul plaadi pealt? Ehk jookseb kettalt vana windoosa? beer_yum.gif

panin BIOSEST et bootiks plaadilt,seega selles vast asi ei ole

Teist plaati pole proovimiseks, või pulka?

on,proo ...
  teema: windowsi installimise probleem
fibex

vastuseid: 16
vaadatud: 2841

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 22.11.2012 21:01:38   pealkiri: windowsi installimise probleem
Kas ta ikka buudib sul plaadi pealt? Ehk jookseb kettalt vana windoosa? beer_yum.gif

panin BIOSEST et bootiks plaadilt,seega selles vast asi ei ole
  teema: abi windowsi installimisel
fibex

vastuseid: 13
vaadatud: 3980

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 22.11.2012 20:56:02   pealkiri: abi windowsi installimisel
kontrolli kuidas sa oma seadmed ühendasid. kus su arvuti asub? tartus võiks selle üle vaadata.
ABIKS PROFIIL korralikult täita!

tallinnas asun siiski,seaded nagu õigesti...proovisin 1 dvd-r ...
  teema: windowsi installimise probleem
fibex

vastuseid: 16
vaadatud: 2841

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 22.11.2012 20:27:32   pealkiri: windowsi installimise probleem
probleem selline et,panin kokku uue arvuti,vanalt võtsin dvd romi ja kõvaketta,nüüd oleks vaja installida uus windows peale,panen windowsi plaadi dvd romi sisse,hakkab windows setupit laadima,laeb ...
  teema: abi windowsi installimisel
fibex

vastuseid: 13
vaadatud: 3980

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 22.11.2012 20:26:32   pealkiri: abi windowsi installimisel
probleem selline et,panin kokku uue arvuti,vanalt võtsin dvd romi ja kõvaketta,nüüd oleks vaja installida uus windows peale,panen windowsi plaadi dvd romi sisse,hakkab windows setupit laadima,laeb ...
  teema: läptop ja FPS mäng
fibex

vastuseid: 4
vaadatud: 1618

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 15.10.2012 21:42:27   pealkiri: läptop ja FPS mäng
Kuidas temperatuurid on?

oskad öelda kust win 7 seda vaadata saab ? miskipärast ei leia üles,alati xp olnd :/

tõmbasin mingi proge ja see näitab nii :
http://www.upload.ee/image/2748991/ ...
  teema: läptop ja FPS mäng
fibex

vastuseid: 4
vaadatud: 1618

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 15.10.2012 20:27:52   pealkiri: läptop ja FPS mäng
http://cs.neonet.ee/viewtopic.php?f=35&t=30892

lugege ja öelge keegi midagi kui oskab!
suht vana FPS mäng ja selline arvuti peaks selle 100fps küll välja jooksutama minu teada icon_sad.gif
  teema: BSOD 0x0000000f4
fibex

vastuseid: 1
vaadatud: 975

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 19.03.2012 22:11:16   pealkiri: BSOD 0x0000000f4
Iga kord kui arvuti üle pika aja käima panen hakkab windows xp mulle tootma sellist bsod 0x000000f4 error codega. Teen restarte ja mingi aja pärast läheb see asi üle. Käisin ORDI's seal tehti di ...
  teema: BSOD 0x0000000f4
fibex

vastuseid: 1
vaadatud: 1229

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 19.03.2012 21:31:29   pealkiri: BSOD 0x0000000f4
Iga kord kui arvuti üle pika aja käima panen hakkab windows xp mulle tootma sellist bsod 0x000000f4 error codega. Teen restarte ja mingi aja pärast läheb see asi üle. Käisin ORDI's seal tehti di ...
  teema: 2 arvutit 1 modemiga ühendatud aga...
fibex

vastuseid: 0
vaadatud: 943

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 22.02.2011 15:29:58   pealkiri: 2 arvutit 1 modemiga ühendatud aga...
mul D-Link modem ja 2 arvutit sellega ühendatud.mängin mängu nimega counter-strike,sõbraga saan lanis mängida seda,aga kui tahame koos online serverisse minna siis ühel connectib sisse ära aga ...
  teema: PALUN ABI , mängu aken!
fibex

vastuseid: 6
vaadatud: 1944

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 15.08.2010 15:05:01   pealkiri: PALUN ABI , mängu aken!
Kui sul on Inteli videokiip, siis tee parem klikk desktopi peal -> Graphics Options -> Panel fit - peaks olema "Full Screeni" peal. Vähemalt Windows XP puhul toimib nii.

just mul on inteli k ...
  teema: PALUN ABI , mängu aken!
fibex

vastuseid: 6
vaadatud: 1944

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 15.08.2010 14:41:33   pealkiri: PALUN ABI , mängu aken!
Seadetest 'Windowed mode' pole peal?

ei icon_sad.gif
  teema: PALUN ABI , mängu aken!
fibex

vastuseid: 6
vaadatud: 1944

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 15.08.2010 14:08:06   pealkiri: PALUN ABI , mängu aken!
nimelt , kui lähen mängu nimega "cs" on mäng keset ekraani VÄIKSELT , ääred on mustad aga pilt keskel umbes poole ekraani suuruselt .
kuidas ma saaks seda ekraani suuruseks ?
kui panen reso 64 ...
  teema: mobile intel 945 express chipset family
fibex

vastuseid: 3
vaadatud: 2181

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 10.07.2009 00:53:21   pealkiri: mobile intel 945 express chipset family
seal on olemas küll siuke vsynci moodi asi panin selle off aga ikka kui mängu lähen siis on siuke rõve lag sees :S
  teema: mobile intel 945 express chipset family
fibex

vastuseid: 3
vaadatud: 2181

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 09.07.2009 15:27:56   pealkiri: mobile intel 945 express chipset family
et siuke mure mobile intel 945 express chipset family-il on võimalik vsync maha saada või ei ? sest mulle on räägitud et pmts saab seda maha võtta :/
  teema: paluksin abi värvide kohta
fibex

vastuseid: 23
vaadatud: 3720

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 06.06.2009 21:19:14   pealkiri: paluksin abi värvide kohta
probleem lahendatud ,
viga oligi monitori juhtmes.
aitäh kõigile kes aidata viitsisid ,
ja vabandan oma lolli pea pärast:D
oleksin pidanud varem põhjalikult kontrollima neid juhtmeid mitte ki ...
  teema: paluksin abi värvide kohta
fibex

vastuseid: 23
vaadatud: 3720

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 03.06.2009 00:57:38   pealkiri: paluksin abi värvide kohta
oled kindel et mingit füüsilist vigastust vms kala seal ei ole? Kaabli kontrollisid ikka üle? Üks võimalus välistamaks softi viga oleks kas XP uuesti peale lasta võis siis proovi linux live boo ...
  teema: paluksin abi värvide kohta
fibex

vastuseid: 23
vaadatud: 3720

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 02.06.2009 05:33:53   pealkiri: paluksin abi värvide kohta
lugesid selle õpetuse läbi kah mis andsin? Mis sa seal üldse tegid ja milles see viga täpsemalt väljendub? Toide nõrgaks ei jää videole ja monitori kaabel puru ei ole? (ei kujuta ette kas toid ...
  teema: paluksin abi värvide kohta
fibex

vastuseid: 23
vaadatud: 3720

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 31.05.2009 15:25:48   pealkiri: paluksin abi värvide kohta
Loe see leheke läbi mis andsin (vähemalt alguse osa). Ehk siis lase maha KÕIK videokaardi driverid mis sul masinas on. Siis lähed safemode'i (f8 bootimise ajal) ja valid "tahan olla safemodis mitt ...
  teema: paluksin abi värvide kohta
fibex

vastuseid: 23
vaadatud: 3720

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 31.05.2009 10:44:43   pealkiri: paluksin abi värvide kohta
millest stuleneb see, et esimeses postituses täpitähtede asemel on öö
näiteks värv ehk värv icon_biggrin.gif ?
nii on moes v363635€€€€%%%"i paneb firefox villast icon_smile.gif ?

jah pa ...
  teema: paluksin abi värvide kohta
fibex

vastuseid: 23
vaadatud: 3720

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 31.05.2009 10:40:11   pealkiri: paluksin abi värvide kohta
http://www.tweakguides.com/NVFORCE_1.html

Kui keelt mõikad siis kasuliku lugemist.

tänan ,


kahjuks ei aidanud ka driverite maha laskmine ja uuesti peale installimine,
paluks veel abi. :\
  teema: paluksin abi värvide kohta
fibex

vastuseid: 23
vaadatud: 3720

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 30.05.2009 22:33:36   pealkiri: paluksin abi värvide kohta
Uninstallid control panelist kõik videokaardiga seotud kama, teed reboodi ja lähed safe mode'i. Siis lased Driver Cleaneriga/sweeperiga või muu sobiva programmiga süsteemi veelkord üle.
Siis reb ...
  teema: ventrilo jama , PALUKS ABI!!!
fibex

vastuseid: 0
vaadatud: 685

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 30.05.2009 12:03:41   pealkiri: ventrilo jama , PALUKS ABI!!!
selline mure on et kui tõmbasin endale ventrilo ja installisin ära, kui hakkasin programmi avama viskas ette sellise kirja :


failed to create directory c:\documents and setings\???????\applica ...
  teema: paluksin abi värvide kohta
fibex

vastuseid: 23
vaadatud: 3720

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 30.05.2009 11:57:46   pealkiri: paluksin abi värvide kohta
Ei kõla just driverite moodi, aga igaks juhuks küsin... Kas vanad draiverid võeti enne korralikult maha, või läks video puhtale Windowsile?


ei võetud vanu drivereid maha , ma ei teadnud et ...
  teema: paluksin abi värvide kohta
fibex

vastuseid: 23
vaadatud: 3720

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 27.05.2009 22:13:07   pealkiri: paluksin abi värvide kohta
maybe kaabel videokaardi ja monitori vahel ei anna ühendust korralikult. või on hoopis videokaardi driverid installimata?

juhtme kohta ei oska midagi öelda , aga panin selle nii naq peab olema a ...
  teema: paluksin abi värvide kohta
fibex

vastuseid: 23
vaadatud: 3720

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 27.05.2009 21:22:39   pealkiri: paluksin abi värvide kohta
tekkis siis selline mure et kui ostsin uue videokaardi , installisin driverid ära ja lõpuks
kui tööle sain siis ei ole arvutil punast värvi-selle asemel o ...
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.